Page 1

2011 / 2012

Zimní nabídka Vážení zákazníci, pro zimní období jsme pro Vás připravili pestrou nabídku leteckých zájezdů. Navštivte s námi Petrohrad, Moskvu, Tallin nebo Rigu, relaxujte u moře v Thajsku, poznejte slavnou hedvábnou cestu, nebo si zalyžujte ve vynikajícím středisku v oblasti Sestriere, dějišti ZOH 2006.

KUPON NA SLEVU S tímto kuponem sleva na zájezd 3% Platnost do 31.3.2012

3%

Akceptujeme platební karty:

Poznávací zájezdy, eurovíkendy, exotika, jarní prázdniny na horách

Rusko, Pobaltí, Thajsko Střední Asie, SAE, Itálie Poznávací zájezdy Petrohrad, Moskva, Tallin, Riga

Exotika Thajsko

Taškent – Samarkand – Buchara

Spojené arabské emiráty

4 denní letecké zájezdy s programem

9 denní zájezd s bohatým programem

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska 15 denní poznávací zájezd spojený s relaxací

Eurovíkendy Petrohrad, Moskva, Tallin, Riga 4 denní letecké pobyt se snídaní

15 denní pobyt se snídaní na ostrově Krabi 8 denní pobyty v Dubaji

Jarní prázdniny na horách Sestriere – týdenní pobyt s polopenzí v období jarních prázdnin

Silvestr v Petrohradě

Poznávací zájezdy 4 dny/3 noci

BENÁTKY SEVERU 1. den: odlet z Prahy do Petrohradu, přílet v odpoledních hodinách, transfer do hotelu, ubytování, večeře a nocleh. 2. den: Petrohrad Dopoledne prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Křižník Aurora, Něvský prospekt, Kazaňská katedrála, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Prohlídka Petropavlovské pevnosti. Oběd v Petrohradu. Po obědě výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlý park (na seznamu světového dědictví UNESCO). 3. den: Zimní palác – residence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž - jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Oběd v Petrohradu. Po obědě fakultativně prohlídka – chrámu sv. Izáka nebo výlet do Petrodvorce. 4. den: odlet z Petrohradu dopoledne do Prahy.

Cena:

PETROHRAD

PETROHRAD

15 990 Kč

dítě do 12 let:

10 990 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč Termíny: 17.11. – 20.11.2011, 15.12. – 18.12.2011, 8.3. – 11.3.2012, 29.3. – 1.4.2012

Cena:

16 990 Kč

dítě do 12 let:

11 990 Kč

Termíny: 6.4. - 9.4. 2012, 12.4. – 15.4.2012, 26.4. - 29.4.2012

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha - Petrohrad – Praha vč. tax a poplatků • 3 x nocleh ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Ladoga *** • 3 x polopenze - snídaně - švédský stůl, dále obědy nebo večeře podle programu • polodenní prohlídku Petrohradu • vstup do Petropavlovské pevnosti a Ermitáže • polodenní výlet do Puškina se vstupem do paláce Kateřiny Veliké, Jantarové komnaty a zahrad • česky mluvícího průvodce • místní přepravu autokarem nebo minibusem podle programu • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: turistické vízum do Ruska – 1 490 Kč • komplexní cestovní pojištění – 192 Kč • fakultativní programy, minimální počet účastníků 5 osob: prohlídka chrámu Sv.Izáka s průvodcem 21 EUR, výlet do Petrodvorce, auto a průvodce 69 EUR Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

www.agltravel.cz

1


Poznávací zájezdy PETROHRAD

5 dní/4 noci

SILVESTR V PETROHRADĚ

letecký silvestrovský zájezd Cena:

19 990 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 380 Kč CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha - Petrohrad – Praha vč. tax a poplatků • 4 x nocleh ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu LADOGA *** v Petrohradě • 4 x snídaně - švédský stůl • 1 x večeři v hotelu • 2x oběd v typické ruské restauraci • okružní jízdu Petrohradem • vstup do Petropavlovské pevnosti, vstup do Ermitáže • polodenní výlet do Puškina s možností jízdy na Trojkách • česky mluvícího průvodce • místní přepravu autokarem nebo minibusem podle programu • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: jízdu na Trojkách (35,- EUR) • 1x silvestrovkou večeři (125,- EUR) • turistické vízum do Ruska – 1 490 Kč • komplexní cestovní pojištění – 240 Kč

30.12.2011 – odlet z Prahy do Petrohradu, přílet v odpoledních hodinách, transfer do hotelu, ubytování, večeře. 31.12.2011 – Petrohrad Zimní palác – residence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž - jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Oběd v Petrohradu v typické ruské restauraci. Odpoledne první část okružní jízdy městem. Slavnostní večeře v hotelu. 1.1.2012 – dopoledne volno, oběd v centru města, odpoledne prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Křižník Aurora, Něvský prospekt, Kazaňská katedrála, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Prohlídka Petropavlovské pevnosti (vstup) katedrála sv. Petra a Pavla. 2.1.2012 – výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Prohlídka zámeckého parku. Oběd v centru města. Projižďka na trojkách (fakultativně). Prohlídka chrámu Sv. Izáka a Kazaňského chrámu. 3.1.2012 – odlet z Petrohradu dopoledne do Prahy.

Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

1. den: Praha – Moskva. Odlet z Prahy do Moskvy (předpokládaný přílet 13:50), transfer do městečka Sergiev Posad (dříve Zagorsk). Prohlídka „ruského Vatikánu“ – Trojicko-Sergijevské lávry (světové dědictví UNESCO) návštěva kláštera s refektářem a katedrály. Přejezd do Suzdalu, transfer do hotelu, ubytování. 2. den: po snídani prohlídka Suzdalu, návštěva Kremlu, Spaso Jefimova kláštera, Pokrovského kláštera, muzea dřevěné architektury. Návrat do hotelu. 3. den: po snídani transfer do Jaroslavle. Prohlídka města, návštěva Spaského kláštera, kostela proroka Ilji. Ubytování v hotelu. 4. den: po snídani transfer do Moskvy. Prohlídka města s průvodcem, odpoledne volno. V 18:00 transfer na letiště a v 19:55 odlet do Prahy.

