Page 1

Albert Einstein

TA

’ilt

ts

ke

ar

lM

ira

Ad

m

ISY

KL IŲ

10

sė km ing os Fo rex Pr ek yb os

Išmok žaidimo taisykles ir tuomet žaisi geriau nei bet kuris kitas.


10 SĖKMINGOS FOREX PREKYBOS TAISYKLIŲ Forex prekyba yra įtemptas darbas, kuris reikalauja emocinės savikontrolės. Forex tai nėra “greito praturtėjimo” schema. Kad išmoktumėte prekiauti Forex rinkoje, Jums reikės nemažai laiko ir kantrybės. Tie, kuriems trūksta disciplinos, kurie priima neapgalvotus sprendimus, nesilaiko patikimų investavimo principų ar leidžia emocijoms valdyti mąstymą, dažniausiai patiria nuostolių. dažniausiai patiria nuostolių. Tačiau tie, kurie laikosi investavimo principų, sugeba pasipelnyti iš vienos likvidžiausių pasaulio rinkų. 100% pelno per porą dienų nieko nestebina; tiesą sakant, net 1000% pelnas nestebina patyrusio prekiautojo. Forex tapo viena populiariausių investavimo galimybių. Kaip ir kiekviena sritis, Forex turi savo auksines taisykles. Ši trumpa knyga supažindins Jus su 10 auksinių Forex prekybos taisyklių, kurių laikantis kiekvienas prekiautojas turėtų tapti sėkmingu. Linkime Jums sėkmės!

2

GO!

3


10 SĖKMINGOS FOREX PREKYBOS TAISYKLIŲ Forex prekyba yra įtemptas darbas, kuris reikalauja emocinės savikontrolės. Forex tai nėra “greito praturtėjimo” schema. Kad išmoktumėte prekiauti Forex rinkoje, Jums reikės nemažai laiko ir kantrybės. Tie, kuriems trūksta disciplinos, kurie priima neapgalvotus sprendimus, nesilaiko patikimų investavimo principų ar leidžia emocijoms valdyti mąstymą, dažniausiai patiria nuostolių. dažniausiai patiria nuostolių. Tačiau tie, kurie laikosi investavimo principų, sugeba pasipelnyti iš vienos likvidžiausių pasaulio rinkų. 100% pelno per porą dienų nieko nestebina; tiesą sakant, net 1000% pelnas nestebina patyrusio prekiautojo. Forex tapo viena populiariausių investavimo galimybių. Kaip ir kiekviena sritis, Forex turi savo auksines taisykles. Ši trumpa knyga supažindins Jus su 10 auksinių Forex prekybos taisyklių, kurių laikantis kiekvienas prekiautojas turėtų tapti sėkmingu. Linkime Jums sėkmės!

2

GO!

3


1

MOKYKITĖS – LENGVO KELIO NĖRA Rinka nuolat kinta ir gali būti sudėtinga prisitaikyti prie jos pokyčių, nebent Jūs investavote į gerą Forex prekybos mokymą.

Greitai išmok ir išmintingai naudok. George Burns, Amerikos komikas

???

??

?

?

?

4

?

?

5


1

MOKYKITĖS – LENGVO KELIO NĖRA Rinka nuolat kinta ir gali būti sudėtinga prisitaikyti prie jos pokyčių, nebent Jūs investavote į gerą Forex prekybos mokymą.

Greitai išmok ir išmintingai naudok. George Burns, Amerikos komikas

???

??

?

?

?

4

?

?

5


2 6

VENKITE PREKYBOJE KRAŠTUTINUMŲ, IŠMOKITE PREKIAUTI VADOVAUDAMIESI RINKOS TENDENCIJOMIS Daug pradedančiųjų prekiauja nesilaikydami jokių krypčių. Kol yra tikimybė uždirbti pelno tiek iš kilimo, tiek iš kritimo, prekyba pagal tendencijas suteiks Jums galimybę įvykdyti sėkmingiausius sandorius.

“ ” Trendas Jūsų pagalbininkas. Wallstreet

7


2 6

VENKITE PREKYBOJE KRAŠTUTINUMŲ, IŠMOKITE PREKIAUTI VADOVAUDAMIESI RINKOS TENDENCIJOMIS Daug pradedančiųjų prekiauja nesilaikydami jokių krypčių. Kol yra tikimybė uždirbti pelno tiek iš kilimo, tiek iš kritimo, prekyba pagal tendencijas suteiks Jums galimybę įvykdyti sėkmingiausius sandorius.

