Page 1

Váš prodejce Berry Floor

laminátové podlahy vašich snů

Kvůli rozdílům v tiskových technologiích se mohou objevit drobné barevné odchylky. Nezávazný dokument. Společnost Berry Floor si vyhrazuje právo na změnu své výrobní řady bez předchozího upozornění. Vytištěno 01/09. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Odpovědný redaktor: Jacques Verspeek, Industrielaan 100, B-8930 Menen, Belgie.

laminátové podlahy vašich snů

Nová kolekce

Industrielaan 100 - 8930 Menen - Belgie - Tel.: +32 56 52 84 80 - Fax: +32 56 52 84 90 - Info@berryfloor.com - www.berryfloor.com Member of the Beaulieu International Group Manufactured by the Beaulieu International Group under license of Flooring Industries Ltd. Manufactured by the Beaulieu International Group under license of Välinge Innovation AB. Manufactured under license of Faus (US 6,401,415 , US 6,688,061).

CZ


V této knize snů 6. Proč byste si měli vybrat laminátovou podlahu Berry Floor? 8. Berry Floor HydroPlus 12. BerryLOC® X-treme 26. Kolekce Berry Floor 42. Webové stránky a program pro plánování podlah 44. Značky 45. Výhody 46. Příslušenství 54. Údržba 59. Přehled dekorů

2

Laminátový povrch: Naturals, Dub Light Rustic, NARULIB30

59


Byla jednou jedna...

pohádka o knize snů s 1 001 pěkným nápadem pro zařízení interiéru

3


Byla jednou jedna...

laminátová podlaha Berry Floor Laminátové podlahy Berry Floor splňují vaše nejdivočejší a nejdéle trvající sny. Protože kdo si kupuje laminátovou podlahu, dělá to vždy s úmyslem mít ji co nejdéle. Proto vás chceme uspokojit podlahou, která působí esteticky, zvýší hodnotu vašeho bytu a velmi snadno se udržuje. Z tohoto důvodu vás chceme provést následujícími stranami po světě laminátových podlah Berry Floor. Seznámíte se s jedenácti nádhernými kolekcemi, s více než stovkou dekorů a se spoustou možností a příslušenství. Tato brožura, naše webové stránky a prodejci v našich prodejních místech vám budou nápomocni tak dlouho, dokud vaše volba nebude přesně odpovídat vaší osobnosti, vašemu interiéru a rozpočtu. Nechte se tedy strhnout naší nabídkou a našimi podmínkami, které jsou lákavé jako fotografie, které naleznete v této publikaci. Nelekněte se, když se vám o podlahách bude zdát: je těžké tomu zabránit, když vidíte, kolik možností laminátové podlahy společnost Berry Floor nabízejí.

Laminátová podlaha Berry Floor. Vaše vysněná laminátová podlaha 4

Essentials, Dub Pallace, ESSPAOB30

Essentials, Dub Gallic, ESSGAOB30

Essentials, Milano, ESSMILB30

Essentials, Dub Frosted, ESSFROB30

Essentials, Borovice White Rialto, ESSRIWB30

5


Proč byste si měli vybrat laminátovou podlahu Berry Floor? Špičková kvalita Otřelá slova jako “špičková kvalita“ a “nekonečná krása“ může Berry Floor bez studu použít. Všechny naše laminátové podlahy spadají minimálně do klasifikační skupiny 32, což znamená: vhodné pro střední komerční použití, tedy více než dostatečně silné pro položení u vás doma. Jsou ale stejně tak vhodné pro použití v obchodech, restauracích, školách – a ve výčtu bychom mohli pokračovat dále. Co si také vybíráte: všechny naše výrobky podléhají těm nejpřísnějším výrobním požadavkům a procházejí důkladnými kontrolami kvality.

Jednoduché pokládání bez lepidla díky instalačnímu systému BerryLOC® Přivádí vás instalace jiných podlah zpravidla do bojové nálady? Laminátové podlahy Berry Floor se dodávají s revolučním patentovým instalačním systémem BerryLOC®, díky kterému můžete podlahu sami snadno spojit: jednoduše, rychle a bez lepidla, kladiva nebo klínků. To vše bylo speciálně navrženo s ohledem na mimořádnou pevnost v tahu. Jinak řečeno: vaše desky sedí pevně jako skála a nikdy se nepohnou.

Riviera HydroPlus

BerryLOC® X-treme pro extrémně rychlou instalaci

Díky kolekci Riviera HydroPlus si můžete být jistí, že vaše podlahy nikdy nepoškodí voda nebo vlhkost. Naše speciální vodotěsná úprava zajistí, aby vaše laminátová podlaha byla vždy chráněná.

BerryLOC® X-treme, dodávaný s novou kolekcí Grandioso, jde ještě o krok dál než běžný instalační systém BerryLOC®. Nejenže je zapojovací mechanismus silnější, ale i pokládání je jednodušší a o 30 % rychlejší.

Široký výběr

Nejvyšší kvalita povrchové úpravy

Kromě toho společnost Berry Floor, která vaše osobní přání bere skutečně vážně, nabízí 11 kolekcí a ne méně než 100 dekorů. Krátké nebo dlouhé desky, různé druhy dřeva, překvapující kombinace, různé povrchové úpravy, barvy a příslušenství: Berry Floor neomezuje vaši fantazii.