4 dny/3 noci

Cena:

MOSKVA - ZLATÝ PRSTENEC

MOSKVA - ZLATÝ PRSTENEC

22 990 Kč

Termíny: 19.4. – 22.4.2012

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha – Moskva – Praha včetně tax a poplatků • 3 x ubytování se snídaní v hotelu kategorie*** • vstupy (katedrála Narození Páně v Suzdalu, Spaso-Jefimův klášter včetně zvonkohry, muzeum dřevěné architektury, kostel proroka Ilji v Jaroslavli) • doprava autokarem nebo minibusem podle programu • zákonné pojištění CK podle zákona č. 159/1999 Sb. CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: vízum do Ruska – 1490,- Kč • komplexní cestovní pojištění – 192,- Kč. Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

TALLIN

4 dny/3 noci

TALLIN A OKOLÍ

Poznávací zájezd – 4 dny v hlavním městě a okolí 1. den: Praha – Tallin, transfer z letiště do hotelu v Tallinu za asistence anglicky mluvícího průvodce. Ubytování v hotelu. Přenocování v Tallinu. 2. den: Tallin - okružní jízda a pěší procházka starým městem, palác Toompea - sídlo parlamentu, středověký zámek Toompea, ruská ortodoxní katedrála Alexandra Něvského, katedrála ze 13.- 18. století, Radniční náměstí s lékárnou z 15. století, kostel sv. Mikuláše a Pirita, tallinská katedrála se starými náhrobky. Odpoledne návštěva Kadriorgského paláce (5 km od Tallinu), který byl vybudován pro ruského cara Petra I. v barokním slohu. 3. den: po snídani odjezd do Národního parku Laahemaa. Národní park Laahemaa je 70 km východně od Tallinnu a rozkládá se na ploše 725 km a je největším národním parkem v Estonsku a jedním z největších národních parků Evropy vůbec. Najdete zde také, kuriózní rybářské vesničky, krásné panské domy, nejmenší hrad v pobaltských zemích, hřbitov z doby bronzové. Při návštěvě NP uvidíte celou řadu ptactva, včetně čápů, hnízdících na komínu. Dále navštívíme barokní šlechtické sídlo Palmse z 18. století, s překrásným nábytkem této epochy. Navštívíme také

lihovar a sýpku ze 17. století. Návrat do Tallinnu, přenocování v Tallinnu. 4. den: Tallin – Praha, po snídani transfer na letiště v Tallinu, odlet do Prahy.

Cena:

17 990 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč Termíny: 6.4. – 9.4.2012, 26.4. – 29.4.2012 CENA ZAHRNUJE: letenku Praha – Tallin – Praha, 3 x nocleh se snídaní • transfery z/na letiště • dopravu autokarem nebo minibusem dle programu • vstupy dle programu (Kadriorgský palác, Katedrála, zámek Palmsee) • anglicky mluvícího průvodce • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: obědy a večeře • jídlo 3 chody • voda a káva • orientační ceny: 15 EUR • nepovinné - vstup do zámku Sagadi: 6 EUR / osoba • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují.

2

www.agltravel.cz


RIGA

4 dny/3 noci

Poznávací zájezdy

RIGA A OKOLÍ

1. den: přílet do Rigy, transfer do hotelu, nocleh.

tury a archeologie od 11. století. Návštěva zámku Turajda ze 13. století, který uchovává malé muzeum historie, relaxační procházka sochařskou galerií v parku s díly lotyšských autorů, zastávka v Siguldě, slavném středověkém městě. Oběd v restauraci „nového zámku“ v Siguldě. Návrat do Rigy, nocleh.

2. den: pěší procházka městem, Riga nabízí mnoho cest jak se seznámit s její bohatou historií (architektura, rozlehlé parky, barevná městská tržnice, útulné kavárny i hospůdky se vemlouvají do srdce turisty). Uvidíte čtvrť secesních domů z počátku 20. století, budovu opery, projdete parkem kolem říčního kanálu, ve starém městě vás zaujme slavná katedrála - rižský Dóm, kostel Sv. Petra, staré cechovní domy, Švédská brána, architektonický celek Tři bratři, kostel Sv. Jakuba, budova parlamentu a starý rižský zámek, nádherně zrestaurované domy plné útulných kaváren, hospůdek, barů a obchůdků se suvenýry. Odpoledne zastávka v paláci Rundale z 18. století (66 km od Rigy), jde o nejvýznamnější barokní a rokokovou památku v Lotyšsku, jednu z prací italského architekta Rastrelliho (autora Zimního paláce v Petrohradu). Budete okouzleni Zlatým sálem, Bílým sálem a soukromými apartmány vévody Johana Ernsta Birona. Komnaty jsou zařízeny autentickým nábytkem 18. století, dobovými obrazy a porcelánem. Návštěvu zakončí procházka přilehlým francouzským parkem, návrat do Rigy. Možnost večeře v tradiční lotyšské restauraci ve starém městě, nocleh.

4. den: volný den pro samostatné poznávání města, lze navštívit četná muzea, nebo relaxovat a ochutnat lotyšské pivo v hospůdce či posedět s šálkem kávy na náměstí před rižským Dómem. Transfer na letiště, odlet do Prahy

Cena:

16 990 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 900 Kč Termíny: 29.3. – 1.4., 12.4. – 15.4.2012 CENA ZAHRNUJE: Letenku Praha- Riga- Praha • dopravu autokarem nebo minibusem dle programu • 3x nocleh se snídaní v hotelu v centru města • vstupy dle programu, česky mluvícího průvodce • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: obědy nebo večeře, orientační cena 90 EUR/pobyt • cestovní pojištění

3. den: přejezd do národního parku Gauja (50 km od Rigy), jemuž se přezdívá lotyšské Švýcarsko, malebná krajina v údolí řeky Gauji vás okouzlí, v oblasti se nachází na pět set památek architek-

Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují.