“ ” Trendas Jūsų pagalbininkas. Wallstreet

7


3

IŠBANDYKITE DEMO PREKYBĄ PRIEŠ PRADEDANT PREKIAUTI REALIAIS PINIGAIS

Išbandykite Forex prekybą demo sąskaitoje. Naudojant demo sąskaitą, Jūs galėsite išbandyti savo prekybos strategijas ir pasiruošti realiai prekybai. Vis dėlto turėkite omenyje, kad demo pinigus reikėtų naudoti kaip realius, kitaip – demo prekyba Jums nebus naudinga.

8

Uncija praktikos vertingesnė nei tona teorijos. Mahatma Gandhi, Indijos filosofas

9


3

IŠBANDYKITE DEMO PREKYBĄ PRIEŠ PRADEDANT PREKIAUTI REALIAIS PINIGAIS

Išbandykite Forex prekybą demo sąskaitoje. Naudojant demo sąskaitą, Jūs galėsite išbandyti savo prekybos strategijas ir pasiruošti realiai prekybai. Vis dėlto turėkite omenyje, kad demo pinigus reikėtų naudoti kaip realius, kitaip – demo prekyba Jums nebus naudinga.

8

Uncija praktikos vertingesnė nei tona teorijos. Mahatma Gandhi, Indijos filosofas

9


4 10

NUSTOKIT IEŠKOTI “STEBUKLINGOS FORMULĖS“! Nors yra daugybė kompanijų, kurios uždirba parduodamos programinę įrangą, kuria siekiama numatyti ateities tendencijas, tikrovė yra tokia, kad jei ši programinė įranga iš tiesų veiktų, šios kompanijos neišduotų šios paslapties.

Aš neturiu jokios stebuklingos formulės. Vienintelis man žinomas būdas – sunkus darbas.

Don Shula, buvęs Amerikos futbolo gynėjas ir treneris

11


4 10

NUSTOKIT IEŠKOTI “STEBUKLINGOS FORMULĖS“! Nors yra daugybė kompanijų, kurios uždirba parduodamos programinę įrangą, kuria siekiama numatyti ateities tendencijas, tikrovė yra tokia, kad jei ši programinė įranga iš tiesų veiktų, šios kompanijos neišduotų šios paslapties.

Aš neturiu jokios stebuklingos formulės. Vienintelis man žinomas būdas – sunkus darbas.

Don Shula, buvęs Amerikos futbolo gynėjas ir treneris

11


5

PREKYBOS METU PALIKITE SAVO EMOCIJAS NUOŠALY Prekyba yra sudėtingas darbas ir bus daugybė kliūčių Jūsų kelyje į sėkmę. Emocijos prekyboje gali priversti Jus atidaryti prekybą per anksti, kas gali lemti didelius nuostolius. Kontroliuokite savo emocijas ir sutelkite dėmesį į ilgalaikius tikslus.

12

Jei Jūs nevaldysite savo emocijų, tuomet Jūsų emocijos valdys Jus. Doc Childre, HeartMathand Deborah Rozman instituto įkūrėjas, psichologas


5

PREKYBOS METU PALIKITE SAVO EMOCIJAS NUOŠALY Prekyba yra sudėtingas darbas ir bus daugybė kliūčių Jūsų kelyje į sėkmę. Emocijos prekyboje gali priversti Jus atidaryti prekybą per anksti, kas gali lemti didelius nuostolius. Kontroliuokite savo emocijas ir sutelkite dėmesį į ilgalaikius tikslus.

12

Jei Jūs nevaldysite savo emocijų, tuomet Jūsų emocijos valdys Jus. Doc Childre, HeartMathand Deborah Rozman instituto įkūrėjas, psichologas


“ ” Jeigu abejoji, nedaryk.

Benjamin Franklin

6

NEPREKIAUK JEIGU TURI ABEJONIŲ Vien tik todėl, kad Forex rinka yra pasiekiama 24 valandas per parą, nereiškia, kad Jūs turite prekiauti nuolatos. Jei turite abejonių, neprekiaukite visai, vietoj to išanalizuokite rinką ir panaudokite žinias ateityje, siekiant uždirbti kuo daugiau pelno.

17


“ ” Jeigu abejoji, nedaryk.

