Page 1

Artwork TM & © HPTP Harry Potter characters, names and related indicia TM & © WBEI

KNIŽNÍ INSPIRACE Tipy na vánoční čtení


BESTSELLERY

Bábovky

Sova

Tma

Radka Třeštíková

Samuel Bjørk

Bernard Minier

Nakladatelství: Motto

Nakladatelství: Plus

Nakladatelství: XYZ

299 Kč

Země příběhů Kouzelné přání

Eva Francová

329 Kč

Karel IV. Pán světa

Chris Colfer

Zdeněk Ležák, Jonáš Ledecký a kol.

Nakladatelství: Fragment

Nakladatelství: Edika

299 Kč

Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně

399 Kč

Nakladatelství: Motto

399 Kč

Deník malého poseroutky 10 –

Šťastně až navěky

Staré dobré časy

Kiera Cassová

Jeff Kinney

Nakladatelství: CooBoo

Nakladatelství: CooBoo

399 Kč

229 Kč

299 Kč


Dítě Bridget Jonesové

Největší smolařka literárního světa v zábavných denících, které vás chytí za srdce.

Helen Fieldingová Nakladatelství: XYZ

Trhlá a roman cká Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala... Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezi m si klade tu nepříjemně trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“

349 Kč Já, JůTuber 3 TIPY

sepsáno JůTubery Nakladatelství: CooBoo

Poznej další jůtuberské hvězdy! Už potře tě zavedeme do světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje Týnuš Třešničková? Nechybí ani pokračování příběhu Manuela Středy, ze kterého je teď středoškolák, a super py, jak na videa a YouTube od mul kanálové sítě Tubrr. Pokračování bible jůtuberů nesmí ve tvojí knihovničce chybět!

349 Kč

Deník Bridget Jonesové

299 Kč

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích

299 Kč

Bridget Jonesová: Láskou šílená

349 Kč

Bridget Jonesová: Láskou šílená – audiokniha

349 Kč


NAPĚTÍ

Někdy můžeme věřit už jen sami sobě – a někdy ani to ne!

Vánoční vražda a jiné povídky

Babičky: Den zkázy Minna Lindgrenová

P. D. Jamesová

Poslední hra

Nakladatelství: XYZ

Nakladatelství: Motto

Ted McKay zvedá k hlavě revolver, když vtom se u dveří rozezní zvonek. Ted má dobře placenou práci, krásnou ženu a dvě malé dcerky. Jaký může mít důvod k sebevraždě? Nezvaný host dál naléhavě zvoní. Ted nemá v úmyslu nechat se právě teď vyrušovat, jenže pak pod prahem zahlédne lístek: Otevři dveře. Je to tvé poslední východisko. Cizince vpus dovnitř a vyslechne si podivný návrh... Podivná hra, v níž jde o zdravý rozum, právě začala.

Čtyři dosud nevydané povídky z pera jedné z nejslavnějších autorek detekvních příběhů. Jedna z nich popisuje případ, jehož součás byla před padesá lety sama P. D. Jamesová, v dalších dvou se seznámíme s mladým Adamem Dalglieshem. Všechny povídky jsou hravé, důmyslně sestavené a vyprávěné s elegancí a typickým náznakem humoru i hlubokým pochopením pro nejsložitější stránky lidské povahy.

Rekonstrukce Podzimního háje skončila a jeho devadesá leté obyvatelky se mohou nastěhovat zpět. Ale už je nečeká to, na co byly zvyklé. Místo, kde se cí ly jako doma, se změnilo ve státem financovaný projekt péče o seniory, řízený prostřednictvím moderních technologií. Přítomnost zdravotních sester už není třeba, lékařský dohled se provádí on-line a ze všech koutů je cí t všudypřítomná snaha o modernizaci. Babičky se protomu rozhodnou bojovat!

329 Kč

229 Kč

299 Kč

Federico Axat Nakladatelství: Plus


Svezte se na nové krimi vlně s nejčtenějším francouzským autorem.

Ztracené holky

Michel Bussi

Alex Marwoodová

Nakladatelství: Motto

Nakladatelství: Motto

Tři a půl roku starý Malone tvrdí školnímu psychologovi, že jeho maminka není jeho pravá maminka. Psycholog jeho tvrzení uvěří. Jenže paměť dítěte je nestálá a vzpomínky rychle mizí. Musí si pospíšit. Zprvu pátrá na vlastní pěst, ale když nic nezjis , obrá se na policistku Marienne. Ta má plné ruce práce s podivnou vraždou, ale psychologovo naléhání ji přiměje, aby se případu věnovala. Podaří se jim záhadu malého chlapce rozluš t?

Amber pracuje jako vedoucí týmu uklízečů v zábavním parku. Kirsty je novinářka na volné noze. Žijí v jiném městě, mají jiný život, plány do budoucna, jinou rodinu i přátele. Za m o sobě nevědí. Stejně jako o sobě nevěděly kdysi dávno. Pak je osud na jeden jediný den svedl dohromady a jejich život nadobro změnila děsivá tragédie, na kterou nemohou zapomenout, i když se o to snaží sebevíc.

349 Kč

329 Kč

NAPĚTÍ

Maminka neříká pravdu

Syndrom E Franck Thilliez Nakladatelství: XYZ

Horké léto, dovolená právě začala, dvěma francouzským policistům však běhá mráz po zádech. Poručici Henebelleové z Lille zavolá uprostřed noci jeden z jejích přátel a prosí ji o pomoc. Po zhlédnu anonymního krátkého filmu z padesátých let oslepl. V jiné čás Francie komisař Sharko z Nanterre vyšetřuje pě násobnou sadis ckou vraždu. Oba případy spojuje záhadný „syndrom E“.

