Page 1

інформаційний

тижневик

НОВИНИ № 14 (014) 3 листопада

2011 р.

ЧЕТВЕР

стор. 2

КІРОВОГРАДЩИНИ стор. 2

Недолюди

У Кіровограді спалили живцем бездомного собаку

Відновлення

В онкодиспансері відкрили відділення реабілітації

стор. 5

Рекомендована ціна 50 коп.

www.novosti.kr.ua

обласний

75 700

ТИРАЖ

прим мірників

ЄДИНА ОБЛ ЛАСНА ГАЗЕТА, ЯКА Є В КОЖ ЖНОМУ НАСЕЛЕНОМУ ПУНКТІ КІР ОВОГРАДЩИНИ

В об'єктиві

Фото тижня

стор. 8

Гаряча лінія

Надія є Події тижня

Тема номера

ЗНИКЛУ ДІВЧИНКУ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ

Мирний атом

Тіло 12-річної мешканки Кіровограда Ані Жаданової з ознаками насильницької смерті знайшли на одному зі смітників міста 26 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі УМВС в області. Крім того, у прес-службі зазначили, що у скоєнні злочину правоохоронці підозрюють неповнолітнього мешканця Кіровограда, якого того самого дня заарештували. Ним виявився неповнолітній житель обласного центру. Нагадаємо, 13 жовтня дівчинка повернулася зі школи, пообідала і вийшла на півгодини. Додому після того вона вже не повернулася.

Андрій Лисенко,

Новини Кіровоградщини

ПРОКУРАТУРА ПОРУШИЛА СПРАВУ ПРОТИ БОБРИНЕЦЬКОГО ЛІКАРЯ

У Кіровоградській області збудують єдиний в Україні ядерний завод. (Закінчення на 3 сторінці)

Тенденції тижня Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості проведення реформи місцевого самоврядування, яка має на меті посилити розвиток регіонів України. Про це глава держави заявив під час міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях» у Києві. «Це – вимога часу. Це те, що потрібно сьогодні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни, розвитку регіонів», – сказав він, говорячи про актуальність цієї реформи. Жителі області матимуть можливість оформлювати житлові субсидії за спрощеним порядком. Про це повідомила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина Линченко. Наприклад, якщо раніше перешкодою для отримання субсидії була наявність у сім’ї автомобілів, то відтепер можна мати 2 автомобілі вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації 10 років з дня випуску. Не буде перешкодою і наявність іномарки, якщо авто перебуває в експлуатації більше 15 років. Детальнішу інформацію можна взнати в управлінні праці та соцзахисту.

Цитати тижня

Персона тижня

«Назва «Єлисаветград» теж повернеться. Раніше чи пізніше, але це відбудеться. Хотілось би, щоб це сталося за нашої участі».

Павло Кужеєв, ведучий «5-го каналу», потрапив до Книги рекордів Гіннесса Рекорд, встановлений ведучими «5-го каналу» Павлом Кужеєвим та Тетяною Даниленко, офіційно зареєстрували у Книзі рекордів Гіннесса. Нагадаємо, телемарафон «Українська незалежність» на «5му каналі», присвячений 20-й річниці незалежності України, тривав рівно 52 години і завершився о 16:00 25 серпня (див. НК №5 від 01.09.2011). Марафон ведучі провели без перерви на сон. За час ефіру гостями студії стали понад 100 людей. Попередній світовий рекорд у даній номінації належав Сержио Галіані (Перу), який встановив його у 2007 році. Загальний хронометраж тоді склав 50 годин 9 хвилин. Павло Кужеєв народився в Кіровограді. Ще в початковiй школi брав участь у передачах для дiтей на обласному телебаченнi. Першим визначальним кроком на ТБ стала робота на мiсцевiй телекомпанiї «TTV». З 9 березня 2005 року – журналіст та ведучий програми «Новий час» на 5 каналі. У 2009 році Павло Кужеєв отримав почесне звання «Заслужений журналіст України». Колега Павла Тетяна Даниленко – уродженка Житомирщини.

Ігор Волков,

секретар Кіровоградської міськради, заявив на засіданні сесії міськради, що Кіровоград рано чи пізно перейменують.

«Хотів би також сказати, що протягом уже майже трьох місяців у Кіровоградській області дуже низькі ціни на зерно, у тому числі – на продовольчу пшеницю. І варто не чекати нашим виробникам хліба, коли в силу ринкових умов ціни почнуть зростати, а вже сьогодні виконати свою функцію – закупити у сільгоспвиробників сировину».

Сергій Кузьменко, голова Олександрійської райдержадміністрації, про ситуацію на ринку зерна. «Я не поділяю іронічних усмішок присутніх із приводу цієї теми… Ті цифри, що прозвучали у доповіді представника управління АПК, – про збільшення врожайності багатьох культур від запилення бджолами – навіть лише заради цього варто розвивати цей напрямок».

Андрій Ніколаєнко,

перший заступник голови облдержадміністрації, про те, що в області варто розвивати бджільництво.

Вустами дітей

«Якби я був депутатом…» (Закінчення на 3 сторінці)

Учень Устинівської ЗШ Назар Рябовол

ВИБОРИ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ ОБІЙДУТЬСЯ В 325 ТИС. ГРН.

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін підписав розпорядження № 940-р «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету». Субвенція розподілена з метою проведення позачергових виборів Сотницько-Балківського сільського голови (Новоукраїнський район), Могутненського сільського голови (Кіровоградський район), Новостародубського сільського голови (Петрівський район), Петрівського селищного голови (Петрівський район) та Молдовського сільського голови (Голованівський район), що відбудуться 11 грудня 2011 року. ВІЙСЬКОВІ ЗГОДНІ ВИСЕЛИТИСЯ З ЦЕНТРУ КІРОВОГРАДА

Військова частина А0680 готова відмовитися від комплексу будівель по вулиці Орджонікідзе у Кіровограді, де у XIX столітті знаходилися корпуси кавалерійського юнкерського училища, заради реалізації ініціативи голови ОДА Сергія Ларіна створити там мистецький арсенал за умови надання їм іншого приміщення на території Кіровограда. Про це повідомив перший заступник голови облради Олександр Шаталов. З його слів, днями на території військової частини відбулася зустріч із заступником командуючого Сухопутних військ Збройних сил України генераллейтенантом Анатолієм Пушняковим. «Там нам і вдалося досягти попередньої згоди на переїзд військових», – сказав Шаталов. Посадовець уточнив, що наразі триває пошук альтернативного приміщення для військової частини. ЦЕНТРАЛЬНУ ПЛОЩУ В ОЛЕКСАНДРІЇ РЕКОНСТРУЮЮТЬ

Інна Тільнова, спеціально для Новин Кіровоградщини

Діти з кількох районів уявили на мить, що вони зробили б, ставши депутатами.

Виконувач обов’язки прокурора Кіровоградської області порушив кримінальну справу відносно депутата Бобринецької районної ради 6 скликання за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.140 КК України. Під час досудового слідства встановлено, що цей чоловік, «працюючи завідуючим хірургічним відділенням Бобринецької центральної районної лікарні, при оперуванні гострого апендициту у 38-річної жінки обрав невірну методику надання медичної допомоги, що у подальшому призвело до виникнення ускладнень, які викликали смерть жінки». Триває слідство. Подробиці справи поки не розголошуються.

Учень Паліївської школи Маловисківського району Євген Шевченко з сім'єю

Завершення робіт із реконструкції центральної площі невдовзі планується в Олександрії. На сьогоднішній день вже встановлено бордюри, виконуються роботи із вирівнювання основного покриття. На реконструкцію з державного бюджету виділено 1 млн 463 тис. грн. За результатами тендеру, який проводило управління з капітального будівництва Кіровоградської ОДА, переможцем та виконавцем робіт було визначено приватне підприємство зі Світловодська. Підприємство проводить роботи у відповідності до сучасних технологій.


НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

www.novosti.kr.ua Недолюди

Подія осені

Якщо ж пес загинув від рук дорослих – їх треба терміново ізолювати від суспільства, інакше на місці безсловесної тварини може виявитися і хтось із їхніх сусідів, які, наприклад, люблять гучно слухати музику…

у міськраді Юрій Тітов, серйозних проблем для мешканців міста у зв'язку з перейменуванням не виникне. «Штамп у паспорті можна залишити старий, – пояснив він. – Новий буде потрібен, лише якщо треба буде вчинити якісь юридичні дії. Серйозних проблем для громадян не буде, про це свідчить і практика попередніх років, коли вже перейменовувалися вулиці». Соціаліст Микола Садовий під час обговорення питання заявив, що не варто чіпати назви вулиць, оскільки це – «пам'ять про

наших дідів і прадідів». Водночас, на думку секретаря міськради Ігоря Волкова, «історію міста слід відраховувати не від 1917 року». На цьому ж засіданні сесії міські депутати вирішили не утворювати районні в Кіровограді ради. Нинішню каденцію Ленінська та Кіровська райради ще допрацюють, а от з 2014 року їх уже не буде. За словами Ігоря Волкова, лише на зарплатах економія бюджету складе 2,5 млн грн. Усі соціальні структури в районах – відділи соцзахисту тощо – збережуться.

підприємством. Левову частку витрат бере на себе обласна влада. У відкритому в онкодиспансері центрі – шість палат на три місця кожна, кімнати релаксації та аромотерапії тощо. – Для мене поштовхом, щоб почати займатися всім цим, була трагічна історія, коли одна жінка, яку я колись на своєму підприємстві відпротезувала, викинулася з п'ятого поверху, – пояснила під час церемонії відкриття центру Людмила Шубіна. – Тоді я зрозуміла, що треба щось робити. Ну немає у нас в країні людей, які займалися б психологічною реабілітацією онкохворих. Ми першими почали. Жінок треба виводити з того стану стресу, пригніченості, в який вони майже всі потрапляють, захворівши на рак. Загальна сума коштів, витрачених на облаштування центру, поки не відома, оскільки ще не надійшли всі необхідні документи. Однак, за попередніми даними, вартість одного

квадратного метра склала 1600 – 1800 гривень. Загальна площа центру – близько 600 квадратних метрів. У відкритті реабілітаційного центру взяли участь віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, голова облдержадміністрації Сергій Ларін, голова облради Микола Ковальчук, міський голова Кіровограда Олександр Саінсус, головний лікар онкодиспансеру Костянтин Яринич, Людмила Шубіна та інші. – З одного боку, всі кажуть: і це погано, і це погано, а це взагалі неможливо. А з іншого боку, починають виникати такі гарні проекти, – зазначив, перерізаючи стрічку, Сергій Тігіпко. – Умови – ті ж, законодавство – те ж, фінансові проблеми – ті ж. Але з'являються голова облдержадміністрації, Президент – і все починає рухатися з місця. Я думаю, що відкриття цього центру – дуже важлива справа для всієї Кіровоградщини.

Партія регіонів відзвітувала

Найбільша на Кіровоградщині – як і в Україні – партія провела обласну звітну конференцію. Основне питання порядку денного – стан роботи депутатів – членів Партії регіонів, депутатських фракцій у місцевих радах усіх рівнів та завдання щодо підвищення її ефективності. Аналіз річної діяльності зробив у своїй доповіді голова обласної партійної організації, голова облдержадміністрації Сергій Ларін. Зокрема, він відзначив, що більшість депутатів облради, районних, міських, селищних і сільських рад від Партії регіонів відповідально поставилися до своєї діяльності. Загалом в області за останній рік депутати-регіонали на особистих прийомах прийняли більше 4,5 тисячі громадян і позитивно вирішили приблизно 70% звернень. Також вони активно долучалися до вирішення питань, з якими люди зверталися на «Гарячу лінію» голови облдержадміністрації. Сергій Ларін наголосив, що виконання

кожного пункту з масштабних регіональних програм («Центральний регіон-2015», «Купуй кіровоградське!», «10 регіональних

ініціатив») крок за кроком працює на системний підйом регіону – і соціальний, і економічний, і культурний.

Головні спортивні події тижня

Гандбол. Обласні ігри виграли спортсмени з Кіровограда, Петрівського та Олександрівського районів. Дзюдо. Двоє борців із Кіровоградщини стали бронзовими призерами чемпіонату України серед юнаків до 16 років, що відбувся в Луганську. У ваговій категорії до 42 кг третє місце розділили Василь Сампан зі Світловодська (тренер Рудольф Матвєєв) та Олександр Прозоровський з Малої Виски (тренер Леонід Топчій). Таеквон-до. Кіровоградець Ігор Малиновський в особистих змаганнях виборов золото відкритого Кубка України серед дітей та

2

справу порушити не можуть у зв'язку з «відсутністю складу злочину». Мораль історії проста. Якщо хтось у юному віці полюбляє відривати мухам крила чи палити заживо собак – це треба лікувати.

