Page 1

  PRESS RELEASE       

B&G TUTVUSTAB UUENENUD VHF RAADIOTE  VALIKUT  B&G esitleb paljude võimalustega purjepaatidele suunatud  VHF raadiote valikut  

Romsey, UK - B&G, maailma juhtiv kaubamärk purjetamise instrumentide,

autopiloodisüsteemide ja navigatsioonilahenduste tootmises, teatab uue V50 Digital Selective Calling (DSC) VHF raadio ja H50 juhtmevaba toru turuletulekust. B&G V50 ühendab sisseehitatud kahesagedusliku AIS vastuvõtja ja uusima VHF funktsionaalsuse ja H50 juhtmevaba toru pakub laia tööraadiust ning induktiivset juhtmevaba laadimist. D – klassi nõuetele vastaval uuel VHF-il on ka sisseehitatud kahesageduslik AIS vastuvõtja, mis võimaldab AIS ja VHF vastuvõttu, kasutades selleks ainult ühte antenni. Tiheda laevaliiklusega piirkondades või sadamates võimaldab V50 purjetajatel näha, kuulda ja teha end kuuldavaks, suurendades sellega turvalisust. B&G V50- l on ka “plug and play” integratsioon, mis leiab erinevat kasutust - näiteks teise jahi DSC hädakutsungi nägemine Zeus Touch kaardiplotteri ekraanil. V50 AIS/VHF raadiol on lihtne menüü ja kanali nupud, eraldi hääle ja mürasummutamise nupud ning hädakutsungi nupp koos ergonoomilise käsimikrofoniga. V50-l on Dual ja TriWatch režiimid ning suur sisseehitatud kõlar hea kvaliteediga heli jaoks. Lisavõimalusteks on kuni 20 kontakti salvestamine koos MMSI andmetega otse VHF-i ja TrackYourBuddy™, mis hoiab sind kursis sõprade asukohaga, võimaldades sul ühendada VHF DSC kaardiplotteriga, et näha kuni kolme purjetava sõbra asukohta ekraanil.      


B&G TUTVUSTAB UUENENUD VHF RAADIOTE  VALIKUT     

Leif Ottosson, B&G juhatuse liige: “Uued B&G purjetamise VHF raadiod pakuvad konkurentsitut funktsionaalsust ja paindlikkust, alates AIS integratsioonist kuni vabaduseni liikuda H50 juhtmevaba toruga mööda jahti. See VHF süsteem on maksimaalne raadiolahendus igale purjetajale.”

Uuenduslik H50 juhtmevaba toru on V50-le ideaalne kaaslane, pakkudes kompaktset lahendust. Seadmel on 8 tundi kestev aku ja tänu unikaalsele induktsiooniplaadile seadme tagaküljel on laadimine juhtmevaba ning H50 on energiat säästev ning alati kasutamiseks valmis!

B&G H50- l on suur tööraadius baasjaama suhtes ning seda saab kasutada sidesüsteemina teise H50 seadme või V50 baasjaama vahel – suurepärane meeskonna ja kapteni vaheliseks suhtlemiseks! H50-l on ka kõrvaklappide pesa ja vööklamber neile, kes tahavad käsi vabana hoida.

V50 on JIS-7 veekindlusega ning H50 vastab IPx7 standardile. V50 VHF ja H50 kuuluvad B&G Advantage Service programmi, mis pakub hüvesid ilma lisatasuta. B&G V50 DSC VHF on saadaval alates septembrist hinnaga alates 399€ ning H50 hinnaga alates 169€. Hinnad ei sisalda käibemaksu. Lisainformatsiooni saamiseks B&G V50 ja H50 või terve B&G tootevaliku kohta, külastage www.bandg.com või www.marine.ee

Küsimuste ja päringute esitamiseks võtke ühendust: Alter Baltics OÜ www.marine.ee marine@marine.ee 651 9666

 

   


B&G TUTVUSTAB UUENENUD VHF RAADIOTE  VALIKUT     

   

B&G V50 - H50  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you