Page 1


2

ЗМІСТ НОМЕРА

03

УЄФА ЄВРО 2012™

Слово засновників

04

Актуально! Нові відкриття

Вибори-2012

06

Зіркова команда

Новорічне привітання Разом до світового лідерства

Народне визнання

14 16 17

Творимо історію разом!

ЖЗЛ Бізнес-астрологія Хто є хто в компанії?

10 фактів про компанію «Епіцентр К» Звернення керівництва компанії Рейтинг маркетів Візитна картка

08 09 10

Менеджмент / Теорія та практика

Privat Labels

Менеджмент / Просто про складне Середній чек

СПОРТ

18 19 20 21 22

11

Інформація про гіпермаркети

news@epicentrk.com.ua Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К». Наш журнал – результат роботи представників різних гіпермаркетів компанії. Кожен із співавторів вклав у нього частину своєї душі. Це, безперечно, доводить, що командність і прагнення до найкращого – одні з основних принципів роботи компанії «Епіцентр К». Насамперед засвідчуємо щиру повагу та вдячність засновникам ТОВ «Епіцентр К» Галині Федорівні та Олександру Володимировичу Герегам за допомогу та сприяння створенню першого корпоративного видання. Також висловлюємо вдячність Голові ТОВ «Епіцентр К» Суржик Тетяні Федорівні та виконавчому директору з питань роздрібної торгівлі Кшиштофу Буршці. Неоціненну подяку духовному наставнику Отцю Дмитру Григораку. Окрему подяку висловлюємо заступнику голови товариства зі зв’язків з громадськістю – Шиньковичу Андрію Васильовичу, а також відділу маркетингу та реклами. Корпоративний журнал підготовлено відділом ВТМ: Соловйова Олена Миколаївна, Омельянчик Іван, Виноградов Олександр. Дизайн та верстка: Тігієв Тімур, Беляєва Надія, Петренко Максим, Сидоренко Анатолій, Зайцев Іван. Літературне редагування: Рантюк Наталі. Авторський склад випуску №1: Добрянська Ганна, Долотова Ольга, Ліхожон Сергій, Трофімчук Наталія, Швець Антон, Шевчук Наталя, Шмирко Павло. Редколегія: Цар Наталія, Гунін Юрій, Паршина Ліна, Мушак Андрій, Шевчук Наталя, Дзьомбак зьомбак Оксана, Любка Микола, Трофімчук Наталія, Маліневський Володимир, Андріїшин Петро, о, Кравець Максим, Стець Анатолій, Порохнавець Вікторія, Андрійчук Вікторія, Делікатний ий Дмитро, Гончаренко Аліна, Нарчемашвілі Ревазі, Ковкрак Анастасія, Зелена Оксана, Войліченко Михайло, Волошко Лариса, Бескаравайний Ілля, Крук Людмила, Чванова Олександра, Компанієць Анна, Лисенко Сергій, Швець Антон, Оганян Маріне, Бут Юлія,, Косачов Сергій, Добрянська Анна, Ліхожон Сергій, Долотова Ольга, Петренко Олег, Базима Борис, Олійник Світлана, Нікішаєва Юлія. Корпоративний журнал ТОВ «Епіцентр К». Юридична адреса: 02139, Україна, м.Київ, Братиславська, 11. Друк: ПП «Студія Арті». Наклад: 20 000 екз.

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.

Інший світ

Таланти твої, Епіцентре

Сторінка редколегії Актуальні акції

24 25 26 Анонс слідуючого номера: Коли ми разом – ми не переможні!


3

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


4

ЕПІЦЕНТР ДЛЯ ВСІХ!

Разом

до світового

лідерст

Шановна Командо «Епіцентр К»!

О

цінюючи 2012 рік, слід зазначити, що він став для нас насиченим визначними та урочистими подіями: наша компанія стала першим в Україні національним спонсором чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012, вихованці СК «Епіцентр» здобули три нагороди на Олімпійських іграх 2012 у Лондоні, вжиті заходи щодо розвитку мережі наших гіпермаркетів. Окрім того, саме у 2012 році компанія досягла вагомих успіхів і проявила неабиякий лідерський потенціал. З огляду на світову економічну ситуацію, не варто очікувати сприятливих умов для зростання ринку.

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.

Однак, ми маємо працювати над розгалуженням мережі гіпермаркетів не лише в обласних центрах, але й районних містах, шляхом відкриття мультиформатних магазинів. У новому році ми плануємо активно розвивати

компанії, але й економіку країни в цілому. Адже кожен «Епіцентр К» – це потужний універсальний будівельногосподарський гіпермаркет національної мережі, інвестор та роботодавець. За оцінками незалежних експертів, наша компанія

Впевнені, що стабільний розвиток ТОВ «Епіцентр К» позитивно вплине не лише на економічну стабільність компанії, але й економіку країни в цілому. такі напрямки: «ДЕКО», «Садовий Центр», «Дитячі товари», «Спортивні товари», «Канцелярські товари» та «Побутова техніка». Впевнені, що стабільний розвиток ТОВ «Епіцентр К» позитивно вплине не лише на економічну стабільність

займає лідерські позиції на ринку України та має найвищий ступінь довіри споживачів, підтверджений успіхами на міжнародному рівні. Зокрема, ТОВ «Епіцентр К» є переможцем Міжнародного фестивалю «Вибір року» в Україні в


5

ЕПІЦЕНТР ДЛЯ ВСІХ!

тва 2006-2012 роках у номінації «Мережа року гіпермаркетів будівельних матеріалів», лауреатом щорічної Національної премії «Український Торговельний Олімп», а також Всенародного конкурсу-рейтингу «Бренд року».

націленість на результат – це стабільне стабільного благополуччя кожної родини. Зі свого досвіду ми знаємо, що натхнення віддаватися своїй справі живе в кожній людині, варто лише допомогти їй відкрити його у собі.

капіталізації підприємства. Саме завдяки плідній і наполегливій праці нашої команди, ми можемо запевнити, що «Епіцентр К» – це спосіб життя успішних людей, тих, хто прагне працювати, а також професійно і особистісно

Гордість за спільні досягнення та за стабільний і стрімкий розвиток компанії – це міцна основа, на якій ґрунтується наш корпоративний дух.

Наше завдання – найкраще задовільняти потреби наших покупців. У цьому полягає проста та дієва філософія нашої компанії – максимальна увага і турбота про наших клієнтів. Безперечно, все геніальне – просто. Натхненна праця

Наразі в ТОВ «Епіцентр К» працюють понад 25000 співробітників. Ми цілком розуміємо, що одним із факторів лідерства компанії є її бездоганна репутація, імідж та корпоративний дух. Адже на сьогодні ці складові є важливою частиною

зростати! Відрадно, що успіхи компанії знаходять відгук у серці кожного співробітника. Гордість за спільні досягнення та за стабільний і стрімкий розвиток компанії – це міцна основа, на якій ґрунтується наш корпоративний дух.

Слід зазначити, що саме такий колектив може досягти стратегічну мету – стати одним із СВІТОВИХ ЛІДЕРІВ роздрібної DIY торгівлі. Від щирого серця дякуємо кожному з вас за сумлінну працю, а також вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай всі заплановані в наступному році звершення здійсняться, а в оселях кожного працівника компанії «Епіцентр К» завжди панує добробут, любов та родинне тепло!

З повагою Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


6

ВИБОРИ-2012

НАРОДНЕ ВИЗНАННЯ «Епіцентр К» отримав свого народного депутата України Свою перемогу на 192-му виборчому окрузі Олександр Володимирович Герега справедливо може назвати перемогою компанії, тому що під час понад 700 зустрічей з виборцями, проведених ним та його довіреними особами, «Епіцентр К» завжди був у центрі неабиякої уваги.

ід час усієї виборчої кампанії в кожного агітатора на вустах звичайно було слово «Епіцентр». Адже це – велика справа життя Олександра Володимировича, через неї виборці мали можливість оцінити найвищий рівень його управлінського таланту, здібність досягати поставленої мети, – ділиться своїми враженнями керівник виборчої кампанії Олександра Гереги, а нині заступник Голови товариства «Епіцентр К» зі зв’язків з громадськістю Андрій Шинькович. – Ми завжди запитували виборців, чи були вони в одному з гіпермаркетів «Епіцентр К», а також чи він подобається їм. Ми не зустріли жодного мешканця чотирьох районів Хмельниччини, що входили до округу, який би дав негативну відповідь щодо Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

«Епіцентр К». Олександру Володимировичу довелось взяти участь в серйозній боротьбі, але, в першу чергу, це була боротьба за повернення людям надії і віри, зокрема, віри в справжнє чоловіче слово, в те, що зміни можуть відбуватись тоді, коли з’являється потужний лідер. «Я сподівався, що в мене будуть гідні суперники, які б так само, як я і моя команда будували б, ремонтували, облаштовували комп’ютерні класи у школах. Однак мої політичні суперники воювали лише пустослів’ям, а до конкретних справ у них руки не доходили. Отже, головним моїми суперниками стали руїни та криза, а саме: криза людської свідомості, руїни надій на краще майбутнє та віри у власні сили. Їх ми подолали і попереду велика робота з відродження Хмельниччини».

