Page 1

Конотопська гімназія – учасник проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО, член асоціації “Відроджені гімназії України”

ІНФОРМ АЦІЙНО-РЕКЛАМНИЙ

ЧАСОПИС

7, 8, 9 вересня в Конотопській гімназії відбулися батьківські збори з єдиним порядком денним:  Аналіз навчально-виховної , методичної, господарської та організаційної роботи за 2009-20010 н.р. та основні завдання на 2010-2011 н.р. Доповідач Т.М.Шерудило, директор гімназії  Ефективність впливу сім’ї на формування чеснот гімназиста. Доповідач Л.А.Самодай, заступник директора  Як уберегтися від насильства над особистістю дитини в сім’ї. Доповідач Т.І.Сагітова, психолог гімназії  Електронний щоденник. За і проти. Доповідач А.М.Мещишена, учитель інформатики. Батьківські збори пройшли на високому організаційному рівні, зацікавлено. 10 вересня в актовій залі гімназії відбулася чергова загально гімназійна конференція батьків, учнів, учителів, у ході якої були розглянуті питання: звіт голови ради гімназії С. Єрьоміної, звіт директора гімназії Т.М. Шерудило. Затверджені план роботи на 2010-2011 н. р., режим роботи, система надання ДОП у наступному навчальному році. Обрана рада гімназії у складі: Володимир Леонідович Сук від 1-х класів, Ілля Олександрович Платонов від 2-х класів, Світлана Леонідівна Єрьоміна від 3-х класів, Наталія Олександрівна Біркун від 4-х класів, Наталія Вікторівна Петрова від 5-х класів, Леся Анатоіївна Маєвська від 6-х класів, Світлана Миколаївна Бондар від 7-х класів, Тетяна Миколаївна Шерудило - директор гімназії, Світлана Леонідівна Сукач - бухгалтер гімназії, Людмила Йосипівна Чорній заступник директора з навчально-виховної роботи, Ірина Миколаївна Гуденко заступник директора з виховної роботи, Тетяна Іванівна Сагітова психолог гімназії, Григорій Ілліч Калін - заступник директора з адміністративно-господарчої роботи, новообраний президент гімназійної демократичної республіки. Конференція ухвалила рішення щодо звільнення від оплати ДОП з 1 січня 2011 року відмінників навчання та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

ВЕРЕСЕНЬ, 2010

ДЛЯ

УЧНІВ

ГІМНАЗІЇ

ТА ЇХНІХ

БАТЬКІВ

Деняк Євгенію, ученицю 5-А класу математичного відділення, призерку ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з математики та української мови 2009-2010 н. р., переможницю конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, з отриманням відзнаки “Осіннє золото” ІІІ ступеня (золото юніорів), яку вручив міський голова І.М.Огрохін під час урочистостей з нагоди Дня міста.

10 вересня стартувала гімназійна спартакіада “Старти надій”. Відкрив її учитель фізкультури, учитель-методист В.І.Захарчук. Привітала присутніх з днем фізкультурника директор гімназії Т.М. Шерудило. Цікаво й оригінально виступили гімназистів казкові герої Заєць та Вовк, акторів підготувала педагогорганізатор А.В.Романенко.

Шановні вчителі та гімназисти! ОГОЛОШУЮТЬСЯ ВЕЛИКІ ПЕРЕГОНИ!

28 вересня відбудуться вибори ПРЕЗИДЕНТА Гімназійної демократичної республіки 2010-2011 навчального року. Запрошуємо всіх узяти участь у виборчій кампанії 2010-2011 рр. Ми чекаємо Вас - небайдужих, веселих, перспективних та впевнених у тому, що самоврядування в гімназії повинно бути!

№29


Ось і знову на календарі вересень, що кожного року збирає нас усіх разом. На святі Першого Дзвоника були присутні почесні гості: Волік Валентина Іванівна – заступник міського голови, Кульчий Олена Валеріївна – начальник відділу освіти Конотопської міської ради. По-особливому хвилюючим був виступ-вітання Вонога Станіслава Миколайовича, випускника гімназії 2000 року, який спеціально прилетів із Сан-Франциско (США).

Святковим цей день був для всіх, та найбільша радість у наймолодших учнів – першокласників, яких приймали до нашої великої гімназійної родини.

Традиційно право покласти квіти до Меморіалу Слави було надано вчителям Попку Олександру Миколайовичу, Сметаніній Олені Михайлівні та учням Кот Дарині, Шутю Владиславу, Журавлю Олександру та Сонсядло Аліні. Мері Поппінс та міс Ендрю знову дискутували на лінійці… Гімназія розпочала новий 2010-2011 навчальний рік. ЩАСТИ ВАМ, ДРУЗІ! СТОР.2

ЕРУДИТ

№29


До нашого закладу 4 вересня завітав Герой Російської Федерації Юрій Батурин, доктор юридичних наук, відомий російський учений (юрист і політолог), політик (працював помічником Президента Росії з національної безпеки), головний редактор унікальної книгиенциклопедії з космонавтики, автор низки книг з політології, права та кібернетики, секретар Спілки журналістів Російської Федерації, у складі представницької делегації російських учених: Станіслава Клименка - доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри Московського фізико-технічного інституту; Ольги Синенко генерального директора компанії RTSoft, доктора технічних наук, професора Московського державного технічного університету ім. М.Е.Баумана; професора Рустама Ісламова - директора Міжнародного центру ядерної безпеки, доктора фізикоматематичних наук; Валерія Заіко - професора МФТІ; Володимира Петрухіна - доктора технічних наук, професора МФТІ, заступника директора Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України, провідного наукового співробітник Інституту кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України та Станіслава Вонога - випускника Конотопської гімназії 2000 року, зараз працює у м. Сан-Франціско, США).

Юрій Борисович охоче розповідав про себе, відповідав на запитання, продемонстрував фільм про політ китайських космонавтів. На згадку про Україну, про її гетьманську столицю, розташовану неподалік від Конотопа, назва якої співзвучна з прізвищем гостя, йому подарували українську вишиванку та символ гетьманської слави. Представники вузів м. Москви висвітлили особливості вищої освіти в Росії та Україні, можливості отримання технічної освіти. Намічені напрямки співпраці між гімназією та навчальними закладами, які представляли гості. Гімназисти були в захваті.

№29

ЕРУДИТ

СТОР. 3


1 вересня 2010 року гімназисти мали змогу зустрітися з випускниками навчального закладу минулих років, людьми, які стали успішними й самодостатніми

6 вересня 2010 року. Участь у святкуванні Дня міста, 373-ї річниці від дня заснування Конотопа та 67-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.

Виставка квіткових композицій “Осіннє золото Конотопщини” Мітинг-реквієм на Меморіалі Слави.

Конкурс малюнків “Місто моєї мрії” “Ерудит” Засновник і видавець – відділ освіти, Конотопська гімназія

“Міні-зоопарк”

Адреса редакції: м. Конотоп, вул. Бр Радченків, 21 Головний редактор – Шерудило Т.М. Комп’ютерна верстка – Мещишеної Г.М.

Газету зареєстровано 5 грудня 1995 року Реєстраційне свідоцтво СМ №105

ерудит №29  

гімназійна газета

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you