В обласному онкодиспансері відкрили відділення реабілітації

Центр реабілітації онкохворих урочисто відкрили у приміщенні Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру 26 жовтня. Головним спонсором влаштування центру виступила директор ТОВ «Друкмаш-Центр» Людмила Шубіна. – Перша програма, над якою ми починаємо працювати, – це реабілітація жінок, хворих на рак молочної залози, – розповіла вона. – Тобто тих жінок, яким видалили молочну залозу. Чому виникла ідея створення такого центру? Три роки тому відкрився такий центр на базі «Друкмашу». І він три роки вже працює. Але туди можуть приїжджати тільки жінки, що живуть у Кіровограді або десь неподалік. У мене немає стаціонару, немає місця, де вони могли б зупинитися. Всі послуги, як і тут, жінки отримують безкоштовно. У тому центрі це повністю за рахунок «Друкмашу» відбувається, тут – наш спільний соціальний проект разом з обласною владою і моїм

Спорт

Фото з http://www.goodfon.ru/

У Кіровограді перейменували чотири вулиці

Депутати Кіровоградської міської ради на засіданні сесії 24 жовтня одним махом перейменували чотири вулиці. Відтепер вулиця Поперечна друга носитиме ім’я Героя Радянського Союзу Литвинова, Карла Маркса називатиметься Велика Перспективна, Леніна (в межах від вулиці Кропивницького до вулиці Фрунзе) – Дворцова, Володарського – Арсенія Тарковського. Втім, старі назви можуть ще використовуватись аж до 31 грудня 2012 року. Як зазначив голова фракції Партії регіонів

Реабілітація

Новини звідусіль

Жив-був пес…

…у будці на території 101-го мікрорайону Кіровограда. Однак невідомі широкому загалу недолюди (інакше не назвати) спалили його живцем. Цю сумну історію повідала наша читачка Павліна Бойко, надіславши листа до редакції. «15 жовтня 2011 року на 101-му мікрорайоні невідомими було здійснено жорстокий вчинок над скаліченим собакою, який протягом двох років мешкав у будці на території мікрорайону, – пише вона. – Собака був на прив'язі, каліка – задні ноги йому переїхала машина. Про нього знали всі, підгодовували…» Але комусь, вочевидь, скалічений пес, який не те що бігати – ходити нормально не міг, таки заважав. Близько 14:30 15 жовтня собаку загнали в будку, підперли, щоб він не виповз із неї, облили бензином і підпалили. Бідолашна тварина згоріла живцем. Обурені мешканці мікрорайону звернулися до міліції. «Всі любили цього собаку й доглядали за ним, – йдеться у колективній заяві жителів 101-го. – Пес був дуже лагідний, спокійний, добрий… Щоправда, окремі люди, яким він не подобався, неодноразово загрожували його отруїти чи вбити». Правоохоронці відповіли, що кримінальну

На черзі місто?

3 листопада 2011 року

юнаків, що відбувся в Києві. Загалом збірна Кіровоградської області здобула 12 нагород різного ґатунку. До успіху своїх учнів привели тренери Олег Литвиненко, Андрій Конопацький та Ігор Зюнзя. Велокрос. Велосипедисти з Кіровоградської області вибороли 7 нагород (1 золоту, 4 срібних та 2 бронзових) в індивідуальній гонці чемпіонату України, що відбувся в Донецьку. До змагань спортсменів готували тренери Олександр Заворотній, Наталія Канюк, Ольга Заворотня, Наталія Каплунова, Олександр Дяченко та Віктор Свєшніков.

Футбол. Із рахунком 2:3 завершився матч чергового туру чемпіонату України в прем’єрлізі між командами ПФК «Олександрія» та ФК «Шахтар». ФК «Зірка» у матчі 18 туру чемпіонату України серед команд першої ліги на виїзді поступився ужгородській «ГоверліЗакарпаття» з рахунком 0:2. ПФК «УкрАгроКом» із Приютівки Олександрійського району виграв удома в черговому матчі чемпіонату України у другій лізі (група «А») у стрийської «Скали» – 1:0. Спортивну добірку підготовлено за сприяння Юрія Ілючека («УЦ») та сайту «СпортЦентр» (www.sc.kr.ua)

Світловодськ. Двоє жителів району, 17 та 16 років, на одній із вулиць райцентру напали на місцевого жителя та, погрожуючи застосуванням пневматичного пістолета і дерев’яної бити, відібрали у нього мобільний телефон, 7 гривень і пляшку пива. Хлопцям «світить» від 7 до 10 років з конфіскацією майна. Долинська. Міліція затримала раніше судимого 41-річного чоловіка, який у ході сварки під час застілля зарізав ножем свого 56-річного опонента. Гайворонський район. 54-річний чоловік загинув під час пожежі у с. Могильне. Пожежа сталася через паління загиблого в ліжку. Ульяновський район. 78-річна жінка отримала опіки ІІ ступеня 60 відсотків тіла під час пожежі у будинку в с. Йосипівка. Літня жінка підійшла на небезпечну відстань до електроплити, що була приєднана до електромережі напряму, через що на ній спалахнув одяг. Бабуся намагалася струсити з себе полум’я – вогонь перекинувся ще й на ліжко. Жінка кинулася на вулицю, де її побачив сусід, який водою загасив одяг, що палав на жінці. Добровеличківський район. 77-річний чоловік загинув на пожежі у будинку в с. Скопіївка. Пожежа сталася через порушення правил пожежної безпеки при користуванні електрообігрівачем. Знам’янка. Члени виконавчого комітету міськради вирішили встановити ЖЕКу №1 нові тарифи на послуги з вивезення, складування та утилізації твердих побутових відходів. Тариф з урахуванням ПДВ для мешканців приватного сектору становитиме 35, 66 грн. за 1 кубометр; 4,58 грн. на одного мешканця; для організацій і підприємств, а також приватних підприємців – 29,06 грн. за 1 кубометр. Олександрівський район. У рамках відзначення 2011 року – Міжнародного року лісів у лісгоспі відбувся захід з осінньої посадки лісу. До заходу долучились представники районної влади та громадськості, журналісти та учні шкільного лісництва. Півсотні учасників акції висаджували дерева різних порід в лісовому фонді, де в майбутньому буде ще одна рекреаційна ділянка. Світловодськ. Невідомі викопали майже всі кущі троянд із висадженої навесні в центрі алеї. Із 600 кущів, висаджених там, залишилося 47. Новоукраїнка. Міський голова оголосив конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» та конкурс творів учнівської молоді «Якби мером був я» на краще висвітлення проблематики розвитку місцевого самоврядування. Новгородківський район. Чотири «гастролерки» з Донецької області, віком від 35 до 55 років, під виглядом скупки горіхів пограбували 53-річну жінку – силою проникли до її будинку, звідки забрали 1900 грн. Зловмисницям загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років. Кіровоградський район. Янукович нагородив водія навантажувача філії «Кіровоградський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Валентина Шпильового медаллю «За працю і звитягу». Знам’янка. Двоє людей загинули на пожежі, що сталася у житловому будинку. Загиблі – сестра хазяйки будинку, 1963 року народження, та її співмешканець, 1962 року народження. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні. Кіровоград. Жителі Олексіївки зможуть пройти безкоштовний комплексний медогляд у рамках акції «Здорові жителі – здорове місто». Він відбудеться у приміщенні Станції юних техніків за адресою: вул. Яновського, 60, з 8:00 до 15:00 із 7 по 11 листопада. Голованівський район. На автодорозі Ульяновка – Миколаїв 30-річний водій на «ВАЗ-2108» з невідомих причин виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажівкою Renault Magnum, якою керував 32-річний житель Сімферопольського району АР Крим. Внаслідок ДТП водій та пасажир «ВАЗ2108» загинули на місці пригоди. При підготовці матеріалів використані дані прес-служб органів влади, власна інформація. Більше новин – на www.novosti.kr.ua


НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

3 листопада 2011 року

www.novosti.kr.ua

Мирний атом

Тема номера

Андрій Лисенко, Новини Кіровоградщини

(Закінчення. Початок на 1 сторінці)

– Ну що, народу нормально зібралося, я її виступу стає зрозумілим, що «представ- з онкозахворювань, бо запускаю кіно, – звітує комусь по мобільному никам трудових колективів» слухати це все уран ледь не під носелищний голова Смоліного Микола Мазура. не надто цікаво. Зала пожвавлюється, коли гами валяється, що У залі дитячо-юнацького центру – майже мова нарешті заходить про підприємство під рівень радіації в насеаншлаг. Тут у суботу, 29 жовтня, відбуваються Смоліним. лених пунктах – прогромадські слухання. Мешканці селища – Який рівень зарплати буде на заводі? – сто страшний? Де вирішують: давати дозвіл на будівництво за- вигукує хтось із селищан, заледве дочекав- телефонні дзвінки на воду з виробництва ядерного палива чи ні. шись оголошення про можливість ставити оголошену селищною Над глядацькими рядами гасне світло. запитання. радою «гарячу лінію»? Організатори демонструють фільм про – Не менше, ніж на «СхідГЗК» (Дер- Де, зрештою, пікет російську корпорацію «ТВЕЛ», яка разом жавному підприємстві «Східний гірничо- під ДЮЦом, у якому із вітчизняним «Ядерним паливом» і ство- збагачувальний комбінат» – ред.), – відбуваються слуханрить підприємство. «Системний підхід до відповідає Амосова. – Там нині середня ня? Немає. управління, ефективні методи виробництва, тісні зв'язки із Паливна компанія «ТВЕЛ» входить до складу Держкорпорації «Росатом». зарубіжжям…» – доноситься з Основною діяльністю компанії є розробка, виробництво і реалізація (включаюдинаміків. чи експорт) ядерного палива та супутньої неядерної продукції. Потому, поки слухання не До складу «ТВЕЛ» входять великі російські підприємства, що розпочалися, гості заходу дивспеціалізуються на виробництві, поставках і науково-технічному супроводі ляться ще один ролик – про виядерного палива на АЕС Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Паливна робництво палива для атомних компанія об'єднує підприємства з виробництва газових центрифуг, розділовоелектростанцій. Приблизно субліматні заводи і заводи з фабрикації палива. такі самі технології використо«ТВЕЛ» повністю задовольняє потреби атомної енергетики Росії в ядерновуватимуться і під Смоліним. Близько четвертої «кіному паливі. Всі російські АЕС, дослідницькі реактори, а також транспортні устасеанс» завершується, проновки морського флоту працюють на паливі з товарною маркою «ТВЕЛ». На тривавши півгодини. Миядерному паливі «ТВЕЛ» сьогодні також працюють АЕС Німеччини, Швейцарії, кола Мазура називає Швеції та Нідерландів. На підприємствах компанії виробляється паливо прізвища тих, хто переконудля атомних станцій Китаю, Індії та Ірану. Загалом ВАТ «ТВЕЛ» повністю ватиме мешканців селища у забезпечує потреби 76 енергетичних реакторів в Росії і 15 країнах Європи та доцільності спорудження заАзії (17% світового ринку), 30 дослідницьких реакторів у світі. Крім основної воду. До Смоліного приїхав продукції – ядерного палива, – «ТВЕЛ» поставляє на російський і світовий ринки цілий десант із «ТВЕЛу», ще неядерну продукцію: цирконій, літій, кальцій та інші матеріали. більший за чисельністю загін із «Ядерного палива», кілька науковців, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій місячна зарплата – майже чотири тисячі – Голосуємо! – кричить хтось із задніх збиваються, намагаючись знайти хоч когось, Ніколаєнко та голова Маловисківської гривень. До речі, таких заводів в Україні рядів. Із 399 присутніх на слуханнях хто був би проти будівництва. Не вдається. райдержадміністрації Віктор Рєзнік, голова ще ніколи не було і більше не буде. Цей, у смолінчан 399 голосують Маловисківської районної ради Світлана Смоліному, буде єдиним. 22 вересня 2010 року Кабінет Міністрів затвердив «за». Сосновська. – Люди розуміють: – А жінок на роботу братимете? – «ТВЕЛ» переможцем конкурсу на вибір технології для – Ми, хоч і оголосили заздалегідь, що цікавиться молода смолінчанка. велике і потужне будівництва заводу з виробництва ядерного палива для відкриваємо спеціальну телефонну лінію – Звичайно, я ж сама – жінка, – не без підприємство – це надреакторів АЕС ВВЕР-1000. для запитів від населення щодо будівництва, кокетування каже Амосова. – Тому обіцяю, ходження до бюджету, 27 жовтня 2010 року сторони підписали рамкову угоду його можливого впливу на екологію тощо, не що за дотриманням гендерної рівності заробітні плати, допопро створення в Україні спільного підприємства з вироботримали жодного дзвінка, жодного звер- слідкуватиму особисто… мога соціальній сфері, ництва ядерного палива для реакторних установок ВВЕРнення, – говорить перед вступом «важкої Після гендиректора «Ядерного пали- – пояснює Новинам 1000 за російськими технологіями. артилерії» Микола Мазура. – Тоді селищна ва» на трибуну виходять Андрій Ніколаєнко Кіровоградщини вра9 вересня Державний концерн «Ядерне паливо» і рада попросила трудові колективи делегува- із промовою на тему «як би там не було, жаючу одностайність російська компанія «ТВЕЛ» підписали установчий договір ти їхніх представників для участі в громадсь- вирішувати вам», двоє смолінчан «з на- Світлана Сосновська. – про створення спільного приватного акціонерного товаких слуханнях. От, власне, вони і сидять у роду», які запевняють своїх земляків у Людей хвилює, як вони риства «Завод з виробництва ядерного палива», яке і зайцій залі. необхідності будівництва підприємства, житимуть далі, тому меться будівництвом об'єкта в Україні. Частка України в Присутнім про майбутній ядерний за- росіяни... Але з реакції зали ясно, що за- результат голосуванСП становитиме 50% плюс 1 акція, Росії – 50% мінус 1 акція. вод розповідає генеральний директор Дер- перечувати ніхто й не збирається. Тонка ня – цілком очікуваний і Комісія «Ядерного палива» для розміщення заводу режавного концерну «Ядерне паливо» Тетяна і болюча для Кіровоградщини атомна логічний. комендувала затвердити майданчик біля селища Смоліне. Амосова. Але починає здалеку: про здобутки тема не викликає бурхливих суперечок і Присутні на слуКонкурентами селища були Славутич та Жовті Води. вітчизняної енергетики, міжнародні зв'язки емоцій. Де опоненти, які заявляють про ханнях журналісти по і ледь не макроекономіку. Ближче до кінця те, що область – на перших місцях в Україні завершенні заходу з ніг

«Якби я був депутатом…»

Вустами дітей

«…Я б до Бога по правду заліз… Жаль, до депутата я ще не доріс!..»