Nepotřebujeme žádné kouzelné zrcadlo, abychom poznali, že společnost Berry Floor přichází na trh s laminátovými podlahami s nejkrásnější povrchovou úpravou. Díky pokročilým technologiím, jako je technologie Lasercut® k řezání lamel s laserovou přesností, nemusíte už nic dodělávat. Výsledkem je výrobek propracovaný až do nejmenších detailů: matný lak, jemné V-drážky, realistická struktura dřeva nebo dlaždic, efektivní zvuková izolace, neobvyklé rozměry – nemůžete si vymyslet nic, co by nekončilo happy endem.

laminátové podlahy vašich snů 6

7


Byla jednou jedna...

Berry Floor Riviera HYDRO PLUS Vaše dvouletá ratolest přišla na nešťastný nápad založit si v obývacím pokoji rybník a nedávno jste až po ranní sprše zjistili, že jsou všechny ručníky ještě v prádelně? Vaše podlaha to ani v nejmenším nepocítí; za to vděčíte nové technologii Berry Floor HydroPlus a speciálnímu vodotěsnému povrchu. Do koupelny, kuchyně nebo – život se nedá rozdělit do místností – vlastně do každé místnosti vašeho domu. Dostupný pro kolekce Riviera a Riviera Tiles.

Kolekce Berry Floor Riviera: voděodolná díky technologii HydroPlus 6 8

Riviera, Dub Bílý Royal, RVROWHB30

9


Berry Floor Riviera Hydro Plus. K dispozici pro každý typ místnosti • vodotěsný povrch • bez rizika prosakování vody mezi deskami a následné deformace podlahy • neobyčejně vhodné do vlhkých prostor, např. do koupelny, prádelny a kuchyně, ale stejně tak do zbývajících částí vašeho domu • zajistí, abyste laminátovou podlahu mohli snadno a zcela bezstarostně čistit vodou • pouze pro obytné budovy • dostupný pro kolekce Riviera a Riviera Tiles

Riviera, Dub Silver Grey, RVSGOAB30

10

Riviera, Borovice Středomořská, RVMEPIB30

Riviera, Sienna, RVSIENB30

Riviera, Borovice White Rialto, RVRIWHB30

Riviera Tiles, Šachovnice, TIBCHEDHP

Riviera Tiles, Břidlice Blois, TIBABLDHP

11


Byl jednou jeden...

instalační systém Berryloc® x-treme

Méně je více? Ne pro toho, kdo se seznámil s naší kolekcí Grandioso. Delší, širší a silnější desky gamma – dodávají se v osmi různých dekorech – nezajišťují jen zvlášť vysokou pevnost a zvětšující efekt ve vašem interiéru, ale i neobvykle rychlou instalaci. To vše díky speciálnímu instalačnímu systému BerryLOC® X-treme, se kterým se řada Grandioso dodává. Veškeré výhody patentované instalační technologie BerryLOC® – která je součástí každé laminátové podlahy Berry Floor: pokládání bez lepidla za velmi krátkou dobu – ve spojení s ještě silnějším a rychlejším zapojovacím mechanismem.

12

Grandioso, Dub Frosted Prkno, GR2FROA53

Desky Berry Floor do sebe dokonale zapadají! 13


Byla jednou jedna...

kolekce BERRY FLOOR GRANDIOSO Dlouhé a široké desky

Grandioso, Dub Cardiff Prkno, GR2CARD53

14

Grandioso, Dub Parma Prkno, GR2PARM53

Grandioso, Dub Winter Prkno, GR2WIOA53

Grandioso, Dub Light Rustic, GR2RULI53

15


Byla jednou jedna...

kolekce Berry Floor NATURALS To, čím se Berry Floor liší od konkurence, je nejisté, ale čisté balancování mezi dokonalou kvalitou na jedné straně a mladým, moderním a svěžím dekorem na straně druhé. Naše kolekce poskytuje dokonalou směs stylu, pohodlí a právě tolik klasických přírodních barev, aby působily sexy. Především bychom se vám však chtěli pochlubit naší úspěšnou kolekcí Naturals. Jemné a přitom realistické motivy dřeva navodí ve vaší domácnosti přátelskou a prvotřídní atmosféru. Když nemůžete svůj domov přenést do přírody, uděláme to pro vás opačně.

Naturals, Borovice Středomořská, NAMEPIB30

16

Naturals, Dub Old Grey Prkno, NAGROOB30

Naturals, Dub Silver Grey Prkno, NASGOAB30

Naturals, Dub Seasoned Prkno, NASEOAB30

Naturals, Dub Parma Prkno, NAPARMB30

Berry Floor vás inspiruje Naturals, Dub Driftwood Prkno, NADROAB30

17


Berry Floor NATURALS

Tak přirozeně krásná může být laminátová podlaha Berry Floor Naturals, Dub Frosted Prkno, NAFROAB30

18

Naturals, Dub Parma Prkno, NAPARMB30

Naturals, Dub Light Rustic, NARULIB30

Naturals, Dub Antlantic Prkno, NAATOAB30

19


Byla jednou jedna...

kolekce Berry Floor Loft Už jsme vám říkali, že společnost Berry Floor se zavazuje k tomu splnit vám skutečně všechna vaše přání? Přáli byste si například podlahu bez drážek? Pak se seznamte s naší kolekcí Berry Floor Loft, kterou můžete použít na velké a rovné povrchy. Tato kolekce se vyrábí s protihlukovou tlumicí spodní vrstvou nebo bez ní: s Berry Floor je možné vše. V kolekci loft kromě toho naleznete různé druhy dřeva jako buk, dub, týk, olši, merbau, wenge a mnoho dalších. Nadčasová třída.

