Page 1

KATALOG PROFESJONALNY SALON & SPA


FRANCZYZA ABACOSUN sposób na własny gabinet...

Zapraszamy do współpracy w najbardziej korzystnym systemie franczyzowym. Unikalność Franczyzy Abacosun to przede wszystkim brak konieczności dzielenia się zyskiem. Oferta jest przygotowana na miarę możliwości każdego klienta, skierowana zarówno do małych, jak i dużych gabinetów. Oferujemy najlepszy pakiet franczyzowy oraz biznes oparty na sprawdzonych i skutecznych metodach, które gwarantują powodzenie i dynamiczny rozwój. Praca pod szyldem znanej i rozpoznawalnej marki przekłada się na prestiż, większą grupę klientów oraz lepsze zyski.

Otwórz Gabinet Franczyzowy ABACOSUN »» maksimum korzyści »» gotowe rozwiązania »» b iznes dostosowany » do Twoich potrzeb

Firma Abacosun od 1995 roku wyposaża ga-

marek w Polsce w swojej branży. Firma posiada stabilną

binety kosmetyczne oraz wdraża nowatorskie

sytuację finansową, własny budynek usługowo biurowy

metody zabiegowe.

oraz magazyn.

Innowacyjność, wysoką jakość produktów oraz profe-

Tysiące gabinetów współpracujących z Abacosun osią-

sjonalizm firmy potwierdzają liczne nagrody, w tym kilka-

ga sukces i pomnaża swoje zyski.

krotnie przyznany Złoty Laur Klienta i Grand Prix.

Dołącz do zadowolonej grupy Klientów!

Dzisiaj Abacosun jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych ABACOSUN ul. Olgierda 45, 81-534 Gdynia T: 58 664 64 51; 58 781 66 66 e-mail: abaco@abacosun.com.pl www.abacosun.pl

Franczyza

2


Spis treści Franczyza ABACOSUN

01

Urządzenia Kosmetyczne

05

Makijaż permanentny NPM

05

Thermal Shaper - lipodermologia

19

Bio Electro Peeling

08

Proslim RF - fale radiowe

20

Lamprobe

10

Diamond Peel - peeling diamentowy

21

Żelazka - prasujemy zmarszczki i cellulit

11

Mezoterapia bezigłowa

22

Mezoterapia mikroigłowa

17

Ultrasonic - peeling kawitacyjny

23

Oksybrazja

18

Urządzenia mobile

24

Urządzenia CERRI

24

Celluwell Sonic - liposukcja bez skalpela

27

Lifting bez skalpela, tlenoterapia hiperbaryczna

35

Elektrostymulacja

29

Renergy Zone SPA, Podo Spa

36

Fotoepilacja, fotoodmładzanie

33

Słoneczna Łączka SPA

37

Kosmetyki

38

Kosmetyki przewodzące do urządzeń

38

Tierras del Volcan - Ziemia Wulkaniczna

68

Leorex

40

Abacosun SPA

69

Viviean

44

RICA - woski do depilacji

74

De Noyle’s

53

Exclusive Bronze - kosmetyki solaryjne

76

ABACOSUN ul. Olgierda 45, 81-534 Gdynia, T: 58 664 64 51; 58 781 66 66 e-mail: abaco@abacosun.com.pl; www.abacosun.com.pl

www.abacosun.pl


więcej o produktach LEOREX dowiesz się na stronie 40


MAKIJAŻ PERMANENTNY

New Permanent Makeup - NPM Nowa Era Makijażu Permanentnego Izraelska firma NPM stworzona przez profesjonalistę z ponad 25 letnim doświadczeniem oferuje najwyższej klasy cyfrowy aparat ORON 56, oraz akcesoria. NPM to uznany światowy lider, który zrewolucjonizował makijaż permanentny i mikropigmentację medyczną. Aparat posiada liczne certyfikaty, w tym medyczny.

zz

New Permanent Makeup - ORON 56

»» c zas wykonywania makijażu krótszy nawet o 80% » (np. eyeliner w 10min) »» jedyna technologia maksymalnie redukująca mikroranki » pozabiegowe i opuchlinzę »» nieporównywalny komfort zabiegu i ultra szybki proces gojenia »» długotrwały efekt »» r egularne i równomierne nakłucia zmniejszają znacząco dyskomfort, » nie powodują mikro rozdarć naskórka i mikroblizn z tym związanych »» niespotykana dotąd precyzja pozwala wykonać idealne kreski »» innowacyjny stabilizator pracy igieł »» automatyczne cofanie igły przy pobieraniu pigmentu »» optymalna siła uderzenia igły »» regulacja wysuwu igieł z kartridża »» zaskakująca, wyjątkowo cicha praca aparatu »» idealne wyważenie głowicy i rączki

