Page 1

tomaszpietrzak.pl/blog MARKETING INTERNETOWY


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

Pytanie nr 1. Czy masz kilka minut na przeczytanie czegoś absolutnie niepoprawnego

w treści?

Czegoś co dotyczy

tematu:

marketing

internetowy?

Wiem! Czytasz setki ogłoszeń i nic z tego…

Powiem Ci jak zarabiać kilka tysięcy złotych.

To jak? Czytasz dalej?

Ale najpierw…

Uprzedzam Cię, że w ciągu tych kilku minut muszę poruszyć brutalne tematy. Ponadto informuję Cię, iż to opracowanie czyta sporo osób i u jednych budzi ono obrzydzenie, a innych inspiruje do zarabiania pieniędzy.

Jeśli przestaniesz teraz czytać, trudno – wstępną selekcję mamy za sobą! Być może razi Cię moja szczerość, ale żeby zarabiać trzeba mieć jaja.

A więc siadaj wygodnie i posłuchaj! Koniec bajek tytułem wstępu – przechodzimy do meritum.

Dziękuję za Twoje zainteresowanie tym materiałem informacyjnym. Faktycznie

to

wyraz odwagi i

przejaw Twojego

zainteresowania

osiągnięciem niezależności finansowej poprzez marketing internetowy. Pokazujesz w ten sposób, że jesteś osobą, która potrafi wyobrazić sobie

Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

2


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

siebie jako osobę, która ma dużo szmalu i wali cały ten piramidalny system otaczający nas.

Wiem, że Twój czas jest cenny, dlatego błyskawicznie zaprezentuję Ci kilka istotnych faktów.

W dzisiejszych czasach jest coś czego wszyscy poszukują – bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, staż pracy i miejsce zamieszkania…

Wszyscy

poszukujemy

skutecznego

rozwiązania,

które

zwiększa

zasobność naszego portfela wykorzystując do tego marketing internetowy.

Czy pani nauczycielka i otoczenie wmawiało Ci, że będziesz wspaniałym człowiekiem, jeżeli skończysz studia i zaczniesz pracować dla korporacji tak jak każdy porządny obywatel?

No tak…

A tu rzeczywistość. Harujesz od rana do wieczora – doi Cię rząd, doi Cię pracodawca i co z tego wszystkiego zostaje? Uszczęśliwiasz wszystkich na około oprócz siebie.

Okazuje się, że powiedzenie porządny obywatel nie dotyczy Ciebie. Bo porządny obywatel jeździ porządną furę i nie skrobie się po kieszeni przed zakończaniem miesiąca.

Fakt. Nie pasujesz do definicji i dlatego podejmujesz marketing internetowy?… Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

3


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

Jedziemy dalej. To pasuje wszystkim. Tak. Nikt nie chce żebyś był szczęśliwy, bo wtedy jesteś niebezpieczny i stanowisz zagrożenie. Wiesz jak trudno rządzić i manipulować szczęśliwym człowiekiem?

Dlatego musisz mieć mniej niż jest Ci potrzebne, wtedy będziesz ulegał wpływom i łatwo Tobą zarządzać…

Jakie jest więc rozwiązanie? Czy jest to marketing internetowy?

Oboje wiemy, iż sporo osób twierdzi, że zarabianie inne niż niewolnicza robota w kołchozie, m. in. marketing internetowy, za minimum socjalne to jedna wielka ściema i bujda na resorach…

Dużo jest w tym prawdy! Dlaczego? Większość ofert to propozycje, które nijak przystają do naszej rzeczywistości. Wiem, bo sam kilka razy próbowałem i nic z tego nie wyszło.

Wpłać nam 100 $ dostaniesz 160 $ już po miesiącu, no ale przed końcem miesiąca masz info, że trzeba wpłacić jeszcze 20 $ żeby wyciągnąć kasę. Zainwestowałeś 120 $ i ch… bombki strzelił, firma padła…

Jak napiszesz na forach, albo fejsie, że wkurza Cię to głaskanie i wybielanie tych co wyje… ileś osób to zrobią z ciebie kozła ofiarnego…

Możesz sobie kupić starter u jakiegoś potentata za kilkaset dolców miesięcznie i dostaniesz wtedy cud specyfik gwarantujący 120 lat życia. Ok. szkoda, że nikt nie mówi, że najdłużej żyje się gdy dobrze się najesz,

Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

4


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

regularnie uprawiasz seks i nie masz na głowie widma pustego portfela następnego dnia po wypłacie.

A tu życie zmusza nas do kupowania, do tego przecież wszyscy chcemy lepiej żyć. Czasy jaskiniowców dawno się skończyły i maczuga to za mało. Kiedyś mój znajomy zapytał mnie: „Szukasz pracy, czy chcesz zarabiać?…”.

Pomyślałem sobie, że to jakiś salceson perswazyjny i koleś próbuje zrobić mi wodę z mózgu i kisiel w gaciach…

Prawda jest taka, o ile w ogóle masz robotę musisz działać na dwóch frontach (marketing internetowy plus…).

Dlaczego? Dla swojego bezpieczeństwa.

