a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 54

МОДА ТА СТИЛЬ

Поради імідж-стиліста Анас­ тасії Галактіонової.

Жінки знають, що інколи можна витратити на себе шалені гроші і виглядати при цьому невдало чи навіть недоречно. А можна поспілкуватися зі стилістом, навчитися застосовувати його поради під час формування образу, і при цьому навіть не витрачаючи великих коштів, виглядати елегантно та дорого... Імідж-стиліст Анастасія Галактіонова виділила основні лайфхаки, які допоможуть зробити ваш образ поєвропейськи стильним та дорогим.

Одяг за розміром Насправді це дуже важливо! Вбрання, яке добре сидить на фігурі, – одна з ознак дорогого образу. Слід пам’ятати, що якщо спідниця або блузка мала, тисне, створює складки там, де їх бути не повинно, це може здешевити навіть найдорожче вбрання.

Принт Побутує думка, що дорого виглядає лише однотонний одяг. Втім, «дорогі» принти теж бувають. Клітинка, смужка, горох, «гусяча лапка» – ці принти виграшно виглядають у класичному вигляді: чорно-білому варіанті, в м'яких, стриманих або темних, глибоких, кольорах. Але зверніть увагу на деталі: стик малюнка, спосіб нанесення принта, якість фарбування – все повинно бути бездоганним.

54

и т а д я

щ

л г и в б о

ДОРЕЧНО, СТИЛЬНО, ДОРОГО… АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement