Page 1

www.zenec-praha.cz


NÁSLEDUJTE VAŠE E>GO

Chcete dovybavit vaše vozidlo snadno ovladatelným navigačním systémem? Chcete plně vybavený, trvale instalovaný multimediální navigační systém, který nabízí všechny komfortní funkce a perfektně padne do vašeho vozu? Možná jste už vlastně přemýšleli o aktualizaci originálního, továrně montovaného systému, i když proto budete muset sáhnout příliš hluboko do kapsy. Někteří lidé znají tato fakta: mnoho originálních systémů bylo navrhováno ve stejnou dobu jako model vozidla a proto nemohou držet krok s rychlým tempem inovací v oblasti multimédií ve vozidlech.

E>GO – vítězný koncept

Špičková technologie a moderní funkce – u ZENECu najdete širokou škálu A/V systémů, kterými můžete dostat vaše vozidlo na poslední standard v multimédiích: od plně vybavených inovativních 2-DIN naviceiverů, trvale instalovaných multimediálních navigačních systémů, až po naviceivery řady E>GO pro specifická vozidla. Další jsou různé navigační systémy, speciálně vyvinuté pro použití v oblasti karavanů a obytných vozů, stejně jako široká nabídka užitečného příslušenství, které ideálně doplní jakýkoli systém ZENEC.

V roce 2008 ZENEC na trh přinesl první E>GO přístroj, a okamžitě tím zavedl zcela novou kategorii těchto multimédií: naviceiver pro specifické vozidlo. Dnes je ZENEC v německy mluvících zemích nesporným lídrem na trhu s multimediálními navigačními systémy určenými pro vozidla. A s novou produktovou řadou jsou zde E>GO přístroje určené pro více než 40 modelů vozidel. Optimální začlenění do cílového vozidla, obrovské množství funkcí a geniálně jednoduchý koncept ovládání - to je to, co dělá E>GO odlišné od mnoha jiných, trvale zabudovaných navigací. A dělá z něj perfektní aftermarket přístroj místo Vašeho zastaralého, továrně instalovaného rádia nebo navigačního přístroje. S inovativním hardwarem a softwarem a mnoha užitečnými funkcemi je nyní k dispozici další generace E>GO. Generace, s níž ZENEC pokračuje v rozšiřování své pozice průkopnického inovátora.

Produkty ZENEC vás přesvědčí nejen svojí kvalitou a obrovským rozsahem výkonu, ale také senzačním poměrem cena / výkon a

Zažijte nepřekonatelnou řadu funkcí, navigačního komfortu, snadnost použití a kvalitu. Zažijte nejpokročilejší E>GO, které zde kdy bylo.

ZENEC – systémové řešení pro Vaše vozidlo

www.zenec.com 2

a snadným použitím. Navzdory mnoha funkcím, ZENEC lze jednoduše a intuitivně ovládat ať již při jízdě nebo při každodenním používání.


4

Pokročilá multimediální zábava ZENEC

5

ZENEC Bluetooth Mobilní komunikace

14

Naviceivery s navigačním softwarem pro karavany a obytné vozy

ZENEC Navigace Inovativní funkce

17

2-DIN naviceivery

8

6

E>GO Multimediální navigace pro specifická vozidla 18

Přijímače DVB-T a DAB+ pro digitální TV a digitální rádio

19

Monitor, příslušenství a couvací kamery

3


MULTIMÉDIA ZENEC Multimedia mobil

Multimédia na cestách Zažijte ve vozidle celou škálu digitální zábavy! Naviceivery od ZENECu vám splní všechna vaše přání v oblasti zábavy, tímto se stávají i nejdelší cesty fascinujícím multimedíálním zážitkem. Díky nejmodernějším multimediálním přístrojům ve vozidlech můžete přehrávat velmi široký rozsah A/V formátů a médií – přes CD/DVD, USB nebo SD/SDHC.

Made for iPod/iPhone Užívejte si vaši hudbu a filmy, zatím co řídíte, připojením vašeho iPodu nebo iPhonu k jednomu naviceiverů ZENEC. Se samostatně volitelným redukčním kabelem můžete připojit obě Apple zařízení přes USB port a ovládat je přes rychle reagující dotykový displej. iPod a iPhone jsou přirozeně během přehrávání dobíjeny.

Vysoké rozlišení ve vozidle Jednou z předností naviceiverů ZENEC je vysoce kvalitní Wide-VGA dotykový displej s vysokým rozlišením; jeho rozlišení 800 x 480 pixelů dělá při vysoké úrovni jasu jemné detaily. Video sekvence se jeví jako reálné a živé; 3D prvky a navigační mapy také vypadají opravdu jasně a ostře. Displej má LED podsvícení: funkce, které si všimnete na velké barevné škále, s velmi výraznými barvami a rovnoměrným podsvícením obrazovky i po letech používání.

Na podporované Apple modely pro vaše E>GO se podívejte na www stránky ZENEC.

Silný příjem rádia Nejlepší kvalita příjmu, plný rozsah RDS funkcí a mnoho dalších komfortních funkcí jako 30 předvoleb stanic nebo funkce „Best Station Memory“ jsou nabízeny integrovaným AM/FM radio přijímačem. Pro silné přehrávání všech A/V formátů jsou přístroje ZENEC vybaveny vestavěným zesilovačem. Pokud to nestačí, naviceivery umožňují pomocí předzesílených RCA výstupů připojit externí zesilovač.

A/V

Jednoduché připojení iPodu nebo iPhonu Připojte váš iPod nebo iPhone k jakémukoliv naviceiveru ZENEC. Zobrazení obálky alba je integrováno do iPodu/iPhonu v menu. Toto menu vám také dává nástroj pro abecední vyhledání názvu, alba nebo interpreta.

4

Media Link box Součástí balení naviceiverů ZENEC (mimo Z-E3215 a Z-E2014M) je kompaktní Media Link box s vysoko rychlostním USB 2.0 portem a A/V vstupem (3.5 mm). S tímto kompaktním boxem (s 1.5 m prodlužovacím kabelem), pro uložení na vhodném místě jako středová konzole nebo odkládací přihrádka spolujezdce, můžete rychle připojit nebo odpojit další komponenty jako USB flash disk, iPod/ iPhone nebo externí MP3 přehrávač.

Snadná správa složek Struktura složek Vašeho iPodu/ iPhonu a také souborů uložených na USB nebo SD kartě je přístrojem zcela převzata. S E>GO modely můžete pohodlně procházet seznamy stop pomocí otočného knoflíku na pravé straně.

Dotykový displej s vysokým rozlišením

Optimalizovaná jednoduchá obsluha

Ve středu – uživatel ZENEC s jednoduchostí obsluhy naviceiverů dosahuje nové úrovně. Jasně strukturovaná menu nově navrženého „Human Machine Interface“ (HMI) jsou zřejmá a intuitivní. Velké ovládací plochy a logicky strukturovaná navigace zajišťují, aby přístroje byly bezpečně ovladatelné i během jízdy. Ovládání naviceiverů ZENEC proto nepředstavuje žádnou hádanku ani pro uživatele, kteří nejsou technicky založeni.

Flexibilní rozšíření systému Tyto flexibilní naviceivery nabízí četné možnosti připojení pro další externí zdroje, takže můžete kdykoliv rozšířit váš multimediální systém, přesně tak jak chcete. Nabídka ZENECu obsahuje širokou paletu multimediálně založených komponent, které jsou optimálně vhodné pro přístroje ZENEC. Všechny přístroje – externí monitory, přijímače DVB-T a DAB+ nebo parkovací kamery – mohou být připojeny přímo k naviceiverům a ovládány přes dotykovou obrazovku.

Všestranné informace Díky funkci informačního panelu budete upozorněni na příchozí hovory nebo zvukové vlastnosti bez opuštění režimu navigace. V jiných režimech přehrávání je zobrazen informační panel navigace, aby vás informoval, kdy nastane další odbočka či sjezd.

Snadné parkování a manévrování K naviceiverům ZENEC můžete snadno připojit couvací kameru a pohodlně ji ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky. Rozsáhlý sortiment příslušenství ZENEC nabízí velký výběr různých modelů jako jsou specifické kamery pro vaše vozidlo.


Bezdrátová komunikace přes Bluetooth Naviceivery ZENEC jsou vybaveny Bluetooth modulem společnosti Parrot, specialisty na mobilní komunikace – handsfree sady, které vám garantují široký rozsah funkcí a maximální kompatibilitu s mnoha mobilními telefony. Se ZENECem můžete volat ve špičkové kvalitě - buď pomocí integrovaného mikrofonu nebo více směrového, volně polohovatelného externího mikrofonu dodaného spolu s přístroji. Díky inovativnímu DSP jsou pro lepší srozumitelnost nežádoucí okolní zvuky filtrovány mnohem efektivněji.

Snadná obsluha ZENEC se během jízdy velmi snadno ovládá. Číslo volajícího, položky telefonního seznamu a další informace jsou přehledně zobrazeny na displejích naviceiverů. Adresář přístrojů ZENEC se také automaticky synchronizuje s mobilním telefonem. Můžete snadno vyhledávat položky telefonního seznamu - stačí klepnout na počáteční písmeno kontaktu, který chcete volat. Tato funkce vyhledávání je opravdu obrovská výhoda pro profesionální použití. Dokonce i speciální znaky nejsou, díky vícejazyčné klávesnici, žádný problém.

Vlastnosti Bluetooth (pro specifikace modelů viz. strana 22) • připojení až 5 mobilních telefonů • synchronizace až 1‘000 kontaktů s max. 5 telefonními čísly u každého kontaktu • funkce vyhledávání kontaktů vícejazyčné klávesnice pro zadávání, včetně speciálních znaků a speciálních písmen • rychlá volba v menu až pro 5 oblíbených kontaktů • paměť pro volaná čísla a přijaté hovory • opakované vytáčení • nezávislého rozpoznávání hlasu mluvčího (Z-E3215) • přepínání mezi handsfree a mobilním telefonem • streamování hudby přes A2DP s AVRCP • interní a externí mikrofon • aktualizovatelný bluetooth firmware

Hlavní vlastnosti všech naviceiverů ZENEC (pro technické specifikace modelů viz. strana 22) • 16:9 HD TFT-LCD dotyková obrazovka s rozlišením 800 x 480 pixelů • Intuitivní, uživatelsky přívětivé rozhraní HMI ve 22 různých jazycích • DVD přehrává: CD, CD-R/RW, MP3, WMA, DVD, DVD±R/RW, DVD-MP3, AVI, Xvid, JPEG • SD/USB přehrává: MP3, WMA, AVI, Xvid, JPEG • USB 2.0 Port • Čtečka karet SD/SDHC • Parrot Bluetooth modul • Made for iPod/iPhone • RDS přijímač, funkce BSM, 30 pozic pro uložení stanice (18 FM/12 AM) • Integrovaný zesilovač • Funkce Multi zóna • Funkce Gracenote “More Like This“ a funkce Playlist Plus • Ochrana proti krádeži (bezpečnostní kód) • Možnost připojení kompatibilního externího DVB-T nebo DAB+ přijímače • Předzesílené linkové výstupy, 2-CH předzesílený linkový výstup bez nastavení hlasitosti, 2 x kompozitní video výstup (NTSC), 1 x A/V vstup, 1 x video vstup pro couvací kameru s funkcí automatického přepnutí • Včetně IR dálkových ovladačů, Media Link box, externího mikrofo nu, USB hub

Volání v pohodlí vozu Použijte jasné nabídky bluetooth pro pohodlné ovládání všech telefonních funkcí - dotek je vše, co přemění vaše vozidlo v telekomunikační centrum.

Snadné připojení K Vašemu naviceiveru můžete připojit až 5 mobilních telefonů, ke každému 1000 kontaktů. Adresář mobilu se s přístrojem ZENEC synchronizuje automaticky.

Rychlé vyhledání kontaktu Funkce abecedního vyhledávání umožňuje najít kontakt snadněji: stačí klepnout na počáteční písmeno. Vyhledávat můžete pomocí až 15 počátečních písmen.

Komfortní správa kontaktů Kontakt můžete vyhledat v telefonním seznamu naviceiveru ZENEC nebo v seznamu oblíbených. Můžete ale také zobrazit seznam volaných/příchozích a zmeškaných hovorů.

Nabídka rychlého vytáčení Telefonní čísla, které používáte často můžete jednoduše uložit jako oblíbená - tak máte rychlý přístup k vašim nejdůležitějším kontaktům za všech okolností.

Žádné zmeškané hovory Integrovaný Bluetooth systém přístrojů ZENEC umožňuje konferenční hovory, takže můžete pohodlně přepínat tam a zpět mezi dvěma aktivními telefonními hovory.

Hudba na Vašem mobilním telefonu Hudbu uloženou v mobilním telefonu lze díky A2DP a AVRCP přehrát přes E>GO. Přehrávání je pohodlně ovládáno pomocí dotykové obrazovky.

Jasné vedení Se ZENECem nikdy neztratíte přehled: na první pohled můžete vidět všechny připojené mobilní telefony a ovládat je pohodlně prostřednictvím dotykové obrazovky.

5


NAVIGACE ZENEC

Perfektní navigátor Přesně navigovat přes dotykovou obrazovku: s naviceivery ZENEC můžete do vašeho cíle v Západní nebo Východní Evropě dojet rychleji a více si jízdu užívat. Vyberte požadovaný cíl, vyberte mezi různými možnostmi nastavení výpočtu trasy a spusťe výpočet: Váš elektronický průvodce Vás vede bez zbytečných zajížděk do místa určení a v případě potřeby vám také ukáže příslušná místa/POI body, jako jsou čerpací stanice, hotely a restaurace.

Mnoho dalších funkcí

Špičkově rychlý výpočet trasy

Vyhněte se dopravním zácpám

Naviceivery ZENEC obsahují nejnovější mapy 43 Evropských zemí (s prémiovou databází POI), které jsou zobrazovány, díky 3D high-definition vykreslování terénu a 3D objektů, velmi realisticky. Inovativní navigační software od ZENECu umožňuje výběr cíle a trasy ještě jednodušeji a intuitivněji. Rychlé menu poskytuje přímý přístup ke všem funkcím satelitní navigace. Režimy výpočtu trasy „Smart“ a „Eco“ pro kratší nebo úspornější jízdu, je těžké porazit.

6

Vlastnosti jako nové funkce reálného zobrazení křižovatek, asistent jízdních pruhů, nebo automatické přiblížení křižovatek a dálničních sjezdů usnadní orientaci ve složitějších dopravních situacích. Součástí rozsáhlé sady funkcí je zobrazení dopravních informací/pokynů při vstupu do země EU a vizuální a zvuková upozornění pro indikaci omezení rychlosti na hlavních silnicích. Funkce TMC Vám zajišťuje aktuální informace týkající se potenciální dopravní zácpy na zvolené trase, zatímco automaticky přepočítává vhodné objížďky. Díky této funkci můžete změnit trasu a vyhnout se zbytečnému zdržení. Služba TMC je bezplatná a ihned funkční.

Nechte se vést po celé Evropě chytře Podrobné mapy 43 zemí západní a východní Evropy vám dají perfektní orientaci v celé Evropě. Pro menu a hlasovou navigaci je na výběr 28 různých jazyků, včetně CZ.

Záruka nejnovějších map 30-ti denní záruka nejnovějších map od ZENECu: Pokud jsou k dispozici aktualizované mapy, do 30-ti dnů od prvního použití přístroje si je můžete zdarma stáhnout na adrese www.zenec.naviextras.com a nainstalovat je ve vašem ZENEC přístroji.

TMC Funkce TMC poskytuje včasné informace o dopravních zácpách na vaší trase a případných objížďkách. Stačí si vybrat vhodnou nabídku pro výběr a zobrazení všech příslušných údajů na obrazovce mapy.

Důležité informace Do balíčku funkcí je zahrnuto zobrazení upozorňování při přechodu hranice EU, spolu s různými varovnými zprávami: informace o povolené rychlosti, právní omezení alkoholu a povinnost nosit výstražnou reflexní vestu atd.

Inteligentní zadání cíle Rychle se dostat k cíli: Chcete-li vybrat cíl, potřebujete zadat jen několik počátečních písmen - naviceiver ZENEC dokončí Vaše zadání a automaticky navrhne vhodné cíle.

Inteligentní plánování trasy Nalezněte perfektní trasu: Aby bylo možné optimalizovat trasu přesně tak, jak chcete, máte na výběr mezi různými metodami výpočtu trasy: krátká, rychlá, Eco a snadná.

Funkce Kde jsem? Se ZENECem jste dobře připraveni na všechny mimořádné situace: Pomocí funkce „Where Am I?“ (Kde jsem?), která vám pomůže najít nemocnice, policejní stanice, bankomaty, čerpací stanice a mnohem více ve vašem okolí – dotyk prstu je vše co je potřeba.

Import kontaktů z Outlooku Uložili jste důležité kontakty na vašem počítači v MS Outlooku? Tyto kontakty můžete snadno importovat přímo do navigačního softwaru ZENECu pomocí Naviextras Toolboxu.


3D mapy s vysokým rozlišením Vysoké rozlišení WVGA displeje E>GO zajišťuje ostré zobrazení všech map. 3D orientační body a velmi realistické 3D mapy měst pro vás činí navigaci ve velkých městech ještě pohodlnější.

Topografické mapy Realistické 3D zobrazení krajiny vás provede složitým terénem. Vyberte si z různých vzorů pro den a noc. Díky GPS času může E>GO také automaticky přepínat mezi denním a nočním režimem.

Text-to-Speech E>GO také zobrazuje názvy křižovatek. A pokud si to budete přát, díky integrované funkci Text-to-Speech vám názvy ulic bude číst - potom se můžete plně soustředit na provoz během jízdy.

Skutečné zobrazení křižovatek Funkce jako nové foto realistické zobrazení křižovatek a dálničních sjezdů, funkce Lane Assist a Smart-Zoom na křižovatkách a dálničních sjezdech usnadňují orientaci, a to zejména ve složitých dopravních situacích.

Rychlé dosažení bodů zájmu Naviceivery ZENEC jsou vybaveny prémiovou databází POI s více než šesti milióny záznamů. Výběr speciálních cílů je usnadněn pomocí dobře navržených menu vyhledávání.

Praktický cestovní počítač Vždy si udržte přehled: Cestovní počítač vám dává přehled o nejdůležitějších cestovních údajích, jako je vaše průměrná rychlost, čas příjezdu do cíle nebo skutečná doba jízdy do cíle.

Vlastnosti navigace všech naviceiverů ZENEC • integrovaná 3D High Definition navigace, předinstalované mapy pro 43 zemí východní a západní Evropy • 8 GB interní flash paměti pro navigační software, microSD/ SDHC paměťová karta zůstane k dispozici pro A/V použití • Z-E3215: na SD kartě založený multisenzorový navigační systém (na 8 GB paměťové kartě) • Z-E2014M a Z-E3715: na SD kartě založený navigační systém (na 8 GB paměťové kartě) • integrovaný TMC přijímač, TMC služba je zdarma • grafické uživatelské rozhraní a hlasové pokyny v 28 různých jazycích, včetně CZ • prémiová databáze POI • 2D nebo 3D zobrazení mapy s automatickým zoomem a realistické zobrazení 3D terénu a 3D orientačních bodů • funkce Text To Speech (TTS) • plánování trasy Eco a Smart • funkce Smart-Zoom na křižovatkách a přechodech • režim tunelu

• • • • • • •

• • •

dálniční režim s realistickým zobrazením dopravního značení import adres z aplikace Outlook funkce „Where-Am-I“ (Kde jsem?) palubní počítač: konfigurovatelný displej ze tří dalších informací, s volbou času příjezdu, doby cesty, rychlosti, směru, nadmořské výšky, atd. zobrazení informací o dopravě a dopravních předpisech při vstupu do země EU vizuální a zvuková výstraha omezení rychlosti na hlavních silnicích Další funkce Z-E3215/Z-E2014M: režim rozdělené navigační obrazovky pro všechny zdroje přehrávání, výpočet alternativních tras v reálném čase, algoritmus „parkování v okolí“, funkce „tip objížďky“ 30-ti denní záruka nejnovějších map aktualizace map prostřednictvím on-line portálu: www.zenec.naviextras.com součástí balení je externí GPS anténa

ZENEC – Vždy aktuální! Obsah navigačních balíčků naviceiverů můžete aktualizovat, rozšířit navigační sekci o další mapy nebo pomocí internetového portálu www. zenec.naviextras.com stáhnout nejnovější 3-D mapy měst, dokonce i uprostřed noci nebo v zahraničí pomocí vašeho notebooku během cesty. S 8 GB flash paměti (vnitřní NAND) nebo na SD kartě zůstává více než dostatek paměti volný pro pokračující rozšiřování a neomezené aktualizace map, 3D objektů a prvků krajiny. Online portál www.zenec.naviextras.com zjednodušuje, jako nikdy před tím, udržení navigace aktuální a přidání individuálních nových vlastností a funkcí. Možnosti ke stažení: • Aktualizace map • extra mapy a databáze POI více než 60 zemí po celém světě • další 3D místa zájmu a 3D data terénu • opravy chyb mapových podkladů, které jsou zdarma

www.zenec.naviextras.com

Samozřejmě, inovativní navigační a zábavní systémy ZENEC nerostou pouze přidáváním dalších zdrojů, ale mohou držet krok s budoucností. Chcete-li zajistit, že vaše multimediální centrum je nejmodernější také v budoucnu, můžete použít softwarové aktualizace přes USB port: Od hlavního systémového softwaru, přes navigační software a Parrot Bluetooth software, až po CAN-bus protokol ZENEC modelů E>GO, digitální zábavní centra mohou být zdarma snadno stále aktuální. Softwarové aktualizace mohou být staženy z internetu na www.zenec.com/support/

7


NAVICEIVERY PRO SPECIFICKÁ VOZIDLA

ZE-NC2011D

Naviceiver pro specifická vozidla VW A2DP

6.5"/16.5 cm

+AVRCP 1.3

Koncept E>GO – 100 % padnoucí

ZE-NC2011D – vyrobeno pro vaše VW

Koncept E>GO je bezkonkurenční systémové řešení v realizaci multimédií a navigace ve vozidle s důmyslně jednoduchým způsobem montáže: naviceivery pro specifická vozidla řady E>GO v odpovídajícím cílovém vozidle perfektně sedí - vizuálně i technicky, bez dalších rámečků, adaptérů a hodin instalační práce.

ZE-NC2011D je trvale instalovaný multimediální navigační systém speciálně vyvinutý pro vozidla na platformě Golf V a VI stejně jako rozmanité modely ŠKODA a SEAT. S atraktivním designem čelního panelu ZE-NC2011D perfektně ladí se vzhledem vozidla a bez námahy se integruje do stávající elektroniky vozidla: E>GO je, přes pro vozidlo specifické rozhraní CAN BUS, připojeno k dálkovému ovládání na volantu, multifunkčnímu displeji řidiče (MFD+), Optickému Parkovacímu Systému (OPS), a stavu ovládání Climatronic.

Zvláště důležitá je dokonalá integrace se stávající elektronikou vozidla: E>GO jsou snadno integrovaná do vnitřní datové CAN sítě vozidla opravdu jednoduchým způsobem. A jako naviceivery na míru jsou schopny si dobře poradit se všemi specifickými výzvami ve vozidle: připojení na dálkové ovládání na volantu, podpora vizuální podpory parkování, integrace multifunkčních displejů nebo displejů stavu klimatizace a palubních počítačů – dle typu vozidla. Optimální integrace a velký rozsah funkcí dělá trvale instalované navigační systémy ZENEC E>GO ideálním aftermarket zařízením pro náhradu zastaralého autorádia a navigačních systémů. Vybaveno nejnovějšími funkcemi a technologiemi je E>GO také kvalitní alternativou k továrně dodávaným, drahým navigačním systémům, které jsou často vyvíjeny ve stejnou dobu jako, model vozidla.

ZE-NC2011D vás přesvědčí i řadou dalších funkcí. Vestavěná CD/DVD mechanika, USB port a integrovaná čtečka karet SD/SDHC přehrávají všechny obvyklé A/V formáty; iPod a iPhone lze přímo spojit s E>GO. Pro nejlepší možný příjem má ZE-NC2011D duální tuner s phase diversity obvodem. Díky Bluetooth od Parrotu můžete v autě pohodlně telefonovat, s vynikající kvalitou hlasu. Mapy 43 Evropských zemí ve vysokém rozlišení s prémiovou databází POI, integrovaný TMC přijímač, oznámení názvů ulic pomocí funkce Text-to-Speech a mnoho navigačních funkcí dělá z tohoto E>GO vašeho perfektního společníka na cesty.

Specific features ZE-NC2011D, ZE-NC2051D, and Z-E2014M

PHASE DIVERSITY DUAL TUNER

24-bitový D/A převodník Ať už Vás baví přehrávání skladeb z CD nebo MP3 skladeb přes iPod, ZENEC E>GO má 24-bitový digitálně/analogový převodník pro vysoký odstup signálu od šumu a nejlepší možné rozlišení digitálních zvukových formátů.

Phase Diversity dual tuner Optimální příjem rádia: Phase Diversity Dual Tunery přístrojů ZE-NC2011D a NC2051D pracují s FM Phase Diversity obvodem, který zpracovává signály z obou antén vestavěných do vozidla.

Integrace dálkového ovládání na volantu Tato E>GO jsou přes, pro vozidlo specifické, rozhraní CAN bus připojena k dálkovému ovládání na volantu. A/V zdroje (rádio, CD / DVD, MP3, USB) jsou ovládány stejným způsobem jako s OEM rádiem předtím.

Multifunkční displej řidiče E>GO perfektně padne: ZE-NC 2011D / NC2051D a Z-E2014M také podporují multifunkční displeje, které jsou připojeny k CAN busu. Zobrazeny jsou navigační šipky, stejně jako informace o přehrávaném audiu.

Parkovací senzory Údaje uložené v CAN síti pro továrně instalované parkovací senzory jsou načteny, zpracovány a zobrazeny přímo na dotykové obrazovce těchto E>GO přes ZENEC OPS (Optical Parking System).

Zobrazení stavu klimatizace Data o stavu klimatizace, jsou během nastavování jakékoli související funkce zobrazována jako pop-up info na dotykové obrazovce naviceiverů ZE-NC 2011D / NC2051D a Z-E2014M.

Seznam kompatibilních vozidel ZE-NC2011D a Z-E2014M Značka Model

VW

Typ

Rok výroby

Značka Model

Typ

Rok výroby

Golf VI

MK 6

od r.v. 2009

Beetle

n.a.

od r.v. 2011

Golf V

MK 5

2003 – 2009

Caddy

2K MK3

od r.v. 2003

Golf VI

Cabrio

od r.v. 2011

Tiguan

MK1

od r.v. 11/2006

Jetta

MK 5/6

od r.v. 2005

Scirocco

MK3 13

od r.v. 2008

Passat

B6

2005 – 2010

Touran

Type 1/GP

2003 – 2010

VW

Passat

B7

od r.v. 2010

Touran

GPII

od r.v. 2010

Passat

CC

2008 – 2012

Eos

n.a.

od r.v. 2006

CC

Type 35

od r.v. 2012

VW Polo

6R

od r.v. 03/2010

Značka VW

SEAT

SKODA

Model

Typ

Rok výroby

Sharan

MK2

od r.v. 2010

Amarok

n.a.

od r.v. 2010

Altea

5P

od r.v. 2004

Leon

1P MK2

od r.v. 2005

Alhambra

MK2

od r.v. 2010

Oktavia

MK2

od r.v. 08/2008

Superb

3T

od r.v. 2008

Yeti

n.a.

od r.v. 2009

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. V případě, že se neshodují, můžete si u Vašeho prodejce koupit vhodný montážní rámeček. Pro montáž ZE-NC2011D vozidlo musí být vybaveno phase diversity anténním systémem. Toto prosím konzultujte s prodejcem. 8


ZE-NC2051D

Specifický naviceiver pro VW T5 Multivan a T5 California Perfektní začlenění do vozidla, nejnovější technologie, obrovský rozsah funkcí, snadné použití a vynikající poměr cena/výkon v porovnání OEM systémy – ZE-NC2051D je chytrý odborník, speciálně vyvinutý pro váš VW T5 Multivan a California T5. E>GO je spojeno s dálkovým ovládáním na volantu, multifunkčním displejem řidiče (MFD+, MFD Premium), Optickým Parkovacím Systémem (OPS), a stavem ovládání Climatronic přes, pro vozidlo specifické, CAN bus rozhraní. Vestavěná CD/DVD mechanika, USB port, připojení iPod/iPhone a čtečka karet SD/SDHC znamenají, že můžete přehrávat vaše nejnovější média. Přes Bluetooth můžete bezdrátově volat a streamovat hudbu z vašěho mobilního telefonu. Detailní mapy vás spolehlivě dovedou do cíle po celé Evropě. Trasy a změny trasy jsou okamžitě dynamicky počítány – samozřejmě s ohledem na aktuální dopravní situaci, díky integrovanému TMC přijímači. A2DP

6.5"/16.5 cm

+AVRCP 1.3

Specifické pro vozidlo: ZE-NC2011D, ZE-NC2051D, Z-E2014M • 16.5cm/6.5“ 16:9 HD TFT-LCD dotyková obrazovka (ZE-NC2011D, ZE-NC2051D), 15.7cm/6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotyková obrazovka (Z-E2014M) • FM duální přijímač s Phase Diversity (ZE-NC2011D/2051D) • Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru • Připojení multifunkčního displeje (MFD+, MFD Premium) pomocí CAN adaptéru* • Připojení Optického Parkovacího Systému (OPS) pomocí CAN adaptéru* • Připojení zobrazení stavu ovládání Climatronic pomocí CAN adaptéru* • Připojení DYNAUDIO Soundsystému • Podsvícení tlačítek: volitelné červené/bílé (ZE-NC2011D, Z-E2014M), červené (ZE-NC2051D)

Seznam kompatibilních vozidel Značka Model VW

Typ

Rok výroby

T5 Multivan

Comfortline, PanAmericana, Match, Highline, BlueMotion*, Edition25, Special, Business, Caravelle

od r.v. 2010

T5 California

Comfortline, Europe

od r.v. 2010

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. V případě, že se neshodují, můžete si u vašeho prodejce koupit vhodný montážní rámeček. Pro montáž ZE-NC2051D vozidlo musí být vybaveno phase diversity anténním systémem. Toto prosím konzultujte s prodejcem. *V závislosti na konfiguraci vozidla se může tvar přístrojové desky lišit. V takových případech platí obecné fyzikální požadavky pro montáž přístroje.

*Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti.

Z-E2014M

Naviceiver pro specifická vozidla VW E>GO technologie se senzačním poměrem cena/výkon – s modelem Z-E2014M, ZENEC uvedl další naviceiver pro vozy platformy Golf V a Golf VI. Tento model je založen na nové hardwarové a softwarové platformě, která opět nastavuje nové standardy s celou řadou funkcí navíc. Díky svému designu, včetně volitelného červeného/bílého podsvícení tlačítek, Z-E2014M dokonale splyne s kokpitem vašeho VW. Přístroj může být během několika vteřin propojen přes sběrnici CAN bus s elektronikou VW – s dálkovým ovládáním na volantu, multifunkčním displejem MFD+, zobrazením stavu ovládání Climatronicu a Optickým Parkovacím Systémem.

Specifické pro vozidlo: Z-E2014M • FM RDS příjímač s DSP pro potlačení rušení • Gracenote “More Like This” pro audio v režimu USB a “one-click” generování playlistů podle výběru jedné stopy • Navigační systém na SD kartě (na 8 GB paměťové kartě) • Navigační režim rozdělené obrazovky pro všechny zdroje přehrávání • Další navigační funkce: výpočet alternativních tras v reálném čase, algoritmus parkování v okolí, funkce tip objížďky • Samostatně dostupné: balíček příslušenství Z-EACC-AV pro připojení přijímačů DVB-T/DAB+ a zesilovačů. • Samostatně dostupné: set příslušenství Z-EACC-HUB pro až tři USB 2.0 paměťová zařízení a rozhraní iPod/iPhone.

6.2"/15.7 cm

FM TUNER WITH DSP

Užívejte si vaši hudbu nebo videa přes USB nebo iPhone/iPod: E>GO má USB port s 80cm prodlužovacím kabelem, ke kterému můžete připojit USB paměťové médium, stejně jako váš iPod nebo iPhone. Ať už MP3, WMA, Xvid nebo AVI, Z-E2014M je pro přehrávání nejpopulárnějších A/V formátů perfektně vybaveno. Integrovaná funkce Gracenote “More Like This“ vám umožní jednoduše spravovat vaše hudební soubory. Nově vyvinutý FM přijímač s DSP vám zaručí perfektní příjem rádia, dokonce i za obtížných podmínek příjmu. Pokud jde o handsfree volání, toto VW E>GO se také opírá o nejnovější špičkové technologie od vůdce na trhu - Parrotu. Z-E2014M kombinuje nejmodernější zábavní část s precizním, na SD kartě založeným navigačním systémem zahrnujícím řadu nových funkcí. Tyto zahrnují inteligentní výpočet alternativních tras v reálném čase, algoritmus Parking Around (parkování v okolí) a funkce tipu objížďky, stejně jako režim rozdělené obrazovky.

A2DP

+AVRCP 1.4

DSP HPF/LPF

CROSSOVER

9


NAVICEIVERY PRO SPECIFICKÁ VOZIDLA

Z-E3215

Naviceiver pro specifická vozidla BMW 3 6.2"/15.7 cm

A2DP

FM TUNER WITH DSP

+AVRCP 1.4

DSP HPF/LPF

BT VOICE

RECOGNITION

+ COMMAND

CROSSOVER

MULTISENSOR DEAD RECKONING

Navigace pro BMW od ZENECu je založena na nové průkopnické hardwarové a softwarové platformě, která zapůsobí množstvím doplňkových funkcí. Systematicky orientovaný na budoucnost, Z-E3215 kombinuje všechny výhody úspěšné série E>GO: optimální integraci ve vozidle, obrovský rozsah funkcí, jednoduchost použití a senzační poměr cena / výkon. Z-E3215 nejen perfektně ladí s kokpitem BMW řady 3 – včetně připojení dálkového ovládání na volantu, optického parkovacího systému (OPS), zobrazení stavu ovládání Climatroniku a BMW Power System – ale také vám nabízí potěšení z jízdy a pohodlí, na které jste zvyklí ve vašem vozidle. Vychutnejte si vysoce kvalitní video a audio z iPodu, iPhonu nebo USB – Z-E3215 je inovativní multimediální stanice, perfektně vybavená pro přehrávání digitálních médií a A/V formatů MP3, WMA, Xvid a AVI. BMW navigace od ZENECu disponuje USB hubem pro připojení tří USB 2.0 paměťových médií a jednoho vstupu rozhraní pro iPod/iPhone, které je k dostání samostatně. Integrovaná funkce Gracenote “More Like This” umožňuje moderní manipulaci se všemi zvukovými soubory: výběrem jedné stopy můžete například velmi snadno vytvořit playlist podle stylu a žánru. Seznam kompatibilních vozidel Značka

BMW

Telefonujte během jízdy bezpečně, pomocí integrovaného handsfree systému od Parrotu. Použitím nově implementovaného uživatelsky nezávislého rozpoznání hlasu je ještě jednodušší ovládat funkce volání a “vytáčet” kontakty telefonního seznamu přímo hlasovým povelem. Audio streamy z mobilního telefonu lze s působivou kvalitou zvuku snadno přehrávat přes A2DP a AVRCP 1.4. Moderní zábavní funkce jsou v přístroji Z-E3215 kombinovány s inovativním multisenzorovým navigačním systémem. Tato vysoce kvalitní navigace umožňuje přesné určení polohy a správné navádění po celou dobu – a to i v oblastech, kde není GPS signál (parkovací domy, tunely, města s výškovými budovami). Díky pokročilým hlasům TTS Pro (funkce Text-to-Speech) vás navigace přesvědčí vynikající kvalitou hlasu. Pro zvýšení vašeho cestovního komfortu, byla navigační část Z-E3215 dále aktualizována: Funkce Parking Around bude během plánování trasy ukazovat vhodná místa pro parkování v okolí cíle. Přetížené křižovatky v centru města nebo zácpy na dálnici, které nejsou nahlášeny přes TMC? E>GO dynamicky sleduje, co se dějě a doporučuje nejlepší alternativní trasy v reálném čase. Specifické pro vozidlo: Z-E3215

Model

Typ

Rok výroby

3 Limousine (včetně LCI)

E90

2005 > 2011

3 Touring

E91

2005 > 2011

3 Coupé

E92

2005 > 2011

3 Convertible

E93

2005 > 2011

Z-E3215 nahrazuje rádio BMW CD Business / Professional (není kompatibilní s aktivními soundsystémy BMW Hifi -Individual and Logic 7). Integrace s akustickými parkovacími senzory pro vozidla s OEM instalovaným PDC je emulována přístrojem samotným, přes interní reproduktor.

• • • • • •

15.7 cm /6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru Připojení Optického Parkovacího Systému (OPS) pomocí CAN adaptéru* Připojení zobrazení stavu ovládání Climatronic pomocí CAN adaptéru* Integrace BMW power system Podsvícení tlačítek: oranžová

*Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti.

Specifické vlastnosti Z-E3215

FM TUNER WITH DSP

FM příjímač s DSP Analogový rádio přijímač E>GO je vybaven DSP softwarovým algoritmem pro potlačení šumu FM stanic s nízkou úrovní signálu a přehrávání rádia s lepší srozumitelností.

10

Denní / Noční režim HMI Z-E3215 je vybaveno specifickým denním a nočním HMI. Toto poskytuje maximální kontrast displeje během dne a redukuje oslnění displejem v noci.

Rozdělená navigační obrazovka Vždy mějte přehled: E>GO naviceiver umožňuje pro všechny audio zdroje, včetně bluetooth handsfree režim rozdělené navigační obrazovky na TFT LCD obrazovce.

Seznam skladeb Gracenote Plus Funkce Gracenote “More Like This” představuje „one-click“ generování seznamů skladeb založených na stylech a žánrech, v USB režimu přehrávání výběrem jedné skladby / stopy.

Funkce rozpoznání hlasu Funkce nezávislého rozpoznávání hlasu mluvčího (“hlasové ovládání”) umožňuje používat funkce ovládání hovorů ještě snadněji a ”vytáčet“ kontakty telefonního seznamu přímo pomocí hlasových povelů.


ZE-NC3131D

Naviceiver pro specifická vozidla AUDI A3 Optimální kvalita, nejvyšší flexibilita stejně jako maximální možnosti ovládání – toto platí také pro naviceiver, speciálně vyvinutý pro vozy AUDI A3, ZE-NC3131D. Užijte si vaše oblíbená DVD nebo CD, poslouchejte rádio, ovládejte váš iPod nebo iPhone, nebo volejte přes bluetooth handsfree: ZE-NC3131D nabízí infotainment nejvyšší úrovně a bezpečně vás naviguje do zvoleného cíle. ZE-NC3131D je chytrý specialista, technicky a opticky šitý na míru pro AUDI A3 – nejen svou konstrukcí a červeným podsvícením tlačítek. Jako každé E>GO, ZE- NC3131D může být instalován v rekordním čase, bez dodatečných rámečků nebo adaptérů. A komunikace se specifickou elektronikou vozidla je perfektní. E>GO je připojeno k továrně instalovanému ovládání na volantu přes, pro vozidlo specifické, rozhraní CAN. A je to – všechny A/V zdroje (rádio, CD/DVD, MP3, USB) mohou být ovládány jako obvykle přes dálkové ovládání na volantu. Informační systém řidiče (FIS) je také připojen k ZE-NC3131D přes rozhraní CAN. Zobrazení audio a navigačních informací jsou pak podporovány.

A2DP

6.2"/15.7 cm

+AVRCP 1.3

Specifické pro vozidlo: ZE-NC3131D PHASE DIVERSITY DUAL TUNER

Ovládání na volantu

Informační systém řidiče

FM dual tuner

Seznam kompatibilních vozidel Značka AUDI

Model

Typ

Rok výroby

A3

8P

2005 > 2012

A3 Sportsback

8PA

08/2004 > 2012

A3 Cabriolet

n.a.

2008 >

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. Vozidlo musí být vybaveno phase diversity anténním systémem.

• • • •

15.7 cm /6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej FM dual Phase Diversity přijímač Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru Připojení informačního systému dipleje (FIS) pomocí CAN adaptéru* (Audio informace a navigační šipky) • Připojení Soundsystému, včetně soundsystému BOSE • Podsvícení tlačítek: červená *Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti.

ZE-NC3152

Naviceiver pro specifická vozidla AUDI TT Ti, kteří kladou vysoké požadavky na přesnost, jakož i na design, budou cestovat právě s tímto ZENEC naviceiverem – zaručeno. ZE-NC3152 je váš perfektní kopilot v AUDI TT: 100 % perfektně padnoucí, profesionálně informován a vždy uvolněný. Díky své specifické konstrukci a odpovídajícímu podsvícení tlačítek se ZE-NC3152 perfektně hodí do palubní desky vašeho AUDI TT a snadno se integruje s dálkovým ovládáním na volantu a informačním systémem řidiče. ZE-NC3152 pro vás okamžitě vypočítá nejlepší trasy po celé Evropě, spolu s více něž 6 miliony bodů zájmu. A díky integrované funkci text-to-speech bude, v případě potřeby, číst názvy ulic. Prostřednictvím vestavěného TMC přijímače jsou aktuální dopravní informace ihned začleněny do výpočtu trasy. ZE-NC3152 je samozřejmě, jako komplexní systém vše v jednom, také ideální pro vaši zábavu a komunikaci. High-end přístroj rozpozná všechna aktuální média a formáty – CD, DVD, USB, iPod, iPhone a SD – a je vybaven uživatelsky přívětivým Bluetooth systémem od francouzského specialisty na handsfree Parrot.

A2DP

6.2"/15.7 cm

Specifické pro vozidlo: ZE-NC3152 • 15.7 cm /6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej • Duální FM Phase Diversity přijímač • Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru • Připojení informačního systému dipleje (FIS) pomocí CAN adaptéru* (Audio informace a navigační šipky) • Připojení Soundsystému, včetně soundsystému BOSE • Podsvícení tlačítek: červená *Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti.

+AVRCP 1.3

Seznam kompatibilních vozidel Značka Model

Typ

TT Coupé AUDI

TT Roadster TTS Coupé TTS Roadster

Model Year

Značka Model

2006 > 8J

2007 > 2008 > 2008 >

Typ

AUDI

TTSR Roadster TTSR Plus Coupé TTSR Plus Roadster

Model Year 2009 >

TTSR Coupé 8J

2009 > 2012 > 2012 >

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. Vozidlo musí být vybaveno phase diversity anténním systémem. 11


NAVICEIVERY PRO SPECIFICKÁ VOZIDLA

ZE-NC5011D

Naviceiver pro specifická vozidla OPEL A2DP

6.5"/16.5 cm

+AVRCP 1.3

20:02

OK

Precizně padnoucí, dětsky jednoduché ovládání, perfektní propojení se všemi, pro vozidlo specifickými, funkcemi – se ZE-NC5011D můžete snadno doplnit multimediální navigační systém do vašeho vozu OPEL. E>GO perfektně zapadá do různých modelů OPEL, opticky a technicky. Připojení k elektronice vozidla je také provedeno okamžitě. ZE-NC5011D je připojen k dálkovému ovládání na volantu, palubnímu počítači a informačnímu displeji řidiče přes, pro vozidlo specifické, rozhraní CAN. ZE-NC5011D nabízí téměř vše, co byste chtěli na své cestě z hlediska zábavy a komunikací: množství multimediálních funkcí, volání přes Bluetooth handsfree a množství možností připojení všech druhů dalších komponent.

Specifické pro vozidlo: ZE-NC5011D • • • • •

16.5 cm/ 6.5“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru Připojení BID, CID, TID a GID OEM displeje pomocí CAN adaptéru Připojení palubního počítače pomocí CAN adaptéru Podsvícení tlačítek: oranžová

ON BOARD COMPUTER INTEGRATION

Jednoduchým způsobem můžete k ZE-NC5011D připojit přijímače DVB-T a DAB+, další monitory, parkovací kamery nebo herní konzole. Všechny naviceivery E>GO jsou navrženy pro provoz ve dvou zónách, což umožňuje šíření a nezávislé přehrávání různých zdrojů v přední a zadní části vozidla. Na místě řidiče můžete poslouchat rádio nebo pokyny navigace, zatímco cestující na zadních sedadlech mohou sledovat film z DVD nebo z případně připojené herní konzole hrát videohry se zvukem přenášeným do IR sluchátek. Absolutní vyšší třída je vysoce přesný navigační systém s rozsáhlou databází POI, která je určená pro vaše pohodlí v libovolném místě 43 Evropských zemí. TMC na bázi příchozích dopravních hlášení vás včas informuje o dopravních zácpách a dalších případných překážkách na vaší cestě. Seznam kompatibilních vozidel Značka

OPEL

Model

Typ

Rok výroby

Antara

n.a.

2007 >

Astra

H

2007 > 2010

Corsa

D

2007 >

Zafira

B

2007 > 2011

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu.

Specifické flastnosti ZE-NC5011D

Perfektní začlenění

ZE-NC5011D technicky a opticky do vašeho vozidla OPEL perfektně padne. Díky designu čelního panelu který přejímá design a styl přístrojové desky a také implementuje nejlépe odpovídající barvu nočního podsvětlení tlačítek.

12

Podpora ovládání na volantu

ZE-NC5011D je připojen k továrně instalovanému ovládání na volantu přes, pro vozidlo specifické, rozhraní CAN bus. A/V zdroje (rádio, CD / DVD, MP3, USB, apod.) jsou ovládány stejným způsobem jako s OEM rádiem předtím.

Podpora palubního počítače OPEL

ZE-NC5011D také podporuje nastavení palubního počítače OPEL. Z tohoto důvodu má E>GO naviceiver od ZENECu speciální menu, tak zvané “BCS“, pomocí kterého lze nastavit čas a datum jako s továrně montovaným přístrojem.

Podpora OPEL informačního displeje řidiče

K dispozici jsou různé možnosti továrního zobrazení na informačním displeji řidiče – v závislosti na konkrétním displeji (TID, GID, BID or CID). Připojením k E>GO přes CAN bus rozhraní je podporováno zobrazení informací o stanici a stopě rádia/CD/USB zdrojů apod.


Se svým specifickým designem ZE-NC3811D perfektně padne do kokpitů modelů FORDu Focus, Mondeo, S-Max a Galaxy Facelift. Komfortní funkce jako dálkové ovládání na volantu nebo zobrazení stavu nastavení klimatizace mohou být připojeny k E>GO s minimálním úsilím přes sběrnici CAN. ZE-NC3811D kombinuje nejnovější technologii s řadou zábavních a komunikačních funkcí a je komfortní, inteligentní navigátor. Se svými moderními navigačními vlastnostmi, komplexním mapovým pokrytím celé Evropy a snadným použitím, ZE-NC3811D vás dostane do jakéhokoli cíle bezpečně a rychle. Díky přijímači TMC jsou aktuální dopravní informace kdykoli k dospozici. Ale nejen to. Můžete si vychutnat hudbu a videa z vašeho CD, DVD, iPodu, iPhonu, USB flash disku nebo SD paměťové karty zavolat přátelům a obchodním partnerům pomocí handsfree. Všechny tyto funkce jsou pohodlně ovládány pomocí velkého dotykového displeje. Seznam kompatibilních vozidel Značka

ZE-NC3811D

FORD

Naviceiver pro specifická vozidla FORD

Model

Typ

Rok vý roby

Focus

C307 (MK2)

2004 > 2010

Mondeo

BA7 (MK4)

2006 >

S-MAX

n.a.

2006 >

Galaxy Facelift

MK2

2010 >

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. Může být potřeba dodatečný anténní adaptér. Displej Converse+ není podporován.

A2DP

6.5"/16.5 cm

+AVRCP 1.3

Specifické pro vozidlo: ZE-NC3811D • 16.5 cm / 6.5“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej • Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru • Připojení zobrazení stavu ovládání Climatronic pomocí CAN adaptéru* • Podsvícení tlačítek: červená *Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti.

Pokud jsou v síti CAN vašeho vozidla Ford přítomny údaje o stavu Climatroniku, jsou během ovládání klimatizace čteny a zobrazeny na dotykovém displeji ZE-NC3811D. Ovládání na volantu

Informace o nastavení klimatizace

ZE-NC4121D je komplexní řešení vše v jednom pro realizaci navigace a zábavy, důmyslně jednoduchým způsobem, v kokpitu vašeho HYUNDAI iX35. Navigační systém tohoto E>GO, orientovaný na budoucnost, vám poskytuje rychlou a detailní navigaci po celé západní a východní Evropě. Specialista pro HYUNDAI od ZENECu je kompatibilní se všemi moderními záznamovými médii – od CD, DVD, USB, SD a iPodu až po iPhone – a pracuje s aktuální Bluetooth technologií od specialisty - společnosti Parrot. ZE-NC4121D je opticky a technicky přizpůsobený HYUNDAI iX35. A to nejen díky jeho konstrukci a modrému podsvícení tlačítek. Jako každý E>GO model, začlenění ve slotu rádia v cílovém vozidle není žádný problém – není třeba dalších montážních rámečků nebo adaptérů. Připojení na stávající ovládání na volantu je pro ZE-NC4121D jednoduché. E>GO je připojeno k dálkovému ovládání na volantu přes, pro vozidlo specifické, CAN bus rozhraní. Funkčnost továrně instalovaných komponent zůstává nedotčena. Seznam kompatibilních vozidel Kompatibilní s vozidly HYUNDAI iX35 vybavenými originálním rádiem s CD.

ZE-NC4121D

Naviceiver pro specifická vozidla iX35

7"/17.8 cm

A2DP

+AVRCP 1.3

Specifické pro vozidlo: ZE-NC4121D • 17.8 cm/ 7“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej • Podpora dálkového ovládání na volantu, přes zvlášť dostupné stalk/CAN rozhraní • Podsvícení tlačítek: modrá Perfektně padnoucí

Podpora dálkového ovládání na volantu

13


ZENEC OBYTNÉ VOZY with Caravan Navigation Software

Velká, těžká vozidla kladou jedinečné požadavky na trvale instalované navigační systémy. Pro bezpečné navigování musí být zahrnuty do výpočtu trasy nejen stav trasy, ale také specifické parametry vozidla. Se třemi trvale instalovanými navigačními systémy pro odvětví obytných vozů – obytných vozů, dodávek nebo autobusů – ZENEC nyní má perfektní společníky na dlouhé cesty: dva modely E>GO Z-E3715 (pro FIAT Ducato) a ZE-NC4612 (pro užitková vozidla Mercedes) a naviceiver ZE-NC620DMH, který padne do 2-DIN montážního otvoru jakéhokoli vozidla. Přístroje ZENEC pro obytné vozy jsou vybaveny speciálním navigačním softwarem, který je šitý na míru konkrétním požadavkům vašeho “rekreačního vozidla” a i přes mnoho dalších funkcí je snadno ovladatelný.

Funkce pro obytný vůz

• Šest přednastavených profilů vozidel pro jednoduchý výběr a volitelnou konfiguraci, včetně profilu pro nákladní vozidlo a pro osobní vozidlo • Specifikace profilu cílového vozidla zadáním výšky, šířky, délky, váhy, přívěsů a hmotnosti na nápravu • Navádění po celé Evropě na základě údajů profilu vozidla, vyhýbání fyzickým omezením (podjezdová výška mostu, šířka vozovky) a omezením trasy v důsledku dopravních předpisů • Další profil nákladního automobilu dostupný v předvolbách, včetně definice nebezpečných materiálů nákladu a přestávek • Předinstalovaná databáze CampingSchaf POI s odpočívadly pro obytné vozy a rozšířené informace s celoevropským pokrytím (pouze v německém jazyce)

Systémy ZENEC pro obytné vozy vám umožňují vybrat si ze šesti profilů vozidel tak, že přístroj je s vaším vozidlem perfektně sladěn. Zadáním specifických údajů vozidla – výška, šířka, délka, váha, přívěs, apod. – si můžete naplánovat trasu efektivněji; Do výpočtu trasy jsou zahrnuty podjezdová výška mostu, šířka vozovky a další omezení a nebezpečí na trase. V populárním balíčku CampingSchaf POI - nejkomplexněším registru, který je v současné době k dispozici, jsou nabízeny detailní informace o kempech a zastávkách pro obytné vozy po celé Evropě (pouze v německém jazyce).

Databáze CampingSchaf POI

Přednastavené profily vozidla

Menu vyhledávání POI

Specifikace profilů

Naviceiver pro specifická vozidla Mercedes, Volkwagen ZE-NC4612 je osvědčený, trvale instalovaný navigační systém, který technicky a opticky perfektně padne v různých modelech užitkových vozů Mercedes. Specialista pro Mercedes od ZENECu Vám nabízí rychlou, přesnou a spolehlivou celoevropskou navigaci. ZE-NC4612 přichází s přijímačem TMC, prémiovou databází POI, 3D zobrazením terénu a měst a garancí posledních map (Latest Map Guarantee). Díky speciálnímu navigačnímu softwaru, který v navigování zahrnuje stav trasy a parametry vozidla, s naviceiverem E>GO vždy řídíte na trase, která je pro vaše vozidlo skutečně vhodná. Uvolněně cestujte po Evropě a užívejte si sofistikované multimediální zařízení ZENEC s CD, DVD, USB, SD nebo iPodem/iPhonem. Integrovaný systém handsfree, který dokonale komunikuje s vaším smartphonem, vám umožňuje kdykoliv pohodlně telefonovat.

ZE-NC4612

A2DP

6.2"/1

+AVRCP 1.3

Seznam kompatibilních vozidel Značka

Model

Typ

Rok výroby

MERCEDESBENZ

A-Class

W169

2004 > 2012

B-Class

W245

2005 > 2011

MERCEDESBENZ

Sprinter II

W906

2006 >

Viano

W639

2006 >

Vito

W639

2006 >

Aby byla možná instalace, musí se rozměry OEM rádia shodovat s rozměry ZENECu. Vozidlo musí být vybaveno phase diversity anténním systémem.

Specifické pro vozidlo: ZE-NC4612 • • • • • •

Specifický 3D High-Definition navigační systém pro obytné vozy 15.7 cm / 6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej FM duální tuner s Phase Diversity Připojení dálkového ovládání na volantu pomocí CAN adaptéru Připojení multifunkčního info displeje řidiče pomocí CAN adaptéru* Podsvícení tlačítek: oranžová / bílá

*Funkčnost závisí na přítomnosti specifických dat v CAN síti. OEM aktivní sound systémy založené na MOST (Harman Kardon a Bang & Olufsen) nejsou podporovány.

14

PHASE DIVERSITY DUAL TUNER

Navigace pro obytné vozy

Dálkové ovládání na volantu

Duální phase diversity přijímač


Naviceiver pro specifická vozidla FIAT, CITROEN, PEUGEOT Z-E3715 with Caravan Navigation Software

6.2"/15.7 cm

A2DP

FM TUNER WITH DSP

+AVRCP 1.4

BT VOICE

RECOGNITION

+ COMMAND

DSP HPF/LPF

CROSSOVER

Specifické pro vozidlo: Z-E3715 • Specifický 3D High-Definition navigační systém pro obytné vozy s funkcí split screen na 8GB paměťové kartě • Speciální mapy pro obytné vozy, dodávky a kamiony • Volba profilu vozidla, zadání specifických dat vozidla (výška, délka, hmotnost, přívěs, apod.) • Hlasové navádění TTS PRO ve 28 různých jazycích Z-E3715 je chytrý odborník, speciálně vyvinutý pro FIAT Ducato, Citroën Jumper, a Peugeot Boxer. Specifická konstrukce, vícebarevné podsvícení tlačítek (včetně oranžové pro Fiat) a přizpůsobený design čelního panelu dělají špičkový naviceiver od ZENECu perfektně padnoucí do výše zmíněných vozidel. Z-E3715 se pro instalaci do cílových vozidel hodí bez dalších modifikací nebo dodatečných adaptérů. Připojení na stávající dálkové ovládání na volantu je pro toto E>GO jednoduché. Samostatně dostupné rozhraní CAN/Stalk umožňuje dokonalou integraci přístroje ZENEC do cílového vozidla. Z-E3715 nabízí multimediální zábavu a navigační komfort nejvyšší úrovně. Velký rozsah funkcí a optimální integrace ve vozidle dělá tento navigační systém E>GO ideálním partnerem a společníkem pro dovybavení vašeho obytného vozu. Z-E3715 je vysoce kvalitní řešení, vybavené nejnovějšími technologiemi, kterému ve srovnání s OEM satelitními navigacemi prémiových vozidel nic nechybí. Po multinediální stránce je ZENEC Z-E3715 perfektně vybaven. Integrovaný přehrávač CD/DVD přehraje všechny současné multimediální formáty včetně populárního formátu Xvid. Přístroj Z-E3715 disponuje USB hubem pro zajištění připojení až tří USB 2.0 paměťových zařízení a rozhraní pro iPod/iPhone (ZE-NC-IPS nebo ZE-NC-IPS5). Integrovaná funkce Gracenote “More Like This” umožňuje moderní způsob zpracování audio souborů: výběrem jedné stopy například můžete velice jednoduše vytvořit seznamy stop založený na stylu a žánru. Dostatečný počet A/V připojení - E>GO například také má 4.2 předzesílený výstup, který umožňuje připojení dalších komponentů.

• 15.7 cm/ 6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej s uživatelským rozhraním ve 24 jazycích (včetně CZ) • Hlasové ovládání BT funkcí vytáčení v 8mi různých EU jazycích • Podpora dálkového ovládání na volantu, přes zvlášť dostupné stalk/ CAN rozhraní • Vícebarevné podsvícení tlačítek Přímo k E>GO mohou být připojeny externí monitory, přijímače DVB-T nebo DAB+ a nebo parkovací kamery. Tyto komponenty lze následně ovládat pomocí rychle reagující digitální dotykové širokoúhlé obrazovky s vysokým rozlišením. Bluetooth sada Z-E3715 pochází od Parrotu, vedoucího dodavatele handsfree systémů po celém světě a garanta pohodlného ovládání hovorů po celém světě. S novou vyhledávací funkcí je nyní nalezení položky ve velkých telefonních seznamech ještě snažší. Rychlé menu vytáčení umožňuje přímý přístup k pěti oblíbeným kontaktům, které lze snadno upravit. Funkce nezávislého rozpoznávání hlasu (“voice command”) umožňuje ovládat funkce volání ještě jednoduššeji a “vytáčet“ kontakty telefonního seznamu přímo pomocí hlasových povelů. Parrot také znamená vynikající kvalitu hovoru – buď pomocí integrovaného mikrofonu nebo externího mikrofonu, který je součástí balení. Díky inovativnímu audio DSP nyní mohou být, pro lepší hlasovou srozumitelnost, nežádoucí okolní zvuky odfiltrovány efektivněji. Seznam kompatibilních vozidel Značka

Model

Typ

Rok výroby

Ducato III

250/251

2006 > 2011

Ducato III EURO 5

250/251

2011 >

CITROEN

Citroen Jumper II

250/250D/250L

2006 >

PEUGEOT

Peugeot Boxer II

250/251

2006 >

FIAT

Z-E3715 není kompatibilní s vozidly, která jsou vybavena OEM rádiem SONY.

Specifické vlastnosti Z-E3715

Navigace pro karavany, dodávky a kamiony Přístroj je vybaven speciálními mapamy pro karavany, dodávky a kamiony. Můžete zadat profil vozidla a jeho specifické vlastnosti jako výšku, šířku, délku, váhu apod.. Navigace informace zahrne do výpočtu trasy a pomůže vám vyhnout se dopravním omezením.

POI balíček CampingFinder V populárním balíčku CampingFinder (pouze v německém jazyce) - nejkomplexnějším registru, jaký je v současné době k dispozici - jsou nabízeny podrobné informace o kempech a parkovištích pro obytné vozy po celé Evropě.

Integrace dálkového ovládání na volantu Se samostatně dostupným CAN/stalk adaptérem může být naviceiver připojen k továrně instalovanému ovládání na volantu.

Vícebarevné podsvícení tlačítek Vícebarevné podsvícení tlačítek umožňuje sladění s podsvícením přístrojové desky nejběžnějších modelů vozů. na výběr je ze šesti barev.

15


ZENEC OBYTNÉ VOZY ZE-NC620DMH

2-DIN Naviceiver

Cílevědomý, flexibilní a profesionálně informovaný, ZE-NC620DMH vám ukazuje cestu, bez ohledu na to, kde cestujete. 2 DIN naviceiver pro obytné vozy od ZENECu používá technologii a konfiguraci přístroje ZE-NC620D a toto kombinuje se speciálním navigačním softwarem, který je šitý na míru pro konkrétní požadavky rekreačních vozidel (RVs). Bez ohledu na to, zda ho budete používat jako “normální“ řešení automobilové navigace, používat ho v obytném voze, nákladním voze nebo v kombinaci s karavanem, ZE-NC620DMH je perfektní kopilot, který spolehlivě a bezpečně nalezne nejlepší cestu pro vaše specifické vozidlo. Po multimediální stránce je tento naviceiver jako vždy perfektně vybaven. Pro vaši zábavu zde jsou: Integrovaná CD/DVD mechanika, USB port, možnost připojení iPodu/iPhonu a čtečka SD/SDHC karet. K naviceiveru lze také snadno připojit nejen přijímače DVB-T a DAB+, ale také parkovací kamery a externí monitory a ovládat je přes dotykový displej s vysokým rozlišením. Bluetooth výbava ZE-NC620DMH pochází od Parrotu, garanta pohodlného vyřizování telefonátů. Díky inovativnímu audio DSP je nežádoucí ruch efektivně filtrován, což vede k bezkonkurenční srozumitelnosti hlasu. A2DP

6.2"/15.7 cm

+AVRCP 1.3

Specifické pro vozidlo: ZE-NC620DMH • Specifický 3D High-Definition navigační systém pro obytné vozy • 15.7 cm/ 6.2“ 16:9 HD TFT-LCD dotykový displej • Podpora dálkového ovládání na volantu, přes zvlášť dostupné stalk/ CAN rozhraní • Vícebarevné podsvícení tlačítek

Navigace pro obytné vozy

ZENEC INDIVIDUAL Individuální řešení pro různé vozy

ZENEC INDIVIDUAL je komplexní a individuální řešení pro váš konkrétní vůz. Jako specialisté na multimediální vestavby do vozidel se mimo jiné zaměřujeme i na vozy, které zatím nejsou řešené systémem E>GO (Exchange and go). I zákazníci, kteří jezdí / kupují tyto vozy, chtějí mít kvalitní multimediální řešení, jaké nabízí E>GO systém. Sami si však mnohdy ani nedovedou představit, že je to i do jejich vozu možné. A právě proto jsme vytvořili skutečnou síť specialistů, kteří jsou zde pro vás, aby našli INDIVIDUÁLNÍ multimediální řešení pro váš konkrétní vůz podle vašich přání a požadavků. Tito profesionálové jsou ochotni s vámi vyřešit vše, co vás ohledně multimédií ve vozidle zajímá. Od jednoduchého USB přehrávače nebo digitálního příjmu televize, až po stropní monitory pro zábavu celé vaší rodiny. Tato síť je rovnoměrně rozmístěna po celém území Evropy a tito prodejci jsou označeni logem Automotive partner support +, což je označení pro proškolené dealery produktů ZENEC. Ty České můžete najít na webových stránkách www.zenec. cz, kam jsme je umístili pod logo symbolizující tento koncept. Dále na těchto stránkách najdete ikonu „Online poptávka“, pod kterou se skrývá kontaktní formulář, kam nám můžete vaše přání napsat a my podle vašich požadavků vybereme nejvhodnějšího dealera co nejblíže k vám.

16

Dálkové ovládání na volantu

Vícebarevné podsvícení


2- D I N N AV I C EI V E R

ZE-NC620D

A2DP

6.2"/15.7 cm

+AVRCP 1.3

Užijte si celou řadu digitální zábavy a nechte se neomylně navigovat po celé západní a východní Evropě – top naviceiver od ZENECu Vám dává to nejlepší z audio, video, informačních a komunikačních funkcí a kombinuje je s inovativním navigačním systémem. ZE-NC620D perfektně padne do 2-DIN slotu v přístrojové desce vašeho vozidla a vytváří optické akcenty s elegantním designem.

Multimédia na cestách Funkčnost de luxe je to, co ZE-NC620D také představuje: S vestavěnou CD/DVD mechanikou, USB portem a čtečkou karet SD/SDHC si můžete vychutnat prvotřídní zábavu:jasná, ostrá videa a živý zvuk. Pomocí samostatně dostupného kabelu můžete k naviceiveru ZENEC snadno připojit váš iPod nebo iPhone a ovládat ho přes rychle reagující dotykovou obrazovku. Také působivý je integrovaný systém handsfree od Parrotu, který perfektně komunikuje s vaším smartphonem a nechá vás během jízdy bez stresu telefonovat a přijímat hovory. Pro ty, kteří upřednostňují hudbu z jejich mobilního telefonu,A2DP s AVRCP 1.3 je podporováno také.

Specifické pro vozidlo: ZE-NC620D • 15.7 cm / 6.2“ HD TFT-LCD dotykový displej • Podpora dálkového ovládání na volantu, přes zvlášť dostupné stalk/CAN rozhraní • Vícebarevné podsvícení tlačítek

Neomylně navigovat ZE-NC620D je bohatě vybavený navigátor, který vás spolehlivě povede po celé Evropě. 3D orientační body a velmi realistické 3D mapy měst pro vás dělají navigaci ve velkých městech ještě pohodlnější. Realistické 3D zobrazení krajiny vás vede komplexním terénem. Díky integrovanému přijímači TMC/TMC Pro mohou být kdykoliv vyvolána aktuální dopravní hlášení a zahrnuta do výpočtu trasy. ZE-NC620D má všechny funkce které dělají moderní, špičkový, trvale instalovaný navigační systém: funkce Text-to-Speech, Smart Zoom, foto realistické reálné zobrazení křižovatek, asistent jízdních pruhů, palubní počítač, funkce Where Am I? (Kde jsem?), import kontaktů MS Outlook a prémiová databáze POI s více než 6 milióny záznamů. Výpočet trasy “Smart“ a “Eco“ pro kratší a ekonomičtější trasy. Abyste si byly jisti, že nebudete chyceni při překročení rychlostních limitů, ZE-NC620D vám ukazuje maximální povolenou rychlost na nejdůležitějších cestách. Přes “Quick Menu“ máte rychlý přístup ke všem funkcím – dokonce i vyhledávání POI bodů je tak mnohem snažší.

3D mapy s vysokým rozlišením WVGA displej ZE-NC620D s vysokým rozlišením zajišťuje, že všechny mapy jsou zobrazeny ostře. 3D orientační body a velmi realistické 3D mapy měst dělají navigaci ve velkých městech ještě komfortnější.

Specifické vlastnosti ZE-NC620D Parkovací kamery Sortiment ZENECu zahrnuje mnoho dalších, spolu navzájem perfektně sladěných komponent. Například parkovací kamery ZENEC, které nahradí originální osvětlení SPZ vozidla a přidají kameru s vysokým rozlišením. Tyto kamery je jednoduché nainstalovat a jsou automaticky zapnuty při zařazení zpátečky. Integrace dálkového ovládání na volantu Se samostatně dostupným CAN/stalk adaptérem může být naviceiver ZE-NC620D případně připojen k továrně instalovanému ovládání na volantu.

Vícebarevné podsvícení tlačítek Vícebarevné podsvícení tlačítek umožňuje sladění s podsvícením přístrojové desky nejběžnějších modelů vozů. na výběr je ze šesti barev.

17


PŘIJÍMAČE DAB+/DVB-T Chtěli jste někdy na vašem stávajícím multimediálním systému naladit DAB+ stanice? Přijímač DAB+ od ZENECu je malá šikovná černá krabička pro nerušený příjem digitálního vysílání, která nabízí perfektní kvalitu zvuku. ZE-DAB60 umí přijímat nejen nový formát kanálů DAB+, ale také již existující kanály DAB. S jasně navrženými vícejazyčnými OSD menu a logickým uživatelským rozhraním je ovládání ZE-DAB60 jednoduché a intuitivní. DAB+ přijímač od ZENECu je vybaven USB portem a A/V výstupem. Kromě automatického skenování a kapacity 300 předvoleb, ZE-DAB60 také podporuje Dynamic Label Segments (DLS) zobrazení a slideshows – digitálních informací jako je název skladby, interpreta nebo jména stanice – které jsou vysílány většinou DAB rádio stanic.

ZE-DAB60 DAB+ přijímač

Vysoce citlivá DAB+ anténa, která je součástí balení, není pouze extrémně kompaktní, získá si vás také svou snadnou montáží a vynikající kvalitou příjmu signálu. ZE-DAB60, ZE-DVBT60HD, a ZE-DVBT40 jsou vyvinuty pro monitory a naviceivery ZENEC, včetně E>GO modelů a nabízejí ovládání všech funkcí přes kompatibilní dotykovou obrazovku. ZE-DVBT50 je navržen speciálně pro vozidlo specifické E>GO systémy, ze kterých může být pohodlně ovládán přes dotykovou obrazovku. S odděleným IR senzorem a dálkovým ovladačem mohou být ZE-DVBT60HD a ZE-DVBT50 také použity s moniceivery nebo naviceivery ostatních výrobců, které přicházejí s odpovídajícím RCA A/V vstupem. Pro samostatný provoz ZE-DAB60 s moniceivery nebo naviceivery ostatních výrobců je potřeba set příslušenství N-ZEDAB60-ACC.

ZE-DVBT60HD 2-CH Diversity DVB-T přímač

• Dotyková obrazovka kompatibilní s navia moniceivery ZENEC • Rozsah příjmu pásmo III (174,928 – 239,200 MHz) • OSD uživatelské rozhraní s vícejazyčnou podporou • Automatické skenování kanálů • 300 předvoleb stanic • Kompatibilní s DLS radio text (DLS) a Slideshow

• • • •

USB port 1 x A/V výstup Vysoce zisková anténa je součástí balení Samostatně k dispozici: kit příslušenství N-ZEDAB60-ACC, potřebný pro samostatný provoz ZE-DAB60 s naviceivery ostatních výrobců. Obsah setu: A/V rozhraní, IR dálkový ovladač, oddělený IR senzor s prodlužovacím kabelem

Tento přístroj je velmi kompaktní a svým nízkým profilem se hodí do přihrádky na rukavice nebo do centrální konzole. 1.5 m kabel je součástí jako příslušenství; 5 m kabel (N-ZEDVBT50-DIN) je dostupný samostatně.

Příjem televizního vysílání ve vysokém rozlišení ve vozidle bez rušení – špičkový DVBT přijímač od ZENECu, pokud jde o hodnoty, vlastnosti a komfort ovládání, nepřipouští žádné kompromisy. Díky koncepci 2-kanálového anténního diverzity modelu umožňuje vynikající příjem a zajišťuje trvale stabilní kvalitu obrazu a zvuku – a to i při vysokých rychlostech. Mezi nejnovější vlastnosti ZE-DVBT60HD patří integrovaný MPEG-4 dekodér, který umožňuje přijímat efektivně komprimované programy po celé Evropě. Ale to není vše. ZE-DVBT60HD také má CI slot, který podporuje CAM moduly a smart karty všech standartních kódovacích systémů. ZE-DVBT60HD disponuje integrovaným digitálním video recordérem pro snadný záznam televizních programů. Záznamy jsou uloženy na připojeném USB flash disku. Navíc zde je HDMI port pro připojení externích displejů nebo televizorů.

• 2-CH anténní diverzitní systém • Dotyková obrazovka kompatibilní s naviceivery a moniceivery ZENEC • Přehrávač s video dekodérem MPEG-4 / H.264 • Integrovaný rekordér digitálního videa • Common Interface (CI slot), port USB 2.0, HDMI port pro externí displeje • 2 x A/V vstup, 1 x A/V výstup, 2 x Video výstup

• Vícejazyčné OSD-menu, funkce AFS s automatickým sledováním kanálů, automatické skenování kanálů, teletext, electronický programový průvodce (EPG), titulky • Předvolby pro 250 TV a 150 radio stanic • IR dálkový ovladač, oddělený IR senzor s prodlužovacím kabelem a aktivními DVB-T anténami, které jsou součástí balení

ZE-DVBT50

ZE-DVBT40 Kompaktní 2-CH diverzitní DVB-T přijímač

• 2-CH anténní diverzitní systém • Dotyková obrazovka kompatibilní s naviceivery a moniceivery ZENEC • MPEG-II video dekodér • Vícejazyčné OSD-menu • Funkce AFS s automatickým sledováním kanálů

18

• Manuální a automatické prohledávání kanálů • 300 předvoleb TV stanic • Electronický programový průvodce (EPG) • Teletext • Titulky • Aktivní DVB-T antény jsou součástí balení

2-CH diverzitní přijímač DVB-T

• 2-CH anténní diverzitní systém • Dotyková obrazovka kompatibilní se ZENEC naviceivery modelové řady E>GO • PAL/NTSC video dekodér kompatibilní s MPEG-II • 24-bit audio D/A převodník • 400 předvoleb TV stanic • 1 x Cinch výstup A/V

• Vícejazyčné OSD-menu • Funkce AFS s automatickým sledováním kanálů, manuální a automatické prohledá vání kanálů, teletext, titulky, elektronický programový průvodce (EPG) • IR dálkový ovladač, oddělený IR senzor s prodlužovacím kabelem a aktivní DVB-T antény jsou součástí balení


MONITOR

Všestranný stropní monitor Z-R1030 zajišťuje zábavu na zadních sedadlech vozidla. Zatím co vy se pohodlně necháváte navigovat přes město nebo posloucháte vaše oblíbené CD, cestující na zadních sedadlech mohou pomocí bezdrátových IR sluchátek na monitoru sledovat film na DVD nebo hrát videohry. Monitor od ZENECu s vysokým rozlišením poskytuje excelentní zážitek jako v kině: ostrý a kontrastní obraz – na cestách, v každém vozidle. Z-R1030 je snadné na strop vozidla namontovat a lze ho ho kombinovat s libovolným externím zdrojem nebo přístrojem, který je vybaven RCA A/V výstupem – moniceiver, naviceiver, externí přehrávač, přijímač DVB-T nebo herní konzole.

Z-R1030 10.2"/25.9 cm

Stropní monitor s CD/DVD mechanikou S tímto všestranným LCD stropním monitorem s vysokým rozlišením se vaši pasažéři na zadních sedadlech určitě nebudou nudit! Z-R1030 je stropní monitor s integrovaným CD/DVD přehrávačem a 2 USB porty, to ho dělá perfektně vybaveným pro přehrávání nejoblíbenějších medií a A/V formátů: DVD, CD, MP3, WMA, AVI, a Xvid. Díky integrované čtečce SD/MMC karet, stropní monitor od ZENECu je také dobře připraven pro použití široké škály paměťových zařízení. 25.9 cm/10.2“ 16:9 TFT LCD barevný displej přináší ostrý, brilantní obraz s vysokým kontrastem. Díky možnému směrování displeje nahoru a dolů, může být pozorovací úhel přizpůsoben konkrétní montáži, pozici sedadla a požadavkům cestujících na zadních sedadlech. Mechanika CD/DVD, čtečka karet SD/MMC a jeden ze dvou USB portů jsou snadno přístupné na vnější straně přístroje; druhý USB port je umístěn v malém prostoru na vrchu monitoru, který může být použit jako odkládací. V zadní části přístroje jsou dva RCA A/V vstupy pro připojení externích zdrojů, například digitální kamery nebo PlayStationu.

PŘÍSLUŠENST VÍ

Pro připojení dalších monitorů je zde k dispozici další A/V výstup. Tento kompaktní monitor může být zcela ovládán ze zadního sedadla. Navigace v menu je na obrazovce, přes dotykové senzory přímo na přístroji nebo přes přiložený dálkový ovladač. Zabudovaný infračervený vysílač vysílá zvuk do bezdrátových sluchátek (dostupná na přání samostatně).

• 25.9 cm/10.2“ 16:9 TFT-LCD aktivní matrix displej s rozlišením 800 x 480 pixelů a antireflexní vrstvou • Velké pozorovací úhly, vlevo/vpravo > 65° / shora > 45° / zdola > 55° • Ovládání přes dotykové senzory a onscreen menu guidance • Slot-in CD/DVD mechanika kompatibilní s CD-DA, CD-RW, CD-R, CD-ROM(XA), DVD-ROM, DVD±R, DVD±RW, MP3, WMA, AVI, Xvid (DVD regionální kód 2) • Slot port pro SD/MMC karty kompatibilní s MP3, WMA, AVI, Xvid

• 2 x USB 2.0 port (externí až do 32 GB, interní až do 16 GB), kompatibilní s MP3, WMA, AVI, Xvid • Integrovaný Dolby Digital dekodér • Multi-normový video systém s automatickým přepínáním NTSC & PAL zdroje • Integrovaný IR vysílač pro bezdrátová sluchátka • Integrované LED osvětlení • 2 x A/V RCA vstup, 1 x A/V RCA výstup • IR dálkový ovladač

ZE-HP4

ZE-TV-DVBA1

ZE-NC-IPS/IPS5

Aktivní samolepící DVB-T anténa

iPod/iPhone adaptér

Infračervená sluchátka

Velmi kompaktní aktivní DVB-T anténa: 5 V phantomové napájení přes externí přijímač DVB-T, rozsah příjmu: VHF-H 170 - 230 MHz/UHF 470 - 860 MHz, proudová spotřeba 5 V, 35 mA max. provozní teplota: -30°C up to +80°C, zisk (@ 5V) 20 dB

Váš iPod nebo iPhone můžete připojit k jakémukoli navi- nebo moniceiveru ZENEC – vše co potřebujete je odpovídající kabel rozhraní. Kabely rozhraní od ZENECu umožňují vysoko rychlostní přenos A/V dat, zatím co se váš iPod nebo iPhone během přehrávání nabíjí.

Tato bezdrátová infračervená sluchátka jsou lehká a příjemná na nošení. Jsou napájena bateriemi a ovládána infračerveným senzorem. Hlasitost reproduktorů se pohodlně ovládá přímo ze sluchátek a automaticky se vypne, pokud není přijímán žádný signál. 19


PARKOVACÍ KAMERY Na cestě bezpečně.

Parkovací kamery pro specifická vozidla

Neomezený výhled dozadu Kamery pro specifické vozy od ZENECu mohou být připojeny ke všem moniceiverům, naviceiverům a monitorům, které mají vstup pro parkovací kameru; U moni-/naviceiverů ZENEC lze kamery pohodlně ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky. Díky své vysoké světelné citlivosti a vysokému rozlišení senzoru nabízí ostrý obraz dokonce i za špatných světelných podmínek.

Modely parkovacích kamer pro specifická vozidla z řady E>GO, jsou vhodné pro dodatečné doplnění funkce parkovací kamery. Kompaktní parkovací kamery s širokým pozorovacím úhlem vám umožňují jednoduše vyměnit továrně instalované osvětlení SPZ za parkovací kameru. E>GO kamery od ZENECu používají stejnou lampu pro osvětlení SPZ jako cílové vozidlo. Vysoké rozlišení a vysoce kvalitní CMOS senzor přináší jasný obraz a čistý obraz, pozorovací úhel 170° zaručuje nejlepší přehled za vozidlem. Díky specifickému designu, který odpovídá konstrukci množství typů Evropských a Asijských vozidel (aktuální seznam naleznete na www.zenec. com), je zaručena rychlá montáž.

ZE-RCE2006 Parkovací kamera pro VW

ZE-RCE2001B Parkovací kamera pro VW

ZE-RCE2003 Parkovací kamera pro VW Golf VI

ZE-RCE3102 Parkovací kamera pro AUDI

ZE-RCE3201 Parkovací kamera pro BMW

ZE-RCE3801 Parkovací kamera pro FORD

ZE-RCE3802 Parkovací kamera pro FORD

ZE-RCE4101 Parkovací kamera pro HYUNDAI

ZE-RCE4601 Parkovací kamera pro MERCEDES

ZE-RCE5001 Parkovací kamera pro OPEL

ZE-RCE5601 Parkovací kamera pro SKODA

ZE-RCE6202 Parkovací kamera pro VOLVO

Kamera

Typ

ZE-RCE 4101

ZE-RCE2001B

Golf V, Tiguan, etc.

ZE-RCE 4102

ZE-RCE 2003

Polo V, Golf VI

ZE-RCE 4301

KIA

Sportage

Golf V (1K), Polo IV (9N), EOS

ZE-RCE 4501

MAZDA

6

ZE-RCE 2005

Passat

ZE-RCE 4601

ZE-RCE 2006

Sharan II

ZE-RCE 4602

ZE-RCE 2004

Model vozidla

VW

MERCEDES

Santa Fe iX35

C-Class (W204), E-Class (W212) B-200

ZE-RCE 3102

AUDI

A3

ZE-RCE 4901

NISSAN

Quashqai

ZE-RCE 3201

BMW

n.a.

ZE-RCE 5001

OPEL

Vectra C, Astra H, Corsa D, Meriva A, Zafira B

ZE-RCE 3501

CITROEN

C5

ZE-RCE 5101

PEUGEOT

207, 307, 206

Mondeo (BA7), Focus II Facelift (C307), Kuga, S-Max

ZE-RCE 5601B SKODA

Octavia II

Mondeo (01), Focus (C170), C-Max

ZE-RCE 6101

RAV4

CRV III

ZE-RCE 6102

Civic VIII

ZE-RCE 6202

ZE-RCE 3801 ZE-RCE 3802 ZE-RCE 4001 ZE-RCE 4002

FORD HONDA

Obrázky všech modelů kamer a další informace naleznete na www.zenec.com. 20

HYUNDAI

TOYOTA VOLVO

Yaris (XP9) S80 (AS), XC90


Univerzální parkovací kamery Tyto kompaktní, vysoce citlivé, barevné parkovací kamery jsou užitečným doplňkem v programu multimediálního příslušenství od ZENECu. Kamery lze připojit ke všem moni/naviceiverům a monitorům ZENEC, stejně jako k přístrojům jiných značek. Tyto montážní typy kamer jsou – díky jejich flexibilní integrované montážní konzoli – použitelné v případech, kde montáž “fit-through” kamery není možná, nebo není žádoucí. Pro instalaci těchto kamer jsou potřeba do nárazníku vozidla vyvrtat pouze malé otvory.

ZE-RVC80MT

ZE-RVC90MT

ZE-RVC80MT používá senzor s poslední technologií CMOS, která je velmi citlivá na světlo, má extrémně nízkou úroveň šumu a široký rozsah provozní teploty. Širokoúhlý objektiv a velký 140° horizontální pozorovací úhel zajišťuje optimální výhled dozadu. Praktické malé zapouzdření je poměrně nenápadné a nabízí relativně univerzální možnost montáže.

S ZE-RVC90MT má ZENEC v nabídce produktů extrémně kompaktní kameru. její univerzální možnosti instalace a vynikající kvalita obrazu vás přesvědčí. Navržena jako kuličkový typ, ZE-RVC90MT je dodávána se speciálními montážními adaptéry a proto může být namontována téměř na každém vozidle.

Otočné tělo kamery, v prachu a stříkající vodě odolném pouzdře z tlakově litého hliníku, je montováno svisle. Zorné pole proto múže být optimálně přizpůsobeno dle montážní výšky u různých modelů vozů a na míru individuálních požadavků řidičů.

Mntážní adaptéry ZE-RVC90 MT

Kamera v držáku registrační značky Pravděpodobně nejjednodušší řešení jak dovybavit vozidlo parkovací kamerou: jednoduše vyměňte držák registrační značky na vašem vozidle. U ZE-RVC50LP je modul kamery a všechna nezbytná elektronika integrovaná do rámu držáku registrační značky. Tato kamera je kompatibilní s většinou EU registračních značek, montáž ani nemůže být jednodušší. Vzhledem k velmi vysoké citlivosti na světlo, ZE-RVC50LP vám dá vynikající obraz – také za špatných světelných podmínek a dokonce i v noci. Vysoké rozlišení a velký horizontální pozorovací úhel poskytují rychlý přehled o situaci za vozidlem.

ZE-RVC50LP

8,4 mm · 1/3" CCD barevná kamera

ZE-RVC50LP také může být namontována otočená o 180° (s kamerou směřující dolů) a proto se hodí pro všechna běžná vozidla včetně SUV.

Parkovací kamery pro dodávky a obytné vozy

ZE-RVSC70

Tyto parkovací kamery od ZENECu jsou navrženy speciálně pro segment obytných vozů – rekreačních vozidel, karavanů, dodávek a přívěsů – a udělají dojem svým inovativním designem a praktickým vybavením pro profesionální použití. Vysoce kvalitní materiály ve spojení s chytrou konstrukcí zajišťují vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Kamera ZE-RVSC70 je vybavená CCD senzorem, který dodá obraz i za velmi špatných světelných podmínek. Vynikající viditelnost, a to i v naprosté tmě, je zajištěna 18 výkonnými IR LED diodami pro noční vidění, které osvětlí prostor za vozidlem. Vestavěný mikrofon završuje výbavu této praktické kamery. Motorizovaný ochranný kryt: Při zařazení zpětného chodu se klapka automaticky otevře a po deaktivaci opět zavře.

ZE-RVSC90 Kompaktní kamera s vysokým rozlišením od ZENECu pro obytné vozy, kamiony, dodávky a přívěsy je vybavena vysoce kvalitním CCD (Charged Coupled Device) snímačem, který znamená kvalitní obraz i za špatných světelných podmínek. Deset silných IR LED diod, které osvětlují prostor za vozidlem zajišťují výborný obraz i ve tmě. Automatické přepnutí denního a nočního režimu je zajištěno a ovládáno přes čidlo LDR (Light Dependent Resistor).

Tato kamera je navržena speciálně pro montáž na střeše dodávky nebo nákladního automobilu. Modul kamery může být ve svém uložení nasměrován podle potřeby.

ZE-RCE4605

ZE-RCE4605 je speciální kamera pro pickupy, obytné vozy a dodávky. CCD senzor kamery a devět IR LED diod pro noční vidění zajišťují jasnou viditelnost s touto kamerou po celý den. Přepínání mezi denním a nočním režimem je řízeno automaticky světelným senzorem.

ZE-RVSC100

ZE-RVSC62

Parkovací kamera pro obytné vozy, karavany, dodávky a kamiony ZENEC ZE-RVSC100 je navržena jako kompaktní model, který se skládá ze dvou kamer s rozdílnými ohniskovými vzdálenostmi. Zatím co jedna kamera s pozorovacím úhlem 60° je určena pro zobrazení objektů ve větší vzdálenosti, druhá kamera s pozorovacím úhlem 150° je určena pro zobrazení prostoru v bezprostřední blízkosti přímo za vozidlem.

Kompaktní kamera s vysokým rozlišením je vybavena vysoce kvalitním citlivým CCD snímačem. Čtyři IR LED diody pro noční vidění, které osvětlují prostor za vozidlem, zajišťují vynikající výhled, a to i ve tmě. ZE-RVSC60 má integrovaný vodotěsný mikrofon, takže můžete slyšet, co se děje za vozidlem.

Technická data

ZE-RVC30MT

ZE-RVC40MkII ZE-RVC60MT

ZE-RVC80MT

ZE-RVC90MT

ZE-RVSC60

ZE-RVSC70

ZE-RVC50LP

ZE-RCE4605

E>GO ZE-RCE*

Světelná citlivost

1 lux

0.5 lux

0.6 lux

0.5 lux

0.5 lux

0 lux (IR LED)

0,5 lux

0 lux (IR LED)

0.3 lux

110°

170°

Horizontální pozorovací úhel 120° Rozlišení

120°

333,000 pixelů 290,000 pixelů

0.6 lux 120°

140°

115°

115°

110°

170°

316,224 pixelů

316‘224 pixelů

316,224 pixelů

348,160 pixelů

250,920 pixelů

365,496 pixelů 250,920 pixelů 251,904 pixelů

* Technické parametry jsou pro všechny pro vozidlo specifické modely kamer stejné (od E>GO ZE-RCE2001 do ZE-RCE6202). 21


Přehled vlastností a funkcí ZE-NC2011D ZE-NC2051D E>G0

Typ přístroje

E>G0

Z-E2014M

Z-E3215

E>G0

E>G0

ZE-NC3152 ZE-NC3131D ZE-NC4121D ZE-NC5011D ZE-NC3811D E>G0

E>G0

E>G0

E>G0

E>G0

Z-E3715 E>G0 MH

ZE-NC4612 ZE-NC620DMH ZE-NC620D E>G0 MH

2-DIN MH

2-DIN 15.7 cm/6.2"

LCD TFT DISPLEJ Velikost displeje

16.5 cm/6.5"

15.7 cm/6.2“

15.7 cm/6.2"

Dotykový displej

Rozlišení (RGB)

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

800 x 480

3D-HD Full EU (43 zemí)

8 GB on-board flash paměť pro navigační data

8 GB SD / microSD paměť pro navigační data

– •

16.5 cm/6.5" 15.7 cm/6.2“ 15.7 cm/6.2“ 15.7 cm/6.2“ 15.7 cm/6.2"

17.8 cm/7"

16.5 cm/6.5" 16.5 cm/6.5" 15.7 cm/6.2"

NAVIGACE

TTS

TTS Pro

TMC

Multisensor Dead Reckoning

BLUETOOTH Bluetooth modul Parrot

Bluetooth mikrofon interní/externí

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

– FM/AM

Import telefonního seznamu Funkce vyhledávání v telefonním seznamu BT hlasové ovládání RÁDIO Frekvenční pásma

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

FM/AM

UKW tuner

Ph. Diversity

Ph. Diversity

Single DSP

Single DSP

Ph. Diversity

Ph. Diversity

Single

Single

Single

Single DSP

Ph. Diversity

Single

Single

Předvolby stanic

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

18 FM/ 12 AW

RDS

Max. výstupní výkon

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 40 W

4 x 40 W

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 40 W

4 x 50 W

4 x 50 W

4 x 50 W

24 Bit DAC

Dolby Digital / Pro Logic 2

•/–

•/–

–/–

–/–

•/–

•/–

•/–

•/–

•/–

–/–

•/–

•/–

•/–

AUDIO / VIDEO / PŘEHRÁVÁNÍ

3/5 pásmový ekvalizér

•/–

•/–

–/•

–/•

•/–

•/–

•/–

•/–

•/–

–/•

•/–

•/–

•/–

Sub Line-Out (variabilní)

12 dB LP filtr pro sub

Elektronická výhybka HP/LP

CD-DA/CD-R/CD-RW

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

DVD/DVD±R/RW

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

Made for iPod/iPhone

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

USB / Media Link box

-/•

-/•

•/-

-/•

-/•

-/•

-/•

-/•

-/•

-/•

-/•

USB-Hub (3 x USB)

optional

-

čtečka karet SD/SDHC

čtečka karet microSD/SDHC

MP3/DVD-MP3/WMA

•/•/•

•/•/•

•/-/•

•/-/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

•/•/•

Xvid

Gracenote MLT

PŘIPOJENÍ A/V Předzesílené linkové výstupy

4.1

4.1

4.1

4.2

4.2

4.2

4.1

4.1

4.1

4.2

4.1

4.1

4.1

2-CH M-Zone linkový výst up

Video výstup (NTSC)

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

Video vstup

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Video vstup (RVC)

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Vstup A/V

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Dálkové ovládání na volantu/CAN připojení

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/-

•/•

•/•

(volitelný adaptér)

•/•

(volitelný adaptér)

(volitelný adaptér)

INTEGRACE VE VOZIDLE

Informační displej řidiče

Optický parkovací systém

Climatronic

Podsvícení tlačítek

(VW) červená/bílá

(VW) červená

(VW) červená/bílá

(BMW) jantarová

(AUDI TT) červená

(AUDI) červená

(HYUNDAI) modrá

(OPEL) oranžová

(FORD) červená

IR dálkový ovladač přední/zadní

•/•

•/•

•/-

•/-

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

•/•

M-Zone

Ochrana proti krádeži (kód)

OSTATNÍ

Testy a recenze Z-E3215

ZE-NC2011D

BEST PRODUCT

BEST PRODUCT

3/2013

6/2012

TOP-CLASS

ZE-ZE-NC5011D

Spitzenklasse

BEST PRODUCT

BEST PRODUCT

Spitzenklasse 800 - 1.200 €

Spitzenklasse 800 - 1.200 €

6/2011

4/2011

Detailní informace a další testy a recenze lze nalézt na http://www.zenec.com/de/testberichte/ 22

ZE-NC620D

Vícebare- (MERCEDES) Vícebarevné jantarová vné

Vícebarevné


SLOVNÍČEK POJMŮ DOTYKOVÝ DISPLEJ Funkce přístroje lze ovládat přímo přes dotykový TFT LCD displej.

A2DP + AVRCP 1.3

A2DP

+AVRCP 1.3

ROZLIŠENÍ OBRAZOVKY 15.7 CM/6.2“ 6.2"/15.7 cm

Popisuje úhlopříčku v centimetrech/palcích. TFT displej má rozlišení 800 x 480 pixelů a disponuje LED podsvícením. Rovnoměrné podsvícení, vysoký jas a nejvyšší životnost výrobku jsou zaručeny.

A2DP + AVRCP 1.4

A2DP

+AVRCP 1.4

ROZLIŠENÍ OBRAZOVKY 16.5 CM/6.5“ 6.5"/16.5 cm

Popisuje úhlopříčku v centimetrech/palcích. TFT displej má rozlišení 800 x 480 pixelů a disponuje LED podsvícením. Rovnoměrné podsvícení, vysoký jas a nejvyšší životnost výrobku jsou zaručeny.

7"/17.8 cm

ROZLIŠENÍ OBRAZOVKY 25.9 CM /10.2“ 10.2"/25.9 cm

Popisuje úhlopříčku v centimetrech/palcích. TFT displej má rozlišení 800 x 480 pixelů a disponuje LED podsvícením. Rovnoměrné podsvícení, vysoký jas a nejvyšší životnost výrobku jsou zaručeny.

Přístroj podporuje audio streaming A2DP a umožňuje stereo přehrávání audia přes Bluetooth. Protokol podporuje AVRCP 1.4, tj. funkce přehrát, zastavit a přeskočení stopy vpřed/vzad stejně jako zobrazení metadat jako titul a informace o interpretovi.

BT ROZPOZNÁNÍ HLASU + POVELY BT VOICE

RECOGNITION

+ COMMAND

ROZLIŠENÍ OBRAZOVKY 17.8 CM/7“ Popisuje úhlopříčku v centimetrech/palcích. TFT displej má rozlišení 800 x 480 pixelů a disponuje LED podsvícením. Rovnoměrné podsvícení, vysoký jas a nejvyšší životnost výrobku jsou zaručeny.

Přístroj podporuje audio streaming A2DP a umožňuje stereo přehrávání audia přes Bluetooth. Protokol podporuje AVRCP 1.3, tj. funkce přehrát, zastavit a přeskočení stopy vpřed/vzad.

Rozpoznávání hlasu / hlasové ovládání je uživatelsky nezávislé, na TTS založené rozpoznávání hlasu pro ovládání funkcí volání v Bluetooth menu, např. vytáčení kontaktů telefonního seznamu hlasovým povelem. Hlasové povely jsou dostupné pro 8 různých jazyků (DE, UK, FR, IT, ES, NL, TR, RU).

Přístroj je vybaven Phase Diversity FM duálním tunerem pro vozidla, která jsou OEM vybavena dvojitým anténním systémem.

FM TUNER S DSP FM TUNER WITH DSP

Analogový rádio přijímač přístroje je vybaven softwarovým algoritmem DSP pro potlačení rušení FM stanic se slabým signálem a přehrávání rádia s lepší srozumitelností.

DVD Přístroj je vybaven CD/DVD mechanikou.

Mapové podklady 43 Evropských zemí, včetně švýcarska.

REŽIM NAVIGAČNÍ ROZDĚLENÉ OBRAZOVKY Přístroj umožňuje režim rozdělené navigační obrazovky na TFT LCD pro všechny zdroje audio přehrávání, včetně režimu Bluetooth handsfree.

MULTISENSOR DEAD RECKONING MULTISENSOR DEAD RECKONING

K přístroji můžete připojit iPod/iPhone. Přehrávání iPodu/iPhonu lze ovládat pomocí dotykové obrazovky zařízení (je potřeba volitelný kabel rozhraní).

24 BIT D/A PŘEVODNÍK Přístroj má 24 Bit Digital-to-Analog převodník pro nejlepší odstup signál/šum a vysoké rozlišení přehrávání digitálních audio souborů.

DSP HPF/LPF

CROSSOVER

Přístroj je vybaven interním DSP s funkcemi aktivní výhybky, která zpracovává signál předzesílených linkových a reproduktorových výstupů (interní zesilovač), s volitelnými high-pass a low-pass frekvencemi s 12 dB/oct. strmostí. Tato funkce zajišťuje nejlepší integraci aktivních subwooferů jak v pasivních nebo aktivních systémových konfiguracích.

Přístroj obsahuje TMC přijímač. TMC Pro funkce lze aktivovat online zaplacením licenčního poplatku (volitelně) na www. zenec.naviextras.com.

8 GB SDHC NAVIGAČNÍ PAMĚŤ Přístroj je vybaven slotem SD karty výhradně pro použití s přiloženou 8 GB SD kartou pro navigaci (ne přehrávání audia/ videa).

8 GB MICRO SDHC NAVIGAČNÍ PAMĚŤ Přístroj je vybaven slotem micro SD karty výhradně pro použití s přiloženou 8 GB micro SD kartou pro navigaci (ne přehrávání audia/videa).

8 GB ON-BOARD NAVIGAČNÍ PAMĚŤ Přístroj obsahuje na hlavní desce 8 GB Nand flash paměti pro navigační software a mapové podklady.

4.1 LINKOVÝ VÝSTUP Popisuje počet předzesílených výstupů a maximální výstupní napětí.

Přístroj s dead reckoning process senzor gyro a speed puls data. Interpolací rychlosti a směru je přesná dynamická poloha zajištěna i v oblastech, kde není satelitní GPS signál dostupný (např. garáže, tunely, města s mrakodrapy).

PŘIPRAVENO PRO TMC - TMC PRO

MADE FOR iPOD/iPHONE

DSP HPF/LPF VÝHYBKA PHASE DIVERSITY FM TUNER

CELÁ EVROPA

VČETNĚ STALK ROZHRANÍ Balení obsahuje Stalk/CAN rozhraní, pro umožnění přenosu a pro vozidlo specifické připojení přístroje k dálkovému ovládání na volantu a nebo CAN busu.

4.2 LINKOVÝ VÝSTUP Popisuje počet předzesílených výstupů a maximální výstupní napětí.

PŘÍPRAVA PRO STALK ROZHRANÍ

XVID Xvid je jeden z nejrozšířenějších formátů videa. Přes 90% dnešních souborů AVI je kódováno pomocí Xvid.

USB

12 V PHANTOMOVÉ NAPÁJENÍ

Umožňuje připojení samostatně dostupného STALK/CAN rozhraní, které podporuje pro vozidlo specifické funkce jako CAN zap/vyp nebo ovládací prvky na volantu.

Přístroj je vybaven vestavěným přepínatelným 12V phantomovým napájením antény pro aktivní anténní systémy.

Přístroj je vybaven portem USB 2.0; veškerý hardware kompatibilní s tímto standardem USB je podporován.

VÍCEBAREVNÝ

Přístroj přichází s prodlužovacím USB kabelem v zadní části, pro připojení USB 2.0 hubu, který je součástí balení. USB hub umožňuje připojit tři USB 2.0 paměťová zařízení a rozhraní ZE-NC-IPS pro iPod/iPhone.

REŽIM HMI DEN/NOC

Podsvícení tlačítek přístroje může být vybráno ze sady předem zvolených barev.

INTEGRACE MFD INFORMAČNÍHO DISPLEJE ŘIDIČE Přístroj může být připojen k informačnímu displeji řidiče nebo k multifunkčnímu displeji.

USB HUB

GRACENOTE PLAYLIST PLUS TM Funkce Gracenote “More Like This” znamená “one-click“ generování playlistu, v režimu přehrávání USB, podle stylu a žánru výběrem jedné skladby/stopy. Navíc funkce normalizace, založená na databázi Playlist Plus, doplní informace zobrazující v režimu přehrávání USB titul/interpret/album.

SD/SDHC Přístroj může přehrávat SD karty až do 2 GB a SDHC karty od 2 do 16/32 GB.

microSD/SDHC Přístroj může přehrávat micro SD karty až do 2 GB a SDHC karty od 2 do 16/32 GB.

TECHNOLOGIE PARROT BLUETOOTH Přístroj využívá Bluetooth modul od Parrotu, vedoucího lídra na trhu. Integrované hlasové pokyny a na DSP založené potlačení echa a nežádoucího hluku poskytují nejpohodlnější handsfree volání s nejvyšší srozumitelností řeči.

Přístroj je vybaven senzorem okolního světla, který ovládá přepínání denního a nočního HMI. To poskytuje maximální kontrast displeje na denním světle a redukuje oslnění v noci.

PŘIPRAVENO PRO DVB-T

INTEGRACE PALUBNÍHO POČÍTAČE 20:02

OK

ON BOARD COMPUTER INTEGRATION

INTEGRACE PARKOVACÍCH SENZORŮ Přístroj integruje OEM systémy parkovacích senzorů, dynamicky graficky zobrazuje parkovací radar na obrazovce.

Přístroj může být kombinován se zvlášť dostupným ZENEC DVB-T přijímačem, disponujícím plnou kompatibilitou s dotykovým ovládáním.

PŘIPRAVENO PRO DAB+

INTEGRACE OEM AKTIVNÍHO SOUND SYSTÉMU Přístroj se připojuje k a je schopen řídit OEM instalované aktivní sound systémy (tj. továrně instalované vícekanálové zesilovače).

Přístroj může být kombinován se zvlášť dostupným ZENEC DAB+ přijímačem, disponujícím plnou kompatibilitou s dotykovým ovládáním.

VSTUP PARKOVACÍ KAMERY Přístroj má RCA vstup video signálu parkovací kamery. Nativně zpracovávané NTSC video signály, s automatickým přeškálováním PAL signálů je zpracováno interním obrazovým procesorem.

BEZPEČNOSTNÍ KÓD Přístroj je vybaven softwarově ovládaným bezpečnostním kódem pro ochranu hardwaru proti zlodějům.

Přístroj je propojen s Vauxhall palubním počítačem, umožňuje tak nastavení data a času vozidla přímo přes dotykovou obrazovku.

A/C INFO Přístroj podporuje data o stavu klimatizace přítomná v síti CAN. Při ovládání klimatizace jsou data jako teplota, ventilace, vyhřívání sedadel čtena a zobrazena přes pop-up menu TFT LCD obrazovce.

DVB DIGITÁLNÍ VYSÍLÁNÍ VIDEA DVB je standard digitálního vysílání videa pro přenos digitálně kódovaného A/V obsahu.

23


Dolby, Dolby surround, Prologic a symbol dvojité D jsou ochrannými známkami Dolby Laboratories. • iGO8, iGO Primo a Naviextras jsou ochranné známky a registrované ochranné známky NavNGo Kft Budapešť, Maďarsko. Microsoft Windows a MS Windows CE loga jsou ochranné známky / registrované ochranné známky Microsoft Corporation ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Přístroje ZENEC které obsahují CD/DVD mechaniku jsou vyrobeny v licenci One-Red, jednající jménem společnosti Philips, Amsterdam, Nizozemí. Mimoto, přístroje ZENEC s DVD mechanikou obsahují technologii proti kopírování, která je chráněna U.S. patenty a dalšími právy duševního vlastnictví korporace Rovi. TMC Pro je ochranná známka ITIS, RAC Trafficmaster a V-Traffic v UK a Francii. • Loga SD / SDHC jsou ochranné známky asociace SD Card. CZ Obchodní značka slova Bluetooth a loga jsou vlastněna Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli použití těchto značek společnosti Parrot S.A. je na základě licence. DE Die Bluetooth Weltmarke und deren Logos sind Eigentum der Bluetooth SIG, Inc., und jeglicher Gebrauch dieser wurde von Parrot S.A. lizenziert. FR Le mot, la marque et le logo Bluetooth sont la propriété de Bluetooth SIG Inc. L’utilisation de cette marque par Parrot S.A. est faite sous licence. Les autres noms de marques et noms commerciaux sont utilisés sous la responsabilité de leurs propriétaires respectifs. CZ Všechna práva vymezena. Ochranné známky Parrot objevující se na balení jsou výhradním vlastnictvím Parrot S.A. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnictvím jejich odpovídajících vlastníků a jsou použity v licenci Parrot S.A. DE Alle Rechte vorbehalten. Das Parrot Markenzeichen auf dieser Verpackung ist das alleinige und exklusive Eigentum von Parrot S.A. Andere Marken und Markennamen sind Eigentum der entsprechenden Markeninhaber. FR Tous droits réservés. La marque Parrot utilisée sur l’emballage est la propriété exclusive de Parrot S.A. Les autres marques sont propriétés de leurs dépositaires respectifs et sont utilisées sous license par Parrot S.A. CZ “Made for iPod“ a “Made for iPhone“ znamená, že elektronický výrobek byl navržen specificky pro připojení k zařízení iPod nebo iPhone, a byl certifikován jako splňující výkonové standardy společnosti Apple. Společnost Apple není odpovědná za provoz tohoto zařízení ani za jeho soulad s bezpečnostními a regulačními standardy. Vezměte prosím na vědomí, že použití tohoto výrobku se zařízením iPod nebo iPhone může ovlivnit výkon bezdrátového přenosu. DE Elektrische Produkte, welche mit „Made for iPod“ und „Made for iPhone“ ausgezeichnet werden, entsprechen den technischen Standards von Apple und wurden speziell für den Gebrauch mit iPods oder iPhones entwickelt und zertifiziert. Apple ist nicht für die Funktion oder das Einhalten rechtlicher Bestimmungen dieser Geräte verantwortlich. Bitte beachten Sie, dass der Gebrauch dieser Produkte mit einem iPod oder iPhone die Wireless Performance beeinträchtigen kann. FR Les produits électroniques portant la mention “Made for iPod“ et “Made for iPhone“ ont été conçus pour fonctionner avec un iPod et sont certifiés conformes aux exigences d’Apple par le fabricant. Apple n’est pas responsable pour le fonctionnement de cet appareil ou de sa compatibilité avec les normes réglementaires et de sécurité. Veuillez noter que l‘utilisation de ce produit avec iPod ou iPhone peut affecter la performance du réseau sans fil. CZ iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano, iPod shuffle, a iPod touch jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v U.S. a dalších zemích. DE iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano, iPod shuffle, und iPod touch sind eingetragene Marken von Apple Inc., registriert in den U.S.A und anderen Ländern. FR iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano, iPod shuffle, et iPod touch des une marques commercial d´Apple Inc., enregistrée aux États-Unis et dans d`autres pays.

Gracenote®, logo a logotyp Gracenote, logo “Powered by Gracenote” jsou buď registrovaná obchodní známka nebo obchodní známka společnosti Gracenote, Inc. (společnost SONY) ve Spojených státech amerických a / nebo dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy, které nejsou výslovně uvedeny, jsou vlastnictvím jejich odpovídajícívch vlastníků. Andere Marken und Markennamen, die nicht explizit aufgeführt sind, sind jeweils Eigentum der entsprechenden Markeninhaber. Pro informace o kompatibilitě a potenciálních omezeních externích přístrojů které mají být použity ve spojení s přístrojem ZENEC dle vašeho výběru - tj. smartphony a / nebo modely iPod / iPhone, navštivte prosím, pro aktuální informace, www.zenec.com. Specifikace a hardware / design se mohou změnit bez předchozího upozornění. Fotografie uvedené v tomto katalogu se mohou lišit od skutečného produktu a jsou proto také nezávazné. ZENEC nenese odpovědnost za tiskové chyby v tomto katalogu. © Copyright by ZENEC

www.zenec.cz Exkluzivní distributor pro ČR: ACR Audio s.r.o., Gočárova 504/54,CZ- 500 02 Hradec Králové Mobil: +420 608 405 911, Tel/Fax: +420 494 940 528 mail: info@acr-audio.cz, web: www.zenec.cz

TO U C H A N OT H E R WO R L D

Prodej, profesionální instalace, servis. Distribuce do autosalonů. ALISO Auto HiFi V Mokřinách 8, 147 00 Praha 4, tel: 244 401 068, 244 401 068, 724 047 858 www:aliso.cz, e-mail: info@aliso.cz

www.zenec-praha.cz Changes of the models and specifications reserved. Änderungen der Modelle und technischen Daten vorbehalten.

24

Zenec katalog 2014 Aliso.cz  

Aliso Auto: katalog multimédií Zenec. Prodej, profesionální instalace, servis. Distribuce do autosalonů.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you