Page 1

Читайте у цьому номері

ПРО Fah

с. 3 Творча праця редактора та видавця Цікаві факти про видавничу справу

PRO Шпори

Засновник і видавець: ЗАКРИТЕ УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО “ВИДАВНИЧА СПІЛЬНОТА”

Pro Ка4ка

Реєстраційне свідоцтво КВ №6097 від 3 вересня 2012 р.

с.4 Варіанти найнеочікуваніших шпаргалок с.5

для студентів

Поради про те, як встигнути поїсти у їдальні та цікава інформація про вашу клавіатуру

с.6-7 с.8-9

Pro News

Міжнародний ярмарок освіти Виставка квітів 2012

Pro Фото

Як правильно підготуватись до фотосесії

Pro Дати

с.10 Найвизначніші дати жовтня c.11-12

Pro Art

Виставки та останні новинки кіномистецтва

Postcrossing

с.13 Новий погляд на сучасні види листування

Pro Сніданки

с.14-15 Як швидко і смачно приготувати c.16

2

STUDUCK

сніданок

Розваги у метро

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР Лобанова Єлизавета ЗАСТУПНИКИ РЕДАКТОРА Єленська Лілія Шустик Анастасія Шурнюк Іванна Редакційна колегія: Захарчук Олеся Ярмак Наталя Дубась Аліна Овчар Вікторія Мартиненко Олена Галака Яна Мигашко Юлія Гудзенко Оксана Свізєва Інна НАША АДРЕСА 01001, м.Київ вул. Тимошенка 13-б Електронна пошта: VSRB.4@bigmir.net Використано фото та матеріали із Всесвітньої мережі Інтернет Індекс 01001 Тираж газети-100 примірників Ціна договірна


ПРО Fah

ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah ПРОFah Fah

Видавнича справа та редагування

Коли береш до рук книгу або читаєш газету чи журнал, то звертаєш увагу на ім’я та прізвище автора. Але мало хто знає, що за художніми та журналістськими творами стоїть клопітка та натхненна праця редакторів і видавців. По суті, їх робота – це посередництво між авторами й читачами. Найвірніший шлях опанувати цей фах – навчатися за спеціальністю “ Видавнича справа та редагування ”.

Як працюють редактори і видавці?

Видавнича справа і редагування включають у себе верстку, редагування й розповсюдження продукції. Аби зрозуміти, як працює редактор і видавець, візьмемо за приклад випуск книги. Перше, що потрібно для створення книги, – знайти талановитого, але сором’язливого автора. Після цього необхідно редагувати авторський рукопис. Фахівці-редактори шукають помилки, неточності й недоліки, розміщують графіку та ілюстрації в потрібних розділах. Далі до справи беруться фахівці з верстки. Саме вони вирішують, який вигляд матиме майбутня книга. На цьому етапі визначається колекція шрифтів, параметри форматування тексту і зображень.

Видавнича справа та редагуваннятворчість чи виробництво?

Видавнича справа об’єднує дві сфери – виробничу та творчу. Уміння перетворити задум автора на матеріальний продукт удосконалювалося століттями, ще із часів першого верстата, винайденого, до речі, у XV столітті. У наш час видавнича справа не обмежується лише книжками- існують видавництва, які випускають журнали,газети, електронні ЗМІ тощо.

Цікаві факти про видавничу справу

-Папір був винайдений у Китаї. На території сучасної Європи паперове виробництво стало поширюватися приблизно в ХІстолітті нашої ери. -У період Середньовіччя книги писали тільки в монастирях, де і утворювалися бібліотеки. Перша у Європі світська бібліотека була створена в 1250 році у Паризькому університеті.

-В’язнями Бастилії були не тільки люди. Одного разу у в’язницю потрапила знаменита Французька енциклопедія, засновниками якої були Дідро й Д`Аламбер.

3


PRO ШПОРИ

PROШПОРИ PROШПОРИ PROШПОРИ PROШПОРИ PROШПОРИ PROШПОРИ PROШПОРИ

Як багато ти знаєш про шпаргалки? Скоріше за все, кожен скаже, що зробити та сховати їх зможе чи не кожен, а от списати потім з неї – лише особливо талановиті студенти. Наступний варіант виготовлення шпаргалки здивує кожного, а якщо студент ще й не лінивий, то зможе ним скористуватися на будь-якому екзамені. Особливо добре цей варіант підійде студентам математичних чи фізичних факультетів, але при бажанні кожен може знайти та підібрати собі аналог такого “девайсу”.