349 Kč


BELETRIE

Detektivní román o středověkých knihách, nebezpečných vrazích a křivdách, které potřebují svůj čas.

Strašidelný dům a jeho příběhy Charles Dickens

Říše milosti Nakladatelství: XYZ

V muzeu Edgara Alana Poea ve Virginii je objevena mrtvola kurátora stažená z kůže. Případ vykazuje jistou podobnost s událostmi v knihovně v norském Trondheimu. Detek vka Felicia Stoneová z Richmondu a trondheimský policejní inspektor Odd Singsaker pracují na obdobných případech vraždy, spáchaných stejným způsobem, ale na opačném konci světa. Vyšetřování navíc odhalí souvislost s vzácným svazkem ze šestnáctého stole , vázáném v lidské kůži…

299 Kč

Peter T. Deutermann Nakladatelství: CPress

Ilustroval: Adolf Born Nakladatelství: Plus

Jørgen Brekke

Hrdinové Pacifiku

Vedle své románové tvorby se Charles Dickens věnoval i vydávání časopisů. Ve speciálním vánočním čísle týdeníku All the Year Round vyšel v roce 1859 i soubor povídek Strašidelný dům. Opro předchozím sbírkám posílil autor povídky o nadpřirozenou tema ku. Tato kniha se řadí k jednomu z posledních tvůrčích počinů významného ilustrátora Adolfa Borna.

Marsh, Mick a Tommy. Tři nerozluční kamarádi z US námořní akademie. A samozřejmě Glory, krásná a nedosažitelná žena, o kterou usilují všichni tři. Jeden z nich ji nakonec získá, ovšem do jejich osudů krutě zasáhne válka. Píše se to ž rok 1941 a Japonci právě zaútočili na Pearl Harbor... Tato kniha bohatě odmění všechny čtenáře milující pulzující akci v takřka filmových kulisách, neohrožené hrdiny, ale i lásku a roman ku.

299 Kč

399 Kč


Jeden umírající muž. Sto sedmnáct dopisů. A velká výzva osudu.

Agnès Martin-Lugand Nakladatelství: Motto

Malíř vzpomínek

BELETRIE

Šťastní lidé mají snadný život

Neuvěřitelný příběh, který se skutečně stal.

Gwendolyn Womack Nakladatelství: Motto

Horečka nad ránem

Další osudy hrdinky knihy Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Po návratu z Irska je Diane pevně rozhodnutá začít nový život v Paříži, ale stále se nemůže vzpamatovat ze ztráty své dcery. Když už si myslí, že její život poplyne v klidném řečiš , dojde k událos , která zbourá všechny její jistoty, za něž tolik bojovala. Najde v sobě odvahu začít žít znovu a vydat se na novou cestu?

Bryan Pierce je slavný malíř, jehož obrazy uchvá ly svět. Za jeho talentem se však skrývá tajemství: obrazy maluje v transu, během něhož jako by se přenášel do minulých životů. Po procitnu vždy zjis , že je bohatší o nějakou novou dovednost. Když se setká s racionální Linz, pozná v ní spřízněnou duši a ve snech se dostane až do starověkého Egypta. Podaří se mu přesvědčit Linz, že odjakživa patří k sobě a v patách jim je všehoschopný nepřítel?

269 Kč

299 Kč

Péter Gardós Nakladatelství: Plus

Švédsko, 1945. Miklós – maďarský básník a novinář – přežil hrůzy koncentračního tábora Bergen-Belsen a zvádl i cestu lodí do nemocnice na ostrově Gotland, kde se má zotavit. Místo toho si však vyslechne krutou diagnózu: podlé lékaře mu zbývá nanejvýš půl roku života. Miklós se nehodlá vzdát a pouš se do boje s osudem. Napíše dopis sto sedmnác maďarským dívkám a ženám, které se po celém Švédsku léčí podobně jako on; s jediným cílem: poznat lásku. Najde se některá, která mu odpoví?

269 Kč


BELETRIE

Povídky a fejetony o nepoučitelnosti žen, především když jde o lásku.

Laskonky Barbara Nesvadbová Ilustroval: Pasta Oner Nakladatelství: Motto

Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez závazků? A kdy přijde po střídavé péči i střídavá povinnost a role rodičů se konečně vyrovnají? Povídky o nešťastné zamilovanos a šťastných flirtech. Láskonky jako Laskonky. Krátké texty pro dlouhé večery od Barbary Nesvadbové, doprovázené tvorbou Pasty Onera.

249 Kč

Pan Selfridge

Jak zabít Moniku

Lindy Woodhead

Candace Bushnell

Nakladatelství: Motto

Nakladatelství: Motto

Život zakladatele známého obchodního domu Selfridges, který revolučním způsobem ovlivnil i naše nakupování, byl plný přepychu, krásných žen a hazardu. Harry Gordon Selfridge byl však také vizionář, který se podílel na zrodu moderní reklamy a koncepce dnešních obchodních domů. Především ale dovedl odhadnout, po čem ženy touží, a nabídnout jim to. Nechejte se svést! Podle knihy vznikl oblíbený televizní seriál.

Pandy Wallisová je uznávanou autorkou románů o Monice, mladé ženě na Manha anu, které se staly předlohou série úspěšných filmů. Pandy by ale chtěla zkusit napsat i něco jiného, jenomže nakladatel a čtenářky mají zájem jen o Moniku a stejně tak i cham vý a zadlužený manžel Jonny, který už má plán, co s jejími honoráři udělá. Od autorky knihy Sex ve městě, která sloužila jako předloha pro úspěšný televizní seriál.

399 Kč

299 Kč


Román s tradičně netradičním humorem, který nikdy neomrzí.

Dokonalá matka je mýtus!

Michelle Losekoot a Miloš Říha Ilustrovala: Barbora Balgová Nakladatelství: Motto

Kdo pla v hospodě? Kdo koho žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že některé změny nejsme schopni akceptovat. Kniha Bez jablka je ironickým povzdechem nad m, jak by vypadal svět, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí a mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo.

299 Kč

Dosud nezveřejněná pravda o nelítostném údělu matek

Tři metry vášně

Virginie Duplessyová

Halina Pawlowská

Nakladatelství: XYZ

Ilustrovala: Erika Bornová Nakladatelství: Motto

Virginie Duplessyová si jako vícenásobná matka prošla všemi útrapami porodu i role matky. Prostřednictvím své příručky se rozhodla podpořit ty, které mají své nálady i kila navíc a jež nejsou za každé situace perfektní. Po přečtení jejích rad budete klidnější, ale hlavně zjis te, že v tom nejste sama a že nebýt perfektní matkou je normální.

249 Kč

BELETRIE

Bez jablka

Přišla jsem na to jako blesk z čistého nebe. Abych byla šťastná, potřebuju, aby mne někdo miloval, abych milovala já jeho a aby mi to slušelo! A když jsem si své touhy takhle zformulovala, bylo mi jasné, co musím udělat! A o tom je můj příběh. Dalo by se to shrnout do jedné věty: Budu vám vyprávět, jak jsem konečně našla ten ideální model!

249 Kč


Od autora bestselleru

OSOBNOSTI

40 dní pěšky do Jeruzaléma.

Zikmund a Hanzelka

Tak jsme lajkovali

František Emmert

Kterak přiložit prst na tep doby

Nakladatelství: CPress

Pěšky mezi buddhisty a komunisty Ladislav Zibura Nakladatelství: BizBooks

„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.“ To je mo o excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Ať už zrovna trpí výškovou nemocí, zachraňuje lidský život nebo je zatýkán čínskou policií, vše komentuje s humorem. Chodí pěšky, spí u cizích lidí doma a vloni o tom napsal svou první knihu 40 dní pěšky do Jeruzaléma, a teď se nechal přemluvit a napsal druhou.

299 Kč

Jména, jež se stala legendami! Zná je každý dobrodruh, cestoval a snílek. Zikmund a Hanzelka. Nerozlučná dvojice, která se svou věrnou Tatrou projela téměř celý svět v době, kdy bylo téměř nemožné vycestovat z naší republiky a kdy se ještě fo lo na černobílý film. V knize, která vznikala za ak vní spolupráce Miroslava Zikmunda, naleznete přes 600 fotografií ze společného archivu. Poznejte život a cesty našich nejslavnějších cestovatelů!

690 Kč

Dominik Feri Nakladatelství: BizBooks

Pryč jsou časy, kdy šly všechny ty internety a počítače zakázat. Teď se s nimi musí žít! Dominik Feri vás osobitým způsobem provede soudobým životem a zákou mi sociálních sí s pomocí takových osobnos , jako je například Michal Horáček, Vladimír 518 a Jiří Ovčáček. Tak jsme lajkovali obsahuje vše, co potřebujete znát, abyste v našem věku obstáli!

299 Kč


Od úspěšných blogerek SexyMamas.cz

Mateřskou ten pravý život teprve začíná!

Padesát odstínů kuřete

Svatava Vašková

F. L. Fowler

Nakladatelství: Fragment

Nakladatelství: Fragment

Svatava Vašková alias foodblogerka Coolinářka začala svůj blog psát teprve nedávno – na mateřské dovolené. Za necelý rok si získala řadu nadšených čtenářů a to už byl jen krůček k vydání knížky. V maximálně auten cké kuchařce najdete její nejoblíbenější rodinné recepty. Kniha je rozdělena do čtyř čás – jaro, léto, podzim a zima. Výběr pokrmů mapuje celý rok, a vy tak můžete vařit ze surovin, které jsou právě k dispozici.

Od „extra panenských prsíček“ po „křídla svázaná slaninou“ – padesát dobrodružství kuřecí slečny Koko, vydané na milost a nemilost dominantnímu, bohatému, svůdnému a nesmírně hladovému kuchaři, Lišáku Bladesovi. Jejich společná cesta od syrové nevinnos po zlatavě křupavou extázi přinese do vaší kuchyně nejen skvělé chutě, ale i spoustu humoru. Kuchařská parodie na Padesát ods nů šedi, která patří mezi největší kulinářské bestsellery!

299 Kč

299 Kč

ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL

Coolinářka – Testováno na rodině

SexyMamas: Matky matkám Tak trochu jiná knížka o mateřství SexyMamas Nakladatelství: BizBooks

Jsme tři. Jsme matky. A stále jsme to MY! Chceme se kromě péče o dě a domácnost starat také o sebe, o partnera, o své koníčky a zájmy. Sexy je to ž sebevědomá žena – matka, která si chce svůj mateřský život užít a ne ho jen přežít. Jak na to? Tři oblíbené blogerky SexyMamas.cz sepsaly užitečné rady a py pro všechny ženy, které chtějí vzít věci za ten správný konec.

299 Kč


MILITARY

Kniha pro ty, kteří se snaží pochopit problém zvaný ISIS. Dokážeme to vůbec někdy?

Podivné špionážní hry

Džihád

Karel Pacner

V kůži bojovníka Islámského státu

Nakladatelství: Plus

Islámský stát – Apokalypsa

Co stojí za úspěchem Islámského státu? Tisíce jeho stoupenců pochodovaly přes Sýrii a Irák, podrobily si miliony lidí, zotročovaly ženy a s naly hlavy zajatcům. Jak to, že je to vůbec možné? Dokáže je někdo zastavit? Autor knihy mapuje nejenom současný stav, ale pracuje také s obrovským množstvím arabských a starověkých náboženských textů, dopisy Islámského státu či s texty al-Káidy. Zkusme pochopit problém zvaný ISIS, který trápí celý svět.

„Jako malý kluk jsem měl rád pohádky. Teď se s nimi občas potkávám i v životě, v říši špionáže,“ píše Karel Pacner. Špionáž je součás světových dějin od nepamě a v bouřlivém 20. stole s rozvojem techniky dostaly i tajné služby moderní podobu, přesto stále pla , že kde jsou tajnos , je i prostor pro falešné domněnky, polopravdy a výmysly. A některé z případů, kdy se vlády snažily odhalit plány pro vníků, překonávají svou bizarnos i ty nejodvážnější zápletky z románů a filmů.

299 Kč

299 Kč

William McCants Nakladatelství: CPress

Anna Erelle Nakladatelství: CPress

Novinářka Anna Erelle se rozhodne pátrat v hlubinách kyberprostoru za účelem rozkry náborové sítě Islámského státu. Záhy je oslovena mužem jménem Bilel, jenž se ji snaží přesvědčit k odjezdu do syrského města Rakká. Zpočátku ru nní novinářská práce se mění v noční můru – zvláště poté, co vyjde najevo, že Bilel je pravou rukou nejhledanějšího muže světa, Abú Bakr al Bagdádího...

299 Kč


Sportovci

Pátrání po původu záhadného artefaktu

Ondřej Pýcha

Václav Šorel a Zdeněk Šámal Ilustroval: Michal Kocián Nakladatelství: Edika

Fascinace třice letou válkou přivedla Veroniku na záhadné místo, kde spolu s Maxem, vášnivým amatérským archeologem, narazili na nečekané stopy minulos , které zamíchají osudy lidí z několika historických období. Artefakt změní dvojici život, a čeká je dobrodružství, záhady i nebezpečí...

249 Kč

Nakladatelství: Computer Press

Milujeme je. Náš národní poklad, naši SPORTOVCI. A nyní jsou všichni pohromadě v luxusní knize fotografa Ondřeje Pýchy. Ondřej má za sebou hezkých pár let na vrcholu branže, kde se snoubí móda i sport. Na jeho fotkách defilují šampióni všeho druhu. Chlapi ve vzácných okamžicích pokory a něhy, krásné holky ve chvílích, kdy vás pus do svého soukromí. Najdete zde fotografie dobře známé z médií i exkluzivní snímky, které jinde neuvidíte.

790 Kč

Po práci legraci Lexikon lidové tvořivosti z dob socialismu Jan Nejedlý a Jakub Šofar Nakladatelství: BizBooks

Víte, čemu se za socialismu říkalo moč mrtvé asfaltérky? Co to byl šedý mor, štrougalky, buzertaška, Leninovy sáně či bakelitový jaguár? V době před revolucí jsme zažívali zlatou éru lidové tvořivos – a to nejlepší z ní najdete právě v této knize. Dostáváte do ruky jedinečný přehled historie, v níž minulost ožívá skrze v py a žerty. Zábavný i poučný bedekr na cestu do hlubin totality ilustruje dobový obrazový materiál.

299 Kč

INSPIRATIVNÍ

Prokletí

Socialismus byl tragickou kapitolou české historie, avšak skvělou kapitolou českého humoru.


HOBBY

Pokémon GO Nezávislá a neoficiální Hráčova příručka Kolektiv autorů Nakladatelství: Computer Press

Všechny py, triky, fakta a rekordy k Pokémon GO. S kompletním seznamem všech Pokémonů získáš přehled o svých úspěších ve hře, která ze židlí zvedla celý svět. V první čás najdeš rady a návody, díky kterým se staneš šampionem. V druhé čás najdeš přehled Pokémonů, kde si můžeš zaznamenat, které se podařilo chy t, včetně jejich úspěchů v soubojích.

199 Kč

Tajné triky pro hráče Pokémon GO: Bojová škola Neoficiální příručka pro hráče Pokémon GO Justin Ryan Nakladatelství: Computer Press

Dráždí vás pohled na nedaleký gym obsazený jiným týmem? Chcete konečně porazit Snorlax, který vám brání ve sbírání PokéCoinů? Pokud již máte zvládnuté základy Pokémon GO a chcete se posunout někam dál, je právě minipříručka Tajné triky pro hráče Pokémon GO: Bojová škola pro vás to pravé.