5

urządzenia


MAKIJAŻ PERMANENTNY New Permanent Makeup - NPM

zz

Technologia i Precyzja - Aparat Oron 56

Technologia i rozwiązania najnowszej generacji gwarantują stabilność i pozwalają wykonać precyzyjny makijaż permanentny. Perfekcyjne, równe linie bez odchyleń w bok. Pigment wprowadzany równomiernie z zachowaniem warunków bezpieczeństwa i higieny. Elektroniczny „mózg” aparatu przekazuje informację zwrotną do silnika w rączce i przycisków na aparacie. Mikroprocesor stale kontroluje pracę aparatu i przekazuje dane dotyczące obrotów, napięcia itd. Został on wyprodukowany przez izraelskich specjalistów według najnowszej technologii komputerowej na automatycznej linii produkcyjnej.

Główny element aparatu ORON składa się z jednego kawałka metalu, który powstał w procesie skomputeryzowanej obróbki metalu. Jest on anodowany zgodnie ze standardami stosowanymi w lotnictwie i spełnia wymogi dla narzędzi medycznych. Dotykowy panel sterowniczy jest pokryty ochronnym, zabezpieczającym poliestrem zapewniającym trwałość. Oryginalna i elegancka obudowa z elementami dekoracyjnymi stanowi piękną ozdobę każdego gabinetu.

Ergonomiczna rączka jest sterowana mikroprocesorem gwarantującym idealnie jednakową częstotliwość i głębokość nakłuwania igieł. Umieszczono w niej także stabilizatory zapewniające jednostajny ruch igieł oraz optymalną siłę uderzenia igły! Dioda umieszczona w rączce doświetla pigmentowaną skórę, co ułatwia pracę. Zamontowany w rączce zaawansowany silnik jest wykorzystywany w przemyśle zbrojeniowym, w lotnictwie i do produkcji najnowocześniejszych systemów optycznych. Dodatkowo rączka “zasysa” pigment i uwalnia tylko w kontakcie ze skórą, co zapobiega jego rozpryskaniu. Ciężar rączki jest równomiernie rozłożony na całej długości między końcówką igły i podstawą.

zz

Know - How

Założyciel firmy, Moshe Alul, jest światowej sławy artystą tatuażu i makijażu permanentnego specjalizującym się w nowatorskich technikach mikropigmentacji własnego autorstwa. Współpracuje on także z lekarzami i chirurgami plastycznymi, zajmuje się szkoleniami i wykonywaniem dermopigmentacji medycznej.

zz

Mikropigmentacja NPM

Ten utalentowany artysta stworzył także przełomową i opatentowaną metodę „tatuażu włosów” na skórze głowy. Doskonałe, eleganckie rozwiązanie dla osób łysiejących metodą przypominającą do złudzenia prawdziwe włosy.

Zaawansowana izraelska technologia komputerowa w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem uznanego artysty zapewnia perfekcyjny makijaż, dokładne, czyste i ostre kontury. Barwnik penetruje idealnie. Igła uderza precyzyjnie w określone miejsce, bez uchyleń i poszarpania skóry.

Teraz Moshe Alul dzieli się swoim doświadczeniem z polskimi linergistkami.

KONIEC Z NIERÓWNĄ KRESKĄ I BLIZNAMI.

NAJWYŻSZY STANDARD

Zastosowanie: korekta, powiększenie i wypełnienie ust, kreski wokół oczu, korekta brwi.

Aparat ORON 56 został poddany rygorystycznym testom, spełnia normy zgodne z najwyższymi standardami i posiada szereg certyfikatów, między innymi: medyczny ISO 13485, ISO 9001, CE oraz inne. DODATKOWE INFORMACJE: »» obroty na minutę: 400rpm-747 rmp »» częstotliwość nakłuć na sekundę: 100-200

urządzenia

6

Mikropigmentacja medyczna: rekonstrukcja brodawki piersi, kamuflaż blizn. Jedyna na świecie, rewolucyjna i opatentowana metoda tatuażu włosów w przypadku łysienia u mężczyzn i kobiet.


