__MAIN_TEXT__

Page 3

ШВИДКИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАШИН КОМПРЕСОРІВ МОТОРІВ

30%

НЕ МАЄ ЧАСУ ПРОСТОЮ

Захисні фільтри Velum розроблені компанією Ni�y-Gri�y для захисту електронного обладнання для промислових виробничих об'єктів, компресорів та електродвигунів від масляного туману і пилу. Ці речовини перешкоджають попаданню свіжого повітря в машину і викликають несправність внутрішніх компонентів. На даний час доступні три продукти:

ЗАМІНА БЕЗ ЗУПИНКИ МАШИНИ 24

month

Velum: призначений для верстатів і автоматизованих машин, систем охолодження, машин для переробки, принтерів і комп'ютерів, деревообробних верстатів, пакувального обладнання, для харчової, хімічної, фармацевтичної та текстильної промисловості, холодильного обладнання, роботів і верстатів з ЧПУ. Velum air: ідеально підходить для компресорів, систем охолодження і теплообмінників. «Velum Air» має більш товсту тканину, але більш низьку пористість, ніж «Velum», і призначений для забезпечення кращого проникнення повітря і запобігання перегріву. Velum motor: ідеальне рішення для захисту електродвигунів. Завдяки запатентованій системі і багаторазовому тримачу в поліпропілені цей фільтр можна наносити на будь-який електродвигун. Velum: захистіть свої інвестиції.

30% ЕКОНОМІЇ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ (ДИВ. ОПИС)

1 РОЛИК ВЕЛЮМА = 2 РОКИ ТОТАЛЬНОГО ЗАХИСТУ 5 СЕКУНД НА ЗАМІНУ

0.05$

ЗАХИЩАЄ ВАШ БІЗНЕС І ЕКОНОМИТЬ ВАШІ ГРОШІ ПЕРЕШКОДЖАЄ ПОШИРЕННЮ ШКІДЛИВИХ ЧАСТОК ВІЗУАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ДОЗВОЛЯЄ РЕГУЛЯРНО МІНЯТИ ФІЛЬТР

Profile for ASSA Srl

Velum Fast Protection - 2017 - UA  

ШВИДКИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАШИН, КОМПРЕСОРІВ, МОТОРІВ

Velum Fast Protection - 2017 - UA  

ШВИДКИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ МАШИН, КОМПРЕСОРІВ, МОТОРІВ