THAJSKO - NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROVY A PLÁŽE

NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROVY A PLÁŽE THAJSKA KRABI – RAILAY BAY – PHI PHI – PHANGAN – KO TAO – HUA HIN – BANGKOK 15 denní poznávací zájezd 1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku Přelet z Evropy do Asie, noční let, přistání následující den dopoledne. 2. den: Bangkok – Krabi – Railay Bay Po příletu do Bangkoku následuje přelet do Krabi, dále transfer (bus a loď) z letiště až na Railay Bay, kde se nachází náš hotel, ubytování, večeře. 3. den: Railay Bay (provincie Krabi) – projížďka na kajacích a pěší výlet, jeskyně Phranang Po snídani volno na relaxaci po příjezdu/příletu. Ve stejnojmenné provincii Krabi se nacházíme na jedné z nejkrásnějších pláží a hor Thajska v kombinaci s průzračným mořem a to je Railay Bay . V cca 11 – 14 hod. projížďka na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků. V podvečer návštěva jeskyně Phranang a pěší okruh po poloostrově – celkem 3-4 hodiny – středně náročný turistický výlet. Návrat ve večerních hodinách. 4. den: Phi Phi, Bomboo – celodenní výlet lodí Po snídani celodenní výlet na ostrovy Bamboo a Phi Phi, což je dle tvrzení nejkrásnější ostrov v Thajsku, kde se točil i film Pláž. Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích (šnorchly jsou k zapůjčení na lodi). Uvidíme malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay. 5. den: Krabi – Emerald pool a Tiger Cave Temple Po snídani celodenní výlet do vnitrozemí do národního parku k horkým pramenům a smaragdovému jezírku s léčivou vodou. Po cestě Thajský servírovaný oběd v ceně, dále Tygří chrám v jeskyni – prohlídka posvátného místa Budhistického komplexu s možností výstupu po skalních schodech (1 100 schodů) odkud je nádherný výhled. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay. 6. den: Krabi – Phangan Po snídani přejezd po pevnině k Thajskému zálivu a následná plavba na ostrov Phangan. Po příjezdu odpočinek v hotelu nebo na přilehlých plážích plných barů a restaurací. Ostrov je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů. 7. den: Phangan Volný program na koupání a relaxování. Možnost využití vodních sportů na pláži. Průvodce bude

k dispozici pro případ prozkoumávání ostrova z mořského kajaku. 8. den: Phangan – pěší výlet Půldenní výlet – pěší túra s průvodcem na vrchol ostrova, kam vede náročnější strmá cesta. Oběd v podobě pikniku po cestě. 9. den: Phangan – Ko Tao Po snídani 3 hodinová plavba na korálový ostrov a současný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Na ostrově je i možnost potápění, a to jak zkušebního ponoru, tak i potápění pro držitele potřebných certifikátů. Po příjezdu volný program na pláži, kde můžete prozkoumat městečko, nebo možnost šnorchlovat přímo z pláže. 10. den: Ko Tao Po snídani celodenní výlet za šnorchlováním – návštěva podmořského světa v jednom z nejzajímavějších míst světa. Oběd je zajištěn v rámci výletu, tradiční loď, návrat v podvečer. 11. den: Ko Tao – Hua Hin Přejezd z Ko Tao do Hua Hin, královského letního sídla, města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu. Krásné pláže jsou zde upřednostňovány k sportům jako windsurf a kitesurf, ale také ke klidné relaxaci a koupání. Příjezd do města v podvečer a hned následuje pěší výlet a návštěva „Monkey Temple“ – tradičního buddhistického místa, kde mniši žijí v souladu s opicemi. 12. den: Hua Hin Návštěva jednoho z nejzajímavějších národních parků Thajska. Výlet zahrnuje oběd. Národní park je ideální pro pozorování ptactva, ale žijí zde i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari, ale je zde i pěší nenáročná část výletu. 13. den: Hua Hin – Bangkok Po snídani odjezd, dopoledne příjezd do Bangkoku, okružní jízda Bankokem s místním průvodcem k večeru ubytování v hotelu, večer volno na samostatnou procházku a nákupy. Česky mluvící průvodce bude k dispozici. 14. den: Bangkok Celodenní okružní jízda hlavním městem Thajska se zastávkami v jeho nejzajímavějších částech.

Historická část města se starobylými chrámy zasazenými do pulzujícího moderního velkoměsta, tradiční tržiště s možností nákupů. Oběd a večeře jsou součástí programu. Po večeři transfer na letiště. 15. den: Odlet z Bangkoku v ranních hodinách Odlet do Evropy – přílet do Prahy ve stejný den odpoledne.

Cena:

49 500 Kč

Termíny: 5.11. – 19.11.2011, 3.3.-17.3. / 17.3.-31.3.2012

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: Letenky Praha – Bangkok – Krabi – Bangkok – Praha, transfery letiště – hotel – letiště • ubytování v hotelích kategorie 3-4* • snídaně 13x • oběd 6x • večeře 2x • veškeré výlety, veškeré přejezdy: přejezd Krabi – Phangan i s lodí • plavba Phangan – Ko Tao • plavba Ko Tao – pevnina + transfer do Hua Hin • transfer Hua Hin – Bangkok • česky mluvícího průvodce • pojištění CK proti úpadku CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: Vstupy do objektů v Bangkoku, komplexní cestovní pojištění 720,- Kč Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

www.agltravel.cz

3


TAŠKENT - SAMARKAND - BUCHARA

Poznávací zájezdy

TAŠKENT – SAMARKAND – BUCHARA Města z pohádek Tisíce a jedné noci 9 denní poznávací letecký zájezd do Střední Asie 1. den: Odlet z Prahy ve večerních hodinách. 2. den: Taškent Přílet do Taškentu, ubytování, snídaně a odpočinek v hotelu. Odpoledne prohlídka města: divadelní náměstí, památník obětem zemětřesení z roku 1966, Barakchánova medresa (muslimská střední škola, kde se vyučoval korán a řemesla), mausoleum Kaffal Shashi, tržiště, řemeslné dílny. 3. den: Taškent – Samarkand Po snídani odjezd do Samarkandu, cestou krátká zastávka na vesnickém trhu. Příjezd do Samarkandu v poledne, fakultativně oběd, odpoledne okružní jízda městem s prohlídkou náměstí tří mešit, mausolea Gur Emir. Večeře v tradiční restauraci, nocleh.

Cena:

4. den: Samarkand Celodenní okružní jízda městem, prohlídka mešity Bibi Chanum a bazaru. Odpoledne observatoř Ulug Bega, návštěva muzea Afrosiab - komplex staveb a mauzoleí šacha Zinda. Večeře. Nocleh.

