Page 1


Príbeh: Vianoce s Rodinkou

4 s.

Adopcia: ADOPTUJTE! NEKUPUJTE!

2 s.

DOWNLADY

2 s.

The Sims 1 a dodatky

4 s.

The Sims 2 a kolekcie

4 s.

Nábor

1 s.


Prinášame vám NÁVOD, ako si pripraviť skvelé VIANOCE:

1. Začnite vtedy, ked sa vám nikto z rodiny nebude piecť v ceste.

2.Začnite variť. Pripravte si zatiaľ ingrediencie. Ako prvé si pripravne niečo rychlé, pretože by ste nemali čas to dorobiť. Táto simínka pripravuje cestoviny.


3.Potom vyhnajte vašu rodinu z obývačky, a začnite so stromčekom. Budte pomalý, aby ste na nič nezabudli. Stromček potrebuje čas. Ale ak mate v tomto prax, pôjde vám to od ruky. Ako táto simínka. Tá ho mala za 5 minúť.

4.Ďalšia časť je o tom, ako naaranžujete stôl. Je to len na vás ako si to pripravíte. Na tejto fotke si simínka vybrala druhu metódu, pretože jej to lepšie vyhovovalo


.

5. Po niekoľkých hodinách si pripravte ďalšie jedlá, ale dávajte pozor aby vám nevychladli. Každý dobre vie že jedlo z mikrovlnky nikdy dobre nechutí. A ešte keby sme to museli jesť na vianoce. Brr. Tak si tieto veci pripravte vopred.

6. Potom svoju ostatnú rodinu presvedče, aby sa obliekli do pekných šiat, a by si prišli sadnúť ku stolu. A mate zvieratá, ta ich zobuďte.


7.Potom včetkých zavolajte, aby si zobrali jedlo, a aby sa posadili ku stolu. Užívajte si tú Vianočnú atmosféru, a radujte sa, že ste všetci spolu. POZNÁMKA: Ak dopapáte, odložte po sebe tanier! 

8 . Papanie pokojne dajte aj zvieratám. Sú predca vianoce, nech si užívaju aj oni.

A užívajte si VIANOCE. Veď predca o tom to je. 


PSY: Punťo – Samička, Dospelý VLASTNOSTI: Bezradný Neporiadny Strach z vody PS: Veľmi rád prinesie noviny rovno pod naše nohy.

Samica, Dospelý

– Mica

Hlasitá: VLASTNOSTI Lenivá Priateľská PS: Nikdy ju nebudťe! Bude potom protivná, a neopatrná.


Alojz - Samec, Dospelý VLASTNOSTI : Génius Hravý Priateľský PS: Má strašne rád škrabkanie na bruchu.

Samec, Dospelý

–Igor

Aktívny :VLASTNOSTI Hravý Dobrodrúžny PS: Chodte s ním na prechádzku každý deň, bude potom veľmi šťastný.


DOWNLOAD

PRSTEŇ

DOWNLOAD


DOWNLOAD

DOWNLOAD

AUTO


The sims 1 má 6 dodatků, ty obsahují nové možnosti a objekty . Jsou to - Unleashed, Superstar, House Party, Hot Date, Makin Magic a On Holiday.

The sims 1 Unleashed Přichází zábava, která Vašim Simíkům dosud chyběla - domácí mazlíčci. V nejnovějším datadisku The Sims Unleashed si můžete zaplnit domov nejrůznějšími domácími zvířátky. V okolí nechybí obchod s chovatelskými potřebami, kavárny, tržiště, a tak se Vaši chlupatí miláčci rozhodně nenudí a mají pořád co prozkoumávat.

The sims 1 Superstar Nový datadisk k nejprodávanější hře na PC všech dob zavede Simíky na hvězdnou dráhu. Celebrity musí životní styl přizpůsobit své slávě - musí si najmout PR magažera, maskérku, dávat si pozor na paparazzi a občas vystupovat v televizi, aby byli pořád na očích veřejnosti. Věďte svého Sima za slávou, štěstím a bohatstvím. Nová lokace Studio


Town je ideálním místem, kde Simové můžou zkoušet štěstí ve světě showbusinessu.

The sims 1 House Party Datadisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů. Postavte si taneční parket pro Simáky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJ. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné.

The sims 1 Hot Date Hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvte si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si hráč může vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku.

