Page 101

FİRMA-ÜRÜN IT güveniliği Ağ iletişiminin pek çok avantajı beraberinde güvenlik sorununu da getirir. UNITED GRINDING Uzaktan çözümü ile, bir makineye ya da tesise erişim hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Çünkü; • Her bir bağlantı doğrudan ve yalnızca müşteri ve UNITED GRINDING arasında gerçekleştirilir. • Her bir bağlantının zaman sınırı vardır UNITED GRINDING Servis Takibi, işletme el kitabına göre önerilen bakım tarihlerini bilir ve doğru bir zamanda sizi uyarır. mak zaman alan bir prosedürdü. Bugün ise bu işlem servis takibi ile gerçekleştiriliyor. Bu araç basit bir diagram içinde tüm bağlı makinelerin servis zamanlarını görüntülüyor. Fakat hepsi bu değil; tüm STUDER, SCHAUDT ve MIKROSA makine operatörleri, araçlar ve yedek parçalar için içerisinde her bir bakım tedbiri

için talimatların da bulunduğu detaylı bilgiler alırlar. Peki müşteri için en büyük avantajı nedir? Tüm makine parkuru üzerine yapılandırılmış bakım planlamasına sahip olur. Bu sayede bakım planlanarak fabrika ölçeğinde yürütülebilir.

• Veri değişimi sadece müşteri isteği doğrultusunda ve her zaman için kesin olarak belirlenmiş makine ve/veya fonksiyonlar üzerinde gerçekleştirilir. • Bağlantı ve şifreleme pek çok ebankacılık bağlantısından daha da yüksek bir güvenlik standardına sahiptir. Bununla birlikte, uzaktan servis yazılımı TÜV sertifikalıdır. Düzenli aralıklarla kimlik doğrulama, erişim kontrolü, taşıma şifrelemesi ve veri akış kontrolleri denetlenmektedir. • Her bir kullanıcının kimlik doğrulaması kişisel kullanıcı adı ve şifre ile gerçekleştirilir. Belirli bir sayıdaki başarısız girişimden sonra ise hesap bloke edilir. “UGG Dijital Çözümlerinin geliştirilmesiyle, akıllı fabrika alanında önemli bir adım attık ve yeni müşteri faydaları ve gelecek vaadeden iş fırsatları için bir temel yarattık,” diyor Daniel Renfer inançlı bir şekilde.

Yüksek verimli: UNITED GRINDING Uzaktan Servis Paketi. Uzaktan Servis, servis uzmanları tarafından maksimum güvenlik ile sisteme özgü hızlı bir destek vermektedir.

www.metalmakina.com

Mart - Nisan 2018

99

MetalMakina_March_April_Issue  

MetalMakina_March_April_Issue 230

MetalMakina_March_April_Issue  

MetalMakina_March_April_Issue 230

Profile for ajansmik