№1, Січень 2013 р.

Олександр Володимирович Герега вважає, що в школах потрібно запровадити обов’язковою дисципліною Слово Боже як основу духовного виховання дітей.

На 192-му окрузі немає школи, якій би не приділив свою увагу Олександр Володимирович Герега.


7

ВИБОРИ-2012

Протягом останнього року Олександр Володимирович вивчав стан справ рідної Хмельниччини, реальне життя людей та разом із фахівцями працював над програмою відродження та соціально-економічного розвитку Хмельниччини. Із земляками, які потребують допомоги, Олександр Володимирович спілкується особисто.

Олександр Володимирович Герега з вихованцями спортивного клубу «Епіцентр» в м. Городок.

Подарунок мешканцям с. Кузьмин. Головним пріоритетом цивілізованого суспільства було, є і буде збереження здоров’я людини, попередження розвитку хвороб та інвалідності, оскільки в системі людських цінностей здоров’я має особливе значення – при його втраті або суттєвому погіршенні все інше втрачає свій сенс. Здорова нація – головний соціальний критерій розвитку і благополуччя суспільства. За пропозицією Олександра Володимировича в центральній частині м. Городка буде побудовано спорткомплекс єврокласу. На сьогодні народний депутат України Олександр Володимирович Герега демонструє приклад усім іншим новообраним депутатам, як потрібно працювати на своєму окрузі для тих людей, які обрали і висловили довіру, працювати з перших днів свого депутатства. Наразі вже встановлено першу колону каркасу спорткомплексу.

Олександр Володимирович Герега вітає польську гімназію з Днем Народження.

Народна артистка України Оксана Білозір з сольним концертом в підтримку Олександра Володимировича Гереги. «Вітаю усіх вас, шановні земляки, із світлим Днем Перемоги, – сказав Олександр Володимирович Герега. – Велика вдячність і низький уклін вам, дорогі наші ветерани. Ми пам’ятатимемо ваш подвиг навіки. А для сьогоднішнього покоління я буду робити все, щоб вони мали можливість і працювати, і відпочивати». Олександр Володимирович Герега на виборчій дільниці №680194, м. Городок, 28 жовтня 2012 року. Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


8

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


9

КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ Будуймо разом!

Шановні Колеги! Перед Вами – перший випуск нашого корпоративного видання, яке, я маю щиру надію, стане надійним джерелом інформації та ефективним помічником для співробітників компанії.

В

певнена, що корпоративний журнал повинен виконувати не лише інформативну роль. Це також інструмент впровадження філософії нашої компанії на усіх рівнях, виховання корпоративної культури та лояльності серед співробітників, підтримки командного духу. Адже дуже важливо, щоб кожен, хто присвятив своє професійне життя компанії, поділяв спільну ідею та знаходився в міцному емоційному зв’язку з усіма членами нашої великої родини, ім’я якої – ТОВ «Епіцентр К». Рік, що минає, став плідним та насиченим важливими подіями в корпоративному житті. Він пройшов під знаком вдосконалення бізнес-процесів, розвитку торговельної мережі, закріплення компанії на ринку країни в якості цінового лідера. Успіхи 2012 року довели, що кожен за

Ш

ановні Колеги! Насамперед я хочу всім подякувати за особистий внесок кожного в загальну справу розвитку і процвітання компанії, за досягнення добрих результатів роботи у році, що минає. Адже компанія – це, в першу чергу, люди, які в ній працюють. І ми довели, що ТОВ «Епіцентр К» є дружною та професійною командою, яка може вирішувати найскладніші завдання. Розуміння цього дозволяє нам з впевненістю дивитися у майбутнє. В наступних наших планах – відкриття 7-го магазину мережі в місті Києві площею 35 тис. м2 та 2-го у місті Львові (до 30 тис. м2).

нас є неповторною особистістю і готовий докладати максимум зусиль задля особистого професійного зростання, розвитку компанії, а також найголовніше – для задоволення потреб наших клієнтів. Саме завдяки нашій наполегливій праці в кожному гіпермаркеті мережі клієнти мають змогу відвідати відділ «Деко», в асортименті якого поєдналися три ключові напрями: посуд, текстиль та подарунки. Більше ніж 30 000 товарних позицій покликані задовольнити найвибагливіші потреби українців. Окрім того, стрімкий розвиток у 2012 році департаментів «Дитячі товари», «Спортивні товари», «Канцелярські товари» та «Побутова техніка», я впевнена, допоможе нам зміцнити свої позиції на ринку. Попереду новий, 2013-й рік. У наступному році ми маємо роз-

ширити нашу торговельну мережу, розробити нові ексклюзивні формати співпраці з клієнтами та ще більш міцно закріпитися на лідерських позиціях. Наші прийдешні успіхи залежать від особистого внеску кожного з нас. І я цілком впевнена, що любов до

Модернізація очікує і перший магазин компанії в Києві, з якого розпочалася наша переможна експансія на український ринок. Він отримає більш сучасний вигляд та буде розширений до 30 тис. м2. Також пріоритетним напрямком розвитку стане впровадження програми розширення нашої мережі гіпермаркетів у районних центрах України. Незважаючи на труднощі, викликані нестабільним економічним становищем у світі, ми з неабиякими сподіваннями у душі і світлою надією очікуємо настання Нового року та Різдва Христового – вісників оновлення, мрій і сподівань. Як справжній християнин

хочу побажати всім, щоб ми у здоров’ї, злагоді і достатку дочекалися лише благополучних змін, щоб їх постійно ставало більше, та завдяки своїм успіхам кожен з працівників компанії зміг знайти власне фото на сторінках нашого видання.

...любов до свого діла, самовіддача та натхненна праця дозволять втілити в життя усі наші найамбітніші плани. свого діла, самовіддача та натхненна праця дозволять втілити в життя усі наші найамбітніші плани. Шановні Колеги! У ці святкові дні я маю честь від свого імені та від імені всього керівництва

компанії «Епіцентр К» сердечно привітати вас та ваші родини з наступаючим Новим 2013-м роком та Різдвом Христовим! Нехай кожен день життя наближає вас до здійснення задуманого! Нехай поменшає проблем, побільшає радісних подій! Зичу, аби ви самі, ваші рідні й друзі мали міцне здоров’я. І хай у Новому році вас не залишає Віра, підтримує Надія, допомагає Любов. Щастя вам, щедрої долі, радощів та натхнення, гарного настрою та гармонії на кожний день!

З повагою та найкращими побажаннями Голова ТОВ «Епіцентр К» Суржик Тетяна Федорівна

З повагою та найкращими побажаннями Генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Михайлишин Петро Йосипович

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


«Найбільший будівельно-господарський гіпермаркет формату DIY у світі» та «Найкоротший термін будівництва будівельно-господарського гіпермаркету формату DIY у світі»

Такими номнаціями 27 та 28 березня 2010 року нагороджено ТОВ “Епіцентр К” на вул. Берковецькій, 6-В.

«Найбільший у світі будівельно-господарський гіпермаркет на одному поверсі»

3-4 грудня 2011 р нагороджено Гіпермаркет “Епіцентр К” на вулиці Григоренка, 40.

Є комплексним показником, та включає в себе наступні зважені параметри: • виторг на м2 площі; • виторг на правцівника; • динаміку приросту тощо.

«

За даними Grant Thornton * - за даними 11-ти місяців 2012 року.

»


11

ВІЗИТНА КАРТКА Покупець завжди правий!

S

14200 м2 Дата відкриття: 06.12.2003 Телефон: (044) 561-27-85 Директор: Бицюра Надія Кирилівна Адреса: вул. Братиславська, 11

м. Київ К1

500 прац.

Кількість паркомісць: 330 S «Садовий центр»: Кількість покупців (міс.): ≈200000 S «Деко»: 503 м2 Кількість доставок (міс.): ≈1200 S «Епік»: -

м. Київ К2

921 прац.

Дата відкриття: 26.03.2005 Директор: Шеремет Максим Миколайович Кількість паркомісць: 1100 Кількість покупців (міс.): ≈279000 Кількість доставок (міс.): ≈1167

м. Київ К3

933 прац.

Дата відкриття: 03.12.2005 Директор: Гончаров Володимир Валентинович Кількість паркомісць: 1044 Кількість покупців (міс.): ≈345249 Кількість доставок (міс.): ≈2073

м. Київ К4

246 прац.

Дата відкриття: 14.06.2008 Директор: Шихненко Сергій Михайлович Кількість паркомісць: 100 Кількість покупців (міс.): ≈60000 Кількість доставок (міс.): ≈400

м. Київ К5

366 прац.

Дата відкриття: 6.12.2009 Директор: Роговська Світлана Іванівна Кількість паркомісць: 164 Кількість покупців (міс.): ≈110000 Кількість доставок (міс.): ≈700

м. Київ К6

1060 прац.

