Page 1

2011

Naujienos Nuotraukos Apie projektą Dalyviai patekę į finalą


Naujienos : LAIMĖJIMAS BUS IŠLEISTAS PROJEKTO IŠLAIDOMS KOMPENSUOTI IR… ŠOKIAMS! Paskutinįjį TV3-jų kanalu transliuoto šou „Tu gali šokti“ sekmadienį populiariausiu Lietuvos šokėju paskelbtas Tomas Araškevičius. Tai – įdomus sutapimas, nes praėjusiais metais šis titulas taip pat atiteko šokėjui tokiu pačiu vardu – Tomui Uroškai. Projekto laimėtojas neramiai glostė trumpai nuskustą galvos šoną ir prisipažino, jog pralaimėjo lažybas iš gan įprasto lažybų objekto – nuskustos galvos. „Susilažinau su Valera – mūsų plaukų stilistu. Lažinomės iš to, ar būsiu pirmas. Šiandien nuo pat laidos pradžios mačiau jį su skutimosi mašinėle, tykojo manęs. Bet dar šiek tiek pagailėjo, nenuskuto viso, tikiuosi, tęsinio ir nebus. Jau šiek tiek pagražino“, – prisipažino šokėjas, rodydamas vieną trumpai nurėžtą galvos šoną. Vos kelios minutės po finalo vaikinas jau ne tik priiminėjo sveikinimus, bučinius ir glėbius gėlių, bet ir dalijo autografus gerbėjams. Nors šokėjas laimėjo 5000 eurų, tačiau, jo tvirtinimu, didžioji dalis laimėjimo bus atiduota tėvams. „Reikia, kad atsipirktų visos kelionės, kai aš važinėjau iš Klaipėdos į Kauną ir Vilnių. Kažkiek tėveliam atiduosiu, kažkiek – investuosiu į savo šokį. Gal kažkur truputį su drauge pailsėt reiks nuvykt. Atsiaugint reikės plaukus, gal kokį priauginimą pasidaryt“, – pradėjęs rimtai svarstyti, kur leis laimėjimą, juokais atsakymą baigė šokėjas.


„Gal net nemanau, kad aš buvau vertas šios vietos, bet jeigu jūs taip nusprendėt – dėkui jum labai“, – tiesiai į kamerą žiūrovams dėkojo šokėjas. – „Aš nelabai tikėjau, kad stovėsiu tarp dviejų geriausiųjų, o žiūrėkit – išėjau ir pirmas. Aš dalinuosi šia pirma vieta su Sandra. Ir su visais kitais keturiolika dalyvių“. Paklaustas apie taip netikėtai užgriuvusį populiarumą šokėjas svarstė, ką gerbėjai „puldinės“ labiau – jį ar partnerę Sandrą. „Oi, nežinau, kaip Klaipėdoj reiks praeit. Na, bet žinau, kad Sandra Vilniui tai tikrai nepraeis ramiai, – svarstė laimėtojas, žvelgdamas į minią už nugaros, sveikinančių jo partnerę Sandrą. – Klaipėdoje labai seniai buvau – prieš dvi savaites. Rytoj joje ir būsiu. Bet norėčiau praeit ramiai, pasivaikščiot ir pailsėt.“ Vis dėlto gerus du mėnesius intensyviai nuo ryto iki vakaro besitreniravęs šokėjas pribloškia savo artimiausiais planais: „Norėčiau išvažiuot į Marijano šokio stovyklą dešimties dienų. Nežinau ar pavyks, nes juk dar prasidės „Tu gali šokti“ turas. Bet bandysiu suderinti. Labai bijau sustoti ir atsiplėšti nuo šio tempo, nežinau, kas tada bus – gal pavažiuos stogas? Va, matot, jau pradėjau skutinėtis galvą“.


Nuotraukos : ,,Tu gali ťokti� dalyviai :


,,Tu gali šokti” teisėjas Dainius Žebrauskas —Skruzdeliukas, su teisėja Jūrate Sodyte :


Nuotraukos : Airidos ir Airido contemporary stiliaus šokis :

Kristinos solo pasirodymas :


Paulius ir Kristina šoka hiphopą :

Dominyko — Saulytės ir Sandros lindyhopas :

Tomo ir Sandros hiphopas :


