a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 58

ГОРОСКОП ЗОДІАКАЛЬНИЙ

ТРАВЕНЬ 2018 Овен (21 березня - 20 квітня)

Овнам варто бути обережними з емоціями. Слід поберегти нерви для серйозніших проблем. Намагайтеся дивитися на речі простіше, і тоді багато питань вирішаться самі собою. Зірки цього місяця надихнуть вас на вдалу ідею або проект. Не турбуйтеся, якщо не все вдасться, просто потрібен час.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Для Терезів травень буде вдалим у всіх сферах життя. У сім’ї зміцняться взаємостосунки, на роботі справи підуть вгору, друзі здивують приємним сюрпризом. Не бійтеся йти на ризик, або щось упустити. На все свій час.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Тельцям астрологи рекомендують більше часу приділяти сім’ї та друзям. Проводьте затишні вечори в колі рідних, готуйте разом вечерю або вибирайтеся на природу. У травні вам легко буде займатися творчістю і духовним розвитком.

Скорпіонам у травні потрібно бути максимально обережними. Приготуйтеся до несподіваних поворотів долі. Але навколо багато людей, готових прийти вам на допомогу. У травні ви зрозумієте, хто насправді ваш близький друг, а хто лише прикидається.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

У травні для Близнюків не дуже добрий період. Однак астрологи не пророкують серйозних невдач, просто потрібно бути уважнішими. У травні ви переконаєтеся, що поруч з вами багато по-справжньому хороших і вірних друзів. Залишайтеся з перевіреними людьми, і все буде добре.

Стрільці у травні випробують себе в новому амплуа. Це буде стосуватися вашої професії. Можливо, вам також знадобиться змінити образ, але ці зміни — на краще. Якщо відчуєте, що заплуталися, не бійтеся звертатися по допомогу. У цей період вас підтримають і дадуть хороші поради.

Рак (22 червня - 22 липня)

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Лев (23 липня - 23 серпня)

Водолій (21 січня - 18 лютого)

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Риби (19 лютого - 20 березня)

Для Раків травень - місяць відкриттів. Ви зустрінете багато приємних і цікавих людей, які вплинуть на ваше майбутнє. Яким результатом обернуться для вас нові знайомства, зможете дізнатися лише через якийсь час. Але це не означає, що свіжі ідеї потрібно відкладати в довгий ящик.

Левам у травні доведеться пережити різні повороти долі. Будьте готові до того, що люди, яким ви довіряли, проявлять себе не з кращого боку. Але не робіть поспішних висновків. Спокійно обговоріть ситуацію, і все стане на місця. Травень дозволить вам поглянути на звичні речі під новим кутом.

Дівам у травні потрібно приділити час своєму здоров’ю, як фізичному, так і моральному. Навіть два дні, проведені на природі, врятують вас від перевтоми. Вирушайте зі сім’єю на природу і забудьте про справи. Відпочинок допоможе вам повернутися до роботи з новими силами та ідеями.

58

Козерогам у травні потрібно заспокоїтися і рухатися вперед. Навіть якщо справи підуть не так, як ви очікували, не відступайте. Всі зміни приведуть вас до мети, тож не бійтеся. Всі спроби збити вас з курсу будуть марні, якщо ви будете спокійні. У травні у Водоліїв справи підуть дуже добре. Ви будете сповнені сил і позитивного настрою. Близькі будуть вашою опорою, що б ви не робили, а кохана людина огорне турботою. Ваша енергія дозволить вам зробити багато корисного як для себе, так і для оточення.

У Риб у травні буде багато справ і турбот. Але ви з усім впораєтеся з допомогою друзів і сім’ї. Не бійтеся самостійно приймати рішення і помилитися. Підтримка рідних людей окрилить. А в кінці всіх пригод обов’язково подякуйте тим, хто був поруч у важку хвилину.

АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement