Page 1

Utvalgsmedlemmer Akademikerne -næringsdrivende Leder Nestleder Sekretariatsleder Arkitektenes Fagforbund-repr. Arkitektenes Fagforbund-vara Den norske legeforening-repr. Den norske legeforening-vare Den norske tannlegeforening-repr. Den norske tannlegeforening-vara Den norske veterinærforening-repr. Econa-repr. Econa-vara Naturviterne-repr. Naturviterne-vara Norges Juristforbund-vara Norges Juristforbund-repr. Norsk Psykologforening-repr. Norsk Psykologforening-vara Samfunnsviterne – repr. Samfunnsviterne – vara Samfunnsøkonomene-repr. Samfunnsøkonomene-vara Tekna-repr. Tekna-vara

Lars Duvaland Lars Tessem Elisabeth Scarpello Jostein Fyhn Robert Kjøsnes Kari Sollien Camilla Fagerholt Storli Atle Hagli Lin Muus Bendiksen Mette Rød Fredriksen Kjetil Bjørntvedt Andreas Friis Hans Jørgen Sommerfelt Liv Marit Rui Siri Øvstebø Beate Helle Heidi Roald

lars.duvaland@legeforeningen.no lars@vetsentrum.no elisabeth.scarpello@tannlegeforeningen.no jostein.fyhn@afag.no robert@afag.no kari.sollien@online.no Camilla.fagerholt.storli@legeforeningen.no post@langgadatannlegesenter.no lin.bendiksen@tannlegeforeningen.no mette.rod.fredriksen@vetnett.no kjetil@econa.no afr1000@gmail.com hjs@naturviterne.no livmaritrui@gmail.com siri@advocacy.no dinjurist@dinjurist.no heidi@psykologforeningen.no

Anne Solheim Elisabeth Østreng Siri Westgård Frode Lindseth Arne Frønes John Raaheim

solheim@lyse.no Elisabeth.ostreng@samfunnsviterne.no siri.westgard@ks.no frode.lindseth@skatteetaten.no arne.frones@tekna.no john.m.raaheim@tekna.no

916 91 538 919 11 518 928 80 028 408 63 018 920 36 523 951 10 120 991 63 000 971 90 204 911 93 050 907 68 323 909 39 923 977 72 102 922 13 095 980 75 480 924 25 789

924 55 186 922 41 499 938 65 018 932 59 532 932 59 520

UtvalgsmedlemmerAkademikernenringsdrivende4  

http://burns.idium.net/akademikerne.no/filestore/File_library/Om_Akademikerne/Utvalg/UtvalgsmedlemmerAkademikernenringsdrivende4.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you