Page 1

AGGMAX ZINTEGROWANY SYSTEM OCZYSZCZAJĄCY Odpowiedni do Mocno zaglinionego żwiru » Kruszywa łamanego » Odpadów budowlanych i powyburzeniowych » Odpadów komunalnych » Rud mineralnych

CDE GLOBAL | www.cdeglobal.com


CDE GLOBAL

www.cdeglobal.com

03

Nasza wizja

Wyjątkowość

Objąć pozycję światowego lidera na rynku urządzeń płuczących.

Nasze naukowe zaangażowanie w technologie oczyszczania czyni nas ekspertami i daje nam bezkonkurencyjną wiedzę specjalistyczną Odwaga Nieustannie kwestionując utarte założenia, osiągamy lepsze wyniki i wydajność Oryginalność Ugruntowana pozycja w dostarczaniu, na skalę globalną, urządzeń, które zmieniły oblicze przetwarzania surowców mineralnych


CDE GLOBAL AggMax™

04

System AggMax™ firmy CDE pozwala na przesiewanie wstępne i skuteczne wycieranie oraz wypłukiwanie gliny z mocno zanieczyszczonej nadawy.

05

AggMax™ Popularne połączenie M2500™, AggMax™ i AquaCycle™

Dzięki połączeniu w jedno technologii przesiewania o wysokiej częstotliwości i płuczki mieczowej RotoMax™, urządzenie AggMax™ oferuje maksymalną wydajność i minimalną ścieralność. Korzyści płynące z zastosowania systemu AggMax™ to: 1/  Przesiewanie wstępne pozwala na usunięcie frakcji piasku, zanim materiał trafi do płuczki RotoMax™, co wydłuża żywotność części narażonych na ścieranie. 2/  Przekazywanie nadawy do połączonych sit przesiewających i odwadniających zapewnia podwójne zabezpieczenie i wyłapuje frakcje piasku oddzielone od produktu w procesie rozcierania płuczką RotoMax™. 3/  Możliwość dołączenia do płuczki RotoMax™ przesiewacza zanieczyszczeń, który pozwoli na skuteczne

usuwanie zabrudzeń lekkich nadawy i zapewni, że produkt wyjściowy (piasek czy kruszywo) będzie miał jak najwyższą jakość i wartość handlową. 4/  Połączenie komponentów AggMax™ na jednym, kompaktowym podwoziu wpływa na szybką i ekologiczną instalację systemu. 5/  Zintegrowanie komponentów urządzenia AggMax™ na wspólnym podwoziu zapewnia wydajny przepływ nadawy pomiędzy poszczególnymi etapami przetwarzania – bezkonkurencyjna technologia Transfer Point firmy CDE.

Zastosowania urządzenia AggMax™ AggMax™ można zastosować w oczyszczaniu różnych materiałów. Wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Są to, między innymi: Zastosowanie w budownictwie: •  piasek i żwir •  kruszywo łamane •  odpady budowlane i powyburzeniowe Górnictwo: •  ruda żelaza •  inne rudy mineralne •  chrom •  boksyt •  metale


CDE GLOBAL AggMax™

06

07

AggMax™ Główne korzyści Wał zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach zapewnia minimalne odchylenia, a zatem redukuje nierówne obciążenia łożysk.

Niepowtarzalne, spiralne ułożenie łopat zmniejsza siłę uderzenia nadawy na wały oraz eliminuje wstrząsy przy ładowaniu materiału wywierane na wały, łożyska i przekładnię.

Panele boczne obudowy RotoMax™ zrobione z jednego arkusza blachy

Przekładnia obiegowa ze sprzęgłem hydraulicznym pozwalająca na start maszyny z pełnym załadunkiem Wały zsynchronizowane przez wspólny napęd zapewniające maksymalne rozcieranie i wydajność

Możliwość zamontowania przesiewacza wstępnego, który pozwala usuwać z nadawy frakcje piasku, zanim materiał trafi do płuczki RotoMax™, co wydłuża żywotność części narażonych na ścieranie.

Czujnik temperatury kontrolujący łożyska tylne. Zapobiega przegrzewaniu łożysk i ewentualnym przestojom urządzenia.