Benjamin Franklin

6

NEPREKIAUK JEIGU TURI ABEJONIŲ Vien tik todėl, kad Forex rinka yra pasiekiama 24 valandas per parą, nereiškia, kad Jūs turite prekiauti nuolatos. Jei turite abejonių, neprekiaukite visai, vietoj to išanalizuokite rinką ir panaudokite žinias ateityje, siekiant uždirbti kuo daugiau pelno.

17


7

PARUOŠK PREKYBOS STRATEGIJĄ PRIEŠ PRADEDANT PREKIAUTI Kadangi prekyba visuomet yra pilna emocijų, Jūs turite paruošti prekybos strategiją, turinčią taisykles, kurių Jūs privalėsite laikytis, kad apsisaugotumėte nuo pačio savęs.

6

7

4 1 18

8

“9

Jeigu Jūsų planas nesėkmingas, planuokite nesėkmę. Harvey Mackay, verslininkas ir korespondentas

6 1

3 2 19


7

PARUOŠK PREKYBOS STRATEGIJĄ PRIEŠ PRADEDANT PREKIAUTI Kadangi prekyba visuomet yra pilna emocijų, Jūs turite paruošti prekybos strategiją, turinčią taisykles, kurių Jūs privalėsite laikytis, kad apsisaugotumėte nuo pačio savęs.

6

7

4 1 18

8

“9

Jeigu Jūsų planas nesėkmingas, planuokite nesėkmę. Harvey Mackay, verslininkas ir korespondentas

6 1

3 2 19


8 20

KUO PAPRASČIAU Venkite naudoti prekybos strategijų, kurios yra pernelyg sudėtingai suprantamos ir kurios naudoja daugybę skirtingų technikų. Jos gali Jus suklaidinti ir Jūs praleisite daugybę gerų prekybos galimybių.

Paprastumas - didžiųjų sielų prigimtis. Papa Ramdas, Indijos filosofas

21


8 20

KUO PAPRASČIAU Venkite naudoti prekybos strategijų, kurios yra pernelyg sudėtingai suprantamos ir kurios naudoja daugybę skirtingų technikų. Jos gali Jus suklaidinti ir Jūs praleisite daugybę gerų prekybos galimybių.

Paprastumas – didžiųjų sielų prigimtis. Papa Ramdas, Indijos filosofas

21


9 22

NERIZIKUOK DAUGIAU NEGU GALI SAU LEISTI PRARASTI Dėl sverto, Forex prekyba gali atnešti didelį pelną, tačiau turi ir didelę nuostolio riziką. Pradedant prekiauti, nerizikuokite daugiau nei 1-2% nuo kiekvieno sandorio. Ilgainiui, tai suteiks Jums galimybę uždirbti pelno, tuo pačiu sumažinant nuostolio tikimybę.

“ ” Niekada nerizikuok tuo, ko negali sau leisti prarasti. H. Jackson Brown, žymus Amerikos autorius

23


9 22

NERIZIKUOK DAUGIAU NEGU GALI SAU LEISTI PRARASTI Dėl sverto, Forex prekyba gali atnešti didelį pelną, tačiau turi ir didelę nuostolio riziką. Pradedant prekiauti, nerizikuokite daugiau nei 1-2% nuo kiekvieno sandorio. Ilgainiui, tai suteiks Jums galimybę uždirbti pelno, tuo pačiu sumažinant nuostolio tikimybę.

“ ” Niekada nerizikuok tuo, ko negali sau leisti prarasti. H. Jackson Brown, žymus Amerikos autorius

23


10 24

REGULIARIAI ANALIZUOKITE SAVO PREKYBOS SANDORIUS Išsiugdykite įprotį peržiūrėti ir analizuoti gerus ir blogus sandorius, tuomet Jūs gebėsite geriau suprasti, kas labiausiai tinka Jūsų ateities sandoriams.

Pirmieji potėpiai atskleidžia meną, peržiūra - menininką. Michael Lee

25


10 24

REGULIARIAI ANALIZUOKITE SAVO PREKYBOS SANDORIUS Išsiugdykite įprotį peržiūrėti ir analizuoti gerus ir blogus sandorius, tuomet Jūs gebėsite geriau suprasti, kas labiausiai tinka Jūsų ateities sandoriams.

