Page 1


Dopřejte svým Simíkům slaďoučký a všemi barvami hrající styl Katy Perry. Kolekce The Sims™ 3 Sladké radosti Katy Per ry obsahuje širokou nabídku dekorativních předmětů, nábytku a samozřejmě také skvělých módních kousků a účesů. Zařízení místností, dekorace a móda jsou inspirovány skutečným oblečením a rekvizitami Katy, aby doslova osladily životy vašich Simíků. Kolekce obsahuje dosud nevídané množství předmětů a navíc také tři nové senzační lokality — místní hospůdku, městský park a bazén pro obyvatele čtvrti — všechny v lahodném stylu Katy Perry!


Oblečte Simíky do velkého množství nového oblečení a dejte jim nové účesy, s nimiž budou prostě k nakousnutí. Dejte čtvrti svých Simíků jiný charakter prostřednictvím tří hotových lokalit, které vdechnou styl Katy Perry celému městu. Oslavujte příchod víkendu se Simíky – získáte exkluzivní Simlish verzi hitové písničky Katy Perry! Tolik sladkých věcí, že je sami nespořádáte – široká paleta předmětů, objektů a oblečení a NAVÍC tři nové hotové lokality dohromady představují více než jen prostou kolekci.

Stáhněte si Simíka Katy Perry na Výměně The Sims 3 TU!

Info - Oficiálna stránka


Náš drahý Kostlivec, ktorý je s nami vo všetkých sériach The Sims. Poďme sa pozrieť Aké veci robí potom, čo niekoho prevedie na druhý život:


Topánky, najlepšie na Jarné nosenie

Download TU!

Nepotrebná registrácia

Kvet na zkrášlenie domuDownload TU!

Potrebná registrácia

Krásny koberec – Download TU! Potrebna registrácia


Šéfredaktor – Andy Lulbová Redaktory –

Ancee Vičíková, Andy Lulbová, Lukáš

Pukáš

Za chyby sa ospravedlňujeme! Facebook


Sims Newspaper EXTRA  

Časák o The Sims..Špeciálne čísielko...

Sims Newspaper EXTRA  

Časák o The Sims..Špeciálne čísielko...

Advertisement