Page 1

096

Komponenty spod znaku Futura są selekcjonowane pod kątem jak najlepszego stosunku ceny do jakości. Dzięki doświadczeniu twórców marki części i akcesoria Futury są dobrej jakości i znalazły uznanie wielu rowerzystów. Futura udowadnia, że nie trzeba wydawać fortuny na zakupy związane z rowerowym hobby.


BAGAŻNIKI/BŁOTNIKI - AKCESORIA

CHWYTY KIEROWNICY - AKCESORIA

TOURISTMAX 1 skręcany

CLASSIC 125mm kraton

Mocny, rozkręcany bagażnik przystosowany do sakw. Wykonany z aluminiowych rurek. Dodatkowa ramka usztywnia konstrukcję i usztywnia sakwę. Przystosowany do kół 26 i 28 calowych. Sprężynowa klapka przytrzymująca bagaż. Regulacja poziomu pozwala uzyskać idealną pozycję. Uchwyty do mocowania tylnej lampy lub odblasku oraz pompki. Możliwość odkręcania nóg znacznie ułatwia przechowywanie.

FUT-BG-TRMX1-CA

Klasyczne chwyty o prostym kształcie i eleganckim wzornictwie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Szczególnie polecane do rowerów miejskich na których siedzi się w wyprostowanej pozycji. Delikatny wzór idealnie pasuje do rowerów zabytkowych.

FUT-CH-CLC - czarne FUT-CH-CLS - szare

FUT-BG-TRMX1-SR

TOURISTMAX 2 spawany

CLEAR 125mm kraton

Mocny, spawany bagażnik przystosowany do sakw. Wykonany z aluminiowych rurek. Dodatkowa ramka usztywnia konstrukcję i usztywnia sakwę. Przystosowany do kół 26 i 28 calowych. Sprężynowa klapka przytrzymująca bagaż. Regulacja poziomu pozwala uzyskać idealną pozycję. Uchwyty do mocowania tylnej lampy lub odblasku oraz pompki.

Wyjątkowo wygodne chwyty o przemyślanym kształcie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Owalne zgrubienie w miejscu styku ze spodem dłoni znacznie zwiększa komfort. Specjalne wypustki pod palcami zapewniają pewny uchwyt.

FUT-BG-TRMX2-CA

FUT-CH-CL

FUT-BG-TRMX2-SR

Błotnik BASIC komplet plastikowy czarny

CLEAR GELL 125mm kraton-gel

Zestaw błotników do roweru na kołach 26”. Wykonane z giętkiego tworzywa bardzo odpornego na złamanie. Regulowane mocowania kompatybilne z większością ram. Specjalne przewężenia zapobiegają kontaktowi z ramionami hamulców. Polecane do spokojnej jazdy rekreacyjnej i miejskiej.

Wyjątkowo wygodne chwyty o przemyślanym kształcie i fenomenalnym wyglądzie. Wykonane z gumy Kraton połączonej z przezroczystym, miękkim silikonem. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Owalne zgrubienie w miejscu styku ze spodem dłoni znacznie zwiększa komfort. Specjalne wypustki pod palcami zapewniają pewny uchwyt. Fantastycznie wyglądają na srebrnych kierownicach.

FUT-BL-BSC FUT-CH-CLGEL

Błotnik SPORT komplet plastikowy czarny

MRL-8213EURDPRO

Zestaw wyczepianych błotników do roweru na kołach 26”. Wykonane z giętkiego tworzywa bardzo odpornego na złamanie. Regulowane mocowania kompatybilne z większością ram. Możliwość szybkiego montażu i demontażu z roweru. Specjalne przewężenia zapobiegają kontaktowi z ramionami hamulców. Polecane do spokojnej jazdy rekreacyjnej i miejskiej.

FUT-BL-SPRT

COMFORT 135/92 kraton-gel Nadzwyczajnie komfortowe chwyty o specjalnym, poszerzonym kształcie. Kształt ten zapewnia dłoni dodatkowe podparcie i odciąża nadgarstki. Wykonane z gumy Kraton o dwóch twardościach optymalnie tłumią drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Idealne dla wszystkich, którym drętwieją dłonie podczas jazdy.

FUT-CH-COM135 - 135mm FUT-CH-COM92 - 92mm

097


098 CHWYTY KIEROWNICY - AKCESORIA

CHWYTY KIEROWNICY - AKCESORIA

ELINE 125mm kraton czarne

LIGHT 120mm pianka czarne

Klasyczne chwyty o prostym kształcie i c h a ra k t e r y s t y c z n y m w z o r n i c t w i e . Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Szczególnie polecane do rowerów miejskich na których siedzi się w wyprostowanej pozycji. Ciekawy wzór zadowoli osoby dbające o szczegóły wyglądu swoich jednośladów.

Bardzo lekkie i komfortowe chwyty. Wykonane z idealnie przylegającej do dłoni pianki. Kompatybilne z rogami kierownicy. W komplecie korki kierownicy.

FUT-CH-ELC - czarne FUT-CH-ELS - szare

FUT-CH-LIGH

FLAME LOCK ON 130mm kraton-gel

SRAM GR 125mm kraton-gel

Turystyczne chwyty o ergonomicznym kształcie i nowoczesnym wzornictwie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Specyficzny wzór oraz kształt zapewniają komfort na dłuższych dystansach. Gruba warstwa gumy dobrze amortyzuje.

Wygodne chwyty dla użytkowników obrotowych manetek zmiany biegów. Wykonane z gumy Kraton połączonej z przezroczystym, miękkim silikonem. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Ergonomiczny kształt poprawia komfort i kontrolę. Dyskretne napisy dodają prestiżu.

FUT-CH-FLAME

FUT-CH-SRMGL

GELL 125mm kraton-gel

TOPP 125mm kraton Klasyczne chwyty o prostym kształcie i estetycznym wzornictwie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Szczególnie polecane do rowerów miejskich na których siedzi się w wyprostowanej pozycji. Ciekawy, geometryczny wzór zadowoli osoby lubiące prostotę i symetrię.

Wyjątkowo wygodne chwyty o atrakcyjnej, nowoczesnej stylistyce.. Wykonane z gumy Kraton połączonej z przezroczystym, miękkim silikonem. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Gruba warstwa miękkiego silikonu zapewnia wyjątkowy komfort i pewność uchwytu.

FUT-CH-TPC - czarne FUT-CH-TPS - szare

FUT-CH-GEL125

IDEA 125mm kraton

MRL-8213EURDPRO

TOURIST 125mm kraton

Sportowe chwyty o prostym kształcie i agresywnym wzornictwie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Wyraźne kostki zapewniają pewny chwyt w każdych warunkach. Gruba warstwa gumy wyjątkowo dobrze amortyzuje.

Turystyczne chwyty o ergonomicznym kształcie i nowoczesnym wzornictwie. Wykonane z gumy Kraton o doskonałych właściwościach tłumiących drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Specyficzny wzór oraz kształt zapewniają komfort na dłuższych dystansach. Gruba warstwa gumy dobrze amortyzuje.

FUT-CH-IDC - czarne FUT-CH-IDS - szare

FUT-CH-TRC - czarne FUT-CH-TRS - szare


CHWYTY KIEROWNICY/OWIJKI/DZWONKI

TREKKING 125mm kraton-gel

099

Dzwonek CITY Prosty i lekki aluminiowy dzwonek. Dobry do rowerów górskich z dużą ilością osprzętu na kierownicy. Po zamontowaniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Bardzo komfortowe chwyty o zwiększonej grubości. Wykonane z gumy Kraton o dwóch twardościach optymalnie tłumią drgania. Dobrze przylegają i nie kręcą się na kierownicy. Dopasowany do dłoni kształt pozwala na pewny i wygodny uchwyt.

FUT-CH-TREK125

Owijka na kierownicę EVA

DZWONKI - AKCESORIA

FUT-DZW-CTS - czarno-srebrne

3cm x 190cm

FUT-DZW-CTC - czarny

Dzwonek KOMPAS Kompaktowy dzwonek z wbudowanym kompasem. Niepowtarzalny styl i funkcjonalność. Kompas może się przydać w nieprzewidzianych okolicznościach.

Komfortowa i gruba owijka kierownicy. Wykonana z materiału o podobnych do naturalnego korka właściwościach. Bardzo dobrze tłumi drgania i małe nierówności. W komplecie zatyczki kierownicy oraz taśmy mocujące.

FUT-OW-EVB - biała FUT-OW-EVC - czarna FUT-OW-EVCR - czerwona FUT-OW-EVN - niebieska FUT-OW-EVZ - żółta

FUT-DZW-KMS - czarno-srebrne

Owijka na kierownicę PRO 3cm x 185cm Profesjonalna owijka kierownicy. Wykonana z materiału o podobnych do naturalnej skóry właściwościach. Zapewnia pewny chwyt i odpowiedni komfort. Podwójnie przeszywana dla zwiększenia trwałości. W komplecie zatyczki kierownicy oraz taśmy mocujące.

FUT-DZW-KMC - czarny

Dzwonki Wesołe dzwonki w kształcie zwierzątek. Rozweselą każdy rower. Uwielbiane przez dzieci i nie tylko.

FUT-OW-PRB - biała FUT-OW-PRC - czarna FUT-OW-PRCR - czerwona FUT-OW-PRN - niebieska FUT-OW-PRZ - żółta

Dzwonek ADVENTURE

FUT-DZW-SLN

FUT-DZW-KRK

Aluminiowy dzwonek o klasycznym brzmieniu. Ze względu na głośny dźwięk szczególnie polecany do miasta. Bardzo wygodny w użyciu.

FUT-DZW-ZLW FUT-DZW-ADS - srebrny

FUT-DZW-ADC - czarny

FUT-DZW-TGR


100 KASKI DZIECIĘCE

Kask CANDY 52-56cm Rowerowy kask dla najmłodszych. Skorupa świetnie chroni także tył głowy. Zintegrowany daszek osłania oczy przed słońcem i deszczem. Wygodny, regulowany pokrętłem system mocowania TURN-TECH. 14 otworów wentylacyjnych zwiększających komfort. W przednich otworach siateczka przeciw owadom. Duży, widoczny z daleka odblaskowy element z tyłu kasku. Kask spełnia wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Atrakcyjna kolorowa grafika dopełnia całości.