Дата відкриття: 12.12.2009 Директор: Сушко Вадим Миколайович Кількість паркомісць: 1240 Кількість покупців (міс.): ≈260000 Кількість доставок (міс.): ≈1556

м. Вінниця

385 прац.

S

37200 м2 Телефон: (044) 206-26-03 Адреса: вул. Кільцева дорога, 1-Б S «Садовий центр»: 2200 м2 S «Деко»: 2323 м2 S «Епік»: -

S

S 11

000 м2

42462 м2 Телефон: (044) 594-51-45 Адреса: просп. Григоренко, 40

Дата відкриття: 24.11.2012 Телефон: (0624) 55-99-22 Директор: Чуркіна Марина Іллівна Адреса: вул. Жукова, 7

S «Садовий центр»: 2164 м2 S «Деко»: 4197 м2 S «Епік»: 1760 м2

Кількість паркомісць: 464 S «Садовий центр»: 540 м2 Кількість покупців (міс.): ≈55351 S «Деко»: 465 м2 Кількість доставок (міс.): ≈656 S «Епік»: 120 м2

м. Горлівка

285 прац.

S

10700 м2 Телефон: (044) 585-76-63 Адреса: вул. Віскозна, 4 S «Садовий центр»: S «Деко»: S «Епік»: -

м. Дніпропетровськ 1

540 прац.

S 14

000 м2

Телефон: (044) 561-24-10 Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Кришталева, 6 S «Садовий центр»: S «Деко»: 704 м2 S «Епік»: -

м. Дніпропетровськ 2

540 прац.

S 56

600 м2

545 прац.

S 21

200 м2

Дата відкриття: 30.10.2010 Телефон: (0432) 50-80-08 Директор: Іванов Андрій Георгійович Адреса: с. Зарванці, вул. Хмельницьке шосе, 1-A Кількість паркомісць: 496 S «Садовий центр»: 2 200 м2 Кількість покупців (міс.): ≈82000 S «Деко»: 1 149 м2 Кількість доставок (міс.): ≈693 S «Епік»: 400 м2

Дата відкриття: 10.12.2011 Директор: Пушкаренко Віталій Михайлович Кількість паркомісць: 700 Кількість покупців (міс.): ≈135000 Кількість доставок (міс.): ≈1300

м. Донецьк 1

Телефон: (044) 206-26-06 Адреса: вул. Берковецька, 6-В S «Садовий центр»: 4200 м2 S «Деко»: 4600 м2 S «Епік»: 1700 м2

Дата відкриття: 07.07.2007 Директор: Проценко Олександр Олексійович Кількість паркомісць: 520 Кількість покупців (міс.): ≈106 726 Кількість доставок (міс.): ≈1157

Дата відкриття: 13.12.2008 Директор: Гальчук Геннадій Петрович Кількість паркомісць: 513 Кількість покупців (міс.): ≈134728 Кількість доставок (міс.): ≈1350

м. Донецьк 2

528 прац.

Дата відкриття: 18.08.2012 Директор: Роженко Сергій Анатолійович Кількість паркомісць: 727 Кількість покупців (міс.): ≈120000 Кількість доставок (міс.): ≈1000

S

29400 м2 Телефон: (056) 787-25-00 Адреса: смт Ювілейне, вул. Бабенка, 25 S «Садовий центр»: 2700 м2 S «Деко»: 3 258 м2 S «Епік»: 330 м2

S

30100 м2 Телефон: (056) 787-32-50 Адреса: вул. Запорізьке шосе, 62-К S «Садовий центр»: 2 180 м2 S «Деко»: 2 741 м2 S «Епік»: 820 м2

S

30850 м2 Телефон: (0623) 21-56-80 Адреса: м. Макіївка, вул. 250-річчя Донбасу, 74 S «Садовий центр»: 1 885 м2 S «Деко»: 9 695 м2 S «Епік»: -

S

28000 м2 Телефон: (062) 334-97-87 Адреса: вул. Шутова, 37 S «Садовий центр»: 2200 м2 S «Деко»: 3200 м2 S «Епік»: 1344 м2

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


12

ВІЗИТНА КАРТКА Найбільший гіпермаркет формату DIY у світі – «ЕпіЦентр»-К6. Його площа – більше 56 000 м2

S 18

700 м2

м. Запоріжжя

м. Луцьк

S

21600 м2 Телефон: (0332) 28-00-40 Адреса: с. Липини, вул. Окружна, 37 S «Садовий центр»: 1296 м2 S «Деко»: 2130 м2 S «Епік»: -

Телефон: (061) 280-44-22 Адреса: вул. Запорізка, 1-В

450 прац.

Дата відкриття: 03.07.2010 Директор: Константинов Олександр Олександрович Кількість паркомісць: 334 Кількість покупців (міс.): ≈120000 Кількість доставок (міс.): ≈1300

м. Івано-Франковськ

23500 м2 Телефон: (0342) 55-70-90 Адреса: вул. Івасюка, 17

м. Львів 25908 м2 Дата відкриття: 7.10.2006 Телефон: (032) 295-67-67 Директор: Панасюк Тарас Григорович Адреса: вул. Городоцька, 302

410 прац.

Дата відкриття: 30.06.2007 Директор: Юлинський Михайло Миколайович Кількість паркомісць: 355 Кількість покупців (міс.): ≈127715 Кількість доставок (міс.): ≈733

S «Садовий центр»: 1 756м2 S «Деко»: 1596 м2 S «Епік»: 498 м2

520 прац.

Кількість паркомісць: 980 S «Садовий центр»: Кількість покупців (міс.): ≈147205 S «Деко»: 1550 м2 Кількість доставок (міс.): ≈790 S «Епік»: -

275 прац.

м. Кам’янець-Подільський 11010 м2 Дата відкриття: 17.09.2011 Телефон: (3849) 6-49-99 Директор: Клепас Валерій Іванович Адреса: вул. Хмельницьке шосе, 11 Кількість паркомісць: 783 S «Садовий центр»: 540 м2 Кількість покупців (міс.): ≈30000 S «Деко»: 552 м2 Кількість доставок (міс.): ≈375 S «Епік»: -

332 прац.

Дата відкриття: 17.12.2011 Директор: Замбурска Ірина Вікторівна Кількість паркомісць: 756 Кількість покупців (міс.): ≈50000 Кількість доставок (міс.): ≈583

356 прац.

Дата відкриття: 09.04.2011 Директор: Ратушний Андрій Григорович Кількість паркомісць: 480 Кількість покупців (міс.): ≈70527 Кількість доставок (міс.): ≈765

401 прац.

Дата відкриття: 29.12.2007 Директор: Вознюк Євгеній Васильович Кількість паркомісць: 351 Кількість покупців (міс.): ≈97890 Кількість доставок (міс.): ≈672

509 прац.

Дата відкриття: 13.10.2007 Директор: Пономарьов Сергій Вікторович Кількість паркомісць:480 Кількість покупців (міс.): ≈106500 Кількість доставок (міс.): ≈990

399 прац.

Дата відкриття: 31.12.2011 Директор: Воронюк Наталія Вікторівна Кількість паркомісць: 457 Кількість покупців (міс.): ≈66000 Кількість доставок (міс.): ≈700

S «Садовий центр»: 740 м2 S «Деко»: 1810 м2 S «Епік»: 500 м2

352 прац.

S

S

S

700 м2

м. Миколаїв

Телефон: (052) 235-36-90 Адреса: вул. Попова, 8 S «Садовий центр»: 864 м2 S «Деко»: 1000 м2 S «Епік»: -

329 прац.

550 м2

441 прац.

м. Одеса 2

21700 м2 Телефон: (048) 750-84 -30 Адреса: просп. М. Жукова, 99

410 прац.

Дата відкриття: 08.08.2008 Директор: Колесников Станіслав Володимирович Кількість паркомісць: 380 Кількість покупців (міс.): ≈107790 Кількість доставок (міс.): ≈850

700 м2

№1, Січень 2013 р.

000 м2

Телефон: (048) 750-84 -50 Адреса: Овідіопольська дорога, 1 S «Садовий центр»: 2753 м2 S «Деко»: 1117 м2 S «Епік»: -

м. Одеса 1

Телефон: (0642) 35-17-90 Адреса: вул. Відродження, 1 S «Садовий центр»:1557 м2 S «Деко»: 2020 м2 S «Епік»: 400 м2

S 11

Дата відкриття: 23.12.2006 Директор: Орлов Олександр Валерійович Кількість паркомісць: 989 Кількість покупців (міс.): ≈106516 Кількість доставок (міс.): ≈833

S 24

м. Луганськ 2

805 м2

301 прац.