39 900 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 200 Kč Termíny: 6.5. – 14.5. 2012, 30.9. – 8.10.2012 CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: letenky Praha – Taškent – Praha • letenku na let Urgenč – Taškent • 7x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelích kategorie 4**** • polopenzi po celou dobu zájezdu, začíná se snídaní v den příletu a končí se velmi ranní snídaní v den odletu + 1 piknik 6. den programu • všechny transfery po cestě klimatizovaným autobusem • doprovod kvalifikovaného místního průvodce a česky hovořícího průvodce • vstupy do objektů s průvodcem • folklorní koncert v Buchaře • odnos zavazadel na letištích a v hotelích CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: vízum (zajistí cestovní kancelář AGL travel), platí se na letišti v Taškentu, 70,- USD • cestovní pojištění • osobní výdaje Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

5. den: Samarkand – Buchara Po snídani přejezd s několika zastávkami do 380 km vzdálené Buchary. Při přejezdu navštívíme historicky významný Schakrisabz. Na trase Samarkand – Schakrisabsz budeme osobními auty projíždět hornatou krajinou počínajících vrcholků slavného horského masivu Pamír s vyhlídkovými místy (cca 90 km). Čeká nás prohlídka městečka Shahrisabz, návštěva zbytků paláce Ak-Saray, mešity Kuk Gumbas, mauzolea Dshehanghir, mešit Saifetdin Kuol a Páteční mešity. Odpoledne po návštěvě Schakrisabsz pokračování autobusem do 300 km vzdálené Buchary oblastí, která je zajímavá svoji zemědělskou výrobou ale i koloritem

vesnic a městeček, které budeme míjet. Po příjezdu večeře v místní restauraci, nocleh. 6. den: Buchara Po snídani prohlídka města: architektonický komplex náměstí Poi-Kalon s mešitou a minaretem, mešitou Mir-Arab, pevností Ark, bývalá rezidence emirů Buchary, mešita Bolo-Hauz, mauzoleum Isamaila Samanida, mauzoleum Chasma - Ayub. Odpoledne okružní jízda městem: obchodní domy ze 16. století: tržiště s pokrývkami hlavy – Telpak Furushon, mešita Magoki-Attori obchodní centrum klenotníků Toki-Zargoron, kupole směnárníků Toki-Sarrafon architektonický komplex Laybi-Hauz, palác Nadir Devon Begi, folklorní program v mešitě Nadir Devon Begi, večeře v uzbecké restauraci, nocleh. 7. den: Buchara – Chiva Po snídani odjezd do 450 km vzdálené Chivy, cesta vede přes poušť Kyzilkum. Cestou několik zastávek na zajímavých místech pouště a na břehu řeky Amudarji. Oběd formou pikniku po cestě, příjezd, ubytování v hotelu. Večeře v typické restauraci, nocleh. 8. den: Chiva – Urgenč – let do Taškentu Po snídani prohlídka Chivy (UNESCO) – minaret Kalta Minor, medresa Rakhim Khan, mauzoleum Pahlavan Mahmud, mešita a minaret Djuma, minaret a škola Islam Khoja, Páteční mešita a palác Tač-chauli. Odpoledne odjezd do města Urgenč, večeře, transfer na letiště, odlet do Taškentu, přílet, ubytování v hotelu, nocleh. 9. den: po snídani transfer na letiště v Taškentu a odlet do Prahy.

Eurovíkendy POLOHA: hotel se nachází v klidnější vilové čtvrti, asi 5 minut chůze od zastávky metra Novocherkasskaya. U hotelu je zastávka autobusu. Pěšky dobře dosažitelné je historické centrum města, naproti přes řeku Něvu je náměstí Alexandra Něvského. VYBAVENÍ: velmi příjemný hotel na evropské úrovni 3*, milý a úslužný personál, který hovoří výborně anglicky nebo jinými světovými jazyky. V hotelu jsou také konferenční místnosti, lobby, restaurace, sauna s mini bazénem (zdarma 7-10 hodin), za poplatek – salon krásy, obchod se suvenýry, který nabízí výlety, pronájem taxi, lístky do divadla. UBYTOVÁNÍ: standardně vybavené pokoje s koupelnou/WC, psací stůl, sejf, telefon, satelitní TV.

Cena:

11 690 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč Termíny: 17.11. – 20.11.2011, 15.12. – 18.12.2011, 8.3. – 11.3.2012, 29.3. – 1.4.2012

dítě do 12 let:

Cena:

9 990 Kč

12 990 Kč

Termíny: 6.4. - 9.4.2012, 12.4. – 15.4.2012, 26.4. - 29.4.2012

dítě do 12 let:

10 990 Kč

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha - Petrohrad – Praha vč. tax a poplatků • 3 x nocleh ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Ladoga *** • 3 x snídaně formou bufetu • transfer letiště – hotel - letiště autokarem nebo minibusem • zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: turistické vízum do Ruska – 1 490 Kč • komplexní cestovní pojištění – 192 Kč ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ: Petropavlovská pevnost vstup volný • Katedrála sv. Petra a Pavla v zimě zavřeno • Ermitáž 11 EUR • Puškin – vstup 11 EUR, dopravaminibusem 6 EUR • Plavba lodí po Něvě 10 EUR • Ruské muzeum 8 EUR • chrám sv. Izáka 6 EUR Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

MOSKVA

MOSKVA - HOTEL KATERINA PARK **** Cena:

15 990 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč Termíny: 1.12. – 4.12.2011, 23.2. – 26.2., 22.3. – 25.3., 6.4. - 9.4. 2012, 19.4. – 22.4.2012 CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: leteckou přepravu Praha – Moskva – Praha včetně tax a poplatků • 3 x ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu**** • transfery letiště – hotel – letiště autokarem nebo minibusem • zákonné pojištění CK podle zákona č. 159/1999 Sb. CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: tprůvodcovské služby • turistické vízum do Ruska – 1 490 Kč • komplexní cestovní pojištění – 192 Kč Změna program vyhrazena. Minimální počet účastníků zájezdu – 10 osob.

4

ilustrační obrázek

PETROHRAD

PETROHRAD - HOTEL LADOGA ***

www.agltravel.cz

POLOHA: hotel se nachází 500 m od zastávky metra Prazshkaya, 19 km (25 min jízdy autem) od Rudého náměstí a Kremlu, 30 km od letiště Vnukovo, 37 km od letiště Domodevovo, 58 km od letiště Sheremetjevo. V docházkové vzdálenosti od hotelu jsou nákupní i zábavní centra. VYBAVENÍ: hotelová recepce, prostorná jídelna pro podávání snídaní, lobby bar, kde se podává jídlo a la carte (švédská a mezinárodní kuchyně), fitness, sauna. UBYTOVÁNÍ: moderní a stylově vybavené pokoje s koupenou / WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, WI-FI připojení zdarma, satelitní TV, minibar (doplňovaný zdarma), telefon, elektronický klíč. STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu.