Loft, Dub Anglický Prkno, LPENOAD82

20

Loft, Dub Sezónní, LPSEOAD82

Loft, Manoir Licht, LPMANLD82

Loft, Wengé, 2 Parkety, LPWENGD82

Loft, Dub Limed Prkno, LPLIOAD82

Loft, Dub Cardiff, LPCARDD82

21


Byl jednou jeden...

nádherný život prince/princezny Kdo nechce být doma pronásledován klapáním střevíčků, může si s klidným svědomím zvolit Berry Floor. Díky jedinečným akustickým vlastnostem desek a izolační spodní vrstvy dosáhly laminátové podlahy Berry Floor, jako žádné jiné, úspěchu při absorbování a snižování hluku. Klid je pro nás nabytým právem.

V ložnici, v kuchyni, v hale... laminátová podlaha Berry Floor leží všude dobře!

22

Loft, Manoir Dark, LPMANDD82

Loft, Dub Harvard Prkno, LPHAOAD82

Loft, Dub Royal Cognac, LPROCOD82

Loft, Napoli, LPNAPOD82

Loft, Dub Light Rustic, LPRULID82

23


Byla jednou...

spousta lidí v domě Za vaši důvěru bychom se vám chtěli odvděčit podlahou, která se v mnohém podobá pohádce tisíce a jedné noci. Proto každý den bereme vše ze skříně, abychom mohli vaši laminátovou podlahu udržet v čistotě. Naše laminátové podlahy jsou zvlášť odolné nejen proti opotřebení, skvrnám a světlu, ale také proti tlaku; abychom toho docílili, standardně přidáváme navíc ochrannou svrchní vrstvu, díky které ani žhavý popel nebo vylité domácí chemické přípravky podlaze neublíží.

Laminátové podlahy Berry Floor jsou nezničitelné 24

Riviera, Borovice Black Rialto, RVRIBPB30

25


ESSENTIALS

Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 let záruka

ESSENTIALS

Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

Novinka! Dub 2 parkety

Buk 3 parkety

Dub 3 parkety

Milano

Dub Gallic

Dub Pallace

Novinka! Dub bílý prkno

Ořech Belluno 3 parkety

Buk Roma 2 parkety

Mořská tráva

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Dub, 2 parkety Dub, 3 parkety Buk, 3 parkety Třešeň, 2 parkety Javor kanadský, 3 parkety Dub bílý prkno Ořech Belluno, 3 parkety Buk Roma, 2 parkety Mořská tráva

ESSCHEB30 ESSC60B30 ESSH60B30 ESSM20B30 ESSNEMB30 ESSWHOB30 ESSBEWB30 ESSROBB30 ESSSEAB30

5414404053862 5414404053879 5414404053886 5414404053909 5414404053893 5414404053916 5414404053923 5414404053930 5414404053831

BALENÍ BALENÍ:

9 lamel - 2,15 m

PALETA:

56 balení - 120,46 m2

Dub Frosted

• • • • • • • • •

• • • •

POUŽITÍ

Borovice White Rialto

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Milano Dub Gallic Dub Pallace Dub Frosted Borovice White Rialto

ESSMILB30 ESSGAOB30 ESSPAOB30 ESSFROB30 ESSRIWB30

5414404053855 5414404078940 5414404078933 5414404078957 5414404078964

BALENÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 7 T

26

Novinka!

BErryLOC® woodstructure® matlook®

Javor kanadský 3 parkety

BErryLOC® woodstructure® matlook®

Třešeň 2 parkety

Novinka!

BALENÍ:

9 lamel - 2,15 m

PALETA:

56 balení - 120,46 m2

• • • • •

• • • • •

POUŽITÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 7 T

27


Doživotní záruka na BERRYLOC®

Delfíní modř

Myší šeď

25 roky záruka

Bílá pure

BErryLOC® matlook®

Pompeje

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Delfíní modř Myší šeď Bílá pure Pompeje

COLBLEB30 COLGRIB30 COLEB1B30 COLPOMB30

5414404054098 5414404054104 5414404054074 5414404054081

BALENÍ BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

• • • •

POUŽITÍ

Doživotní záruka na BERRYLOC®

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

25 roky záruka

Merbau 3 parkety

Buk Noble 3 parkety

Buk rustikal prkno

Bříza 2 parkety

Dub 2 parkety

Buk 3 parkety

Dub 3 parkety

Dub Country prkno

Dub starý prkno

BARVA

KÓD VÝROBKU

+WS®

KÓD EAN

EAN +WS®

Merbau 3 parkety Buk Noble 3 parkety Buk rustikal prkno Bříza 2 parkety Dub 2 parkety Buk 3 parkety Dub 3 parkety Dub Country prkno Dub starý prkno

LPMERBD82 LPHENOD82 LPH400D82 LPB200D82 LPC200D82 LPH500D82 LPC500D82 LPCCOUD82 LPOLOAD82V

LWMERBB20 LWHENOB20 LWH400B20 LWB200B20 LWC200B20 LWH500B20 LWC500B20 LWCCOUB20 LWOLOAB20

5414404007865 5414404007902 5414404007841 5414404007766 5414404007773 5414404007834 5414404007780 5414404007797 5414404046550

5414404039033 5414404041111 5414404040992 5414404041005 5414404041012 5414404041036 5414404041029 5414404041128 5414404050243

BALENÍ

2

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

28

LOFT

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® woodsound® matlook®

Colours

• • • • • • • • •

• •

• • • • • • • • •

+ woodsound® POUŽITÍ

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

2

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

7 lamel - 1,67 m2 56 balení - 93,69 m2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

1285 D x 186 Š x 10 T

29


Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

LOFT

Doživotní záruka na BERRYLOC®

Novinka! Dub Harvard prkno

Wengé 2 parkety

Dub Oxford prkno

Manoir Dark

Novinka!