700 м2

Телефон: (0642) 50-74-77 Адреса: вул. Андрія Ліньова, 124 S «Садовий центр»: 3200 м2 S «Деко»: 3300 м2 S «Епік»: -

S 15

Дата відкриття: 03.09.2011 Директор: Шарак Анатолій Федорович Кількість паркомісць: 530 Кількість покупців (міс.): ≈50000 Кількість доставок (міс.): ≈486

S 27

м. Луганськ 1

S «Садовий центр»: 1295 м2 S «Деко»: 2010 м2 S «Епік»: 250 м2

Кількість паркомісць: 600 S «Садовий центр»: Кількість покупців (міс.): ≈57590 S «Деко»: 379 м2 Кількість доставок (міс.): ≈ 703 S «Епік»: -

м. Мукачево

Телефон: (0564) 62-00-98 Адреса: вул. Бикова, 33 S «Садовий центр»: S «Деко»: 2200 м2 S «Епік»: -

S

21600 м2 Телефон: (062) 953-95-30 Адреса: просп. Леніна, 130

Дата відкриття: 22.12.2007 Телефон: (0512) 76 -60 -76 Директор: Кублій Ігор Анатолійович Адреса: просп. Жовтневий, 234-В

S 20

м. Кривий Ріг

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

м. Маріуполь

S 16

м. Кіровоград

Дата відкриття: 25.09.2010 Директор: Гребініченко Тарас Іванович Кількість паркомісць: 550 Кількість покупців (міс.): ≈59384 Кількість доставок (міс.): ≈587

Телефон: (3131) 3 -80 -80 Адреса: вул. Лавківська, 1-Д S «Садовий центр»: 514 м2 S «Деко»: 550 м2 S «Епік»: -

S 30

000 м2

S

S «Садовий центр»: S «Деко»: 2000 м2 S «Епік»: 600 м2


13

ВІЗИТНА КАРТКА «Епіцентр» для всіх! м. Полтава

S 27

700 м2

м. Харків 1

Дата відкриття: 21.10.2006 Телефон: (0532) 51-91 -71 Директор: Суржик Лариса Сергіївна Адреса: Київське шосе, 41

436 прац.

Кількість паркомісць: 350 S «Садовий центр»: 1500 м2 Кількість покупців (міс.): ≈110356 S «Деко»: 193 4 м2 Кількість доставок (міс.): ≈900 S «Епік»: 427 м2

399 прац.

Дата відкриття: 29.11.2008 Директор: Якимович Юрій Володимирович Кількість паркомісць: 265 Кількість покупців (міс.): ≈80310 Кількість доставок (міс.): ≈878

м. Рівне

м. Севастополь

387 прац.

Дата відкриття: 12.11.2011 Директор: Романенко Олександра Сергіївна Кількість паркомісць: 537 Кількість покупців (міс.): ≈78493 Кількість доставок (міс.): ≈890

м. Сімферополь

518 прац.

433 прац.

Дата відкриття: 11.12.2010 Директор: Севастьянов Олександр Валерійович Кількість паркомісць: 320 Кількість покупців (міс.): ≈78000 Кількість доставок (міс.): ≈1282

375 прац.

Дата відкриття: 13.10.2012 Директор: Шеховцов Олег Вікторович Кількість паркомісць: 550 Кількість покупців (міс.): ≈67000 Кількість доставок (міс.): ≈543

385 прац.

Дата відкриття: 15.12.2007 Директор: Паюк Віктор Станіславович Кількість паркомісць: 482 Кількість покупців (міс.): ≈110436 Кількість доставок (міс.): ≈642

415 прац.

Дата відкриття: 19.07.2008 Директор: Акопян Армен Размікович Кількість паркомісць: 456 Кількість покупців (міс.): ≈130000 Кількість доставок (міс.): ≈1050

396 прац.

Дата відкриття: 02.03.2007 Директор: Танько Дмитро Михайлович Кількість паркомісць: 540 Кількість покупців (міс.): ≈75150 Кількість доставок (міс.): ≈486

378 прац.

Дата відкриття: 24.09.2011 Директор: Санковський Ігор Мечиславович Кількість паркомісць: 469 Кількість покупців (міс.): ≈60800 Кількість доставок (міс.): ≈1150

S 26

000 м2

м. Харків 2

S 22

410 м2

м. Херсон

Телефон: (0692) 47-75 -47 Адреса: вул. Отрадна, 15 S «Садовий центр»: 4000 м2 S «Деко»: 1585 м2 S «Епік»: 440 м2

S 26

400 м2

м. Хмельницький

Дата відкриття: 24.12.2011 Телефон: (0652) 66-96 -26 Директор: Косолап Наталія Юріївна Адреса: просп. Перемоги, 245

429 прац.

Кількість паркомісць: 380 S «Садовий центр»: 2341 м2 Кількість покупців (міс.): ≈68000 S «Деко»: 1745 м2 Кількість доставок (міс.): ≈472 S «Епік»: 690 м2

9540 м2 Телефон: (03245) 42-555 Адреса: вул. О.Ольжича, 18

Кількість паркомісць: 160 Кількість покупців (міс.): Кількість доставок (міс.):

S «Садовий центр»: 162 м2 S «Деко»: 480 м2 S «Епік»: 144 м2

м. Стрий

227 прац.

S

Дата відкриття: 15.12.2012 Директор: Гасій Юрій Григорович

м. Тернопіль Дата відкриття: 16.02.2008 Директор: Зінько Ірина Іванівна

S 15

751 м2

Кількість паркомісць: 298 S «Садовий центр»: Кількість покупців (міс.): ≈67800 S «Деко»: 457 м2 Кількість доставок (міс.): ≈495 S «Епік»: -

259 прац.

Дата відкриття: 06.09.2008 Директор: Витвицький Олег Зеновійович Кількість паркомісць: 159 Кількість покупців (міс.): ≈50000 Кількість доставок (міс.): ≈430

м. Ужгород

м. Черкаси

м. Чернівці

Телефон: (0352) 47-62 -00 Адреса: вул. Поліська, 7

327 прац.

S 13

м. Чернігів

000 м2

Телефон: (0312) 65-55-10 Адреса: вул. Баб’яка, 7/1 S «Садовий центр»: S «Деко»: 1676 м2 S «Епік»: -

000 м2

Дата відкриття: 02.06.2007 Телефон: (057) 766-79 -87 Директор: Бородай Олександр Адреса: просп. Гагаріна, 352 Петрович Кількість паркомісць: 995 S «Садовий центр»: 2208 м2 Кількість покупців (міс.): ≈120400 S «Деко»: 2710 м2 Кількість доставок (міс.): ≈2000 S «Епік»: 490 м2

Телефон: (0362) 46-02 -70 Адреса: вул. Макарова, 17 S «Садовий центр»: 857 м2 S «Деко»: 2800 м2 S «Епік»: 520 м2

S 26

S 22

300 м2

Телефон: (057) 766-12 -40 Адреса: вул. Архітекторів, 7, Олексіївка S «Садовий центр»:1440 м2 S «Деко»: 2800 м2 S «Епік»: -

S 20

630 м2

Телефон: (0552) 32-65 -75 Адреса: Бериславське шосе, 17 S «Садовий центр»: 904 м2 S «Деко»: 2290 м2 S «Епік»: 431 м2

S 23

300 м2

Телефон: (0382) 78-47-67 Адреса: вул. Зарічанська, 11/4 S «Садовий центр»: 1760 м2 S «Деко»: 2598 м2 S «Епік»: -

S 18

000 м2

Телефон: (0472) 33-92-88 Адреса: вул. 30-років Перемоги, 29 S «Садовий центр»: 2200 м2 S «Деко»: 1158 м2 S «Епік»: 400 м2

S 27

260 м2

Телефон: (0372) 58-62-60 Адреса: вул. Хотинська, 10-А S «Садовий центр»: 1974 м2 S «Деко»: 2100 м2 S «Епік»: 835 м2

S 21

700 м2

Телефон: (0462) 97-52-12 Адреса: с. Новоселівка, вул. Шевченка, 57 S «Садовий центр»: 1530 м2 S «Деко»: 1650 м2 S «Епік»: 377 м2

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


16

АКТУАЛЬНО. НОВІ ПРОЕКТИ ТА ВІДКРИТТЯ Найдовша центральна алея знаходиться в гіпермаркеті м.Херсон –

ДОНЕЦЬК-2

ХЕРСОН

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» підтвердила свій статус компанії, що постійно прагне розвитку та вдосконалення. Визначною подією не тільки для нас, а й для Донеччини, стало відкриття 18 серпня 2012 року нового гіпермаркету «Епіцентр К», вже другого в Донецьку та 37-го в Україні. Цей сучасний двоповерховий красень-гіпермаркет, загальною площею понад 30 тис. кв.м., своїм асортиментом та спектром послуг може задовольнити найвибагливіші потреби споживачів. Професійна команда з п’ятисот співробітників, кожного дня плідно працює, щоб наші покупці мали можливість отримати не тільки кваліфіковану консультацію, а й провести приємно час в стінах гіпермаркету, взявши

участь в майстер-класах, а малеча – завітавши на дитячі свята. Не зважаючи на молодий вік, гіпермаркет вже став володарем рекорду. 30 листопада був виданий рекордний касовий чек довжиною в 3 метри! Касир Юлія Гришина не приховувала своєї щирої радості від встановлення цього рекорду. За словами директора гіпермаркету Сергія Роженка, цей рекорд – найкраще засвідчення тієї довіри, яку надають покупці компанії «Епіцентр К».