MAKIJAŻ PERMANENTNY New Permanent Makeup - NPM

zz

Pigmenty i Kartridże NPM PIGMENTY NPM

STABILNE KARTRIDŻE NPM

Pigment jest niezwykle istotny dla jakości i trwałości makijażu. Najwyższej jakości farmaceutyczne pigmenty NPM zawierają glicerynę i posiadają bazę mineralną. Zapewniają ładny kolor i trwałość. Pigmenty można mieszać ze sobą i tworzyć barwy wtórne.

Podczas pracy, igły zawsze wysuwają się równomiernie na jednakową długość co zapewnia dokładność wykonania makijażu i taką samą głębokość nakłucia, bez odchyleń. Po zwolnieniu pedału igła chowa się automatycznie i chroni przed nieopatrznym uszkodzeniem skóry klienta. Wszystkie kartridże dostępne są wyłącznie w sterylnych opakowaniach i są wyprodukowane zgodnie z normą ISO 10993-1. Każdy rodzaj posiada inny kolor, aby ułatwić pracę linergistce.

Unikalne kształty igieł pozwalają kontrolować pracę » i uzyskać pożądany efekt (włosy, cieniowanie, kreski)

zz

Rodzaje kartridży:

»» 3RS

»» Igła nr 3RL niebieska jest przeznaczona do wykonania efektu kreski włosa, cienkiego konturu ust, bardzo cienkiej kreski eyelinera, efektu podkreślenia górnej kreski ust po ich uprzednim wypełnieniu.

»» 5M

»» Igła nr 3RS

»» 5RS

żółta jest przeznaczona do zaakcentowania konturu ust, wykonania kreski oka, linii rzęs.

»» Igła nr 5RS zielona jest przeznaczona do wypełniania, cieniowania ust, brwi, podkreślenia kreski eyelinera, wykonania dodatkowej linii nad eyelinerem.

»» Igła nr 7RS

»» 3RL »» 7RS

Zdjęcia przed i po zabiegach

transparentna jest przeznaczona do wykonania brwi w pełnym kolorze, cieniowania brwi, zaakcentowania kreski eyelinera, zredukowania akcentu linii ust, wykonania korekt.

»» Igła nr 5M

przed

po

purpurowa jest przeznaczona do wypełniania ust, wypełniania większych powierzchni, jak na przykład rekonstrukcja brodawek piersi, itp.

»» Kartridż » do tatuażu » permanentnego włosów

przed przed

po

po

7

urządzenia


BIO ELECTRO PEELING Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych. Jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji prądami elektrycznymi. Bio Electro Peeling można wykonywać w bezpieczny sposób przez cały rok. Polecany dla każdego typu skóry na twarz i ciało.

Metoda ta dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne; między innymi w Paryżu, Brukseli i Genewie.

Bio Electro Peeling

2w1

Eksfoliacja i Odmładzanie Falami Radiowymi

zz

Skuteczność i bezpieczeństwo

Bio Electro Peeling to peeling wywołany prądami elektrycznymi, który w wyniku zachodzących reakcji najpierw usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry.

Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący jest aktywny przez kolejne 4-5 dni. Bio Electro Peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.

Zabiegi można wykonywać na suchą skórę dla uzyskania delikatniejszego efektu lub na mokrą wówczas działanie jest intensywniejsze. Peeling wykonuje się też z zastosoZabieg powoduje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w war- waniem odtłuszczonego mleka 0%, uzyskując w ten spostwie rogowej i wywołuje mikroabrazję elektryczną, która ma także działanie sób dodatkowy efekt eksfoliacji chemicznej. dezynfekujące i działa jak bariera przed możliwymi patogenami zewnętrznymi i bakteriami. Proces złuszczania następuje równomiernie. Skuteczność i bezpieczeństwo

Fale Radiowe

Badania wykazały, że Bio Electro Peeling nie narusza w żaden sposób naskórka, nie wywołuje podrażnień, alergii, natomiast działa eksfoliacyjnie i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Podczas zabiegów nie dochodzi do mikrouszkodzeń, są więc one nieinwazyjne.

Bezpośrednio po Bio Electro Peelingu możemy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy.

Analizy cytologiczne potwierdzają wysoką skuteczność z zachowaniem bezpieczeństwa.

Energia dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii i mobilizując komórki do produkcji kolagenu, elastyny zwiększając gęstość i napięcie skóry. Poprawia się także cyrkulacja krwi, metabolizm komórkowy i koloryt cery.

Bio Electro Peeling został także przetestowany w Centrum medycyny niekonwencjonalnej i antiaging w Paryżu, gdzie jest wykorzystywany w zabiegach na twarz i ciało.

urządzenia

8


BIO ELECTRO PEELING Częstotliwość wykonywania zabiegów: zz

Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 do 3 / 4 sesji w miesiącu. Zabieg można także wykonać jednorazowo.

Przykłady zabiegów:

»» Skuteczna eksfoliacja

W przypadku blizn pooperacyjnych zaleca się zwiększenie ilości zabiegów w zależności od potrzeb.

»» Lifting, poprawa owalu twarzy »» Spłycanie zmarszczek, w tym wokół oczu »» Niwelacja podwójnego podbródka

Efekty stosowania Bio Electro Peelingu. Zabiegi zalecone przez lekarza po wykonaniu operacji na brzuch w celu przyspieszenia gojenia, regeneracji i zmniejszenia blizny.

»» Rozjaśnienie przebarwień »» Znaczna poprawa stanu cer trądzikowych »» Spłycanie blizn potrądzikowych »» Ujędrnianie biustu »» Spłycanie i rozjaśnienie kolorytu rozstępów, blizn »» Redukcja zaczerwienień blizn

przed zabiegami

»» Odmładzanie dłoni

po zabiegach

»» Z abiegi ekspresowe: już tylko jedna sesja rozświetla » i poprawia wygląd skóry

zz

 epolaryzacja membran komórR kowych w zabiegach estetycznych

Jak mówi Dr Charels Seneca: na poziomie terapeutycznym analizowaliśmy skuteczność metody w różnorodnych patologiach, natomiast na poziomie estetycznym restrukturyzację skóry i działanie antycellulitowe. Jedno z głównych badań było poświęcone repolaryzacji komórkowej, gdyż zastosowane prądy w urządzeniu oraz system ich aplikacji są bardzo pomocne. Membrana komórkowa, elektrycznie spolaryzowana, zachowuje się jak bariera elektrostatyczna. Jej struktura lipoproteinowa wywołuje niestabilność i przerwanie ciągłości dynamiki energetycznej.

zz

»» C ery wrażliwe: naturalny i delikatny peeling falami radiowymi

 drowe, zregenerowane z Z komórki skóry

zz

 io Electro Peeling z B - Kuracja po stosowaniu botox’u

Zdjęcia obrazują stan skóry przed oraz na początku kuracji Bio Electro Peeling. Pacjentka wymaga jeszcze około 6 zabiegów. Pacjentka utraciła masę mięśniową na skutek stosowania botoxu przez 3 lata. Botox wywołał problem utraty jędrności: detale - opadnięta powieka, opuchlizna pod oczami. Już na początku serii zabiegów widoczna jest znaczna poprawa - negatywne skutki stosowania botoxu ustępują. przed zabiegami

Bio Electro Peeling wywołuje szereg reakcji fizyko-chemicznych. Między innymi przyczynia się do repolaryzacji membrany komórkowej ułatwiając ruch jonów, aktywuje metabolizm tkanek, polepszając ich naturalny system obronny na obszarze gdzie jest wykonywany zabieg. Wpływa regeneracyjnie, działa antyseptycznie i hamuje rozwój mikroorganizmów. Szerokie spektrum oddziaływań sprawia, że urządzenie daje doskonałe rezultaty w różnorodnych zabiegach estetycznych. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Efekty są więc widoczne bezpośrednio po zabiegach, a ich intensyfikacja następuje po pewnym czasie.

w trakcie serii zabiegów

9

urządzenia


LAMPROBE

RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH Współczesna technologia otwiera nowe możliwości świadczenia usług bezinwazyjnej mikrochirurgii zmian skórnych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

Bezinwazyjna „Mikrochirurgia” XXII wieku. Precyzja i skuteczność. W przeciwieństwie do standardowych zabiegów laserem lub ciekłym azotem, które działają także na większą powierzchnię skóry, w Lamprobe energia skierowana jest punktowo na zmianę / naczynko. Oznacza to większy komfort dla klienta, szybszy czas gojenia i nienaruszenie otaczających naczyń i tkanek.

Skuteczna metoda stosowana w przypadku:

zz

»» z amykania naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki) »» zamykania Spider Naevi - naczyniaka gwiaździstego » (tzw. znamię pająkowate) »» naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana) »» usuwania włókniaków, brodawek płaskich »» usuwania prosaków »» kaszaków, żółtaka (Xanthelasma) »» osuszania ropnych krostek trądzikowych

W urządzeniu Lamprobe zastosowano fale radiowe do zabiegów zamykania naczynek krwionośnych oraz usuwania wielu nieprawidłowości skórnych. Zabiegi odbywają się bez wkłuwania igły! Zabieg trwa krótko ok. 2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia. Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna. Intensywność emisji jest kontrolowana i regulowana.

Korzyści dla Twojego Gabinetu/Kliniki

zz

»» Nowe, różnorodne usługi zwiększające dochody »» Bardzo dobre zyski zapewniają szybki zwrot zakupu aparatu »» L amprobe generuje dodatkowe zyski bez znacznego » zwiększania czasu standardowego zabiegu kosmetycznego» Zabieg może być wykonany w trakcie innej usługi » kosmetycznej lub po mikrodermabrazji »» C ena za 2-5 sekundowy zabieg plasuje się na poziomie » od 70 zł w zależności od nieprawidłowości »» D ywersyfikacja usług zaspokaja potrzeby szerszego grona klientów stawiając Twój gabinet na wyższym poziomie » Zwiększa się grupa Twoich klientów »» S pecjalistyczne, profesjonalne usługi » zwiększają prestiż gabinetu

»» odblokowania porów

zz

Zalety Lamprobe

zz

»» skuteczność, szybkie efekty »» bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi - bez wkłuwania igły »» p recyzyjność - nie uszkadzamy naczyń wokół miejsca » zabiegowego »» krótki czas zabiegu (od 2-5 sekund) »» łatwość obsługi aparatu »» minimum dyskomfortu, nie wymaga stosowania znieczulenia

Jak działa Lamprobe?

»» W ykorzystuje technologię fal radiowych. Energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchni skóry lub w obrębie nieregularności skóry »» Z abiegi polegają na przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego. Następuje efekt termokoagulacji (np. naczynka) lub termolizy-odparowania nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe). Płyny w tkance ulegają osuszeniu

»» w większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, » w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg

»» Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe od innych urządzeń jest fakt, że elektrody nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry

»» kontrolowana intensywność impulsów

»» Lamprobe działa precyzyjnie w miejscu przyłożenia elektrody. »» L amprobe produkowany w U.S.A. Zatwierdzony przez FDA, posiada certyfikat CE

naczynka krwionośne przed i po

urządzenia

fibroma przed i po (powiększenie)

10

brodawka miękka przed i po


ŻELAZKA®

PRASUJEMY ZMARSZCZKI I CELLULIT Prestiżowe, skuteczne zabiegi w korzystnych cenach zapewniają szerszą dostępność usługi i większą grupę klientów! »» Najlepiej sprzedające się usługi »» Doskonałe efekty »» Zabiegi rekomendowane » przez klientów swoim znajomym »» Doskonale rozpoznawalna marka

Reklama w prasie,» internecie i na bilboardach

twarz „

Po zabiegach żelazkiem przeciwzmarszczkowym skóra staje się jaśniejsza i jedwabiście gładka. Poprawia się jej gęstość, wypłycają się zmarszczki i podnosi owal twarzy.

Miernik Bożena - technik usług kosmetycznych Studio Bożena, Brzeg

piersi ciało

efekt po 5 zabiegach

Spytaj o ulotki i materiały promocyjne dla Twojego gabinetu

efekt widoczny po pierwszym zabiegu

11

urządzenia


ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE I PRZECIWZMARSZCZKOWE 2 W 1 Nowy model Żelazka na twarz i ciało, w którym połączono metodę „prasowania” zmarszczek i cellulitu, pozwala poszerzyć zakres usług o skuteczne i intratne zabiegi. Zastosowanie dwóch funkcji w jednym aparacie oszczędza miejsce i jest doskonałym rozwiązaniem dla gabinetów o mniejszym metrażu.

przyspiesza uzyskanie doskonałych efektów i skraca czas zabiegu. Skuteczność zawdzięczamy kumulacji działania sprawdzonych» metod: stymulacji TENS, masażu vacum oraz chromoterapii, które jednocześnie wzmacniają i regenerują mięśnie, ujędrniają skórę i stymulują układ limfatyczny. Teraz w krótszym czasie uzyskasz znacznie lepsze efekty, zaoszczędzisz czas i zdobędziesz nową grupę zadowolonych klientów.