Dostęp serwisowy do każdej części urządzenia dzięki szerokim, ocynkowanym pomostom (ponad 600 mm), drabinkom i poręczom

Możliwość dołączenia odsiewacza zanieczyszczeń, który usunie lekkie zabrudzenia i śmieci

Jednostka wyposażona w pełną instalację elektryczną wraz z wyłącznikami awaryjnymi

Wszystkie elementy urządzenia AggMax™ tworzące jedną całość na wspólnym podwoziu, to łatwość transportu, krótki czas montażu i mniejsza powierzchnia zajmowana przez instalację.

Dodatkowe sito płuczące i odwadniające przechwytuje frakcje piasku oddzielone od produktu w procesie rozcierania płuczką RotoMax™. Wmontowany panel sterowania dający pełną kontrolę nad systemem AggMax™


CDE GLOBAL AggMax™

08

09

Urządzenie AggMax™ występuje w różnych konfiguracjach. Wersja pełna – model AggMax™ SR składa się z następujących elementów:

1

Przesiewacz wstępny

2

Płuczka mieczowa RotoMax™

3

Przesiewacz na nadziarno

4

Odsiewacz zanieczyszczeń

Każdy zestaw jest specjalnie projektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na warunki terenu wydobycia i wymagania klienta.


CDE GLOBAL AggMax™

AggMax™ Główne korzyści

1

2

•  Aby wyjść naprzeciw szerokiej gamie planowanych wydajności i parametrów produktu końcowego, mamy do zaoferowania instalację zakładu w różnych konfiguracjach. Na przykład:

RotoMax™ to przykład najbardziej wydajnej technologii płukania mieczowego dostępnej obecnie na rynku światowym, która ma wyraźną przewagę nad innymi systemami. Ma przewagę w następujących kategoriach:

1.  Przesiewacz odwadniający EvoScreen ™ DW-C

2.1:  Projekt i konstrukcja obudowy płuczki RotoMax™

2.  Przesiewacz odwadniający EvoScreen ™ DW-B

2.2:  Projekt i konstrukcja wałów i łopat płuczki ™

3.  Dwupokładowy przesiewacz płuczący ProGrade™ P2-75

2.3:  Projekt i konstrukcja napędu płuczki

. Przesiewanie wstępne

AggMax™ AggMax™ 81SR Przesiewanie wstępne

11

. Płuczka mieczowa RotoMax™

2.4:  Projekt i konstrukcja łożysk

4.  Trójpokładowy przesiewacz płuczący ProGrade™ P3-75 •  Wyłożony gumą kosz zasypowy zmniejsza siłę uderzenia materiału padającego bezpośrednio na stal, co zmniejsza ścieranie się komponentów i wydłuża możliwości operacyjne instalacji. •  Wyłożony gumą zasobnik zapewnia maksymalną odporność na ścieranie powodowane piaskiem oddzielonym od nadawy w procesie przesiewania wstępnego. •  Zawarte w wyposażeniu standardowym rury zsypowe, które można zamontować po dowolnej stronie zasobnika, w zależności od warunków przestrzennych terenu wydobycia. •  Zsyp wyłożony gumą łączący punkt przesiewania wstępnego z płuczką RotoMax™ zapewnia wydajny transport materiału do etapu rozcierania.

AggMax™ AggMax™ 80R

•  Technologia Transfer Point (TPT) w przesiewaniu wstępnym pozwala na wydajne przekazywanie nadawy z przenośnika zasilającego do pierwszej fazy przetwarzania.

2.1: Obudowa RotoMax™ •  Obudowa jest konstrukcją spawaną, opcjonalnie skręcaną śrubami z możliwością ocynkowania. •  Panele boczne obudowy zbudowane są z pojedynczego arkusza blachy – bez spawanych łączy – a zatem

