a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 38

СВІТ КРИПТОВАЛЮТИ

Видання  Forbes вперше опублікува­ ло список «Найба­ гатших людей у сві­ ті криптовалюти».

Найбагатші власники криптовалюти Попри те, що у світі далі точаться дискусії щодо надійності криптовалюти, журнал Forbes уже встиг опублікувати список «Найбагатших людей у світі криптовалюти». Цей рейтинг з 13 людей уже встигли назвати ідейним продовженням списку 400 найбагатших світу, який журнал Forbes складає з 1982 року. Оцінку проводили на основі декількох показників: обсягу криптовалюти в наявності (підтвердженого декількома доказами), податкових виписок про торгівлю криптоактивами, продаж або володіння часткою в криптобізнесах.

Кріс Ларсен (57 років) – $ 7,5 млрд. – $ 8 млрд. Виконавчий голова і колишній CEO компанії Ripple – компанії, яка займається проведенням міжнародних банківських транзакцій, використовуючи блокчейн. У його персональному володінні є 5,2 млрд. XRP, випущеного компанією Ripple токена. Сама компанія розпоряджається 61 млрд. XRP, капіталізація цього активу – $ 95 млрд.

38

Вартість криптовалюти, якою володіють учасники цього списку, зафіксована у доларах за курсом від 19 січня 2018 року. Мінімальний статок для потрапляння в топ – $ 350 млн. Отже, знайомтеся, нові відчайдушні багатії…

Чанпенг Зао (41 рік) – $ 1,1 млрд. – $ 2 млрд. Менш ніж за сім місяців Зао, більш відомий як CZ, заснував найбільший у світі криптообмінник Binance. Набравши 6 мільйонів активних користувачів, Зао у спробі уникнути тиску з боку регуляторів розширив свій бізнес до трьох країн.

АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement