Page 1

Kompiuterinės technologijos mokymuisi ir kūrybai Skaitmeninės mokymosi priemonės

http://www.klaidutis.lt Klaidutis Mokomasis tinklalapis „Klaidutis“. Tai nemokama lietuviu kalbos mokymosi sistema, skirta lavinti rašybos ir kalbos kultūros įgudžius. Užduotys pateikiamos valstybiniu brandos egzaminu forma. Tai - nekomercinis projektas, prieinamas visiems, skirtas pasitikrinti savo lietuvių kalbos rašybos ir kalbos kultūros žinias. Sistema naudinga ruošiantis brandos egzaminams, kontroliniui mokykloje ar savo noru gilinant lietuvių žinias.

Neatsilikdami nuo pasaulinių tendencijų, autoriai siekia Klaidutį daryti ne tik paprastą mokomąją priemonę, tačiau kartu tai tarsi interaktyvus bendruomenės portalą. Klaidučio vartotojai dalyvauja diskusijose, siūlo naujas idėjas. Lavina rašybos ir kalbos kultūros įgudžius.

Agnė Stuopelytė 12a

2013-11-07


http://www.istorikas.lt/ Kas yra Istorikas.lt? Istorikas.lt - tai nuolat besiplečiantis ir tobulėjantis istorijos žinynas, siekiantis suvienyti visus Lietuvos žmones besidominčius istorija, padėti moksleiviams ir studentams perkąsti istorijos subtilybes.

Žinyną sudaro: datos, sąvokos, istorijos testai, žemėlapiai, asmenybės, istorijos konspektai, foto galerija, tautų pasiekimai, video, garso įrašai ir t.t. Istorikas.lt duomenų bazėje sukaupta: Datų

1368

Sąvokų

1093

Asmenybių

768

Žemėlapių

40

Video

49

Foto

720

Klausimų

275

Pasakojimų

20

Konspektų

80

Agnė Stuopelytė 12a

2013-11-07


http://www.draugiskasinternetas.lt/lt

„Saugesnis internetas“ – tai programa, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete, susijusią su tokiais Lietuvos įstatymų numatytais pažeidimais kaip pornografija, pedofilija, rasizmas, ksenofobija.

Jaunimui ir Tėvams: Niekada negali būti tikras, ką naujo dar atrasi benaršydamas Internete. Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.

Agnė Stuopelytė 12a

2013-11-07


http://miksike.lt/ „Matmintinis“ arba „Miksike“ – mintino skaičiavimo varžybos, vykstančios internetu. Vaikai ir suaugusieji žaisdami mokosi greito mintino skaičiavimo, varžosi tarpusavyje, dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Svetainėje mokiniai pagal savo amžių, gebėjimus ir žinias gali treniruotis, spręsdami mintino skaičiavimo užduotis. Žaidimo forma pateikiamos užduotys yra vertinamos kompiuterio, jos po truputį sudėtingėja. Dalyvauti varžybose yra labai paprasta. Pirmiausiai, reikia užsiregistruoti ir pradėti dalyvauti treniruotėse.

Kam skirtas "Matmintinis"? Visų pirma - jis skirtas mokiniams. Žaidžiant šį žaidimą lavinamas mintinas skaičiavimas, skatinama greita reakcija. Tačiau šios savybės nekliudo ir vyresniems, todėl galima teigti, jog "Matmintinis" skirtas visiems - mažiems ir dideliems Kaip pradėti dalyvauti "Matmintinyje"? Pasirinkite "Treniruotės laukas" ir po to - norimas varžybas. Pradžioje bus labai lengva, tačiau neapsigaukite - kuo toliau, tuo uždaviniai sudėtingės... Jei Jums "Matmintinis" patiko - tuomet registruokitės ir, prisijungę prie treniruočių su savo vardu ir slaptažodžiu - galėsite palyginti savo pasiektus rezultatus su savo mokyklos, rajono, ar šalies žaidėjų rezultatais.

Agnė Stuopelytė 12a

2013-11-07

Kompiuterinės technologijos mokymuisi ir kūrybai  
Kompiuterinės technologijos mokymuisi ir kūrybai  

Skaitmeninės mokymosi priemonės

Advertisement