Page 1

29 березня 2012 року

№ 12 (62) четвер

тЕМА НОМЕРА

Ñò. 2

ÍÅÁÅÇÏÅ×ÍI ÁÀËÊÎÍÈ ÄÎÇÂÎËÅÍI ÂËÀÄÎÞ Прогноз погоды

738 мм

734 мм

Прогноз погоды

732 мм

736 мм

748 мм

Прогноз погоды

751 мм

749 мм


тема номера

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

Влада дозволяє будувати смертельно-небезпечні балкони Днями сайт «весь Кіровоград» (www.kirovograd.net) опублікував звернення мешканців будинку №35/29, розташованого по вул. Дворцовій (колишня вулиця Леніна). Зробити це їх змусила кричуща ситуація з побудовою на їх будинку небезпечного балкону.

2

Згаданий будинок знаходиться в самому центрі міста на перехресті вул. Велика Перспективна і Дворцова. За словами мешканців, будинок є пам’яткою архітектури, що вже прямо забороняє вчиняти будь-які несанкціоновані будівельні дії. Закон вимагає обов'язкового погодження навіть найменших будівельних змін з Українським товариством охорони пам'яток історії та культури. Крім того, жахлива конструкція не узгоджена з більшістю мешканців будинку, про що свідчать їх підписи на зверненні. Але і це ще не все. Вже з першого погляду зрозуміло, що балкон є небезпечним для життя з цілого ряду причин. Зокрема, «весь Кіровоград» цитує думку експертів, які стверджують, що будівництво і монтаж були здійснені без урахування будівельних норм. На це вказує і те, що вага цієї конструкції (бетонна залізна арматура) складає щонайменше півтори тонни. І це ще до того, коли балкон буде засклено і на ньому будуть встановлені перила. Зверніть увагу, що балкон знаходиться на стіні дома, яка виходить у двір. А єдиний вход - лише під цим балконом, що вже становить смертельну небезпеку для перехожих та мешканців будинку. Фахівці також одразу вказали на надзвичайно небезпечне сусідство цього залізобетонного «монстра» з газовою трубою. Вона знаходиться буквально кількома сантиметрами нижче опори балкону. Окрім цього, збудована конструкція повністю заблокувала в’їзд в двір і доступ до задньої стіни будинку та вікон з помешкань, що виходять в двір, для пожежних автомобілів. Тепер, у випадку надзвичайної ситуації, рятувальники не зможуть, як це потрібно в таких випадках, швидко та вільно дістатися до ймовірного епіцентру пожежі. А з огляду на те, що будинок старий, надзвичайна ситуація може трапитися будь-якої миті.

В цьому випадку не потрібно навіть заключення фахівців, щоб зробити висновок, що це нахабне будівництво є не просто некомфортним для всіх інших мешканців будинку, а й прямо загрожує їх життю та здоров’ю. Натомість, структура, яка має фахово стояти на захисті інтересів кіровоградців в подібних випадках, закривши очі на ці кричущі порушення, видає дозвіл на будівництво. Його копія також розміщена на сайті «весь Кіровоград». Добре, що мешканці будинку не збираються здаватися і борються за свої права і безпеку. Зокрема, ними направлено звернення до голови Кіровоградської ОДА С. М. Ларіна та прокурора Кіровоградської області О. П. Левицького. Проте, на жаль, попередні звернення спричинили лише тимчасовий ефект. Зокрема, мешканці будинку говорять, що за результатами перевірки Інспекцією ДАБК Кіровоградської області власника квартири було оштрафовано, а прокуратурою м. Кіровограда до Ленінського суду поданий позов про знесення самовільно побудованого балкону. Аналогічні вимоги до горе-будівника було висунуто Інспекцією Державного архітектурнобудівельного контролю у двох приписах. Чи варто зазначати, що приписи залишилися невиконаними. Наразі і прокуратура відізвала свій позов. Підставою стало те, що на добудову горе-балкону надав дозвіл… головний архітектор міста В. Мездрін. Але чинне законодавство вимагає в такому випадку також зареєструвати в Інспекції ДАБК декларацію про початок виконання будівельних робіт, надавши повний

пакет документів. Але прокуратуру це не зупинило. Кількість порушених положень нормативних актів, на які вказують у своєму зверненні мешканці будинку, вражає. Нібито немає жодного правила, яке б не було порушене. І, що цікаво, з дозволу відповідних чиновників. У зв’язку з цією історією варто згадати інший випадок, який стався минулого року в мікрорайоні Новомиколаївка. Там було незаконно побудовано генделик, який не давав спокою всій окрузі. Тоді, завдяки наполегливим діям сусідів, які постійно зверталися до відповідних державних структур, відстоювали свої права, вдалось і отримати рішення суду про знесення, і довести це рішення до виконання. Неабияку роль у тій ситуації, до речі, зіграли місцеві ЗМІ, які активно висвітлювали протистояння. «Замовчати» ситуацію не вдалось. Цікаво також дізнатися, що думає з цього приводу депутат міської ради, який обирався за цим мажоритарним округом. Відповідно до політики, яку сповідує міська влада, саме депутатмажоритарник має першим дізнаватися про такі незаконні дії в своєму окрузі і втручатися в подібні ситуації. Очевидно, що він повинен, принаймні, приєднатися до вирішення цієї проблеми. Будемо сподіватися, що здоровий глузд міських чиновників та горезабудовників все ж візьме гору і в цьому випадку. Тим більше, що на боці жителів будинку, які не хочуть ходити під смертельно небезпечним балконом, підтримка і громадськості, і медіа-ресурсів. Права можна захистити. Треба лише бути трохи наполегливішим.


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-здоров'я

Отеки – небольшие неприятности или серьезные сиптомы?

Б

Сердечные отеки

Почечные отеки

Заболевания кишечника

Варикозное расширение вен

Лимфатические отеки

Расположение отеков

Ступни ног, могут доходить до бедра, позднее увеличивается живот

Под глазами, все лицо, стопы, поясница, позднее – внутренние отеки

Внутренние отеки, иногда лицо и ноги

Ступни и голеностопный сустав

Ступни, позднее доходят до бедра

Время появления отеков

Вечер

Утро

Отеки постоянные

Вечер

Отеки постоянные, увеличиваются к вечеру

Симметричность отеков

Симметричные

Симметричные, но после долгого лежания на одном боку увеличиваются с этой стороны

Симметричные

Только на ноге, где расширены вены

Вначале на одной ноге, позднее на обеих ногах

Граница отеков

Нечеткая

Не выражена

Нечеткая

Иногда четко ограничены – по ходу вены

Четкая

Плотность отеков (на ощупь)

Мягкие, позднее плотные

Средней плотности

Средней плотности

Мягкие

Плотные

Кожа над отеками

Сухая и синюшная

Сухая и бледная, есть полосы растяжения

Сухая, бледная и дряблая

Сначала нормальная, позже коричневого цвета, блестящая и плотная

Нормальная

Сопутствующие признаки

Одышка, перебои и боли в сердце

Повышенное давление, изменения цвета и количества мочи, анемия

Поносы, похудание, анемия

Возраст

Пожилой

Любой

Чаще молодой

партнер рубрики

тесь ночью поворачиваться с боку на бок: это помогает прогнать лишнюю жидкость. Перед сном сделайте легкий массаж тех участков тела, которые «любят» отекать, и прикладывайте к ним поочередно то холодное, то горячее полотенце. Однако, кроме того, что отеки причиняют дискомфорт, они могут свидетельствовать и о нарушениях в работе различных систем организма. Какие отеки о чем «сигналят», смотрите в таблице.

центр здоров'я

ольшинство из нас считает, что отеки появляются от неумеренного потребления жидкости. Однако здоровый организм удаляет излишек воды легко, а постоянные отеки могут сигнализировать о самых разных болезнях, особенно если они возникают регулярно. Если это явление для вас нечастое, следуйте простым правилам. Контролируйте количество выпитой жидкости в течение дня, а  за  3  часа перед сном вообще откажитесь от  напитков. Также стоит исключить из вечернего меню соленое, острое, жареное. Не ешьте на ночь рыбу и морепродукты, даже если в них совсем нет соли. А вот некоторые напитки, наоборот, нужно ввести в рацион. В течение дня пейте отвар из мочегонных трав: толокнянки, брусники. Хорошим мочегонным действием обладает кофе, однако нужно пить его до 14 часов дня. Старайтесь хорошо высыпаться. Дело в том, что недосыпание (особенно хроническое) влияет на работу щитовидной железы и может быть причиной появления отеков. Стремитесь больше двигаться: активная утренняя разминка и вечерние часы в спортзале помогут уменьшить отеки. Не бой-

Расширенные Боли в ногах, вены, трофические быстрая утомязвы, боли и судоляемость роги в ногах Средний и пожилой

Молодой

3


реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-новини

партнер рубрики

Олександрієць став «Аграрієм року» У неділю, 24 березня, відбулась церемонія нагородження премією «Людина року», яка визначає кращих серед професіоналів. Цього року номінувалися четверо виходців із Кіровоградщини, двоє з яких – олександрійці, саме вони і взяли участь. Один з них переміг у номінації «Аграрій року». Це Іван Мірошніченко, генеральний директор ТОВ «Нобл Рессорсіз Україна». Іван Мірошніченко досить у молодому віці залишив Олександрію, але його батьки й досі мешкають на Кіровоградщині. Батько Івана Мірошніченка - Володимир Іванович, в минулому відомий державний службовець області, після виходу на пенсію очолює олександрійське сільськогосподарське підприємство «Агродар-ЛТД». Також в номінації «Інвестиція року» переміг інвестиційний проект ТОВ «ВКФ “Велта”», генеральний директор Андрій Бродський. Компанія «Велта» володіє гірничо-збагачувальним комплексом із видобутку та переробки ільменітового концентрату Бирзулівського родовища в Кіровоградській області.

Збільшено прохідний бал у вузах Прохідний бал для вступу до вищих навчальних закладів з профільних предметів тепер становить від 120 до 140, а в деяких вузах і до 160. У вересні 2011 року Табачник підтримав ініціативу Громадянської мережі «Опора» щодо підвищення прохідного бала зовнішнього незалежного оцінювання для вступників вузів зі 124 до 162-х балів.

Конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати на посаду головного лікаря обласної лікарні Ларису Андреєву Під час засідання конкурсної комісії по внесенню кандидатури на заміщення вакантної посади головного лікаря Кіровоградської обласної лікарні двоє претендентів на цю посаду – Лариса Андреєва, заступник міського голови Кіровограда, та Микола Бенет, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, представили власні концепції розвитку обласної лікарні. Зважаючи на те, що Лариса Андреєва представила більш повний і ґрунтовний погляд щодо перспектив оновлення і модернізації головного лікувального закладу області як у кадровому плані, так і в сфері професійної та матеріально-технічної бази, саме її кандидатуру члени конкурсної комісії одноголосно вирішили рекомендувати на посаду головного лікаря обласної лікарні.

Виплати вкладникам Ощадбанку почнуть з 1 липня Як заявив глава Національного банку України Сергій Арбузов, для виплат вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР є всі необхідні кошти. Банкір також нагадав, що виплати вкладникам планується забезпечити за рахунок додаткових надходжень до держбюджету з податку на додану вартість і податку на прибуток.

4

№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

Допоможіть знайти безвісті зниклого трирічного хлопчика ВКМСД УМВС України в Кіровоградській області розшукує безвісти зниклого Жабо Микиту Антоновича, 2009 року народження. Його прикмети: зріст 90-95 см, волосся світле, коротке, очі карі, ніс прямий. Просимо усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Жабо Микити Антоновича, повідомити за номером телефону: (0522) 39-73-59 або до найближчого відділення міліції за номером «102».

Призначено нового начальника Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції Ним став Олександр Постриганенко. Нового керівника трудовому колективу податкової інспекції обласного центру представив голова ДПС у Кіровоградській області Ігор Вірієнко. Олександр Олександрович Постриганенко народився 24 липня 1972 року в м. Кіровограді. Має вищу освіту – у 2006 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «економіка та підприємництво». В органах державної податкової служби працює з червня 1997 року.

Заступник голови ОДА: у нинішньому році у містах обласного значення мають з’явитися притулки для бездомних тварин Під керівництвом заступника голови ОДА Сергія Яременка відбулася нарада, присвячена вирішенню проблеми безпритульних тварин. Учасниками наради було розглянуто проект обласної програми по догляду за безпритульними тваринами, до якої включено комплекс заходів, спрямованих на цивілізоване вирішення питання бездоглядних тварин, зокрема, створення в області спеціальних притулків, здійснення заходів обліку та ідентифікації тварин, проведення роз’яснювальної роботи серед населення. У програмі також розглянуте питання щодо визначення у населених пунктах спеціальних місць для вигулу домашніх тварин. Як зазначив заступник голови ОДА, проблема безпритульних тварин є досить актуальною та потребує невідкладного вирішення, але кроки, які спрямовуватимуть органи місцевого самоврядування у цьому напрямку, мають бути цивілізованими та виваженими. За інформацією санітарної служби, у минулому році в області було зафіксовано 560 випадків нападів безпритульних тварин на людей. У 76 випадках тварини виявилися хворими на сказ. Сергій Яременко відзначив, що така ситуація у значній мірі викликана тим, що в області не створено системи притулків для бездоглядних тварин. – Тому першим практичним кроком у напрямку цивілізованого та гуманного вирішення цієї проблеми мало б стати створення вже у нинішньому році подібних притулків у всіх містах обласного значення, – зазначив заступник голови ОДА. Після доопрацювання проект програми буде розглянутий депутатами обласної ради. Наразі невідомо, чи залучені до цього процесу органи місцевого самоврядування Кіровограда.


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

Працівники Кіровоградського УБОЗу разом із обласною прокуратурою затримали «на гарячому» голову Приютівської селищної ради Сергія Дюкова під час отримання ним другої частини хабара в сумі 40 тис. грн. Загальна сума хабара, яку отримав посадовець, складає 50 тисяч гривень. Першу частину хабара в розмірі 10 тис. грн. селищний голова отримав декілька днів тому. За ці гроші чиновник пообіцяв сприяти у виділенні земельних ділянок для розташування об’єктів торгівлі у селищі Приютівка. Досі тривають першочергові слідчі дії. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом хабарництва та затримання підозрюваного у вчиненні злочину, згідно ст. 115 КПК України, на три доби.

З будинку мешканця Маловисківського району викрали 45 тис. грн. Працівники Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області викрили у скоєнні крадіжки грошей 20-річного жителя одного із сіл району. Близько о пів на третю годину ночі 21 березня до райвідділу міліції звернувся 38-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що за час його відсутності невідомі особи, пошкодивши двері будинку та господарської будівлі, викрали 45 тисяч гривень. На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясували, що господар зберігав свої заощадження загорнутими у папір у духовці в господарському приміщенні, звідки гроші й зникли. Хоча безлад у будинку свідчив про те, що крадій сподівався і там знайти якусь здобич. Найперше, правоохоронці спрямували усі зусилля на встановлення кола осіб, що могли бути причетними до скоєння злочину. У результаті дільничний інспектор міліції, що обслуговує територію населеного пункту, допоміг оперативникам вийти на слід злодія, яким виявився 20річний місцевий житель. Затримали підозрюваного аж в обласному центрі. Працівники міліції встановили, що того вечора молодик збирався відзначати день народження. Та, аби відсвяткувати з розмахом, не вистачало грошей. Тож, знаючи про відсутність односельця вдома, зловмисник проник до його домоволодіння і викрав кошти. Хлопець запросив товаришів поїхати до Кіровограда, куди вони дісталися на таксі. Чималу суму винуватець свята витратив на відпочинок до самого ранку в одному із місцевих банних закладів. Потім компанія перебралась в інший розважальний заклад… Правоохоронці виявили у підозрюваного лише кілька сотень гривень (!) із викраденої суми. Тож стало зрозуміло, що «святкування» вдалося на славу.

В Новомиргородському районі спритники «нагріли руки» на вугіллі для школи більш ніж на 300 тис. У результаті перевірки дотримання вимог чинного бюджетного законодавства в діяльності одного з приватних підприємств, прокуратурою Маловисківського району виявлено кримінально-карні порушення. За фактом заволодіння службовими особами даного ПП чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.191 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України, порушено кримінальну справу.

Зокрема, встановлено, що, здійснюючи постачання кам’яного вугілля одній із шкіл Новомиргородського району, приватні підприємці витрачали виділені їм бюджетні кошти на придбання палива значно нижчої за собівартістю марки (а відповідно й значно дешевшого), ніж вказували в документах. У результаті злочинних дій службові особи ПП заволоділи бюджетними коштами на загальну суму близько 310 тис. грн. Наразі прокуратурою Маловисківського району проводиться досудове слідство.

Полював за металом

СІТІ-кримінал

Голову Приютівської селищної ради спіймали на хабарі

Працівники Олександрійського міського відділу міліції викрили у скоєнні злочину 29-річного непрацюючого місцевого жителя. Зловмисник підозрюється у викраденні з двору домоволодіння жителя районного центру трьох металевих труб та металевого бака. За цим фактом порушено кримінальну справу.

Продавав зілля У ході комплексного профілактичного відпрацювання працівники Компаніївського райвідділу міліції задокументували злочинну діяльність 20-річного місцевого жителя. Під час проведення кількох оперативних закупівель чоловік збув близько 10 грамів марихуани за гроші у сумі 460 гривень. За місцем проживання підозрюваного правоохоронці виявили паперовий згорток з коноплею, три пластикові пляшки та кілька згортків фольги із нашаруванням речовини коричневого кольору. Наркотичні засоби вилучено та направлено на дослідження.

Обчистив супермаркет До Кіровського відділу міліції надійшло повідомлення про те, що у одному із супермаркетів міста невідомий чоловік намагався пронести повз касу, не розрахувавшись, товар на загальну суму 186 гривень. Правоохоронці встановили особу підозрюваного. Ним виявився 50-річний місцевий житель. Чоловіка було доставлено до відділу міліції для встановлення обставин злочину.

Олександрієць обікрав матір свого друга. Зникнення прикрас 40-річна кіровоградка виявила не одразу Працівники Кіровського РВ Кіровоградського МВ УМВС в області за підозрою у скоєнні крадіжки ювелірних прикрас затримали 21-річного жителя Олександрії. Олександрієць нещодавно звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за шахрайство. І одразу ж почав надолужувати втрачений час. До засудження молодий чоловік навчався у Кіровограді і мав тут товаришів. До одного з них і приїхав погостити, останній жив з мамою. Жінка радо прийняла друга свого сина. Молодик проживав у них кілька днів. А залишаючи домівку приятеля, він прихопив усі прикраси із золота та срібла, які належали жінці. Зникнення прикрас 40-річна кіровоградка виявила не одразу. За цей час зловмисник встиг більшість ювелірних виробів продати, а гроші витратив на відпочинок. Суму збитків потерпіла оцінила у 7200 гривень. Втім, працівники міліції вийшли на слід підозрюваного. Він вирішив виїхати до сусідньої держави, де працює його мати, а поки перечекати у родичів, які мешкають в одному із сіл Кіровоградського району. Там і затримали зловмисника працівники Кіровського райвідділу міліції.

5


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

6

сіті-сенсація

Чупакабра – это существо, заявившее о себе совсем недавно. Многочисленные рассказы людей, которые лишились из-за ее нападений домашнего скота и птицы, содержат разные описания твари, однако чаще всего очевидцы упоминают, что внешне это существо похоже на огромную собаку. Совершенно разные теории выдвигают и ученые, занимающиеся исследованием этого феномена. Одни утверждают, что чупакабра может быть следствием каких-то природных мутаций или неудачного научного эксперимента, другие придерживаются мнения, что чупакабра является признаком природных либо климатических изменений. Не подлежит сомнению лишь одно – это хищник, причем умный и опасный. Нападает это существо преимущественно ночью (в основном на средний рогатый скот – овец, коз), но были и случаи нападения на животных крупнее. Были случаи нападения чупакабры на людей. Долгое время свидетельства о появлении чупакабры появлялись в разных странах, но несколько последних лет существо видят и в Украине. В том числе и в Кировоградской области. Два года назад неизвестное животное застрелил ветеринарный врач из села Хащеватое Гайворонского района Александр Берестюк. Тварь была небольшого размера, примерно вполовину меньше овчарки, и пыталась пробраться в курятник. Этой весной неизвестный зверь объявился в Камьянечем Новоархангельского района. Однако в этом году существо, охотящееся на кроликов, гораздо крупнее, и местные охотники вполне серьезно советуют людям не выходить вечером на улицу. «В метре от моего окна – кроличьи клетки. Позавчера, в 3 часа 10 минут ночи, я проснулась от треска, будто кто-то дрова рубит. Выглянула в окно и замерла.

На двух лапах стоит что-то огромное. Не менее метра семидесяти сантиметров высотой. Хвост большой, закручен. Похоже на собаку, но морда точно не собачья, а тоньше. Одной лапой придерживает сетку клетки, а другой резко открывает дверь. Ломает двери и начинает хватать мордой и подбрасывать кроликов. Душит их лапами. Я спросонья начинаю стучать в окно и кричать. Никакой реакции. Вошел отец и включил свет. Только тогда зверь убежал. Снег еще не везде растаял. Осталось несколько следов. Пальцев не видно, а когти проступают четко. На заборе животное оставило несколько светлобурых волосков», – рассказывает местная жительница Наталья. «Я не могу уверенно сказать, что это – неизвестное животное. Пару недель назад охотники видели на окраине села пару волков, – рассказал сельский голова Михаил Стопко. – Встречаются одичавшие собаки. Может, это они нападают. У меня тоже что-то передавило кроликов». Нападения на домашних животных в Камьянечем продолжаются с середины февраля. Новое появление чупакабры, без сомнения, намного ужаснее, чем свидетельства двухлетней давности. Если существо, которое было застрелено в Гайворонском районе, было скорее странным, чем опасным, то размеры твари, душившей

кроликов в Камьянечем, позволяют предполагать, что опасна она не только для мелких и средних домашних животных… Экологи предполагают, что чупакабра – это некий мутант, жертва изменений и загрязнений окружающего мира. Исследователи аномальных явлений придерживаются мнения, что это пришелец из других миров. Появление чупакабры они связывают с находящимися рядом аномальными зонами. Однако теория о том, что чупакабру завезли в единичном экземпляре гости из других миров, со временем потерпела крах. Спустя некоторое время после первых свидетельств по миру прокатилась новая волна нападений чупакабры. Докатилась она и до Кировоградщины… Видели чупакабру и в других областях Украины – Хмельницкой, Сумской, Харьковской. Это всегда местности, где расположены более-менее крупные лесные массивы, что еще раз говорит о том, что чупакабра – это не призрак, а опасный зверь из плоти и крови. Скорее всего, это не последние ее вылазки, рано или поздно чупакабра себя проявит вновь, так как она – животное существо и ей необходимо питаться. Надеемся, что рано или поздно чупакабру поймают и изучат, хотя бы для того, чтобы сельские жители не боялись за своих домашних животных и собственную жизнь.


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-родина

В возрастной психологии есть понятие «пики агрессии». Вспышки агрессии наблюдаются у многих деток трех, шести-семи лет, а также в переходном возрасте. В это время маленький человечек проходит становление как личность, учится взаимодействовать с социумом. Между тем поведение ребенка всегда отражает психологический климат в семье. Ребенок не может вдруг, ни с того ни с сего стать агрессивным. Внутренняя нестабильность (следствием могут стать истерики «на публику», драки) присуща не только тем деткам, родители которых часто ссорятся. К вспышкам гнева может привести также эмоциональная холодность со стороны родителей (ребенок стремится привлечь их внимание любым, пусть даже деструктивным способом); гиперопека, вседозволенность (так называемое упрямство баловня); несогласованность родительских требований (папа разрешает есть конфеты на ночь, а мама бьет за это по рукам). Старайся не отвечать на детскую агрессию тем же. Конечно, бывают моменты, когда рука сама тянется отшлепать расшалившегося непоседу. Однако такая реакция не должна становиться нормой: в этом случае в подсознании ребенка возникает стереотип: в ответ на агрессию можно применить еще большую агрессию и выйти победителем. Не скрывай от ребенка свои истинные чувства. Если же тебе не удалось избежать вспышки гнева, несложные действия помогут быстро снять напряжение. 1. Увеличь время. Прежде чем чтолибо произнести, сосчитай до десяти. Выйди из зоны конфликта. Если выйти в другую комнату невозможно, хотя бы отодвинься от собеседника. 2. Замедли темп речи, старайся говорить тихим низким голосом – грудной женский голос успокаивает. 3. Ощути, в какой именно части твоего тела находится гнев. Твои эмоции могут выражаться через сжатые кулаки, стиснутые зубы, напряженную спину. Расслабь мышцы тела – это поможет успокоить и мысли. Говори с ребенком честно: «Твое поведение меня очень разозлило, и я даже не знаю, как себя вести. Может быть, ты сам придумаешь наказание за свой проступок?» Кстати, в идеале в роли наказания должны выступать не негативные действия (шлепки по попе, стояние в углу, словесные оскорбления), а лишение хорошего (например, субботнего просмотра мультиков, похода в гости к другу и т. д.).

День непослушания «Быстрые» способы снятия гнева годятся для экстренных ситуаций. Однако, чтобы негативная эмоция не «скатывалась» в подсознание (в этом случае гневная реакция может стать привычной), необходимы анализ и профилактические меры. • После того, как приступ раздражения миновал, поговори с ребенком: «Какие именно чувства вызвали гневную реакцию с моей стороны?» Возможно, его обидели или он почувствовал себя ненужным – вот и рассердился. Подумай, что ты можешь сделать для того, чтобы избегать подобных переживаний в дальнейшем. • Если ребенок не хочет говорить с тобой, посоветуй ему обратиться к кому-то из близких. Очень часто склонные к раздражительности дети не умеют принимать помощь (при этом сами охотно помогают другим). Разговор по душам с бабушкой или дядей иногда позволяет взглянуть на ситуацию с совершенно другой стороны. • Раз в неделю устраивай «день непослушания». Совершай сама и позволяй ребенку в этот день любые действия, которые в обычной жизни кажутся тебе неуместными: ешьте руками, валяйтесь в постели до полудня, пойте во весь голос. Кстати, этот прием лучше любых наказаний помогает совладать с непослушными детьми. • Вместе с ребенком выполняй упражнение: сжатая пружина. Представь, что ты и ребенок разозлились настолько, что стали сжатыми, как пружина. Присядьте на корточки, сожмитесь изо всех сил – изобразите это состояние. Когда почувствуете, что больше не можете сжиматься, «отпустите пружину»: резко разожмитесь и подпрыгните вверх. Это упражнение хорошо высвобождает мышечные блоки. Покричите вволю. Если с ребенком назревает ссора, останови его на секунду и проделайте такое упражнение. Четко сформулируйте вопрос о предмете вашего спора, например: «Ты мне купишь новую игрушку?» Далее каждый из вас должен выразить свою точку зрения максимально экспрессивно. Пока он будет орать «да!», постарайся не менее громко голосить «нет!». При этом важно не терять зрительный контакт: смотрите друг другу в глаза. Очень скоро кто-то из вас не выдержит и улыбнется. А смех – лучший способ снятия напряжения. В итоге кто-то обязательно уступит или же вы найдете третий, компромиссный вариант. Сделав это упражнение, вы сами удивитесь, как много вы можете сказать друг другу, произнося всего одно слово.

7


Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес!

СІТІ дата

02.04

В 1997 году в Киеве умер уроженец Елисаветграда, украинский советский композитор, народный артист Украины Юлий Сергеевич Мейтус. Мейтус был учеником другого известного елисаветградца - Генриха Нейгауза. В годы Великой Отечественной войны Мейтус находился в эвакуации в Туркменской ССР, где написал первую туркменскую оперу.

УТ-1, ТРК "Ера" 06.00 ТЕЛЕМАРАФОН «Пісня об’єднує нас» 19.30 Новини (із сурдоперекладом) 19.45 Смішний та ще смішніший 20.10 Діловий світ. Тиждень 20.40 Сільрада 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.25 Плюс-мінус 21.30 221. Екстрений виклик 21.35 Діловий світ 21.45 Світ спорту 21.50 Погода 21.55Зіркигумору.В.Моїсеєнко,В.Данилець, Ю.Гальцев, О.Воробей, С.Дроботенко, Я.Арлазоров 22.50 Погода 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Від першої особи 23.50 Експерт на зв’язку 00.15 Скарбничка

ІНТЕР 05.20 Т/с «Агент особливого призначення» 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «З новим ранком» 07.30, 20.25 «Спорт у Подробицях» 09.10 Х/ф «Стерво» 11.20 Т/с «Одного разу в міліції» 12.15, 02.40 Х/ф «Не ходіть, дівчата, заміж» 13.35 «Детективи» 14.20 «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 15.15 «Судові справи» 16.10 «Жди меня» 17.50 Т/с «Кровинушка» 19.00 Т/с «Свати 5» 20.00, 02.15 «Подробиці» 20.30 Прем’єра. Т/с «Щасливий квиток» 22.35 Прем’єра. Т/с «Круті береги» 00.45 Х/ф « Про що говорять чоловіки» 03.45 Д/ф «Конвалії для королеви. Гелена Великанова» 04.30 Д/ф «Особливий відділ. Контррозвідка»

ICTV 05.25 Служба розшуку дітей 05.35, 06.25, 01.45, 02.45 Погода 05.40, 04.25 Світанок 06.20, 07.35 Ділові факти

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я

06.30, 09.25, 12.55, 19.20, 00.45 Спорт 06.35, 15.20 «Прокурорська перевірка». Т/с 07.40 Факти тижня 08.45, 12.45, 02.20 Факти 09.30, 19.25, 00.50 Надзвичайні новини 10.30 «Поліцейська академія-2: Їх перше завдання». Х/ф 12.25 Анекдоти по-українськи 13.05 «О, везунчик!». Х/ф 16.30 «Убивча сила». Т/с 18.45 Факты. Вечер 20.10 «Чужий район». Т/с 22.15 Факти. Підсумок 22.45, 02.50 Свобода слова 01.50 ПроЦікаве

05.55, 14.30 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Підйом» 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратні штани» 07.30, 08.30, 19.00, 00.50 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 01.10 Погода 09.00 Х/ф «Любов у великому місті-2» 11.45 Т/с «Татусеві дочки» 12.50, 22.45 Т/с «Ластівчине гніздо» 13.55 М/с «Аладдін» 15.30, 15.50, 16.50 Teen Time 15.35 Пекельне побачення 15.55 Т/с «Заколотний шлях» 16.55 Т/с «Не родись вродлива» 17.55, 20.40 Т/с «Вороніни» 19.15, 01.05 Спортрепортер 19.35 Піраньї 19.55 Т/с «Молодята» 21.45 Аферисти 06.30 ПРОФІЛАКТИКА 23.50 Очевидець Обласна телевізійна мережа: 01.15 Служба розшуку дітей 18.00 Іноземна для дітей 01.20 Т/с «Купідон» 18.10 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 126 02.05, 03.10 Зона ночі серія (1) 02.10, 03.15 Українці Віра 19.00 «День за днем». Інформаційна про- 03.00 Вір мені грама 04.00, 05.15 Зона ночі Культура 19.15 Ділові новини 04.05 Катерина Білокур Послання 19.30 Тема дня 05.00 Життя в обіймах квітів 19.45 Ток-шоу «МИ!» 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». Інформаційна програма 06.00 Срібний апельсин 21.15 Ділові новини 07.00, 17.00, 19.00, 03.40 Події 21.30 Тема дня 07.15, 18.00 Т/с «Єфросинія. Продовження» 21.45 Молодіжний фестиваль аматорсько- (1) го кіно РАНОК 08.30, 20.15 Т/с «Слід» (1) 22.15 Художній фільм «Бруно» (1) 09.10 Т/с «Охоронець - 3» (1) 00.00 Гімн України 11.00, 21.30 Т/с «Подружжя» (1) 12.00 Т/с «Гончі - 3» (1) 12.50, 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять» 13.50 Т/с «Слід» () 05.00, 14.40 «Нез’ясовно, але факт» 15.20, 03.05 Щиросерде зізнання 05.45 «Документальний детектив» 16.00 Федеральний суддя 06.10, 18.10 «Неймовірна правда про зірок» 17.10, 19.15, 04.00 Події Спорт 06.55 «Танцюють всі! Повернення героїв» 17.15, 04.05 Критична точка 10.10 Х/ф «Мільйонер» (1) 19.20 Т/с «Катина Любов» (1) 12.40 Т/с «Черговий янгол» (1) 22.30 Х/ф «Мумія» (2) 15.40 «Битва екстрасенсів. Війна титанів» 01.10 Т/с «Слідчий комітет» (2) 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 02.45, 05.30 Т/с «30 потрясінь» (2) 19.35 Т/с «Без терміну давності. Добре ім’я» (1) 20.35 «Куб» 22.40 «Детектор брехні» 05.45 «Ранок на К1» 23.40 Т/с «Доктор Хаус» (1) 07.15 Х/ф «Велика пригода Оссі і Теда» 00.45 «Вiкна-Спорт» 09.00 Т/с «П’ята група крові» 00.55 Х/ф «Інтриганка» (1) 16.20 Х/ф «Смокінг» 18.20 М/ф «Змивайся» 20.00 «Розкішне життя» 21.00 «Велика різниця» 05:40 «Легенды бандитской Одессы» 06:30 «Друга смуга» 06:40 Х/ф «Александр маленький» (1) 08:30 «Правда жизни». Чем бы дитя ни тешилось 09:00 Д/с «Православные святые» 10:00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 12:00 Т/с «Детективы» 12:40 Х/ф «Не послать ли нам гонца?» (1) 14:45 Х/ф «Даурия» (1) 18:30 «Агенты влияния» 19:00 «Камера! Мотор! Знято!» 19:20 Інформаційна програма 19:40 «Спорт-тайм» 19:45 «Спорт-тайм плюс» 20:10 «Світло православ΄я» 20:40 «Казковий світ малят» 21:00 Інформаційна програма 21:20 «Спорт-тайм» 21:30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» (2) 22:30 Т/с «Закон и порядок» 23:30 «Свідок» 00:00 Х/ф «Хаос» (2) 02:10 «Свідок» 02:40 «Речовий доказ» 03:35 «Агенты влияния» 04:40 «Свідок» 05:10 «Уроки тетушки Совы» 05:25 «Правда жизни»

КІРОВОГРАД (37 к.)

ТРК "УКРАЇНА"

СТБ

К1

НТН + TTV

НОВИЙ КАНАЛ 05.15 Т/с «Вероніка Марс» 05.50, 06.35 Kids Time

понеділок 8 22.00 Т/с «Я лікую» 23.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 00.00 Х/ф «Адреналін 2: Висока напруга» 01.25 Х/ф «Відчуй ритм» 02.50 «15 хвилин до завтра» 03.10, 04.05 «Нічне життя» 03.50 «Мобільні розваги»

2+2 06.00 М/с «Галактичний футбол» 06.30 М/с «Спартак» 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.20 Т/с «Страховики» 09.00 «ДАІ.Дорожні війны» 11.15 Х/ф «Між янгелом та бісом» 13.15 Х/ф «Хотабич» 15.00 Т/с «Солдати 9» 18.00 «Еліта ВДВ» 19.00 Х/ф «Перехрестя смерті» (2) 21.00 Новини 2+2 21.15, 23.05 Проспорт 21.20 Х/ф «Зграя» (2) 23.10 Кубок світу «Раллі-рейд Абу-Дабі» 23.15 Х/ф «Мегазмія» (3) 01.00 «Круті поліцейські» 01.45 «Критична точка» 02.25 «Збирачі боргів» 03.25 Штопор. «Шалена Прихована камера»

1+1 06.00 «ТСН-тиждень» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.00 ТСН: «Телевізійна служба новин» 07.15 М/с «Чорний плащ» (1) 09.55 Т/с «Клон - 2» (1) 10.45 «Шість кадрів» 11.20 Т/с «Пончик Люся» (1) 12.15 «Зніміть це негайно» 13.10 «Цілковите перевтілення» 14.00 «Давай одружимось» 14.50 «Міняю жінку - 4» 16.05 «Сімейні мелодрами - 2» 17.00 «Не бреши мені - 3» 18.00 «ТСН. Особливе» 18.35, 05.00 «Говоримо і показуємо» 20.15, 20.50, 22.25 Т/с «Інтерни» (2) 21.15 «Принци бажають познайомитися» 23.00 «Х-місія» 00.15, 03.25 «Tkachenko.ua» 01.05, 04.15 Т/с «Закон і порядок - 3» (2) 02.00 Х/ф «Поїзд до Дарджилінга» (2)


9 вівторок

Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес!

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я

зірок» 10.10 «ВусоЛапоХвіст» 11.10 Х/ф «Повернення блудного тата» (1) 13.35 Т/с «Без терміну давності. Доб05.30, 22.35 Т/с «Круті береги» ре ім’я» (1) 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 15.40 «Битва екстрасенсів. Боротьба Новини континентів» 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «З новим 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» ранком» 19.05 Т/с «Без терміну давності. Жит07.30, 20.25 «Спорт у Подробицях» тя наповнене сенсом» (1) 09.10, 20.30 Т/с «Щасливий квиток» 20.10, 22.40 «Зірковий ринг» 11.20 Т/с «Одного разу в міліції» 23.10 Т/с «Доктор Хаус» (1) В 1942 году уроженцу 12.15, 05.00 «Знак якості» 02.10 «Вiкна-Спорт» 12.40 «Детективи» Елисаветграда Израилю 02.20 Х/ф «Інтриганка» (1) 13.20 «Слідство вели... з Леонідом КаФисановичу, первому на невським» подводном флоте, было 14.10 «Сімейний суд» присвоено звание Героя 15.05 «Судові справи» 05:45 «Легенды бандитской Одессы» 16.00 Т/с «Таємниці слідства -10» 06:35 «Друга смуга» Советского Союза. Фиса17.50 Т/с «Кровинушка» 06:40 Х/ф «Меченый атом» (1) нович также был награж18.55 Т/с «Свати 5» 08:35 Інформаційна програма ден двумя орденами Крас20.00, 03.00 «Подробиці» 08:55 «Спорт-тайм» 00.40 Х/ф « Про що ще говорять чо- 09:00 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес» ного Знамени, орденом ловіка» 10:00 Т/с «Закон и порядок» Отечественной войны 02.15 Д/ф «Секретні території» 11:00 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» I степени и американс03.25 «Телевізійна служба розшуку 12:00 Т/с «Детективы» ким орденом «Морской дітей» 12:40 Т/с «Литейный» 03.30 Д/ф «Повернення. Едуард 13:40 Т/с «Цепь» крест». Хиль» 15:40 Х/ф «Соль земли» 5 с.(1) 04.15 Д/ф «Провал Канариса» 17:15 Х/ф «В лесах под Ковелем» 1 с.(1) 18:30 «Речовий доказ». Прыщовцы. История заката 05.10, 06.20, 01.55, 03.55 Погода 19:00 «Культурна скарбничка» 05.15, 08.45, 03.30 Факти 19:20 Інформаційна програма 05.30, 04.25 Світанок 19:40 «Спорт-тайм» 06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.10, 07.35 Ділові факти 19:45 «В центрі уваги» 06.00 Ранкова молитва 06.25, 09.25, 12.55, 19.20, 01.50 Спорт 20:10 «Musiс-манія» 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00 Нови06.30, 15.20 «Прокурорська перевір20:30 «Казковий світ малят» ни ка». Т/с 21:00 Інформаційна програма 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 07.45 Стоп-10 21:20 «Спорт-тайм» 06.15, 07.10, 07.55 Погода 09.30, 19.25, 01.00 Надзвичайні нови21:30 Т/с «Криминалисты: мыслить 06.20 Мультфільм ни как преступник» (2) 06.35 Експерт на зв’язку 10.30, 16.30 «Убивча сила». Т/с 22:30 Т/с «Закон и порядок» 06.55 Православний календар 12.40 Анекдоти по-українськи 23:30 «Свідок» 07.15 Ера бізнесу 12.45 Факти. День 00:00 Х/ф «Крокодил» (3) 07.20 Країна on line 13.00, 20.10 «Чужий район». Т/с 01:55 «Свідок» 07.35 Хазяїн у домі 18.45 Факты. Вечер 02:30 «Речовий доказ» 07.40 Глас народу 22.15 Факти. Підсумок 03:25 «Агенты влияния» 07.45 Тема дня 22.30 «Вбивча швидкість». Х/ф (2) 04:55 «Свідок» 07.50 Заголовки 02.00 «Під прикриттям». Т/с 05:25 «Уроки тетушки Совы» 08.15 Корисні поради 04.00 ПроЦікаве 05:45 «Правда жизни» 08.30 Скарбничка 09.00 Підсумки дня 09.25 Погода 09.30 Світло 06.30 «Ранкова кава». 05.15 Т/с «Вероніка Марс» 10.00 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 07.00 «День за днем». Ранок 05.50, 06.35 Kids Time 10.55 Погода 07.15 «Ранкова кава» 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 11.00 Театральні сезони 09.00 Телевізійний серіал «Чужі грі06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Підйом» 11.45 Офіційна хроніка хи». 126 серія (1) 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратні 11.50 Euronews 09.45 Мультфільм штани» 12.00 Новини 10.00 «Імена в історії. Художник Іван 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Репортер 12.10 Діловий світ Ботько». Херсонська ОДТРК 07.35, 08.35, 19.20, 01.05 Погода 12.20 Погода 10.30 Художній фільм «Бруно» (1) 09.00, 23.45 Очевидець 12.35 Хай щастить 12.15 Ток-шоу «МИ!». Повтор від 02 09.55 Т/с «Світлофор» 12.55 Темний силует квітня 10.35, 19.55 Т/с «Молодята» 13.15 Х/ф «Бомж» 13.15 Ретрокінозал «Сорочинський 11.50 Т/с «Татусеві дочки» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) ярмарок» (1) 12.50, 22.40 Т/с «Ластівчине гніздо» 15.15 Діловий світ. Агросектор Обласна телевізійна мережа: 14.00 М/с «Аладдін» 15.20 Euronews 18.00 Іноземна для дітей 15.30, 15.50, 16.50 Teen Time 16.10 Погода 18.10 Телевізійний серіал «Чужі грі15.35 Пекельне побачення 16.15 «Секрети успіху» із Наталею Гохи». 127 серія (1) 15.55 Т/с «Заколотний шлях» роденською 19.00 «День за днем». Інформаційна 16.55 Т/с «Не родись вродлива» 16.45 Х/ф «Старі полковники» програма 17.55, 20.40 Т/с «Вороніни» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.15 Ділові новини 19.15, 01.00 Спортрепортер 18.35 Діловий світ 19.30 Тема дня 19.35 Піраньї 18.55 221. Екстрений виклик. Тиж19.45 Ток-шоу «МИ!» 21.45 Шур-амури день 20.45 Засинайка 01.15 Т/с «Купідон» 19.45 М.Задорнов. «Задоринки» 21.00 «День за днем». Інформаційна 02.00, 03.00 Зона ночі 20.15 Aфтершок програма 02.05 Українці Надія 20.40 Світ спорту 21.15 Ділові новини 03.05 Українці Любов 20.45 Плюс-мінус 21.30 Тема дня 04.00, 05.15 Зона ночі Культура 20.50 Про виплати компенсацій 21.45 Молодіжний фестиваль ама04.05 Так ніхто не кохав вкладникам Ощадбанку СРСР торського кіно РАНОК 04.30 Марко Кропивницький 20.55 Офіційна хроніка 22.35 Художній фільм «Их поменяли 21.00 Підсумки дня телами» (1) 21.15 Діловий світ 21.25 Соціальне шоу «Адреналін» 06.00 Срібний апельсин 22.55 Трійка, Кено, Максима 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події 23.00 Підсумки 05.45, 14.40 «Нез’ясовно, але факт» 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 Події Спорт 23.15 Спорт 06.30 «Документальний детектив» 07.15, 18.00 Т/с «Єфросинія. Продов23.20 Погода 07.00, 00.20 Т/с «Комісар Рекс» (1) ження» (1) 23.25 Від першої особи 09.00, 18.10 «Неймовірна правда про 08.30, 13.50, 20.15 Т/с «Слід» (1)

СІТІ дата

23.50 Експерт на зв’язку 00.15 Скарбничка

ІНТЕР

03.04

НТН + TTV

ICTV

УТ-1, ТРК "Ера"

КІРОВОГРАД (37 к.)

СТБ

НОВИЙ КАНАЛ

ТРК "УКРАЇНА"

09.10 Т/с «Охоронець - 3» (1) 11.00, 21.30 Т/с «Подружжя» (1) 12.00 Т/с «Гончі - 3» (1) 12.50 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.20, 02.45 Щиросерде зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.15 Критична точка 19.20 Т/с «Катина Любов» (1) 23.30 Т/с «Тюдори. Четвертий сезон» (3) 00.30 Т/с «Слідчий комітет» (2) 02.25, 05.40 Т/с «30 потрясінь» (2) 03.45 Х/ф «Мумія» (2)

К1 05.45 «Ранок на К1» 08.20 «Далекі родичі» 08.50 «Жіноча ліга» 09.20 «Халі Галі» 09.55 Т/с «Солдати» 14.05, 19.00 «У пошуках пригод» 15.00 «Світ зірок» 16.00 Т/с «Сваха» 17.00, 22.00 Т/с «Я лікую» 18.00, 21.00 «Велика різниця» 20.00 «Ще не вечір. Зіркові ворожки» 23.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 00.00 Т/с «Надприродне» 00.50 Т/с «Медіум» 01.30 Профілактика

2+2 06.00 М/с «Галактичний футбол» 06.30 М/с «Спартак» 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.25 Т/с «Страховики» 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.15, 21.15, 02.10 Проспорт 09.20, 02.15 Кубок світу «Раллі-рейд Абу-Дабі» 10.25, 18.00 «Еліта ВДВ» 11.30, 02.20 Т/с «Спецзагін Кобра-11» 13.15 Т/с «Мерлін» 15.00 Т/с «Солдати 9» 19.00 Х/ф «Темна помста» (2) 21.20, 23.35 Про Лігу Чемпіонів 21.30 Ліга Чемпіонов УЄФА. 1/4 фіналу. «Барселона» - «Мілан». Пряма трансляція 00.20 Ліга Чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. «Баварія» - «Олімпік» (Марсель)

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.05, 03.00 ТСН: «Телевізійна служба новин» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.15 М/с «Чорний плащ» (1) 09.55 Т/с «Клон - 2» (1) 10.45 Т/с «Пончик Люся» (1) 11.40 «Шість кадрів» 12.35 «Зніміть це негайно» 13.30 «Цілковите перевтілення» 14.20, 15.15, 03.15 «Давай одружимось» 16.10 «Сімейні мелодрами-2» 17.05 «Не бреши мені - 3» 18.00 «ТСН. Особливе» 18.35, 05.00 «Говоримо і показуємо» 20.15, 20.50, 22.40, 23.20, 23.55 Т/с «Інтерни» (2) 21.15 «І прийде кохання» 00.20, 04.00 Т/с «Закон і порядок - 3» (2) 01.15 Х/ф «Історія моїх сексуальних невдач» (2)


Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес!

