Page 1


Луцький НВК №10 

Наші координати:

Волинська область, м. Луцьк, вул. Ветеранів,5 e-mail: znz_10_lu@mail.ru www.zosh10lu.narod.ru Телефон: 25-22-81

  


Історія школи 

Школа була заснована в селі Теремне Луцького району в 1939 році. Кількість вчителів: 7 Кількість учнів: 108 У 1963 році - присвоєно статус Луцької середньої школи №10. У 1980 році - нове приміщення за адресою: м. Луцьк, вулиця Ветеранів,5. З 1991 року школа набула статусу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням математики та біології. З 28 липня 2010 року школа набула статусу комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей Луцької міської ради».


Навчання в нашому професійному ліцеї дасть можливість:     

отримати глибокі знання, набути практичних навичок; самостійно приймати рішення та за них відповідати; бути професіоналом, мати навички лідера, орієнтуватися на успіх набути здатність до самореалізації та саморозвитку стати ерудованою, цілеспрямованою, духовно багатою особистістю, з почуттям власної гідності та національної свідомості; зробити успішний вибір майбутньої професії.


У навчальному закладі здійснюється вивчення другої іноземної мови з 5-ого класу (польська, німецька). Діти мають можливість відвідувати предметні факультативи, курси за вибором: «Економіка в математичних задачах», «Логіка», «Основи християнської етики», «Подорож у світ економіки», «Початки економіки», «Риторика», «Основи наукових досліджень», «Юний журналіст», «Основи психології», «Екологія», «Практичне право» та інші. Творчі здібності та естетичні уподобання реалізуються у гуртках, секціях, студіях: «Східний танець», «Народний танець», «Хоровий і вокальний спів», «Східні єдиноборства», «Художня гімнастика», «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Знавці лікарських рослин», «Туризм», «Музична студія» та інші. З метою залучення ліцеїстів до науково-дослідницької роботи, максимального розкриття творчого потенціалу кожного учня створено учнівське наукове товариство «Ерудит». Діє євроклуб «Крок», з участю якого ліцей здійснює міжнародне партнерство з об’єднанням понадгімназійних шкіл №2 імені Бартоша Гловацького міста Краснистав, республіки Польща.


Профорієнтаційна робота з учнями ліцею розпочинається з першого класу: Діти знайомляться з професіями батьків, постійно відвідують міський центр зайнятості, підприємства міста Луцька, де знайомляться з особливостями виробництва. Ліцей співпрацює з коледжем технологій та бізнесу Волинського національного університету імені Лесі Українки. Учні закладу здобувають професії кухаря та продавця, відвідуючи заняття на базі коледжу. Для старшокласників у ліцеї проводяться конкурси професійної майстерності, переможці яких є незмінними помічниками працівників їдальні в організації гарячого харчування та буфетної торгівлі.


Презентація школи  
Презентація школи  
Advertisement