FUT-KS-CD-GR

FUT-KS-CD-CZ

FUT-KS-CD-BK

FUT-KS-CD-NI

FUT-KS-CD-RW

FUT-KS-CD-ZNS

FUT-KS-CD-RM

FUT-KS-CD-RK

FUT-KS-CD-NP

FUT-KS-CD-RS

FUT-KS-CD-CBP

FUT-KS-CD-NCP

FUT-KS-CD-BM


KLOCKI HAMULCOWE - CZĘŚCI

WKŁADKI DO KLOCKÓW HAMULCOWYCH - CZĘŚCI

Klocki hamulcowe MASTER Klocki hamulcowe z wymiennymi okładzinami. Aluminiowy korpus usztywnia okładzinę co poprawia siłę hamowania. Powiększona powierzchnia tarcia okładziny. Nowatorski i bardzo skuteczny system odprowadzania wody i błota. Pasują do większości hamulców typu V. Gwintowany trzpień i śruba imbusowa. W komplecie podkładki dystansowe. MASTER V1 BLK 70mm czarne

101

MASTER R5 72mm czarne Wymienne okładziny do hamulców typu V. Pasują do znakomitej większości hamulców na rynku. Nowatorski i bardzo skuteczny system odprowadzania wody i błota.

MASTER V1 RED 70mm czerwone

FUT-KL-MSR5

FUT-KL-MSV1BLK

FUT-KL-MSV1RED

MASTER V2 BLK 72mm czarne

MASTER V2 GRY 72mm szare

FUT-KL-MSV2BLK

FUT-KL-MSV2GRY

MASTER V2 RED 72mm czerwone

MASTER V3 BLK 72mm czarne

Wkładki hamulcowe MASTER R6 Wymienne okładziny do hamulców typu V. Pasują do znakomitej większości hamulców na rynku. Okładzina podzielona na trzy różne sekcje zapewnia optymalne parametry hamowania. MASTER R6 BLK 72mm czarne

MASTER R6 GRY 72mm szare

FUT-KL-MSR6BLK

FUT-KL-MSR6GRY

MASTER R6 RED 72mm czerwone

FUT-KL-MSV2RED

FUT-KL-MSV3BLK

MASTER V3 GRY 72mm szare

MASTER V3 RED 72mm czerwone FUT-KL-MSR6RED

Klocki hamulcowe FTK 12 czarne

FUT-KL-MSV3GRY

FUT-KL-MSV3RED

MASTER V5 BLK 72mm czarne

MASTER V5 GRY 72mm szare

Ekonomiczne klocki hamulcowe z trzpieniem bez gwintu. Pasują do starszych hamulców typu cantilever i niektórych typu V.

FUT-KL-12

Klocki hamulcowe FTK 16 czarne FUT-KL-MSV5BLK MASTER V6 BLK 72mm 3-kolory

FUT-KL-MSV5GRY

Ekonomiczne klocki hamulcowe z gwintowanym trzpieniem i śrubą imbusową. Pasują do większości hamulców typu V. W komplecie podkładki dystansowe.

FUT-KL-16 FUT-KL-MSV6


102 KLUCZYKI KIESZONKOWE - AKCESORIA

KOSZE NA ZAKUPY - AKCESORIA

Kluczyk kieszonkowy TAX 01 8 kluczy

FUT-KL-TX01

Mały i lekki scyzoryk z najbardziej potrzebnymi narzędziami. Zawiera: imbusy: 6, 5, 4, 3, 2 i 1.5 oraz wkrętaki + i -. Wykonany z hartowanej stali chromowo-wanadowej. Pomimo małego rozmiaru bardzo praktyczny w użyciu.

FUT-KL-TX03

TOWNY czarny

FUT-KSZ-TWN

Praktyczny kosz na zakupy i nie tylko.. Mocowany z przodu do rury sterowej i goleni widelca. Kosz jest przykręcony na stałe do roweru, co uniemożliwia jego kradzież. Wykonany z trwałej, metalowej siatki pokrytej tworzywem.

Ko m p a k t o w y s c y z o r y k z n a j b a r d z i e j potrzebnymi narzędziami. Zawiera skuwacz do łańcucha, Torx T25 do tarcz hamulcowych, imbusy: 8, 6, 5, 4, 3, 2 i 1.5 oraz wkrętaki + i -. Wykonany z hartowanej stali chromowowanadowej. Pozwoli wyjść cało z niejednej opresji.

Skuwacz kieszonkowy TAX 15

VILLAGE czarny

Bardzo wygodny skuwacz do łańcucha. Precyzyjnie wykonany z wysokogatunkowej stali. Wymienne końcówki zapewnią lata użytkowania. Gumowana rączka pozwala na pewny chwyt. Obowiązkowe wyposażenie każdego domowego mechanika. W komplecie dwie wymienne końcówki.

FUT-KL-TX15N

FUT-KL-TX15Z

FUT-KSZ-CITY

Praktyczny kosz na zakupy i nie tylko.. Montowany do adaptera przykręconego do kierownicy. Adapter umożliwia szybki montaż i demontaż kosza z kierownicy. Wygodna, składana rączka do przenoszenia. Wykonany z trwałej, metalowej siatki pokrytej tworzywem.

Kluczyk kieszonkowy TAX03 12 kluczy

FUT-KL-TX15C

CITY mocowanie ahed czarny

Praktyczny kosz na zakupy i nie tylko.. Prosty montaż i demontaż za pomocą dwóch haków. Może być umieszczony na kierownicy lub z boku tylnego bagażnika. Wykonany z trwałej, metalowej siatki pokrytej tworzywem.