Pirmieji potėpiai atskleidžia meną, peržiūra – menininką. Michael Lee

25


PASKUTINIS PATARIMAS Nesvarbu, ar Jūs patyręs prekiautojas, ar pradedantysis, niekada nepamirškite 10 auksinių taisyklių. Atminkite ir gerbkite Forex prekybos taisykles ir Jūsų galimybės gali būti didesnės negu tikėjotės. Kas toliau? Šią medžiagą galite persiųsti, skelbti, spausdinti ar dalintis su kitais. Prašome jos nekeisti ir neįkainoti. Skaitykite mūsų analitikas: http://www.forextrade.lt/analytics/ Prisijunkite prie facebook: www.facebook.com/AdmiralMarkets

IR GALIAUSIAI... ... jei manote, kad esate pasiruošęs, pasinaudokite Admiral Markets dovana - atsidarykite realią prekybinę sąskaitą su 50 EUR depozitu: www.admiralmarkets.com/landing/50eur-en-gv93v8/

SĖKMĖS! 26

27


PASKUTINIS PATARIMAS Nesvarbu, ar Jūs patyręs prekiautojas, ar pradedantysis, niekada nepamirškite 10 auksinių taisyklių. Atminkite ir gerbkite Forex prekybos taisykles ir Jūsų galimybės gali būti didesnės negu tikėjotės. Kas toliau? Šią medžiagą galite persiųsti, skelbti, spausdinti ar dalintis su kitais. Prašome jos nekeisti ir neįkainoti. Skaitykite mūsų analitikas: http://www.forextrade.lt/analytics/ Prisijunkite prie facebook: www.facebook.com/AdmiralMarkets

IR GALIAUSIAI... ... jei manote, kad esate pasiruošęs, pasinaudokite Admiral Markets dovana - atsidarykite realią prekybinę sąskaitą su 50 EUR depozitu: www.admiralmarkets.com/landing/50eur-en-gv93v8/

SĖKMĖS! 26

27


APIE ADMIRAL MARKETS Admiral Markets yra tarptautinė finansų maklerio įmonė, turinti savo atstovybę daugiau nei 20 šalių. Nuo 2001 metų mes savo klientams siūlome prekybos finansų rinkose technologijas, naudojant itin patogią, šiuolaikinę ir daugelį apdovanojimų nusipelniusią internetinės prekybos platformą MetaTrader 4. Kompanija siūlo prekybą internetu Forex valiutų poromis, indeksų bei akcijų sandoriais dėl kainos skirtumo (Contracts for Difference, CFD).

APIE AUTORIŲ EUGENE ROSS Analitikas Eugene yra pasaulinių finansinių rinkų analitikas. Jis atsakingas už įvairios analitinės medžiagos ruošimą ir mūsų partnerių bei klientų investicinių idėjų vystymą. Prieš tampant mūsų komandos nariu, Eugene tris metus prekiavo Forex rinkoje. Jo sritis – fundamentalioji analizė, kurios jis moko kompanijos klientus Taline, Estijoje. Eugene baigė Stokholmo ekonomikos mokyklą Rygoje ir gavo ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį. Jis pradėjo dirbti Admiral Markets nuo 2010 metų.

28

IŠĖJIMAS Į SĖKMĘ


APIE ADMIRAL MARKETS Admiral Markets yra tarptautinė finansų maklerio įmonė, turinti savo atstovybę daugiau nei 20 šalių. Nuo 2001 metų mes savo klientams siūlome prekybos finansų rinkose technologijas, naudojant itin patogią, šiuolaikinę ir daugelį apdovanojimų nusipelniusią internetinės prekybos platformą MetaTrader 4. Kompanija siūlo prekybą internetu Forex valiutų poromis, indeksų bei akcijų sandoriais dėl kainos skirtumo (Contracts for Difference, CFD).

APIE AUTORIŲ EUGENE ROSS Analitikas Eugene yra pasaulinių finansinių rinkų analitikas. Jis atsakingas už įvairios analitinės medžiagos ruošimą ir mūsų partnerių bei klientų investicinių idėjų vystymą. Prieš tampant mūsų komandos nariu, Eugene tris metus prekiavo Forex rinkoje. Jo sritis – fundamentalioji analizė, kurios jis moko kompanijos klientus Taline, Estijoje. Eugene baigė Stokholmo ekonomikos mokyklą Rygoje ir gavo ekonomikos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį. Jis pradėjo dirbti Admiral Markets nuo 2010 metų.

28

IŠĖJIMAS Į SĖKMĘ

Lithuanian-ebook  

Lithuanian-ebook

Lithuanian-ebook  

Lithuanian-ebook

Advertisement