Page 6

Comité 2018 Michel Reisch

Charly Huberty

Oochen Maschinnebau

Oochen Wirtschaftsingenieur & Elektresch Energietechnik

Michel.Reisch@aneil.lu

Charly.Huberty@aneil.lu

Edi Nguyen

Michel Sun

Esch-Belval Bio-Informatik & Systems Biology

Kaiserslautern Bauingenieur

Edi.Nguyen@aneil.lu

Michel.Sun@aneil.lu

Carine Fay

Laurent Jacques

Lëtzebuerg BTS & Génie Automatique

München Physik & Msc. Medezinphysik

Carine.Fay@aneil.lu

Laurent.Jacques@aneil.lu

Sandy Bürger

Lorella Mezzapesa

Kaiserslautern Architektur

Kaiserslautern Architektur

Sandy.Burger@aneil.lu

Lorella.Mezzapesa@aneil.lu

Président

Secrétaire

Responsable Information

Responsable Partenaires

6 l bulli Summer 2018

Vice-Président

Trésorier

Responsable Voyages

Responsable Partenaires

Comité 2018

bulli Summer 2018  

bulli Summer 2018  

Advertisement