Page 1

Ad o b ew o rd p ress. co m / W o rd Press / T em a l a r / W o rd Press İ çi n Ü cretsi z M ü zi k T em a l a rı

WordPress İçin Ücretsiz Müzik Temaları Vatanay Özbeyli tarafından 15 Haziran 2013 tarihinde yazıldı. ~ 3 Yorum + Değiştir

Bildiğiniz gibi WordPress ile hazırlayabileceğiniz web sayfası kategorilerinin bir sınırı yok. AdobeWordPress olarak bizler de, bu geniş yelpaze içindeki kaliteli örnekleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu makalemizde sizlere WordPress ile müzik sitesi yapmak isteyenler için ilgi çekici temalar paylaşacağız. Listenin tamamını canlı olarak test edebilir, anında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Buyrun listeye beraber bakalım.

Temalar Linklerin hepsi SmThemes web sayfası üzerindendir.

RetroMusic RetroMusic ilgi çekici bir tasarıma sahip basit arayüzlü WordPress temalarındandır. Beraberinde birçok işe yarar uygulamayı barındıran bu tema gayet başarılı müzik siteleri oluşturmanızı sağlar.


Test Et | İndir

MusicPlus Gayet başarılı ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Müzik konulu bloglar için kusursuz çözümler oluşturmakta. 2 adet sidebar, bir tane dikey menü, slider, değiştirilebilir widgetlar ve gayet etkili eklentiler ile birlikte kurulmakta.


Test Et | İndir

RockMusic Mükemmel ve ücretsiz bir diğer WordPress teması.

Test Et | İndir


Soundess İlgi çekici ve kullanışlı siteler yaratmak için kullanabileceğiniz gayet başarılı bir tema. Tema kontrolünü ve düzenlemesini admin panelindeki araçlar sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Test Et | İndir

HipHop HipHop başarılı bir WordPress müzik temasıdır. Onlarca kullanışlı ayar ve değiştirilebilir widgetlarıyla, bilgilendirme formu, slider, video desteği onu diğerlerinin bir adım önüne geçirmektedir. İlgi çekici ve kullanışlı siteler yaratmak için kullanabileceğiniz gayet başarılı bir tema. Tema kontrolünü ve düzenlemesini admin panelindeki araçlar sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.


Test Et | İndir

MusicSpace Müzik konulu bireysel web sayfaları oluşturabileceğiniz gayet başarılı bir WordPress teması daha. MusicSpace tüm diğer müzik temaları gibi birçok ayarı beraberinde getirmekte. İlgi çekici ve kullanışlı siteler yaratmak için kullanabileceğiniz gayet başarılı bir tema. Tema kontrolünü ve düzenlemesini admin panelindeki araçlar sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.


Test Et | İndir

SoundWavesSE SoundWaves, etkileyici bir arayüze sahip müzik konulu WordPress temasıdır.

Test Et | İndir


InDaClub InDaClub, basit arayüze sahip çok fonksiyonlu bir WordPress temasıdır.

Test Et | İndir

Musica Musica, daha çok klasik müzik için uygun bir arayüze sahiptir.


Test Et | İndir

MusicPress Ziyaretçilerinize sunabileğiniz mükemmel bir müzik temasıdır.

Test Et | İndir


SoundWaves Değiştirilebilir özellikleriyle her kullanıcıya farklı seçenekler sunabilen kusursuz bir WordPress temasıdır.

Test Et | İndir

Kapanış 11 adet müzik ve sanat tema listemiz burda son buluyor. İyi bir müzik sitesi veya herhangi bir sanatçının fan sitesini kuracaksanız bu listeye göz atmakta fayda var. İyi çalışmalar.

Benzer Konular: 2013 Yılının En Kaliteli Kurumsal Temaları WordPress Temaları ~ Haziran 12 Adet WordPress Kurumsal Tema


Yapım Aşamasındaki WordPress Sitenizde Beklentileri… Sitenizdeki kod öbeklerini renklendirelim

Yazı Kategorisi : Temalar , WordPress Anahtar Kelimeler : art , bedava , classic , free , klasik , melodi , melody , music , müzik , sanat , taslak , tema , wordpress

Wordpress için ücretsiz müzik temaları