Eurovíkendy LOTYŠSKO - RIGA

RIGA - HOTEL ALBERT *** POLOHA: hotel se nachází v blízkosti Skonto Arény, Památníku Svobody a Prašné brány, je v těsné blízkosti centra. Riga se pyšní i mnoha kavárničkami, restauracemi kde si můžete v klidu vypít svou kávu při pohledu Termíny: 1.12. – 4.12., 15.3. – 18.3., 29.3. – 1.4., například na krásné historické památky jako je katedrá12.4. – 15.4.2012 la sv. Jakuba a Velké koncertní síně.

Cena:

VYBAVENÍ: hotelová recepce je otevřena 24h denně, připojení k internetu, restaurace s barem, zasedací místnosti. UBYTOVÁNÍ: pokoje jsou klimatizované, koupena/WC, vysoušeč vlasů, telefon a televize. STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu.

12 990 Kč

CENA ZAHRNUJE: Letenku Praha- RigaPraha, transfer letiště – hotel- letiště 3x nocleh se snídaní v hotelu v centru města • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: průvodce • cestovní pojistění Doporučený individuální program: pěší prohlídka města, okružní jízda městem, rižský Dóm, kostel Sv. Petra, Švédská brána, kostel Sv. Jakuba. Vstupy: muzeum moderního umění 4 EUR, etnografické muzeum 3 EUR, rižský dům 3 EUR, kostel sv. Petra 2 EUR, věž 4 EUR, zámek Turajda – muzeum 5 EUR. Stravování: jídlo v restauraci obědy a večeře, jídlo 3 chody, voda a káva, orientační ceny: 15 euro. Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují. Změna program vyhrazena.

LOTYŠSKO - RIGA

RIGA - HOTEL KOLONNA RIGA *** POLOHA: hotel se nachází přímo v historickém centru Rigy, pouhých 100 metrů od rižského domu. Riga se pyšní i mnoha kavárničkami, restauracemi kde si můžete v klidu vypít svou kávu při pohledu například na Termíny: 1.12. – 4.12., 15.3. – 18.3., 29.3. – 1.4., krásné historické památky jako je katedrála sv.Jakuba 12.4. – 15.4.2012 a Velké Guild Hall.

Cena:

12 990 Kč

CENA ZAHRNUJE: Letenku Praha – Riga – Praha, transfer letiště – hotel – letiště • 3x nocleh se snídaní v hotelu v centru města • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: průvodce • cestovní pojistění Doporučený individuální program: pěší prohlídka města, okružní jízda městem, rižský Dóm, kostel Sv. Petra, Švédská brána, kostel Sv. Jakuba. Vstupy: muzeum moderního umění 4 EUR, etnografické muzeum 3 EUR, rižský dům 3 EUR, koatel sv. Petra 2 EUR, věž 4 EUR, zámek Turajda – muzeum 5 EUR. Stravování: jídlo v restauraci obědy a večeře, jídlo 3 chody, voda a káva, orientační ceny: 15 euro.

VYBAVENÍ: recepce je k dispozici 24h denně, pronájem trezoru, hotelové restaurace, kavárna , internet, úschovna zavazadel. UBYTOVÁNÍ: účelně zařízené pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize a pohovka. STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu.

Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují. Změna program vyhrazena.

POLOHA: hotel leží v blízkosti Starého města. V blízkosti hotelu je tallinské přístaviště a za 15minut dojedete na písečnou pláž Pirita.

Cena:

ESTONSKO - TALLIN

TALLIN - CITY HOTEL PORTUS ***

11 990 Kč

VYBAVENÍ: třípatrová budova, hotelová recepce, styTermíny: 9.12. – 12.12. 2011, 22.3. – 25.3.2012, lová restaurace Café Retro s estonskými jídly, hotelo6.4. – 9.4.2012, 26.4. – 29.4.2012 vá terasa, sauna, masáže, úschovna zavazadel a půjčovna kol. UBYTOVÁNÍ: standardně zařízené pokoje, koupelna/ WC, telefon, satelitní televize, Wi-Fi zdarma. STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu.

CENA ZAHRNUJE: Letenku Praha – Tallin – Praha, transfer letiště – hotel – letiště • 3 x nocleh se snídaní • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: průvodce • cestovní pojistění Doporučený individuální program: pěší prohlídka města, okružní jízda městem, Toompea Horní staré město, výlet do paláce Kadriorg. Vstupy: Rocca Al mare 7 EUR, tellinský dóm 1 EUR, Kadriorg 5 EUR, Piritia 1,5 EUR Lahemaa 6 EUR. Stravování: jídlo v restauraci obědy a večeře, jídlo 3 chody, voda a káva, orientační ceny: 15 euro Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují. Změna program vyhrazena.

www.agltravel.cz

5


Eurovíkendy ESTONSKO - TALLIN

TALLIN - HOTEL L´ERMITAGE *** POLOHA: hotelu je jednou z moderních staveb, které byly zasazeny do starobylého centra Tallinu. Tallin patří k turisticky nejnavštěvovanějším evropských městům, snoubí se zde prastaré budovy s moderními výškovýTermíny: 9.12. – 12.12. 2011, 22.3. – 25.3.2012, mi stavbami. V Tallinu můžete posedět v některých z nesčetných restauracích a pochutnat si na netradič6.4. – 9.4.2012, 26.4. – 29.4.2012 ních sladce pražených mandlích, což je tallinská specialita.

Cena:

12 490 Kč

CENA ZAHRNUJE: Letenku Praha – Tallin – Praha • transfer letiště – hotel – letiště, 3 x nocleh se snídaní • zákonné pojištění CK dle zákona č. 159/1999 CENA NEZAHRNUJE: průvodce • cestovní pojistění Doporučený individuální program: pěší prohlídka města, okružní jízda městem, Toompea Horní staré město, výlet do paláce Kadriorg. Vstupy: Rocca Al mare 7 EUR, tellinský dóm 1 EUR, Kadriorg 5 EUR, Piritia 1,5 EUR Lahemaa 6 EUR. Stravování: jídlo v restauraci obědy a večeře, jídlo 3 chody, voda a káva, orientační ceny: 15 euro

VYBAVENÍ: třípatrová budova, recepce, restaurace, bar, úschovna zavazadel. UBYTOVÁNÍ: pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, minibar, LCD televize + připojení na internet. STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu.

Do členských zemí EU občané ČR víza nepotřebují. Změna program vyhrazena.

Pobytové zájezdy THAJSKO Wellness resort na nejkrásnější pláži.

POLOHA: hotel je umístěn v oblasti Krabi, přímo na překrásné písečné pláži Railay Bay. Je obklopen krásným tropickým pralesem s kosovými palmami a exotickými rostlinami.