Кшиштоф Буршка Виконавчий директор з питань роздрібної торгівлі

1 грудня 2012 року в гіпермаркеті «Епіцентр К» в Хмельницькому відбулася визначна подія – відкриття «Садового центру», а також секцій спортивних товарів, побутової техніки та новорічного ярмарку. Наполеглива праця співробітників гіпермаркету дала вражаючий результат – у відвідувачів «Садового центру» з перших кроків складається враження, що вони потрапили на

13 жовтня 2012 року в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці в Херсоні відбулося урочисте відкриття 38-го гіпермаркету національної мережі «Епіцентр К». Новий магазин, розташований за адресою Бериславське шосе, 17, став першим гіпермаркетом мережі в Херсонській області. Найбільший гіпермаркет товарів для будівництва та ремонту займає площу 25 500 м2 з паркінгом на 550 місць. До речі, херсонський «Епіцентр К» встановив національний рекорд – довжина його торгових залів становить 348 метри. Як розповів директор закладу Олег Шеховцов, гіпермаркет надав робочі місця 375 жителям міста та став одним з найбільших та успішних інвестиційних проектів в регіоні. До

Коментар експерта

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

348 м

казковий тропічний острів. Розмаїття рослин та затишний інтер’єр створюють комфортну атмосферу, а широкий вибір товарів задовольнить потреби будь-якого садівника. Поруч з «Садовим центром» відкрився новорічний ярмарок, експозиція якого захоплює своєю красою. Окрім новорічних прикрас та ялинок в цьому залі знаходиться й улюблене місце малечі – зоокуточок, де живуть фретки та папуги. Нові секції спортивних товарів та побутової техніки стають у нагоді хмельничанам при виборі новорічних подарунків. Команда гіпермаркету робить усе, щоб створити у відвідувачів веселий новорічний настрій та подарувати задоволення від святкових покупок.

№1, Січень 2013 р.

Бути лідером непросто. Для того щоб ним залишатися, потрібно завжди «дивувати» покупця та постійно бути новатором у всьому. Покупець завжди робить вибір на користь тих, хто його розуміє та цінує. Тому нами було розширено лінійки існуючої продукції та введено нові групи товарів, такі як «Дитячі товари», «Спорттовари» та «Канцелярія» для задоволення всіх потреб покупців. «Епіцентр К» вже давно перетворився з магазину будівельних матеріалів у мультиформатний гіпермаркет товарів для дому та життя й дозволяє реалізовувати найсміливіші задуми клієнта. «Покупець завжди правий» – не просто гасло для компанії «Епіцентр К», а основа діяльності.

послуг відвідувачів, кількість яких в середньому 67 тисяч на місяць – найбільший в регіоні вибір товарів для дому, ремонту та будівництва, а також окремі секції товарів департаменту «Дитячі товари» та «Канцтовари». Працівники херсонського «Епіцентру К» впевнені, що їх молодий, професійний та дружній колектив стане надійним помічником в створенні сучасного комфорту та затишку в оселях херсонців.

ГОРЛІВКА Гіпермаркет “Епіцентр К” в місті Горлівка був відкритий 24 листопада 2012 року. Його загальна площа складає 11 010 м2 і вона є найбільшою серед торговельних гіпермаркетів міста. До моменту відкриття кожен з 280-ти співробітників пройшов крізь важкий період затоварювання маркету, де здобув великий досвід та доказав, що саме він вартий працювати в нашій професійній команді. Все місто з нетерпінням чекало на відкриття, і тому кількість відвідувачів в цей день була неймовірно велика. Перший покупець отримав можливість безкоштовно винести з магазина все, що забажає, при одній умові: встигнути за дві хвилини

обрати товар та пронести його крізь певну касу. І таки щасливчик встиг це зробити і отримав товар на суму 5500 грн. абсолютно безкоштовно! За словами в.о. директора гіпермаркету Марини Чуркіної, команда співробітників в дні відкриття працювала до останнього клієнта, і тому двері гіпермаркету зачинялися не раніше опівночі. «Звичайно ж, ми раді кожному нашому відвідувачу і тому готові працювати стільки, скільки потрібно заради подальшого процвітання нашої компанії» – зазначила Марина Чуркіна.


17

КОМАНДА Втілюємо в життя найсміливіші задуми!

Буршка

Дата народження: 21.04.1975 Освіта: Вищий заклад інформатики та управління (м. Бельсько-Бяла, Польща). Посада: Виконавчий директор з питань роздрібної торгівлі. Стаж роботи в компанії: більше 6 років.

Артарі-Колумб

Дата народження: 06.04.1976 Освіта: Київський інститут управління та зв’язку. Посада: Регіональний директор. Стаж роботи в компанії: більше 9 років. Початок кар’єри: Начальник відділу «Електротехніка», К-1.

Кшиштоф

Борис Юрійович

Життєве кредо: «Дивись на лідерів, роби краще за них»! Найцінніша порада у Вашому житті: «Прокинувшись вранці, подумай, що великий скарб жити, дихати і мати змогу радіти. Ви живете до тих пір, доки ви можете – будьте добрими»! – Марк Аврелій. Життєве кредо: «В житті немає нічого неможливого» . Найцінніша порада у Вашому житті: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб відносилися до тебе».

Яковлєв

Дата народження: 02.07.1967 Освіта: Нац. університет харчових технологій. Посада: Регіональний директор. Стаж роботи в компанії: більше 9 років. Початок кар’єри: Заступник директора з матеріально-технічного забезпечення.

Життєве кредо: «Життя — це бумеранг, робіть добро, і воно до вас повернеться сторицею». Найцінніша порада у Вашому житті: «Ніколи не ошукуй заради перемоги. Завжди дій чесно, залишай своїм суперникам місце на трасі», – Себастьян Феттель.

Гончаров

Дата народження: 28.02.1977 Освіта: Київський національний торговельно-економічний університет. Посада: в.о. регіонального директора. Стаж роботи в компанії: більше 7 років. Початок кар’єри: Заступник начальника відділу «Покриття для підлоги, плитка», К-2.

Життєве кредо: «Неможливого – не існує». Найцінніша порада у Вашому житті: «Кожну справу, якою займаєшся, потрібно робити максимально добре, з повною самовіддачею, всім серцем і душею або взагалі не починати її»!

Лозовий

Дата народження: 30.01.1971 Освіта: Нац. університет харчових технологій. Посада: в.о. регіонального директора. Стаж роботи в компанії: більше 5 років. Початок кар’єри: Заступник виконавчого директора ТОВ «Епіцентр К».

Життєве кредо-порада: «Не роби ніколи людям зла! Якщо тобі до снаги допомогти, то допомагай, зможеш навчити хорошому – вчи. Не зважаючи на те, що в нашому житті багато жадібності і цинізму, не можна забувати про доброту і людську мораль».

Дрозд

Дата народження: 06.07.1970 Освіта: Харківський державний технічний університет радіоелектроніки. Посада: в.о. регіонального директора. Стаж роботи в компанії: більше 6 років. Початок кар’єри: Заступник директора, К-2.

Життєве кредо: «Не стояти на місці. Постійний розвиток, навчання, досягнення нових вершин». Найцінніша порада у Вашому житті: «Якщо ти думаєш, що зможеш – ти зможеш, якщо гадаєш, що не зможеш – ти правий», Марк Твен.

Юрій Васильович

Володимир Валентинович

Вадим Миколайович

Володимир Миколайович

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


18

ЖЗЛ (життя завзятих людей) Гіпермаркет у м. Кривому Розі був побудований в рекордні строки –

68 днів

СУРЖИК ЛАРИСА СЕРГІЇВНА,

ФІЛІМОНОВ ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ,

ДИРЕКТОР ГІПЕРМАРКЕТУ, М. ПОЛТАВА

ПРОДАВЕЦЬ ВІДДІЛУ САНТЕХНІКА, М. ОДЕСА (2) Однофамілець одеського сатирика – Владислав Філімонов, за сукупніми показниками, є кращим працівником із продажів за останні декілька місяців. Ми вирішили дізнатись, яким чином він досяг таких показників за короткий період.

Наша спільна мета – створити найсприятливіші умови для будівництва, ремонту та облаштування оселі кожного мешканця України.

– Які Ваші особисті секрети формування успішної команди? На формування успішної команди необхідний тривалий час та ретельний підхід до підбору персоналу. Перевагу я надаю людям, які мають бажання працювати в команді, готові навчатись та розвиватися, поділяти наші корпоративні цінності. Результатом такого підходу є той факт, що на сьогодні 70% персоналу працює з часу відкриття маркету, а саме: 6 років (з 2006 р.). – Які якості Ви найбільше цінуєте в підлеглих? Я ціную, насамперед, енергійність, вміння працювати на результат, готовність нести відповідальність за свої дії. Головне – це вміння шукати рішення, а не проблеми. – Соціальний захист працівників гіпермаркету: що в нього входить і яку увагу Ви йому приділяєте? Компанія вкладає великі кошти у соціальне, матеріальне забезпечення своїх працівників. Це й відпустки, оплачувані лікарняні, санаторно-курортне лікування, безкоштовне харчування протягом робочого дня. Також керівництво компанії приділяє велику увагу дітям працівників. Мій особистий принцип – мати індивідуальний підхід до кожного працівника.