Для початку потрібно знайти старий калькулятор та розібрати його. Потім слід вийняти скло та прикріпити на його внутрішній частині паперову “гармошку”, на якій написані потрібні формули, підказки, конспекти, і т.д. Інший край папірця треба приклеїти всередину калькулятора так, щоб зручно було надалі виймати скло та читати шпаргалку .Сподіваємось, комусь це допоможе здати екзамени на “відмінно”. При написанні шпаргалок учні мимоволі повторюють матеріал. А це краще, ніж зовсім не відкривати підручник.

4

Паперові шпаргалки

Використовуйте паперові шпаргалки. Паперових шпаргалок існує безліч. Простіше за все написати на звичайному аркуші паперу білою гелевою ручкою основні тези по кожному білету або необхідні формули, які важко запам’ятати. Якщо викладач буде виявляти зайвий інтерес до Вашого диво-листка, можете сміливо заявляти, що це чернетка. Схожий спосіб – спосіб “бомб”. Шпаргалка – Бомба – заздалегідь написаний білет на окремому листку. Вам залишиться тільки поміняти листок з чернеткою на бомбу під час іспиту. Мінус цих двох способів полягає в тому, що викладачі часто видають під чернетки свої власні листки з печатками.

Найпростіше рішення - пляшка з водою, розповідає один студент. - З неї знімається етикетка, на місце якої наклеюється 'шпора' з білетом. У справу йде і проста лінійка. А ще можна наперед прийти в аудиторію і наклеїти шпаргалку на спинку стільця, що стоїть попереду, або написати білет на парті.


ProКа4ка

ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка ProKа4ка

Качка дає кілька порад як встигнути поїсти у їдальні: Порада 1

Порада 4

Раджу заздалегідь попросити когось із знайомих, у кого була пара на 1 поверсі, зайняти чергу до їдальні!

Порада 5

За хвилину до дзвінка готуйся взяти низький старт, щоб першим вибігти з кабінету і встигнути зайняти чергу в їдальні.

Потрапивши до їдальні, намагайся швидко обрати, чим ти хочеш сьогодні пообідати, щоб не затримувати чергу, роздумуючи над меню.

Порада 2

Порада 6

Не забудь попрощатись з викладачем. Яким би сильним не було почуття голоду, ніколи не можна нехтувати правилами етикету!

Не забувай дякувати за обід і прибирати за собою! А ще, наберись терпіння і краще заходь до їдальні під кінець перерви! Черга до цього часу зникне і ти без проблем замовиш обід! Єдиний мінус: їсти доведеться втемпі!

І ще одна порада від качки:

Порада 3

Обережно пересувайся коридором та сходами, щоб замість їдальні не потрапити до медпункту!

Не забувай прибирати у себе в кімнаті! Це означає не лише розгребти прохід від ліжка до столу, а й поскладати речі, помити підлогу,повитирати пилюку та почистити клавіатуру. Так! Саме клавіатуру! Адже недарма ходить легенда, що з того, що випадає у студента з клавіатури, можна зробити не один бутерброд! Переконайся у цьому сам.

5


ProNews ProNews ProNews ProNews ProNews ProNews ProNewsProNewsProNews ProNews

Pro News

Мелодія українських казок

Щорічна міська виставка квітів відбувалась з 24 серпня по 16 вересня. Тематикою виставки було обрано українські народні казки. На схилах Дніпра розквітли мальовничі пейзажі казок в об'ємно-просторових квіткових композиціях, зокрема «Ходить гарбуз по городу», «Казка про Жар-птицю та Вовка», «Колобок» та багато інших. Загальна площа квіткових композицій складає близько 2500 м.кв., на яких висадили майже 300 тис. квітів. Квіти для виставки вибрані найрізноманітніші — від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних та зрізаних, які спеціально виростили. Відвідувачі виставки мали можливість насолодитися надзвичайно гарними витворами мистецтва, зарядитись позитивною енергією, відпочити та придбати різноманітні квіткові саджанці, приємні для ока сувеніри, відповідну до тематики виставки літературу.