199 Kč

Vánoční kuchařka pro kluky a holky

Tvořivý adventní kalendář

Svatava Vašková

Irena Koukalová Uličná

Ilustrovala: Svatava Vašková Nakladatelství: Fragment

Nakladatelství: CPress

Cí š tu vůni ořechů, vanilky a skořice? Tak voní Vánoce! Zpestři si adventní čas a čekání na Ježíška přípravou dobrot, na kterých si pochutnáš ty i tvoji rodiče a kamarádi! V této knížce najdeš plno jednoduchých receptů nejen na nejoblíbenější vánoční cukroví či jedlé dárky, ale i na netradiční pohoštění pro čerty a anděly. Popros maminku nebo ta nka, ať pomohou, pusťte si vánoční koledy a dejte se do pečení!

229 Kč

24 dnů, 24 témat, spousta úkolů, omalovánek, tvoření a zajímavos . Tipy, kam vyrazit na výlet, jak potěšit své nejbližší, tradiční i originální vánoční ak vity. To všechno najdeš na stránkách této knihy. Bav se, poznávej tradice a tvoř. Tato knížka se stane tvým věrným společníkem. Můžeš do ní psát, kreslit, lepit, vymalovávat – jak je jen libo! Kniha, se kterou si užiješ vánoční přípravy a atmosféru naplno!

369 Kč


Dramatický příběh o přežití, ztrátě domova a bezmoci

Jedinečné grafické zpracování s unikátním obrazovým materiálem uvnitř knihy

Pasažérka

Alexandra Fráňová

Alexandra Brackenová

Nakladatelství: Fragment

Nakladatelství: CooBoo

Stojíš často před skříní a nevíš, co na sebe? Je tvoje pleť bez života a potřebovala by vzpruhu? Už tě nebaví nosit ten samý účes? Hledáš průvodce, který by poradil? Buď klidná: je tady! Bloggerka Alex z úspěšného blogu Tale of Miss A. a redaktorka v BACKSTAGE Škole stylu. Zná spoustu beauty pů a triků a prozradí je i tobě. Dozvíš se, jak vybrat správný make up, ou it nebo jak si upravit obočí. Bible pro každou holku, co chce najít svůj styl!

Ztra la vše, co znala a milovala… E a se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agen usilující o její život. E a tak zjis , že zdědila zvláštní schopnos , o kterých nikdy neslyšela. Aby ochránila své tajemství i svůj život, bude muset cestovat nejen mnoho mil od domova, ale i do minulos … Nepřátelské rody se ale nevzdávají a chtějí její moc!

249 Kč

329 Kč

PRO MLÁDEŽ

Najdi svůj styl

Illuminae Amie Kaufmanová Nakladatelství: CooBoo

Píše se rok 2575 a dvě znepřátelené korporace jsou ve válce kvůli planetě, která je stěží něčím víc než obřím kusem kamene pokrytým ledem. Obyvatele o útoku nikdo nevaroval, nikomu na nich nezáleží. Kady je nucená spojit se s bývalým přítelem Ezrou a pod nepřátelskou palbou se snaží dostat k evakuační lodi, která oba dostane do bezpečí. Jenže po celé planetě se šíří zmutovaná epidemie. Úniková flo la se snadno může stát pas a jejich hrobem.

369 Kč


Nejúspěšnější ruská fantasy pro děti posledních let.

PRO MLÁDEŽ

První díl série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem.

Časodějové – Klíč k času Natalja Ščerba Nakladatelství: Fragment

Vasilisa neměla až donedávna poně o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama v této zemi ocitne, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnos je. Je to obyčejná nešika? Špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo snad mocná časodějka, která může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně ří ?

299 Kč

Včelí královna

Vánoční zázrak

Laura Rubyová

Jay Asher

Nakladatelství: Fragment

Nakladatelství: CooBoo

Všichni vědí, že Kos spáry jsou podivné místo. Jsou plné spár, které vás zachy , i těch, jimiž se můžete propadnout a zmizet navěky. Když zmizí mladá a krásná Roza, nikoho to nepřekvapí. Není první ani poslední, kdo od bratrů O‘Sullivanových utekl. Finn O‘Sullivan ale ví, že to bylo jinak a že Roza byla unesena nebezpečným mužem, policie a lidé mu ale už dávno přestali věřit. A jeho brácha Sean? Ten by nejradši na plnou pusu řekl, že je to Finnova chyba.

Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde má její rodina farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kde stromky prodávají. A opus t jeden vždy znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy potká Caleba. Vzorného kluka, který ale kdysi udělal obrovskou chybu a pla za ni dodnes. Sierra nedá na minulost. To sice vyvolá vlnu nesouhlasu a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější: pravá láska.

289 Kč

249 Kč


První díl bestsellerové série pro fanoušky Selekce a Skleněného trůnu.

Margaret Peterson Haddix Nakladatelství: Fragment

Jonáš a jeho kamarád Karlos od malička věděli, že jsou adoptovaní. Jednoho dne oba dostanou podivný dopis, ve kterém stojí: Měj se na pozoru, jdou si pro tebe! A následují další. Při pátrání po iden tě tajemného pisatele kluci odhalí šokující skutečnost: před třinác lety se objevilo letadlo, jehož jedinou posádku tvořilo třicet šest nemluvňat. Nikdo ho neviděl přistávat, a neví se, odkud přiletělo. Jonáš a Karlos byli tehdy na jeho palubě...

