Page 1

№29 серпень 2011 року

Європейський банк реконструкції та розвитку стане одним із акціонерів СК «Універсальна» Олексію Васильовичу, розкажіть, на якому етапі зараз знаходиться процес входження ЄБРР до складу акціонерів СК «Універсальна»? На даний момент ми завершили основний етап входження ЄБРР до складу акціонерів компанії. Всі юридичні формальності узгоджено, підписання договору планується на середину вересня. Точний відсоток ЄБРР в статутному капіталі ще не відомий, тому що є переважне право існуючих акціонерів на викуп акцій пропорційно своїй частці, але ми прогнозуємо 23%. Найбільшим акціонером залишається Віталій Борисович Антонов, ЄБРР буде другим за величиною.

Факт входження ЄБРР до СК «Універсальна» - це хороший «меседж» для наших партнерів та клієнтів. ЄБРР ніколи не обере об’єктом інвестування компанію, в якій є серйозні фінансові проблеми, проблеми зі звітністю, законодавством. ЄБРР вкладає кошти тільки в ефективні, прозорі компанії, що відповідають західним стандартам ведення бізнесу. Які перспективи та можливості відкриває для компанії входження ЄБРР до складу акціонерів? Чи передбачаються зміни в стратегії компанії? Викуп Європейським банком реконструкції та розвитку додаткової емісії СКУ - це, в першу чергу, інвестиція в капітал, це збільшення частки ліквідних активів, поліпшення платоспроможності компанії і всіх фінансових показників. Залучені ресурси будуть спрямовані на розвиток представницької мережі, IT технологій, поліпшення рівня клієнтського сервісу, навчання персоналу.

Яким буде обсяг інвестицій ЄБРР? Обсяг інвестицій складе 85 млн. грн. Всі ці кошти будуть направлені на розвиток компанії. Чому, на Ваш погляд, ЄБРР обрав для інвестицій на страховому ринку України саме нашу компанію? «Універсальна» є унікальною компанією на страховому ринку. Якщо подивитися на склад наших акціонерів, то понад 40% - це західні інвестиційні фонди зі світовими іменами. Сам факт їх присутності у складі акціонерів говорить за себе. Щорічно протягом 4-х років компанія успішно проходила міжнародний аудит, який підтверджено провідними світовими аудиторами - Delloite та Ernst & Young.

Як правило, ЄБРР робить в компанії серйозний акцент на культуру корпоративного управління. «Універсальна» - одна з кращих компаній на ринку в даному аспекті, а входження ЄБРР ще більше це підсилить. Для нас - це додатковий досвід європейської культури корпоративного управління. Новий акціонер також означає підвищення репутаційного іміджу компанії, тому що ЄБРР входить виключно в той бізнес, який з самого початку не несе для Банку ніяких репутаційних ризиків. ЄБРР у складі акціонерів - це однозначно новий виток у розвитку компанії, хоча стратегія СКУ в цілому залишиться незмінною. Політика з диверсифікації портфеля і зниження частки моторного страхування, яку ми розпочали в 2009 році, буде реалізовуватися й надалі. Нашим спільним завданням зараз є збільшення долі на класичному страховому ринку України шляхом пропонування клієнтам широкого переліку страхових послуг і найвищого рівня сервісу.

Інформаційний БЮЛЕТЕНЬ № 29

1


Донецька дирекція нагородила переможців акції для шахтарів 26 серпня відбувся розіграш призів серед страхувальників Донецької регіональної дирекції, які в період з 1.03.2011 до 26.08.2011 придбали акційний поліс комплексного, медичного, майнового страхування та страхування від нещасного випадку. Учасниками розіграшу стали шахтарі трьох шахт Донецької області. Переможці були визначені шляхом випадкового відбору заяв із загальної кількості. Таким чином, протягом розіЗліва направо: заступник директора Донеграшу було визначено власцької регіональної дирекції Віктор Миколайович ників 4-х телевізорів, 3-х DVD, Коноваленко; начальник відділу кадрів шахти 12-ти мобільних телефонів, «Росія» Співак Тетяна Миколаївна; володар призу – шахтар шахти «Росія» Пушкарьов Олександр 11-ти фільтрів для води, 10-ти Сергійович. термосів та 15-ти чоловічих сумок. Розіграш було приурочено до Дня Шахтаря, що святкувався 28 серпня. Наступний розіграш відбудеться 23 лютого 2012 року. Донецька дирекція СК «Універсальна» вже багато років поспіль є лідером не тільки за фінансовими показниками, але і за креативністю підходу до процесу продажів. Досягнення дирекції є результатом праці колективу, який очолює професіонал страхової справи і просто прекрасна жінка Тетяна Борисівна Борушевська.

