a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 13

ГІСТЬ НОМЕРА

- Якою вбачаєте свою власну місію у складі КУЖ? - На засіданнях КУЖ ми багато говоримо про бізнес, про те, як жінці втриматися у бізнесі. Як коуч ділюся своїми знаннями та навичками, вправами та тактиками. Оскільки жінки, займаючись бізнесом, працюють у чоловічих енергіях, існує небезпека втратити свою жіночність, – саме тому я вчу жінок, як правильно втримати баланс енергій, залишаючись успішною. - Що Ви вкладаєте у поняття успіх, успішна жінка? - Кожен вкладає щось своє. Успіхом прийнято вважати

те, як соціум резонує на якісь певні вчинки та досягнуті людиною результати, на які, можливо, сама та людина і не дуже зважає, бо просто звикла відповідально працювати. Тому успіх насправді – це внутрішнє відчуття людиною задоволення від досягнутої мети, від вдалої самореалізації. Тому для мене успіх – це, передусім, відчуття внутрішньої гармонії. Головне – не допустити дисбалансу у своєму житті. Хоч це і важко, але успішна жінка – це гармонійна, цілісна особистість, яка вміє правильно збалансувати у собі всі енергії у всіх обраних нею сферах.

Ірина Плахтій – членкиня Львівської філії КУЖ, за фахом лікар, коуч духовних трансформацій, керівник та засновник «Західноукраїнського центру коучингу та розвитку особистості», співзасновник Благодійного фонду «З янголом на плечі», щаслива дружина та мама дорослої доньки, молода бабуся маленької онуки.

- Пані Ірино, що привело Вас у Львівську філію КУЖ? - Я давно з багатьма співпрацюю як коуч, тому коли мене запросили стати коучем Львівської філії КУЖ, я, попри свою неймовірну зайнятість, таки погодилася. Бо тут зібралися чудові жінки, справді успішні жінки Львова. - Що Ви вкладаєте у поняття успішна жінка? - Успіх приходить тоді, коли є відчуття задоволення та комфорту у справах, якими людина займається. Лише за цієї умови можна досягти успіху. Для мене успішна жінАКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

ка – це та, яка успішно реалізувала себе, перш за все як жінка, як матір. Добре, якщо, попри це, жінка може знайти своє покликання, свою справу до душі та реалізувати себе у професії, кар’єрі і при цьому отримувати від своєї роботи задоволення. Ось це і є успішна жінка – тобто жінка, яка є гармонійною у кількох обраних нею аспектах, та при цьому вона із задоволенням дарує суспільству якісний продукт своєї праці. - Що вирізняє Львівський осередок КУЖ? Якими бачите перспективи розвитку КУЖ? - Так склалося, що Львівський осередок КУЖ створювався на моїх очах. Тому можу сказати, що він має свою львівську ідентичність, – це наша родзинка, яку з приємністю помічають інші. Цінність нашого клубу ще й у тому, що ми не лише самі займаємося своїми проектами, а й закликаємо долучатися інших. Скажімо, до збору вишиванок для немовлят нам вдалося залучити ще один клуб, цього разу – чоловічий, в якому я є модератором. Приємно, що цей чоловічий клуб радо підтримав нас та долучився до нашої акції. Як бачите, Клуб Успішних Жінок – це гарна спільнота, перевірена часом та відкрита для спілкування, тут панують достойні принципи та критерії як при вступі, так і в діяльності. Адже в КУЖ зібралися жінки, які підтримують та допомагають одне одному, прагнуть творити добрі справи як для Львівщини, так і для України.

Розмовляла Ірина Запотічна-Ванчосович

13

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement