Page 1


Turinys 1. Autoriaus žodžiai ......................... 3 2. Trumpa istorija ............................ 4-5 3. Veikla ........................................... 6-7 4. Varžybos ......................................8-9 5. Nuotraukos ................................ 10-11 6. Laimėjimas ................................ 12-13 7. Nuotraukos .......................... 14-15-16


Autoriaus žodžiai Povandeninis plaukimas yra ne pats populiariausias sportas lietuvoje. Tai yra plaukimas su (mona) plaukmenimis, vienu dideliu arba dvejais atskirais ir vamzdeliu. Olimpinėse žaidynėse tokios sporto šakos nėra ir mes, sportininkai, nenorime, kad būtų, nes nenorime “išpopuliarinti “ šio sporto. Bet, tai ne problema ir tai nestabdo mūsų, nes vyksta pasaulio ir europos varžybos, kuriose dalyvaujame ir mes.


Povandeninis plaukimas atrado maždaug prieš 60-70 metų. Tai nėra plaukimas po vandeniu, tai plaukimas su plaukmenimis ir vamzdeliu. Yra distancijų, per kurias reikia nerti su balionu.


PasiruoĹĄimas europos arba p yra sunkus, bet mes stropiai s sukandÄ™ dantis treniruojami


pasalio taurės etapui siekiame savo tiklų ir ias kiekvieną dieną.


Varžybų mums tikrai netrūksta. Lenkija, Čekija, Vengrija, Kreta, Rusija, Lietuva, Italija ir begale tikų pasaulio šaliu kuriose vyksta varžybos ir esan sąlybom ir galimybėm dalyvaujame ir mes.


. Esu Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistė ir labai didžiuojuosi šiuo apdovanojimu, nes ne kiekvienas sugeba per tokį trumpą laiką pasidaryti nustatytus normatyvus, kad gautų šį apdovanojimą


Povandeninis plaukimas  
Povandeninis plaukimas  

Liucija Popovičiūtė

Advertisement