Page 68

Röportaj DÜĞÜN “Beyaz ağırlıklı, dantelin başrol oynadığı, kitapların mekanın süsü olacağı sade ve şık bir düğündü istediğim”

Hem dergi için yaptığım araştırmalardan hem de çok fazla düğün töreni incelediğimden olacak, düğün konsepti ve gelinlik konusunda oldukça kararsız olacağımı düşünmeme rağmen kararlarım çok net oldu. Beyaz ağırlıklı, dantelin başrol oynadığı, kitapların mekanın süsü olacağı sade ve şık bir düğündü istediğim. Kitap, eşimin ve benim hayatımda oldukça önemli bir yere sahip olması bizi dekorasyonda kullanmaya teşvik etti. Tüm bu isteklerimi Özlem Hanım’a ilettikten sonra beklentilerimden çok daha fazlasını buldum karşımda... Sonuçta 350 kişilik kokteylli, beyazın hakim olduğu, vintage çizgilerin ağır bastığı bize özgü bir düğün töreni çıktı ortaya. Masa süslemelerinde kullanılan inci detaylar, tatlı büfesi için kullanılan aksesuarlar ve nikah şekerlerinin bulunduğu masa özenle hazırlanmıştı.

68

www.aydergelin.com I­ SAYI 21

Nikahımızı 30 Nisan’da İstanbul Büyük Ada’da kıydığımızdan dolayı, tatlı büfesinde nikah fotoğraflarımızı da aksesuar olarak kullandık. Tatlı büfesi için Şefler Pastanesi’nden makaron, Renkli Tatlar Pastanesi’nden kurabiye ve beyaz cupcakeler tercih ettik. Ayrıca eşim İzmitli olduğu için de çikolatalı pişmaniyeleri de unutmadık... Davetiyeler, düğün törenihakkında ipucu veren ilk detaydır. Kendi tasarladığım davetiyeyi bastırdıktan sonra üzerine dantel ve nazar boncuğu ekleyerek istediğimiz davetiyeyi yaratmış olduk. Bu konuda emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Bir de nikah şekerleri var tabi... Nikah için Büyük Ada’ya gittiğimizde, kaldığımız otelde gördüm ilk münyatür kovaları ve o an nikah şekerleri için bu minyatür kovaları kullanmaya karar verdik.

Profile for ACM I Abrakadabra Communication Management

Ayder Gelin Sayı 21 - N.Cyprus Wedding Magazine  

Kıbrıs’ın Evlilik ve Düğün hazırlıkları sektörünün tek dergisi olan Ayder Gelin’in 21 sayısını inceleyebilirsiniz. Ayder Gelin Genel Yayın Y...

Ayder Gelin Sayı 21 - N.Cyprus Wedding Magazine  

Kıbrıs’ın Evlilik ve Düğün hazırlıkları sektörünün tek dergisi olan Ayder Gelin’in 21 sayısını inceleyebilirsiniz. Ayder Gelin Genel Yayın Y...

Advertisement