• Krabi oblast asi 800 km jižně od hlavního města

PLÁŽ: resort je přímo na písečné pláži.

• Krabi před pobřežím se nachází výhled na okol-

VYBAVENÍ: restaurace v západní části areálu, s thajskou i mezinárodní kuchyní, rybí speciality, 2 bazény s terasou na slunění a lehátky a slunečníky zdarma, jeden bazén je u pláže a druhý uprostřed areálu. Možnost zakoupení fakultativních výletů přímo u hotelu. Hotel nabízí parní lázně, masáže vše za poplatek.

• Krabi Khao Phanom Bencha, národní park s buj-

UBYTOVÁNÍ: pokoje Railay deluxe cottage mají koupelnu se sprchou, vanou/WC, IDD telefon, kabelovou televizi, individuální klimatizaci, osobní sejf, fén, vybavení na přípravu kávy a čaje (servis+káva a čaj), minibar (s vodou, bez alkoholických nápojů). SPORT A ZÁBAVA: půjčovna kánoí za poplatek, plážový volejbal STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu, obědy a večeře za příplatek (obědy výběr z menu, večeře a la carte).

Bangkoku, rozkládající se březích Andamanského moře. Oblast je kombinací krásných pláží s bílým pískem a teplého, křišťálově čistého moře. ní ostrovy Phi Phi (kde se natáčel film Pláž, s Leonardem di Capriem) a Ko Lanta, který je turisty nově objevován. nou tropickou přírodní rezervací, známý také díky mnoha vodopádům a rozmanitosti zdejších druhů živočichů a rostlin. Dále k severu se pak rozkládá národní park Than Bokkharani, další malebná přírodní rezervace s vápencovými horami, vodopády, rybníky, mangrovovými lesy a ostrovy.

Cena:

39 800 Kč

dítě 2-12 let:

22 990 Kč

Termíny: 5.11. – 19.11. 2011, 19.11. – 3.12. 2011, 3.3. – 17.3. 2012, 17.3. – 31.3. 2012

CENA ZAHRNUJE: leteckou dopravu Praha – Bangkok – Praha • letištní taxy • transfery • 12x ubytování se snídaní • pojištění proti úpadku CK CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění

6

www.agltravel.cz

THAJSKO - KRABI

RAILAY BAY RESORT & SPA **** THAJSKO – KRABI


Pobytové zájezdy

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Městský hotel se nachází uprostřed palmové zahrady v exklusivní lokalitě u silnice Sheikh Zayed, přímo naproti mezinárodnímu konferenčnímu centru. Z hotelu se klienti pohodlně dostanou do největšího nákupního centra na Blízkém východě, Mall of the Emirates (3 km) a krytého ski areálu Ski Dubai, k luxusnímu hotelu Burdž al-Arab a mrakodrapu Burdž Chalífa. Jedná se o městský hotel. Hotelová recepce a lobby, vše ve stylovém mramoru, 2 km od letiště v Dubaji. V blízkosti hotelu je 18ti jamkové golfové hřiště, wellness & SPA centrum, venkovní bazén, hotel je propojen s nákupním centrem Dubai Mal (550 obchodů, 90 restaurací a kaváren), čistírna, trezor na recepci, bankomat, mezinárodní noviny, 2 internetové připojení, individuálně ovládaná klimatizace, potřeby pro přípravu kávy a čaje, mini bar. Snídaně formou bufetu. Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

DUBAI

CROWNE PLAZA HOTELS & RESORT *****

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11.-7.12./28.12-21.3. 35 400,- Kč • 14.12. 2011 29 640,- Kč • 21.12. 2011 28 680,- Kč • 28.3. 2012 32 520,- Kč • 4.4.-18.4.2012 32 040,- Kč Příplatky Večeře dospělí 3 800,- Kč Večeře děti 1 900,- Kč Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 %

DUBAI

SEAVIEW HOTEL **** Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní Hotel se nachází přímo v centru Dubaje, s panoramatickým výhledem na Perský záliv, • 9.11. 2011 – 18.4. 2012 23 790,- Kč 1,5 km od hotelu se nachází Dubajské muzeum, 18 km známé nákupní centrum Mall of Příplatek večeře 2 000,- Kč Emirates a Ski Dubai, k Jumeira Beach hotel zajišťuje pravidelnou linku zdarma, doba jízdy je 5 min od hotelu. Nově postavený městský hotel, hotelová hala s recepcí, Čínská restaurace v 7. patře nabízí čínskou, japonskou a thajskou kuchyni, Kohinoor reDítě do 2 let ZDARMA staurace nabízí indickou kuchyni, několik klubů, včetně nočního. Na střeše je umístěno 1 dítě 2-12 let sleva 20 % moderní fitness centrum, sauna, jacuzzi, parní sauna, vyhřívaný venkovní bazén s terasou na slunění. Pokoje jsou vybaveny kombinací moderního a tradičního stylu. Všechny mají koupelnu /WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, satelitní TV, připojení k internetu, minibar, individuálně ovládaná klimatizace, potřeby na přípravu kávy a čaje. Snídaně formou bufetu. Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

DUBAI – JUMEIRAH BEACH

Hotel se nachází v nedotčené části města – Nová Dubaj. Je vzdálen 30 km od mezinárodního letiště v Dubaji, 20 km od nákupního centra v Dubaji, pár minut od Dubai Marina a Jebel Ali Free Zone, 5 km od Palm Island. Pláž je umístěna 80 m od hotelu. Hotelová recepce, lobby, Rosso bar a restaurace (celodenně otevřená restaurace, podává se zde italská kuchyně – pizza & pasta, překrásný výhled na arabský záliv), restaurace Horizon s mezinárodní kuchyní, Sundeck - bar u bazénu (velký výběr koktejlů a nápojů v lahvích), Banihana – steak restaurant, sushi a rybí restaurace (vaří z čerstvých surovin, včetně mořských plodů), půjčovna aut, lékař (na zavolání), internetové připojení ve veřejných prostorách, autobusové spojení do všech atraktivních míst v okolí. Fitness, jacuzzi, venkovní bazén, bazén pro děti. Standardní pokoje s koupelnou s vanou/WC, vysoušeč vlasů, elektronické zabezpečení pokoje kontrolující teplotu a bezpečnost místnosti. Individuálně ovládaná klimatizace, sejf, vysokorychlostní internet. SPORT A ZÁBAVA: za poplatek – výlety na lodi, výlety do pouště, rybářské výlety, golf. Snídaně formou bufetu.