СІТІ дата

04.04 В 1971 году умер уроженец Елисаветграда Трофим Калинович Коломиец - советский военачальник, генерал-лейтенант.

22.40 Погода 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Від першої особи 23.50 Експерт на зв’язку 00.15 Скарбничка

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я (1) 00.00 Гімн України

СТБ

05.45, 14.35 «Нез’ясовно, але факт» 06.30 «Документальний детектив» 07.00 «Зірковий ринг» 09.15, 18.10 «Неймовірна правда про зірок» 10.30 «ВусоЛапоХвіст» 11.25 Х/ф «Лєра» (1) 05.30, 22.35 Т/с «Круті береги» 13.30 Х/ф «Без терміну давності. Життя 07.00 «Новини» наповнене сенсом» (1) 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «З новим ран- 15.35 «Битва екстрасенсів. Боротьба ком» континентів» 07.30 Спорт у Подробицях 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 19.05 Т/с «Без терміну давності. Мате09.10, 20.30 Т/с «Щасливий квиток» ринський інстинкт» (1) 11.20 Т/с «Одного разу в міліції» 20.10 «Зіркове життя. Війна з продюсе12.15, 04.40 «Знак якості» ром» 12.40 «Детективи» 21.10 «Зіркове життя. Підкаблучники за 13.20 «Слідство вели... з Леонідом Ка- власним бажанням» невським» 22.40 «Зіркове життя. Зважені та не14.15 «Сімейний суд» щасливі» 15.10 «Судові справи» 23.55 Т/с «Доктор Хаус» (1) 16.00 Т/с «Таємниці слідства - 10» 00.55 Т/с «Комісар Рекс» (1) 17.50 Т/с «Кровинушка» 02.35 «Вiкна-Спорт» 19.00 «Свати 5» 02.45 Х/ф «Інтриганка» (1) 20.00, 01.05 «Подробиці» 20.25 «Спорт у Подробицях» 00.40 Програма «Парк автомобільного 06:10 «Легенды бандитской Одессы» періоду» 01.30 «Телевізійна служба розшуку ді- 07:00 «Друга смуга» 07:05 Х/ф «В лесах под Ковелем» 1 с.(1) тей» 08:35 Інформаційна програма 01.35 Х/ф «Інтердівчинка» (2) 04.00 Д/ф «Юрій Антонов. Пісні по- 08:55 «Спорт-тайм» 09:00 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес» коління» 10:00 Т/с «Закон и порядок» 11:00 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 12:00 Т/с «Детективы» 05.05 Служба розшуку дітей 12:40 Т/с «Литейный» 05.10, 06.20, 01.40, 04.00 Погода 13:40 Т/с «Цепь» 05.15, 03.30 Факти 15:30 Х/ф «Соль земли» 6 с.(1) 05.30, 04.30 Світанок 17:10 Х/ф «В лесах под Ковелем» 2 с.(1) 06.10, 07.35 Ділові факти 18:30 «Правда жизни». Пить или не 06.25, 09.25, 12.55, 19.20, 00.40 Спорт пить… 06.30, 15.20 «Прокурорська перевір- 19:00 «Камера! Мотор! Знято!» ка». Т/с 19:20 Інформаційна програма 07.45 Провокатор 19:40 «Спорт-тайм» 08.45 Факти. Ранок 19:45 «Карт-бланш» 09.30, 19.25, 01.30 Надзвичайні новини 20:10 «Ми йдемо в гості» 10.35, 16.30 «Убивча сила». Т/с 20:30 «Казковий світ малят» 12.45 Факти. День 21:00 Інформаційна програма 13.00, 20.10 «Чужий район». Т/с 21:20 «Спорт-тайм» 18.45 Факти. Вечір 21:30 Т/с «Криминалисты: мыслить как 22.15 Факти. Підсумок преступник» (2) 22.30 «Дороги назад немає». Х/ф (2) 22:30 Т/с «Закон и порядок» 01.45 «Вбивча швидкість». Х/ф (2) 23:30 «Свідок» 04.05 ПроЦікаве 00:00 Х/ф «Четвертый ангел» (2) 02:00 «Свідок» 02:35 «Речовий доказ» 03:00 «Мобильные развлечения» 06.30 «Ранкова кава» 03:15 «Речовий доказ» 07.00 «День за днем». Ранок 04:10 «Агенты влияния» 07.15 «Ранкова кава» 04:45 «Свідок» 09.00 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 05:15 «Уроки тетушки Совы» 127 серія (1) 05:45 «Правда жизни» 09.45 Мультфільм 10.00 Наодинці з усіма 10.30 «Легенди Запоріжжя. Остання битва кана Аспаруха». Запорізька ОД- 05.15 Т/с «Вероніка Марс» 05.50, 06.35 Kids Time ТРК 11.00 Художній фільм «Их поменяли 05.55, 14.30 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Підйом» телами» (1) 12.40 Ток-шоу «МИ!». Повтор від 03 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратні штани» квітня 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 13.40 «Персона» 07.35, 08.35, 19.20, 01.15 Погода 14.10 Мультфільми 09.00, 23.55 Очевидець Обласна телевізійна мережа: 09.55 Т/с «Світлофор» 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 10.35, 19.55 Т/с «Молодята» 11.50 Т/с «Татусеві дочки» 128 серія (1) 19.00 «День за днем». Інформаційна 12.50, 22.50 Т/с «Ластівчине гніздо» 13.55 М/с «Аладдін» програма 15.30, 15.50, 16.50 Teen Time 19.15 Ділові новини 15.35 Пекельне побачення 19.30 Тема дня 15.55 Т/с «Заколотний шлях» 19.45 Ток-шоу «МИ!» 16.55 Т/с «Не родись вродлива» 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». Інформаційна 17.55, 20.40 Т/с «Вороніни» 19.15, 01.10 Спортрепортер програма 19.35 Піраньї 21.15 Ділові новини 21.45 Ревізор 21.30 Тема дня 21.45 Художній фільм «Театр» 2 серії 01.20 Служба розшуку дітей

ІНТЕР

НТН + TTV

УТ-1, ТРК "Ера" 06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 07.55 Погода 06.20 Мультфільм 06.35 Експерт на зв’язку 06.55 Православний календар 07.15 Ера бізнесу 07.20 Країна on line 07.35 Хазяїн у домі 07.40 Глас народу 07.45 Тема дня 07.50 Заголовки 08.15 Корисні поради 08.30 Скарбничка 09.00 Підсумки дня 09.15 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 09.20 Уряд на зв’язку з громадянами 10.00 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 10.50 Погода 10.55 В гостях у Д. Гордона 11.45 Офіційна хроніка 11.50 Euronews 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.20 Погода 12.35 Армія 12.45 Кордон держави 13.10 Погода 13.15 Х/ф «Полювання на лисиць» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.20 Euronews 15.50 Погода 16.05 Оновлене місто 16.20 Ближче до народу. Дмитро Колдун 16.50 Х/ф «Призначення» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Діловий світ 18.55 Про головне 19.15 Концерт Клари Новикової 20.50 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.25 Плюс-мінус 21.30 Діловий світ 21.40 Світ спорту 21.45 Зірки гумору. Л.Ізмайлов, В.Винокур, О.Воробей, Ю.Гальцев, М.Галкін

ICTV

КІРОВОГРАД (37 к.)

НОВИЙ КАНАЛ

середа 10 01.30 Т/с «Купідон» 02.10, 03.05 Зона ночі 02.15 Українці Надія 03.10 Точка роси 04.05, 05.15 Зона ночі Культура 04.10 Княгиня Ольга 04.25 Сон Аліни Костомарової 04.45 Моє серце ножами проймає

ТРК "УКРАЇНА" 06.00, 05.35 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 Події Спорт 07.15, 18.00 Т/с «Єфросинія. Продовження» (1) 08.30, 13.50, 20.15 Т/с «Слід» (1) 09.10, 21.30 Т/с «Подружжя» (1) 11.00 Т/с «Гончі - 3» (1) 12.50, 04.25 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.20 Щиросерде зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.15, 03.45 Критична точка 19.20 Т/с «Катина Любов» (1) 23.30 Т/с «Каприка» (2) 01.30 Х/ф «Американський пиріг - 4» (2) 03.00, 05.15 Т/с «30 потрясінь» (2)

К1 05.45 «Ранок на К1» 08.20 «Далекі родичі» 08.50 «Жіноча ліга» 09.20 «Халі Галі» 09.55 Т/с «Солдати» 14.05, 19.00 «У пошуках пригод» 15.00 «Ще не вечір. Зіркові ворожки» 16.00 Т/с «Сваха» 17.00, 22.00 Т/с «Я лікую» 18.00, 21.00 «Велика різниця» 20.00 «Історії великого міста. Молодінахабні» 23.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 00.00 Т/с «Надприродне» 00.50 Т/с «Медіум» 01.30 «Нічне життя»

2+2 06.00 М/с «Галактичний футбол» 06.30 М/с «Спартак» 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.25 Т/с «Страховики» 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.15, 21.15, 02.10 Проспорт 09.20, 02.15 Кубок світу «Раллі-рейд Абу-Дабі» 10.25, 18.00 «Еліта ВДВ» 11.30, 02.20 Т/с «Спецзагін Кобра-11» 13.15 Т/с «Мерлін» 15.00 Т/с «Солдати 9» 19.00 Х/ф «Вуличні війни» (2) 21.20, 23.35 Про Лігу Чемпіонів 21.30 Ліга Чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. «Челсі» - «Бенфіка». Пряма трансляція 00.20 Ліга Чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. «Реал» - «АПОЕЛ»

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.20 ТСН: «Телевізійна служба новин» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.15 М/с «Чорний плащ» (1) 09.55 Т/с «Клон - 2» (1) 10.50 Т/с «Пончик Люся» (1) 11.40 «Шість кадрів» 12.35 «Зніміть це негайно» 13.30 «Цілковите перевтілення» 14.20, 15.15, 03.15 «Давай одружимось» 16.10 «Сімейні мелодрами - 2» 17.05 «Не бреши мені - 3» 18.00 «ТСН. Особливе» 18.35, 05.00 «Говоримо і показуємо» 20.15, 20.50, 23.40, 00.05 Т/с «Інтерни» (2) 21.15 «Гроші» 22.15 «Пекельна кухня - 2» 00.30, 04.00 Т/с «Закон і порядок - 3» (2) 01.30 Х/ф «Французькі цілувальники»


11

четвер

СІТІ дата

05.04 В 1970 году свой последний матч в Кубке Советского Союза кировоградская «Звезда» провела против криворожского «Кривбасса».

Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес! 21.20 Діловий світ 21.30 Досвід 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Від першої особи 23.50 Експерт на зв’язку 00.15 Скарбничка

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я

00.00 Гімн України

СТБ

05.45, 14.45 «Нез’ясовно, але факт» 06.30 «Документальний детектив» 07.00, 01.50 Т/с «Комісар Рекс» (1) 09.00, 18.10 «Неймовірна правда про зірок» 10.00 «ВусоЛапоХвіст» 11.40 Х/ф «Сестронька» (1) 13.40 Х/ф «Без терміну давності. Мате05.30, 22.35 Т/с «Круті береги» ринський інстинкт» (1) 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 15.45 «Битва екстрасенсів. Боротьба Новини континентів» 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «З новим ран- 18.00, 22.00 «Вікна-Новини» ком» 19.05 Т/с «Без терміну давності. Про07.30, 20.25 «Спорт у Подробицях» щавай, ми відлітаємо» (1) 09.10, 20.30 Т/с «Щасливий квиток» 20.10, 22.40 «Холостяк-2» 11.20 Т/с «Одного разу в міліції» 23.55 «Холостяк-2. Як вийти заміж» 12.15 «Знак якості» 00.55 Т/с «Доктор Хаус» (1) 12.40 «Детективи» 03.20 «Вiкна-Спорт» 13.20 «Слідство вели... з Леонідом Ка- 03.30 Х/ф «Інтриганка» (1) невським» 14.10 «Сімейний суд» 15.05 «Судові справи» 06:05 «Легенды бандитской Одессы» 16.00 Т/с «Таємниці слідства - 10» 07:00 «Друга смуга» 17.50 Т/с «Кровинушка» 07:05 Х/ф «В лесах под Ковелем» 2 18.55 Т/с «Свати 5» с.(1) 20.00, 01.25 «Подробиці» 08:35 Інформаційна програма 00.40 «Розбір польотів» 01.50 «Телевізійна служба розшуку 08:55 «Спорт-тайм» 09:00 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес» дітей» 10:00 Т/с «Закон и порядок» 01.55, 04.10 Х/ф «Біле золото» 03.20 Д/ф «Алтайський самородок. 11:00 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 12:00 Т/с «Детективы» Панкратов - Чорний» 12:40 Т/с «Литейный» 13:40 Т/с «Цепь» 15:35 Х/ф «Соль земли» 6 с.(1) 05.10, 06.15, 01.55, 04.00 Погода 17:10 Х/ф «В лесах под Ковелем» 3 05.15, 03.30 Факти с.(1) 05.30, 04.25 Світанок 18:30 «Легенды уголовного розыска». 06.10, 07.35 Ділові факти Колымская царица 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 00.55 Спорт 19:00 «Податки без таємниць» 06.30, 15.20 «Прокурорська перевір- 19:20 Інформаційна програма ка». Т/с 19:40 «Спорт-тайм» 07.40 Максимум в Україні 19:45 «Відверто» 08.45 Факти. Ранок 20:15 «Дихання танцю» 09.30, 19.25, 01.50 Надзвичайні нови- 20:45 «Казковий світ малят» ни 21:00 Інформаційна програма 10.30, 16.30 «Убивча сила». Т/с 21:20 «Спорт-тайм» 12.45 Факти. День 21:30 Т/с «Криминалисты: мыслить как 13.00 Анекдоти по-українськи преступник» (2) 13.05, 20.10 «Чужий район». Т/с 22:30 Т/с «Закон и порядок» 18.45 Факти. Вечір 23:30 «Свідок» 22.15 Факти. Підсумок 00:00 «Спецназ внутренних войск. 22.30 «Одинак». Х/ф (2) Миссия выполнима» 02.00 «Дороги назад немає». Х/ф (2) 00:30 «Покер. Million Dollar Challenge» 04.05 ПроЦікаве 01:45 «Свідок» 02:20 «Речовий доказ» 03:45 «Агенты влияния» 04:15 «Свідок» 06.30 «Ранкова кава» 04:50 «Уроки тетушки Совы» 07.00 «День за днем». Ранок 05:10 «Правда жизни» 07.15 «Ранкова кава» 09.00 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 128 серія (1) 05.10 Т/с «Вероніка Марс» 09.45 Мультфільм 05.55, 06.35 Kids Time 10.00 Маестро 10.30 «Тернопілля крізь роки. Поділ- 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Підйом» ля». Тернопільська ОДТРК 11.00 Художній фільм «Театр» 2 серії 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратні штани» (1) 13.15 Ток-шоу «МИ!» Повтор від 04 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 01.05 Погода квітня 09.00, 23.50 Очевидець 14.15 Феєрія мандрів 09.55 Т/с «Світлофор» Обласна телевізійна мережа 10.35, 19.55 Т/с «Молодята» 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 11.45 Т/с «Татусеві дочки» 12.50, 22.45 Т/с «Ластівчине гніздо» 129 серія (1) 19.00 «День за днем». Інформаційна 14.00 М/с «Аладдін» 15.30, 15.50, 16.50 Teen Time програма 15.35 Пекельне побачення 19.15 Ділові новини 15.55 Т/с «Заколотний шлях» 19.30 Тема дня 16.55 Т/с «Не родись вродлива» 19.45 Ток-шоу «МИ!» 17.55, 20.40 Т/с «Вороніни» 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». Інформаційна 19.15, 01.00 Спортрепортер 19.35 Піраньї програма 21.45 Кухня на двох 21.15 Ділові новини 01.10 Служба розшуку дітей 21.30 Тема дня 21.45 Художній фільм «Комедія суво- 01.20 Т/с «Купідон» 02.05, 03.30 Зона ночі рого режиму» (1) 02.10 Четверта хвиля 23.05 Феєрія мандрів 03.30 Загублений рай 23.30 Час країни

