Page 1

2014


Reklama z pasjÄ….

www.reklamyengravers.pl

02


TERMINOWOŚĆ

JAKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

KOMPETENCJE

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

www.reklamyengravers.pl

03


Istnieniemy na rynku od 2008

wieloletniemu doświadczeniu w sferze reklamy potrafi sobie poradzić z najtrudniejszym nawet wyzwaniem.

roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie projektowania i produkcji reklamy wizualnej. Odbiorcami większości naszych produkcji są duże sieci handlowe a także mniejsi klienci zainteresowani nowoczesnym wizerunkiem swojej firmy.

• Przy realizacji każdego projektu staramy się w pełni usatysfakcjonować, nawet najbardziej wymagającego klienta. • Realizujemy i wdrażamy skuteczne koncepcje oraz pomysły, które owocują powodzeniem w biznesie naszych klientów. Nasze rozwiązania są oryginalne i niezawodne.

• Jesteśmy kompetentni i dynamiczni, stale wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania wizualne.

• Gwarantujemy wykorzystanie sprawdzonych i trwałych materiałów pozwalających na wieloletnią ekspozycję.

• Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem reklam zewnętrznych. • Stanowimy zgrany i pracowity zespół, który dzięki pasji oraz

04


Siedziba firmy / hala produkcyjna.

www.reklamyengravers.pl

05


Posiadamy bogatą ofertę handlową. • Nasza firma jest przygotowana do obsługi klientów na terenie całej Polski i Europy. • Organizujemy własny transport oraz montaż naszych produktów. • Ponadto wykonujemy nietypowe zlecenia w których wykorzystujemy swoje dotychczasowe doświadczenie.

06


REKLAMY WIELKOFORMATOWE

konstrukcje stalowe, aluminiowe

REKLAMY ŚWIETLNE

oświetlenie diodowe, tradycyjne świetlówkowe, kasetony z profili aluminiowych, kasetony z DIBONDU (litery frezowane), kasetony PMMA gięte na gorąco.

REKLAMY PRZESTRZENNE

PMMA, PCV, plexa lustro, płyta MDF.

REKLAMY KRÓTKOOKRESOWE

ocynk, aluminium, PCV spienione i twarde. bilbordy, banery

REKLAMY PŁASKIE REKLAMY NA POJAZDACH

osobowe, dostawcze, autobusy, tramwaje, (wydruki wielkoformatowe foliami OVW, 3-letnimi, 5-letnimi, 10-letnimi - wylewane)

REKLAMY WEWNĘTRZNE

lampa AXA

REKLAMY NIETYPOWE OZNAKOWANIE I NUMERACJA ZNAKI DROGOWE I TABLICE INFORMACYJNE GRAFIKA

www.reklamyengravers.pl

drukowanie, cięcie , frezowanie.

07


08


Sprzęt na którym pracujemy. Reklama zewnętrzna wymaga złożenia w całość jej elementów składowych. Do tego celu niezbędna jest hala montażowa i zaangażowanie odpowiednio przygotowanych specjalistów wyposażonych w profesjonalne narzędzia. Procentuje to trwałością i jakością naszych produktów. • Ploter drukujący Roland RS60 ( to czterogłowicowy ploter solwentowy pracujący w konfiguracji CMYK. Maszyna wykonuje szeroki zakres prac od małych wysoko jakościowych wydruków po typowe prace wielkoformatowe jak bannery czy siatki.

• Ploter frezujący Info Tec (należy do grupy 3-osiowych maszyn, z powodzeniem służy do frezowania, grawerowania i wycinania w pleksi, drewnie, płytach MDF, sklejce, PCV, dibondzie, laminatach, jak również w miękkich metalach. Urządzenie to umożliwia wykonanie precyzyjnych i ograniczonych tylko wyobraźnią twórców, realizacji projektów, jak również drobnych, wymagających dokładności grawerowania detali prezentów promocyjnych.

www.reklamyengravers.pl

09


• Maszyna aplikująco- transferująca APPLITEC 4515.

• Ploter tnący Summa D120 (Ploter pozwala na cięcie, dziurkowanie i rysowanie. Wbudowany system OPOS pomaga wyciąć szybko i precyzyjnie nawet tysiące drobnych elementów.

• Kempact 3000 Mig Pulse firmy Kemppi jest to inwertorowy półautomat spawalniczy o prądzie spawania 300Amper i zasilaniu z sieci 3 fazowej. Urządzenie zaliczane jest do najbardziej zaawansowanych technologicznie spawarek przeznaczonych do spawania metodą MIG/MAG.

MasterTig MLS 2300 AC/DC to profesjonalne i wszechstronne urządzenie inwertorowe do spawania wszystkich materiałów, a zwłaszcza aluminum oraz stali nierdzewnych.

• Elektronarzędzia marki festool.

10


Pracujemy dla najlepszych. Przykładowe realizacje

www.reklamyengravers.pl

11


12


www.reklamyengravers.pl

13


14


www.reklamyengravers.pl

15


16


www.reklamyengravers.pl

17


18


www.reklamyengravers.pl

19


20


www.reklamyengravers.pl

21


22


Zazdrość ul. Jana Pawła II 27 07-230 Zabrodzie tel. 0-29 75 714 05 kom. 509 859 639 e-mail reklamy@engravers.pl www.engravers.pl


REKLAMY ENGRAVERS