(Матвій Рубан, 9 років, село Созонівка Кіровоградського району)

Інна Тільнова, спеціально для Новин Кіровоградщини

(Закінчення. Початок на 1 сторінці)

Грандіозну творчу акцію закінчено. Сотні творів лежать на столі, написані від руки, набрані на комп’ютері, підправлені вчительською чи батьківською рукою, з наївними думками і зовсім дорослими пропозиціями. Кожен твір об’єднує однаковий заголовок – «Якби я був депутатом…». Результати конкурсу дитячих творів виявилися несподівано втішними і сподівано наївними – виявляється, саме діти знають, що робити і куди йти. У їхніх листах – рецепти і плани відновлення заводу, що вже давно стоїть руїною, побудови дитячого садка, майданчика чи ФАПу, яких так довго чекає село, підвищення батькам зарплати і безкоштовне лікування для бабусі. Не залишила б без уваги рідне село, якби стала депутатом, Олена Луцюк із

Мар'ївської школи Компаніївського району. Дівчинка «викопала б на кожній вулиці гарні криниці, щоб кожен перехожий міг вдосталь напитися прохолодної води, заасфальтувала б дороги та провела світло – нічні ліхтарі, щоб завжди було видно дорогу до рідного дому». «Учитель і Лікар дбатимуть про підвищення своєї майстерності, а заробітна плата їх буде рівна депутатській!» – обіцяє одинадцятирічний

Олександр Трибулько з Новоукраїнки. Повернути час назад років на двадцять мріє восьмикласниця з Нечаївки Компаніївського району Катя Лозова: «Тоді сільський Будинок культури був надзвичайно гарний як ззовні, так і зсередини. Там показували різні кінофільми…». Культурою сільського молодого покоління занепокоєні майже всі автори. Анастасія Кривенко з Кетрисанівської школи Бобринецького району зазначає у своєму творі: «Будучи депутатом, я б ввела закон про заборону самогоноваріння, яке процвітає в селах. Адже молоді нема де подітись через відсутність Будинку культури, їй залишається одне-єдине – проводити дозвілля за чаркою сивухи». Про відбудований спортивний комплекс у Малій Висці, про великий зал для занять хореографією мріє десятирічний танцюрист Андрій Прокопенко, про музей у Малій Висці, якого й досі немає у райцентрі, пише Сашко Бакалінський… Проти закриття сільських шкіл виступають Світланка Кравченко з Софіївської школи Компаніївського району, учениці новоукраїнських шкіл №6 Євгенія Щирська та №4 Ірина Пойченко. Десятирічний Ілля Бокаш із Володимирівки Кіровоградського району переконаний, що «народними депутатами повинні бути ті люди, що досягли щось своїми руками, і ті, що хочуть зробити щось добре та світле для інших людей. Не думати тільки про свої потреби, потрібно спитати на селі у людей, чи вони хочуть жити зі своїми сім’ями, дітьми, дружинами та внуками в злагоді та мирі, чи не жити, а існувати». Інакше пояснює, хто такий депутат, Карина Кіраносян із Аджамки Кіровоградського району:

«Депутат – людина, яка має вплив в житті людей, тому він повинен піклуватися про майбутнє і зробити якнайбільше для дітей, а саме: дитячі садки найкращого зразка, дитячі майданчики, в сільських місцевостях хоч би два рази в тиждень дитячі фільми, дитячі кафе…». В'ячеслав Піркін із Кіровоградського району знає, як стати народним депутатом. За його словами, треба, щоб у школі на спеціальних уроках навчали, як стати успішним бізнесменом, депутатом. Для роз’яснення слід залучати найкращих учителів. Звісно, особливої уваги заслуговують переможці щорічного конкурсу творів «Якби я був депутатом», що відбувався під патронатом народного депутата України Станіслава Березкіна. Скажемо відразу: найголовнішим критерієм відбору найкращих творів було саме дитяче сприйняття поняття депутатства. Нехай то було наївно і просто, нехай описані проблеми, що потребують вирішення, будуть не настільки важливими для села, особистими (джип на радіоуправлінні, комп’ютер, екскурсії), та все ж дитячий почерк (а не думки мами, тата, бабусі чи вчительки з їхнім наболілим) можна побачити, навіть якщо твір набрано на комп’ютері. Отже, за результатами конкурсу перші місця зайняли Андрій Толочко (Мала Виска), Владислав Крушеніцький (село Новоградівка Бобринецького району), Світлана Середа (село Первозванівка Кіровоградського району), Ірина Іванова (село Першотравенка Компаніївського району), Олена Давиборщ (село Седнівка Устинівського району), Тетяна Майдан (Новоукраїнка). Твори переможців і лауреатів можна буде прочитати в районних газетах, а особливо вдалі роботи опублікують Новини Кіровоградщини. Як зазначив помічник Станіслава Березкіна Андрій Малик, вручаючи подарунки переможцям (1 місце – цифровий фотоапарат, 2 місце – mр3-плеєр, 3 місце – годинник), участь у подібному конкурсі – це вже перемога, адже хто знає, можливо, шлях до депутатства і успішної кар’єри, роботи на благо Батьківщини лежить через такі перші творчі кроки. Детальніше про конкурс дитячих творів на тему «Якби я був депутатом…» – на www.novosti.kr.ua

3


НОВИНИ

www.novosti.kr.ua

У ЦЕЙ ДЕНЬ — 7 ЛИСТОПАДА • 70 років від дня народження (Кіровоград) Юрія Васильовича Любовича, диригента, хормейстера Юрій Любович народився 7 листопада 1941 року в Кіровограді. Батько Василь Павлович працював інженером на заводі «Червона зірка», мати Олександра Іларіонівна – викладачем середньої школи № 3. 1958 року Юрій із золотою медаллю закінчив Кіровоградську середню школу № 3 і став працювати слюсарем на заводі «Червона зірка». У 1959 – 1963 роках навчався в Кіровоградському музичному училищі. Після закінчення училища працював на Далекому Сході викладачем музичної школи в місті Комсомольськ-на-Амурі, з 1966 року – викладачем училища мистецтв Хабаровська і художнім керівником Хабаровського молодіжного хору. 1970 року закінчив Одеську державну консерваторію імені Антоніни Нежданової по класу хорового диригування. Із серпня 1971 року працює в Кіровоградському музичному училищі: завідувачем відділу хорового диригування, з 1975 року – заступником директора з навчальної роботи, з 1981 року до 2004 року – директором училища. З 1978 року – художній керівник Кіровоградського міського камерного хору (нині муніципальний). Юрій Любович – один із ініціаторів започаткованого на Кіровоградщині Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Нейгаузівські музичні зустрічі». У квітні 2001 року за проектом Юрія Любовича у Кіровограді відбувся перший фестиваль дитячого хорового співу «Золотий Орфей», в якому брали участь дитячі хорові колективи загальноосвітніх та дитячих музичних шкіл Кіровоградської, Черкаської та Дніпропетровської областей. Заслужений діяч мистецтв України, Почесний громадянин Кіровограда.

Іменини (за православним календарем): Анастасій, Валеріан, Мартирій, Мартьян (Маркіян), Матрена (Матрона), Савин, Тавифа й Хрисанфій.

У ЦЕЙ Й ДЕНЬ — 8 листопада • Міжнародний день КВК Неофіційне свято всіх тих, хто так чи інакше причетний до Клубу Веселих та Кмітливих (КВК). Це свято відзначається щорічно 8 листопада. 8 листопада 1961 року в Радянському Союзі у чорно-білий телевізійний ефір вийшла перша гра Клубу Веселих та Кмітливих. Навряд чи хтось міг тоді припустити, що передачі КВК судилося стати «найживучішою» на радянському і російському телебаченні. Після розпаду СРСР в більшості республік СНД КВК не припинив своє існування. У 2001 році незмінний (з 1964 року) ведучий і президент Клубу Веселих та Кмітливих Олександр Васильович Масляков (на фото) запропонував відзначати день першого телеефіру КВК як «Міжнародний день КВК». У Клубі, члени якого підпадають під визначення «веселі», подібна ініціатива (відзначати ще одну дату календаря) просто не могла не прижитися. І тепер це вже традиційне свято всіх тих, хто має хоч якесь відношення до руху КВК: авторів і акторів, звукоінженерів і хореографів, режисерів і директорів, редакторів, ведучих і вболівальників. • 75 років від дня народження (село Хмельове Маловисківського району) Юрія Давидовича Моторного (1936 – 2003), журналіста Юрій Моторний навчався у Дніпропетровському гірничому інституті. У 1964 році закінчив факультет журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка. З 1957 року був на журналістській роботі: спочатку в районній газеті, а з 1962-го – у кіровоградській «молодіжці» «Молодий комунар». З 1970-го по 1973 роки працював на обласній студії телебачення, у 1975 – 1985 роках був головним редактором «Кіровоградської правди». З 1985 року працював у Києві: заступником редактора і головним редактором газети «Сільські вісті». Заслужений журналіст України.

Іменини (за православним календарем):

Антон (Антоній), Артемидор, Панас, Василь, Гликон, Дмитро (Димитрій), Іоасаф, Лептина, Лупп, Митродор і Феофіл.

4

Понеділок УТ-1 09.00 Підсумки тижня 09.40 Точка зору 10.00 Д/ф «Міліцейська академія» 10.40 Укрспецекспорт 11.15 Шеф-кухар країни 12.15 Діловий світ 12.20 Погода 12.30 Право на захист 12.50 Армія 13.00 Доки батьки сплять 13.25 Д/ф «Батько Махно» 14.10 Д/ф «Іван Піддубний. На п'єдесталі міфів та правди» 14.40 Вікно в Америку 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Погода 15.40 Х/ф «Ніч на кордоні» 17.20 Т/с «Пригоди мага» 1с. 18.15 Погода 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.45 Діловий світ 19.00 Погода 19.05 After Live (За лаштунками Шустер-Live) 19.25 Атака магії 19.50 Караоке для дорослих 20.35 Сільрада 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.25 Плюс-мінус 21.30 Світ спорту 21.35 221. Екстрений виклик 21.40 Діловий світ 21.50 Футбольний код 22.30 Контрольна робота 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 01.20 Підсумки дня 01.45 ТелеАкадемія 01.50 Ніч артхаусу. Х/ф «Особливі стосунки» 03.20 ТелеАкадемія 03.50 На добраніч, діти

Вівторок р УТ-1

3 листопада 2011 року

КІРОВОГРАДЩИНИ

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

18.10 Т/с «Обручка» (1) 04.05 Т/с «Шахраї» 1,2с. 05.50 Діловий світ. Агросек- 19.05 Т/с «Дар» 20.00 «Подробиці» тор 20.30 «Спорт у Подробицях» Канал «1+1» 20.35 Т/с «Дівоче полюван06.55, 07.10, 07.40, 08.05, ня» 09.10 «Сніданок з 1+1» 21.30 Т/с «Шлюб за 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, заповітом» 00.10 ТСН: «Телевізійна 23.45 «Позаочі». В.Кириленслужба новин» ко 07.15 М/с «Тімон і Пумба» 01.00 «ПРОФІЛАКТИКА» 09.25 Кулінарне шоу «СмаНовий канал куємо» 10.00, 17.45 «Сімейні мело- 06.40, 07.15, 07.40 «Підйом» драми» 06.45 М/с «Фікс і Фоксі» 10.55, 18.35 «Не бреши мені 09.10 Фабрика Зірок-4 - 2» 12.55 Здрастуйте, я - ваша 11.55 «Світ навиворіт - 2: мама! 13.50, 14.50 Teen Time Індія» 12.55 Х/ф «Підняти пери- 13.55 Т/с «Айкарлі» 14.55, 19.35 Т/с «Татусеві скоп» (1) 14.25 Х/ф «Слон та Моська» дочки» 16.00 Т/с «Красуні в 16.00 «Мама в законі» Кливленді» 17.00 «ТСН. Особливе» 16.55 Т/с «Друзі» 17.20 «Шість кадрів» 20.15, 20.50 Т/с «Інтерни» (2) 17.55, 21.45 Т/с «Вороніни» 21.15 «Холостячки. Нове ко- 19.15, 01.05 Спортрепортер 20.40 Батьки і діти хання» 22.25 «Ілюзія безпеки. Не 22.45 Аферисти 23.45 Т/с «Щасливі разом» обпечися на молоці» 23.25, 03.30 «Tkachenko.ua» 01.15 Служба розшуку дітей 00.25, 01.15, 04.15, 05.05 Т/с 01.20 Т/с «Плетуха-2» 02.45 Зона ночі Культура «Закон і порядок» (2) 02.50 Микола Лисенко 02.05 Х/ф «Вантаж 200» (2) 03.35, 04.30, 04.50 Зона ночі 05.50 «Чесно» 03.40 Третя влада Iнтер 05.15 Х/ф «V Центурія. У по- 04.35 Радіація. Лінія захисту шуках зачарованих скарбів» ICTV 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 05.35, 06.40 Світанок 06.20, 07.35 Ділові факти 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 З 07.40 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок новим ранком 09.20 Море по коліно 07.30 Спорт у Подробицях 09.10 Т/с «Таємниці слідства 09.55 «Доказ життя». Х/ф 12.45 Факти. День - 9» 13.00 На рівних 11.00 Т/с «Невидимки» 13.45 Comedy Club 12.15 «Знак якості» 12.40 Д/с «Слідство вели... з 14.10 «Ігри патріотів». Х/ф 16.45 «Тиха застава». Х/ф Леонідом Каневським» 18.45 Факти. Вечір 13.35 «Сімейний суд» 19.15, 01.00 Надзвичайні но14.25 Х/ф «Мужики!» (1) вини 16.20 «Жди меня»

