__MAIN_TEXT__

Page 1

2002/2010 Milestones in innovative medical design Volume 3


Igor Gnot

CEO Activeweb Medical Solutions

Activeweb rozwija się dynamicznie dzięki sprawnemu rozpoznaniu rynku i zrozumieniu potrzeb Klienta. Budujemy młody zespół ekspertów, dzisiaj zatrudniając 40 osobowy team project managerów, grafi ków, programistów i realizatorów produkcji telewizji. Nie zapominamy o swoich korzeniach - dbałości o detale w projektach, lekarzu, który ma pracować z naszym oprogramowaniem oraz naszej misji. W ostatnich latach pracowaliśmy z rewelacyjnymi Product Managerami z firm farmaceutycznych rozwijając nowe koncepcje. Pozwoliło nam to zdobyć wspólnie uznanie także na międzynarodowej arenie. Nie mniejszą satysfakcję zdobyliśmy przy projektach z NFZ i Towarzystwami Medycznymi. Dziękuję za powierzone nam zaufanie i zapraszam do zapoznania się z naszym najnowszym portfolio.

Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Przedsiębiorca roku 2008 W kategorii “Nowy Biznes”

Ta nagroda, to nasz wielki sukces, a być docenionym w tak prestiżowym, niezależnym konkursie to powód do dumy, ale także dowód, że to co robimy ma sens i jest potrzebne. Nagroda należy się całemu zespołowi ludzi, z którymi mam szczęście pracować. Igor Gnot


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Rozwiązania

Kluczowe produkty i usługi

edetailing

Kompletne rozwiązanie od zaprojektowania prezentacji do zamieszczenia jej na stronie www lub wykorzystania na komputerze

research & development

Własny zespół Ruby on Rails, .net 4.0 WPF, Silverlight, Windows Phone, Adobe AIR, Actions Script, iPhone/iPad

najnowsze trendy technologiczne dla eventów

Od Augmented Reality, imersji danych, nowych form sterowania prezentacją, laserów, RFID aż do granic naszej wyobraźni

tv production

Własny zespół produkcji telewizyjnych: konferencje, targi i inne eventy, publikacje DVD, post-produkcja

clinical Intelligence

Systemy Mobile, Desktop i Online. Aplikacje healthcare, rejestry medyczne, zarządzanie jakoscią, gromadzenie danych, systemy wsparcia decyzji terapeutycznej, komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem

webdesign

Unikalny, wysokiej jakości, kompletny i dopasowany do prowadzonych kampanii – od projektu, przez zarządzanie wdrożeniem aż po hostingu

social Marketing

Twitter, Facebook, Medpass i jeszcze więcej. Marketing społeczny przeprowadzony na wysokim poziomie dla zagwarantowania efektywnych i bezpiecznych kampanii.

emarketing farmaceutyczny

Ponad 8 lat doświadczenia w emarketingu dla branży farmaceutycznej, wśród naszych Klientów znalazło się 30 największych firm farmaceutycznych, ponad 300 projektów zakończonych sukcesem. Zapewniamy ekspertów na najwyższym poziomie.


Igor Gnot

Realizacja własnej strony to zawsze jedno z największych

CEO

wyzwań dla firmy. Pracowaliśmy prawie rok nad projektem,

phone: +48.22.894.06.31

planem oraz dopowiednio dopasowanymi treściami. Mamy

mobile: +48.501.760.490

nadzieję, że znajdą Państwo na niej szybko interesujące

email: igor.gnot@activeweb.pl

informacje.


Activeweb Sp. z o.o. Strona firmowa


Kamienie milowe Activeweb Sp. z o.o.

2001-2010 Openmedica.pl Prowadzimy 9 specjalistycznych portali medycznych (kardiolog.pl; chirurg.pl; ginekolog.pl; lekarzonkolog.pl; genetyk.pl; radiolog.pl; ekonferencje.pl; poradnikmedyczny.pl; openmedica.pl) docierających do 0,5 mln czytelników (3,5 mln rocznie) z liczbą odsłon przekraczającą 2 mln miesięcznie.