спілкуватися з людьми. 3. Розкажіть, будь-ласка, як проходить акція для шахтарів, які відгуки вона має, які результати отримано? Ідея акції прийшла до нас у зв’язку з тим, що в такому регіоні, як Донецький, де підприємства фактично розділені між фінансово-промисловими групами, з кожним днем стає все важче лобіювати ринок. Залишається один вихід - йти безпосередньо до населення. Щоб отримати підтримку потенційного клієнта, потрібно проводити подібні акції. Ми залучаємо страхувальників тільки точковими методами. На мій погляд, вони більш ефективні у порівнянні з прямою рекламою. В цій акції були задіяні 3 шахти. На 2-х з них ми вже проводили подібні акції, а ось на шахті Стаханова (м. Красноармійськ) це було вперше. Люди спочатку ставилися з недовірою до розіграшу, але тим більш радісною була їхня реакція в результаті. Відгуки людей більш ніж позитивні. Ми підрахували, що завдяки акції ми уклали 580 договорів страхування, а річні надходження складуть близько 280 тис. грн. Враховуючи те, що договір пролонгується автоматично, ефективність акції дуже висока.

У липні Тетяна Борисівна відсвяткувала 25-річний ювілей трудової діяльності в страхуванні. Колектив СК «Універсальна» щиро вітає її з цією значною датою, дякує за високий професіоналізм і відмінні результати! Щиро бажаємо Вам здоров’я, сил, енергії і подальших перемог та звершень на професійній ниві! 1. Тетяна Борисівна, будь-який результат - це показник роботи всього колективу. Як Вам вдається підтримувати командний дух серед співробітників? Страхові агенти - це найбільша цінність Донецької дирекції. У нас дуже згуртований і досвідчений колектив, ми завжди намагаємося підтримувати один одного, особливо в непростий час. Кожен з нас розуміє, що тільки разом ми зможемо досягти високих фінансових показників. Молодь, яка постійно приходить до колективу, дуже швидко переймає такий цінний в нашій професії досвід, а ми завжди готові їм допомогти. 2. Що, на Ваш погляд, є головним в роботі страхового агента? Можу сказати, що професія страхового агента дуже відрізняється від інших професій. Безумовно, страховим агентом можна бути від Бога, але необхідні якості можна і виховати в собі. Найголовніше - подолати перший бар’єр між собою і страхувальником. Необхідно пробувати, вчитися, вдосконалюватися. Але найуспішніші агенти - ті, які щиро люблять

4. Як часто Ви ініціюєте подібні акції? За свій 25-річний досвід роботи я неодноразово проводила страхові акції. Це, безумовно, дає дуже хороші результати. Акції ми проводимо регулярно, як для страхувальників, так і для страхових агентів. Так, наприклад, 6 жовтня, в День страховика, ми будемо вручати призи кращим продавцям нашої дирекції.

Інформаційний БЮЛЕТЕНЬ № 29

2


КАСКО від «Універсальної» - найкращий вибір для Вашого АВТО! За даними рейтингу бізнес-видання «Weekly.ua» «Універсальна» посіла 1 місце за умовами страхування КАСКО. Такого успіху Компанія досягла шляхом постійного вивчення потреб клієнтів та вдосконалення страхових продуктів. На сьогоднішній день «Універсальна» пропонує великий вибір умов АвтоКАСКО, серед яких: VIP КАСКО - в продукті включено все для найвибагливіших клієнтів

Новини компанії Полтавська дирекція підтримала турнір з пляжного волейболу

Класичне КАСКО - оптимальний вибір по співвідношенню ціна/якість КАСКО 50/50 - заощадження 50 % платежу у разі ненастання страхового випадку КАСКО до Першого випадку – розумна ціна для тих, хто обережний на дорозі та рідко потрапляє в ДТП Профі КАСКО - найнижчий тариф КАСКО (від 3 %) та нульова франшиза, якщо Ви не винні в ДТП Спеціальна пропозиція для співробітників СК «Універсальна» - знижка 10 % на всі види КАСКО для незаставних авто та безкоштовне розтермінування страхового платежу! Тож не втратьте нагоди ЗАСТРАХУВАТИ ВЛАСНЕ АВТО на НАЙКРАЩИХ УМОВАХ!

ГАРЯЧІ НОВИНИ ! Тільки до кінця вересня 2011 акція для співробітників регіональних дирекцій! Дирекція, яка укладе найбільшу кількість договорів страхування «Профі Каско» в період з 12 по 30 вересня 2011 року, отримує сертифікат на гру в БОУЛІНГ для всього колективу Дирекції! Голові переваги ПРОФІ КАСКО для клієнта це: - Найнижчий тариф КАСКО (від 3 %) - Нульова франшиза , якщо Ви не винні в ДТП - Мінімальна франшиза в розмірі 0,5% у випадках «Стихійного лиха» , «Попадання предметів» Зверніть увагу, що вартість продукту «Профі Каско» на 35 % менша за стандартні умови страхування.

Переможці конкурсу «Захоплююча мандрівка» від КСЖ «Універсальна» відвідали Угорщину та Австрію В червні 2011 року було підведено підсумки конкурсу «Захоплююча мандрівка: Угорщина та Австрія» від Компанії страхування життя «Універсальна». Протягом 3-х місяців фінансові консультанти страхового брокера «Алькор Фінанс» змагалися за звання лідерів. Нагородою для чотирьох найкращих продавців стала поїздка до Угорщини та Австрії. У липні переможці здійснили подорож до прекрасних міст Європи: Відня та Будапешту. За 5 днів вони відвідали історичні місця, музеї, собори європейських столиць та, звичайно, купальні, якими славиться Будапешт.

Полтавська обласна дирекція виступила страховим спонсором турніру з пляжного волейболу, що був організований Полтавською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» за підтримки Полтавського осередку «Партії регіонів». У змаганні взяли участь 35 команд. Одна з команд була представлена клієнтами СК «Універсальна». Спостерігати за грою команд прибуло чимало уболівальників, серед яких були і представники Полтавської дирекції СК «Універсальна». Турнір також відвідали перші особи міста: Полтавський міський голова Олександр Мамай, секретар полтавської міської ради Оксана Деркач та депутати районних рад. На пляжі панувала атмосфера справжнього спортивного азарту. Гра не залишала байдужими ані вболівальників, ані раптових перехожих та відпочиваючих. «Ми завжди намагаємося бути в центрі подій, що відбуваються у місті, рекламуючи таким чином бренд СК «Універсальна». Так, в червні наша дирекція виступила спонсором автомобільного фестивалю «Адреналін-2011», а в серпні ми візьмемо участь у чемпіонаті з мініфутболу», - розповів директор Полтавської обласної дирекції Володимир Васільєв. Інформаційний БЮЛЕТЕНЬ № 29

3


АКЦІЯ ДЛЯ АГЕНТІВ ! З 12.09.11 по 31.12.11 стартує акція «ТОВСТИЙ ГАМАНЕЦЬ»! Агент-фізична особа, який за місяць укладе 20 річних договорів ОЦВ із клієнтами-фізичними особами, отримує від СК «Універсальна» 300 додаткових гривень за кожні 20 договорів! Шановні агенти, готуйте Ваші гаманці для отримання коштів, адже: - 10 полісів ОЦВ – це 100 гривень бонусу!!! - 20 полісів ОЦВ – 300 гривень бонусу!!! - 40 полісів ОЦВ – 600 гривень бонусу!!! - 60 полісів ОЦВ – 900 гривень бонусу!!! - 80 полісів ОЦВ – 1200 гринвень бонусу!!! Перший бонус - 100 гривень, можна отримати, якщо продати лише 10 річних договорів ОЦВ за місяць! Наповнюйте свої гаманці! Акція не розповсюджується на канал продаж «кордон», «МРЕО», ОККО.

Відмінний фінансовий результат – відмінний відпочинок За результатами 2010 року Львівська обласна дирекція СК «Універсальна» показала високі фінансові результати і зайняла призове місце в номінації «Лідер в ІІ категорії по преміям 2010». Використати сертифікат «Екскурсія по містам України», який отримала дирекція, працівники вирішили у липні на Закарпатті. Поїздка була дійсно вдалою і надихаючою. Начальник відділу роздрібних продажів Львівської дирекції Олена Гарасим поділилася своїми враженнями шляхом прекрасного есе. Поїздка в розпал літа «Полудень літа нагадав про себе всім працівникам Львівської обласної дирекції цікавою і насиченою поїздкою мальовничими місцями Закарпаття. Вражень, позитивних емоцій, усмішок настільки багато, що відгомін і згадка про екскурсії, готель, вечерю в альтанці і невимушені розмови Колектив Львівської обласної дирекції ще раз підтверджують – ці речі для нас просто необхідні. Ми вкотре переконались - це дуже потрібно для згуртування колективу. Кожен з нас розкрився через призму його особистих талантів, а саме: вміння співати, розповісти анекдот, продемонструвати смачну випічку, поділитися чимось досі небаченим. Нам вдалось поєднати відпочинок з екскурсією в історичні місця – музей Паланок в Мукачево, озеро Синевір у Міжгір’ї, в Береговому – дегустація вин. Програма була просто дивовижною! Директор філії Оксана Іванівна Пеленьо переконала всіх, що спільними зусиллями наступного разу ми досягнемо ще кращих результатів».

Кращі продавці липня «Універсальна» підвела підсумки діяльності продавців компанії протягом липня 2011 року. Таким чином, найкращими продавцями липня 2011 року в активних продажах стали: 1 категорія. Шестерина О.Є. (Донецька регіональна дирекція), з долею активних продажів – 123 797 грн. 2 категорія. Мазек Н.В. (Київська обласна дирекція №1), з долею активних продажів – 136 259 грн. 3 категорія. Репілєвська Т.Л. (Кіровоградська обласна дирекція), з долею активних продажів – 109 074 грн. 4 категорія. Гроздєв В.Є. (Хмельницька обласна дирекція), з долею активних продажів – 50061 грн. 5 категорія. Дунай А.П. (Волинська прикордонна дирекція), з долею активних продажів – 65881 грн.

Друзі! Якщо у Вас є інформація, якою Ви хочете поділитися зі своїми коллегами, пишіть на адресу : pr@universalna.com та телефонуйте: 044 281 61 50 Приєднуйтеся до редакторської групи! Діліться своїми враженнями з іншими! Інформаційний БЮЛЕТЕНЬ № 29

4

СК Универсальная  
СК Универсальная  

корпоративный проект

Advertisement