FUT-KSZ-VILL


KOSZYKI NA BIDON - AKCESORIA

OŚWIETLENIE PRZEDNIE - AKCESORIA

Koszyk na bidon CLASSIC

103

FUT-OS-P-SPRP

Lampka przednia SPORT F

Lekki i mocny, aluminiowy koszyk na bidon. Regulowany rozstaw otworów montażowych. Pasuje także do ram z niestandardowym mocowaniem. Lampka tylna z 5 białymi diodami LED. Siedem trybów świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Mocowanie na kierownicę oraz uchwyt do noszenia na pasku lub plecaku. W zestawie baterie.

FUT-KS-CLC - czarny FUT-KS-CLS - srebrny

Koszyk na bidon FUTURA Lekki aluminiowy koszyk na bidon. Duża wytrzymałość uzyskana dzięki spawaniu elementów składowych. Trwałe kolory uzyskane w procesie anodyzacji. Elementy z tworzywa zwiększające pewność trzymania bidonu.

FUT-KS-FTC - czarny FUT-KS-FTS - srebrny FUT-KS-FTCR - czerwony FUT-KS-FTN - niebieski FUT-KS-FTZ - żółty

Koszyk na bidon TOURIST Lekki aluminiowy koszyk na bidon. Duża wytrzymałość uzyskana dzięki spawaniu elementów składowych. Trwałe kolory uzyskane w procesie anodyzacji.

Koszyk na bidon VIVA Lekki aluminiowy koszyk na bidon. Duża wytrzymałość uzyskana dzięki spawaniu elementów składowych. Trwałe kolory uzyskane w procesie anodyzacji.

FUT-KS-VIC - czarny FUT-KS-VIS - srebrny

FUT-OS-P-CLSP

Lampka przednia CLASSIC F

Lampka przednia z 3 białymi diodami LED. Znany i lubiany owalny kształt. Trzy tryby świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Regulowane mocowanie na kierownicę. W zestawie baterie.

Lampka przednia BURN F srebrna FUT-KS-TRC - czarny FUT-KS-TRS - srebrny FUT-KS-TRCZ - czerwony FUT-KS-TRN - niebieski FUT-KS-TRZ - żółty

FUT-OS-P-BURN

Kompaktowa lampka tylna z 5 białymi diodami LED. Cztery tryby świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Regulowane mocowanie na kierownicę. W zestawie baterie.

Lampka przednia NICE Mała lampka o eleganckim, opływowym kształcie. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka. Pięć białych diod wzmocnionych zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Trzy tryby świecenia: stały i dwa pulsujące. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Uchwyt mocowany do kierownicy bez użycia narzędzi. Zasilanie: 4 baterie AAA (w komplecie).

UT-OS-P-4NCC

FUT-OS-P-4NCS


104 OŚWIETLENIE PRZEDNIE - AKCESORIA

Lampka przednia TRUST 5

Lampka przednia HEAD 5 srebrna

Mała lampka o sportowym charakterze. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka. Pięć białych diod wzmocnionych zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Dwa tryby świecenia: stały i pulsujący. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Uchwyt mocowany do kierownicy bez użycia narzędzi.

FUT-OS-P-TRS5C

FUT-OS-P-TRS5S

Lampka przednia WATER 9 srebrna

Lampka przednia 4LEDMAX

Lampka przednia OPTICA 6 srebrna

Diodowa lampka przednia w przystępnej cenie. Cztery białe diody LED wzmocnione zwierciadłem. Świeci znacznie dłużej niż lampki halogenowe i kryptonowe. Trzy tryby świecenia: stały i dwa pulsujące. Uchwyt na kierownicę z zaciskiem mimośrodowym. Możliwość regulacji kąta świecenia podczas jazdy. W zestawie baterie.

Diodowa lampka przednia w przystępnej cenie. Cztery białe diody LED wzmocnione zwierciadłem. Świeci znacznie dłużej niż lampki halogenowe i kryptonowe. Trzy tryby świecenia: stały i dwa pulsujące. Uchwyt na kierownicę z zaciskiem mimośrodowym. Możliwość regulacji kąta świecenia podczas jazdy. W zestawie baterie.

FUT-OS-P-FOUR

Lampka przednia COSMIC 9 srebrna

FUT-OS-P-CSM9

FUT-OS-P-WAT9

Lampka przednia 4FOUR srebrna

FUT-OS-P-HED5S

Bardzo jasna lampka ze wskaźnikiem zużycia baterii. Osiem białych, super jasnych diod wzmacniają dodatkowo soczewki. Daje to w sumie jasność około 700 kandeli. Dwa poziomy natężenia światła pozwalają na oszczędzanie baterii. Światło widoczne również z boku. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Prosta wymiana baterii dzięki dwóm przyciskom zwalniającym. Gumowa osłona dodatkowo chroni soczewki przed uszkodzeniem. Szybki montaż za pomocą zacisku mimośrodowego. Pasuje również na kierownice o średnicy 31,8 mm. Możliwość regulacji kierunku świecenia podczas jazdy . Zasilanie: 3 baterie AAA.

Uniwersalna lampka w mocnej i lekkiej aluminiowej obudowie. Generuje bardzo silny strumień światła. Pięć białych diod wzmocnionych zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Możliwość mocowania na kasku rowerowym. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka kieszonkowa. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Uchwyt mocowany do kierownicy lub kasku bez użycia narzędzi.