2005-2008 opiekamenopauzalna.pl Tworzymy unikalny portal społeczności pacjentek i lekarzy ginekologów w zakresie tematyki hormonalnej terapii zastępczej z systemem Medpass.

2001-2010 mz.gov.pl - Wdrożyliśmy nową strategię komunikacji poprzez internet w Ministerstwie Zdrowia i prowadzimy ją poprzez kolejne zmiany kadr doceniani za profesjonalizm.

2005 Virtualcf - Wdrożenie dla centrali Solvay Gmbh Hanover innowacyjnej wielojęzykowej platformy komunikacji w środowisku osób chorych na mukowiscydozę, ich rodzin i lekarzy.

2001

2005 2004 2004-2008 ptkardio. pl, kardiologiainwazyjna.pl, kardiochirurg.pl, ptoitr.pl i ptp. pl - Skutecznie realizujemy kolejne projekty dla renomowanych Towarzystw Medycznych w Polsce.

2006 2006 HPV - Tworzymy stronę internetową programu HPV.pl i koordynujemy działania prowadzone przez ten kanał.

2006 MSD - Tworzymy portal korporacyjny MSD w oparciu o technologie Interwoven i system Medpas

2006 Openmedica TV - Uruchamiamy interaktywn kanał telewizyjny „na żądanie” w Internecie. 2006 Novartis - Activeweb tworzy platformę wspomagającą prace kluczowych klinik okulistycznych.


6

w ss.

ny

2009 e-infekcje.pl – Sanofi-Aventis wybiera Activeweb dla wdrożenia najnowszych portali specjalistycznych 2009 NFZ– Ustanawiamy nowe standardy komunikacji w programach NFZ w projekcie Ewidencji RZS

2007 forumAMD i Rescue– budujemy architekturę i portal wsparcia decydji terapeutycznej i rejestr medyczny dla Novartis

2009 Schering-Plough, Solvay - wybiera Activeweb dla budowy portali korporacyjnych

2007 Profi – Realizujemy największy projekt internetowo – mobilny w Polsce dla firmy Sanofi-Aventis

2009 Medpass 2.5– Activeweb wychodzi poza emailing z narzedziami społecznościowymi i komunikatorem dla lekarzy

2007-2008 Boiron, Pfizer, Bioton Activeweb wdraża portale korporacyjne firm farmacuetycznych i konsultuje strategię

2007

2008 2008 Rak-nerki.pl Activeweb uruchamia portal specjalistyczny dla firmy Pfizer 2008 Openmedica – budujemy społeczności lekarzy web 2.0 2008 Genteal - Startuje strona produktowa Genteal.pl dla Novartis.

2009

2010 2010 Openmedica 2.0 i Medpass API dla sieci medycznych portali społecznościowych i aplikacji Healthcare Clinical Intelligence – dedykowane oprogramowanie dla służby zdrowia


Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

Activreweb zapewnia kompletne rozwiązanie edetailingowe – od zaprojektowania skutecznych prezentacji do skonfigurowania łatwiej w użyciu aplikacji „Presenter” na tablety. Naszą dewizą jest „Keep IT Simple” – stosowanie możliwie najprostszych rozwiązań. Nasze prezentacje Flash mogą być w prosty sposób opublikowane na stronie www lub zdalnie zamieszczone na komputerze stacjonarnym. Aplikacja ”Presenter” jest najnowszym rozwiązaniem technologicznym Adobe AIR. Jest szybka. Jest optymalnym rozwiązaniem i może być zainstalowana na każdym komputerze z systemem Windows, Mac, Android czy Linux. Activeweb jest liderem w dziedzinie tworzenia prezentacji w Centralnej Europie przygotowując więcej niż 30 prezentacji edetailingowych tylko na przestrzeni ostatniego roku.