20.10 «Морські дияволи-5». Т/с 22.30 Факти. Підсумок дня 22.45, 03.15 Свобода слова 02.00 «Герої-4». Т/с 02.40 Факти

18.10 Т/с «Чужі гріхи» 21 с. 19.00 «День за днем». 19.20 Ділові новини 19.25 Тема дня 19.45 Ток-шоу «МИ!» 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». СТБ 21.20 Ділові новини 06.05, 03.05 «Бізнес+» 21.25 Тема дня 06.10, 01.15 Т/с «Адвокат» 07.55, 14.40 «Нез'ясовно, але 21.45 Х/ф «Бумбараш» 1 с. 22.50 Док.серіал «Життя сефакт» 09.00, 18.10 «Неймовірна ред життя» 23.20 Мультфільм для доправда про зірок» рослих 10.00 «ВусоЛапоХвіст» 11.40 Х/ф «Павутинка баби- 23.30 Час країни ного літа»(1) НТН 13.40, 19.10 «Містичні історії-3 з Павлом Кості- 05:50 «Легенды бандитского Киева» циним» 15.40 «Битва екстрасенсів. 06:15 Х/ф «Схватка в пурге» 07:50 Т/с «Детективы» Третя світова» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 08:30 «Легальный доход» 08:35 «Друга смуга» 20.10, 22.40 «Феномен» 08:40 «Світло православ'я» 00.15 Т/с «Доктор Хаус»(2) 09:10 Т/с «NCIS: охота на 02.55 «Вiкна-Спорт» 03.10 Х/ф «Протистояння»(1) убийцу» 04.10 Нічний ефір 10:05 Т/с «Закон и порядок» 11:00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» ТРК «Україна» 12:00 Т/с «Детективы» 06.00 Срібний апельсин 12:35 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 07.00, 17.00, 19.00 Події 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинія. 13:30 Т/с «МанГуст – 2» 15:30 Х/ф «Золотая мина» Продовження» (1) 16:45 Х/ф «Рожденная рево08.20, 14.00 Т/с «Слід» (1) 09.00 Х/ф «Мінливості долі» люцией» 6 с. 11.00 Т/с «Дорожній патруль 18:30, 03:20 «Агенты влияния» - 10» (1) 13.00 Ток-шоу «Нехай гово- 19:00 «Свідок» рять. Кадри вирішують все» 19:20, 21:30 «Акценти дня» 15.35, 00.25 Щиросерде виз- 19:40 «Казковий світ малят» 20:00 «Податки без таємнання 16.00 Федеральний суддя ниць» 17.15 Критична точка 20:20 Т/с «CSI: Майами – 8» 19.20 Т/с «Маруся. Випробу- 22:00 Т/с «NCIS: охота на вання» (1) убийцу» 20.15 Т/с «П'ятницький» (1) 23:00 Т/с «Закон и порядок» 22.15 Х/ф «Особливо небез- 00:00 , 02:00, 05:40 «Свідок» печний» (2) 00:20 Х/ф «Сто миллионов 01.30 Профілактика лет до нашей эры» Кіровоград 02:20 «Речовий доказ» 04:15 «Правда жизни» 07.00 Профілактика 06:00 «Уроки тетушки Совы» 18.00 Іноземна для дітей

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

11.20, 18.35 «Не бреши мені - 2» 09.00 Підсумки дня 12.20, 05.45 «Чесно» 09.25 Погода 13.15 «Ілюзія безпеки. Не 09.30 Світло 10.00 Ток-шоу «Легко бути обпечися на молоці» 14.15, 01.30 Т/с «Любити жінкою» Анну» 11.05 Погода 15.10 «Сусідські війни» 11.10 В гостях у Д. Гордона 16.00 «Мама в законі» 12.00 Новини 17.00 «ТСН. Особливе» 12.10 Діловий світ 17.20 «Шість кадрів» 12.20 Погода 20.15, 20.50 Т/с «Інтерни» (2) 12.25 Хай щастить 21.15 «Міняю жінку - 4» 12.45 Темний силует 22.35 «Гроші» 13.00 Країна якості 23.50, 00.40, 04.15, 05.00 Т/с 13.25 Х/ф «Лісова пісня» «Закон і порядок» (2) 15.00 Новини (із сурдопере- 02.40 Т/с «Новини» кладом) 03.30 Т/с «Одружені. З 15.15 Euronews дітьми» (2) 15.30 Діловий світ. Агросек- Iнтер тор 06.15 «Слідство вели... з 15.35 Погода Леонідом Каневським» 15.40 Х/ф «Доля людини» 17.20 Т/с «Пригоди мага» 2с. 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 18.15 Погода 18.20 Новини (із сурдопере- 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 З новим ранком кладом) 07.30 Спорт у Подробицях 18.45 Діловий світ 09.10 Т/с «Таємниці слідства 19.00 Про головне - 9» 19.35 Погода 19.40 Концерт Вітаса «По- 11.00 Т/с «Невидимки» 12.15 «Знак якості» вернення додому» 12.40 Д/с «Слідство вели... з 20.55 Офіційна хроніка Леонідом Каневським» 21.00 Підсумки дня 13.35 Д/с «Детективи» 21.25 Плюс-мінус 14.15 «Сімейний суд» 21.30 Світ спорту 21.40 221. Екстрений виклик 15.10 «Судові справи» 16.05 Т/с «Псевдонім «Алба21.45 Діловий світ 22.00 221. Екстрений виклик. нець» 2» 18.10 Т/с «Обручка» (1) Тиждень 22.55 Трійка, Кено, Максима 19.05 Т/с «Дар» 20.00 «Подробиці» 01.20 Підсумки дня 20.30 «Спорт у Подробицях» 01.45 ТелеАкадемія 01.50 Ніч артхаусу. 20.35 Т/с «Дівоче полювання» Німеччина-09 1ч. (2) 21.30 Т/с «Шлюб за 03.00 ТелеАкадемія заповітом» 03.50 На добраніч, діти 23.45 Д/с «Моя країна» 04.05 Т/с «Шахраї» 3,4с. 05.50 Діловий світ. Агросек- 00.10 Д/ф «Діти - актори. Життя після слави» тор 01.15 Х/ф «Злі вулиці» Канал «1+1» 03.10 Подробиці 06.45 «Служба розшуку 03.40 «Телевізійна служба дітей» розшуку дітей» 06.55, 09.10 «Сніданок з 1+1» 03.45 Д/ф «Міста підземного 07.00, 08.00, 09.00, світу» 19.30, 23.35, 02.20 ТСН: 04.40 Д/ф «Эліна Бистриць«Телевізійна служба новин» ка. Серце красуні» 07.15 М/с «Тімон і Пумба» Новий канал 10.25, 17.45 «Сімейні мело06.40, 07.15, 07.40 «Підйом» драми»

06.45 М/с «Фікс і Фоксі» 09.10 Т/с «Крок за кроком» 11.05, 23.50 Т/с «Щасливі разом» 12.45 Батьки і діти 13.50, 14.45 Teen Time 13.55 Т/с «Айкарлі» 14.50, 19.35 Т/с «Татусеві дочки» 16.00 Т/с «Красуні в Кливленді» 16.55 Т/с «Друзі» 17.55, 21.45 Т/с «Вороніни» 19.15, 01.10 Спортрепортер 20.40 Знову разом 22.50 Новий погляд 01.20 Т/с «Плетуха-2» 02.45 Зона ночі Культура 02.50 Хто вони - діти індиго? 03.15 Птахи гнізда Марії 03.40, 04.55 Зона ночі 03.45 Загублений рай 04.35 Шануйте майстрів замолоду

ICTV

05.40, 06.45 Світанок 06.25, 07.40 Ділові факти 07.50 Ти не повіриш! 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.15 Надзвичайні новини 10.35, 16.35 «Мент у законі». Т/с 12.35, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.25 Comedy Club 14.20, 20.10 «Морські дияволи-5». Т/с 18.45 Факты. Вечер 22.30 Факти. Підсумок дня 22.45 «Таксі». Т/с 23.10 «Астерікс і Обелікс проти Цезаря «. Х/ф 02.25 «Герої-4». Т/с 03.45 Жіноча логіка 04.35 «Офіс». Т/с

СТБ

06.10, 02.25 «Бізнес+» 06.15, 00.40 Т/с «Адвокат» 07.55, 14.50 «Нез'ясовно, але факт» 09.00, 18.10 «Неймовірна правда про зірок» 10.00 «ВусоЛапоХвіст»

7листопада

8 листопада

13.10 Д/ф «Лінда Гамільтон» 14.05 «Народна служба порятунку-101» 14.20 Д/с «Життя серед життя» 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Т/с «Чужі гріхи» 22 с. 19.00 «День за днем». 19.20 Ділові новини 19.25 Тема дня 19.45 Ток-шоу «МИ!» 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». 21.20 Ділові новини 21.25 Тема дня ТРК «Україна» 21.40 Лінія поля 05.00 Х/ф «Мінливості долі» 22.00 Х/ф «Бумбараш» 2 с. 23.00 Д/с «Квиток до при06.30 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 год» 23.30 Час країни Події 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинія. НТН Продовження» (1) 06:15 «Легенды бандитского 08.20, 14.00, 22.15 Т/с «Слід» Киева» 09.00, 20.15 Т/с 06:40 Х/ф «Золотая мина» 1 «П'ятницький» (1) с. 11.00 Т/с «Справжні» (1) 07:50 Т/с «Детективы» 12.00 Т/с «Ментовські війни 08:30 «Легальный доход» - 3» (1) 08:35 «Друга смуга» 13.00 Ток-шоу «Нехай гово- 08:40, 19:00 «Свідок» 09:00,19:20 «Акценти дня» рять. Клінічний випадок» 15.35 Щиросерде визнання 09:30 «Податки без таємниць» 16.00 Федеральний суддя 17.15, 03.50 Критична точка 10:00 Т/с «Закон и порядок» 19.20 Т/с «Маруся. Випробу- 11:00 Т/с «CSI: Майами – 8» 12:00 Т/с «Детективы» вання» (1) 21.15 Т/с «Вендета по- 12:35 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 10» російськи» (1) 13:35 Т/с «МанГуст – 2» 23.50 Т/с «Подія» (2) 00.50 Х/ф «Особливо небез- 15:35 Х/ф «Золотая мина» 2 с. печний» (2) 02.40 Т/с «Безмовний свідок 16:55 Х/ф «Рожденная революцией» 7 с. - 3» (2) 04.30 Ток-шоу «Нехай гово- 18:30 «Речовий доказ». Миллионер без сапог рять» 05.20 Д/с «Найнеймовірніше 19:40 «Казковий світ малят» 20:00 «Камера! Мотор! Знявідео» (1) то!» Кіровоград 20:20 Т/с «CSI: Майами – 8» 07.00 «Ранкова кава». 21:30 «Акценти дня» 09.00 Т/с «Чужі гріхи» 21 с. 22:00 Т/с «NCIS: охота на 09.45 Мультфільм убийцу» 10.00 «День за днем». По- 23:00 Т/с «Закон и порядок» втор від 7 листопада 00:00, 03:00, 05:30 «Свідок» 10.20 Ділові новини 00:30 «Покер Дуэль» 10.25 Тема дня 01:30 Х/ф «Свора» 10.35 Х/ф «Бумбараш» 1 с. 03:20 «Речовий доказ» 11.40 Наодинці з усіма 03:45 «Правда жизни» 12.10 Ток-шоу «МИ!» Повтор 04:40 «Агенты влияния» від 7 листопада 05:50 «Уроки тетушки Совы»

11.05 Х/ф «Жіноча інтуїція»(1) 13.50, 19.10 «Містичні історії-3 з Павлом Костіциним» 15.50 «Битва екстрасенсів» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.10 «Весільні битви» 22.40 «Правила життя. Як легко схуднути» 23.40 Т/с «Доктор Хаус»(2) 02.15 «Вiкна-Спорт» 02.30 Х/ф «Протистояння»(1) 03.35 Нічний ефір


НОВИНИ

3 листопада 2011 року

КІРОВОГРАДЩИНИ

9 листопада УТ-1 09.00 Підсумки дня 09.25 Погода 09.35 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 11.05 Погода 11.10 В гостях у Д. Гордона 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.15 Погода 12.20 Кордон держави 12.35 Х/ф «Сходження» 14.25 Новини (із сурдоперекладом) 14.40 Euronews 14.50 Діловий світ. Агросектор 15.00 ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ на тему: «Стан суспільної моралі в Україні» 18.10 Погода 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.45 Діловий світ 19.00 Про головне 19.30 221. Екстрений виклик. Тиждень 20.25 Глибинне буріння 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.25 Плюс-мінус 21.30 Світ спорту 21.35 Діловий світ 21.45 Досвід 22.35 221. Екстрений виклик 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 01.20 Підсумки дня 01.45 ТелеАкадемія 01.50 Ніч артхаусу. Німеччина-09 2ч. (2) 03.00 ТелеАкадемія 03.50 На добраніч, діти 04.05 Т/с «Шахраї» 5,6с. 05.50 Діловий світ. Агросектор

Канал «1+1»

06.45 «Служба розшуку дітей» 06.55, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.45, 02.35 ТСН: «Телевізійна служба новин»

В об'єктиві

www.novosti.kr.ua

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ 07.15 М/с «Тімон і Пумба» 10.30, 17.40 «Сімейні мелодрами» 11.25, 18.30 «Не бреши мені - 2» 12.25, 05.55 «Чесно» 13.20 «Ілюзія безпеки. НЛО. Контакт затягнувся» 14.10, 01.45 Т/с «Любити Анну» 15.05 «Сусідські війни» 16.00 «Мама в законі» 17.00 «ТСН. Особливе» 17.20 «Шість кадрів» 20.15, 20.50 Т/с «Інтерни» (2) 21.15, 22.30 «Від пацанки до панянки - 2» 00.00, 00.55, 04.25, 05.10 Т/с «Закон і порядок» (2) 02.50 Т/с «Новини» 03.40 Т/с «Одружені. З дітьми» (2)

Iнтер

05.30, 16.05 Т/с «Псевдонім «Албанець» 2» 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 З новим ранком 07.30 Спорт у Подробицях 09.10 Т/с «Таємниці слідства - 9» 11.00 Т/с «Невидимки» 12.15, 03.00 «Знак якості» 12.40 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.35 Д/с «Детективи» 14.15 «Сімейний суд» 15.10 «Судові справи» 18.10 Т/с «Обручка» (1) 19.05 Т/с «Дар» 20.00, 02.25 «Подробиці» 20.30 «Спорт у Подробицях» 20.35 Т/с «Дівоче полювання» 21.30 Т/с «Шлюб за заповітом» 23.40 Д/ф «Секретні території» НЛО. Чужі на Місяці 00.45 Х/ф «Керування гнівом» (2) 02.55 «Телевізійна служба розшуку дітей» 03.25 Д/с «Міста підземного світу 2»

04.40 Д/ф «Остання весна СТБ Р.Плятта» 06.10, 03.05 «Бізнес+» 06.15, 01.20 Т/с «Адвокат» Новий канал 06.40, 07.15, 07.40 «Підйом» 07.55, 14.50 «Нез'ясовно, але факт» 06.45 М/с «Фікс і Фоксі» 09.10 Т/с «Крок за кроком» 09.00, 18.10 «Неймовірна 11.05, 23.35 Т/с «Щасливі правда про зірок» 10.00 «ВусоЛапоХвіст» разом» 12.00 «Весільні битви» 12.45 Знову разом 13.50, 19.10 «Містичні 13.50, 14.50 Teen Time історії-3 з Павлом 13.55 Т/с «Айкарлі» 14.55, 19.35 Т/с «Татусеві Костіциним» 15.50 «Битва екстрасенсів» дочки» 16.00 Т/с «Красуні в 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.10, 22.40 «МастерШеф» Кливленді» 00.35 Т/с «Доктор Хаус»(2) 16.55 Т/с «Друзі» 17.55, 21.40 Т/с «Вороніни» 02.55 «Вiкна-Спорт» 19.15, 00.55 Спортрепортер 03.10 Х/ф «Протистояння»(1) 04.15 Нічний ефір 20.40 Ревізор 22.40 Зроби мені смішно ТРК «Україна» 01.05 Служба розшуку дітей 06.10 Срібний апельсин 01.10 Т/с «Плетуха-2» 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 02.35 Зона ночі Культура Події 02.40 Життя в обіймах квітів 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинія. 02.55 Рай Продовження» (1) 03.15, 04.00, 04.40 Зона ночі 08.20, 14.00, 22.15 Т/с «Слід» 03.20 Моя адреса - Солов- (1) ки. Не вдарте жінку навіть 09.00, 20.15 Т/с квіткою «П'ятницький» (1) 03.40 Марія і Марфа 10.00, 21.15 Т/с «Вендета по04.05 Моя адреса - Соловки. російськи» (1) Навіщо перекладати Вергілія 11.00 Т/с «Справжні» (1) 04.25 POETA MAXIMUS 12.00 Т/с «Ментовські війни - 3» (1) ICTV 13.00 Ток-шоу «Нехай гово05.20, 03.05 Факти рять. Меж двох чоловіків» 05.35, 06.40 Світанок 15.35, 02.15 Щиросерде виз06.20, 07.35 Ділові факти нання 07.45 Провокатор 16.00 Федеральний суддя 08.45 Факти. Ранок 17.15, 03.50 Критична точка 09.30, 19.15 Надзвичайні но- 19.20 Т/с «Маруся. Випробувини вання» (1) 10.30 «Астерікс і Обелікс 23.50 Т/с «Подія» (2) проти Цезаря «. Х/ф 00.50 Х/ф «Штат самотньої 12.45 Факти. День зірки» (2) 13.00 Анекдоти по- 02.40 Т/с «Безмовний свідок українськи - 3» (2) 13.20 Comedy Club 04.30 Ток-шоу «Нехай гово14.20, 20.10 «Морські дияво- рять» ли-5». Т/с 05.20 Д/с «Найнеймовірніше 16.35 «Мент у законі». Т/с відео» (1) 18.45 Факти. Вечір Кировоград 22.30 Факти. Підсумок 07.00 «Ранкова кава». 22.45 «Таксі». Т/с 23.10 «Астерікс і Обелікс: 09.00 Т/с «Чужі гріхи» 22 с. 09.45 Мультфільм Місія Клеопатра «. Х/ф 10.00 «День за днем». По02.25 «Герої-4». Т/с втор від 8 листопада 03.40 Жіноча логіка 10.20 Ділові новини 04.30 «Офіс». Т/с

Середа р 10.25 Тема дня 10.35 Х/ф «Бумбараш» 2 с. 11.35 Д/с «Незвідана країна» 11.50 Ток-шоу «МИ!». Повтор від 8 листопада 12.40 Лінія поля 13.00 Художній фільм 14.25 Мультфільм 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Т/с «Чужі гріхи» 23 с. 19.00 День за днем. 19.20 Ділові новини 19.25 Тема дня 19.45 Ток-шоу «МИ!» 20.45 Засинайка 21.00 День за днем. 21.20 Ділові новини 21.25 Тема дня 21.45 Х/ф «Потоп». Фільм перший. 1 с. 23.10 Мультфільм для дорослих 23.30 Час країни

НТН

06:10 «Легенды бандитского Киева» 06:35 Х/ф «Золотая мина» 2 с. 07:50 Т/с «Детективы» 08:30 «Легальный доход» 08:35 «Друга смуга» 08:40, 19:00, 04:40 «Свідок» 09:00,19:20 «Акценти дня» 09:30 «Камера! Мотор! Знято!» 10:00 Т/с «Закон и порядок» 11:00 Т/с «CSI: Майами – 8» 12:00 Т/с «Детективы» 12:35 Т/с «Улицы разбитых фонарей – 10» 13:35 Т/с «МанГуст – 2» 15:30 Х/ф «Порода» 1 с. 16:40 Х/ф «Рожденная революцией» 8 с. 18:30 «Правда жизни». Лекарства последней надежды 19:40 «Казковий світ малят» 20:00 «Карт-бланш» 20:20 Т/с «CSI: Майами – 8» 21:30 «Акценти дня» 22:00 Т/с «NCIS: охота на убийцу» 23:00 Т/с «Закон и порядок» 00:00 «Свідок» 00:30 «WSOP. Чемпионат мира по покеру 2011» 05:05 «Речовий доказ» 05:30 «Правда жизни» 05:55 «Агенты влияния»

У ЦЕЙ Й ДЕНЬ — 9 листопада • Міжнародний день проти фашизму, расизму і антисемітизму • День української писемності і мови

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного НестораЛітописця. Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного НестораЛітописця». 60 років від дня народження (село село Ясногорська Краматорського району Донецької області) Анатолія Миколайовича Подоляки, правоохоронця У 1971 – 1972 роках Анатолій Подоляка працював учителем фізкультури та праці Новолутківської СШ (Добровеличківський район). В органах внутрішніх справ – із 1972 року. Закінчив Київську вищу школу МВС СРСР. Понад 20 років працював на Кіровоградщині (1974 – 1995): старшим інспектором БРСБ Вільшанського РВВС, заступником начальника, начальником Добровеличківського РВВС, заступником начальника УВС Кіровоградської області, заступником начальника УМВС України в Кіровоградській області – начальником міліції громадської безпеки. Нині – ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом в Києві.

Іменини (за православним календарем): Андрій, Валентин, Еротиіда, Капітоліна (Капетолина), Киріак, Марко, Нестір ( Нестер), Прокла й Сотерих.

В обласному обла обл об ласн с о ом му центрі це ц ен нттр вдарили вда дар да ри ил ли и перші ер приморозки ер ри р имо мо р ро о оззки – зд де дерев ер ре е о опадає адає ає л листя. истя. ис я.

Державна льотна академія відзначає 60-річчя з дня утворення (фото з сайту Кіровоградської ОДА).

Комуністи Ко К ом муууні н ст сти готуються готууютьсся пікетува пікетувати ати ззасідання ассідання сес сесії е ії Кр Кі Кіровоградської ро ово огр град дссьько ої міськради. мііськр м ськр сь крад ди .

5


www.novosti.kr.ua

У ЦЕЙ Й ДЕНЬ — 10 листопада • Міжнародний день бухгалтера, Всесвітній день молоді, Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку • 100 років від дня народження Михайла Романовича Анцуха, церковного діяча

Народився 10 листопада 1911 року в селі Скоричи Мирського району Гродненської області (Білорусія). У 1925 році закінчив 7 класів середньої школи в містечку Єреміч Гродненської області. У 1934 році вступив послушником у Жировицький Успенський монастир. Тут прийняв чернечий постриг з ім'ям Боголєп. У 1950 році закінчив Ленінградську духовну семінарію. З 7 травня 1965 року до 1977 року – єпископ Кіровоградський і Миколаївський. 9 вересня 1974 зведений в сан архієпископа указом Патріарха Пимена. У 1976 році уповноважений Ради у справах релігій при РМ УРСР у Миколаївській області В. А. Чуніхін в характеристиці владики відзначив, що він «належить до числа найбільш реакційних і фанатичних правлячих архієреїв» і що «подальше перебування Боголєпа в якості єпархіального архієрея вкрай небажане». 6 жовтня 1977-го архієпископ Боголєп відправлений на спокій. 13 травня 1978-го помер після тривалої важкої хвороби. Напередодні смерті Владика Боголєп сповідався і причастився Святих Христових Таїн. Смерть його була похристиянськи мирною. Владика Боголєп вирізнявся вимогливістю до духовенства: він звільняв за штат священнослужителів, які порушували церковні канони, зокрема тих, що вносили у богослужіння уніатські звичаї. Кандидатів на священні ступені архієрей неодмінно направляв на навчання в духовні навчальні заклади, зазвичай до Одеської духовної семінарії.

Іменини (за православним календарем): Ангелій, Ганна, Арсеній, Африкан, Вил, Георгій (Єгор, Юрій), Дмитро (Димитрій), Евникія, Іван (Іоанн), Ієракс, Іов (Ієв), Кириак (Кирьяк), Максим, Мануїл, Мелхіон, Нафанаїл, Неоніла (Ненила), Неофіт, Микола, Нит, Параскєва (Параска), Помпій, Сарвил, Степан (Стефан), Терентій, Февронія, Феодул (Феодул), Формилиан і Фот.

У ЦЕЙ Й ДЕНЬ — 11 листопада • 70 років від дня народження (Полтава) Миколи Миколайовича Петренка, інженера, педагога

Заслужений працівник освіти України, професор, перший проректор Кіровоградського національного технічного університету. У 1963 році закінчив Харківський політехнічний інститут. Працював інженером-конструктором на заводі «Червона Зірка», а з 1964 року – в Кіровоградському філіалі Харківського політехнічного інституту. Завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування (1975 – 1986), проректор з наукової роботи (1983 – 1992), проректор з навчальної роботи (1992). Кандидат технічних наук. Напрямок наукових досліджень – розробка й оптимізація параметрів робочих органів сільськогосподарських машин. Автор 86 наукових праць, підручника й навчального посібника. Також у цей день

1480 – закінчилося «стояння на Угрі». Московське князівство позбавилось двохсотлітнього монголо-татарського панування. 1918 – підписане Комп'єнське перемир'я, що означало капітуляцію Німеччини і кінець Першої світової війни. 1952 – У Каліфорнії продемонстрована дія першого відеомагнітофона.

Іменини (за православним календарем): Авраамій, Гафія (Агафія), Олексій (Алексій), Настасія, Андрій, Ганна, Астерій, Панас, Василь, Віктор, Євгеній, Іван (Іоанн), Кирило, Клавдій, Кузьма (Козьма, Косма), Марія, Мелитіна, Мина, Міней, Наум, Неон, Микола, Павло, Серапіон, Тимофій, Феодосій, Феонілла, Пилип.

6

Четвер р УТ-1 09.00 Підсумки дня 09.25 Погода 09.30 Книга.ua 09.55 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 11.05 Погода 11.10 Здоров'я 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.30 Аудієнція. Країни від А до Я 12.55 Крок до зірок. Євробачення 13.50 Х/ф «Робота над помилками» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.40 Х/ф «Живі й мертві» 1с. 17.20 Т/с «Пригоди мага» 3с. 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.45 Діловий світ 19.00 Про головне 19.25 «Мелодія двох сердець». Світлана та Віталій Білоножки 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.25 Плюс-мінус 21.40 221. Екстрений виклик 21.45 Діловий світ 22.00 Богатирські ігри 22.50 Погода 22.55 Трійка, Кено, Максима 01.20 Підсумки дня 01.45 ТелеАкадемія 01.50 Ніч артхаусу. Х/ф «Вісім побачень» (2) 03.15 ТелеАкадемія 03.55 На добраніч, діти 04.10 Т/с «Шахраї» 7,8с. (закл.) 05.50 Діловий світ. Агросектор

Канал «1+1» 06.45 «Служба розшуку дітей» 06.55, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ТСН: «Телевізійна служба новин» 07.15 М/с «Тімон і Пумба»

П'ятниця УТ-1

НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

3 листопада 2011 року

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

10.05, 17.40 «Сімейні мелодрами» 11.00, 18.30 «Не бреши мені - 2» 12.00, 05.55 «Чесно» 12.55 «Ілюзія безпеки. НЛО. Вторгнення прибульців» 13.45, 02.00 Т/с «Любити Анну» 14.40 «Мій зможе» 16.00 «Мама в законі» 17.00 «ТСН. Особливе» 17.20 «Шість кадрів» 20.15, 20.50, 01.35 Т/с «Інтерни» (2) 21.15 «Чотири весілля» 22.25 «Здивуй мене» 23.50, 00.45, 04.25, 05.10 Т/с «Закон і порядок» (2) 02.50 Т/с «Новини» 03.40 Т/с «Одружені. З дітьми» (2)

11.05, 23.40 Т/с «Щасливі разом» 12.45 Батьки і діти 13.50, 14.50 Teen Time 13.55 Т/с «Айкарлі» 14.55, 19.35 Т/с «Татусеві дочки» 15.55 Т/с «Красуні в Кливленді» 16.55 Т/с «Друзі» 17.50, 21.40 Т/с «Вороніни» 19.15, 01.00 Спортрепортер 20.40 Кухня на двох 22.40 Мрії збуваються 01.10 Служба розшуку дітей 01.15 Т/с «Плетуха-2» 02.40 Зона ночі Культура 02.45 SOLO-MEA 03.15 Незнайомка 03.30, 04.30 Зона ночі 03.35 Благословляю і молюся Iнтер 04.00 Митрополит Дмитро 05.30, 16.05 Т/с «Псевдонім Могила «Албанець» 2» ICTV 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 05.35, 06.40 Світанок 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 З 06.20, 07.35 Ділові факти 07.45 Максимум в Україні новим ранком 08.45 Факти. Ранок 07.30 Спорт у Подробицях 09.30, 19.15 Надзвичайні но09.10 Т/с «Таємниці слідства вини - 9» 10.35 «Астерікс і Обелікс: 11.00 Т/с «Невидимки» Місія Клеопатра «. Х/ф 12.15, 03.15 «Знак якості» 12.45 Факти. День 12.40 Д/с «Слідство вели... з 13.00 Анекдоти поЛеонідом Каневським» українськи 13.35 Д/с «Детективи» 13.45 Comedy Club 14.15 «Сімейний суд» 14.20, 20.10 «Морські дияво15.10 «Судові справи» ли-5». Т/с 18.10 Т/с «Обручка» (1) 16.35 «Мент у законі». Т/с 19.05 Т/с «Дар» 18.45 Факти. Вечір 20.00, 02.40 «Подробиці» 22.30 Факти. Підсумок дня 20.30 «Спорт у Подробицях» 22.45 «Таксі». Т/с 20.35 «Шоу №1» 23.10 «Астерікс на 22.35 Т/с «Шлюб за Олімпійських іграх». Х/ф заповітом» Закл. Серії. 02.35 «Герої-4». Т/с 00.45 Х/ф «Фотозбільшення» 03.50 Жіноча логіка 03.10 «Телевізійна служба 04.45 «Офіс». Т/с розшуку дітей» СТБ 03.40 Д/с «Міста підземного 06.10, 02.45 «Бізнес+» світу 2» 04.35 Д/ф «Фільм про 06.15, 01.00 Т/с «Адвокат» 07.55, 15.00 «Нез'ясовно, але Донатасі Баніонісі» факт» Новий канал 09.00, 18.10 «Неймовірна 06.40, 07.05, 07.40 «Підйом» правда про зірок» 06.45 М/с «Фікс і Фоксі» 10.00 «ВусоЛапоХвіст» 09.10 Т/с «Крок за кроком» 11.00 Х/ф «Собаче серце»(1)

18.00 Іноземна для дітей 18.10 Т/с «Чужі гріхи» 24 с. 19.00 День за днем. 19.20 Ділові новини 19.25 Тема дня 19.45 Ток-шоу «МИ!» 20.45 Засинайка 21.00 День за днем. 21.20 Ділові новини 21.25 Тема дня 21.45 Х/ф «Потоп». Фільм перший. 2 с. ТРК «Україна» 22.55 Д/с «Життя серед жит06.10 Срібний апельсин тя» 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинія. 23.30 Час країни Продовження» (1) 08.20, 14.00, 22.15 Т/с «Слід» НТН 09.00, 20.15 Т/с 06:20 «Легенды бандитского Киева» «П'ятницький» (1) 10.00, 21.15 Т/с «Вендета по- 06:45 Х/ф «Порода» 1 с. російськи» (1) 07:50 Т/с «Детективы» 11.00 Т/с «Випадковий 08:30 «Легальный доход» свідок» (1) 08:35 «Друга смуга» 12.00 Т/с «Ментовські війни 08:40, 19:00, 05:20 «Свідок» - 3» (1) 09:00 «Акценти дня» 13.00 Ток-шоу «Нехай гово- 09:30 «Карт-бланш» рять. Московська сага» 10:00 Т/с «Закон и порядок» 15.35 Щиросерде визнання 11:00 Т/с «CSI: Майами – 8» 16.00 Федеральний суддя 12:00 Т/с «Детективы» 17.15, 03.50 Критична точка 12:40 Т/с «Улицы разбитых 19.20 Т/с «Маруся. Випробу- фонарей – 10» вання» (1) 13:35 Т/с «Херувим» 23.50 Т/с «Подія» (2) 15:35 Х/ф «Порода» 2 с. 00.50 Х/ф «Ганнибал: Сход- 16:50 Х/ф «Рожденная ревоження» (3) люцией» 9 с. 02.45 Т/с «Безмовний свідок 18:30 «Легенды уголовного - 3» (2) розыска». Рубиновый Генац04.30 Ток-шоу «Нехай гововале рять» 19:20,21:30 «Акценти дня» 05.20 Д/с «Пункт призначен19:40 «Казковий світ малят» ня - правда» (1) 19:50 «Смакуємо кіровогКіровоград радське» 07.00 «Ранкова кава». 20:20 Т/с «CSI: Майами – 8» 09.00 Т/с «Чужі гріхи» 23 с. 22:00 Т/с «NCIS: охота на 09.45 Мультфільм убийцу» 10.00 День за днем. Повтор 23:00 Т/с «Закон и порядок» від 9 листопада 00:00, 02:35 «Свідок» 10.20 Ділові новини 00:30 «Покер Дуэль» 10.25 Тема дня 01:30 «Легенды уголовного 10.35 Х/ф «Потоп». Фільм розыска» перший. 1 с. 03:00 «Мобильные развле12.00 Моя земля-моя чения» власність 12.10 Ток-шоу «МИ!» Повтор 03:15 «Речовий доказ» 04:00 «Правда жизни» від 9 листопада 04:25 «Агенты влияния» 13.00 Художній фільм 05:40 «Уроки тетушки Совы» 14.25 Мультфільм 14.00, 19.10 «Містичні історії-3 з Павлом Костіциним» 16.00 «Битва екстрасенсів» 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 20.10, 22.40 «Зважені та щасливі» 00.00 Т/с «Доктор Хаус»(2) 02.35 «Вiкна-Спорт» 02.50 Х/ф «Протистояння»(1) 03.55 Нічний ефір

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.55 «Ілюзія безпеки. Монстри з космосу» 13.45, 02.00 Т/с «Любити Анну» 14.40 «Мій зможе» 16.00 «Мама в законі» 17.00 «ТСН. Особливе» 17.20 «Шість кадрів» 20.15 «Велика різниця поукраїнському» 21.10 Х/ф «Перевізник - 2» 22.50 Х/ф «Незнайомець» (2) 00.30, 01.15, 04.30, 05.15 Т/с «Закон і порядок» (2) 02.50 Т/с «Новини» 03.40 Т/с «Одружені. З дітьми» (2)

11.05 Т/с «Щасливі разом» 12.45 Знову разом 09.00 Підсумки дня 13.50, 14.50 Teen Time 09.35 Феєрія життя 13.55 Т/с «Айкарлі» 10.05 Прем'єра. Д/ф «Секре14.55, 19.35 Т/с «Татусеві ти київської шоколадки» (з дочки» циклу «Загублене місто») ф.3 15.55 Т/с «Красуні в 10.30 Ток-шоу «Легко бути Кливленді» жінкою» 16.55 Т/с «Друзі» 11.10 Ток-шоу «Віра. Надія. 17.50 Т/с «Вороніни» Любов» 19.15, 00.45 Спортрепортер 12.00 Новини 20.40 Здрастуйте, я - ваша 12.10 Діловий світ мама! 12.20 «Надвечір'я» з Т. Щер21.35 Інтуїція батюк 22.40 Х/ф «Невигубний шпи12.50 Околиця гун» 13.30 Х/ф «Людина з акор00.55 Т/с «Плетуха-2» деоном» Iнтер 02.20 Зона ночі Культура 15.00, 18.20 Новини (із сур05.30, 16.00 Т/с «Псевдонім 02.25 Бистроплинний сон доперекладом) 03.05 Дві Долі «Албанець» 2» 15.15 Euronews 03.35, 04.40, 05.50 Зона ночі 15.30 Діловий світ. Агросек- 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 03.40 Іван Мазепа 12.00, 18.00 Новини тор 04.45 Семеренки 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 З 15.40 Х/ф «Живі й мертві» 2с. 05.40 Яготинське літо 17.20 Т/с «Пригоди мага» 4с. новим ранком 07.30, 20.30 Спорт у Подро- ICTV 18.40 Магістраль бицях 19.00 Наша пісня 05.20, 02.40 Факти 19.35 After Live (За лаштунка- 09.10 Т/с «Таємниці слідства 05.35, 06.40 Світанок - 9» ми Шустер-Live) 06.20, 07.35 Ділові факти 20.00 Відкриття стадіону у 11.00 Т/с «Невидимки» 07.45 Стоп-10 12.15 Д/с «Слідство вели... з Львові 08.45 Факти. Ранок Леонідом Каневським» 21.25, 22.50 Шустер-Live 09.30, 19.15 Надзвичайні но22.45 Трійка, Кено, Секунда 14.10 «Сімейний суд» вини 15.05 «Судові справи» удачі 10.30 «Астерікс на Олім03.00 Хіт-парад «Національ- 18.10 Т/с «Обручка» (1) пійських іграх». Х/ф на двадцятка» (із сурдопере- 19.05 Т/с «Дар» 12.45 Факти. День кладом) 20.00, 03.35 «Подробиці» 13.25 Comedy Club 04.00 Д/ф «Батько Махно» 20.35 «Велика політика з 14.20 «Морські дияволи-5». Євгенієм Кисельовим» Канал «1+1» Т/с «Футбол. Збірна 16.35 «Мент у законі». Т/с 06.45 «Служба розшуку 21.45 України- Збірна Німеччини» 18.45 Факти. Вечір дітей» 06.55, 07.10, 07.40, 08.05, 23.40 « Велика політика з 20.10 «Нестримні». Х/ф Євгенієм Кисельовим» 22.40 «Спеціаліст». Х/ф (2) 09.10 «Сніданок з 1+1» 00.55 Самозванці 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 02.00 Х/ф « Герой-Одинак» ТСН: «Телевізійна служба 04.20 «Міста підземного 01.55 Голі та смішні 03.10 Жіноча логіка світу 2» новин» 07.15 М/с «Тімон і Пумба» СТБ Новий канал 10.05, 17.40 «Сімейні мело- 06.00 М/с «Нові пригоди 06.00, 03.40 «Бізнес+» драми» Скубі Ду» 06.05 «Документальний де11.00, 18.30 «Не бреши мені 06.40, 07.15, 07.40 «Підйом» тектив» - 2» 06.45 М/с «Фікс і Фоксі» 06.35 Х/ф «Право на Надію» 12.00 «Чесно» 09.10 Т/с «Крок за кроком» 08.35 Х/ф «День народження

10 листопада

Буржуя» 17.50, 22.00 «Вiкна-Новини» 18.00 Х/ф «Іван Васильович змінює професію»(1) 20.00 «Національне талантшоу «Танцюють всі!-4» 22.45 «Національне талантшоу «Танцюють всі!-4» Підсумки голосування» 00.45 «Феномен» 03.30 «Вiкна-Спорт» 03.45 Х/ф «Протистояння»(1) 04.50 Нічний ефір

11 листопада

11.45 Мультфільм 12.00 Ток-шоу «МИ!» Повтор від 10 листопада 13.00 Художній фільм 14.30 «Покрова на Хортиці». Запорізька ОДТРК 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Т/с «Чужі гріхи» 25 с. 19.00 День за днем. 19.20 Ділові новини 19.25 Тема дня 19.45 Людина тижня 20.45 Засинайка ТРК «Україна» 21.00 День за днем. 21.20 Ділові новини 06.00 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 21.25 Тема дня 21.45 Х/ф «Потоп». Фільм Події 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинія. другий. 1-2 с. Продовження» (1) НТН 08.20, 14.00 Т/с «Слід» (1) 06:00 «Легенды бандитского 09.00, 20.15 Т/с Киева» «П'ятницький» (1) 06:50 Х/ф «Порода» 2 с. 10.00, 21.15 Т/с «Вендета по- 07:50 Т/с «Детективы» російськи» (1) 08:30 «Легальный доход» 11.00 Т/с «Випадковий 08:35 «Друга смуга» свідок» (1) 09:00,21:00 «Акценти дня» 12.00, 22.15 Т/с «Ментовські 09:30 «Культурна скарбничвійни - 3» (1) ка» 13.00 Ток-шоу «Нехай гово- 10:00 Т/с «Закон и порядок» рять. Батьки під кайфом» 11:00 Т/с «CSI: Майами – 8» 15.35, 02.00 Щиросерде виз- 12:00 Т/с «Детективы» нання 12:40 Т/с «Улицы разбитых 16.00 Федеральний суддя фонарей – 10» 17.15, 03.50 Критична точка 13:40 Т/с «Херувим» 19.20 Т/с «Маруся. Випробу- 15:35 Х/ф «Я служу на гранивання» (1) це» 17:15 Х/ф «Рожденная рево02.45 Ласкаво просимо 04.30 Ток-шоу «Нехай гово- люцией» 10 с. 19:00, 00:00, 02:05 «Свідок» рять» 05.20 Д/с «Пункт призначен- 19:20 «Акценти дня» 19:40 «Казковий світ малят» ня - правда» (1) 20:00 «Пані Бізнес 2011» Кіровоград 20:30 «Музика на «ТТV» 07.00 «Ранкова кава». 21:30 «Свідок» 09.00 Т/с «Чужі гріхи» 24 с. 22:00 Т/с «NCIS: охота на 09.45 Мультфільм убийцу» 10.00 День за днем. Повтор 23:00 Т/с «Закон и порядок» від 10 листопада 00:20 Х/ф «Рой» 10.20 Ділові новини 02:30 «Правда жизни» 10.25 Тема дня 03:25 «Речовий доказ» 10.35 Х/ф «Потоп». Фільм 04:15 «Агенты влияния» перший. 2 с. 05:35 «Уроки тетушки Совы»


НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

3 листопада 2011 року

12 листопада

ПРОГРАМА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

УТ-1

Канал «1+1»

08.00 Шустер-Live 12.30 Глибинне буріння 13.00 Погода 13.10 Х/ф «Сорок перший» 14.40 Зелений коридор 14.55 Формула-1. Гран-прі ОАЕ. Кваліфікація 16.20 Погода 16.25 Країна якості 17.00 Феєрія мандрів 17.25 В гостях у Д. Гордона 18.25 Світ атома 18.45 Золотий гусак 19.15 Концерт О.Пєскова 21.00 Підсумки дня 21.35 Слов'янський базар. Танцюємо до ранку ч.1 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 01.20 Підсумки дня 01.55 After Live (За лаштунками Шустер-Live) 02.15 ТелеАкадемія 02.20 Ніч артхаусу. Х/ф «Товстуни» (2) 04.10 ТелеАкадемія 04.35 Д/ф «Секрети київської шоколадки» (з циклу «Загублене місто») ф.2 05.00 «Надвечір'я» з Т. Щербатюк 05.30 Околиця

06.30 М/ф «Смурфи» (1) 07.25 «Справжні лікарі - 2» 08.15 «Світське життя» 09.05 «Хто там?» 10.05 М/с «Русалонька» (1) 10.30 М/с «Тімон і Пумба» 10.55 «Світ навиворіт - 2: Індія» 11.55, 04.40 «Екстрасенси проти вчених» 13.00 «Чотири весілля» 14.10 Х/ф «Ціпочка» (1) 16.00 «Мама в законі» 17.05 Т/с «Інтерни» (2) 17.30 «Велика різниця поукраїнському» 18.30, 20.00 Х/ф «Найкращий друг сім'ї» (1) 19.30 ТСН: «Телевізійна служба новин» 22.40 Х/ф «Перевізник - 2» 00.10 Х/ф «Незнайомець» (2) 01.40 Х/ф «Ключі від спальні» 03.50 «Гроші»

Живий звук

www.novosti.kr.ua

11.15 «Найрозумніший» 13.10 Д/ф «Гурченко. По ту сторону Карнавалу» 14.15 «Бенефіс Людмили Гурченко» 15.40 « КіВіН, що голосить» 19.00 «Розсміши коміка» 20.00, 01.25 «Подробиці» 20.30 «Вечірній квартал» 22.25 «Розбір польотів» 23.25 Х/ф «Іноземець» (2) 02.00 «Знак якості» 02.40 Х/ф «Римська імперія: Август» 1с

Новий канал

05.55 Т/с «Ранетки» 06.40 Т/с «Журнал мод» 07.45 Х/ф «Летіть додому» 10.00 Ревізор 11.00 Аферисти 12.00 ТОП-100 13.20 Даєш молодь 14.20 Х/ф «Татові знову 17» 16.25 Х/ф «Чарлі і шоколадна фабрика» Iнтер 19.00 Х/ф «Хербі: божевільні 05.00 « Велика політика з перегони» Євгенієм Кисельовим» 21.00 Х/ф «Практична магія» 07.40 «Формула любові» 23.00 Х/ф «Корабель08.40 «Городок 2011» примара» (3) 09.00 «Орел і Решка» 00.55 Спортрепортер 10.00 «Україно, вставай!» 10.40 «Вирваний з натовпу» 01.00 Х/ф «Невигубний шпигун» 02.30 Зона ночі Культура 02.35 Мовчазне божество Діана Арбеніна Ар 02.50 Сон Аліни Костомаз новою рової Та що поруч пр рограмою 03.10 03.25, 04.25, 04.50 Зона ночі 03.30 Леопольд, або втеча від свободи 03.55 Червона Земля (Terra Vermelha) 04.30 Георгій Нарбут. Живі картини

«Но очные снайп перы» Обласна філармонія ф

26 6 листопада, 19:00 Довідки за тел.: 24-12-03, 24-12-06

16.40 Провокатор 17.40 Максимум в Україні 18.45 Факти. Підсумок дня 18.55 Спорт 19.00 Самозванці 20.00 «Ромео повинен померти». Х/ф (2) 22.30 Наша Russia. Дайджест 23.15 Наша Russia 23.50 «Імла». Х/ф (2) 02.05 «Під підозрою». Х/ф 03.40 «Той, хто біжить за вітром». Х/ф (2)

СТБ 05.10 М/ф «Приключения Буратино»(1) 06.15 Х/ф «Йшов четвертий рік війни»(1) 07.50 «Караоке на Майдані» 08.50 «Сніданок з Юлією Висоцькою» 09.00 «Їмо вдома» 10.45 «Зважені та щасливі» 13.55 «Національне талантшоу «Танцюють всі!-4» 17.00 Х/ф «Іван Васильович змінює професію»(1) 19.00 «Х-Фактор. Революція» 22.05, 00.45 «ВусоЛапоХвіст» 23.15 «Х-Фактор. Революція. Підсумки голосування» 01.45 Х/ф «Формула кохання»(1) 03.10 «Мобільна скринька» 03.25 Нічний ефір

ТРК «Україна»

06.00, 05.35 Срібний апельсин 07.00, 19.00 Події 07.10, 04.00 Х/ф «Єдина» (1) 09.10, 02.00 Х/ф «Жіноча інтуїція - 2» (1) 12.00 Оголена красуня 13.00 Х/ф «Кохаю. 9 березня» (1) 14.45 Т/с «Дорожній патруль ICTV 06.20 «Іншопланетянин». - 10» (1) 16.40, 19.20 Т/с «Вийшов Х/ф їжачок з туману» (1) 08.35 ОлімпіЛяпи 09.00 Люди, коні, кролики і... 21.20 Шоу «Хто хоче заміж за мого сина?» домашні ролики 23.00 Ток-шоу «Заміж за 10.00 Квартирне питання мого сина» 11.00 ЄвроФуд-2012. 00.00 Х/ф «Лісовик - 2» (1) 11.55 «Нестримні». Х/ф Кіровоград 14.30 Останній герой 15.40 Стоп-10 08.00 День за днем. Повтор

Субота у від 11 листопада 08.20 Ділові новини 08.25 Тема дня 08.35 Т/с «Чужі гріхи» 25 с. 09.25 Художній фільм 11.00 Гаджети 11.30 Пам»ять 12.00 «Киньте все, гармошка грає!». Мікрорайон Стара Балашівка. 1 частина 12.30 Несподіваний ракурс 13.00 «12 балів» 13.45 У народному стилі 14.20 «Людина тижня». Повтор від 11 листопада 15.20 Сильні духом 18.00 Спортленд 18.30 К-Авто 19.00 Статський радник 19.30 Лінія захисту 20.00 Озирнись! 20.30 «Маестро» 21.05 Док. фільм 21.35 Шоу-програма «Буду я любить тебя всегда…» за участі Олександра Лещенка та балету Ліни Верес «Форсайт». 23.00 Д/ф «Барак Обама»

Іменини (за православним календарем):

06:00 «Легенды бандитской Одессы» 07:20 Т/с «Инспектор Деррик» 09:35 «Акценти дня» 09:55 «Культурна скарбничка » 10:15 «Ми йдемо в гості» 10:35 «Телелікарня» з Наталією Земною 11:00 «В розрізі тижня» Підсумкова інформаційна програма 11:30 «Речовий доказ». Миллионер без сапог 12:00 «Главный свидетель» 13:00 Х/ф «Криминальный квартет» 15:00 Т/с «Паутина» 19:00 Т/с «Тульский-Токарев» 23:00 Х/ф «Девушка с татуировкой дракона» 02:00 «Речовий доказ» 03:10 «Правда жизни» 04:30 «Агенты влияния» 05:50 «Уроки тетушки Совы»

Олександр, Настасія, Артемій (Артем), Герман, Олена, Йосип, Леонід, Макар (Макарій), Максим, Марко, Матвій (Матфєй), Петро, Семен (Симеон), Степан (Стефан), Тертий, Юліан (Іулиан) і Юст (Іуст).

Неділя

УТ-1 09.00 Погода 09.05 Як це? 09.30 Хто в домі хазяїн? 09.50 Крок до зірок. Євробачення 10.30 Шеф-кухар країни 11.20 Прем'єра. Кумири і кумирчики 11.55 Караоке для дорослих 12.35 Атака магії 13.20 Х/ф «Дорогою ціною» 14.55 Формула-1. Гран-прі ОАЕ 17.05 Маю честь запросити 17.50 Погода 18.00 Діловий світ. Тиждень 18.45 Золотий гусак 19.15 Слов'янський базар. Танцюємо до ранку ч.2 20.40 Офіційна хроніка 20.50 Головний аргумент 21.00 Підсумки тижня 21.40 Точка зору 22.00 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Максима 01.20 Підсумки тижня 02.00 Маю честь запросити 02.50 Д/ф «Японія. Імператор і армія» 03.50 Д/ф «Секрети київської шоколадки» (з циклу «Загублене місто») ф.3 04.20 Х/ф «Доля людини»

03.15 Зона ночі Культура 03.20 Княгиня Ольга 03.30 Таємниця кохання. Олександрія 03.45 Софія- дитя кохання Iнтер 04.00, 04.40 Зона ночі 04.10 Т/с «Московське 04.00 Чорний колір порятунподвір'я» ку 05.50 «Найрозумніший» 04.30 Та що поруч 07.25 М/с «Вінкс» 08.25 М/с «Маша та ICTV Ведмідь» 06.10 Квартирне питання 08.30 «Це моя дитина» 07.00, 13.45 Анекдоти по09.30 «Школа доктора Кома- українськи ровського» 07.30 ЄвроФуд-2012 10.00 «Ранкова Пошта з Пу- 08.15 «Поліцейський із гачовою й Галкіним» Беверлі Хіллз-3». Х/ф 10.35 «НЕДІЛЯ З «КВАРТА- 10.35 Ти не повіриш! ЛОМ»» 11.35 Козирне життя 11.30 «Смачна ліга з 12.00 Інший футбол А.Заворотнюк» 12.25 Бережись автомобіля 12.30 Д/ф « Як зберегти ко- 13.40, 19.40 Спорт хання» 14.00 «Кодекс злодія». Х/ф 13.40 Х/ф «Бажання» 16.00 Битва націй 17.40 Наша Russia. Дайджест 16.05 «Вечірній квартал» 18.45 Факти тижня 18.00 Х/ф «У твоїх очах» 20.00, 01.40 «Подробиці 19.45 Наша Russia. 20.05 Останній герой тижня» 21.00 Х/ф «Дніпровський 21.15 «Брестська фортеця». Х/ф рубіж» 23.35 Д/ф «Секрети життя 01.10 Голі та смішні 02.00 «Той, хто біжить за сіамських близнюків» 02.30 Х/ф «Римська імперія: вітром». Х/ф (2) Август» 2с. Закл. 04.05 Інтерактив. Тижневик 04.20 Х/ф Територія Аппачей 04.20 «Під прикриттям». Т/с

Новий канал

СТБ

06.00 Х/ф «Пан Гав-Гав» (1) 07.35 Мультфільм (1) 08.00 «Холостячки. Нове кохання» 09.05 Лотерея «Лото-забава» 10.05 М/с «Русалонька» (1) 10.30 М/с «Тімон і Пумба» 10.55 «Дикі і смішні» 11.20 «Хованки» 12.15, 03.10 Т/с «Незвичайна сім'я» 14.00 Кулінарне шоу «Смакуємо» 14.25, 02.45 «Я так живу» 15.00 «Мама в законі» 16.00 Х/ф «Найкращий друг сім'ї» (1) 19.30 «ТСН-тиждень» 20.15 Т/с «Інтерни» (2) 22.15 «10 кроків до кохання» 23.10 «Світське життя»

04.40 Т/с «Ранетки» 06.15 Кліпси 06.30 Т/с «Журнал мод» 07.40 Церква Христова 07.55 Запитайте в лікаря 08.35 Живчик Старти 09.00 Х/ф «Татові знову 17» 11.00 Я - ГЕРОЙ! 13.10 Шоуманія 14.00 Info-шок 15.05 Файна Юкрайна 16.15 М/ф «Мадагаскар. Різдво» 16.40 Х/ф «Хербі: божевільні перегони» 18.55 Фабрика Зірок-4 22.05 Хто проти блондинок? 23.10 Х/ф «Дівчина мого кращого друга» (3) 01.10 Спортрепортер 01.15 Х/ф «П'яний» (2)

04.50 М/ф «КонекГорбунок»(1) 06.00 Х/ф «Формула кохання»(1) 07.40, 16.10 «МастерШеф» 08.40 «Сніданок з Юлією Висоцькою» 08.50 «Їмо вдома» 10.00, 01.20 «Неймовірні історії кохання» 11.00 «Караоке на Майдані» 12.00 «Х-Фактор. Революція» 19.00 «Битва екстрасенсів. Третя світова» 21.15 Х/ф «Бабине літо»(1) 02.15 Х/ф «Собаче серце»(1) 04.25 Нічний ефір

Канал «1+1»

ТРК «Україна»

06.00, 05.10 Срібний апельсин

06.40 Події 07.00 Х/ф «Лісовик - 2» (1) 09.15 Ласкаво просимо 10.15 Шоу «Хто хоче заміж за мого сина?» 12.00 Ток-шоу «Заміж за мого сина» 13.00, 03.10 Щиросерде визнання 13.25 Т/с «Вийшов їжачок з туману» (1) 18.00, 19.30 Т/с «Випадковий свідок» (1) 19.00, 03.30 Події тижня 21.30 Шоу «Хвилина на перемогу» 22.30 Футбольний уїк-енд 23.55 Т/с «Втеча» (2) 01.50 Х/ф «Кохаю. 9 березня» (1) 04.00 Х/ф «Митниця» (1)

Кіровоград

08.00 Озирнись! 08.30 У народному стилі 09.00 Мультфільм 09.20 Армія 09.30 «Глас Православний» 10.00 К-Авто 10.30 В гостях у казки. 10.35 Художній фільм «Король-Дроздобород» (1 категорія) 11.45 Д/с «Квиток до пригод» 12.10 Православний календар 12.30 «Киньте все, гармошка грає!». Мікрорайон Стара Балашівка. 2 частина 13.00 Статський радник 13.30 «12 балів» 14.15 Спортленд 14.45 «Євро-2012» 15.15 Телевізійна служба захисту дітей

1871 року в Одесі дебютував як актор-професіонал Марко Лукич Кропивницький – видатний український актор та режисер – у складі трупи народного російського театру графів Маркових і Чернишова (у виставі за п'єсою КвіткиОснов'яненка «Сватання на Гончарівці») Марко Кропивницький народився 7 травня 1840 року в селі Бежбайраки (тепер Кропивницьке) на Херсонщині. Батько його – «чоловік труда, труда мозольного» – досяг достатку й становища в суспільстві (мав посаду управителя панських маєтків). Після скасування (1881) заборони українського театру (хоча ще залишились численні обмеження й застереження) почали виникати українські трупи – у Києві, Харкові, Одесі. Та робота в них не задовольняла Кропивницького, який прагнув кардинальних змін у сценічній творчості. У 1882 році він організовував свою трупу в Єлисаветграді, яка приблизно через рік злилася з трупою Михайла Старицького, де Кропивницький став провідним режисером. Почалася нова епоха в історії українського професійного театру.

НТН

13 листопада 00.10 «Телевізійна служба новин» 00.55 Х/ф «Коханець» (2) 04.35 Х/ф «Ключі від спальні»

У ЦЕЙ ДЕНЬ — 12 листопада • Міжнародний день ергономіки

18.00 Сильні духом 18.30 Кіровоградська філармонія представляє… 19.00 Погляд 19.35 «Моя земля –моя власність» 19.45 Д/с «Екстремальне довкілля» 20.15 «100 шедеврів». Миколаївська ОДТРК 20.30 Наодинці з усіма 21.00 Погляд 21.40 «Глас Православний» 22.10 Вистава «Езоп». Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр.

НТН

06:00 «Легенды бандитской Одессы» 07:20 Т/с «Паутина» 11:30 «Легенды уголовного розыска». Рубиновый Генацвале 12:00 «Агенты влияния» 12:45 «Моя страна» 13:05 «Лучшие бои братьев Кличко» 15:00 Т/с «Тульский-Токарев» 19:00 «Смакуємо кіровоградське» 19:20 «Ми йдемо в гості» 19:40 «Телелікарня» з Наталією Земною 20:00 «Світло православ’я» 20:30 «В розрізі тижня» 21:00 Х/ф «После прочтения сжечь» 23:00 Х/ф «Коварный враг» 01:00 Х/ф «Убить президента» 02:40 «Речовий доказ» 03:50 «Правда жизни» 04:45 «Агенты влияния» 05:40 «Уроки тетушки Совы»

У п’ятницю, 4 листопада, з 11:00 до 13:00 за адресою: Кіровоград, вулиця Дзержинського,72 депутат Кіровоградської обласної ради

Олександр Шаталов проводитиме особистий прийом громадян Для попереднього запису звертайтеся за телефоном: 24-25-74

У ЦЕЙ Й ДЕНЬ — 13 листопада • Міжнародний день сліпих

1708 – російські війська під керівництвом Олександра Меншикова захопили та знищили гетьманську столицю Батурин, вирізавши всіх мешканців. 1851 – уведена в дію Миколаївська залізниця. 1918 – уряд гетьмана Павла Скоропадського звільнив із в'язниці Симона Петлюра, який одразу поїхав у Білу Церкву організовувати повстання. 1918 – розпочалося таємне засідання Української національної спілки, на якому створено Директорію УНР – найвищий орган державної влади. 1918 – у Львові Українська національна рада ухвалила тимчасовий основний закон, яким проголошено Західноукраїнську Народну Республіку. 1918 – уряд Радянської Росії в односторонньому порядку анулював Берестейський мир. 1939 – розпочалася позачергова III сесія Верховної Ради УРСР (закінчила роботу 15 листопада 1939). 1943 – розпочалася Київська оборонна операція військ 1-го Українського фронту, внаслідок якої були зірвані плани німецьких військ знов оволодіти Києвом. 1945 – у Франції Шарля де Голля обрано головою Тимчасового уряду. 1956 – стала до ладу найбільша в Європі нова мартенівська піч № 8 на металургійному заводі ім. Ворошилова у Ворошиловграді. 1971 – виведений на орбіту навколо Марса перший міжпланетний космічний апарат, перший штучний супутник Марса («Марінер-9», США). 1980 – американський космічний апарат «Вояджер-1» (на фото) передав на Землю перші фотографії Сатурна великим планом. 1994 – за результатами референдуму Швеція вступила в Європейський Союз.

Іменини (за православним календарем): Олександр, Олексій (Алексій), Анатолій, Артем (Артемій), Варнава, Василь, Всеволод, Дем'ян (Даміан), Доримедонт, Іван (Іоанн), Кузьма (Козьма, Косма), Мавра, Нарцис (Наркис), Никодим, Микола, Петро, Роман, Сава, Сергій (Сергий), Спиридон, Степан (Cтефан), Федір (Феодор) і Яків (Іаков).

7


НОВИНИ

www.novosti.kr.ua Гаряча лінія

Надія є

КІРОВОГРАДЩИНИ

Василь Назаренко, Новини Кіровоградщини

Віра у справедливість найшвидше гине тоді, коли лююдина хвора й самотня. Новим випробуванням для інваліда І ДОВІДКА. Станом на 1 листогрупи став холод. І не лише в її квартирі на пада 2011 року з початку роботи дев’ятому поверсі в будинку по вулиці Героїв Сталінграда, 10. Із-поміж тих кіровоградців, «Гарячої лінії» позитивно вирішено тепло до помешкань яких вчасно,15 жовтня, 67% проблем, порушених у зверненне дійшло, була й вона. Жінка практично занях. Загалом станом на цю дату їх мерзала. Потепліло ж у її оселі аж 25 жовтнадійшло 19730. ня. Номер телефону лінії – 0 800 – Телефонувала не раз до КРЕПу, – 500 238. Дзвінки зі стаціонарних розповідає пенсіонерка, – сказали «нічого телефонів – безкоштовні, з мобільне знаємо, чекайте, потерпіть». Сусід них – згідно з тарифами оператоперевірив, чи є в батареях повітря, – не дора. Номер ICQ – 629149355. «Гаряча помогло. Минуло більше тижня, коли жінці лінія» у Skype – garyacha_liniya. підказали, як можна швидше вирішити цю проблему. Її свекруха порадила Пенсіонерку Людмилу Юхимівну Тучу з звернутися на «Гарячу лінію» голови Кіровограда цілком самотньою назвати не облдержадміністрації. – А я кажу, хто я така? Мені соромможна. В неї є донька, яка її навідує двічі на тиждень, ходять до неї і соціальні працівники. но якось просити, – продовжує Людмила Віднедавна літню жінку переслідують біди. Юхимівна. – Я проста людина, десять років Спочатку внаслідок тромбозу їй ампутува- була завбудинком, все життя в магазині ли праву ногу. Через певний час внаслідок пропрацювала. Та хто там буде займатися інсульту в пенсіонерки паралізувало поло- мною… Та все-таки вдалося переконати вину тіла. Лише недавно частково функції відновилися – почала рухатися рука. По- пенсіонерку, і та, зрештою, спробувала. І ось мешканням вона пересувається лише на після дзвінка на 0 800 500 238 зранку наступного дня прийшли слюсарі. Щось там у інвалідному візку.

Обласний інформаційний тижневик

«Новини Кіровоградщини» № 14 (014), 3 листопада 2011 року

Свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації – КГ № 553/130Р від 29 квітня 2011 року, видане Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області. Газета виходить щочетверга з 4 серпня 2011 року. Тираж 75700 примірників.

Передплатний індекс: 00037

Засновник – ТОВ «Мобі-Експрес» Видавець – ТОВ «Редакція газети «Україна-Центр» Номер надруковано у друкарні «СТПРЕС» (Кривий Ріг, вул. Окружна, 12, тел. (056) 404 35 88). Свідоцтво про реєстрацію Держкомтелерадіо України ДК №2794 від 19.03.2007.

Замовлення № 836.

3 листопада 2011 року

Контакти:

підвалі зробили – і батареї потепліли. Жінка з чужих слів каже, що нібито причиною проблем теплоносієм стали установки «автономок»… – Ось так склалося, – скаржиться на долю жінка. – Все було гаразд, а потім ось таке сталося зі мною. Утворився тромб, потім інсульт… Шкода, жаль, якось ніби доводиться принижуватися, просячи допомоги. Дякую працівникам «Гарячої лінії»! Допомогли, потім зателефонували і перевірили, чи справді в мене тепло в хаті. Ситуація, в якій опинилася Людмила Юхимівна, – одна із сотень прикладів початку нинішнього опалювального сезону у Кіровограді. Так, зрозуміло, що житловокомунальне господарство давно потребує реформи та колосальних фінансових вливань. Але яких фінансів вимагає більш уважне ставлення до проблем знедолених людей, як Людмила Юхимівна? Нехай КРЕП №10 за величиною житлового фонду найбільший у місті. Однак невже так тяжко звернути увагу на найбільш незахищених у

першу чергу? Адже прийшли і за кілька годин без особливих проблем усе зробили. Невже, щоб не вирішувати такі буденні проблеми, треба створити ще з десяток «Гарячих ліній»?

***

Загалом із 24 по 28 жовтня працівники «Гарячої лінії» прийняли понад 500 дзвінків, більшість яких стосувалася опалення. Якщо на початку тижня таких дзвінків було приблизно 70%, то на його кінець ця цифра склала лише 30%. Обласна влада створила дві комісії – з перевірки обласної лікарні та спортивної галузі Кіровоградщини. Кожен, хто має якісь зауваження, скарги чи пропозиції щодо роботи комісій, може висловити їх, звернувшись на «Гарячу лінію» голови облдержадміністрації.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ!

Якщо у вас є проблеми з орендарями, телефонуйте на «Гарячу лінію» голови ОДА Сергія Ларіна. Вас вислухають. Вам допоможуть.

Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 7 (бізнес-центр «Ельворті»), офіс 301. Тел.: (0522) 35-40-74 (редактор); 35-40-68, 35-40-69, 35-40-73 (рекламний відділ); Інтернет: www.novosti.kr.ua; переписка з читачами: 25013, Кіровоград, а/с 23; електронна пошта: info@novosti.kr.ua

0 800 500 238

Редактор – Андрій Лисенко. Думки авторів публікацій не завжди збігаються з позицією редакції газети. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен тощо несуть автори публікацій. Редакція не листується з читачами. Надіслані на редакційну пошту матеріали не рецензуються і не повертаються.

Матеріали, позначені РЕКЛАМА, публікуються на правах реклами. Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. При використанні матеріалів газети посилання обов’язкове. При використанні матеріалів у мережі Інтернет – обов’язкове активне гіперпосилання на www.novosti.kr.ua

Новини Кіровоградщини №14  

Новини Кіровоградщини №14 від 3 листопада 2011 року

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you