Page 20

guide

КЕЙТЛІН, ЯК ВИ ПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮВАТИ З GOOP? Моя мета — допомагати людям. Під час своїх медитацій я шукала відповідь на запитання, як цього досягти. Виявилося, за допомогою «контактної інформації». Я написала GOOP, розповіла, що роблю, мене підтримали. Тепер допомагаю людям досягати гармонії.

ПРАЦЮЄТЕ ЗА ЗАПИТОМ ЧИ САМОСТІЙНО ВИБИРАЄТЕ КЛІЄНТІВ? Я допомагаю всім. Головне, щоби людина була готова ставати кращою і вдосконалюватися.

ЯК ВИ ВІДКРИЛИ ДЛЯ СЕБЕ ГЕРБАЛІЗМ? Мій шлях до цієї сфери почався 13 років тому, коли я серйозно захворіла. Тоді гербалізм врятував мені життя. Тепер використовую натуротерапію, коли мій організм погано сприймає множинні ліки. Я вважаю, що традиційна медицина потрібна, але іноді можна обійтися більш щадними методами. Бути гербалістом — значить вміти піклуватися про себе. Природні речовини містять компоненти, які врівноважують ефект лікування. Квіткові есенції також зцілюють на більш тонкому енергетичному рівні. Напевно, це мене й приваблює.

НАСКІЛЬКИ ВАЖКО БУЛО ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ В НОВІЙ СФЕРІ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКА ЩЕ НЕ ДУЖЕ ЗРОЗУМІЛА СУСПІЛЬСТВУ? Коли я вирішила присвятити себе гербалізму й вивченню енергетичної

16

Ставитися до гербалістів, майстрів медитацій і, тим більше, до медіумів можна по-різному. Однак багато успішних людей нині вдаються до духовних практик. Причин багато: шкода від постійного вживання заспокійливих, масивні інформаційні потоки в соціумі, які занадто перевантажують мозок, прискорення темпу життя. Хтось вирішує скористатися таким попитом на «моральну підтримку» в корисливих цілях. Так, власне, і народжуються історії про те, як панянки їздять у гості до ворожок із літром святої води й окрайцем чорного хліба. Такі ситуації траплялися якщо не у всіх, то в кожної третьої дівчини в юнацькому віці. Тому потрібно розуміти до якого фахівця звертатися залежно від мети. Техніка рейки може допомогти досягти гармонії, а гербалізм — вилікувати недугу завдяки натуротерапії. Про це ми докладніше запитали в Кейтлін.

анатомії, зіштовхнулася з труднощами та насміханнями. Однак все одно продовжила, бо вірю: моя робота корисна. А секрет успіху простий — переставляти ноги одну за одною, поки йдеш по дорозі.

ВИ ВИВЧАЛИ ПРАКТИКИ САМОСТІЙНО ЧИ У ВАС БУВ НАСТАВНИК, ЯКИЙ ДОПОМАГАВ? У мене було багато вчителів. У такій тонкій справі важливо мати досвідчених наставників, які допоможуть побудувати фундамент навичок і знань для подальшої роботи.

У КОЖНОЇ ЛЮДИНИ СВІЙ НАБІР ТРАВ, ЯКІ ПОВ’ЯЗАНІ З ЇЇ ЕНЕРГІЄЮ НАЙСИЛЬНІШЕ?

КОЛИ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО ВИ МЕДІУМ?

Так, усе індивідуально. Якщо традиційна медицина лікує всіх хворих зі стандартним набором симптомів однаково, то в гербалізмі швидше вітається індивідуальний підхід. У першу чергу враховується енергетична конституція людини.

Інтуїткою я була все життя. У дитинстві деякі люди приходили до мене з повідомленнями для своїх близьких. Я завжди була чутливою і знала, що людина скаже ще до того, як вона це вимовляла. У 25 зустріла вчителя, який пояснив, що це мій дар.

June'19 | Air magazine Lviv®

Profile for AIR MAGAZINE LVIV

AirMagazineLviv_36  

AirMagazineLviv_36