249 Kč

PRO MLÁDEŽ

Trosečníci v čase 1 – Setkání

Královna stínů Sarah J. Maasová Nakladatelství: CooBoo

Mrazivý oheň

Ztra la všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého pomocí magie ovládá král ze skleněného hradu. Musí zjis t příčinu královy moci! Ale hlavně nesmí zklamat svůj lid, který do ní vložil veškeré naděje. Celaena bojuje za svůj lid ve čtvrtém pokračování světového bestselleru Skleněný trůn.

299 Kč

Amanda Hockingová Nakladatelství: CooBoo

Bryn byla pro království Kaninů jen outsiderem. I tak sní o tom, že se stane členkou elitní královské gardy. V cestě jí nesmí stát ani city, které chová ke svému šéfovi. Vztah mezi nimi je naprosto vyloučen. Nečekané útoky na království prověří Bryninu psychickou i fyzickou sílu. Konečně má příležitost konfrontovat zrádce, který se pokusil zavraždit krále. Jen ona ho může zastavit. Nasadí život, aby ochránila ty, kteří ji nikdy nevzali mezi sebe?

249 Kč


PRO MLÁDEŽ

První díl celosvětově úspěšné série od autora knižního fenoménu Percy Jackson.

Apollónův pád – Utajené Orákulum Rick Riordan Nakladatelství: Fragment

Jak nejlíp potrestat boha? Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! – a z nesmrtelného boha je šestnác letý kluk. Bez božských schopnos a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé newyorské popelnici. Pokud chce z téhle bryndy vyváznout se zdravou kůží a dostat se zpět mezi bohy, musí přesvědčit Dia a získat jeho ztracenou přízeň. Existuje jen jediné místo, kde může hledat pomoc: základna moderních polobohů známá jako Tábor polokrevných!

399 Kč

Lajkni si svůj lajf

Destrukční deníček

Buď jako oni – žij svůj sen

Keri Smithová

Tereza Paďourová a kol.

Nakladatelství: CooBoo

Nakladatelství: BizBooks

Krea vní destrukce není nikdy dost! Proto vydáváme speciální DESTRUKČNÍ DENÍČEK do kapsy! Jak název napovídá, má kapesní formát a najdete v něm oblíbené úkoly z klasického Destrukčního deníku, ale taky celou spoustu nových, takže se máte na co těšit :) Ideální na cesty či pro chvíle nudy během dne, stačí vytáhnout z tašky nebo kapsy a začít zaznamenávat, kreslit a čmárat všechno, co kolem sebe vidíte.

Kdyby tvůj život byl facebookovej status, líbil by se ? Chtěl bys bejt šťastnej a dělat to, co tě baví? Jak ale na to, co? My jsme dali dohromady pár lidí, kteří v životě už něco dokázali a v tom, co dělají, jsou dobří. A navíc je to baví. Nečekej ale žádný poučky a rady! Někdy je cesta za vlastním snem trnitá... Tak neprošlapávej cesty, které už jsou prošlapané. Zkus to líp!

249 Kč

149 Kč


Nová řada bestsellerové série Zákon smečky.

(Vel)Mistr E

Zdeněk Pavlis

Ladislav Špaček a Jiří Chalupa

Nakladatelství: XYZ

Inspirující příběh jednoho z nejlepších gólmanů světa, který se už jako kluk toužil vyrovnat svému idolu Dominiku Haškovi a postavit se do hokejové brány. Nakonec skončil v té fotbalové, na jedenáct let se stal brankářskou jedničkou slavné Chelsea, v níž si vychytal stejnou slávu a věhlas jako jeho vzor. Dnes obléká dres Arsenalu.

249 Kč

Ilustroval: Lukáš Urbánek Nakladatelství: Edice ČT

Máte zvídavé dě , které už zvládly základy e kety? Teď se naučí, jak být ohleduplný a slušný, i když se nelze opřít o soubor jednoznačných pravidel. Příběhy s humorem a nadsázkou učí, jak se zachovat při setkání se lží, agresivitou, nebo i nemocí v rodině a seznámí s pojmy, jako je odvaha, poslušnost či závislost. Královstvím E kety podle oblíbeného televizního pořadu provází opět Ladislav Špaček.

269 Kč

Zákon smečky: Soumrak (1) – Rozdělená smečka Erin Hunterová Nakladatelství: Albatros

Podaří se nové Alfě udržet tlupu pospolu, nebo se znovu rozdělí? Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cí přijata, ale napě v tlupě znovu stoupá. Někteří psi nejsou spokojeni s novou hierarchií a jiní stále nedůvěřují Bouři a Šípovi, kteří patří k rase hlídacích psů. Nebezpečí tentokrát číhá uvnitř smečky…

199 Kč

PRO DĚTI

Petr Čech: Mr. Perfect


PRO DĚTI

Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání

Kouzelnický svět J.K. Rowlingové: Filmová magie

J.K. Rowlingová

Jody Revensonová

Harry Po er to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulos a jeho nejmladší syn Albus se mezi m musí prát s hou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.

Nakladatelství: Albatros

Nakladatelství: Albatros

Ponořte se do krásných ilustrací plných detailů, které i v druhém díle legendární kouzelnické série vyčaroval Jim Kay. Když se v Zobí uličce objeví umolousaný domácí skřítek Dobby a naléhá, aby se Harry Po er za žádnou cenu nevracel do Bradavic, pojme Harry podezření, že by za m mohl být jeho úhlavní nepřítel Draco Malfoy. Splní se Dobbyho předpověď, že se stane něco zlého?

Přemýšleli jste někdy nad m, jak dokázal Harry proběhnout zdí na nástupiš nebo jak je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr? Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají zvláštní schopnos . Tato kniha je plná zajímavých informací a auten ckých fotografií z natáčení filmu Fantas cká zvířata a kde je najít i všech osmi snímků o Harrym Po erovi.

499 Kč

449 Kč

499 Kč

Harry Potter a prokleté dítě J.K. Rowlingová Nakladatelství: Albatros

Alea – dívka moře: Barevné vody Tanya Stewnerová Nakladatelství: Fragment

Alea už konečně ví, proč se vždy cí la tak jiná. Narodila se v moři, stejně jako její matka, jejíž záhadné zmizení ji stále trápí. Nevyřešených otázek je ale víc. Proč je podmořský svět jako bez života? Žije na zemi víc lidí, jako je ona? A nepochází z moře i Lennox? Najde odpovědi u jezera Loch Ness, kam vyráží spolu s kamarády z Alfa Cru, nebo ji čeká zklamání?

299 Kč


Podstata všeho nepořádku v ilustracích, kterým nechybí humor a nadsázka.

I knihy stárnou, a tahle bude krásně stárnout s vašimi dětmi.

Sám v muzeu

PRO DĚTI

Deník malého Minecrafťáka

Petra Braunová

Cube Kid Nakladatelství: Computer Press

Ilustroval: Hza Bažant Nakladatelství: Edice ČT

Jmenuji se Minus. Je mi dvanáct a píšu si deník. Jo a žiju v Minecra u. Stejně jako všichni ostatní od nás,se mám stát farmářem. Já chci ale něco jiného! Vždycky jsem tajně snil o tom, že se stanu bojovníkem a budu bránit svou vesnici před útoky nepřátelských mobů. A nyní mám příležitost si svůj sen splnit… Zjis l jsem to ž, že pět nejlepších studentů z naší školy nastoupí na trénink bojovníků. Udělám vše pro to, abych se dostal mezi ně!

Když pan vrátný zavře muzeum a vydá se na obhlídku, začnou se dít věci! Ožívají tu pozoruhodné příběhy, které můžete sledovat v podobě komiksového dobrodružství. V jednotlivých kapitolách se dozvíte mnoho zajímavého třeba o letadle prvního českého letce Jana Kašpara, o vzácném kříži Karla IV. či o známé kostře velryby z Národního muzea. Originální a zábavná kniha podle úspěšného cyklu České televize!

299 Kč

Překlep a Škraloup

269 Kč

Barbora Klárová a Tomáš Končinský Ilustroval: Daniel Špaček Nakladatelství: Albatros

Věděli jste, že věci stárnou? Stačí jen na chvilku nedávat pozor a z věci, která před chvílí zářila novotou, je starý, nepotřebný krám. Ale kdo za to může? Drobná stvoření, která mají veškeré stárnu na staros . Skřítek Překlep, jehož specialitou jsou chyby v knížkách, se jednoho dne vydá na dobrodružné putování k samotnému Zubu Času. Podaří se mu zastavit stárnu ? A kdo získá Křišťálový Prdlajs? A jakou roli v tom všem hraje mluvící hovnivál?

399 Kč


PRO DĚTI

Star Wars: Planety, místa a bitvy Kolektiv autorů

Ztraceni v čase Petra Braunová Nakladatelství: Albatros

Nakladatelství: CPress

Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa ze Star Wars – od závodní arény v městě Mos Espa a Chrámu Jedi po Larsovu rodinnou usedlost a Jabbův palác.

Mar n tráví léto u babičky na vsi. Prokletá dvojka z chování – už mohl být u moře! Babička mu vypráví o svém malém bratrovi, který byl stejný rošťák jako on a kterého v Mar nově věku zabil blesk. Jednoho dne se Mar n vypraví do sousední vesnice a zas hne ho strašlivá bouře. Mar n padne k zemi. A náhle zaslechne dusot – po louce běží k vysokému stromu osamělý chlapec...

590 Kč

199 Kč

Draci v hrnci slaví Vánoce

Tajný život mazlíčků – Zábavné čtení a aktivity

Kamila Teslíková a Jana Strýčková

Universal Studios

Ilustrovala: Eva Gargašová Nakladatelství: Edice ČT

Oskara a jeho dračí kamarády znáte z oblíbeného televizního seriálu. V jejich knížce najdete sváteční, avšak jednoduché a nápadité recepty, které zvládne úplně každý, a samozřejmě spoustu pů a nápadů – nejen pro štědrovečerní stůl, ale též pro dny adventní, mikulášskou nadílku či Nový rok. Ve veselém komiksu se dovíte i zajímavos o vánoční tradici v Čechách i v cizině.

249 Kč

Ilustrace: Universal Studios Nakladatelství: CPress

Copak dělají vaši mazlíčci, když nejste právě doma? Páchají nejrůznější kousky! Kocour Koule uspořádá útok na ledničku, andulka Čimča si pus videohru a pes Leonard přeladí a uspořádá domácí technoparty. Je čas znovu si užít všechny oblíbené scény z úspěšného filmu. S mto sešitem plným her, luštění, malování, hledacích úkolů i zábavného čtení si užiješ dlouhé chvíle zábavy.

199 Kč


Červená karkulka Vojtěch Kubašta Ilustroval: Vojtěch Kubašta Nakladatelství: Albatros

Máša a medvěd Kufřík plný příběhů

Petra Maria Schmittová a Christian Dreller

Nakladatelství: Egmont

Ilustrovala: Heike Vogelová Nakladatelství: Fragment

Má stonožka opravdu sto nohou? Proč to nebolí, když se necháme ostříhat? A jak se déšť dostane do oblak? Přiznejme si, že zvědavé otázky našich dě nás někdy trochu zaskočí. Ať děláme, co děláme, odpovědět neumíme. V této pohádkové knížce odpovědi najdete a bavit se budete vy i vaše dě !

Nezbeda Máša a její kamarád medvěd za vámi přicházejí s dalšími pě příběhy, které zažili ve svém lese. Přečtěte si, jak Máša učila medvěda okouzlit medvědici, zachránila úrodu na zahrádce před zajícem, unesli ji vlci, polila se růstovým vitaminem, i jak medvěd s medvídkem pandou zkoušeli připravit plněné taš čky. Pět příběhů, které zaručeně pobaví, v jednom prak ckém kufříku!

Zamilujte si znovu klasické pohádkové příběhy s oblíbenými prostorovými leporely od legendárního českého výtvarníka.

249 Kč

Kocour v botách

269 Kč

499 Kč

249 Kč

Perníková chaloupka

249 Kč

Tři prasátka

249 Kč

PRO DĚTI

Kam chodí kosmonauti na záchod?

Kdo by neznal příběh o Červené karkulce, která se vydá ke své babičce, aby jí popřála k narozeninám. Karkulka však netuší, jaké nebezpečí na ni po cestě číhá. Jak to všechno dopadne – zvítězí dobro nad zlem? Zamilujte si zas a znovu klasický příběh, tentokrát v prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož knihách vyrůstaly generace dě v České i Slovenské republice.


Babičky Minna Lindgrenová vá

Bernard Minier err

Robert Galbraith aith (pseudonym m J.K. Rowlingové) ov vé))

XYZ

Plus

Bestsellerová B Be ll série s detek vem Mar nem Servazem. Vražedné šílenství uprostřed francouzských Pyrenejí v kompletním dárkovém boxu. 999 Kč

Kuchařka ze Svatojánu Eva Francová vá Motto

Bab Babičky Babič abičky ičk jjsou ďábelsky zábavnou nou u a napínavou trilogií o stáří, přátelství a životě v rela vně normálním domově důchodců.

999 Kč

790 Kč

sepsáno JůTubery CooBoo

Tři knihy receptů ů od o Evy E Fran Francové anco v jednom boxu. Soubor SSoub receptů, které jsou zdravé, é finančně nenáročné a chutné.

Všechny informace macce o JůTu JůTuberech, JůTube ůTube internetových viid deích a YouTube konečně pohromadě!

999 Kč

848 Kč

E L James XYZ

XYZ

Co spojuje smrt mo-delky, spisovatele a řady bezejmenných žen? Cormoran Strike! Tři detek vky, které čte celý svět.

Já, JůTuber 1-3

Padesát odstínů šedi + Grey

Ana Anastasia nastasia ast sta Steeleová je naivní a nevinná. Chris an Grey má rád kontrolu v každé situaci. A jejich první setkání je osudové... Jeden příběh, dva pohledy! 699 Kč

Skleněný trůnn box 1-3

Harry Potter box 1-7

Sarah J. Maasová ová á

J.K. Rowlingová

CooBoo

Albatros

Měla se stát zabijábijá kem kem, m,, byla m b ale chycena. A tak začíná nelítostný boj na život a na smrt… Příběh o nezlomné vůli od světově uznávané autorky.

POZOR – POZOR! Expres do Bradavic je připraven k odjezdu! Všech sedm dílů Harryho Po era pohromadě!

790 Kč

1 499 Kč

Deník malého poseroutky BOX 1-10

Anička – hůů Devět příběhů

Sedmý smysl box 1-9

Pupíky 1-7

Ivana Peroutková ov o vá v á

Ilka Pacovská ká

CooBoo

Jeff Kinney

Albatros

Albatros

Delaf, Dubuc

CooBoo

Když je vám tak jedenáct, může to být vážně opruz... Vydatná porce zábavy s malým poseroutkou pěkně pohromadě!

A Anička má spoustu kamarádek a má ráda dobrodružství a cestování. Všechny oblíbené příběhy o Aničce v jednom boxu.

Souborné vydání oblíbené fantasy tasyy série. Objevte svět plný dobrodružství, napě , magie a mys ckých zvířat.

1 599 Kč

1 190 Kč

1 699 Kč

Jed Jeden den en z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Přečtěte si všech sedm sešitů v jedné knize!

799 Kč

Vydává: Albatros Media a.s., Na Pankráci 30/1618, 140 00 Praha 4, IČ: 28377141. Periodicita: 4x ročně. Distribuce: Albatros Media a.s. Tisk: Europrint, a.s., Pod Kotlářkou 151/3, 150 00 Praha 5 - Košíře. Evidováno Ministerstvem kultury ČR pod číslem: MK ČR E 22490. Vydáno v Praze, 4. 11. 2016.

TIPY TI IPY P N NA DÁREK – KNIŽN KNIŽNÍ NÍÍ B BOXY OX XY A KOMPLETY

Cormoran Strike

říjen-prosinec 2016

3 x Bernard Minier – Mráz, z, Kruh, Tma

Knižní inspirace Zima 2016  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you