ІНТЕР

НТН + TTV

ICTV

УТ-1, ТРК "Ера" 06.00 «Доброго ранку, Україно!» 06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 07.55 Погода 06.20, 06.20 Мультфільм 06.35 Експерт на зв’язку 06.55 Православний календар 07.15 Ера бізнесу 07.20 Країна on line 07.35 Хазяїн у домі 07.40 Глас народу 07.45 Тема дня 07.50 Заголовки 08.15 Корисні поради 08.30 Скарбничка 09.00 Підсумки дня 09.25 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 09.30 Погода 09.35 Книга.ua 09.55 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 10.50 Погода 10.55 Здоров’я 11.45 Офіційна хроніка 11.50 Euronews 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.30 Аудієнція. Країни від А до Я 12.55 Право на захист 13.15 Вікно в Америку 13.45 Х/ф «Червоний намет» 1с. 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.20 Euronews 15.55 Погода 16.00 Фольк-music 16.50 Х/ф «Незваний друг» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Діловий світ 18.55 Про головне 19.15 Весняний жарт з С.Єщенком 19.40 Зірки гумору. К.Новикова, М.Галкін, В.Коклюшкін, А.Трушкін 20.35 Світ спорту 20.45 Плюс-мінус 20.50 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня

КІРОВОГРАД (37 к.)

НОВИЙ КАНАЛ

04.20, 05.05 Зона ночі Культура 04.25 Майстер музи 04.40 Птахи гнізда Марії

ТРК "УКРАЇНА" 06.00, 05.35 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 Події Спорт 07.15, 18.00 Т/с «Єфросинія. Продовження» (1) 08.30, 13.50, 20.15 Т/с «Слід» (1) 09.10, 21.30 Т/с «Подружжя» (1) 11.00 Т/с «Гончі - 3» (1) 12.50, 04.25 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.20, 02.40 Щиросерде зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.15, 03.45 Критична точка 19.20 Т/с «Катина Любов» (1) 23.30 Т/с «Каприка» (2) 00.30 Х/ф «Небезпечний Бангкок» (2) 02.20, 05.15 Т/с «30 потрясінь» (2)

К1 05.45 «Ранок на К1» 08.20 «Далекі родичі» 08.50 «Жіноча ліга» 09.20 «Халі Галі» 09.55 Т/с «Солдати» 14.05, 19.00 «У пошуках пригод» 15.00 «Історії великого міста. Молодінахабні» 16.00 Т/с «Сваха» 17.00, 22.00 Т/с «Я лікую» 18.00, 21.00 «Велика різниця» 20.00 «Ще не вечір. Російська Ванга» 23.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 00.00 Т/с «Надприродне» 00.50 Т/с «Медіум» 01.30 «Нічне життя»

2+2 06.00 М/с «Галактичний футбол» 06.30 М/с «Спартак» 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.25 Т/с «Страховики» 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.15, 21.15, 02.20 Проспорт 09.20, 02.25 Кубок світу «Раллі-рейд Абу-Дабі» 10.25, 18.00 «Еліта ВДВ» 11.30, 02.30 Т/с «Спецзагін Кобра-11» 13.15 Т/с «Мерлін» 15.00 Т/с «Солдати 9» 19.00 Х/ф «Смертельне правосуддя» (2) 21.20 «Убойне відео» 21.45, 23.55 Про Лігу Європи 21.55 Ліга Європи УЄФА. 1/4 фіналу. «Металіст» - «Спортінг». Пряма трансляція 00.30 Ліга Європи УЄФА. 1/4 фіналу. «Атлетік» (Більбао) - «Шальке»

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 22.40, 03.25 ТСН: «Телевізійна служба новин» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.15 М/с «Чорний плащ» (1) 09.55 Т/с «Клон - 2» (1) 10.45 Т/с «Пончик Люся» (1) 11.40 «Шість кадрів» 12.35 «Зніміть це негайно» 13.30 «Цілковите перевтілення» 14.20, 15.15, 03.40 «Давай одружимось» 16.10 «Сімейні мелодрами - 2» 17.05 «Не бреши мені - 3» 18.00 «ТСН. Особливе» 18.35, 05.15 «Говоримо і показуємо» 20.15 «Я люблю Україну-2» 21.40 Т/с «Вісімдесяті» (1) 22.55, 04.25 Т/с «Закон і порядок - 3» (2) 23.55 Х/ф «Дикі хлопці» (2) 01.40 Х/ф «Французькі цілувальники» (2)


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

12


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-мода

Когда речь заходит о подготовке к новому сезону, не может быть мелочей, которые не стоят внимания. Важно всё – фасоны, цвета и даже ткани, фактуры и отделка.

Кожа Вещи из кожи можно вписать практически в любую из актуальных тенденций весны-лета 2012. В новом сезоне следует отдать предпочтение мягкой коже пастельных оттенков, а также желтого, оранжево-коричневого и зеленого цветов. Не бойтесь примерить кожаные шорты, брюки и пиджаки, в этих вещах вы будете выглядеть очень актуально.

Кружево

куртка orsay

По-прежнему актуально кружево (в этом сезоне предпочтительно цветное). Чтобы свести с ума любимого мужчину примерьте кружевную юбкукарандаш или микро-шорты. Не менее модно вы будете выглядеть в кружевном пальто или с кружевной сумкой в руках.

Прозрачные материалы блуза Jennyfer

Прозрачные ткани достаточно универсальны, когда речь идет о тенденциях этого сезона. Они подходят и для женственных образов, и для создания спортивных комплектов. Кроме шифона и органзы, дизайнеры предлагают использовать прозрачную плёнку и ткани с «целлофановым» эффектом.

Плиссированные и гофрированные ткани Must-have сезона весна-лето 2012 – платья, юбки, топы из плиссированных или гофрированных тканей.

Льняные ткани

блуза orsay

Обязательно пополните гардероб вещами изо льна, напоминающего домотканое полотно. Обратите внимание на ткани с рисунками, создаваемые сложным переплетением цветных волокон.

Трикотаж свободной вязки

свитер Jennyfer

До лета ещё далеко, поэтому нам не обойтись без вещей из трикотажа. На пике моды «рыхлые» фактуры и трикотаж со спущенными петлями. Непревзойденный вариант – трикотаж с вплетением металлизированных нитей.

Деним Пресловутые джинсы и юбки не в счет. Приобретите актуальные джинсовые рубашки или укороченные курточки. И не бойтесь миксовать в одном комплекте разные ткани и фактуры, ведь во все времена иконами стиля становились только те девушки, которые не куртка orsay боялись идти на смелые модные эксперименты.

13


Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес!

СІТІ дата

06.04 В 1900 году в газете «Звезда» было напечатано стихотворение Ефима Придворова «О Демьяне Бедном, мужике вредном». Имя героя стихотворения вначале было шутливым прозвищем Придворова в редакционных кругах, а затем стало его литературным псевдонимом». Так Придворов, который провел детство в Елисаветграде, вошел в русскую литературу под именем Демьян Бедный.

УТ-1, ТРК "Ера" 06.00 «Доброго ранку, Україно!» «Країна on line» 06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 07.55 Погода 06.45 Невідоме від відомих 06.50 Глас народу 06.55 Православний календар 07.15 Ера бізнесу 07.35 Хазяїн у домі 07.50 Заголовки 08.15 Корисні поради 08.30 Скарбничка 09.00 Підсумки дня 09.20 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 09.25 Погода 09.30 Прем’єра. Д/ф «Між минулим і нинішнім. Бібліотека Києво-Могилянської академії» 10.00 Ток-шоу «Легко бути жінкою» 10.50 Погода 10.55 Ток-шоу «Віра. Надія. Любов» 11.45 Офіційна хроніка 11.50 Euronews 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.25 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 12.55 Околиця 13.20 Погода 13.40 Х/ф «Червоний намет» 2с. 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.30 Спортсмен року 17.25 Погода 17.30 Euronews 18.00 Погода 18.15 221. Екстрений виклик 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Шляхами України 19.00 Наша пісня 19.40 Зірки гумору. В.Данилець, В.Моїсеєнко, Ю.Стоянов, І.Олейников, М.Жванецький 20.35 After Live (За лаштунками ШустерLive) 20.55 Про виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР 21.00 Підсумки дня 21.15 Плюс-мінус 21.20 Діловий світ 21.25 Шустер-Live 22.45 Трійка, Кено, Секунда удачі 22.50 Шустер-Live 23.20 Хресна Дорога за участю Святішого

Отця Бенедикта ХVІ в Колізеї (Рим) 01.20 Нащадки 01.30 Фігурне катання. Чемпіонат світу 03.30 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 04.30 Досвід 05.50 Діловий світ. Агросектор

ІНТЕР 05.30 Т/с «Круті береги» 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «З новим ранком» 07.30, 20.25 «Спорт у Подробицях» 09.10 Т/с «Щасливий квиток» 11.20 Т/с «Одного разу в міліції» 12.15, 03.50 «Знак якості» 12.40 «Детективи» 13.20 «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.15 «Сімейний суд» 15.10 «Судові справи» 16.05 Т/с «Таємниці слідства - 10» 17.55 Т/с «Кровинушка» 19.00 Т/с «Свати 5» 20.00, 03.25 «Подробиці» 20.30 «Київ вечірній» 22.30 «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» 01.45 Х/ф «Отрава, або всесвітня історія отруєнь» (2)

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я 05.40 «Документальний детектив» 06.05 Х/ф «Лєра» (1) 07.55 Х/ф «Терористка Іванова» (1) 17.35, 22.00 «Вiкна-Новини» 17.45 Х/ф «Любов і голуби» (1) 20.00, 22.40 «Танцюють всі! Повернення героїв» 23.55 Х/ф «Сестронька» (1) 01.45 «Вiкна-Спорт» 01.55 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» (1)

НТН + TTV

06:05 «Легенды бандитской Одессы» 07:00 «Друга смуга» 07:05 Х/ф «В лесах под Ковелем» 3 с.(1) 08:35 Інформаційна програма 08:55 «Спорт-тайм» 09:00 Т/с «NCIS: Лос-Анджелес» 10:00 Т/с «Закон и порядок» 11:00 Т/с «CSI: Лас-Вегас – 10» 12:00 Т/с «Детективы» 12:40 Т/с «Литейный» 13:40 Т/с «Цепь» 15:35 Х/ф «Убить «Шакала» (1) 17:10 Х/ф «Под маской беркута» (1) 19:00 «Податки без таємниць» 19:20 Інформаційна програма 19:40 «Спорт-тайм» 19:45 «На порядку денному» 20:45 «Казковий світ малят» 21:00 Інформаційна програма 21:20 «Спорт-тайм» 21:25 «Дихання танцю» 21:55 «Музика на «TTV» 22:10 Х/ф «Саперы» (1) 05.05 Служба розшуку дітей 00:20 Х/ф «Слепота» (3) 05.10, 06.15, 01.50, 03.05 Погода 02:40 «Свідок» 05.15, 02.35 Факти 03:10 «Речовий доказ» 05.30, 03.10 Світанок 04:00 «Свідок» 06.10, 07.35 Ділові факти 04:35 «Уроки тетушки Совы» 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 01.45 Спорт 04:55 «Свідок» 06.30, 15.20 «Прокурорська перевірка». 05:25 «Правда жизни» Т/с 07.40 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.25 Надзвичайні новини 05.05 Т/с «Вероніка Марс» 10.30, 16.30 «Убивча сила». Т/с 05.45, 01.10 Служба розшуку дітей 12.40 Анекдоти по-українськи 05.50, 06.35 Kids Time 12.45 Факти. День 05.55, 14.30 М/с «Джуманджи» 13.00 «Чужий район». Т/с 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Підйом» 18.45 Факти. Вечір 06.45, 14.50 М/с «Губка Боб Квадратні 20.10 «Вавілон нашої ери». Х/ф штани» 22.15 «22 кулі. Безсмертний». Х/ф (2) 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Репортер 00.45 Голі та смішні 07.35, 08.35, 19.20, 01.05 Погода 01.55 ПроЦікаве 09.00, 23.50 Очевидець 09.55, 19.35 Т/с «Світлофор» 10.30 Т/с «Молодята» 11.45 Т/с «Татусеві дочки» 06.30 «Ранкова кава» 12.45 Т/с «Ластівчине гніздо» 07.00 «День за днем». Ранок. 13.55 М/с «Аладдін» 07.15 «Ранкова кава» 15.25, 15.50, 16.50 Teen Time 09.00 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 15.30 Пекельне побачення 129 серія (1) 15.55 Т/с «Заколотний шлях» 09.45 Мультфільм 16.55 Т/с «Не родись вродлива» 10.00 Наше здоров’я 17.55 Т/с «Вороніни» 10.30 Художній фільм «Комедія суворого 19.15, 01.00 Спортрепортер режиму» (1) 21.50 Пакуй валізи 11.50 «Яремчук. Солов’їна пісня». Черні- 01.20 Т/с «Купідон» вецька ОДТРК 02.00, 03.20 Зона Ночі 12.20 Ток-шоу «МИ!» Повтор від 05 квітня 02.05, 03.25 Богдан Хмельницький 13.20 «Персона» 04.40, 05.40 Зона ночі Культура 13.50 Мультфільми 04.45 Бистроплинний сон Обласна телевізійна мережа: 05.25 POETA MAXIMUS 18.00 Іноземна для дітей 18.10 Телевізійний серіал «Чужі гріхи». 130 серія (1) 19.00 «День за днем». Інформаційна про- 06.00, 05.50 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.40 Події грама 07.10, 17.10, 19.15, 04.00 Події Спорт 19.15 Ділові новини 07.15, 18.00 Т/с «Єфросинія. Продовжен19.30 Тема дня ня» (1) 19.45 Теми тижня 08.30, 13.50 Т/с «Слід» (1) 20.45 Засинайка 21.00 «День за днем». Інформаційна про- 09.10 Т/с «Подружжя» (1) 11.00 Т/с «Гончі - 3» (1) грама 12.50, 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять» 21.15 Ділові новини 15.20, 03.05 Щиросерде зізнання 21.30 Тема дня 21.45 Художній фільм «Копируя Бетхове- 16.00 Федеральний суддя 17.15, 04.05 Критична точка на» (1) 19.20 Т/с «Катина Любов» (1) 23.30 Час країни 20.15 Т/с «Охоронець - 3» (1) 00.00 Гімн України 23.45 Х/ф «Червоні перли кохання» (2) 01.30 Ласкаво просимо 02.45, 05.30 Т/с «30 потрясінь» (2)

ICTV

НОВИЙ КАНАЛ

КІРОВОГРАД (37 к.)