Harowanie na etacie to żadne zabezpieczenie. Zmieni się koniunktura, albo żona szefa nie da mu d… i po krzyku – lecisz na bruk, a wszystkie rządy jak zawsze i wszędzie mają inne problemy – szczególnie organizacyjne, którą limuzyną przejechać się po stolicy i jaki krawat ubrać do garnituru, a nie Ciebie.

Ty musisz sam zadbać o siebie – Tobie podatnicy w zębach nie przyniosą daniny…

A więc wszystko czego potrzebujesz to praktycznej wiedzy, która krok po kroku wyjaśni Ci jak skutecznie wystartować – uruchomić marketing internetowy i z kim to zrobić. Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

5


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

Oczywiście musisz przestrzegać określonego schematu, by uzyskać oczekiwany efekt, ale nie na nic przyjemniejszego, gdy masz do dyspozycji niezbędne narzędzia…

Nie wiem, czy wiesz, ale kluczem do sukcesu jest…

Jest znalezienie łatwego do naśladowania modelu, a następnie powielanie go, co gwarantuje satysfakcjonujący dochód z raz włożonej pracy.

Uprzedzam Cię!

Marketing internetowy, to nie jest metoda na zarobienie miliona w miesiąc, ale uzyskanie stabilnego dochodu, który wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości czasu. Nie musisz więc zmieniać zawodu oraz z niczego rezygnować. Po prostu uruchamiasz własne źródło dochodu – maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Teraz pewnie wpadłeś na pomysł, że musisz zorganizować jakąś halę produkcyjną i szeleszczące stówki poleca jak woda z kranu.

Pamiętam swoje pierwsze obawy. Zastanawiałem się jak to będzie?…

Zaufaj mi! Poznałem smak „sprzedawania etatowych 8 godzin dziennie” i poznałem również smak czegoś co nazywam twórczym działaniem – mam tu na myśli marketing internetowy…

Przyjąłem taką zasadę, że wyjaśniam dokładnie krok po kroku jak można coś takiego osiągnąć i jak w ten sposób zarabiać pieniądze. Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

6


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

Teraz pewnie zastanawiasz się: „To co piszesz brzmi świetne! Tylko ile w tym jest prawdy?...”

Pytanie. Czy jesteś osobą, która chce faktycznie zarabiać pieniądze?

Wejdź teraz w ten temat, dopóki jest jeszcze odpowiedni czas, ponieważ za chwilę Twój sąsiad, zaproponuje Ci przyłączenie się do niektórych ciekawych biznesów.

Bądź pierwszy i wyprzedź to, co za chwilę będzie czymś powszechnym…

Jeśli podejmiesz ten temat, to z czasem powiesz tak jak ja, że to banalnie proste rozwiązanie – marketing internetowy i świetny sposób uzyskania dochodu!

Podjęcie właściwej decyzji pozostawiam teraz Tobie…

Potrzebujesz godziny dziennie, by osiągnąć niezależność finansową i nie jest to głupi żart od jakich roi się w internecie. Marketing internetowy, to już nie jest akwizycja i spamowanie skrzynek email – nie interesują mnie to i zapewne Ciebie również.

Są kursy, systemy, metody zarabiania... Żeby było jasne, nie mówię nie takim technikom zarabiania, ale tym razem rozmawiamy o czymś zupełnie innym…

Marketing internetowy, to niewątpliwie świetny styl życia – sam ustalasz czas pracy i wszystko zależy tutaj od tego ile chcesz zarabiać, ponieważ Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

7


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

granicę ustala wyłącznie Twoja wyobraźnia. Działasz, gdy masz ochotę i o wybranej porze dnia. Pozostały czas wykorzystujesz według swojego uznania, realizując wyłącznie swoje marzenia.

Kiedy podjąłem decyzję i rozpocząłem marketing internetowy nie byłem do końca przekonany, czy to ruch w dobrym kierunku.

Przed pójściem dalej przeczytasz coś, za co wiele osób zganiło by mnie, ponieważ powiem Ci szczerze, że marketing internetowy, to nie jest zajęcie dla wszystkich. Generalnie w internecie albo musisz ciężko napracować się – dużo więcej niż na etacie, albo zainwestować nieco pieniędzy i pomijam tutaj bzdury o zarabianiu 60 % miesięcznie.

Aby marketing internetowy był skuteczny musisz spełnić 3 warunki. Po pierwsze. Zarejestruj się jeżeli jesteś osobą przekonaną, że chcesz zarabiać! Bycie dla samego faktu nie daje wymiernych korzyści. Po drugie codziennie działaj systematycznie według planu. Tylko tyle i aż tyle! Po trzecie. Ta propozycja nie dotyczy osób, które uważają, że wirtualny świat jest dla oszustów i naciągaczy! Następny krok przed osiągnięciem finansowej niezależności należy do Ciebie…

Tego nie uczą szkole! Marketing w wersji exclusive.

8


tomaszpietrzak.pl/blog marketing internetowy

http://tomaszpietrzak.pl/blog

Tego nie uczÄ… szkole! Marketing w wersji exclusive.

9

Marketing internetowy  

Interesuje Cie marketing internetowy? Sprawdz tomaszpietrzak.pl/blog a przekonasz sie jak przeprowadzic skuteczna kampanie online. Zapraszam...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you