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11. – 23.11./15.2.-21.3./18.4. 37 920,- Kč • 30.11.2011 37 220,- Kč • 7.12./14.12./11.1.-1.2.2012 33 020,- Kč • 21.12. 2011 36 120,- Kč • 28.12. 2011 47 830,- Kč • 4.1. 2012 39 220,- Kč • 8.2. 2012 35 120,- Kč • 28.3. 2012 40 470,- Kč • 4.4. 2012 43 870,- Kč • 11.4.2012 42 170,- Kč Příplatky Večeře dospělí 3 800,- Kč Večeře dítě 1 900,- Kč

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11.-14.12.2011 38 990,- Kč • 21.12. 2011 40 510,- Kč • 28.12. 2011 49 000,- Kč • 4.1. 2012 47 230,- Kč • 11.1.-1.2.2012 36 570,- Kč • 8.2. 2012 39 450,- Kč • 15.2.-14.3./18.4. 41 610,- Kč • 21.3. / 11.4.2012 42 960,- Kč • 28.3./4.4.2012 43 960,- Kč

Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 % Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

Nástupní den – středa / 8 dní s all inclusive • 9.11.-14.12.2011 54 990,- Kč • 21.12. 2011 56 510,- Kč • 28.12. 2011 65 000,- Kč • 4.1. 2012 63 230,- Kč • 11.1.-1.2.2012 52 570,- Kč • 8.2. 2012 55 450,- Kč • 15.2.-14.3./18.4. 57 610,- Kč • 21.3. / 11.4.2012 58 960,- Kč • 28.3./4.4.2012 59 960,- Kč

Čtyřpatrový luxusní resort leží na krásné písečné pláži, z které se můžete dívat na pohoří Hajar. Hotel je postaven v tradičním arabském stylu. Okolí hotelu je velmi klidné, 2km od hotelu se nachází vesnička Diba, kde můžete zakoupit drobné suvenýry. Město Fujairah je 40 minut jízdy, letiště je od hotelu vzdáleno 140km. Hotelová soukromá pláž se nachází přímo u hotelu. Hotel má 24 hodinovou recepci, nechybí zde bary, restaurace a kavárna. Velký hotelový bazén s oddělenou částí pro děti, fitness, centrum vodních sportů, lázně – nabízí masáže a zábaly, tenisový a squashový kurt, internetové připojení. Klimatizované pokoje s koupelnou/WC, vysoušeč vlasů. Z pokojů je pěkný výhled do krásně rozkvetlé zahrady, v pokoji je dále lednice s minibarem, trezor, satelitní TV, telefon, internet. Snídaně formou bufetu.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

JEBEL ALI GOLF RESORT & SPA***** Hotel je umístěn v překrásné exotické zahradě, jeho součástí je golfové hřiště. Nákupní centra Mall of the Emirates a Ibn Battuta se nachází 20 minut jízdy autem od hotelu. 40 min jízdy od centra Dubaje. Hotel má vlastní, palmami lemovanou, písečnou pláž, s bílým pískem, celá pláž měří 800 m. Resortový hotel ze skupiny hotelů Jebel Ali Golf Resort & Spa. Recepce s výhledem na Arabský záliv. Bazény, luxusní lázně, 9ti jamkové golfové hřiště, 11 gurmánských restaurací, 2 sladkovodní bazény a 1 bazén se slanou vodou, obchody, turistické informace, dětský klub, sauna, jacuzzi, masáže, bankomat, směnárna, půjčovna aut, internetové připojení ve veřejných prostorách zdarma. Standardně vybavené pokoje s koupelnou - vana /WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní TV, minibar, potřeby pro přípravu kávy a čaje, pokoje jsou s výhledem na moře nebo do svěží zahrady s vodopády a potoky, kabelové internetové připojení (za poplatek), každý pokoj má balkon nebo terasu, každý pokoj má na balkoně nebo terase slunečník, stolek a 2 křesla. SPORT A ZÁBAVA: Zdarma – pro hosty je animační program (každý den v týdnu jiný program), plážový volejbal, fotbal, aqua aerobic, petanque, večerní promítání, kroket, badminton. Za poplatek - tenisový kurt, sauna, golfové hřiště (do 3 km), rybaření, lázeňské a wellness centrum, kulečník, stolní tenis, windsurfing, turecká lázeň, potápění, šnorchlování, jízda na koni, squash, na pláži je pro klienty k výběru velké množství vodních sportů – jízda na banánu, katamaránu, serfu, kajaku. Hosté mohou pozorovat množství zimujícího ptactva – páv, dudek, mandelík indický, bulbul, rehek domácí, hrdlička, vlha, plameňák růžový, alexandr malý (papoušek), chocholouš, volavka popelavá, čejka, kavka. PRO DĚTI: mnoho aktivit pro děti, jízda na ponících (4-7 let) za příplatek, jízda na velbloudu (za příplatek), dětský klub, mini show, představení, diskotéka, malování na obličej, stolní hry, play station, procházka místní biozahradou a aktivity spojené s péčí o ní, 2 bazény pro děti (maximální hloubka 30 cm), hlídání dětí (na vyžádání – za příplatek). Snídaně formou bufetu.

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11.-23.11./28.12./ 15.2.-28.3./18.4.2012 30 700,- Kč • 30.11.2011/4.1.2012 30 340,- Kč • 7.12./14.12./11.1.-1.2.2012 28 150,- Kč • 21.12.2011/8.2.2012 29 970,- Kč • 4.4. 2012 28 520,- Kč • 11.4.2012 28 880,- Kč Příplatky Polopenze 4 700,- Kč Plná penze 8 400,- Kč All inclusive 11 500,- Kč Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 %

FUJAIRAH

FUJAIRAH ROTANA RESORT SPA *****

Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 %

DUBAI – JUMEIRAH BEACH

AMWAJ ROTANA – JUMERAIH BEACH RESIDENCE*****

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

www.agltravel.cz

7


FUJAIRAH

Pobytové zájezdy

HOTEL HILTON FUJAIRAH RESORT *****

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11.-14.12./18.1.-18.4.2012 27 160,- Kč • 21.12. 2011 28540,- Kč • 28.12.2011 /4.1.2012 30 380,- Kč • 11.1. 2012 29 000,- Kč Příplatky Večeře dospělí 2 000,- Kč Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 %

