Page 1

N E W CEC 2013

S


Kde bolo tam bolo, bol raz jeden George, ktorý sa chcel stať membrom najlepšieho LCčka na Slovensku. Prišiel do AIESEC Bratislava a okamžite presvedčil E(B)motions o svojich kvalitách.

Vďaka jeho výnimočným komunikačných a precíznym organizačným schopnostiam mu LCP pridelila post Vice prezidenta pre Infrastructure management. Získal veľa priateľov, začlenil sa do EBčka a nasťahoval sa na intrák. Avšak stále mu niečo chýbalo. Preto sme sa rozhodli ho matchnúť!


MATCHING PROCESS: Inzerรกt

Perfect MATCH!


  

LC Bratislava bude organizovať národnú konferenciu Energize v septembri, Bridge v apríli a májové Youth to Business Fórum. Nové MC vyhlásilo ocenenia, ktoré LCs môžu získať v nasledujúcom roku: AMBITION, PURPOSE, SYNERGY AIESEC Bratislava získala ocenenie CATCH-UP AWARD – za najlepšie naplnenie plánu vo všetkých programoch v poslednom kvartáli

A mega super nový slovenský MC roll-call, ktorý si môžete pozrieť tu: 

http://www.youtube.com/watch ?v=f0pLG8RmSOU&feature=you tu.be


Mili zeddies :) Konferencia CEC 2013 sa konala v maďarskom mestečku Gyor a zúčastnilo sa na nej Slovensko, Česko, Rakúsko a Maďarsko. Mali sme na nej medzinárodnú i národnú agendu a tiež každá oblasť funkčný meeting. V ročnom terme je to prvá konferencia MC 2013/2014, ktoré odhalilo svoje meno: Shockwave. Každoročne sa na tejto konferencii prideľuje organizovanie národných podujatí a konferencií a vyhlasujú sa ocenenie na ďalší rok. Preto v duchu motta CEC 2013 "MOVE INTO ACTION", spoločnými silami robme všetko preto, aby sme boli na LC Bratislava hrdí na Bridge 2014, presne tak isto ako na Bridge 2013 :)


Na záver Vám sa radosťou predstavujeme OCP septembrovej konferencie Energize: Zuzku Marienčíkovú

Ak by ste chceli byť súčasťou jej OCčka napíšte jej na zmariencikova@gmail.com

9 zeddie news  

9th internal newsletter of AIESEC Bratislava