Dub anglický prkno

Jakarta

Malibu

Napoli

BARVA

KÓD VÝROBKU

+WS®

KÓD EAN

EAN +WS®

Dub Harvard prkno Dub Oxford prkno Wengé 2 parkety Dub limed prkno Teak prkno Dub anglický prkno Jakarta Malibu Napoli

LPHAOAD82 LPOXOAD82 LPWENGD82 LPLIOAD82 LPTE01D82 LPENOAD82 LPJAKAD82 LPMALID82 LPNAPOD82

LWHAOAB20 LWOXOAB20 LWWENGB20 LWLIOAB20 LWTE01B20 LWENOAB20 LWJAKAB20 LWMALIB20 LWNAPOB20

5414404046598 5414404046604 5414404044556 5414404046659 5414404044570 5414404044563 5414404054111 5414404054128 5414404054135

5414404050267 5414404050274 5414404039095 5414404050250 5414404039088 5414404039101 5414404054142 5414404054159 5414404054166

BALENÍ BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

2

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

30

Dub light rustic

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® woodsound® matlook®

Teak prkno

• • • • • • • • •

• • • •

• • • • • • • • •

• • • • •

+WS®

KÓD EAN

EAN +WS®

Manoir Dark Manoir Light Dub sezónní Dub light rustic Dub royal cognac Dub cardiff

LPMANDD82 LPMANLD82 LPSEOAD82 LPRULID82 LPROCOD82 LPCARDD82

LWMANDB20 LWMANLB20 LWSEOAB20 LWRULIB20 LWROCOB20 LWCARDB20

5414404079138 5414404079145 5414404079152 5414404079169 5414404079176 5414404079183

5414404079077 5414404079084 5414404079091 5414404079107 5414404079114 5414404079121

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

1285 D x 186 Š x 10 T

Dub cardiff

KÓD VÝROBKU

7 lamel - 1,67 m

Novinka!

BARVA

BALENÍ

56 balení - 93,69 m2

Novinka! Dub royal cognac

+ woodsound® POUŽITÍ 2

Novinka! Dub sezónní

Manoir Light

Novinka! Dub limed prkno

25 roky záruka

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® woodsound® matlook®

LOFT

• • • • • •

• • • • • •

• • • • • •

+ woodsound® POUŽITÍ 2

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

7 lamel - 1,67 m2 56 balení - 93,69 m2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

1285 D x 186 Š x 10 T

31


Doživotní záruka na BERRYLOC®

Novinka! Dub bílý prkno

Novinka!

Novinka!

KÓD EAN

Dub bílý prkno Napoli Bílá pure Dub silver grey PRKNO Teak prkno Wengé 2 parkety Borovice středomořská Dub light rustic

RVWHOAB30 RVNAPOB30 RVEB01B30 RVSGOAB30 RVTE01B30 RVWENGB30 RVMEPIB30 RVRULIB30

5414404079718 5414404079725 5414404079732 5414404079749 5414404079756 5414404079763 5414404079770 5414404079787

BALENÍ BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

• • • • • • • •

• • •

• • •

POUŽITÍ

Novinka! Borovice Black Rialto

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Milano Dub Harvard prkno Dub bílý royal Dub pallace Sienna Mořská tráva Borovice White Rialto Borovice Black Rialto

RVMILAB30 RVHAOAB30 RVROWHB30 RVPAOAB30 RVSIENB30 RVSEAGB30 RVRIWHB30 RVRIBPB30

5414404079794 5414404079800 5414404079817 5414404079824 5414404079831 5414404079848 5414404079855 5414404079862

BALENÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

32

• • • • • • • •

Novinka! Mořská tráva

Novinka!

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® matlook® hydroplus®

KÓD VÝROBKU

Novinka! Sienna

Borovice White Rialto

BARVA

Novinka! Dub bílý royal

Novinka!

Novinka!

10 roky záruka

Novinka! Dub Harvard prkno

Dub pallace

Dub light rustic

Borovice středomořská

Novinka!

Novinka! Wengé 2 parkety

Novinka!

Doživotní záruka na BERRYLOC®

Milano

Novinka! Teak prkno

Riviera

Novinka! Bílá pure

Napoli

Dub silver grey PRKNO

10 let záruka

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® matlook® hydroplus®

Riviera

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

• • • • • • • •

• • • • • • •

• • • • • • • •

POUŽITÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

33


Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

quadrum

Doživotní záruka na BERRYLOC®

Novinka! Eben prkno

Dub classic prkno

Borovice bílá prkno

Borovice středomořská

Novinka!

Novinka! Dub bílý prkno

Dub Chambord prkno

Eben prkno Dub classic prkno Borovice bílá prkno Dub elysee prkno

RFEB1237Z RFCO1237Z RFWP1237Z RFEO1237Z

5414404054395 5414404054333 5414404054340 5414404054357

BALENÍ BALENÍ:

8 lamel - 1,23 m

PALETA:

66 balení - 81,42 m2

BErryLOC® woodstructure® woodstructure +® woodView® 4

KÓD EAN

• • • •

• • •

• • • •

POUŽITÍ

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Borovice středomořská Dub Venice prkno Dub Cardiff prkno Dub Chambord prkno Dub bílý prkno Dub frosted prkno Dub light rustic Eben prkno

QVMEPIB30 QVCHVEB30 QVCARDB30 QVCHCHB30 QVWHOAB30 QVFROAB30 QVRULIB30 QVEBONB30

5414404079213 5414404079220 5414404079237 5414404079244 5414404079251 5414404079268 5414404079275 5414404079282

BALENÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 120 Š x 8 T

34

Novinka! Eben prkno

Dub light rustic

KÓD VÝROBKU

Novinka! Dub frosted prkno

Novinka!