(e)detailing na tablety i strony www eDetailing


Rafał Kowalczyk Sales Officer

Science Mobile to dedykowana aplikacja stworzona na urządzenia działające pod kontrolą systemu Windows Mobile. Aplikacja tworzona jest

phone: +48.22.894.06.30

na podstawie problemu badawczego – formularza CRF oraz innych wartości,

mobile: +48.509.524.595

jakie chcemy przekazać lekarzom. Aplikacja aktywnie wspiera lekarza w

rafal.kowalczyk@activeweb.pl

podejmowaniu decyzji terapeutycznej.


Rejestry medyczne i systemy wsparcia decyzji terapeutycznej for Windows Phone

Science to unikalna technologia badań, rejestrów, ewidencji, systemów wsparcia decyzji terapeutycznych oraz marketingu bezpośredniego na podstawie silnika algorytmicznego. Aplikacja umożliwia budowanie dynamicznych, rozproszonych rozwiązań zbierania danych, oceny decyzji terapeutycznych, badań marketingowych. Aplikacje Science są dedykowane dla danego projektu badawczego lub marketingowego, zatem Klient otrzymuje unikalne i dopasowane do założeń projektu rozwiązanie technologiczne. Activeweb jest w stałej i bezpośredniej komunikacji z uczestnikami projektu, którymi zostają lekarze znani firmie z wcześniejszej współpracy. Pełne wdrożenie oraz zarządzanie projektem jest po stronie Activeweb. Głównymi zaletami Science Mobile są: •

operacje na danych z lub bez dostępu do sieci,

niezawodna synchronizacja danych,

automatyczne aktualizacje,

monitoring sprzętu 24/7,

zdalne wprowadzanie zmian,

Science Mobile zapewnia raportowanie i monitoring badań 24/7. System raportuje dane zgodnie z wcześniej ustalonymi kryteriami w zależności od typu odbiorcy i jego potrzeb informacyjnych. To efektywne i niezwykle użyteczne narzędzie, pozwalające Twojej firmie na zyskanie potrzebnych informacji w drodze projektów badawczych.


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl

Apple iPad

Najnowsza platforma edeiailingowa. Myśląc o docelowym odbiorcy skupiamy się i poszukujemy przede wszystkim funkcjonalności. Dzięki tym cechom Apple iPad, poza wszystkimi walorami estetycznymi, jest prosty i przejrzysty w nawigacji, co w efekcie przekłada się na jego popularność.


Praca z prezentacjami jeszcze nigdy nie była tak prosta. Odnajdywanie potrzebnych danych to żaden problem. Elastyczne reagowanie na potrzeby lekarzy. Przekazywanie informacji jest szybsze. Zbieraj informacje i obserwuj reakcje na Twoją prezentację w czasie rzeczywistym – zarówno od lekarza jak i przełożonego.

System Weryfikacji Medpass dla urządzeń iPad, stron www, Windows Phone i aplikacji desktop zapewnia unikalne zarządzanie wszystkimi zgromadzonymi podczas procesu sprzedaży informacjami. System na zadanie monitoruje, zbiera i przetwarza informacje 24/7.

Dobrze zaprojektowana prezentacja jest kluczem do efektywnej sprzedaży. My to zapewniamy.


Augmented Reality

Rzeczywistość Rozszerzona for unique selling position

Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl


Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.513.102.284 maciej.krasnodebski@activeweb.pl


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Openmedica 2.0 Specjalistyczne portale medyczne


Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.513.102.284 maciej.krasnodebski@activeweb.pl


Openmedica - relacje Relacje z konferencji


Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.513.102.284 maciej.krasnodebski@activeweb.pl


Openmedica - relacje Kongres ECS 2008 Monachium


Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.509.524.595 rafal.kowalczyk@activeweb.pl


Openmedica - relacje Relacje z konferencji


Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.513.102.284 maciej.krasnodebski@activeweb.pl


Openmedica - lifestyle

Podstrony tematyczne serwisu poradnikmedyczny.pl


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Medpass 2.5

System logowania dla medycyny


Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

Tworząc ten projekt dla firmy Servier, przez wzgląd na grupę docelową skupiliśmy się przede wszystkich na funkcjonalności serwisu - dzięki temu, poza walorami estetycznymi, jest on czytelny i łatwy w nawigacji, co z kolei przekłada się na jego wysoka popularność.