Apie projektą : Iš daugiau nei 2000 panorusių viešai pademonstruoti savo šokio talentą „Panoramos“ prekybos centre atrinkta tik 40 šokėjų, pateksiančių į prakaitą varančią įvairiausių stilių treniruočių stovyklą. Jos metu šokėjai dar išgirs ir pliūpsnį komisijos kritikos ir po vieną apleis šokių aikštelę, kol liks keturioka geriausių ir ištvermingiausių - TV3 projekto „Tu gali šokti“ dalyvių. „Šiemet atrankoje dalyvavo labai daug įdomių ir stiprių šokėjų. Vienas jų – „Lietuvos talentų“ favoritas Paulius Šinkūnas. Smagu, kad antrą kartą savo jėgas išbandys pernai iš TOP 40 iškritę šokėjai. „Tu gali šokti“ aukštumas, anot rengėjų, galės pasiekti tik tie, kurie stiprūs ne vieninteliu šokio stiliumi. Gatvės šokių atstovai turės parodyti ką sugeba sportiniuose šokiuose, o tautinių – balete ar moderniame šokyje. Šokėjai kiekvienos laidos metu trauks burtus ir per savaitę privalės parengti vis kitokio stiliaus šokį. Projektas „Tu gali šokti“ – tai lietuviška visame pasaulyje populiaraus šou „So you think you can dance?“ versija. Amerikoje atrankos į šį šou skelbiamos jau aštuntą kartą, o žiūrovai kraustosi iš proto dėl savo mylimiausių šokėjų.


,,Tu gali šokti” komisija ir laidos vedėjas M. Mikutavičius :


Dalyviai patekę į finalą: Tomas Araškevičius :

Būdamas 7 – erių šis klaipėdietis nuėjo į „Žuvėdros“ šokių mokyklą. Ten ir pasiliko. O šiandien vaikinui tenka nelengva užduotis. Devyniolikmečiui reikia derinti šokius su dvyliktos klasės baigiamaisiais egzaminais. Tomas bandys patekti į tarptautinį universitetą tik specialybė nebus susijusi su šokiais. Šiuo metu Tomas dirba šokio treneriu menų studijoje. Šokėjo pomėgiai – kinas bei ekstremalus sportas, nors nepaisant pastarojo vyriško pomėgio, jis save laiko užkietėjusiu romantiku. Gyvenimo credo: „Non progredi, est regredi“ – „Be progreso – yra regresas“.

Sandra Saikauskaitė :

24 – erių metų dzūkė, kilusi iš Druskininkų. Šiuo metu Sandra gyvena Vilniuje ir siekia viešojo sektoriaus ekonomikos magistro laipsnio Mykolo Riomerio universitete. Mergina šių metų pradžioje metė darbą, nes jis trukdė šokiams. Save ji vadina šokių fanatike. Šiuo metu Sandra yra vadovė ir trenerė šokių ir sveikatingumo centre. Šokėja tvirtina, jog labiau už maistą jai reikia scenos. O joje Sandra jau septyniolika metų. Druskininkietė sportinius šokius šoko dvylika metų, o atvykusi į Vilnių išbandė įvairiausius šokių stilius. Dabar ji, galima sakyti, vaikščiojantis stilių miksas. Sandros pomėgiai – viskas, kas susiję su šokiais, vaidyba ir gitara. Gyvenimo motto: „Mylėk ir būsi mylimas“.


Airidas Šešetas :

Airida Gudaitė :

Šis dar mokykloje besimokantis panevėžietis prisipažįsta: „Manęs visur pilna – esu „žiauriai“ judrus. Taigi Airidas kol kas dar gyvena Panevėžyje su tėvais. Ten septynerius metus šoko tautinius šokius, dvejus – show dance,taip pat yra „ragavęs“ ir gogo stiliaus. Savo mokykloje Airidas veda šio stiliaus užsiėmimus vaikams. Pastaruosius metus vaikinas užsiiminėja sportine aerobika, yra Lietuvos sportinės aerobikos čempionas.

27 – erių metų rokiškietė, šoka jau 21 – erius metus. Labiausiai mėgsta urbanistinius šokius, didžiąja gyvenimo „meile“ laiko hiphopa, tačiau šiuo metu šokių aikštelėje dažniausiai pasiduoda prieš pusantrų metų atrastai džiazo stilistikai. Airida yra baigusi teatro edukologijos magistrą su šokio pakraipa. Šokėja turi savo šokių studija ir jau septynerius metus ten moko šokti kitus. Airidos pomėgiai – šokis, muzika, teatras ir kelionės.

Jo gyvenimo motto: „O kodėl gi nepabandžius?“

Gyvenimo motto: „Reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėti“.


Su meile jums ,,Tu gali ťokti� skaitytojai!

Tu gali sokti  

Tu gali sokti zurnalas 2011

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you