BARVA

Novinka! Dub Cardiff prkno

Dub Venice prkno

Novinka! Dub elysee prkno

25 roky záruka

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

BErryLOC® woodstructure +® Microwoodview® 4 matlook®

regency

• • • • • • • •

• •

• • • • • • • •

• • • • •

POUŽITÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

35


grandioso

Doživotní záruka na BERRYLOC® X-treme

Dub bílý prkno

Dub silver grey prkno

Wenge africa prkno

Novinka!

Novinka! Dub frosted prkno

Dub Cardiff prkno

25 roky záruka

cottage

Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

Dub bílý prkno

Doussie prkno

Dub starý prkno

Dub Chambord prkno

Dub Venice prkno

Dub limed tradition prkno

Novinka! Dub Parma prkno

Mahagon africa prkno

Dub Boston prkno

Dub light rustic

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Dub bílý prkno Wenge africa prkno Dub silver grey prkno Dub Cardiff prkno Dub frosted prkno Dub Parma prkno dUb winter prkno Dub light rustic

GR2WHOA53 GR2AFWE53 GR2SGOA53 GR2CARD53 GR2FROA53 GR2PARM53 GR2WIOA53 GR2RULI53

5414404079299 5414404079305 5414404079312 5414404079329 5414404079336 5414404079343 5414404079350 5414404079367

BALENÍ BALENÍ:

5 lamel - 2,12 m2

PALETA:

52 balení - 110,31 m2

eBerryLoc Xtreme® woodstructure®+ microwoodview®4 matlook® xlong xlarge

dUb winter prkno

Novinka!

• • • • • • • •

• • • • • • • •

• • • • • • •

• • • • • • • •

POUŽITÍ

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Dub bílý prkno Doussie prkno Dub starý prkno Dub Chambord prkno Dub Venice prkno Dub limed tradition prkno Dub Boston prkno Dub valley prkno Mahagon africa prkno Dub chocolate prkno

CTWHOA43Z CTREAF43Z CTOLOA43Z CTCHCH43Z CTCHVE43Z CTCHAU43Z CTCHBO43Z CTVAOA43Z CTSAMA43Z CTTHOA43Z

5414404045270 5414404045249 5414404045232 5414404045157 5414404045171 5414404045133 5414404045140 5414404045263 5414404054180 5414404054197

BALENÍ

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 2030 D x 209 Š x 9 T

36

• • • • • • • •

Dub chocolate prkno

Dub valley prkno

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m2

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

BErryLOC® woodstructure ® woodstructure +® woodview® matlook®

Novinka!

• • • • • • • • • •

• • • • • • • • • •

• • • • • • • • • •

POUŽITÍ

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

37


naturals

Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

naturals

Doživotní záruka na BERRYLOC®

25 roky záruka

Novinka! Jáva prkno

Sumatra prkno

Dub winter prkno

Novinka! Dub antlantic prkno

Dub old grey prkno

Dub kouřový prkno

Novinka!

BErryLOC® woodstructure®+ microwoodview® matlook®

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Borovice středomořská Sumatra prkno Jáva prkno Dub old grey prkno Dub antlantic prkno Dub kouřový prkno White sand prkno Dub mystic prkno

NAMEPIB30 NASUMAB30 NAJAVAB30 NAGROOB30 NAATOAB30 NASMOAB30 NABEHOB30 NAMYOAB30

5414404054937 5414404053596 5414404053602 5414404054944 5414404054951 5414404054968 5414404053619 5414404054975

BALENÍ BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

• • • • • • • •

• • • • • • • •

• • • • • • • •

POUŽITÍ

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Dub winter prkno Dub silver grey prkno Dub frosted prkno Dub seasoned prkno Sand Hill Dub light rustic Dub Parma prkno Dub driftwood prkno

NAWIOAB30 NASGOAB30 NAFROAB30 NASEOAB30 NASAHIB30 NARULIB30 NAPARMB30 NADROAB30

5414404054982 5414404063632 5414404075482 5414404078193 5414404075765 5414404079190 5414404079206 5414404075475

BALENÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

38

Novinka! Dub driftwood prkno

Dub Parma prkno

Dub mystic prkno

Novinka! Dub light rustic

Sand Hill

Dub seasoned prkno

Novinka! White sand prkno

Dub frosted prkno

Dub silver grey prkno

BErryLOC® woodstructure®+ microwoodview® matlook®

Borovice středomořská

BALENÍ:

8 lamel - 1,91 m

PALETA:

56 balení - 107,08 m2

• • • • • • • •

• •

• • • • • • • •

• • • • • • • •

POUŽITÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1285 D x 186 Š x 8 T

39


unique

Doživotní záruka na BERRYLOC®

Novinka! Bílá

25 roky záruka

Novinka! Čokoládová

riviera tiles

Doživotní záruka na BERRYLOC®

10 roky záruka

Novinka! Tmavěšedá

Břidlice Tourraine

Břidlice Blois

Ledově bílá

Dolce Beige

Šachovnice

Bristol

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Bílá Čokoládová Tmavěšedá Šedá