Servier Cardio Club Strona informacyjna


Jarosław Kędra

Czas realizacji projektu był bardzo napięty, mimo tego dzięki

PMO

dobrej współpracy z Klientem prace projektowe przebiegały

phone: +48.22.894.06.30

bardzo sprawnie. Tworząc stronę Lecz Nadciśnienie

mobile: +48.507.027.016

Skutecznie stawialiśmy nacisk przede wszystkim na estetykę

jaroslaw.kedra@activeweb.pl

wizualną strony i jej funkcjonalność.


Lecz Nadciśnienie Skutecznie Portal dedykowany ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej


Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.509.524.595 rafal.kowalczyk@activeweb.pl


Pfizer Polska Sp. z o.o. Strona korporacyjna


Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

Kluczowymi aspektami, na których się skupiliśmy przy tworzeniu Pressromm dla firmy Solvay, były wyjątkowa szata graficzna oraz łatwość nawigacji. Projekt jest prototypowym rozwiązaniem, z uwagi na to, iż zawiera system zarządzania treścią umożliwiający proste wprowadzanie materiałów.


Pressroom Solvay.

Prototypowy pressroom najnowszej generacji dla firmy Solvay


Jarosław Kędra PMO

Stworzenie interesującego i zachęcającego do interaktywności serwisu edukacyjnego to zawsze wyzwanie.

phone: +48.22.894.06.30

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologi i współpracy

mobile: +48.507.027.016

merytorycznej z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej

jaroslaw.kedra@activeweb.pl

powstał multimedialny portal edukacyjny przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych lekarzy.


Astellas CME

Nowoczesna platforma e-learningu dla lekarzy z możliwością uzyskania punków edukacyjnych


Jarosław Kędra PMO

Innowacyjność tego projektu polega na zastosowaniu komunikatora opartego o system Medpass, umożliwiającego

phone: +48.22.894.06.30

informowanie uczestników kursów o dostępności nowych

mobile: +48.507.027.016

lekcji oraz ankiet. Największym wyzwaniem podczas projek-

jaroslaw.kedra@activeweb.pl

towania był sposób dystrybucji informacji, w którym strona główna jest tylko wstępem do pełnych informacji.


Edukacja PROfil

Nowoczesna aplikacja wspierająca edukację lekarzy wykorzystując elementy komunikacji bezpośredniej


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna


MSD Poland

Strona korporacyjna

Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

W projekcie dla MSD Polska musieliśmy od podstaw zbudować serwis korporacyjny zgodny z brandbookiem firmy oraz na systemie CMS zupełnie nieznanym w Polsce. Zadanie się udało - strona polskiego oddziału firmy MERCK dzięki drobnym smaczkom i systematyczności prezentacji materiałów, stała się wzorcowym przykładem wdrożenia oraz otrzymała miano najlepszej pod względem graficznym wśród stron grupy.


Jarosław Kędra PMO

Wyjątkowo napięty termin pozwolił nam tylko częściowo zastosować technologie jakie wymyśliliśmy. Dzieki temu

phone: +48.22.894.06.30

jadnak udało nam się stworzyć wyjątkowo funkcjonalny

mobile: +48.507.027.016

projekt, łączący możliwości aplikacji Flash z prostotą języka

jaroslaw.kedra@activeweb.pl

opisu stron - html.


Renal Cell Carcinoma Strona internetowa poświęcona rakowi nerki


Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

To było jedno z ciekawszych zadań w mijającym roku. Redesign popularnego serwisu zawsze jest sporym wyzwaniem i to jest to co lubimy najbardziej.