6

Міжнародний ярмарок освіти

4 жоВтнЯ В КиєВі ВідбудетьсЯ Міжнародний ЯрМароК осВіти, на ЯКоМу будуть предстаВлені наВчальні заКлади і осВітні організаЦії, що пропонують програМи наВчаннЯ за КордоноМ

На виставці будуть представлені всі види навчання в університеті, починаючи з підготовчого відділення і закінчуючи ступенем PhD. Також будуть представлені мовні програми, причому з можли- вістю навчання, як у Києві, так і за кордоном, зокрема, програма вивчення англійської на базі Британської Ради з британськими викладачами. Українським студентам може бути цікавий варіант навчання неподалік від дому - в сусідній Угорщині. У нашій виставці беруть участь дві організації з Угорщини. Одна з них - досить відомий і популярний Будапештський Університет імені Матвія Корвіна, заснований в 1948 році. Цей університет добре відомий своїми програмами навчання в галузі економіки та менеджменту. Навчання тут фінансово привабливе - 2-3 тисячі євро на рік, що можна порівняти з вартістю навчання в престижних московських і київських вузах.


LipDub UA

ProNews ProNews ProNews ProNews ProNews ProNews ProNews ProNewsProNewsProNews

океан ельзи збиратиме гроші на футбольний клуб

7 жовтня 2012 року у Тернополі відбудеться великий стадіонний концерт найвідомішої української рок-групи "Океан Ельзи". Виступ групи стане першим концертом на оновленому міському стадіоні, який відкрили після капітального ремонту у травні 2012 року. З кожного придбаного квитка 3 гривні будуть передані на розвиток команди. Тож кожен міський житель, який прийде на концерт, зможе підтримати місцеву команду. Квитки на LipDub – це відеокліп, у якому всі учасники концерт можна придбати на сайті kasa.in.ua та виконують одну відому пісню під фонограму. у касах міста (бульвар Шевченка, 12, ЦУМ). Особливість цього жанру в тому, що кліп знімається одним дублем, тобто без монтажу. Такі відео набирають поширення у всьому світі. Сотні людей збираються на одній локації та діляться на декілька груп. Кожен учасник виконує свою роль. Це може бути як пускання мильних бульбашок чи танцювальний елемент, так і якась безглузда дія. Перший український LipDub (не беручи до уваги комерційні проекти та університетські зйомки цього жанру) був відзнятий до 21-ої річниці незалежності України. Для цього кліпу Вперше в україні концерт дженніфер лопес обрали пісню «Молодець» гурту ТНМК. Дженніфер Лопес вперше виступить в За сюжетом, дівчина-ровесниця незалежкиївському Палаці Спорту з єдиним шоу в ності святкує свій День народження, а всі друзі Україні в рамках Dance вітають її: дуріють, грають на музичних інAgain World. Виступ струментах (гітара, скрипка, тамтам, укулеле, відбудеться 13 листодіджеріду), демонструють бойові мистецтва, пада 2012. Зваблива і жонглюють, засмагають на сонці, катаються багатогранна, таланона лижах та санчатах по траві, танцюють, вита і неймовірно поб’ються подушками, стрибають та виконують пулярна у всьому світі інші елементи, подекуди дивакуваті. У кінці латиноамериканська відео всі 130 учасників формують символічну співачка і акторка цифру 21. Дженніфер Лопес виВід зйомок залишилася маса позитивних рушає у світове турне з спогадів, а слова «Не стій! Не стій, стрибай!» кращими хітами за 12 років успішної кар'єри. нагадують кожному учаснику про той чудовий Грандіозне шоу стало одним з найбільш очідень. куваних музичних подій у світі.

7


Як правильно підготуватись до фотосесії

ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО

Пора да № 1 - В ис п а тис ь!

Найважливіше - вчасно лягти спати, щоб прокинутись зі свіжим обличчям та ясними очима. Погодьтесь, що модель з потухлим поглядом навіть після професійної фотосесії і обробки фотографій, підсвідомо викликає у глядача відчуття обману та нещирості, а директорську позу успішного топ-менеджера досить легко зведуть нані - вець мішки під очима після вчорашньої гулянки.

Порада № 2 - Не перестаратись!

