Page 1


DAIKIN SODEX FUARINA DAMGASINI VURDU! Türkiye’de sektörün en önemli buluşma noktası olarak kabul edilen ISKSodex Fuarı 2- 5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlendi. Daikin Türkiye olarak, hem Daikin hem de Airfel markalarımızla fuara damgamızı vurmayı başardık.

Sodex Fuar videomuz için kodu okutunuz veya tıklayınız.


Daikin Europe N.V Başkanı Mr. Masatsugu Minaka fuarın ilk günü standımızı ziyaret ederek çeşitli gözlemlerde bulundu.

Daikin Türkiye CEO Sayın Hasan Önder ve Genel Müdür Yardımcılarımız Sayın Tuna Gülenç ve Zeki Özen; basın ile fuar bilgilerini paylaştı.


FUARDA DA EĞİTİMLERE DEVAM Sodex fuarında genç meslektaşlarımızla, farklı üniversitelerden gelen öğrenci arkadaşlarımızla da bir arada olma şanşına sahip olduk. Üniversite öğrencileri standımıza büyük ilgi gösterdi. İklimlendirme sektörünün en son teknoloji ile üretilen ürünlerini detaylı olarak inceleme fırsatı bulan öğrenciler, kuramsal ve teorik bilgilerinin pratik uygulamalarına da tanık oldular.

MÜZİK Orkestramız fuar süresince ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı.

CATERING Catering firmamızla hazırladığımız çok özel tatlar ziyaretçilerimizle buluştu!


ÜRÜNLER Ürün sorumlusu arkadaşlarımız katılımcıların hepsiyle tek tek ilgilenerek ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi.

Büyük ilgi gören cafe alanımız


DAIKIN VRV IV TÜM SEKTÖRÜ ETKİLEMEYİ BAŞARDI! Isıtma soğutma alanındaki en büyük fuar ünvanına sahip Sodex’te, devrim niteliğine sahip VRV IV ürünümüzü sektörle ilk kez tanıştırmanın mutluluğunu yaşadık.

Alanında yeni bir çığır açan VRV IV lansmanına sektörden çok sayıda davetlinin katılması ürünümüze olan ilgilinin bir göstergesi olarak bizleri oldukça heyecanlandırdı.


DAIKIN SODEX SPONSORU Fuar çekilişinde hem kombi hem de klima sponsorluğu yaptık. Yaka ipi sponsorluğumuz ile fuar süresince tüm ziyaretçiler bizim markamızı boyunlarında taşıdı.

ESKİMO KARAKTERİMİZ SEVENLERİ İLE BULUŞTU!

Reklam filmimizin ana karakteri “Eskimo” da fuar süresince bizlerle birlikteydi. Eskimo karakterimiz fuarda adeta bir süper star gibi karşılandı ve sempatik tavırlarıyla büyük beğeni topladı. Ziyaretçilerimiz bu anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çektirdi.


FACEBOOK TAKİPÇİLERİMİZİN SAYISI DURMAKSIZIN ARTIYOR! Mayıs ayında reklam kampanyalarımız ve Sodex fuarıyla birlikte hız kazanan sosyal medya çalışmalarımız önemli bir seviyede sonuç verdi.

Standımızı ziyaret edemeyenlere Facebook sayfamızdan ulaştık! Sayfamız için kodu okutunuz veya tıklayınız.


DAIKIN VE AIRFEL REKLAM FİLMLERİMİZ YAYINDA! Çeşitli mecralarda yoğun frekansta halkla buluşturduğumuz reklam filmlerimiz sayesinde “Daikin!” artık herkesin dilinde!

İzlemek için kodu okutunuz veya tıklayınız.

İlgi çeken Ivana Sert’li Daikin ve Reis’li Airfel “Güvenli Kombi” reklamlarımızdan sonra hazırladığımız poster, broşür ve Eskimo cut-outlarımızı bayilerimize gönderdik.

İzlemek için kodu okutunuz veya tıklayınız.


Cut - Out ve Posterimiz

GARANTİ - AIRFEL İŞ BİRLİĞİ

SANTIGRAT DERGİMİZİN YENİ SAYISI Santigrat dergimizin yeni sayısı çıktı. Okumak için kodu okutunuz veya tıklayınız.


SAYIN HASAN ÖNDER SKYTURK360 CEO CLUB KONUĞU! Daikn Türkiye CEO’muz sayın Hasan Önder; Skyturk 360 kanalında yayınlanan sunuculuğunu Rauf Ateş ve Murat Sabuncu’nun yaptığı “Ceo Club” programına konuk oldu. İzlemek için kodu okutunuz veya tıklayınız.

SAYIN TUNA GÜLENÇ MARKETING TÜRKİYE’DE!

İzlemek için kodu okutunuz veya tıklayınız.


ERDİL YAŞAROĞLU DAIKIN İÇİN ÇALIŞIYOR! 9 – 29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Shopping Fest’e 21 gün boyunca Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda konumlandırılacak dev Daikin çantalarımızla katılıyoruz. Çantalarımızda kullanılan karikatürleri ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu çizdi.

Erdil Yaşaroğlu’nun çizimleri çanta tasarımlarıyla da sınırlı değil. Bayilerimizin camlarına yapıştırılacak stickerlar ve hazırlanan Eskimo & Sinirli Penguen maceralarıyla ilerleyen günlerde karşınızda olacağız. Bayi Stickerımız >

İlk maceramız


DAIKIN TÜRKİYE AKADEMİ FAALİYETLERİ BAŞLADI! PİKNİK ORGANİZASYONUMUZLA YAZA “MERHABA” DEDİK! 27 Mayıs Pazar günü Saklıköy Country Club’ta gerçekleştirilen piknik organizasyonumuzda çalışanlarımız aileleriyle birlikte hem dinlenme hem de eğlenme fırsatı buldu.

Piknik alanı girişinde misafirlerimize şapkalarını verirken çocuklara da şeker ikram ettik.

Güne güzel bir kahvaltıyla başlayan misafirlerimiz aktivitelerimiz için enerji topladı.

En çok onların eğlenmesini istedik. Çocuklara özel oyun alanımız.


HEM ÇOCUKLAR HEM BÜYÜKLERİ GÜLÜMSETEN AKTİVİTELERİMİZ


Daikin Türkiye Mayıs Ayı Bülteni  

Eskimo karakterimiz sevenleri ile buluştu. Daikin Facebook'da Daikin ve Airfel reklam filmleri Erdil Yaşaroğlu Daikin için çalışıyor! Daikin...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you