UQWHITD92 UQCHOCD92 UQTAUPD92 UQGREYD92

5414404080363 5414404080387 5414404080394 5414404080370

BALENÍ BALENÍ:

4 lamel - 1,87 m

PALETA:

52 balení - 97,3 m2

BErryLOC® stonestructure® microbevel® matlook®

Šedá

• • • •

• • • •

• • • •

• • • •

POUŽITÍ

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1190 D x 393 Š x 8 T

40

BARVA

KÓD VÝROBKU

KÓD EAN

Břidlice Tourraine Břidlice Blois Ledově bílá Dolce Beige Šachovnice Bristol

TIBATODHP TIBABLDHP TIBARWDHP TIBBEIDHP TIBCHEDHP TBBRISDHP

5414404056658 5414404056665 5414404056672 5414404056689 5414404056733 5414404056641

BALENÍ

2

BErryLOC® stonestructure® stonestructure®+ hydroplus®

Novinka!

BALENÍ:

5 lamel - 2,06 m

PALETA:

63 balení - 129,5 m2

• • • • • •

• • • • • •

• • • • • •

POUŽITÍ

2

LOŽNICE, OBÝVACÍ POKOJE, VSTUPNÍ HALY A KUCHYNĚ

ŠKOLNÍ TŘÍDY, KANCELÁŘE, HOTELY A OBCHODY

LAMELA (mm): 1281 D x 321 Š x 8 T

41


Byla jednou jedna...

nalezněte to co hledáte na webu Váš zájem díky této brožuře jistě vzrostl, ale přece jen máte ještě nějaké dotazy? Na adrese www.berryfloor.com naleznete nejen nejaktuálnější údaje o našich výrobcích a jejich technických vlastnostech, ale také spoustu tipů týkajících se údržby, návodu na položení v zobrazení 3-D, vyhledávač prodejců a program pro plánování podlah. Ať se připravíte sebelépe a svůj interiér si předem nesčetněkrát vyfotíte: jedna návštěva prodejny nestačí k vytvoření dokonalé představy o tom, jak by naše podlahy oživily vaše místnosti. Z tohoto důvodu si na našich webových stránkách můžete zkusit sestavit jakýkoliv interiér díky programu pro plánování podlah. Tj. virtuální prostor, do kterého můžete sami navrhnout vysněný interiér tak, že si podle libosti a vlastního výběru mezi sebou zkombinujete podlahu, dekor a druh místnosti. Vaši momentální inspiraci nemusíte nijak omezovat: své návrhy můžete měnit tak často, jak budete chtít. Přesvědčila vás naše nabídka? Prodejce laminátových podlah Berry Floor ve vašem okolí vám rád poskytne další pomoc. Pro zjištění kontaktu můžete použít vyhledávač prodejců na naší webové stránce. Stačí zadat bydliště a okamžitě se objeví seznam s nejbližšími prodejnami, a to ve všech zemích, ve kterých se laminátové podlahy Berry Floor prodávají.

www.berryfloor.com 42

43


Značky

Rychlá instalace bez lepidla

Extra rychlá pokládka

Velmi dlouhé desky (>2 m)

Velmi široké desky (21 cm)

t h e e l e g a n t V- g r o o v e o n 4 s i d e s

Realistický kamenný vzhled

Zdokonalený vzhled dlaždice

Vodotěsná podlaha pro všechny místnosti vašeho domu

Jasně vyznačený obrys parket

Realistická struktura dřeva

Do detailů provedená vlákna ve dřevě

Matový povrch k docílení vzhledu naolejovaných parket

Zvuková izolace

VÝHODY PODLAHOVÝCH řešení Berry Floor:

V-drážka na dlouhé straně

Standardní V-drážka na všech stranách

> pokládání bez lepidla, bez použití kladiva nebo klínků

> snadné opravy, demontáž a opětovné pokládání

> snadné a rychlé spojování dílců

> podklad je vždy snadno dostupný

> připraveno k okamžitému použití

> velmi dobře fungují s podlahovým topením

> až pětkrát silnější

> HydroPlus, vhodný pro vlhké prostory

> snadná instalace

Jemné V-drážky na dlouhé straně

44

Jemné V-drážky na všech stranách

45


Byla jednou jedna...

obvodová lišta Berry Floor Vzhledem k tomu, že naše laminátové podlahy plně vyniknou až tehdy, když plynule přecházejí do okolních zdí. Vzhledem k tomu, že až po správné, pečlivě vybrané konečné úpravě je rozdíl nejvíc patrný. Vzhledem k tomu, že se nespokojíme s polovičatou prací. Z těchto důvodů má Berry Floor připravenou širokou nabídku obvodových lišt. Obvodové lišty, které pochopitelně dostanete přesně ve stejném dekoru podlahy.

Berry Floor má pro každou podlahu přesně odpovídající obvodovou lištu 46

Naturals, Sand Hill, NASAHIB30

Obvodová lišta

Vysoká obvodová lišta

Zaoblená obvodová lišta

Bílá přetíratelná obvodová lišta

Obvodová lišta Scotia

47


Obvodové lišty Obvodová lišta

Samolepicí obvodová lišta

Ideální řešení stylového přechodu mezi stěnou a podlahou. rozměry: 2 200 x 14 x 60 mm (d x š x t)

Tato lišta se silně lepicí páskou na zadní straně snadno zakryje dilatační spáry. Díky jádru z pravého dřeva je více odolná vůči vlhkosti než lišta z MDF a také se lépe řeže pod úhlem menším než 45º. rozměry: 2 400 x 25 x 4 mm (d x š x t)

Vysoká obvodová lišta

Pružná obvodová lišta

Elegantní vysoká obvodová lišta s moderním vzhledem. rozměry: 2 200 x 12 x 80 mm (d x š x t)

Tato dutá lišta, která se ke zdi připevňuje pomocí vodicí lišty, velmi dobře zakryje kabely, například k televizi nebo stereu. rozměry: 2 400 x 4 x 60 mm (d x š x t)

Zaoblená obvodová lišta

Příchytky k obvodovým lištám a šablony k předvrtání od společnosti Berry Floor

Pro decentní ukončení podlahy a plynulý přechod ke stěně. rozměry: 2 150 x 16,4 x 19,3 mm (d x š x t)

Díky těmto speciálním příchytkám snadno uchytíte obvodové lišty ke stěně. Dodávají se s praktickou šablonou k předvrtání.

Bílá přetíratelná obvodová lišta Pro kvalitní konečnou úpravu si můžete zvolit také bílou obvodovou lištu. Základní nátěr této lišty umožňuje, že ji můžete okamžitě natřít (přetřít také, ale není to nutné). rozměry: 2 200 x 14 x 60 mm (d x š x t)

Obvodová lišta Scotia

Bílé obvodové lišty Společnost Berry Floor nyní nabízí také vysoké bílé obvodové lišty, pomocí kterých můžete podlahu dokončit zvlášť elegantně. Můžete si vybrat ze tří různých provedení: od klasických až po moderní.

Nové!

Navržená pro spojení stávající lišty s novou podlahou. Zároveň utěsní dilatační spáry. rozměry: 2 430 x 16 x 16 mm (d x š x t)

2400 x 14 x 110 mm (d x š x t) 48

2400 x 14 x 110 mm (d x š x t)

2400 x 14 x 100 mm (d x š x t) 49


Bylo jednou...

Adaptační a spojovací profily Profily v polaminátovaném MDF umožňují dokonalý přechod mezi dvěma podlahami, i když nejsou stejného typu. Jsou ideální k zakrytí výškových rozdílů nebo dilatačních spár. Pozor: tyto profily nejsou tak odolné proti opotřebení a trvanlivé jako naše podlahy (třída opotřebení AC4). (Jestliže dodané příslušenství nemá značku kvality Berry Floor, je možné, že spadá do nižší třídy, a že se tedy rychleji opotřebuje.)

velmi praktické PŘÍSLUŠENSTVÍ Berry Floor má podkladovou vrstvu pro každého a pro každý POVRCH Podkladová vrstva Excellence jako zvuková izolace v níže položených místnostech

Adaptační profil

• s integrovanou lepicí páskou • vyrovnává nerovnosti podlahy • 100% ochrana proti vlhkosti a výparům • poskytuje tepelnou a zvukovou izolaci (-19 dB) • dodává se v rolích po 14 m2 nebo 20 m2

Výškový rozdíl mezi dvěma podlahami? Tento profil zajistí plynulé spojení s níže položenou podlahou (dlažbou, kobercem, ...). Dodává se v MDF a v hliníkovém provedení v bronzové, stříbrné a v barvě šampaňského. rozměry: MDF 1000 x 47,6 x 14,3 mm (d x š x t) ALU 1000/2000 x 46 x 11,7 mm (d x š x t)

Podkladová vrstva Berry Floor Excellence+, zvlášť těžká pro zvláštní zvukovou izolaci • vyrovnává nerovnosti podlahy • včetně lepicí pásky • 100% ochrana proti vlhkosti a výparům • poskytuje velmi dobrou zvukovou izolaci (-21 dB) jak v samotné místnosti, tak i v prostorech položených pod ní • dodává se v rolích po 10 m2

Profil ve tvaru T Tímto profilem ve tvaru T můžete plynule spojit dvě laminátové podlahy stejné výšky a zakrýt dilatační spáry. Dodává se v MDF a v hliníkovém provedení v bronzové, stříbrné a v barvě šampaňského. rozměry: MDF 1000/2 150 x 47,7 x 12,3 mm (d x š x t) ALU 1000/2000 x 46 x 11,7 mm (d x š x t)

Koncový profil

Nové!

Podkladová vrstva Berry Floor Easy Flex, snadná instalace a ideální při podlahovém topení Pro snadné použití nabízí nyní společnost Berry Floor skládanou podkladovou vrstvu: tato podkladová vrstva se okamžitě narovná, díky čemuž je její instalace ještě jednodušší. Kromě toho je i neobyčejně kompatibilní s podlahovým topením. • vyrovnává nerovnosti podlahy • poskytuje zvukovou izolaci (-19 dB) • dodává se v balení po 10 m2

K dokonalé konečné úpravě okraje vaší podlahy a napojení posuvných dveří, prahu, ... Dodává se v MDF a v hliníkovém provedení v bronzové, stříbrné a v barvě šampaňského. rozměry: MDF 2150 x 35,9 x 14,3 mm (d x š x t) ALU 2000 x 15/27,5 x 11,3 mm (d x š x t) 50

51


Nové!