FUT-OS-P-4LDS

Niewielka, kompaktowa lampka z dużym potencjałem. Zwiększona odporność na warunki atmosferyczne. Gumowa osłona chroniąca soczewki i uszczelniająca korpus. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka kieszonkowa. Pięć białych diod wzmocnionych zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Jasność około 500 kandeli. Tryb stały i pulsujący. Światło widoczne również z boku. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Szybki montaż za pomocą zacisku mimośrodowego. Pasuje również na kierownice o średnicy 31,8 mm. Możliwość regulacji kierunku świecenia podczas jazdy. Zasilanie: 3 baterie AAA.

FUT-OS-P-4LDC

Niewielka, kompaktowa lampka z dużym potencjałem. Zwiększona odporność na warunki atmosferyczne. Gumowa osłona chroniąca soczewki i uszczelniająca korpus. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka kieszonkowa. Pięć białych diod wzmocnionych zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Jasność około 500 kandeli. Tryb stały i pulsujący. Światło widoczne również z boku. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Dodatkowe uszczelnienie zwiększa odporność na warunki atmosferyczne. Szybki montaż za pomocą zacisku mimośrodowego. Pasuje również na kierownice o średnicy 31,8 mm. Możliwość regulacji kierunku świecenia podczas jazdy. Zasilanie: 3 baterie AAA. FUT-OS-P-OPT6S

Lampka przednia ORO 3 srebrna Jasna lampka o zgrabnym, opływowym kształcie. Po zdjęciu z roweru może służyć jako latarka. Cztery białe diody wzmocnione zwierciadłem i soczewkami optycznymi. Jasność około 400 kandeli. Tryb stały i pulsujący. Światło widoczne również z boku. Wygodny wyłącznik umieszczony w dostępnym miejscu. Dodatkowe uszczelnienie zwiększa odporność na warunki atmosferyczne. Prosta wymiana baterii dzięki dwóm przyciskom zwalniającym. Szybki montaż za pomocą zacisku mimośrodowego. Pasuje również na kierownice o średnicy 31,8 mm. Możliwość regulacji kierunku świecenia podczas jazdy. Zasilanie: 3 baterie AAA.

FUT-OS-P-ORO3S


OŚWIETLENIE TYLNE - AKCESORIA

Lampka tylna SPORT R

PODPÓRKI - CZĘŚCI

105

PEAK 26" czarna Ekonomiczna podpórka wykonana ze stali. Montowana na oś tylnego koła z nakrętkami. Sprężynowy mechanizm blokujący. Przeznaczona do kół 26” i 28”.

Lampka tylna z 5 czerwonymi diodami LED. Siedem trybów świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Mocowanie na wspornik siodła oraz uchwyt do noszenia na pasku lub plecaku. W zestawie baterie.

FUT-OS-T-SPRT

Lampka tylna CLASSIC R

FUT-PD-PEK

ATLAS 26" aluminium Lekka podpórka wykonana z aluminium. Montowana na trzy śruby do tylnego trójkąta ramy. Bardzo stabilna. Pasuje do większości klasycznych ram rowerowych. Sprężynowy mechanizm blokujący. Przeznaczona do rowerów na kołach 26”.

Lampka tylna z 3 czerwonymi diodami LED. Znany i lubiany owalny kształt. Trzy tryby świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Regulowane mocowanie na wspornik siodła. W zestawie baterie.

FUT-OS-T-CLS

Lampka tylna BURN R srebrna

FUT-PD-ATC

FUT-PD-ATS

ATLAS R 24-28" aluminium Lekka, regulowana podpórka wykonana z aluminium.. Montowana na trzy śruby do tylnego trójkąta ramy. Bardzo stabilna. Pasuje do większości klasycznych ram rowerowych. Sprężynowy mechanizm blokujący. Możliwość zastosowania do rowerów na kołach od 24” do 28”.

Lampka tylna z 3 czerwonymi diodami LED. Znany i lubiany owalny kształt. Trzy tryby świecenia. Dobre uszczelnienie pozwala korzystać z lampki podczas deszczu. Regulowane mocowanie na wspornik siodła. W zestawie baterie.

FUT-OS-T-BURN

Lampka tylna PREMIUM srebrna

Luksusowa lampka tylna z 5 czerwonymi d i o d a m i L E D . N o w o c z e s n y, aerodynamiczny kształt Trzy tryby świecenia. Soczewki znacznie wzmacniające jasność światła. Regulowane mocowanie na wspornik siodła. Możliwość ustawienia lampki w pionie, poziomie lub pod kątem.

FUT-OS-T-PREM

FUT-PD-ATRC

FUT-PD-ATRS

CLASSIC 24-28" aluminium czarna Wysokiej jakości, lekka, regulowana podpórka wykonana z aluminium. Montowana na trzy śruby do tylnego trójkąta ramy. Bardzo stabilna. Pasuje do większości klasycznych ram rowerowych. Sprężynowy mechanizm blokujący. Możliwość zastosowania do rowerów na kołach od 24” do 28”.

FUT-PD-CLC


106 PODPÓRKI - CZĘŚCI

POMPKI - AKCESORIA

REGULAR 24-28" aluminium czarna Wysokiej jakości, regulowana podpórka wykonana z aluminium. Montowana na trzy śruby do tylnego trójkąta ramy. Specjalny, regulowany uchwyt do ram zbudowanych z cienkich rurek (np. CrMo). Bardzo stabilna. Sprężynowy mechanizm blokujący. Możliwość zastosowania do rowerów na kołach od 24” do 28”.

FUT-PD-REGC

AMAX czarna Długa i wydajna pompka. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Długość 450 mm.

FUT-PM-AMAX

PRESTIGE 24-28" aluminium czarna Elegancka, regulowana podpórka wykonana z aluminium. Montowana centralnie pomiędzy tylnym kołem, a suportem. Bardzo stabilna. Sprężynowy mechanizm blokujący. Możliwość zastosowania do rowerów na kołach od 24” do 28”.

FUT-PD-PST

AMAXAL aluminium srebrna Długa i wydajna pompka. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Długość 450 mm.

FUT-PM-AMAL

CITY 26" 2 nogi aluminium

INDIVIDUAL 1 aluminium

Bardzo stabilna, podwójna podpórka wykonana z aluminium. Montowana centralnie pomiędzy tylnym kołem, a suportem. Idealna do jazdy miejskiej. Świetnie pasuje do rowerów klasycznych i holenderskich. Sprężynowy mechanizm blokujący. Przeznaczona do rowerów na kołach 26”.

Kompaktowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-INDV1

INDIVIDUAL 2 czarna Rewolucyjna pompka podręczna z podwójnym cylindrem. Cylindry wykonane z lekkiego i trwałego aluminiu Dwukrotnie większa wydajność niż pojedyncze pompki tej samej wielkości. /180psi/ Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PD-CITYC

FUT-PD-CITYS

FUT-PM-INDV2


POMPKI - AKCESORIA

INDIVIDUAL BAR aluminium Kompaktowa pompka podręczna z manometrem. Pozwala precyzyjnie dozować ciśnienie w oponach. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-INDBAR

INDIVIDUAL PRO BAR aluminium Mała i wydajna pompka z systemem Dual oraz manometrem. Pompuje zarówno podczas ciągnięcia jak i pchania tłoka. Manometr pozwala precyzyjnie dozować ciśnienie w oponach. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-INDPROB

INDIVIDUAL PRO aluminium Bardzo mała pompka z systemem Dual. Pompuje zarówno podczas ciągnięcia jak i pchania tłoka. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Końcówka do zaworów automatycznie dostosowuje się do zaworu dętki Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

107

INDIVIDUAL TOP aluminium Kompaktowa pompka podręczna z automatyczną końcówką. 2 drogi pompowania. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Dźwignia automatycznie dopasowująca końcówkę do odpowiedniego zaworu. Dodatkowa osłona chroniąca wnętrze końcówki przed zabrudzeniem. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-INDTOP

INDIVIDUAL TOP BAR aluminium Kompaktowa pompka z automatyczną końcówką i nanometrem. 2 drogi pompowania. Pozwala precyzyjnie dozować ciśnienie w oponach. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Dźwignia automatycznie dopasowująca końcówkę do odpowiedniego zaworu. Dodatkowa osłona chroniąca wnętrze końcówki przed zabrudzeniem. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-TOPB

QUICK SHARE ONE Bardzo mała, teleskopowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego tworzywa. Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. Teleskopowa konstrukcja znacznie zwiększająca wydajność. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-QSO-CR

FUT-PM-INDPRO

INDIVIDUAL RACE aluminium

FUT-PM-QSO-CW

Teleskopowa pompka podręczna z manometrem. Pozwala precyzyjnie dozować ciśnienie w oponach. Cylinder wykonany z lekkiego i trwałego aluminium. Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. Teleskopowa konstrukcja znacznie zwiększająca wydajność. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-QSO-ZL

FUT-PM-RACE


108 POMPKI - AKCESORIA

QUICK SHARE TWO Bardzo mała, teleskopowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego tworzywa. Wygodna, rozkładana rączka ułatwiająca pompowanie. Podwójna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. Teleskopowa konstrukcja znacznie zwiększająca wydajność. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

POMPKI/RĘKAWICZKI - AKCESORIA

SIMPLE PLEASURE AIR 5 czarna Kompaktowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego tworzywa. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Podwójna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-QST-CR

FUT-PM-SPA5

FUT-PM-QST-CW

FUT-PM-QST-ZL

SIMPLE PLEASURE AIR 1 czarna Kompaktowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego tworzywa. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto.

FUT-PM-SPA1

SIMPLE PLEASURE AIR 4 czarna Kompaktowa pompka podręczna. Cylinder wykonany z lekkiego tworzywa. Wygodna rączka ułatwiająca pompowanie. Odwracalna końcówka do zaworów Presta/Dunlop lub Auto. Dźwignia uszczelniająca końcówkę podczas pompowania. W komplecie uchwyty do mocowania pompki pod koszykiem bidonu.

FUT-PM-SPA4

Rękawiczki dziecięce LAREN KID Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Strona wewnętrzna wykonana z syntetycznej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Kciuk z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek. Zapięcie na rzep z mocnym paskiem z gumy.

FUT-RK-LR-XS-CW

FUT-RK-LR-XS-GR

Rękawiczki LAREN Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Strona wewnętrzna wykonana z syntetycznej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Kciuk z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek. Zapięcie na rzep z mocnym paskiem z gumy.

FUT-RK-LR-S-CW FUT-RK-LR-L-CW FUT-RK-LR-L-CW FUT-RK-LR-XL-CW FUT-RK-LR-XXL-CW

FUT-RK-LR-S-GR FUT-RK-LR-L-GR FUT-RK-LR-XXL-GR

FUT-RK-LR-L-GR FUT-RK-LR-XL-GR


RĘKAWICZKI - AKCESORIA

109

Rękawiczki COMMA GEL

Rękawiczki GENNIUS KEVLAR

Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Duże żelowe wkładki znacznie poprawiające komfort. Strona wewnętrzna wykonana z syntetycznej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Kciuk z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Odblaskowa lamówka zwiększająca bezpieczeństwo po zmroku. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek.