HPV.pl

Strona internetowa poświęcona rakowi szyjki macicy


Jarosław Kędra PMO

To już druga wersja serwisu zakrzepica.pl w wykonaniu Activeweb. Poprzednia uzyskała wiele wyróżnień za

phone: +48.22.894.06.30

rozwiązania techniczne oraz za wyjątkowy wygląd. Myślę

mobile: +48.507.027.016

że i ta zyska uznanie w oczach specjalistów jaki i innych

jaroslaw.kedra@activeweb.pl

użytkowników.


Zakrzepica.pl

Portal komunikacji z lekarzami stykającymi się z zakrzepicą


Igor Gnot

Pomysł na stronę “rodził “ się dość długo i u Klienta i w

CEO

naszym zespole. Początkowa koncepcja przewidywała

phone: +48.22.894.06.31

odniesienie się do PRL-owskiej rzczywistości. Jednak na

mobile: +48.501.760.490

końcu procesu koncepcyjnego powstał pomysł na bardzo

email: igor.gnot@activeweb.pl

nowoczesny serwis dla lekarzy zajmujących się leczeniem alergii.


Alergia-med.pl Nowoczesne leczenie alergii


Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.509.524.595 rafal.kowalczyk@activeweb.pl


Gastropraktyka Portal lekarza praktyka


Rafał Kowalczyk Sales Officer

Zapomnijnarok.pl and Aclasta.pl are twin services for patients and physicians. In a very simple way we inducted distinction

phone: +48.22.894.06.30

between them by using suitable graphics, but in the same

mobile: +48.509.524.595

time preserving their consistency.

rafal.kowalczyk@activeweb.pl


Zapomnijnarok.pl & Aclasta.pl Strona dla lekarzy i pacjentów dotycząca osteoporozy


Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.509.524.595 rafal.kowalczyk@activeweb.pl


Astma-ciezka.pl

Strona informacyjna dla pacjentów oraz portal społecznościowy dla lekarzy


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl

.


Ministry of Health

Strona informacyjna dla pacjentów oraz portal społecznościowy dla lekarzy


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl

.


Pulse of Medicine Strona informacyjna


Jarosław Kędra PMO phone: +48.22.894.06.30 mobile: +48.507.027.016 jaroslaw.kedra@activeweb.pl

It’s a typical highly specialized portal and, as always in that case, we focused on adjusting it to preferences of small target group. Interesting and unusual solution is placing on the site video documentary from patient’s medical history.


Galvus

Interaktywna platforma produktowa dla lekarzy


Igor Gnot CEO phone: +48.22.894.06.31 mobile: +48.501.760.490 email: igor.gnot@activeweb.pl


VirtualCF

Europejski portal chorych na mukowiscydozÄ™


Wybrani Klienci

Ministerstwo Zd


Contact

Zapraszamy do kontaktu z w celu uzyskania szerszej informacji o usługach Activeweb:

Rafał Kowalczyk

Jarosław Kędra

Igor Gnot

Project Manager

Project Manager

CEO

phone: +48.22.894.06.30

phone: +48.22.894.06.30

phone: +48.22.894.06.30

mobile: 509524595

mobile: 507027016

mobile: 501760490

e-mail: rafal.kowalczyk@activeweb.pl

e-mail: jaroslaw.kedra@activeweb.pl

e-mail: igor.gnot@activeweb.pl

Activeweb Sp z o.o. ul. Bronikowskiego 3/2 02-796 Warszawa, NIP: 954-23-95-301, REGON: 277715454, KRS: 0000115227, Sąd Rejonowy dla m. ST Warszawy, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 50, 000 zł.


Profile for Activeweb Medical Solutions

Activeweb portfolio 2009/2010  

Milestones in innovative medical design

Activeweb portfolio 2009/2010  

Milestones in innovative medical design

Profile for activeweb
Advertisement