Не варто за тиждень до фотосесії виснажувати себе дієтами та фізичними вправами. Через це у вас може з'явитись біль та відчуття скованості у рухах перед об'єктивом. Але найголовніше те, що хороша фотосесія - це радість, сеанс психотерапії (або фототерапії, як деякіназивають) і хорошого настрою! Це прекрасна можливість для дівчини, жінки відчути себе справжньою моделлю та побути у центрі уваги. Так навіщо відмовляти собі у задоволенні? Навіщо ж тоді хороший фотограф, як не для того, щоб приховати недоліки і підкреслити позитивні якості моделі?

8

Порада № 3 - Ніякої косметики!

Приходьте на фотосесію без макіяжу. Залежно від образу, узгодженого з фотографом змінюватиметься і макіяж, тому його краще наносити уже після обговорення першого образу з фотографом.

Порада № 4 - Що одягнути?

Одяг-одне з найважливіших питань, що турбує модель. Вбрання з великими малюнками та візерунками, з блискучої тканини, у велику та маленьку смужку на фото можуть виглядати одягу потрібно бути дуже обережним. Візьміть з собою декілька комплектів одягу, щоб очікування від фотосесії точно виправдались. Зазвичай для створення цікавих образів потрібно 3-4 комплекти одягу. Я рекомендую моделям брати з собою: вечірню сукню, щось з ділового, романтичного таретро стилю, джинси та кілька футболок, спідницю, красиву спідню білизну. При наявності бажання - купальник, робочий одяг (цікаво виглядає при зйомках в стилі «ню») та інше.Також можна взяти з собою деякі предмети з вашого життя, які характеризують вас як особистість, або які на ваш погляд, будуть цікаво виглядати у тому чи іншому образі. Наприклад, якщо граєте на гітарі - можете взяти з собою гітару і т.д. Приємної вам фотосесії та гарного настрою!


ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО ProФОТО

Порада № 5 - Життя - це гра!

Фантазуйте! Розбудіть у собі актора чи актрису! Будьте природними та невимушеними - фотограф вас не з'їсть, він хороший. Візьміть з собою на фотосесію хороший настрій і запасіться терпінням. Не очікуйте, що перші кадри будуть ідеальними. Зазвичай фотографу потрібний певний час для того, щоб розкрити весь ваш потенціал, так би мовити достукатись до вашого серця. Просто довіртесь йому, і далі все піде як по маслу.

Порада № 6 - Музика.

Візьміть з собою улюблену музику, під яку приємно буде рухатись, але яка не відволікатиме вас від процесу фотографування. Оскільки під час фотосесії зазвичай змінюється кілька образів, бажано брати музику яка гармоніюватиме з ними.

Порада № 7 - Не запізнюватись!

Приходити вчасно - це правило хорошого тону, адже, запізнюючись, ви забираєте свій власний час. У фотографа можуть бути заплановані інші фотосесії і ніхто не стане вас чекати. Наступного дня фотограф має добре відпочити, щоб натхненно працювати над вашими знімками.Тільки тоді ви залишитесь задоволені результатом!

9


ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати ProДати

Pro Дати Осінь впевнено крокує київськими вулицями, змушуючи городян діставати теплий одяг із шаф. Студенти з головою поринули в навчальний процес. Але це ніяк не завадить нам пригадати всі знаменні дати, котрими багатий другий місяць осені.

У 2012 році день освітянина припав на 7 жовтня. Сьогодні в незалежній Україні трудяться в поті чола майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників та управлінців. Вони виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентам країни. Подякуймо їм за сумлінну працю!

З Днем працівника освіти!

Міжнародний день музики почали святкувати 1 жовтня 1975 року. Одним з ініціаторів запровадження свята був всесвітньовідомий композитор Дмитро Шостакович. У цей день влаштовуються грандіозні концерти за участі найкращих музикантів та художніх колективів. Також 1 жовтня є Міжнародним днем людей похилого віку. Нехай це буде зайвим привоА тепер, любі читачі, чи не найважливіша дата дом зателефонувати своїм дідусям та бабусям місяця: 1 жовтня день народження святкує і сказати, як сильно ви їх любите. Тишкевич Катерина Іванівна- талановитий викладач та просто чудова людина. Саме заВсесвітній день тварин припадає на 4 жовтня. вдяки Катерині Іванівні газета «StuDuck» поСвято безпосередньо пов’язане з ім’ям святого бачила світ. Шановна Катерино Іванівно, ми Франциска , покровителя священних тварин, щиро вітаємо Вас зі святом та бажаємо нашанованого переважно в католицьких країнах. тхнення, творчих злетів і якомога більше поЦей день запроваджено, аби підвищити свідозитиву в усьому: мість громадян у питаннях захисту світової фауни. Хай усмішкою доброю, ніжною щодень для Вас починається, Всесвітній день посмішки відзначається не покидають думки свіжі, 5 жовтня. Девізом цього дня є слова: «Зроби а ідеї не скінчаються! добру справу: допоможи комусь посміхнутися». На цьому ми завершимо нашу подорож сторінками жовтневого календаря. До нових зустрічей!

10


Pro Art

ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt

продакшн бреда пітта візьметься за екранізацію бестселера едвіна блека “IBM і голокост”.

Не виключено, що сам красень зніметься в головній ролі. Книга присвячена дослідженню письменником співпраці компанії IBM з фашистською Німеччиною. Зокрема вона стосується масового винищення єврейського народу. До такої ретельної зачистки нацисти повинні були добре підготуватися, щоб ніхто з євреїв не зміг уникнути страшної долі. Отож був зроблений докладний перепис усіх євреїв. Тут IBM і стала у нагоді. Вже в 1933 р. після заповнення невинних на перший погляд анкет усі досьє було занесено на перфокарти. Пізніше вони оброблялися на спеціальних машинах, які могли вирахувати навіть тих, хто намагався приховати своє коріння. Сценаристом проекту виступить Маркус Хінчі.

топ-15 фільмів 2012 року за даними kinonews.ru

1.Месники

2.Темний лицар: Відродження легенди 3.1+1 4.Нова Людина-Павук 5.Нестримні 2 6.Король Лев 7.Шерлок Холмс 2: Гра тіней 8.Реальна сталь 9.Бойовий кінь 10. Дівчина з тату дракона 11. Третій зайвий 12. Люди у чорному 3 13. Отже, війна 14. Прометей 15. Місія неможлива

11


Pro Виставки

ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt ProArt

Книжковий арсенал

В Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсе-

нал" у Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", який проходитиме 4-7 жовтня. Це наймасштабніша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво. “Книжковий Арсенал” презентує понад 100 видавництв, 60 гостей із Європи, Росії та України, насичену програму подій для дітей і дорослих. В рамках фестивалю на 10 майданчиках у Мистецькому Арсеналі відбудеться понад 150 подій: презентації нових книг, зустрічі з авторами української та світової літератури, майстер-класи й дискусії, яскрава програма подій для дітей та батьків, виставки art book, коміксів, книжкової ілюстрації та графіки, турно-музична програма, благодійні акції зі збору книжок для дитячих

Колекція «Нормандія у живописі» була заснована 1992 року з ініціативи Регіональної ради Нижньої Нормандії. Згодом в колекцію увійшло майже сто двадцять полотен, що датуються 1750-1950р. Кожна картина в тій чи іншій мірі пов'язана з Нормандією: на деяких можна побачити епізоди з життя художників або місця, де створювалися картини. Це пейзажі, образи природи, морське узбережжя, сільська місцевість, місто, а також жанрові сцени та натюрморти. 57 робіт «Нормандія в живописі», відібраних дирекцією колекції для показу в Україні, є справжніми перлинами різних художніх на- лікарень та інтернатів. прямів ХІХ-го століття: реалізму, романтизму, імпресіонізму та постімпресіонізму. У ХІХ-му столітті художники шукали притулок в Нормандії, тікаючи від розвитку промисловості у великих містах. Вони поселялися в Нормандії, щоб відчути близькість природи і розвинути свої здібності малювання на пленері, намагаючись вловити і зафіксувати миттєве враження цих північних пейзажів.

12


Postcrossing Postcrossing Postcrossing Postcrossing Postcrossing Postcrossing Postcross-

Postcrossing

Новий погляд на сучасні види листування

Багато людей у наші часи мріють про подрожі тривалістю у життя, але не мають для цього ані вільного часу, ані необхідних коштів. Так само і я. Читаючи розповіді про країни світу, на думку спадає лише одне - ПОДОРОЖІ! Та завдяки інтернету я дізналася про таку цікаву справу як postcrossing (частіше його називають postcarting), яка дала мені можливість хоч трохи доторкнутися до своєї мрії. Елемент несподіваного отримання листівок з різних країн світу, про які ви, ймовірно, ніколи не чули, може перетворити вашу поштову скриньку на коробку із сюрпризами. Хто б відмовився від цього? Postcrossing являє собою можливість обмінюватися поштовими листівками з людьми, які проживають у різних куточках світу. Тобто ви маєте можливість отримати листівку, наприклад, з Японії, написану ієрогліфами. Ви можете вступити в постійне листування з іноземцем, або ж відправити листа в одному напрямку. Звичайно, ви спитаете: “А де ж взяти цю адресу іноземця?”. Тут на допомогу приходить сайт www.postcrossing.com, який об’єднав декілька тисяч людей у всьому світі.

Сам процес розпочати досить легко: заходимо на вищезазначений сайт, і після реєстріції ви отримуєтє власну сторінку. Вітаю, тепер ви носите офіційне звання postcrosser! У своєму профілі ви маєтє зазначити коротенькі відомості про себе та вказати тип листівок, що бажаєте отримувати. Далі все ще простіше: ідете на пошту, купуєте листівки та марки, за бажанням розповідаєте щось адресату та відправляєте за вказаною на сайті адресою. Дуже важливо вказати код листівки для можливості відстеження процесу її надходження. Цей код видає сайт при виборі адресата. Для отримання листівок від інших postcrosseriv вам необхідно відправляти якомога більше власних повідомлень.Тож якщо відправляти листи вчасно, то нові картки приходитимуть вам постійно, з інтервалом у 3-4 дні. Одже запрошую всіх бажаючих долучитися до неймовірного світу листування! Отримавши одну листівочку, ви вже не зможете завершити цю справу і зовсім скоро вона стане вашим справжнім захопленням!

13


Pr o С н і д а и нк

ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки

бутерброд “студентський”

складність:

час приготування: 3 – 5 хв. інгредієнти: -хліб чорний -ковбаса -сир -огірок свіжий -майонез

спосіб приготування: беремо хліб, ріжемо як заманеться, нижню скибочку змащуємо майонезом, кладемо порізаний огірок, сир, ковбасу (у будь-якому порядку), зверху накриваємо ще однією скибкою хліба і voila. примітка: будь-який інгредієнт можна замінити іншим, залежно від того, що є у вашому холодильнику. Bon appetite! складність:

Картопляна піца

час приготування: 20 хв. інгредієнти: -картопля -цибуля -сосиски -помідор -сир -олія -сіль та перець за смаком. спосіб приготування: картоплю ріжемо кружальцями товщиною з палець, викладаємо на тарілку, поливаємо олією, додаємо сіль та перець і ставимо це все в мікрохвильову піч на 15 хвилин. Тим часом ріжемо сосиски, помідори та натираємо на терці сир. Додаємо все пошарово та ставимо у піч ще на 2 хвилини. Enjoy your meal!

14

СМ

О ГО Н ! АЧ


ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки ProCніданки

пластівці

складність :

час приготування: 5 – 10 хв. інгредієнти: -пластівці (вівсянка, мюслі) -молоко -цукор за смаком.

спосіб приготування: заливаємо пластівці молоком, а далі – все за вашим бажанням: фрукти, горіхи, ізюм, курага… Найкорисніший та найпростіший сніданок готовий. Guten Appetit ! складність:

тости “по-українськи”

час приготування: 5 – 7 хв. інгредієнти: -хліб -яйця -цукор за смаком.

спосіб приготування: яйця збиваємо з цукром та молоком (якщо намічається вечірка, то для аромату можна додати ваніліну чи кориці), потім ріжемо скибочками батон, обвалюємо його в яйці та кладемо на сковорідку. Смажимо до золотистого кольору. Buen apetito !

Омлет

складність:

час приготування: 5 – 7 хв.

інгредієнти: -яйця -молоко -помідор -сіль та перець за смаком.

спосіб приготування: ріжемо все, що ріжеться й обсмажуємо на сковорідці. Яйця, посоливши та додавши до них молоко, збиваємо блендером. Виливаємо цю суміш на сковорідку та смажимо омлет до приготування (за бажанням можна додати кукурудзу, маслини, крабові палички…) Не стримуйте своїх фантазій !

15


Знайди качку!

Розваги у метроРозваги у метроРозваги у метроРозваги у метроРозваги у метроРозваги

СУДОКУ

16

StuDuck  

The magazine of the real student life

StuDuck  

The magazine of the real student life

Advertisement