Zaawansowane technologicznie rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Panelowa konstrukcja idealnie dopasowuje sie do dłoni. Duże kevlarowe wkładki znacznie poprawiające komfort. Wstawki z Kevlaru zwiększające trwałość i chroniące dłoń podczas upadku. Strona wewnętrzna wykonana z syntetyczniej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Duży panel z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Odblaskowa lamówka zwiększająca bezpieczeństwo po zmroku. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek. Zapięcie na rzep z mocnym paskiem z gumy.

FUT-RK-CM-S-CR FUT-RK-CM-L-CR FUT-RK-CM-L-CR FUT-RK-CM-XL-CR FUT-RK-CM-XXL-CR

FUT-RK-CM-S-CW FUT-RK-CM-L-CW FUT-RK-CM-L-CW FUT-RK-CM-XL-CW FUT-RK-CM-XXL-CW

FUT-RK-GS-S-CR FUT-RK-GS-L-CR FUT-RK-GS-L-CR FUT-RK-GS-XL-CR FUT-RK-GS-XXL-CR

FUT-RK-GS-S-CW FUT-RK-GS-L-CW FUT-RK-GS-L-CW FUT-RK-GS-XL-CW FUT-RK-GS-XXL-CW

FUT-RK-CM-S-NI FUT-RK-CM-L-NI FUT-RK-CM-XXL-NI

FUT-RK-CM-S-SR FUT-RK-CM-L-SR FUT-RK-CM-L-SR FUT-RK-CM-XL-SR FUT-RK-CM-XXL-SR

FUT-RK-GS-S-GR FUT-RK-GS-L-GR FUT-RK-GS-L-GR FUT-RK-GS-XL-GR FUT-RK-GS-XXL-GR

FUT-RK-GS-S-SR FUT-RK-GS-L-SR FUT-RK-GS-L-SR FUT-RK-GS-XL-SR FUT-RK-GS-XXL-SR

FUT-RK-CM-L-NI FUT-RK-CM-XL-NI

Rękawiczki GENNUA GEL

Rękawiczki TRENDY KEVLAR

Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Duże żelowe wkładki znacznie poprawiające komfort. Strona wewnętrzna wykonana z syntetycznej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Kciuk z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Odblaskowa lamówka zwiększająca bezpieczeństwo po zmroku. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek. Zapięcie na rzep z mocnym paskiem z gumy.

Zaawansowane technologicznie rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami. Duże kevlarowe wkładki znacznie poprawiające komfort. Wstawki z Kevlaru zwiększające trwałość i chroniące dłoń podczas upadku. Strona wewnętrzna wykonana z syntetycznej skóry AMARA. AMARA świetnie oddycha i nie twardnieje w praniu i jest przyjemna w dotyku. Strona wierzchnia wykonana z materiału LYCRA. Duży panel z materiału frotte umożliwia ocieranie potu z czoła. Odblaskowa lamówka zwiększająca bezpieczeństwo po zmroku. Praktyczne tasiemki ułatwiające ściąganie rękawiczek. Zapięcie na rzep z mocnym paskiem z gumy.

FUT-RK-GN-S-CR FUT-RK-GN-L-CR FUT-RK-GN-L-CR FUT-RK-GN-XL-CR FUT-RK-GN-XXL-CR

FUT-RK-TR-S-CR FUT-RK-TR-L-CR FUT-RK-TR-XXL-CR

FUT-RK-TR-L-CR FUT-RK-TR-XL-CR

FUT-RK-TR-S-CW FUT-RK-TR-L-CW FUT-RK-TR-L-CW FUT-RK-TR-XL-CW FUT-RK-TR-XXL-CW

FUT-RK-TR-S-NI FUT-RK-TR-L-NI FUT-RK-TR-XXL-NI

FUT-RK-TR-L-NI FUT-RK-TR-XL-NI

FUT-RK-TR-S-SR FUT-RK-TR-L-SR FUT-RK-TR-XXL-SR

FUT-RK-GN-S-CW FUT-RK-GN-L-CW FUT-RK-GN-L-CW FUT-RK-GN-XL-CW FUT-RK-GN-XXL-CW

FUT-RK-GN-S-GR FUT-RK-GN-L-GR FUT-RK-GN-L-GR FUT-RK-GN-XL-GR FUT-RK-GN-XXL-GR

FUT-RK-TR-L-SR FUT-RK-TR-XL-SR


110 ZABEZPIECZENIA - AKCESORIA

MASTER 6mm

MASTER 10mm

MASTER 612 6x1200mm - FUT-ZAP-M612 MASTER 615 6x1500mm - FUT-ZAP-M615 MASTER 618 6x1800mm - FUT-ZAP-M618

MASTER 1009 10x900mm - FUT-ZAP-M1009 MASTER 1012 10x1200mm - FUT-ZAP-M1012 MASTER 1015 10x1500mm - FUT-ZAP-M1015

Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową osłoną chroniącą przed zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 6mm, długość 1200mm/1500mm/1800mm.

Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową osłoną chroniącą przed zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 10mm, długość 900mm/1200mm/1500mm.

MASTER 612 6x1200mm - FUT-ZAP-M612-C MASTER 615 6x1500mm - FUT-ZAP-M615-C MASTER 618 6x1800mm - FUT-ZAP-M618-C

MASTER 1009 10x900mm - FUT-ZAP-M1009-C MASTER 1012 10x1200mm - FUT-ZAP-M1012-C MASTER 1015 10x1500mm - FUT-ZAP-M1015-C

MASTER 8mm

MASTER 12mm

MASTER 812 8x1200mm - FUT-ZAP-M812 MASTER 815 8x1500mm - FUT-ZAP-M815 MASTER 818 8x1800mm - FUT-ZAP-M818

MASTER 1208 12x800mm - FUT-ZAP-M1208 MASTER 1210 12x1000mm - FUT-ZAP-M1210 MASTER 1212 12x1200mm - FUT-ZAP-M1212

Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową osłoną chroniącą przed zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 8mm, długość 1200mm/1500mm/1800mm.

Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową osłoną chroniącą przed zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 6mm, długość 1200mm/1500mm/1800mm.

MASTER 812 8x1200mm - FUT-ZAP-M812-C MASTER 815 8x1500mm - FUT-ZAP-M815-C MASTER 818 8x1800mm - FUT-ZAP-M818-C

MASTER 1208 12x800mm - FUT-ZAP-M1208-C MASTER 1210 12x1000mm - FUT-ZAP-M1210-C MASTER 1212 12x1200mm - FUT-ZAP-M1212-C


ZABEZPIECZENIA - AKCESORIA

MASTER 15mm Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową p r ze ź r o c z y s t ą o s ł o n ą c h r o n i ą c ą p r ze d zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 15mm, długość 800mm/1200mm/1500mm.

MASTER 1508 15x800mm - FUT-ZAP-M1508 MASTER 1512 15x1200mm - FUT-ZAP-M1512 MASTER 1515 15x1500mm - FUT-ZAP-M1515

MASTER 18mm Praktyczne zapięcie rowerowe w przystępnej cenie. Długa stalowa linka o specjalnym splocie utrudniającym piłowanie. Wzmocniona obudowa zamka. Zwiększona długość pozwala spiąć ze sobą dwa rowery. Linka pokryta winylową p r ze ź r o c z y s t ą o s ł o n ą c h r o n i ą c ą p r ze d zarysowaniem lakieru. W komplecie ulepszony uchwyt transportowy i dwa kluczyki. Średnica linki 18mm, długość 800mm/1200mm.

MASTER 1808 18x800mm - FUT-ZAP-M1808 MASTER 1812 18x1200mm - FUT-ZAP-M1812

OSŁONY - NEOPRENY NA RAMĘ/WKŁADY SUPORTOWE

111

SOLID 320x1160x107mm Zapięcie szeklowe typu U-Lock. Najbezpieczniejszy sposób przypięcia roweru. Odstrasza złodzieja już samym wyglądem. Wykonane z 12mm stali. Pręt stalowy pokryty winylową osłona chroniącą przed uszkodzeniami lakieru roweru. Dobry zamek z kluczykami wykonanymi w technologii 4D. W komplecie uchwyt do przewożenia na ramie roweru. Długość 320mm, szerokość 160mm.

FUT-ZAP-SOLD

Neopren pod łańcuch PROTECT Osłona neoprenowa chroniąca ramę przed obiciem od łańcucha. Wykonana z wysokiej jakości, wzmacnianego neoprenu. Estetyczne obszycie na całym obwodzie. Zwężany ku tyłowi kształt idealnie dopasowuje się do większości ram. Zapinana na szeroką taśmę z mocnym rzepem.

FUT-NOP-CZ

ROCK FUT-NOP-CR Proste zapięcie szeklowe typu U-Lock. Najbezpieczniejszy sposób przypięcia roweru. Wykonane z 12mm stali. Pręt stalowy pokryty winylową osłona chroniącą przed uszkodzeniami lakieru roweru. W komplecie uchwyt do przewożenia na ramie roweru. Długość 245mm/180mm, szerokość 180mm/320mm.

ROCK 180x245mm - FUT-ZAP-PDK245 ROCK 320x180mm - FUT-ZAP-PDK

SHACKLE 325x160x107mm Proste zapięcie szeklowe typu U-Lock. Najbezpieczniejszy sposób przypięcia roweru. Odstrasza złodzieja już samym wyglądem. Wykonane z 12mm stali. Pręt stalowy pokryty winylową osłona chroniącą przed uszkodzeniami lakieru roweru. Dobry zamek z kluczykami wykonanymi w technologii 4D. W komplecie uchwyt do przewożenia na ramie roweru. Długość 325mm, szerokość 160mm.

FUT-ZAP-SHAC

FUT-NOP-NI

Wkład suportu SPURUS PRO Zintegrowany wkład suportu typu cartridge. Dobrej klasy łożyska maszynowe. Oś z wytrzymałej stali CrMo. Stalowe miski wkręcane w ramę. Gwint angielski BSA. Dostępne długości: 110.5, 113, 117.5, 119, 122, 124.5, 127.5, 129 mm

68x110,5mm - FUT-WKS-1105 68x113mm - FUT-WKS-113 68x117.5mm - FUT-WKS-117.5 68x119mm - FUT-WKS-119 68x122mm - FUT-WKS-122 68x124,5mm - FUT-WKS-1245 68x127,5mm - FUT-WKS-1275 68x129mm - FUT-WKS-129

FUTURA - AMP BIKE 2011  

FUTURA , AMP BIKE 2011