minimalizują ryzyko awarii i zapewniają dłuższy okres eksploatacji. •  Specjalna konstrukcja obudowy łagodzi siłę uderzenia nadawy na stal. Tarcie ziaren w obrębie nadawy zapewnia możliwie najwyższy poziom rozcierania i ogranicza zużycie elementów urządzenia. •  Centralne położenie rynny zasypowej wyścielonej gumą trudnościeralną zapewnia dostarczanie materiału w sam środek płuczki RotoMax™ bez zbędnego obciążania wałów. •  Lekkie pokrywy ochronne z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). •  Ujęcie wody zintegrowane z zaworem regulującym dostęp wody. •  W pełni regulowany otwór przelewowy w tylnej części płuczki RotoMax™ umożliwiający łatwą kontrolę poziomu wody wewnątrz urządzenia. •  Otwór przelewowy pozwala na wysoce wydajne usuwanie lekkich zanieczyszczeń. Duże, strome rynny zsypowe wykluczają możliwość zablokowania ujść piaskiem. •  Funkcja skierowania przepływu materiału w górę pomaga oddzielić od nadawy i wynieść na powierzchnię lekkie zabrudzenia takie jak trawa lub korzenie. Próby terenowe dowiodły wysokiej skuteczności powyższej metody. •  Pojedynczy zawór na kolektorze wody zmniejsza możliwość występowania problemów związanych z przeciekami i korozją.


CDE GLOBAL AggMax™

AggMax™ Główne korzyści

13

AggMax™ Chromowo-żeliwne łopaty płuczki

AggMax™ Chromowo-żeliwne łopaty płuczki

AggMax™ Płyty łopat ze stopu o wysokiej zawartości chromu

2.2: RotoMax™ wały i łopaty •  Wały zbudowane z wysokiej jakości stopu stali miękkiej są odporne na skręcanie, zginanie i niewyważenie osi. •  Wał zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach zapewnia minimalne odchylenia, a zatem redukuje nierówne obciążenia łożysk. •  Siła uderzenia nadawy złagodzona przez dużą odległość pomiędzy wałami gwarantuje ich minimalne zużywanie się. •  Spiralne ułożenie łopat ogranicza naciski zarówno na wały, jak i na obudowę. •  Spiralne ułożenie łopat zapewnia efektywne kierowanie energii w stronę przetwarzanego materiału i wydajne ścieranie. •  Spiralnie zaprojektowane łopaty zachodzą na siebie, co zapewnia maksymalne roztarcie materiału.

AggMax™ Wał o unikalnej spiralnej konstrukcji wykonany z wysokojakościowej stali (stan przed zamontowaniem łopat chromowych)

•  Mocowania łopat, wykonane z płyty 20 mm o wysokiej jakości spoiny, przetestowane Metodą Elementów Skończonych (MES), stanowią pierwszorzędne zabezpieczenie. •  Każda łopata jest umocowana za

pomocą trzech śrub wpuszczanych, co zmniejsza szanse ich obluzowania podczas pracy urządzenia. •  Materiał ulega zwiększonej sile rozcierania pod wpływem łopat o falistej powierzchni. •  Spiralna konstrukcja łopat zmniejsza siłę uderzenia nadawy na wały oraz eliminuje wstrząsy przy ładowaniu materiału wywierane na wały, łożyska i przekładnię. •  Płyty o wysokiej zawartości chromu na mocowaniach łopat chronią połączenia i śruby przed zużywaniem. •  Linie wskazują poziom zużycia łopat i żywotność części. •  Grubość obrzeża łopat (75mm w modelu RX150) wpływa na minimalizację ich ścierania. •  Łopaty RotoMax™ są stosunkowo większe niż w innych płuczkach mieczowych, co zapewnia przekazywanie większej energii w kierunku materiału wewnątrz płuczki i skutkuje możliwie najwyższym poziomem roztarcia nadawy.

Łopaty płuczki RotoMax™ są zbudowane z wysokiej jakości chromowo-żeliwnego stopu 600 Brinell, co nadaje im doskonałe właściwości abrazyjne. Stopy tego typu są zazwyczaj używane w kruszarkach udarowych i znacznie przewyższają normy techniczne łopat stosowanych w innych płuczkach mieczowych dostępnych na całym świecie. Łopaty RotoMax™, w porównaniu z łopatami firmy Hardox, mają o wiele niższy koszt utrzymania. Okres eksploatacji: •  Typowa żywotność łopat typu Hardox to 20 000 ton. •  Łopaty RotoMax™starczają na więcej niż 100 000 ton materiału.

100 tys. ton 20 tys. ton Koszt w przeliczeniu na 1 tonę materiału: •  Łopaty Hardox: około 30 pensów na tonę przerobionego materiału •  Łopaty RotoMax: około 10 pensów na tonę przerobionego materiału

10 pensów 30 pensów


CDE GLOBAL AggMax™

AggMax™ Główne korzyści 2.3: Napęd

2.4: Łożyska

•  Silnik i przekładnia w jednym agregacie – mniej zużywalnych części i mniejsze potrzeby serwisowe w porównaniu z innymi płuczkami.

•  Łożyska baryłkowe firmy SKF z okresem eksploatacji przekraczającym 1 000 000 godzin zawarte w wyposażeniu standardowym. Ogólnodostępne części zamienne.

•  Przekładnia obiegowa z hydraulicznym sprzęgłem umożliwiająca start przy pełnym załadunku. •  Przełączanie biegów zarówno przekazuje moc do wałów oraz powoduje ich synchronizację, co wpływa na maksymalne rozcieranie materiału wewnątrz płuczki RotoMax™. •  Napęd pasowy pozwala na proste regulowanie prędkości obrotowej wału. Pozwala to na łatwe zmiany prędkości oczyszczania w zależności od poziomu zabrudzenia nadawy. •  Sprzęgło hydrauliczne pozwalające na stopniowe przyspieszanie, zawarte w standardowym wyposażeniu. •  Łatwo zdejmowalne osłony ułatwiające dostęp do mechanizmu w czasie przeglądów i napraw i skracające czas poświęcony na konserwację.

•  Oprawy łożysk położone w odległości 150 mm od tylnej części obudowy i wysoko nad poziomem wody, co ogranicza ryzyko zanieczyszczenia piaskiem i wodą odpadową. •  Wysoki stopień zabezpieczenia łożysk:: 1.  Dyski smarujące 2.  Płytki zabezpieczające Hardox 3.  Uszczelki gumowe o współczynniku twardości 80 w skali Shore’a

AggMax™ Podwójnie uszczelnione łożyska z wbudowanym czujnikiem temperatury

•  Podwójnie uszczelnienie łożysk (uszczelki labiryntowe i pierścieniowe). •  Wbudowane węzły łożyskowe pływające pozwalają na rozszerzenie cieplne podczas pracy maszyny. •  Czujnik temperatury w wyposażeniu standardowym monitoruje temperaturę tylnego łożyska i działa jako wskaźnik wczesnego ostrzegania przed awarią, co zmniejsza potencjalne przestoje maszyny. •  Wyjątkowa konstrukcja oprawy łożyska ułatwia dostęp do mechanizmu i skraca czas jego konserwacji.

AggMax™ Silnik, napęd i przekładnia

AggMax™ Przekrój tylnego odcinka wału


CDE GLOBAL AggMax™

AggMax™ Główne korzyści

3

4

•  Modułowe, bezśrubowe, poliuretanowe sito firmy Isenmann oferujące najwyższą wydajność odwadniania materiału i wyjątkową odporność na ścieranie.

•  W pełni wspierane sito zamontowane w tylnej części urządzenia AggMax™ pozwala na bezproblemowe czyszczenie i serwisowanie maszyny.

. Przesiewacz nadziarna

AggMax™ Przesiewacz trójproduktowy na nadziarno

•  Wyłożony gumą trudnościeralną kosz zasypowy ze strefą uderzenia nadawy zapewnia dostarczanie materiału do tylnej części sita, powiększając pole powierzchni przesiewania oraz zmniejszając ścieralność. •  Zoptymalizowana wysokość wysypu materiału otrzymanego z przesiewania pozwala na wydajne zasilanie sita sortującego kruszywo. •  Wbudowana pokrywa sita zmniejsza rozpryski, co prowadzi do czystszego, bezpieczniejszego terenu wydobycia i zapewnia wysoce wydajną gospodarkę wodną. •  Niezależnie sterowane panele spryskujące umożliwiają proste dostosowanie maszyny do charakteru przetwarzanego materiału. •  Dwa silniki wibracyjne o wysokiej częstotliwości wspomagają maksymalne odwadnianie materiału. •  Piankowe pneumatyczne mocowania sita łagodzą wibracje sita i zapobiegają przekazywaniu wibracji do podwozia, co nie tylko wzmacnia odwadnianie produktu, ale także redukuje zmienny nacisk oscylacyjny – jedną z głównych przyczyn awarii. •  Bezpieczeństwo i wydajność w zakresie prowadzenia przewodów elektrycznych ponad przesiewaczem.

AggMax™ Odsiewacz zanieczyszczeń usuwający zabrudzenia lekkie

17

. Odsiewacz zanieczyszczeń

•  W standardowym wyposażeniu modyfikacje zsypów, dostosowywanie ich do przetwarzania odpadów w sektorze budowlanym, przy wyburzeniach czy wykopach oraz do materiału zawierającego dużą zawartość lekkich zanieczyszczeń. •  Króciec wlotowy pompy oraz rury wylotowe wyłożone gumą trudnościeralną ograniczają zużywanie części i wydłużają trwałość urządzeń. •  Modułowe, bezśrubowe, poliuretanowe sito firmy Isenmann oferujące najwyższą wydajność odwadniania materiału i wyjątkową odporność na ścieranie. •  Dwa silniki wibracyjne o wysokiej częstotliwości wspomagają maksymalne odwadnianie materiału. •  Piankowe pneumatyczne mocowania sita łagodzą wibracje sita i zapobiegają przekazywaniu wibracji do podwozia, co nie tylko wzmacnia odwadnianie produktu, ale także redukuje zmienny nacisk oscylacyjny – jedną z głównych przyczyn awarii.

Inne zalety użycia AggMax™ •  Zintegrowany układ rur pomiędzy rząpiem na nadziarno i rząpiem na zanieczyszczenia skraca czas instalacji urządzenia i zapewnia wysoce wydajny transport materiału •  Bezpieczny dostęp do górnej części maszyny AggMax™ dzięki zamykanej bramce. •  Całościowy dostęp do instalacji, wszystkich trzech przesiewaczy oraz płuczki RotoMax™dzięki ocynkowanym pomostom o szerokości ponad 600 mm. •  Drabinki serwisowe (800 mm) całkowicie zgodne z wymogami europejskich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. •  Elektrycznie otwierane drzwi awaryjne w opcji recyklingu umożliwiają łatwą konserwację. •  Dzięki pojedynczemu ujęciu wody zasilającej całość instalacji nie potrzeba dodatkowych przewodów rurowych, a co najważniejsze, zapewniony jest krótszy czas montażu. •  Zintegrowanie wszystkich elementów AggMax™na wspólnym, kompaktowym podwoziu pozwala na szybsze przemieszczanie maszyny w porównaniu z innymi systemami. •  Konstrukcja z ramą przesuwną upraszcza zazwyczaj skomplikowane prace inżynieryjne w zakładzie, co znacznie obniża koszt wdrożenia płuczki AggMax™ w porównaniu z podobnymi maszynami. •  Budowa „klockowa” pozwala na łatwe zmiany w systemie, w zależności od wymagań klienta.


CDE GLOBAL AggMax™

AggMax™Główne korzyści Bezpieczne i łatwe użytkowanie i serwisowanie

CDE ProMan – światowej klasy zarządzanie projektem

W pełni ocynkowane pomosty i schody włączone do standardowego wyposażenia wpływają na fakt, iż AggMax™ zostawia w tyle inne systemy oczyszczające.

System ProMan stosowany przez CDE sprawdził się w wykonywaniu wysoce wydajnych i produktywnych instalacji. System ten polega na utrzymaniu niezakłóconej komunikacji i współpracy pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w przedsięwzięcie.

• Bezpieczny i bezproblemowy dostęp do maszyny dla serwisantów i operatorów • Krótszy czas poświęcony na serwisowanie instalacji Wszystkie pomosty są całkowicie zgodne z wymogami europejskich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Został wielokrotnie zastosowany z powodzeniem w projektach na całym świecie, w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w Indiach, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz Ameryce Południowej. Oddany zespół pracowników z różnych dziedzin zaczyna pracować nad projektem zaraz na jego starcie. Osiągamy w ten sposób światowej klasy zarządzanie projektem. W trakcie projektu przydzielamy specjalnie wyznaczoną osobę do bezpośredniego kontaktu, odpowiedzialną za całościowe wykonanie i realizację projektu. Życzeniem naszym, jak i naszych klientów jest dostarczenie projektu na czas, po jak najniższych kosztach i o jak najwyższym standardzie. Mamy dowody na to, że ProMan to metoda, która stale daje powyższe wyniki. Kluczem do sukcesu, tak samo jak podczas procesu projektowania, jest w tym wypadku indywidualne podejście do klienta, wzięcie pod uwagę specyfiki terenu, surowca, terminu wykonania i wymagań wydobywczych. Nasz zespół projektowy to grupa ludzi posiadająca w sumie ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu systemów wydobycia do różnych branż i wszelkiego rodzaju materiałów.

Zapewnienie optymalnej wydajności z pakietem serwisowym CDE Custom Care Najważniejszą rzeczą, zaraz po podłączeniu instalacji AggMax™, jest zapewnienie i utrzymanie jej optymalnej wydajności. Posiadamy szeroki wybór pakietów serwisowych, które zawierają następujące usługi: •  osobisty doradca klienta; •  pełne szkolenie operatorów urządzeń w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz utrzymania wydajności;

AggMax™ AggMax™ 83 podczas montażu na miejscu przeznaczenia

•  regularne przeglądy w celu wskazania możliwości udoskonaleń, co prowadzi do uzyskania bezpieczniejszego, czystszego i bardziej produktywnego terenu wydobycia; •  lista zalecanych części zamiennych z wyszczególnionymi częściami, które powinny być dostępne na miejscu w razie awarii, co skraca przestoje w pracy urządzenia; •  indywidualnie dostosowana część strony internetowej firmy CDE, gdzie można przechowywać całą dokumentację związaną z zakupionym urządzeniem i mieć do niej szybki dostęp w razie potrzeby; również w ofercie możliwość internetowego zamówienia wizyty serwisanta technicznego wyspecjalizowanego w naprawach AggMax™.

AggMax™ Przemyte kruszywo


CDE GLOBAL AggMax™

20

AggMax™ Opis urządzenia Wyposażenie standardowe: RotoMax™ •  niebieskie wykończenie farbą CDE •  żeliwno-chromowe łopaty o falistej powierzchni przystosowane do pracy w trudnych warunkach •  wał o grubych ścianach bez spojeń, zbudowany ze specjalnego stopu stali •  centralnie położony punkt smarowania •  sprzęgło hydrauliczne •  silnik i napęd w jednym agregacie •  lekkie pokrywy ochronne z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP) •  rynna zasypowa wyłożona gumą trudnościeralną •  przekładnia obiegowa ze sprzęgłem hydraulicznym •  łożyska baryłkowe firmy SKF •  czujnik temperatury na łożyskach tylnych Przesiewacz nadziarna •  przesiewacz odwadniający EvoScreen ™ DW-C •  pompa pulpy wodno-piaskowej firmy Warman Dodatki: Przesiewanie wstępne •  przesiewacz odwadniający EvoScreen™ DW-C •  przesiewacz odwadniający EvoScreen™ DW-B •  przesiewacz płuczący ProGrade™ P2-75 •  przesiewacz płuczący ProGrade™ P3-75 RotoMax™ •  wybór niestandardowego koloru farby •  skierowanie strumienia ku górze w celu usuwania lekkich zanieczyszczeń •  przystosowanie do recyklingu Przesiewacz nadziarna Oversize Screen™ •  przesiewacz odwadniający EvoScreen™ DW-B •  pionowy, dwupokładowy EvoScreen™ •  pionowy, trójpokładowy EvoScreen™ Odsiewacz zanieczyszczeń •  przesiewacz odwadniający EvoScreen™ DW-C •  przesiewacz odwadniający EvoScreen™ DW-B

Nadawa wędruje na przesiewacz wstępny

Uwolniony piasek wysyłany jest do przesiewacza płuczącego EvoWash

Przepłukane i przesiane kruszywo dostaje się do płuczki RotoMax

Dwa spiralne, przeciwnie wirujące wały rozcierają materiał

Usuwanie uwolnionych drobnych frakcji i zanieczyszczeń lekkich

Zanieczyszczenia lekkie hałdowane po odwodnieniu

Roztarty materiał wydostaje się z płuczki RotoMax

Dodatkowy przesiewacz wyłapuje uwolnione drobne frakcje

Wypłukane kruszywo opuszcza instalację AggMax

Uwolnione drobne frakcje wysyłane do zasobnika

Drobne frakcje z zasobnika wysyłane do pompy pulpy wodno-piaskowej

Pompa pompuje do hydrocyklonu EvoWash uwolnione drobne frakcje

21


CDE GLOBAL S:MAX | Dane techniczne AggMax™

22

23

7m

6,5 m

AggMax™ Parametry techniczne

4m

Model:

12 m

AggMax™ 81

4,8 m

Model:

13 m

AggMax™ 151

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX80 •  Wydajność maksymalna: 50-80 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu) 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 800 mm •  Liczba łopat: 118 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 45 kW

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX150 •  Wydajność maksymalna: 80-150 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu): 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 1300 mm •  Liczba łopat: 136 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 90 kW

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™ DW-C •  Wydajność maksymalna 80 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW •  Liczba posortowanych produktów: 1

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW •  Liczba posortowanych produktów: 1

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™ DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11 kW 11kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™: DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11 kW 11 kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Przesiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™ DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Odsiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.

DW-B 150 ton/h 7,2 kW 1


CDE GLOBAL S:MAX | Dane techniczne AggMax™

24

25

7m

6,5 m

AggMax™ Parametry techniczne

4,2 m

Model:

12 m

AggMax™ 82

13 m

4,8 m

Model:

AggMax™ 152

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX80 •  Wydajność maksymalna: 50-80 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu): 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 800 mm •  Liczba łopat: 118 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 45 kW

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX150 •  Wydajność maksymalna: 80-150 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu): 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 1300 mm •  Liczba łopat: 136 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 90 kW

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™: DW-2 •  Wydajność maksymalna: 80 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,6 kW •  Liczba posortowanych produktów: 2

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™: DW-2 •  Wydajność maksymalna: 150 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,6 kW •  Liczba posortowanych produktów: 2

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™: DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11kW 11 kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™ : DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11 kW 11 kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Odsiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Odsiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.


CDE GLOBAL S:MAX | Dane techniczne AggMax™

26

27

7m

6,5 m

AggMax™ Parametry techniczne

12 m

4,2 m

Model:

AggMax™ 83

13 m

4,8 m

Model:

AggMax™ 153

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX80 •  Wydajność maksymalna: 50-80 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu): 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 800mm •  Liczba łopat: 118 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 45 kW

Płuczka mieczowa RotoMax™: •  Model: RX150 •  Wydajność maksymalna: 80-150 ton/h •  Maksymalne uziarnienie nadawy: 100 mm •  RPM (częstotliwość obrotu): 18-24 •  Przekątna pomiędzy wierzchołkami: 1300 mm •  Liczba łopat: 136 •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 90 kW

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™: DW-3 •  Wydajność maksymalna: 80 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,6 kW •  Liczba posortowanych produktów: 3

Przesiewacz odwadniający: •  Model EvoScreen™: DW-3 •  Wydajność maksymalna: 150 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,6 kW •  Liczba posortowanych produktów: 3

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™: DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11 kW 11 kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Przesiewacz wstępny: •  Model EvoScreen™: DW-C DW-B P2-75 P3-75 •  Wydajność maksymalna: 100 ton/h 150 ton/h 200 ton/h 200 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW 7,2 kW 11 kW 11 kW •  Wymiary sita: 1,2 x 2,4 m 1,8 x 2,4 m 1,5 x 5 m 1,5 x 5 m

Odsiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Odsiewacz zanieczyszczeń: •  Model EvoScreen™: DW-C •  Wydajność maksymalna: 20 ton/h •  Zapotrzebowanie na energię elektryczną: 7,2 kW

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.

Parametry techniczne mogą ulec zmianie ze względu na uaktualnienia fabryczne lub w związku z doborem dodatków.


Więcej informacji na temat produktów na stronie internetowej: www.cdeglobal.com lub u naszych dystrybutorów na całym świecie.

Globalne Centrum Projektowe Ballyreagh Industrial Estate, Cookstown, County Tyrone, BT80 9DG, Irlandia Północna T: +44 28 8676 7900 F: +44 28 8676 1414 Centrala w Azji 8th Floor, Park Plaza, 71 Park Street, Kolkata 700 016, Indie T: +91 33 3028 2080 F: +91 33 3028 2082 Centrala w Brazylii Av. Nove de Julho 3228 CJ. 909/910 Jardim Paulista, São Paulo SP CEP 01.406-000 T: +55 11 3051 3009

Przedstawiciel regionalny:

Polish Translation Quarrying Machinery  

Polish translation of mining and quarrying machinery brochures

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you