Page 1

Aksiyon oyunları

“Bedava Oyna” (Free to Play) Sloganıyla “browser oyun” sunan Big Point, online oyunculara harika seçenekler sunmaya devam ediyor. Kaliteli grafikleri, sorunsuz sunucusuyla oyuncularından da tam not alan bigpoint.com, listesine eklediği aksiyon oyunları ile da dikkat çekiyor. Kayıt olup oyuna başlamak saniyeler sürüyor. Kayıt olurken istenirse yeni bir profil oluşturulabiliyor, istenirse diğer sosyal ağlardan bağlantı kurularak kayıt anında gerçekleşiyor. Kullanıcılar keyifli anlar geçirmek için bir şey indirmeye gerek duymuyorlar ve birkaç tıklamayla oyunlarını beklemeden başlatabiliyorlar. Big Point İngilizce yanında Almanca, Fransızca, İtalyanca gibi toplamda 21 dil desteğini içerisinde barındırıyor. Bu 21 dil içerisinde Türk oyuncuları da unutmuyor ve oyunların tamamını Türkçe olarak da kullanıcılara sunuyor.

Aksiyon oyunları denince oyuncuların ilk düşündükleri şey, online oyunu oynarken ki heyecanı diğer arkadaşlarıyla birlikte yaşamaktır. Bu yüzden Big Point, en popüler ya da en yeni aksiyon oyunları kullanıcılarına bu heyecanı herkesle ortaklaşa ve en erken şekilde yaşaması için kusursuz bir hızla sunuyor. Diğer oyuncuları da, günden güne daha da mükemmelleşen kaliteli grafik ve desteğiyle, aksiyon oyunları ile bu büyük zevki yaşamaya davet ediyor. Oyuncular DarkOrbit’le uzayda yeni yerleri fethederken bazen de Power Soccer ile 3 boyutlu futbolun keyfini çıkartıyorlar. Bunun yanında bir çok aksiyon oyununu da bünyesinde barındırıyor. Fast and Furios tam bir araba yarışı keyfi veriyor, Dino Storm dinozorlarla kovboyları bir araya getirip gerçekten farklı bir serüveni yaşamayı garanti ediyor, Battle Star Galaxtica da Saylonlar ve İnsanlar arasında mücadeleyi oyuncuya bırakıyor ve birlikte hareket etmenin önemini öğretiyor, Arenas of Glory, gladyatör olarak başlayıp zenginliği ve şöhreti yakalamayı vaad ediyor. Steel Legions, Sea Fight gibi bir çok oyun da aksiyon oyunları adına güzel zaman geçirmesi için oyuncuları bekliyor. Tamamen eğlence ve macerayı bir arada yaşamak için tasarlanmış aksiyon oyunlarını oynamak için bir kaç saniyede kayıt olmak yeterli. Oyuncular bu muhteşem keyfi Bedava Oynayarak yaşamak için hiç zaman kaybetmemeli ve bir an önce kayıt olmalılar.

Aksiyon oyunlarì  

“Bedava Oyna” (Free to Play) Sloganıyla “browser oyun” sunan Big Point, online oyunculara harika seçenekler sunmaya devam ediyor.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you