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

У нашій компанії працюють різні люди. Кожен зі своїм характером та вміннями. Однак всіх їх об’єднує одне: прагнення до власного професійного розвитку. Адже саме від особистого вкладу кожного залежить успіх компанії, і, як наслідок – сімейний добробут її працівників.

– Назвіть особливості полтавського регіону, які Вам, як керівнику, доводиться враховувати в організації роботи. Основною особливістю полтавського регіону можна вважати невелику кількість населення у місті Полтава, порівняно з великою концентрацією потенційних покупців у районах області. У зв’язку з цим наше завдання – забезпечити мешканців Полтавської області широким асортиментом якісних і доступних товарів, заощадити час клієнтів за допомогою надання повного спектра товарів і послуг під одним дахом. – І наостанок, що Ви побажаєте компанії «Епіцентр К» та працівникам? Бажаю процвітання та динамічного розвитку, розширення мережі гіпермаркетів на усі великі міста в Україні, представлення широкого вибору продукції, якісного обслуговування споживачів. Команда гіпермаркету «Епіцентр К» м. Полтава готова втілювати в життя всі ідеї та пропозиції для досягнення спільної мети.

№1, Січень 2013 р.

– Як саме Ви так швидко досягли такого результату? Я деякий час працював у одного з постачальників продукції до відділу «Сантехніка» нашого гіпермаркету, тому добре знаю специфіку свого товару. – Які зусилля Ви доклали, щоб одержати таке визнання? Я просто полюбляю свою роботу і з увагою та терпінням вислуховую кожного клієнта, намагаючись надати інформацію так, щоб покупець ніби сам вирішив, що саме йому потрібно купувати.

– Чи плануєте Ви своє підвищення у відділі чи в гіпермаркеті загалом? Звичайно! Мінімум – зав. секції та максимум – комерційним директором! Я бачу, що компанія швидко та динамічно розвивається, і моя мета – допомогти їй в цьому. – Щоб Ви запропонували для кращої праці відділу? У гіпермаркеті вже давно є зручна система, яку не має сенсу коригувати. Зокрема, мені дуже подобаються семінари від партнерів та внутрішні тренінги, які допомагають краще знати товар. – Що б Ви побажали іншим співробітникам ТОВ «Епіцентр К»? Любити свою роботу, тому що на роботі ми проводимо більшість часу свого життя, допомагати людям не через фінансову зацікавленість, а для того, щоб зробити дружелюбну атмосферу, завдяки якій покупці прийдуть до нас ще не один раз.

Коментар експерта Імідж компанії — це, перш за все, професійна робота персоналу усіх рангів та посад, а так як наша компанія є торговою, то неймовірно важливим є вміння продавати. Владислав Філімонов — це яскравий приклад, як це потрібно робити якісно, а найкращою оцінкою його роботи є чисКолесніков Станислав Володимирович, ленні відгуки вдячності від задоволених директор гіпермаркету, м. Одеса(2) покупців.


19 Астрологія – наука універсальна. З її допомогою можна досліджувати будь-які явища в житті. Для цього вони повинні мати лише точку відліку в часі.

«ВСЕ, ЩО МАЄ ПОЧАТОК – МАЄ СВОЮ ДОЛЮ»

Як і будь-який аналітичний інструмент, астрологія може бути використана для аналізу структури будь-якої компанії: адже робота займає в житті кожного з нас величезне значення. Аналізом займається такий цікавий напрямок астрології як БІЗНЕС-АСТРОЛОГІЯ.

Хто керує компанією?

Хто керує маркетами?

Торговий персонал маркетів

Фінансисти, аналітики та бухгалтери

Хто нас годує?

Хто ми разом?

Працівники громадського харчування компанії

8,1% Діва

9,2% Лев

9,4% Рак

9,0% Близнюки

9,0% Телец

9,0% Овен

7,8% Риби

8,1% Водолій

7,7% Козоріг

0% Стрілець

7,9% Скорпіон

7,5% Терези

8,0% Діва

9,2% Лев

7,1% Рак

10,2% Близнюки

8,3% Телец

9,5% Овен

8,4% Риби

9,2% Водолій

Козоріг

7,7%

8,1%

8,0%

7,8%

Стрілець 7,5% Стрілець

Скорпіон

Терези 8,4%

2,4%

6,8% Стрілець

9,0%

Скорпіон

9,2%

Діва

Лев

Рак 9,1%

0%

Скорпіон

8,3%

Терези

8,3% Телец

9,0% Овен

8,8% Риби

7,5% Водолій

6,8% Козоріг

6,9% Стрілець

7,9% Скорпіон

8,0% Терези

8,3% Діва

8,9% Лев

9,3% Рак

8,7% Близнюки

8,9% Телец

9,1% Овен

8,0% Риби

8,1% Водолій

Козоріг

7,8%

9,5%

Терези

Хто рахує цифри?

7,1%

Діва

Хто продає?

11,9%

Лев

Директори маркетів

14,9%

Рак

Керівники компанії, напрямків та департаментів

Близнюки

14,0%

Близнюки

4,8% Телец

9,5% Овен

2,4% Риби

14,0% Водолій

9,5% Козоріг

2,9% Стрілець

6,8% Скорпіон

3,9% Терези

10,7% Діва

13,6% Лев

17,5% Рак

12,6% Близнюки

8,7% Телець

6,8% Овен

6,8% Риби

3,9% Водолій

Козоріг

5,8%

На сьогодні ми вирішили проаналізувати, які Знаки Зодіака задіяні в тій чи іншій сфері діяльності компанії «Епіцентр К». Також які знаки грають перші ролі в управлінні, а які в продажах? Хто нас годує і хто займається фінансами? І взагалі, який знак ГОЛОВНИЙ в нашій ієрархії?

Весь персонал компанії разом *Дослідження охоплює весь персонал компанії


20

МЕНЕДЖМЕНТ / ТЕОРІЯ і ПРАКТИКА

– довжина найдовшого касового чеку на 263 позиції, зафіксованого у мережі ТОВ «Епіцентр К»

Privat Label =

вдалий вибір

Розвиток вітчизняного роздрібного ринку крок за кроком наздоганяє європейську практику, вбираючи найкращі досягнення та найперспективніші напрацювання, одним з яких є розвиток Private Label (власна торгова марка – англ.).

В

ласні торгові марки (ВТМ) – це унікальне явище, що об’єднує продукцію, яка створюється роздрібними мережами на виробничих потужностях різноманітних виробників. Впровадження ВТМ дозволяє збільшити прибутковість, підвищити лояльність покупців та забезпечити мережі довгострокові конкурентні переваги. Уперше зазначену практику застосувала у 1869 році британська мережа Sainsbury, яка запропонувала покупцям бекон під власним іменем. Проте масовості використання товарів Privat Label набуло тільки в кінці XX ст., після того як французька компанія Carrefour у середині 70-х pp. почала реалізувати продукцію власного фасування. На сьогодні товари ВТМ широко використовуються в усьому світі, а у країнах із розвиненою роздрібною торгівлею на ВТМ приходиться практично кожен третій товар у кошику пересічного покупця (за даними ACNielsen, PLMA’s «World of Private Label» 2223.05.2012). ТОВ «Епіцентр К» постає

Впровадження ВТМ дозволяє збільшити прибутковість, підвищити лояльність покупців та забезпечити мережі довгострокові конкурентні переваги. яскравим національним лідером, що безперервно поліпшує свою діяльність та першим реалізує нові напрямки. Сегмент ВТМ динамічно розвивається і за три останні роки досяг більше 10% долі в реалізації, крім того, продажі зросли у 8 разів. Власні марки ТОВ «Епіцентр К» представлені в різних цінових сегментах, також є спеціальні категорійні бренди, що поєднуються в унікальний комбінований портфель брендів. Розподіл ВТМ за відділами часткою реалізації представлено на діаграмі. Компанія «Епіцентр К» приділяє велику увагу до якості товарів власних торгових марок (ВТМ). Ми пропонуємо нашим

2 р. 201 1 р. 201 0 р. 201

3,5%

10,1% 7,2% %

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.

Соловйова Олена Миколаївна, директор департаменту ВТМ Створення та просування нових конкурентноспроможних брендів є дуже перспективним напрямком, проте потребує постійної уваги та розвитку. Системна розробка ВТМ об’єднує сфери виробництва, маркетингу, закупівель, продажів, економіки. Важливо постійно враховувати побажання та інтереси покупців, передбачати розвиток глобальних трендів у різних галузях. Ексклюзивні марки ТОВ «Епіцентр К» – це не тільки гарантія якості й функціональної ефективності продукту, ВТМ пропонують покупцям додаткову вигоду при використанні товарів. Однією з важливих переваг ВТМ є те, що виробник самостійно не в змозі представити такого широкого ассортименту товарів стабільної якості, під одним надійним брендом.

