Page 130

Buharlı Nemlendirici 2

Hazır ve Başla…

1•Hava kanalı 2•Nem ölçer 3•Nem sensörü/regülatör 4•Buhar distribütör borusu 5•Doğrudan oda nemlendiricisi

Alan tasarruflu, güvenli, güvenilir Çalıştırınca bir çıt sesi NORDMANN RC4/DC4, gereksinimlerinize mükemmel uyum sağlar. Havalandırma sisteminizi destekler veya laboratuarlarda, konferans ve depolama tesislerinde, ofislerde, tütünlüklerde, soğuk depolarda, şarap mahzenlerinde ve galerilerde doğrudan nemlendirme sağlar.

Güvenli ve basit NORDMANN RC4/DC4’yi anlamak için teknik sihirbaz olmanıza gerek yok: mahfaza tamamen kaldırılır ve silindir sökülüp değiştirilebilir. Akım taşıyan parçalar ve elektronik elemanları silindirler değiştirilirken dokunulmamasını sağlayacak şekilde iyi korumalıdır.

Kullanımı kolay NORDMANN RC4/DC4 üstünde tüm kontrol değerleri ve talimatları büyük sıvı kristal ekrandan okunabilir. İstenen ayarlar sezgisel menü kullanılarak açık metin olarak girilebilir.

Sağduyu Basit ve belirgin tasarım, nispeten küçük boyutlu ve – istenirse – gizli su ve güç bağlantıları sayesinde NORDMANN RC4/DC4 her orta mükemmel uyum sağlar.

İstediğiniz sistem: kanal veya doğrudan oda nemlendirmesi NORDMANN DC, bir hortum ve distribütör borusu aracılığıyla doğrudan kanala buhar dağıtır. NORDMANN RC’nin entegre vantilatörü bütün odaya mükemmel buhar dağılımını garanti eder. Buhar yönü sunta yardımıyla kontrol edilebilir.

Ekonomik NORDMANN RC4/DC4 sıradan, arıtılmamış musluk suyuyla maksimum verimlilik sağlar. Entegre su yönetim sistemi üfleme işlemlerinin bile minimum ilave su gerektirmesini sağlar.

Hızlı, basit servis Nemlendiricinin akıllı ve devrim niteliğinde tasarımı silindirlerin güvenli ve kola y değişimini sağlar. Elektronik elemanları ve diğer akım taşıyan parçalar suya karşı etkin olarak korunur ve dokunulamaz. Tamamen kablosuz Odanın bağıl nem seviyesini NORDMANN RC4/DC4’e kablosuz olarak iletip çıkışı otomatik olarak ayarlayan opsiyonel bir nem sensörü kurulabilir.

Doğrudan oda nemlendirmesi için dahili fan Kanal nemlendiricisinin buhar bağlantısı Kolay kurulum için montaj braketi Kontrol sinyali girişi 5 satırlı grafikli ekran Dahili PI kontrolörü Kendiliğinden teşhis sistemi Zamanlayıcı programlama Gerçek zamanlı saat Ayarlanabilir kireç giderme modları Uzaktan işletim ve arıza göstergesi Gizli şebeke bağlantıları için hortum takımı Kablosuz nem sensör kontrolü

NORDMANN RC4 Isıtma gerilimi

Buhar çıkışı

2 kg/h

4 kg/h

2 kg/h

4 kg/h

maks. elektrik çıkışı

1.6 kW

3.1 kW

1.6 kW

3.1 kW

Fan hava hacmi

22 m3/h

Ses basıncı seviyesi Standard

Opsiyonel

NORDMANN DC4 230V1~/50..60Hz 240V1~/50..60Hz 200V2~/50..60Hz

maks. oda boyutu (kılavuz) Çalışma ağırlığı boş

37 dB(A) 200 m3

400 m3 6.2 kg

Çalışma ağırlığı dolu

11 kg

Boyutlar (G x Y x D)

265 mm x 650 mm x 175 mm

Kontrol sinyalleri

on/off (24VDC), 0-5VDC, 1-5VDC, 0-10VDC, 0.20mA, 4-20mA

Su kalitesi

untreated drinking water with a conductivity of 125..1250μS/cm

İzin verilen su basıncı

1..10 bar

İzin verilen su sıcaklığı

1..40 °C

İzin verilen ortam sıcaklığı İzin verilen ortam nemi

1..40 °C max. 75 %rF

İzin verilen kanal hava basıncı Koruma

-0.8..0.8 kPa IP20

Uyumluluk

2

CE,VDE, GOST RC = doğrudan oda nemlendirme için

1•Güçlü kontrol elektronik elemanları 2•Buhar silindiri 3•Su girişi ve çıkışı 4•Kullanıcı dostu tuş takımı ve ekran

5

DC = kanal nemlendirme için

Daikin Mühendislik Sistemleri Katalogu  

Türk iklimlendirme sektörünün uzman ismi Airfel, kalitesini ve teknolojisini tüm dünyanın tanıdığı McQuay International, Hoval gibi lider ma...

Daikin Mühendislik Sistemleri Katalogu  

Türk iklimlendirme sektörünün uzman ismi Airfel, kalitesini ve teknolojisini tüm dünyanın tanıdığı McQuay International, Hoval gibi lider ma...

Advertisement