ТРК "УКРАЇНА"

СТБ

п'ятниця 14 К1 05.45 «Ранок на К1» 08.20 «Далекі родичі» 08.50, 23.40 «Жіноча ліга» 09.20 «Халі Галі» 09.55 Т/с «Солдати» 14.05, 19.00 «У пошуках пригод» 15.00 «Ще не вечір. Російська Ванга» 16.00 Т/с «Сваха» 17.00 Т/с «Я лікую» 18.00 «Велика різниця» 20.00 «Красиво жити. У тилу мільйонера» 21.00 «КВН» 00.00 Т/с «Надприродне» 00.50 Т/с «Медіум» 01.30 «Нічне життя»

2+2 06.00 М/с «Галактичний футбол» 06.30 М/с «Спартак» 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00 «Огляд матчів Ліги Європи» 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.15, 21.15, 23.00 Проспорт 09.20, 23.05 Кубок світу «Раллі-рейд АбуДабі» 09.25 Т/с «Страховики» 10.25 «Еліта ВДВ» 11.20, 02.25 Т/с «Спецзагін Кобра-11» 13.05 Т/с «Мерлін» 14.50 Т/с «Солдати 9» 16.50 Чемпіонат України з футболу. 26 тур. «Волинь» - «Ворскла» 19.00 Чемпіонат України з футболу. 26 тур. «Арсенал» - «Оболонь» 21.20 «Ульотне відео по-російськи» 21.55 «Убойне відео» 23.10 Х/ф «Зграя» (2) 00.55 Х/ф «Мегазмія» (3) 03.55 Т/с «Острів любові. Блуд» (2)

1+1 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ТСН: «Телевізійна служба новин» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 «Сніданок з 1+1» 07.15 М/с «Чорний плащ» (1) 09.55 Т/с «Клон - 2» (1) 10.45 Т/с «Пончик Люся» (1) 11.40 «Шість кадрів» 12.35 «Зніміть це негайно» 13.30 «Цілковите перевтілення» 14.20, 15.15, 03.45, 04.30 «Давай одружимось» 16.10 «Сімейні мелодрами - 2» 17.05 «Не бреши мені - 3» 18.00 «ТСН. Особливе» 18.35, 05.15 «Говоримо і показуємо» 20.10 «Добрий вечір» 21.40 Х/ф «Код да Вінчі» (2) 00.30 Х/ф «Спуск - 2» (3) 10 Х/ф «Дикі хлопці» (2)


15

субота

Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес!

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я

10.10 «ВусоЛапоХвіст» 10.50 «Зіркове життя. Війна з продюсером» 11.50 «Зіркове життя. Підкаблучники за власним бажанням» 12.50 «Зіркове життя. Зважені та нещасливі» 03.50, 04.25 Погода 13.55 «Холостяк-2» 03.55 Факти 18.00 «Холостяк-2. Як вийти заміж» 04.30 Інший футбол 19.00 «Україна має талант!-4» 04.55 Козирне життя 22.15 Х/ф «Любов і голуби» (1) 05.20, 02.05 «Подорож «Єдинорога». 00.45 «Детектор брехні» 1-2 с. Х/ф 08.30 Бережись автомобіля 09.15 Зірки YouTube. Прем’єра В 2011 году Киро09.40 Люди, коні, кролики...і домашні 06:00 «Легенды бандитского Киева» воградский горисполком ролики 06:50 Т/с «Чисто английские убийспринял постановление 10.00 ЄвроФуд-2012 тва» (1) 10.25 Квартирне питання 09:05 Х/ф «Черный квадрат» (1) о повышении тарифа на 11.20 Твій рахунок. Прем’єра 11:30 Інформаційна програма проезд в маршрутках с 1,5 12.20 Провокатор 11:50 «Спорт-тайм» до 2 гривен. Прокурор го13.20, 18.55 Спорт 11:55 «На порядку денному» рода опротестовал пос13.25, 20.55 Наша Russia 12:55 «Musiс-манія» 13.50 «Вавілон нашої ери». Х/ф 13:15 «В центрі уваги» тановление из-за наруше15.55 Максимум в Україні 13:40 «Камера! Мотор! Знято!» ния целого ряда законов, 16.55 «Поліцейська академія-3: Зно- 14:00 «Відверто» и еще некоторое время ву на тренування». Х/ф 14:30 «В розрізі тижня» Підсумкова ін18.45 Факти. Вечір формаційна програма кировоградцы платили в 19.00 «Спокута». Х/ф 15:00 Т/с «Защита Красина – 2» маршрутках разные сум21.50 «Екзорцист. Початок». Х/ф (2) 19:00 Т/с «Тайны следствия – 9» (1) мы – в зависимости от 00.00 «Хроніки мутантів». Х/ф (2) 23:00 Реалити-шоу «Резервисты» настойчивости водителя 04.55 ПроЦікаве 00:00 Х/ф «Снайпер» (2) 05.10 Світанок 01:40 «Речовий доказ» и собственной смелости. 03:35 «Агенты влияния» 04:30 «Уроки тетушки Совы» 04:55 «Правда жизни» 08.00 Озирнись! 08.30 Теми тижня 09.30 Лінія захисту 10.00 «Киньте все, гармошка грає!» 05.45 Т/с «Вероніка Марс» 10.30 «Вишиванка. Родина Димових». 07.05, 01.15 Х/ф «Вічно молодий» Миколаївська ОДТРК 09.00 М/с «Губка Боб Квадратні шта11.00 «12 балів» ни» 12.00 У народному стилі 09.35 М/с «Пінгвіни з Мадагаскару» 06.00 Ранкова молитва 12.30 Художній фільм «Копируя Бетхо- 10.00 Ревізор 06.05, 07.10, 07.55 Погода вена» (1) 11.05 Аферисти 06.10 Мультфільм 14.10 Спортленд 12.05 Стороннім В... 06.30 Світ православ’я 14.40 «Євро-2012» 13.05 Новий погляд 07.15 Ера здоров’я 15.10 Сильні духом 14.10 Кухня на двох 07.40 Корисні поради Обласна телевізійна мережа: 15.10 Даєш молодь! 08.00 Шустер-Live 18.00 Кіровоградська філармонія 15.50 Х/ф «Батько нареченої» 09.00 Школа юного суперагента представляє… 18.00 Х/ф «Батько нареченої-2» 09.15 Шустер-Live 20.10 Х/ф «Вагітний» 11.00 After Live (За лаштунками Шус- 18.30 К-Авто 19.00 «50 запитань Ларіну». Прямий 22.00 Хто зверху? тер-Live) ефір з головою обласної державної 23.30 Х/ф «Нереальний блокбастер» 11.25 Х/ф «Сталінград» адміністрації з нагоди другої річниці (2) 14.55 Погода перебування на посаді. 01.10 Спортрепортер 15.10 В гостях у Д.Гордона 22.00 Художній фільм «Сабріна» (1) 03.05 Зона Ночі 17.05 Зелений коридор 03.10 Іван Мазепа 17.15 Погода 04.05, 05.00 Зона ночі Культура 17.20 Атака магії. Мистецтво за бра04.10 SOLO-MEA мою 05.05 «Наші улюблені мультфільми» 04.40 Перетворення 17.50 Караоке для дорослих (1) 18.30 Погода 06.05, 01.40 Х/ф «Людина-амфібія» (1) 18.35 Золотий гусак 19.00 «Життя неповторний сюжет». 07.50 «Караоке на Майдані» 08.50 «Сніданок з Юлією Висоцькою» 06.00, 05.20 Срібний апельсин Концерт О.Пекун 09.00 «Їмо вдома» 07.00, 19.00, 03.30 Події 20.45 Мегалот 20.50 Кабмін: подія тижня 21.00 Підсумки дня 21.35 Зворотній зв’язок 21.45 Зірки гумору. К.Новикова, В.Коклюшкін, О.Пєсков, А.Трушкін 22.45 Погода 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 22.55 Погода 23.00 Експерт на зв’язку 23.25 Погода 23.30 Ера здоров’я 23.50 Музична колекція І.Федишин 00.15 Скарбничка

СІТІ дата

20.30 «Вечірній квартал» 22.30 «Велика різниця» 23.40, 04.00 Х/ф «Адмиралъ» 02.00 Д/ф «Ісус: Останні 40 днів»

ICTV

07.04

НТН + TTV

КІРОВОГРАД (37 к.)

НОВИЙ КАНАЛ

УТ-1, ТРК "Ера"

СТБ

ТРК "УКРАЇНА"

ІНТЕР 05.10 «Парк автомобільного періоду» 05.40 «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» 08.30 «Городок» 09.05 «Орел і Решка» 10.00 «Україно, вставай!» 10.45 «Вирваний з натовпу» 11.20 Т/с «Серафіма Прекрасна» 17.05 «Київ вечірній» 19.00 «Розсмішити коміка» 20.00, 03.30 «Подробиці»

07.10 Події Спорт 07.15, 03.50 Х/ф «Зачарована Елла» (1) 09.00, 11.00 Т/с «Дорожній патруль - 9» (1) 10.00 Таємниці зірок 13.00, 01.15 Т/с «Анжеліка» (1) 15.55 Футбол. Прем’єр Ліга. «Шахтар» (Донецьк) - «Динамо» (Київ) 18.00, 19.20 Т/с «Чотири пори літа» (1) 21.15 Х/ф «Батьки» (1) 23.15 Х/ф «Гра в хованки» (1)

К1 05.45 «Ранок на К1» 07.25 Хресна дорога в Колізеї 09.00 Мультфільми 09.55 Д/п «Пригоди Остіна Стівенса» 11.00 Д/п «Мега мисливці. Зброя хижаків» 12.05 Х/ф «Вони помінялися місцями» 13.55 Т/с «П’ята група крові» 17.45 «Розкішне життя» 18.45 «КВН» 21.05 Х/ф «Пікап. Зйом без правил» 22.45 Х/ф «Убивства в Оксфорді» 00.45 Х/ф «Хороший хлопець» 02.10 Х/ф «Тріксі» 04.00 М/ф «Корто Мальтез» 05.30 «Нічне життя»

2+2 08.10 М/с «Бен 10. Іншопланетна надсила» 10.15 Проспорт 10.20 Кубок світу «Раллі-рейд Абу-Дабі» 10.25 «ПрожекторПерісХілтон» 11.10 «Yesterday Live» 12.05 «Ульотне відео по-російськи» 13.35, 14.20, 15.20, 16.20 Т/с «Страховики» 17.20 Чемпіонат України з футболу. 26 тур. «Карпати» - «Металург» 19.30 Т/с «Втеча» (2) 23.35 Х/ф «Город гріхів» (3) 01.45 Х/ф «Перехрестя смерті» (2) 03.10 Х/ф «Темна помста» (2) 04.35 «Шалена прихована камера»

1+1 06.20 М/ф «Смурфи» (1) 07.15 «Справжні лікарі - 2» 08.05 «Світське життя» 09.05 «Хто там?» 10.10, 10.35 М/с «Тімон і Пумба» (1) 11.00, 20.00, 03.50 Т/с «Інтерни» (2) 19.30 ТСН: «Телевізійна служба новин» 22.10 «Добрий вечір» 23.55 Х/ф «Код да Вінчі» (2) 02.25 Х/ф «Спуск - 2» (3) 05.25 Х/ф «Принц і я: Королівський медовий місяць» (1)


Тел. 32-52-60

Просто розумний фітнес! Арлазоров»

СІТІ дата

08.04 В 1807 году Анастасий Антонович Юрковский, генерал-майор, шеф Елисаветградского гусарского полка «В воздаяние отличного мужества и храбрости, оказанных в сражении против французских войск 27-го января» (при Прейсиш-Эйлау) был награжден Георгиевским крестом ІІІ степени.

ICTV 05.50, 06.10 Погода 05.55 Факти 06.20 Мультфільми 07.05 Квартирне питання 07.55 ЄвроФуд-2012 08.40 Анекдоти по-українськи 09.00 Море по коліно 09.35 «Забійний футбол». Х/ф 11.30 Козирне життя 11.55 Інший футбол 12.20 Спорт 12.25 «Спокута». Х/ф 14.15 «Поліцейська академія-3: Знову на тренування». Х/ф 16.20 «Поліцейська академія-4. Громадське патрулювання». Х/ф 18.10 Наша Russia 18.45 Факти тижня 19.45 «Ми з майбутнього». Х/ф 23.30 Голі та смішні 00.15 «22 кулі. Безсмертний». Х/ф (2) 02.30 Інтерактив. Тижневик 02.50 Битва націй 03.50 ПроЦікаве 04.30 Світанок

вул. Волкова, 13-Б центр здоров'я центр здоров'я 20:30 «В розрізі тижня» Підсумкова інформаційна програма 21:00 Х/ф «До смерти» (2) 23:10 Х/ф «Крокодил – 2: список жертв» (3) 01:15 Х/ф «Наводчик» 02:50 «Речовий доказ» 04:10 «Агенты влияния» 05:00 «Уроки тетушки Совы» 05:20 «Правда жизни»

НОВИЙ КАНАЛ

05.00 Т/с «Вероніка Марс» 05.40 Кліпси 06.00 Х/ф «Батько нареченої» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитаєте в доктора 08.25 Даєш молодь! 08.55 М/с «Губка Боб Квадратні штани» 09.35 М/с «Пінгвіни з Мадагаскару» 09.55 ТОП-100 11.10 Хто зверху? 12.55 Шур-амури 13.50 Піраньї Дайджест 14.45 Пакуй валізи 16.20 Файна Юкрайна 17.05 Х/ф «Вагітний» 18.50 Х/ф «Армагеддон» 22.00 Люди ХЕ 23.00 Х/ф «Джей і мовчазний Боб завдають удару у відповідь» (3) 08.00 Ранковий компас 01.00 Спортрепортер 08.30 Кіровоградська філармонія пред- 01.05 Х/ф «Батько нареченої-2» ставляє... 03.00, 03.55 Зона Ночі 09.00 К-Авто 03.05 Семеренки 09.30 Глас Православний 04.00 Райські сади гетьмана Сагайдач10.00 Наше здоров’я ного 10.30 Мультфільм «Астробой» 04.20, 05.15 Зона ночі Культура 12.00 «Киньте все, гармошка грає!» 04.25 Тася 12.30 Православний календар 04.35 Драма на дві дії 12.45 Мультфільм 13.15 «12 балів» 14.10 Спортленд 14.40 Лінія захисту 06.00, 05.20 Срібний апельсин 15.10 Озирнись! 06.50 Події Обласна телевізійна мережа: 07.10 Х/ф «Гра в хованки» (1) 18.00 Сильні духом 09.00 Ласкаво просимо 18.30 У народному стилі 10.00 Герої екрану 19.00 Погляд 11.00 Т/с «Дорожній патруль - 9» (1) 19.35 «Армія» 13.00 Т/с «Чотири пори літа» (1) 19.45 Маестро 16.00 Х/ф «Батьки» (1) 20.15 Глас Православний 18.00, 19.30 Т/с «Слідчий комітет» (2) 20.45 Засинайка 19.00, 03.30 Події тижня 21.00 Погляд 22.30 Футбольний вік-енд 21.40 Наодинці з усіма 23.30 Т/с «Час Волкова» (1) 22.15 Фільм вихідного дня «Довірся чо- 02.00 Х/ф «Політ фантазії» (2) ловікові» (2) 04.00 Х/ф «Червоні перли кохання» (2)

КІРОВОГРАД (37 к.)

УТ-1, ТРК "Ера" 06.00 Ранкова молитва 06.05, 07.05, 07.55 Погода 06.10 Мультфільм 06.25 Крок до зірок 07.10 7 чудес України 07.35 Сільський час 08.00 Укравтоконтинент 08.20 Корисні поради 08.30 Скарбничка 09.00 Погода 09.05 Смішний та ще смішніший 09.30 Крок до зірок. Євробачення 10.10 Шеф-кухар країни 11.00 Пасхальне Привітання і Апостольське Благословення для Риму і цілого світу Святішого Отця Бенедикта ХVІ з пл. св. Петра в Римі 13.45 Королева України 14.20 Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Кубок Стели Захарової» 15.50 Фігурне катання. Чемпіонат світу. Гала-вистава 17.50 Золотий гусак 18.15 Маю честь запросити 19.00 Діловий світ. Тиждень 19.40 Погода 19.45 Зірки гумору. Брати Пономаренки, В.Моїсеєнко, В.Данилець, Ю.Гальцев, О.Воробей 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки тижня 21.40 Точка зору 22.00 Фольк-music 22.50 Погода 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.30 Погода 23.35 Свої. Євген Дятлов 00.15 Скарбничка

ІНТЕР 06.05, 03.45 Х/ф «Кур’єр» 07.35 «Велика різниця» 08.45 «Ранкова Пошта з Пугачовою та Галкіним» 09.30 «Школа доктора Комаровського» 10.05 «НЕДІЛЯ З «КВАРТАЛОМ»» 11.05 «Свати біля плити» 11.30 Т/с «Свати 5» 16.05 «Вечірній квартал» 18.05 Т/с «Розплата за кохання» 20.00, 02.15 «Подробиці тижня» 20.55 Х/ф «Про нього» 22.45 «Що? Де? Коли?» 00.00 Х/ф «Імперія вовків» 03.00 «Тридцять років самотності. Ян

ТРК "УКРАЇНА"

СТБ 05.45 «Наші улюблені мультфільми» (1) 06.55 Х/ф «Трактир на П’ятницькій» (1) 08.45 «Сніданок з Юлією Висоцькою» 08.55 «Їмо вдома» 10.45, 01.40 «Неймовірні історії кохання» 11.45 «Караоке на Майдані» 12.45 «ВусоЛапоХвіст» 14.20 «Куб» 15.40 «Україна має талант!-4» 19.00 «Битва екстрасенсів. Війна титанів» 21.15 Х/ф «Жила-була любов» (1) 23.20 Х/ф «Дві історії про кохання» (1) 02.25 Х/ф «Скарби стародавнього храму» (1)

НТН + TTV 05:45 «Легенды бандитского Киева» 07:30 Т/с «Защита Красина – 2» 11:30 «Легенды уголовного розыска». Колымская царица 12:00 «Карт-бланш» 12:25 «Спорт-тайм плюс» 12:50 «Казковий світ малят» 13:00 Д/с «Православные святые» 14:00 Реалити-шоу «Резервисты» 15:00 Т/с «Тайны следствия – 9» (1) 19:00 «Культурна скарбничка» 19:20 «Ми йдемо в гості» 19:40 «Камера! Мотор! Знято!» 20:00 «Світло православ’я»

неділя

16

К1 05.45 «Ранок на К1» 08.00 Д/п «Пригоди Остіна Стівенса» 09.00 Д/п «Мега мисливці. Зброя хижаків» 10.05 Х/ф «Вони помінялися місцями» 11.55 Х/ф «Ідеальна іграшка» 13.50 Т/с «П’ята група крові» 17.40 «Красиво жити. У тилу мільйонера» 18.40 М/ф «Лови хвилю» 20.10 Х/ф «Ефект метелика» 22.40 Х/ф «Ефект метелика- 2» 00.10 Х/ф «Пікап. Зйом без правил» 01.30 Х/ф «Убивства в Оксфорді» 03.10 Х/ф «Тріксі» 05.00 «Нічне життя»

2+2 08.00 «Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА» 08.40 М/с «Бен 10. Іншопланетна надсила» 09.50 М/с «Бен 10. Іншопланетна надсила-2» 10.25 «ПрожекторПерісХілтон» 11.10 «Yesterday Live» 12.05 «Ульотне відео по-російськи» 13.35, 14.20, 15.20, 16.20 Т/с «Страховики» 17.20 Чемпіонат України з футболу. 26 тур. «Кривбас» - ПФК «Александрія» 19.30, 22.30 Т/с «Втеча» (2) 21.30 «Профутбол» 00.40 Х/ф «Вуличні війни» (2) 02.05 Х/ф «Смертельне правосуддя» (2)

1+1 07.05 «Пекельна кухня - 2» 08.00 «Ремонт +» 08.40 Мультфільм (1) 09.05 «Лото-Забава» 10.10, 10.35 М/с «Тімон і Пумба» (1) 11.00, 22.45, 03.30 Т/с «Інтерни» (2) 19.30, 00.40 «ТСН-тиждень» 20.15 «Голос країни - 2: нова історія» 23.10 «Голос країни - 2: нова історія. Голосування» 23.40 «Світське життя» 01.30 Х/ф «Революціє, я люблю тебе» (2) 04.20 Х/ф «Принц і я: королівський медовий місяць» (1)


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-спорт

футбол: премьер-лига Ничьей окончилось противостояние ПФК «Александрия» и ФК «Карпаты» (Львов) в рамках 24 тура чемпионата Украины по футболу среди команд премьер-лиги. Отметим, что это – третья подряд ничья для александрийцев. Обе команды, занимающие соседние 14 и 15 строчки в турнирной таблице, имеют по 17 очков и, казалось бы, должны были вырывать победу. Однако на забитый львовянами в начале второго тайма гол александрийцы сумели ответить лишь на 90-й минуте. Общий итог встречи – 1:1.

футбол: товарищеский матч Очередной спарринг ПФК «УкрАгроКом» провел с командой «Кремень» из Кременчуга, которая тоже играет во второй лиге, но в восточной группе Б, где после летнеосеннего цикла игр чемпионата ПФЛ Украины занимает вторую строчку в турнирной таблице, уступая лишь ФК «Полтава». Матч окончился боевой ничьей – 1:1.

маунтинбайк

23-24 марта в г. Ялта состоялся зимний чемпионат Украины по велосипедному спорту (маунтинбайк), в котором приняли участие 150 спортсменов из 20 областей Украины. Кировоград представляли пятеро воспитанников ДЮСШ №1. Наша команда юниоров стала первой в кросс-кантри и в гонке вверх, а Руслан Бондаренко победил в гонке вверх среди юношей.

ФК«Зирка» ФК «Львов» 4:1 Разгромной победой кировоградцев окнчился матч 22-го тура чемпионата Украины среди команд первой лиги. «Зирка» отлично начала весеннюю серию игр, обыграв дома львовян с крупным счетом.

тяжелая атлетика 24-25 марта в г. Коломыя проходил чемпионат Украины по тяжелой атлетике среди юниоров. Спортсменка кировоградской ДЮСШ № 2 Ольга Пикаш заняла четвертое место на турнире.

Кіровоградська кав’ярня «Мокко», що працює на розі вулиць Дворцова та Чорновола, постійно радує відвідувачів не тільки смачною кавою, запашним чаєм та тістечками, але й цікавими акціями. Тож, і у неділю першого квітня на всіх кіровоградців та гостей міста, які завітають до кав’ярні «Мокко» чекає приємний, а головне – корисний сюрприз. Запрошуємо заходьте, смакуйте та отримуйте позитивні емоції! Партнери акції – Ротарі Клуб Кіровограда та проект «Разом до здоров’я» (м. Київ)

СІТІ-акція

Першоквітневий сюрприз для відвідувачів кав’ярні «Мокко»

17


СІТІ-освіта

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

18

№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

Невозможно даже вообразить себе внутреннее состояние людей, оказавшихся жертвами квартирных заливов. В одночасье был разрушен тот уют, который они создавали долгие годы. Отдельно указать необходимо и на экономический аспект происшествия. Не секрет, что проведение ремонтных мероприятий, приобретение современной бытовой, компьютерной и климатообразующей техники, стильной мебели сопрягается с внушительными денежными тратами. А теперь сырые обои отклеиваются от стен, потолок покрылся трещинами и пятнами, а пол заставлен кастрюлями, в которые раздражающе продолжает капать вода. Можно ли надеяться на получение компенсационных выплат в ситуации, когда жилье затопили соседи? Закон стоит на стороне жертв аварии. Приведение квартиры в исходное состояние, согласно положениям действующего законодательства, должно производиться за счет виновников происшествия. Другое дело, что необходимо разобраться, причастны ли соседи к потопу в вашем жилище. Ответы на подобные вопросы ищет специально созданная комиссия, разбирающая все обстоятельства дела. Случается и такое, что вода залила расположенные ниже этажи из-за того, что нерадивые коммунальщики не заменили устаревшие трубы, – в данном случае материальные претензии направляют в сторону обслуживающей здание организации (ЖЭКа или КРЭПа). Чтобы владельцам затопленной квартиры получить все причитающееся по закону, действовать при обнаружении воды целесообразно в соответствии с приведенным ниже алгоритмом. В первые часы после протечки необходимо вызвать представителя местного ЖЭКа. Инженер должен запротоколировать все случившееся – результатом его работы является акт о заливе. Документ этот необходим в первую очередь для того, чтобы спустя определенное время можно было доказать сам факт протечки. При-

бывший по вызову инженер подробно описывает степень нанесенного урона, отмечая площади поврежденных водой поверхностей, указывая предметы обстановки, пришедшие в негодность под воздействием воды. Одни экземпляр акта остается у техника, другой – у владельца жилого помещения. На этой стадии необходимо проверить, чтобы в акт попали не только все типы причиненного вреда, но и «вероятные скрытые повреждения». Это вырабатывается на случай того, если вода, понемногу просачиваясь изо всех дыр, может через несколько дней обнаружиться в самом внезапном месте. По прошествии некоторого времени после затопления могут проявиться новые повреждения, которые в первоначальный акт, естественно, не попали. В таком случае повторно вызовите представителей эксплуатирующей компании для составления дополнительного акта. Ни в коем разе не беритесь за ремонт в жилище до заключения акта о повреждениях. В ином случае вам будет трудно изобразить полную картину всех неприятностей при возникновении неопределенной ситуации. Если у вас имеется фотоаппарат или камера, следует заснять на нее все, что случается на вашей жилплощади во время «потопа». Такой  увлекательный «фильм» может значительно облегчить работы, если зачинщик затопления  позднее станет уверять вас, что ущерб был незначительным или вообще не имел к данной ситуации никакого отношения. Уже на этой стадии нужно попы-

таться согласовать с соседями масштабы и варианты возмещения нанесенного вреда. Придя к компромиссу, вы будете иметь возможность предпринять действия по восстановлению вашей квартиры. Но достигнуть компромисса на этой стадии получается вовсе не всегда. В подавляющем большинстве случаев финансовые споры сторон решаются в суде – составленный техником акт выступает в качестве одного из основных аргументов доказательной базы. Собственно оценка ущерба проводится квалифицированными экспертами. Сотрудники приглашенной организации исследуют имущество на факт получения повреждений – на основании проведенной проверки специалисты устанавливают, какие вещи еще можно починить, а что дешевле отправить в утиль. Не стоит вызывать экспертов сразу после обнаружения воды – на то, чтобы проявились скрытые повреждения, отводится срок от недели до 10 дней. Подготовленная исполнителем оценка для суда также воспринимается как один из элементов доказательной базы. На основании предоставленных фактов служители Фемиды и выносят окончательное решение по делу о заливе. Не устраняйте своими силами последствия затопления до тех пор, пока не произведена экспертиза нанесенного ущерба. Только после проведения такой экспертизы и составления сметной документации вы можете приступить к устранению следов аварии.


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-kids

Наше будущее! :-)

ЗАГАДКА Всю ночь летает - мышей добывает. А станет светло (сова)

Арина Вовненко

Ксюша Швидкая

Ростислав Белоус

Полина Коряковцева

Картина C.Дриги

Юлиана

ЗА ДВА ТИЖНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛИКОДНІЙ БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН Напередодні Великодня у приміщенні обласного художнього музею відбудеться вже традиційний благодійний аукціон, що проводиться заради збору коштів і купівлі обладнання в обласну дитячу лікарню. Наразі оргкомітет аукціону веде роботу по збору картин, які на безоплатній основі надають художники-автори та колекціонери і директори галерей. так, останніми днями до збору картин долучився одеський художник Сергій Дріга. Він вперше бере участь в аукціоні і запропонував роботу «В некотором царстве, в некотором государстве» (розмір – 70х90см, стартова ціна – 4000 грн.). Нагадаємо, що участь в аукціоні беруть також дві художні галереї – «Єлисаветград» та «Мавік». Зокрема, власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов передав для аукціону картину «Наречена», яку у 1990-му році написав анатолій Данілов (розмір – 50х70 см, стартова ціна – 1600 грн.). у свою чергу, власники галереї «Мавік» передали для аукціону картину «різнотрав’я», яку у 2008му році написав художник Олександр Лісовенко (розмір картини – 51х54 см, стартова ціна – 1000 грн.). Загалом наразі на аукціон надійшло вже сімнадцять лотів. Планується, що їх буде, як звичайно, трохи більше двох десятків. Крім згаданих вище лотів, це картини андрія Кадигроба, Олександра Демиденка, анатолія Кімнатного, Сергія Шаповалова, Віктора Осипенка, Федора Лагна та Олени Чеснокової, Ігоря Вишніченка, анастасії Плітіної та Степана Ніколенка.

СІТІ-благодійність

СПЕЦПРОЕКТ «Ваша доброта робить світ навколо кращим»!

Артем Ярюхин

Присылайте фото ваших детей на электронный адрес: citi@kirovograd.net

- спать летит в дупло.

19


СІТІ-сканворд

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012 Задания:

ПО ГОРИЗОНТАЛИ: 1. Дикий предок европейских овец. 6. Птица, которой постоянно не везет с сыром. 10. Плотная ткань. 11. Сигнальный звуковой прибор. 12. Травма. 13. Порода служебных собак. 14. Объявление о предстоящих гастролях, спектаклях, концертах. 17. Усадьба в Латинской Америке. 20. Женщина по отношению к своему мужу. 21. Персонаж трагедии А.С.Пушкина «Каменный гость». 25. Библейский персонаж, старший сын Адама. 26. Официальный язык Израиля. 27. Водный вид спорта. 28. Персонаж повести Булгакова «Собачье сердце». 29. Карточная игра. 31. Предмет мебели. 33. Вид попугаев. 34. Кукуруза. 37. Минерал, наполнитель в парфюмерно-косметической, бумажной, резино-технической промышленности. 39. Животный мир. 40. Установка для управляемой цепной реакции деления атомных ядер. 43. Часть суши полностью окруженная водой. 44. Время, во время которого производится лов рыбы. 45. Бывший предидент Украины. 46. Обозначение медленного темпа исполнения музыкального призведения. 47. Напряженная летняя работа крестьян в период уборки урожая. ПО ВЕРТИКАЛИ: 1. Лечебная и профилактическая процедура методом механического воздействия. 2. Тип кузова автомобиля. 3. Ограждение устройств, выступающих за габариты корпуса речного судна. 4. Характер. 5. Французский певец. 6. Степень родства. 7. Жидкость, насыщенная соком того, что в ней варилось. 8. Овечья шкура. 9. Бесцветная жидкость, применяется как растворитель и для синтеза многих органических веществ. 15. Девушка на выданье. 16. Напильник небольшого размера. 18. Исходное положение какой-либо теории или науки, принимаемое без доказательств. 19. Выдающийся русский шахматист. 21. Жена Пола Макартни. 22. Человек, делающий вид, что посвящен в особые тайны или располагаетособыми сведениями, и излагающий их непонятным, мудреным языком. 23. ФранцузсОтветы на сканворд, опубликованный в прошлом номере кий комедийный киноактёр. 24. Быстрое и решительное наступление. 30. Летчица, Герой Советского Союза. 31. Ряд слов написанных в одну линию. 32. ПО ГОРИЗОНТАЛИ: 1. Анфас. 5. Обряд. 9. Аудит. 12. Скотт. 13. Отряд. 14. Авизо. 16. Синяк. 17. Асеев. 19. Раритет. 20. Любимов. 21. Сотка. 23. Агата. 26. Олово. 28. Сковородник. 30. Цейтнот. 31. Коннери. 32. Пелагея. 35. Наскар. 38. Ори. 39. Стакан. 43. Метро. Медленно передвигающийся моллюск. 35. Марка стиральной машины. 36. 45. Амати. 46. Водоем. 47. Осьмина. 48. Рапира. 49. Белла. 50. Траур. 51. Канкан. 54. Она. 56. Каданс. 59. Невеста. 60. Триптих. Пустыня в Африке. 38. Чеpтеж детали, выполненный с натуpы каpандашом. 62. Киоскер. 63. Картография. 67. Анонс. 70. Аврал. 71. Линда. 74. Гиацинт. 75. Матрица. 76. Отрез. 77. Ланца. 78. Ларец. 79. Афоня. 80. Санки. 81. Тихон. 82. Нонет. 83. Индий. ПО ВЕРТИКАЛИ: 1. Адамс. 2. Флирт. 3. Ссора. 4. Контакт. 5. Отстав. 6. Ренуар. 39. Плод дерева. 41. Новая валюта ряда стран. 42. Музыкальное произве7. Доклад. 8. Грибник. 9. Адамо. 10. Древо. 11. Тавро. 15. Закуток. 18. Солянка. 22. Олеша. 24. Горло. 25. Торги. 27. Верба. 28. дение, обозначаемое порядковым номером в ряду других произведений Современник. 29. Конструкция. 32. Поролон. 33. Артмане. 34. Ярмарка. 35. Новик. 36. Седан. 37. Амеба. 40. Тиара. 41. Клика. 42. данного композитора. Нюанс. 44. Оса. 45. Ант. 52. Айран. 53. Кипение. 54. Овсов. 55. Астра. 57. Десница. 58. Наезд. 61. Харитон. 62. Кистень. 64. Татлян.

СІТІ-гумор

65. Гранин. 66. Алмаст. 67. Апорт. 68. Огрех. 69. Сазан. 71. Лилии. 72. Народ. 73. Аэций.

20

Конец рабочего дня в столичном супермаркете. Сидящая за одной из касс девица громко рыдает. - Ой дура я, какая ж я дура!!! Другие кассирши подходят, интересуются, что случилось. - Девочки, представляете, был у меня сегодня покупатель, вежливый молодой человек, красавец, одет прилично. Ну, в общем, о таком только мечтать. Я ему товар пробиваю, а он на меня все смотрит, смотрит. Потом вдруг говорит: «Девушка, я такую, как вы, всю жизнь хотел встретить. У меня все есть, машины, квартиры, дачи, деньги. Но для настоящего счастья мне в моей жизни не хватает только вас. Если вы примете мое предложение, то на следующий день после нашей свадьбы мы улетим на Сейшелы. Вы согласитесь стать моей женой?» Офигевшие коллеги хором: - Ну а ты-то, ты-то что ему ответила?! Ну не тяни, говори! Девица ревет еще громче. - А я, а я ..ааа....я ему: «Карта есть? Пакет нужен?» ***

лодию на свой мобильный телефон? Отправь «не хочу» на номер 4242! *** Тяжело дыша перегаром, мимо завуча прошла стайка пятиклассниц. *** Плохо для здоровья, когда приходишь к девушке с одним цветочком, а уходишь с целым букетом. *** Отец Федор три года собирает пожертвования на часовню, но пока хватило только на «Ауди». Вызвал с утра пораньше начальник и устроил нагоняй ни за что, ни про что. Пришлось потом весь день косячить и портачить, чтобы восстановить справедливость. *** Рабинович переходит реку по хлипкому мосту и трясётся от страха. - Боже, – думает он, – если перейду, отдам пять тысяч гри-

вен первому же нищему. Мост перестал раскачиваться. - А не слишком ли много я пообещал? Десяти гривен будет вполне достаточно. Мост опять начинает раскачиваться. - Боже, ты что, шуток не понимаешь? *** Не хочешь получить эту ме-

Анекдот недели! Водитель Феррари обогнал Хаммер справа, но Хаммер тут же обогнал его сверху.


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

Неделя благоприятна для начала кардинальных изменений на работе. Можно услышать неожиданные и весьма привлекательные новые предложения. В личной сфере вы получаете возможность укрепить свои позиции и добиться большего уважения партнера.

Неделя спокойного вдумчивого анализа ситуации, как в сфере личных отношений, так и в рабочем процессе. Можно мирно уладить любые спорные вопросы в супружеских парах, сейчас у вас гораздо больше возможностей для взаимопонимания и компромисса.

ТЕЛЕц Хорошая неделя для тех, кто склонен использовать дипломатию и гибкость в решении сложных вопросов. Умело проведенные переговоры поднимут на качественно другой уровень ваш имидж и реальные доходы. Можно мирным путем договориться в конфликтных ситуациях.

ДЕВА Неделя хороших перспектив для тех, кто настроен на серьезные и длительные отношения. Легкий флирт перерастает в более интенсивное чувство. Прекрасно движутся дела у людей творческих и инициативных. Появляется возможность реализовать свои идеи на практике.

БЛИЗНЕцы В рабочем процессе наблюдается тенденция к улучшению условий труда одновременно с возрастающими требованиями к вам. Видимо, зря платить деньги вам никто не собирается.

Неделя предвещает спокойную и гармоничную обстановку в семье и в любовных отношениях. Вы хорошо понимаете потребности и чувства других людей и улавливаете все оттенки их настроения. Это может очень пригодиться в контактах на работе.

КОЗЕРОГ Энергичная и интересная неделя, полная новых лиц и новых идей. Вы способны принимать нестандартные и неожиданные для окружающих решения, за счет чего получаете преимущества и завоевываете больше симпатий. Хороший период для обновления отношений.

ВОДОЛЕЙ

ВЕСы УНеделя просто фонтанирует блестящими возможностями, то и дело возникающими в сфере любовных отношений. Появляются новые знакомые, кто-то обращает на вас внимание на рабочем месте, от обилия заинтересованных взглядов можно растеряться.

РАК Неделя сулит исключительно благоприятные возможности для тех, кто настроен что-то изменить в личной жизни. Можно надеяться на спонтанное знакомство, но для пущей уверенности не сидите в углу, и не ждите милости от судьбы.

СТРЕЛЕц

ЛЕВ

СКОРПИОН Неделя повышенной подвижности, в том числе интеллектуальной. Находятся удачные и ловкие решения в трудных ситуациях, в нужное время вы оказываетесь в нужном месте. Идеальное время для закладки будущих отношений.

Неделя призывает отрешиться от старого мира и отряхнуться от досадных и мешающих вам препятствий. В личной жизни возникает тема, вызывающая у вас смешанные чувства, но вместе с тем и повышенный интерес. В супружеских отношениях пора быть смелее.

РыБы Неделя принесет немало возможностей осуществить задуманное в сфере профессионального роста. Можно получить высокую протекцию, в рабочем пространстве ситуация меняется явно в вашу пользу.

Малий зал Спортивна комедія «Вишибала». Сеанси: 11:00; 12:40;14:20;17:50;19:30. Бойовик, трилер «Безсонна ніч». Сеанси: 16:00; 21:00. ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 22-08-56 ТА НА WWW.ЗОРЯНИЙ.COM.UA КІНОТЕАТР «ПОРТАЛ» запрошує на перегляд наступних фільмів: Синій зал «Маппет шоу». Сеанси: 10:00; 13:55; 17:50; 21:35. «Білосніжка: Помста гномів». Сеанс: 11:55. «8 перших побачень». Сеанси: 16:00; 19:50. Червоний зал «Гнів Титанів» 3Д. Сеанси: 10:00; 14:10; 18:30; 20:50. «Красуня і чудовисько» 3Д. Сеанс: 12:20. «Веселі канікули» 2Д. Сеанс: 16:30. Про вартість квитків дізнавайтеся за телефоном: 33-26-03 або на сайті кинотеатру: www.portalcinema.com.ua.

з 29.03

конкурс

Лише на сайті Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка ви зможете стати співавтором захоплюючої та непередбачуваної історії, яку ми створимо разом! Знайди на сайті початок оповідання (http://www.lib.kr.ua/ index.php?gh=view) та придумай цікавий поворот подій, який надихнув би нових дописувачів на продовження історії.

28.03-04.04

СІТІ-афіша

29.03-04.04 КІНОТЕАТР «ЗОРЯНИЙ» представляє: Великий зал Анімаційна комедія «Лоракс». Сеанси: 12:20; 15:50; 21:10. Нова сімейна комедія «Маппет-шоу». Сеанси: 10:30; 14:00;17:30; 19:20.

СІТІ-гороскоп (02-08.04)

ОВЕН

ікона

В Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда перебуватиме найбільша святиня православного світу – Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Почаївська».

03.04

концерт

В залі Кіровоградської обласної філармонії в рамках мистецького проекту «Об’єднаймо мистецтвом Україну», відбудеться концерт творчих колективів та солістів Миколаївської обласної філармонії: ансамблю народних інструментів «Візерунки», камерного оркестру сучасної та старовинної музики «ARS-NOVA» та ансамблю народної та сучасної пісні «Вільні козаки».

21


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

СІТІ-вакансії

СІТІ-оголошення

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

«Друкмаш-центр» приглашает на работу

заместителя директора

22

Требования:

- опыт работы - высшее образование

контактные телефоны: (0522)55-38-42; 35-52-50


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ-авто

Рекомендуемое рабочее давление в шинах указывается как производителями автомобилей, так и изготовителями покрышек. Если на машине установлены колеса предусмотренной размерности, при проверке давления владелец в первую очередь должен выполнять рекомендации автопроизводителя. Объясняется это очень просто. Автомобиль рождается в конструкторских бюро и испытывается как одно целое вместе с покрышками, поэтому комфортабельность подвески, проходимость на разных дорогах, расход топлива, динамика и другие параметры обеспечиваются с учетом определенного давления в них. От этого показателя зависят, в свою очередь, характеристики шин – сопротивление качению, тормозной путь, боковой увод и т. д. Соответственно, и технические характеристики автомобиля станут отличаться от заявленных в руководстве по эксплуатации. Изготовители автошин – лишь поставщики комплектующих, поэтому и характеристики своей продукции они подгоняют под параметры машин разных классов. Что касается давления, указываемого на некоторых покрышках, то эта информация подразумевает величину, при которой они сохраняют работоспособность, не теряют своих свойств и не разрушаются. Иногда автомобиль «переобувают» в нестандартные покрышки – высокоили низкопрофильные. В этом случае давление в них необходимо поддерживать, согласно рекомендациям их изготовителя.

Похожая ситуация может быть и при установке зимних шин, так как конструктивно они значительно отличаются от летних, а значит, рабочее давление в них другое. В связи с этим покупать шины лучше в специализированных магазинах, где продавцы способны дать квалифицированные рекомендации. Неправильное давление в шинах автомобиля может привести к тому, что будет неравномерный износ шин и плохая управляемость машины. Кроме того, низкое давление в покрышке увеличивает риск «пробития» колеса, появлению так называемых грыж и повреждению колесного диска. Существуют два основных фактора, которые наиболее часто и существенно влияют на давление в шинах: температура и нагрузка. Многие об этом не знают, поэтому при перемене погоды, сопровождающейся большими перепадами температур, давление в шинах не контролируют. И напрасно. Если при температуре +5°С довести давление в шинах (175/70R13) до нормы (например 2,0 бара), то после потепления до +25°С оно может подскочить до 2,8 бара. После загрузки автомобиля по максимуму эта же цифра способна увеличиться и до 3,3-3,6 бара. Солнечным летним днем сюда еще добавляется и температура раскаленного на солнце асфальта, а также разогрев колеса в результате работы сил трения, вследствие чего давление может выйти за пределы максимально допустимого значения. Процедура замера давления в шинах не такая простая, как может показаться на первый взгляд. Как вы, наверное, уже поняли, при частичной и полной загрузке авто давление в покрышках разное. В руководствах по эксплуатации автомобилей значения рабочего давления чаще указываются

при частичной загрузке (один – три человека) и реже – при полной (более трех человек). Практически все автовладельцы, как правило, знают только одно значение – первое. О том, что после полной загрузки оно возрастает, а тем более о том, каким оно должно быть, редко кто задумывается. В этом и заключается опасность. Представьте себе, что вы загрузили машину «под завязку» и где-то на трассе вам захотелось для верности измерить давление. Вместо положенных двух атмосфер (бар, кгс/кв. см) манометр покажет все три, что, естественно, будет выше нормы. Реакция на это одна – довести давление до нормы, т. е. приспустить шины. В результате загруженный автомобиль будет двигаться на полуспущенных колесах, что влечет за собой уменьшение их ресурса и увеличение расхода топлива. Способ накачивать покрышки «на глаз», мягко сказать, не очень хороший, поскольку его точность (особенно на неровной поверхности) очень невелика, и давление в покрышках, накаченных таким способом, может отличаться почти в два раза. Стрелочные манометры довольно точны, но они «боятся» падений и перегрузок большим давлением, из-за которого портится манометрическая пружина внутри манометра. Механические манометры в виде «ручки», с цилиндрической пружиной гораздо надежнее, но, как правило, обладают меньшей точностью измерения. Самыми точными на данный момент являются электронные манометры, некоторые из которых могут обеспечить точность измерений давления до ±0.05 Бар.

23


№ 12 (62), четвер, 29 березня 2012

реклама в сіті:(0522)27-36-10, (067)520-04-46

СІТІ. Газета твого міста Засновник ТОВ «ПРАЙМ-ТАЙМ». Видавець Медіа-група «весь Кіровоград». Головний редактор О.В. Гріднєва. Газета зареєстрована Головним управлінням юстиції у Кіровоградській області. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації. КГ №544/121Р. Адреса редакції: вул. Острівська, б.2, к. 2, кімн. 8, м. Кіровоград, 25006. Телефон: 32-05-31. Рекламна служба: 27-36-10, 067-520-04-46. e-mail: citi@kirovograd.net За зміст рекламних матеріалів редакція не несе відповідальності. Наклад 25000 прим. Друк: ФОП Руденко Ю.І. Замовлення № 42 від 27.03.2012. ТОВ «Колір». Замовлення № 38 від 27.03.2012.

24

Кіровоградська газета "Citi" №12 (62)  

"Citi" - газета твого міста!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you