Schodišťové profily Berry floor

VODOTĚSNÉ příslušenství HydroPlus

Darujte svému schodišti druhý život

Čtyři kroky pro dokonalou konečnou úpravu laminátové podlahy HydroPlus

Díky schodišťovým profilům Berry Floor bude renovace vašeho schodiště hračkou. Tento velmi pevný schodišťový profil se skládá z polaminátovaného hliníku. Díky profilu Perfect Fit, který je součástí dodávky, připevníte kliknutím tento schodišťový profil k laminátu na vašich schodech. Získáte tak plynulý přechod a vaše schodiště bude vypadat zase jako nové.

Výplň Twine Výplň pro vyplnění spojů jak mezi stěnou a podlahou, tak i pod dveřním rámem nebo okolo vedení. Budete pak potřebovat méně Sealantu.

Sealant / tmel HydroPlus

Nové!

Profil Perfect Fit

Překrývaný profil

Určeno pro ty, kteří chtějí dokonalý přechod laminátové podlahy ke schodišti: tento profil se kliknutím připojí k laminátové podlaze, a zajistí tak plynulý přechod.

Základní schodišťový profil, který se hodí všude: S tímto profilem můžete dokonale upravit své schody, ale využijete ho také v případech, kdy musíte nad schodištěm udělat přechod k jinému podlahovému povrchu (koberec, dlažba).

Radiátorové růžice

Modrý, elastický tmel se aplikuje do dilatačních spár mezi podlahou a stěnou, čímž chrání hrany podlahy před vlhkostí.

Okrajový pásek HydroPlus pro obvodové lišty Pásek nalepte na horní stranu lišty, tím ji ochráníte před vlhkostí. Tak zkombinujete podlahu HydroPlus s obvodovou lištou ve stejném dekoru.

Ke konečné úpravě radiátorového potrubí Základní růžice z masivního dřeva, kterou lze upravit do čtyř různých tloušťek potrubí (průměr: 22, 18, 15 a 12 mm), dodává se ve třech barvách: světlý dub, tmavý, přetíratelná bílá.

Lepidlo HydroPlus Mimořádně silné vodovzdorné lepidlo, které vám pomůže při snadném a přesném připevnění obvodové lišty.

52

53


Na dlouhý a šťastný život Díky podlahám Berry Floor se při čištění již nebudete cítit, jako byste měli kous­ nout do kyselého jablka. Údržba našich laminátových podlah je natolik snadná, že je stačí občas vysát nebo otřít vlhkým mopem. Laminátový čistič Berry Floor vám pomůže udržet podlahu jako novou. Ještě jednodušší je to pomocí Magic Cleaner Kit, kompletní anti­ bakteriální čisticí sady, která vaši lami­ nátovou podlahu udrží oslnivě krásnou.

Laminátové podlahy Berry Floor jsou neuvěřitelně silné laminátové podlahy vašich snů 54

Unique, Šedá, UQGREYD92

55


Byl jednou jeden...

sen o údržbě

Čisticí sada Berry Floor Magic Cleaner Kit Tento jedinečný antibakteriální čisticí systém bez problémů vyčistí každou laminátovou podlahu, jak při suchém, tak při mokrém čištění. Čisticí sada obsahuje mop s nastavitelnou rukojetí, utěrky z mikrovlákna a čisticí přípravek na laminátové podlahy s ovocnou vůní. Kompletní čisticí sada, se kterou bude čištění laminátové podlahy Berry Floor hračkou.

Sprej na laminátové podlahy Berry Floor Jednoduchý rozprašovač, který vyčistí jakýkoliv laminátový povrch, aniž by zanechával čmouhy, s vůní grapefruitu. Má antistatické a antibakteriální účinky, a je tedy velmi vhodný do prostor, ve kterých se vyžaduje zvýšená hygiena. Povrch nemusíte po očištění oplachovat.

Čisticí přípravek na laminátové podlahy Berry Floor Zaručuje dokonalou údržbu vaší laminátové podlahy Berry Floor a je vhodný jak pro prvotní ošetření, tak pro následné pravidelné čištění.

Sada na opravu podlahových krytin Berry Floor

Podlahy Berry Floor se pohádkově udržují 56

Loft, Dub Cardiff, LPCARDD82

Drobné opravy na vaší laminátové podlaze můžete snadno provést sami pomocí této praktické sady. Naneste náplň na poškozené místo pomocí přiloženého nože, namíchejte pastu na požadovaný odstín podlahy a zabruste. Dvě různá provedení: pro světlé a tmavé podlahy.

57


Vyberte si zde laminátovou podlahu vašich snů >

58


Váš prodejce Berry Floor

laminátové podlahy vašich snů

Kvůli rozdílům v tiskových technologiích se mohou objevit drobné barevné odchylky. Nezávazný dokument. Společnost Berry Floor si vyhrazuje právo na změnu své výrobní řady bez předchozího upozornění. Vytištěno 01/09. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Odpovědný redaktor: Jacques Verspeek, Industrielaan 100, B-8930 Menen, Belgie.

laminátové podlahy vašich snů

Nová kolekce

Industrielaan 100 - 8930 Menen - Belgie - Tel.: +32 56 52 84 80 - Fax: +32 56 52 84 90 - Info@berryfloor.com - www.berryfloor.com Member of the Beaulieu International Group Manufactured by the Beaulieu International Group under license of Flooring Industries Ltd. Manufactured by the Beaulieu International Group under license of Välinge Innovation AB. Manufactured under license of Faus (US 6,401,415 , US 6,688,061).

CZ

BerryFloor2010_TJ  

N ov á ko le kc e laminátové podlahy vašich snů 8. Berry Floor HydroPlus 45. Výhody 26. Kolekce Berry Floor 44. Značky 59. Přehled dekorů 54...