The sims 1 Makin Magic Pozor! Využijte nadpřirozených sil a kouzlete


hravými nebo škodolibými úmysly. S novými magickými schopnostmi dostanete ještě více jak 175

nových předmětů nové karnevalové prostředí a nové postavy. Tento datadisk je největší ze všech a přináší i další novinky.

The sims 1 On Holiday Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na životní dovolenou ve stylu Simů.


K hre Sims 2 existuje aj 8 kolekcií. Nie je zo ako dodatky. Kolekcie skôr prinášajú nové veci, ako sú nábytok, oblečenie, kúpelni atď. Tu sú všetky kolekcie a niečo o nich.

Sims 2 - Kolekcia Pre rodinnú zábavu Minidatadisk Vám prináša nové objekty ako sú, dekorácie, nábytok, oblečenie atď. Vašich simíkov dokonca viete obliecť za morškú pannu alebo draka. Vašu izbu viete premeniť na podmorský svet s ladiacim nábytkom, alebo na hrad princezien.

Sims 2 - Kolekcia Luxusný život Minidatadisk Luxusný život - Glamour Life Vám znovu prináša nové objekty. Nové luxusné domy vybavené tými najlepšími a najmodernejšími spálňovými, obývacími a jedálňovými setmi.

Sims 2 - Kolekcia Veselé Vianoce


S týmto úžastným minidatadiskom môžu Vaši simíci oslavovať všetky sviatky od Vianoc až po Helloween. Dom môžete vyzdobovať podľa svojich predstáv napr .

imelom, vianočnými svetlami, pančuchami, sobom, alebo zamrznutým oknom. Takisto nebude chýbať snehuliak, rôzne vence, vianočné obrazy a i. Oslávte poriadne Nový rok s parádnym ohňostrojom a raketami!

Sims 2 - Kolekcia Poďme oslavovať Vaši Simovia teraz môžu s touto zábavnou kolekciou nábytku, módneho večierkového oblečenia a dekoračných predmetov štýlovo sláviť. So svojou Sim-rodinou sa staňte hostiteľom společenských akcií!

Sims 2 - Kolekcia H&M móda Vaši Simovia sa môžu vybrať za špičkovým pánskym a dámskym oblečením, ako sú šaty, džínsy a dalšie modely vrátane doplnkov - a to všetko podľa skutočných modelov značky H&M. Môžu si navrhnúť interiér svojho vlastného obchodu s aranžé rskymi


dekoráciami, vešiakmi na oblečenie, pokladňami a skušobnými kabínkami.

Sims 2 - Kolekcia Pre teenegerov Obdaruj teenagerov všetkým, čo potrebujú na vyjadrenie svojho jedinečného štýlu s The Sims 2 Pre teenagerov! Vaši Simovia teraz môžu

predviesť svoj štýl s celkom novým, jedinečným nábytkom, dekoráciami a módou s troma osobitými témami - gotik, povaľač a prominent.

Sims 2 - Kolekcia Kúpelne a kuchyne Prestavajte obyčajnú kúpeľňu na romantickú halu s okúzľujúcou vaňou na tvarovaných nôžkach a príjemným osvetlením alebo jej dajte moderný šmrnc s nádhernú presklennú sprchu, umývadlom a ďalšími doplnkami. Postavte im kuchyne a kúpelne ich snov So širokou ponukou nábytku, dekoratívnych predmetov a odevov!

Sims 2 - Kolekcia Ikea S novou kolekciou The Sims 2 IKEA Domov sa domov snov vašich Simov stane naozaj výnimočným. Vybavte ich izby tak, aby zodpovedali ich povahe a vkusu s celkom novými pohovkami, posteľami, TV stolíkmi, policovými zostavami a ďalšími kusmi nábytku.


A nábor vyhráva……

Mirka Prasiatkotvoje Ondušová

!!!!GRATULUJEME!!!!

Ostatným Ďakujeme za účasť, A určite nezúfajte, niekedy V budúcnosti urobíme ešte nábory. 


INFO Šéfredaktor: Andrea Lulbová Redaktory: Marek Nikodem, Lukaš Pukáš, Nový redaktor: Mirka Prasiatkotvoje Ondušová

Za chyby sa ospravedlňujeme

VEĽKÁ VĎAKA PATRÍ NINE SABOVEJ ZA TO, ŽE NÁM S RADOSTOU POMOHLA S FOTKAMI PRE TÉMU “VIENOCE S RODINKOU”

Časopis vyšiel 24.12.2012


Sims Newspaper Špeciál Vianoce  

Časák o The Sims 3. VIANOCÉ