Hotel je umístěn v dostupnosti centra Fujairah (4 km), s překrásným výhledem na Indický oceán z jedné strany a s výhledem na vysoké masívy hor z druhé strany, 90 min jízdy od letiště v Dubaji (130 km). V blízkosti hotelu je množství nákupních možností. Soukromá hotelová pláž u hotelu. Hala s recepcí, výtahy, restaurace s živou hudbou, se středozemní kuchyní i místními specialitami, otevřený bar přímo u moře s překrásným výhledem na Indický oceán, půjčovna aut, fitness, bazén, bar u bazénu, WI-Fi internetové připojení ve veřejných prostorách hotelu, tenisové kurty, půjčovna kol, možnost rybaření, dětské hřiště, květinářství, kadeřník, holič, trezor, autobusová kyvadlová doprava do Dubaje. Luxusně vybavené pokoje s koupelnou/ WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, koupací plášť, připojení na internet zdarma, výhed na moře nebo do zahrady. SPORT A ZÁBAVA: množství vodních sportů na pláži, potápění. Dětské hřiště, dětské menu, hlídání dětí (za příplatek), animační program pro děti. Snídaně formou bufetu.

Městský hotel s překrásným výhledem na Ras al Khaimah Creek a na záliv, přímo před hotelem je promenáda kolem zálivu, 50 min jízdy od centra Dubaje (a letiště v Dubaji), v pěší vzdálenosti od místního tržiště, nákupních možností a golfového hřiště. Soukromá hotelová pláž s bílým pískem, ve vzdálenosti 3 km od hotelu, kyvadlová doprava autobusem zdarma. Hotelová hala s recepcí, restaurace s mezinárodní kuchyní nabízející stejky i plody moře, výtahy, 4 bazény, salon krásy, kadeřnictví, půjčovna aut, fitness. Lze využít veškeré aktivity pro děti a SPA v spolupracujícím hotelu Hilton Ras al Khaimah Resort & SPA. Moderně zařízené pokoje s koupelnou/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, vysokorychlostní připojení na internet. LCD televizor s DVD přehrávačem, pokoje mají výhled na město nebo na moře. SPORT A ZÁBAVA: na pláži je velký výběr vodních sportů. Hlídání dětí (za příplatek), program pro děti, dětské menu, bazén se skluzavkou. Snídaně formou bufetu.

Nástupní den – středa / 8 dní se snídaní • 9.11./16.11./21.12./ 28.12./25.1.-18.4.2012 24 990,• 23.11.2011/4.1.2012 23 130,• 30.11./7.12./11.1./18.1.2012 22 810,• 14.12. 2011 24 420,Příplatky Polopenze 5 500,- Kč All inclusive 13 000,- Kč

ITÁLIE - jarní prázdniny ITÁLIE - SESTRIERE

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Dubaj – Praha, letištní taxy, transfery, 7x ubytování se snídaní, pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: vízum 1 800,- Kč (zajistí CK), cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, služby delegáta.

Dítě do 2 let ZDARMA 1 dítě 2-12 let sleva 20 %

RAS AL KHAIMAH

HOTEL HILTON RAS AL KHAIMAH*****

HOTEL L´EDELWEISS **

POLOHA: Hotel se nachází v centru Cesana Torinese, 900 m od lanovky Via Lattea (400 km sjezdovek - 96 km lehkých tratí, 220 km středně těžkých tratí a 84 km náročných tratí). SKIAREÁL: Horská vesnička Cesana je položená na italsko - francouzské hranici v nadmořské výšce 1.350 metrů nad mořem. Vzdálenost od Prahy je přibližně 1 150 km. Nabízí nevšední lyžařské zážitky v obrovském areálu Via Lattea (v překladu „mléčná dráha“). Nachází se zde 66 vleků a úctyhodných 400km sjezdových tratí, sahajících až do výšky 2.832 metrů nad mořem. Lyžařský areál Via Lattea se nachází mezi vrcholky Mont Sises (2 600 m) a Monte Motta (2 823 m). Rozkládá se od italské vesničky Sauze d’Oulx až k francouzskému Montgenevre. Není náhodou, že zde byly pořádány lyžařské soutěže na zimních Olympijských hrách v roce 2006. Do rozsáhlého areálu spadají další 3 výchozí místa: Sestriere, Sansicario, Sauze d’Oulx. Sjezdové tratě jsou zde rozděleny na oblasti, vlevo a vpravo od průsmyku. Z levé strany nabízí Mont Sises (2 600 m) a Monte Motta (2 823 m) prudčí svahy, naproti tomu Monte Fraiteve (2 701 m) nabízí pozvolnější sjezdové tratě a snowpark pro mladé. Z pravé strany údolí začíná síť vleků na Bercia Colle (2 290 m). Lyžařské vleky zde vedou z Cesany a dále pokračují přes Claviere, až do francouzského Montgenevre. VYBAVENÍ: vstupní hala s krbem, bar, restaurace, terasa. UBYTOVÁNÍ: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť, satelitní TV, wifi, balkón. STRAVOVÁNÍ: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírovaná. Cena zahrnuje: 7x ubytování • 7x polopenze • doprava • pojištění proti úpadku CK Cena nezahrnuje: cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.

1 dítě do 7 let ZDARMA 2. a 3. dítě 2-12 let 7 500,- Kč

Cena:

16 400 Kč

Termíny: 5.2.-12.2. 2012, 12.2.-19.2.2012

AGL travel - cestovní kancelář Agrolex, s. r. o. - IČO 270 99 407 Provozovna: Jungmannova 6, 110 00, Praha 1 Tel.: 222 231 210 Hotline: 602 330 913 Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 18:00 hod. info agltravel.cz www.agltravel.cz Vydáno: 1.11.2011

Dále jsme pro vás připravili: • lyžařské pobyty v Rakousku již od 2 820,- Kč • wellness pobyty v Maďarsku již od 4 350,- Kč • víkendové pobyty v Budapešti již od 1 430,- Kč • hotelové ubytování v italských Dolomitech již od 1 430,- Kč Pro letní období připravujeme: Letecké pobytové zájezdy Albánie, Korfu, Turecko, Krym Zájezdy vlastní dopravou do Itálie, Chorvatska, Maďarska a Rakouska Nabídku poznávacích zájezdů do Ruska, Pobaltí. Thajska, Uzbekistánu a na Sibiř

Katalog zima 2011/12 - poznávací zájezdy CK AGL travel  

Zimní nabídka poznávacích zájezdů, eurovíkendů. Exotika nebo jarní prázdniny na horách. Rusko, Pobaltí, Thajsko, Střední Asie, SAE, Itálie

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you