11,3% 11,6%

90

9,6% 100

80 70

8,6% 5,1% 3,8%

2012

60 50

13,5%

Зростання частки ВТМ в реалізації мережі

Коментар експерта

клієнтам максимально широкий асортимент товарів гарантованої якості. Більшість нормативно-технічних документів передбачає широкі діапазони вимог, а для продукції ВТМ ці параметри більш жорсткі. Для нас орієнтиром за якістю є світові бренди, і ми вимагаємо від виробника якість того ж рівня. При запиті на виробництво будь-якого продукту, виробнику виставляються вимоги у вигляді технічного завдання з чітко прописаними нормами основних показників якості: фізико-механічні та органолептичні, побажання до складу продукції та кількості. ТОВ «Епіцентр К» надає першочергове значення інтересам споживачів, розуміючи, що якість та безпека товарів, які продаються у наших магазинах, є неодмінною умовою довгострокового успіху компанії та її високої репутації на ринку. Вибираючи товари власних торгових марок, ви можете бути упевнені, що робите вдалий вибір на користь оптимального співвідношення ціни та якості.

10

16,7%

20 40

30

9,5%

13,5%

Розподіл ВТМ за відділами


21

МЕНЕДЖМЕНТ / ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ Покупець завжди правий!

Середній чек

ІСТОРИЧНИЙ ФАКТ Перший касовий апарат з’явився 13 липня 1875 р., коли Дэвід Браун отримав патент на «апарат для транспортування товарів, готівкових коштів та інших невеликих вантажів». Перша система складалась з кошиків, що були підвішені до мотузкової каруселі. Продавець-консультант (як би його називали зараз) приймав від клієнта гроші та відсилав їх в кошику до касира. Касир вертав решту та товарний чек.

Найочевидніший спосіб поліпшити результати роботи магазину – це зробити так, щоб покупець завжди залишав у вашому маркеті якомога більшу суму. Саме тому середній чек є одним з найважливіших індикаторів успішної торгівлі.

Що таке касовий чек? Подивимося у тлумачний словник: «ЧЕК – талон, виданий касою підприємства, фінансової установи, яким підтверджується акт внесення у касу (сплати) певної суми».

Середній чек

А що ж таке середній чек? Середній чек виступає як індикатор вдоволення потреб, показує готовність покупців розстатися зі своїми чесно заробленими грошима. Він є віддзеркаленням вдало підібраного асортименту, якісного обслуговування продавцями-консультантами, правильного мерчендайзингу, зрозумілої викладки товару та системи навігації.

Як рахується?

Розрахувати середній чек можна, розділивши загальний обсяг продажів магазину на кількість чеків. На основі цього показника можна визначити купівельну спроможність клієнтів, ступінь їхньої лояльності, ефективність прийнятих маркетингових рішень, схильність до спонтанних покупок.

Як можна підвищити cередній чек?

Існує декілька основних способів збільшення показника середнього чека:

• впровадження акцій – стимулює виникнення незапланованих покупок. Це може бути як комплект окремих товарів за привабливими цінами, так і продаж супутніх товарів зі знижкою або ж надання їх у подарунок при здійсненні покупки на певну суму;

·

· ·

• моніторинг цін конкурентів – зниження цін на основні товари-індикатори, розглядаючи які, у покупця з’являється враження про ціноутворення у магазині в цілому;

· · · ·

• повнота асортименту – відсутність важливої категорії товару в магазині може істотно знизити показник середнього чека;

·

а

· ·

Кожена зміна цих факторів безпосередньо впливає на на показник суми середнього чека. Саме тому, дуже важливо прагнути до постійного його підвищення.

а ·

· ·

• якісна викладка товару – викладка повинна бути виразна та інтуїтивно зрозуміла покупцеві;

·

• додатковий асортимент товарів до основної покупки клієнта;

Коментар експерта

• спілкування з клієнтом – іноді продавці не пропонують дорогі товари, тому що можуть вважати їхню ціну невиправданою або ж просто не знають характеристик технічно найбільш складних моделей. Здебільшого їм просто не вистачає вміння аргументовано переключити покупця з купівлі розрекламованої недорогої моделі на більш дорогу, але більш відповідну потребам покупця. Отже, з впевненістю можна стверджувати, що застосування на практиці цих прийомів неодмінно призведе до збільшення товарообігу та позитивних результатів у торгівлі.

Урсакій Сергій Валерійович Заступник фінансового директора

Покупець практично завжди прагне знайти «своє» рішення, а не просто придбати товар. Вибираючи плитку в ванну, ми можемо і не замислюватися про те, щоб підібрати елементи, які продовжать її стиль. Коли мерчандайзер підбирає в єдиному стилі до плитки бордюр, килимок, фурнітуру – за такий набір з вдячністю за продумане стильне рішення із задоволенням голосує своїм гаманцем покупець. Культура комплексних продажів у DIY-рітейлі прийшла в Україну із Заходу. Вдало поєднуючи традиційні та нетрадиційні набори, комплексно оформлюючи спеціальні готові інтер’єрні рішення, ми допомагаємо покупцеві зробити вдалий вибір та значно скоротити час, адже похід у кожній слідуючій магазин займає

близько години – години життя покупця, яку він може витратити на відпочинок, сім’ю та інші більш цікаві заняття. Рішення про додаткову купівлю приймається за рахунок мерчандайзингу, коли на вітрині все «в тему», або за рахунок роботи продавця. Звісно краще – і те й інше. P.S. Як сказав Чичваркін Є.: «Рітейлер (продавець) повинен служити своєму єдиному богу – покупцеві».

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


22

ЕПІЦЕНТР ТА СПОРТ 22.07.2011 в Аргентині команда «Епіцентр КЗ» здобула Кубок чемпіонату з футболу серед вболівальників.

Спортивний клуб «Епіцентр» –

вихователь Олімпійських чемпіонів!

Церемонія відкриття спортклубу «Епіцентр»

С

портивний клуб «Епіцентр» для дітей та юнацтва відкрито 14 вересня 2008 року в місті Городку Хмельницької області. З того часу минуло лише чотири роки, а в здобутку вихованців спортивного клубу – вже 3 олімпійські нагороди! На Лондонській Олімпіаді 2012 року боксер Олександр Усик та важкоатлет Олексій Торохтій завоювали золоті медалі. Ще одну олімпійську нагороду – бронзову – виборов боксер Олександр Гвоздик. Як зізнаються переможці,

гучні успіхи на міжнародній арені стали можливі завдяки професіоналізму тренерів, власній наполегливій праці та постійній підтримці з боку засновників спортклубу – Олександра Володимировича та Галини Федорівни Герег. Ідея відкрити спортивний клуб, за словами засновників компанії «Епіцентр К», виникла не випадково, а в той момент, коли стрімкий розвиток торговельної мережі надав передумови до втілення в життя соціально значущих програм. «Саме так — у популяризації здорового спо-

собу життя — ми бачимо своє майбутнє. Це наша соціальна відповідальність», – зазначає Олександр Володимирович. Спортивний клуб в місті Городку — це лише перший крок у будівництві розгалуженої структури подібних клубів, а також баз олімпійського резерву. При цьому компанія «Епіцентр К» є багаторічним титульним спонсором Прем’єр-ліги ФФУ,

та виступила національним спонсором Чемпіонату Європи з футболу-2012. Головна мета спортивного клубу «Епіцентр» – розвиток та популяризація фізичної культури серед молодого покоління, виховання справжніх чемпіонів, які на спортивній арені будуть відстоювати престиж рідної країни. На сьогодні у спортивному клубі під керівництвом досвідчених тренерів безкоштовно займаються 275 дітей шкільного віку у чотирьох секціях – боксу, вільної боротьби, важкої атлетики та пауерліфтингу. Юні спортсмени беруть участь у багатьох змаганнях, здобуваючи нагороди на турнірах різного рівня. Приклад старших товаришів надихає молоде покоління спортсменів на нові гучні перемоги. І вони обов’язково досягнуть своєї мети, адже спортивний клуб «Епіцентр» – це визнаний вихователь Олімпійських чемпіонів!

Довідка У просторому приміщенні на 900 квадратних метрах розташувалися зали для вільної боротьби, важкої атлетики, боксу, пауерліфтингу та настільного тенісу. На другому поверсі для спортсменів і тренерів обладнали роздягальні і душові, відкрили готель. Тоді передбачалося, що в секціях цього клубу будуть займатися близько 250 дітей, а ще тут зможуть удосконалювати свою майстерність не менше 70 молодих спортсменів. Для досягнення високих результатів були придбані найкращі тренажери та інше спортивне обладнання, комфорКорпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

Прес-конференція за результатами роботи спортклубу «Епіцентр», 2011 р.

№1, Січень 2013 р.

табельний автобус, встановлений стаціонарний боксерський ринг, а також організовано спеціальне харчування для дітей. Тільки в 2011 році спортсмени спортклубу «Епіцентр» завоювали 8 золотих, 6 срібних і 7 бронзових медалей на Чемпіонатах Європи, світу та Кубках світу в боксі, важкій атлетиці, вільній боротьбі та пауерліфтінгу. Учні дитячо-юнацької спортивної школи спортклубу «Епіцентр» завоювали 55 золотих, 45 срібних та 67 бронзових медалей на обласних та всеукраїнських змаганнях.


ЕПІЦЕНТР ТА СПОРТ

23

«Епіцентр» для всіх!

Лідери, народжені Україною

В

ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні взяли участь десять спортсменів-представників спортклубу «Епіцентр». Наша компанія створила для них всі необхідні умови: це і матеріальна допомога, і безкоштовне забезпечення посиленим триразовим харчуванням і вітамінами, і оплата лікування і операцій. Для призерів чемпіонату світу з важкої атлетики Артема Іванова і Олексія Торохтій були куплені дві двокімнатні квартири в Хмельницькому. — Нас багато хто питає, навіщо ми за це беремося? — говорить засновник компанії «Епіцентр К» Олександр Володимирович Герега. — Неможливо, перебуваючи в суспільстві, не турбуватися про його майбутнє. Чотири роки тому, відразу після Олімпіади в Пекіні, ми, відкриваючи в м. Городку спортклуб, заявили про свої амбітні плани. По-перше, забрати дітей з вулиць і залучити їх у спорт. По-друге, виховати одного чемпіона слідуючих Олімпійських ігор.

На сьогодні в клубі «Епіцентр» 275 дітей та підлітків щодня відвідують секції боксу, кікбоксингу, важкої атлетики, вільної боротьби та пауерліфтингу. Щодо олімпійських надій, то і тут компанії «Епіцентр К» є чим пишатися — з Лондона наші спортсмени привезли дві золоті медалі (важка атлетика — Олексій

перспективну молодь, професійних тренерів і, звичайно ж, відкривати нові спортивні комплекси. Нагадаємо, що в XXX Олімпійських іграх в Лондоні брали участь такі спортсмени спортклубу «Епіцентр»: у боксі – Іщенко Павло (вагова категорія 56 кг), Гвоздик Олек-

Олексій (вагова категорія 105 кг), Шимечко Ігор (вагова категорія 105 кг); у вільній боротьбі – Федоришин Василь (вагова категорія 60 кг), Хоцяновський Олександр (вагова категорія 120 кг), Стадник Андрій (вагова категорія 66 кг). Успішне представлення наших спортсменів надихнуло Олександра Володимировича та Галину Федорівну Герег на будівництво найбільшого на Поділлі спортивного комплексу, аналогів якому в Україні немає. 8 грудня відбулася знакова подія: завершені усі роботи з нульового циклу нового спорткомплексу і змонтована перша металева колона. З цієї нагоди місце будівництва відвідали керівники міської та районної влади, представники громадської організації «За конкретні справи», спортсмени та їх тренери, журналісти. Щоб особисто пересвідчитися у тому, що будівництво спорткомплексу переходить у слідуючу, вирішальну фазу, попри те, що у нього тепер додалося державних турбот, у рідний Городок завітав Олександр Володимирович Герега, народний депутат України. На площі понад 2300 м2 розмістяться: 3-поверховий

У популяризації здорового способу життя ми бачимо своє майбутнє. Це наша соціальна відповідальність.

Олександр Володимирович Герега

Торохтій, бокс — Олександр Усик) і одну бронзову, яку завоював боксер Олександр Гвоздик. Олімпійські ігри закінчилися, і вже зараз потрібно починати готуватися до слідуючих змагань: шукати

сандр (вагова категорія 81 кг), Усик Олександр (вагова категорія 91 кг); в боротьбі дзюдо – Кендзерська Ірина (вагова категорія 78 кг); у важкій атлетиці – Іванов Артем (вагова категорія 94 кг), Торохтій

спортивно-т р ен у в а льний блок, в якому будуть тренувальні зали для боксу і боротьби (на 2-му і 3-му поверхах), командні роздягальні із санвузлами та душові, тренерські кімнати, сауни, службові приміщення, вбиральні, ліфти тощо. У другому блоці буде розташовано універсальний одноповерховий спортзал для проведення змагань та тренувань з міні-футболу, баскетболу, волейболу з одночасним перебуванням у ньому 700 глядачів. До залу буде примикати 4-поверховий блок гуртожитку, на першому поверсі якого передбачено розташування вестибюлю та їдальні.

Проект спортивного комплексу Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


24

ІНШИЙ СВІТ

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


25

СТОРІНКА РЕДКОЛЕГІЇ Безліч ідей для вашої оселі! КНИЖНА ПОЛКА

Зроблено в Америці. Автор: Сем Волтон. Як я створив Wal-Mart. Сем Волтон - безсумнівний король роздрібної торгівлі кінця XX століття. У своїй книзі автор пише про натхнення, сміливість, оптимізм і важку працю, що дозволила йому «осідлати» мрію і стати лідером світового бізнесу. Книга розрахована, перш за все, на менеджерів і підприємців, пов’язаних з організацією оптової РЕКОМЕН ДУЄМО! та роздрібної торгівлі, але буде цікава й широкої аудиторії.

Автор: Д. Мєдведєв. Черчилль. Секрети лідерства. Складові успіху найвідомішого прем’єра в світовій історії

Стів Джобс. Уроки лідерства.

Джек Велч. Історія менеджера.

Управлінська кар’єра Вінстон Леонард Спенсер-Черчилля тривала понад півстоліття. Ставши одним з найвідоміших керівників епохи, Черчилль багато розмірковував про природу. Результати подібних роздумів знайшли відображення в цій книзі.

Автор: Джей Елліот, Вільям Саймон. Не багато знайдеться керівників, підприємців і бізнесменів, які скажуть, що вони абсолютно ні в чому не хотіли б бути схожими на Стіва Джобса - людину, яка стала легендою. Як вдалося тому, хто вирішив кинути коледж стати однією з найбільш культових фігур усіх часів на ринку високих технологій? Саме про ці принципи лідерства, які привели Джобса до успіху, йде мова в книзі Джея Елліота і Білла Саймона.

Автор: Джек Велч, Джон Бірн.

Джек Велч - персона в бізнесі помітна і неоднозначна, він був самим відомим головою ради директорів General Electric. Про нього багато говорили і писали, дуже по-різному відгукувалися про його манери управління. У книзі «Джек Велч. Історія менеджера», він відверто і захоплююче розповідає про себе сам.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Щоб Ви хотіли, щоб компанія «Епіцентр К» зробила для Вас - умови праці:

- дозвілля:

- професійний зріст:

- інше:

Маркет Заповнену анкету, будь ласка, залишайте у скринці «Зворотній зв’язок», що знаходиться на центральному інфо-боксі вашого гіпермаркету. Нам цікава Ваша особиста думка. Анкети абсолютно анонімні. Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


26

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


27

Корпоративне видання ТОВ «Епіцентр К»

№1, Січень 2013 р.


Н

аближається свято Різдва Спасителя нашого Ісуса Христа. Понад дві тисячі років відділяють нас від тієї святої віфліємської ночі, яка сповістила світові тайну Боговоплотіння. Для нас свято Різдва, Божого Нарождення, має окрему вимову. Мабудь жодний інший народ не надав йому такого великого народного характеру, як саме український народ. Легенди він змішав з історичними фактами, релігійні обходи збагатив своєрідними образами, які роз’яснюють містерію Народження Божого Дитяти так, що на свій спосіб може зрозуміти його навіть простолюддя.

Жодний інший народ не надав Різдву такого великого народного характеру, як саме український народ! Ми вітаємо один одного з Різдвом, даруєм людям добрі побажання, допомогу, обмінюємся святковими подарунками. Докладаємо зусилля до того, щоб бути ще уважнішими до своєї сім’ї, сусідів, співробітників, до всіх, хто нас оточує. Бо всяка добра справа, зроблена людиною, розцінюється Христом Спасителем як зроблене Йому Самому (Мф. 25,40). Нехай благословить Господь сьогодні кожну людину, нашу Церкву і нашу країну - Україну. З Різдвом Христовим! Отець Дмитро (Григорак)

З

а традицією на Святий Вечір повинні зібратися всі члени сім’ї. Вечір напередодні Різдва - останній вечір Різдвяного посту. Вранці всі збираються до церкви, де правиться служба, співаються колядки. Навіть малеча співає «Добрий вечір тобі, пане господарю», але більшість дорослих співають «Нова радість стала»: Над вертепом звізда ясна світу засіяла. (2) Де Христос родився, з Діви воплотився, Як чоловік пеленами убого повився. (2) Ангели співають, «слава» восклицають, На небесах і на землі мир проповідають. (2) Давид виграває, в гуслі ударяє, Мелодійно і предивно Бога вихваляє. (2) І ми теж співаймо, Христа прославляймо, Із Марії рожденного, смиренно благаймо: (2) Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю, Даруй літа щасливії цьому дому й господарю. (2) Даруй господарю, його господині, Даруй літа щасливії нашій неньці-Україні. (2)

Profile for ACMU

K13 008  

корпоративное издание

K13 008  

корпоративное издание

Profile for acmu
Advertisement