Page 11

SAYFA 1 1

11

S‹YAH MAV‹ KIRMIZI SARI

Haber

1-30 KASIM 2009

www.egehaber.com.tr  info@egehaber.com.tr

FATURA ÖDEMEN‹Z H‹Ç BU KADAR KOLAY OLMADI Bornova Mustafa Kemal Caddesi üzerinde bulunan Üstünel Döviz bitişiğinde açılan Üstünel Fatura Ödeme Merkezi, kuyruk bekleme derdini sona erdiriyor. Tüm fatura ödemelerinizi tek noktadan anında online olarak ödeyebiliyorsunuz. Elektrik, Telefon, İzsu, Cep Telefonu, Digitürk, Adsl, Ttnet, Süperonline, Smile Adsl, Vergiler, Tellcom, Doğalgaz (İzmirgaz), SSK-Bağkur (SGK), Koçnet (Biribir net) faturaları, Trafik cezaları, Üniversite harçları,

Kredi kartı ödemeleri, Eft ve havale işlemleri, Call Shop (ucuz telefon görüşmeleri) parça kontör satışı ve Faks çekilmesi gibi bir çok hizmeti tek noktadan anında online olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca Günü geçmiş faturalarınızı da Üstünel Fatura Ödeme Merkezi’nde anında ödeyebilirsiniz. Üstünel Fatura Ödeme Merkezi adıyla da güvenin tek adresi. Ödemeler anında online olarak ilgili kurumlara aktarılmaktadır.

Oya Tat›, geliri “Bar›nma Evi Sakinleri”ne ba¤›fllanacak bir gece düzenledi

İKİ GENÇ GİRİŞİMCİDEN YENİ HİZMET

Anatolian Travel hizmete başladı Bornova Özkanlar’da genç girişimciler Süleyman Yanar ve Güngör Yıldırım ortaklığı olan Anatolia Travel hizmete açıldı. Uzun yıllardan beri turizm sektöründe çeşitli görevlerde bulunan Yıldırım ve Yanar, sundukları hizmetleri, “Günlük ve uzun süreli araç kiralama, şehir içi ve şehirlerarası VIP Transfer hizmetleri, otel rezervasyonları, gezi ve tur organizasyonları, personel ve öğrenci taşımacılığı ve yurtiçi – yurtdışı uçak bileti temini” şeklinde sunuyor. Ayrıca firmaları bünyesinde bir birim daha oluşturduklarını ifade eden genç girişimciler, burada da, “Trafik takip işlemleri, araç vize işlemleri,

Buca’da Osmanl›’dan Cumhuriyet’e defilesi Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’nın eşi Oya Tatı, Barınma Evi sakinleri için gece düzenleyerek, onlara yardım elini uzattı. Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı’nın eşi Oya Tatı, Cumhuriyetin 86. yılı kutlamaları çerçevesinde Buca Gölet’te bir gece düzenledi. Geliri, Buca Belediyesi Geçici Barınma Evi sakinlerine aktarılacak gecede, Osmanlı’dan Cumhuriyet’e kostüm defilesi gerçekleşti.

Uğurhan Akdeniz Ajans’tan 16 mankenin sergilediği, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü’nün tasarladığı kıyafetler göz doldurdu. Başkan Ercan Tatı, “Barınma Evi’nin ihtiyaçlarını Belediye bütçesinden karşılamaya devam ediyoruz. Oya hanım ve arkadaşları da bu gecenin gelirini, Barınma Evi’ne bağışlama kararı verdiler. Bu davranışlarından dolayı onlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

devir işlemleri ve trafik ve kasko poliçesi hizmetleri” verdiklerini açıkladı. Sizlere bir telefon kadar yakınınızda olduklarını belirten Yıldırım ve Yanar, genç ve dinamik kadroları ile müşteri memnuniyetinin kendileri için ön planda olduğunu belirterek, “Turizm hizmetle gelişir, sevgi ile büyür” felsefesi ile hizmet hayatına başladıklarını söyledi. Tel : 0 232 348 24 25- Web : www.anatoliatravel.com- E-mail : anatolia@anatolia-travel.com

HEDEF: ÇOCUKLARA DAHA GÜZELBİR BUCA

“Yaln›z de¤iller” Bar›nma Evi sakinlerinin ihtiyaçlar›n›n her geçen gün artt›¤›na dikkat çeken Oya Tat›, “Bar›nma Evi’nin sorunlar› sadece Buca Belediyesi’nin sorunu de¤il, hepimizin sorunudur. Bu yüzden elimizden gelen deste¤i sunmal›y›z. Bu gecenin amac› da Bar›nma Evi’nde kalanlara yaln›z olmad›klar›n› göstermektir” dedi.

İZMİR KUZEY KAFKASYALILAR DERNEĞİ:

Dernek yönetimi, festivale kat›l›m› artt›rmak için çal›flmalara bafllad›.

Kültür kaybının önüne geçelim maya kapılarını aça2003 yılında kurulan ve ilk defa kendilerini anlatan cak.Dernek Başkanı Nesrin Çanga, “Bizim kültürümübir etkinliğe ev sahipliği ze yönelik toplumda doğru yapmaya hazırlanan İzmir bilinen yanlışlar var. Hem Kuzey Kafkasyalılar Kültür Sanat ve Eğitim Derne- bunları gidermek hem de kültürümüzü ği, iş adamlaen iyi şekilde rıyla bir araya için geldi. Dernek, Dernek, 18-22 Ha- tanıtmak Kafkas böyle bir etziran 2010’da Kültürünü halkinliğe ihtika en iyi şekilyaç duyduk. Uluslararası de tanıtmak KültürüFolklor-Müzik müzü için 18-22 Hazicanlı Festivali tutmak istiran 2010’da beş gün sürecek düzenleyecek. yoruz çünkü Uluslararası dilimiz, kimliğimiz kayFolklor-Müzik bolma tehliFestivali düzenkesiyle karşı karşıya. Külleyecek. Ege bölgesinde türümüzü tüm öğeleriyle bulunan Kafkas Dernekleriyle birlikte Kafkas Şenlik- tanıtmak, anlatmak, insanlar arasında etkileşimi artleri de düzenleyen kuruluş, bu yıl bir ilke imza ata- tırmak amacıyla çalışmalar rak uluslararası bir çalışyürütüyoruz” dedi.

Buca Belediye Baflkan› Ercan Tat›, pazaryerlerinin sorunlu oldu¤unu, ilkbahara kadar sekiz pazaryerinin üstlerini kapatacaklar›n› söyledi.

Buca’da Başkan Tatı hız kesmiyor 2009 yerel seçimlerinde ‘Buca’nın gülen yüzü’ olarak seçimlere katılan ve seçimi kazanan Cumhuriyet Halk Partili Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, çocuklara daha güzel bir Buca bırakmak için geceli gündüzlü çalıştıklarını söyledi. Buca’nın altyapısının yetersiz olduğunu belirten Başkan Tatı, “Onun için kanal açma çalışmalarını yapıyoruz. Okullarımızı kışa hazırlıyoruz. 12 oku-

lun tuvaletlerine varana kadar yeniledik. Çatıları akan okullarımızın da tamiratını yaptık. Varoş diye hitap ettiğimiz mahallelerden yüzde 80 oy aldık. O mahallelerde de alt yapı çalışmaları devam ediyor. Örnek vermek gerekirse Göksu, Mustafa Kemal, Kuruçeşme ve İnönü Mahallesi bu mahalleler arasında yer alıyor. 59 sokakta ise kaldırım çalışmalarını tamamladık” diye konuştu.

Ege Haber Sayı 40  
Ege Haber Sayı 40  

Ege Haber Sayı 40

Advertisement