Page 1

     

LOWRANCE ESITLEB  ELITE‐4 JA MARK‐4 HDI SEERIAT 

Hybrid Dual ImagingTM  tehnoloogiaga mudelid nüüd suuremal 4.3‐ tollisel  kõrgresolutsiooniga ekraanil  Lowrance, maailma juhtiv mereelektroonika tootja alates 1957 ja GPS navigatsioonisüsteemide tootja alates 1992, esitles uut Elite ja Mark kalaleidjate ja kaardiplotterite perekonda - Elite-4 ja Mark-4 Hybrid Dual Imaging™ (HDI) seeriat. Seades uue standardi soodsatele kaardiplotteritele ja kalaleidjatele on uued HDI seadmed varustatud sisseehitatud GPS antenniga, kõrglahutusega kaardistamisvõimalustega ning Lowrance Hybrid Dual Imaging tehnoloogigaga, mis ühendab Broadband SounderTM ja Downscan Imaging tehnoloogia pakkumaks parimat vaadet paadi all toimuvast.Vahetades välja Lowrance Elite-4 ja Mark-4 mudelid, on laiemal ja eredamal värvilisel Elite 4.3 ekraanil ja Mark mustvalge ekraanil 70% rohkem piksleid ja 36% rohkem kasutatavat ekraanipinda. Kalaleidjate, kaardiplotterite ja kombineeritud seadmetest koosnev uus Lowrance HDI seeria pakub komplektset valikut sonarist ja navigatsiooniseadmest mis on kergesti käsitletav ja ruumisäästliku disainiga.. Broadband Sounder tehnoloogia on ideaalne kalastuspiirkondade märgistamiseks ja jälgimiseks ning Downscan Imaging pakub kergesti mõistetavaid pildilaadseid kuvasid struktuurist ja põhjadetailidest. Ekslusiivse Lowrance Downscan tehnoloogiaga saavad veesõitjad kombineerida Downscan Imaging vaate, Broadband Sounder vaatega saavutamaks suurepärase esitluse, mis eraldab ja paljastab selgelt kalaparved ümbritsevast struktuurist. Pealiskihi vaate läbipaistvus on täielikult kohandatav. Lowrance Advanced Signal Processing (ASP) säästab kalastusaega vähendades vajadust seadme käsitsi seadistuseks.TrackBackTM funktsioon võimaldab kalastajatel vaadelda salvestatud sonariajalugu, et uuesti struktuuri ja kalastus sihtkohtasid üle vaadata ning märgistada huvipunkte oma teekonnal (kaardiplotteriga mudelitel) — välistades vajaduse tagasi sõitmiseks ning teekonna uuesti märgistamiseks.

   


LOWRANCE ESITLEB  ELITE‐4 JA MARK‐4 HDI SEERIAT     

Elite-4 ja Mark-4 HDI kaardiplotteri omadustega mudelitel on väga täpne sisseehitatud GPS antenn ja nad on saadaval koos SD kaardiga, kuhu on võimalik laadida Navionics® või Jeppesen C-MAP MAX-N kaarte. Kõik HDI/HD kaardiplotteri mudelid ühilduvad uue Insight Genesis™ veebipõhise kaardiloomise teenusega, mis võimaldab kasutajatel koostada salvestatud sonarilogidest enda jaoks kohandatud kõrgresolutsiooniga kaarte, mis on ühilduvad valiku erinevate kaartidega, k.a. NV Digital kaardid. Leif Ottosson, Lowrance juhatuse liige: “ Oleme uhked, et suudame pakkuda kõige innovatiisemaid kalaleidja ja kaardiplotteri võimalusi kõikidele veesõitjatele taskukohase hinnaga.” “Uued Elite-4 ja Mark-4 HDI mudelid pakuvad suurepärast navigatsiooni ja meie populaarset HDI kalaleidmise tehnoloogiat, mis kombineerituna suurema kompaktse ekraaniga sobib kalastajatele, kes otsivad taskukohast ning ruumisäästvat seadet.”

Elite-4 HDI ja Mark-4 HDI mudelitel on Lowrance kõrgresolutsiooniga 4.3-tollised värvlised ja mustvalged ekraanid ning ühe sõrmega kasutatav lihtne menüüsüsteem. Mudelitel on mitme akna korraga kasutamise võimalus, mis võimaldab kuvada erinevaid sonaripildi/kaardiplotteri ekraani konfiguratsioone ning on kergelt ligipääsetavad läbi eelseadistatud leheasetuste, mis sisaldab kolme paneeli vaadet kaart, Broadband Sounder ja DownScan Imaging. Elite-4 HDI seeriasse kuuluvad Elite-4x HDI kalaleidja, Elite-4m HD kaardiplotter ja Elite-4 HDI kalaleidja/kaardilplotteri kombineeritud seadmed. Mark-4 HDI on saadaval ainult kalaleidja/kaardiplotteri kombineeritud seadmena. Elite-4 HDI ja Mark-4 HDI 83/200 kHz skimmer anduriga mudelid on sobivad siseveekalastuseks ja maksimaalne töösügavus on kuni 300 meetrit. 50/200 kHz skimmeri anduriga mudelid on ideaalsed sügavamates tingimustes, nende maksimaalne töösügavus on kuni 762 meetrit. DownScan Imaging tehnoloogia töötab sügavusel kuni 91 meetrit. Pakutavasse lisavarustusse kuulub pronksist läbi kere paigaldatav HDI andurite seeria, trollimismootori anduri ja adapteri komplekt ja süvispaigalduskomplekt. Kõik Lowrance HDS mudelitel kasutatavad Airmar® andurid on samuti ühilduvad.

     


LOWRANCE ESITLEB  ELITE‐4 JA MARK‐4 HDI SEERIAT     

Standardgarantiiga ning Lowrance Advantage Service programmi kuuluvaid Elite-4 ja Mark-4 HDI seeria tooteid saab osta Lowrance edasimüüjatelt alates jaanuarist 2014. Lowrance Elite-4 HDI mudelite hinnad jäävad vahemikku 149€ - 409€. Mark-4 HDI ilma andurita kalaleidja/kaardiplotter on saadaval hinnaga alates 229€ ning Mark HDI 50/200 kHz anduriga kalaleidja/kaardiplotter hinnaga alates 329€ Lisainformatsiooni saamiseks Lowrance Elite-4 ja Mark-4 HDI seeria või terve Lowrance mereelektroonika valiku kohta külastage www.lowrance.com või www.marine.ee

Elite-4 HDI

Mark-4 HDI

Küsimuste ja päringute esitamiseks võtke ühendust: Alter Baltics OÜ marine@marine.ee www.marine.ee +3726519666 

 

     

HDI seeria  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you