Żelazko 2 w 1 wykorzystuje w jednym czasie trzy skuteczne energie do walki z cellulitem i dwie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała, co znacznie

zz

 elazko 2 w 1 umożliwia poszerzenie z Ż zakresu usług i zaoferowanie bezinwazyjnych zabiegów stymulujących naturalne procesy regeneracyjne organizmu:

»» Spłycania zmarszczek, wygładzenia skóry »» W zmocnienia i regeneracji tkanki mięśniowej i skórnej prowadzącej także do znacznie lepszego napięcia skóry na twarzy i ciele »» P olepszania kolorytu i odżywienia tkanek poprzez stymulację cyrkulacji krwi i limfy »» A ntycellulitowych, wygładzających skórkę pomarańczową poprzez rozbicie złogów cellulitu »» Ujędrniających ciało »» Modelowania sylwetki poprzez stymulację procesu wyszczuplania »» Relaksacyjnych i niwelujących ból pleców, karku

zz

 większ zakres usług i dochodowość stosującz Z opcjonalne akcesoria. »» zestaw dodatkowych pomp do ciała (M i S) »» nakładki do zabiegu na biust i pośladki »» bańki szklane do ciała Calabash »» Zestaw Vacum na twarz (2 końcówki + sonda)

Korzystna cena aparatu zapewnia szybki zwrot inwestycji już nawet w ciągu dwóch, trzech miesięcy, co czyni unikalne zabiegi na Żelazku jednymi z najbardziej dochodowych na rynku. Ponadto oferując jedne z najbardziej popularnych i najlepiej rozreklamowanych zabiegów zwiększasz prestiż swojego gabinetu i z łatwością pozyskujesz klientów. Dodatkową zaletą Żelazka są lekkie głowice i łatwość wykonania zabiegu, dzięki temu osoba obsługująca nie jest narażona na ból i dyskomfort podczas pracy. Urządzenie jest dostarczane z głowicą antycellulitową i przeciwzmarszczkową, dodatkowe akcesoria są dostępne opcjonalnie. * średnio 5 zabiegów dziennie x 80zł x 24 dni = 9600 miesięcznie.

działanie 3 energii na tkanki » powierzchowne i komórki tłuszczowe

urządzenia

12


PRASUJEMY ZMARSZCZKI

ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

zz

Odpowiedź stanowi: Żelazko Przeciwzmarszczkowe wyposażone w unikalną pompę VacuElectro, która wykorzystuje 2 rodzaje energii: mikrostymulację TENS + masaż vacum. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch skutecznych metod gwarantuje uzyskanie znacznie lepszych efektów w krótszym czasie. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

Efekty zabiegów / działanie:

»» w ygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek, » działanie liftingujące »» w zmocnienie, regeneracja » i poprawa ukrwienia mięśni »» pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych »» z większenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry »» poprawa kolorytu i stanu skóry »» s tymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie » dotlenienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni »» p oprawa ukrwienia polepsza wchłanianie » stosowanych po zabiegu preparatów » przeciwzmarszczkowych

zz

Opcjonalne akcesoria:

»» Podstawa do urządzenia na kółkach »» G rzebień przeciwzmarszczkowy » - głowica do kolorotepii i mikroprądów Zastosowanie grzebienia pokrytego 24K złotem jednocześnie z chromoterapią polepsza penetrację światła, dzięki czemu komórki skuteczniej je absorbują. Mikroprądy przynoszą energię komórkom i sprawiają, że energia świetlna skutecznie do nich dotrze. Zabieg poprawia cyrkulację i normalizuje system limfatyczny, działa stymulująco i regenerująco na tkanki skóry. »» Z estaw do vacum: dwie nakładki + głowica Zestaw ten pozwala wykonać na przykład vacupresurę, która polega na pobudzeniu receptorów za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danym receptorom organów.

13

urządzenia


PRASUJEMY ZMARSZCZKI

IQ lift - Multifunkcyjne Żelazko® Przeciwzmarszczkowe Rewolucyjne, skomputeryzowane urządzenie do bezoperacyjengo liftingu i regeneracji skóry. Nowatorskie połączenie energii »

- odmładzająca terapia skojarzeniowa.

zz

Energie emitowane przez aparat znajdują także od lat zastosowanie w medycynie. W IQ lift służą do odmładzania skóry i pobudzają jej naturalne procesy naprawcze. Możliwość jednoczesnego stosowania kilku metod potęguje efekty i sprawia, że IQ lift posiada szerokie zastosowanie w zabiegach na twarz oraz ciało.

Przykładowe zabiegi - TWARZ :

»» bezoperacyjny lifting »» spłycenie zmarszczek, kurzych łapek »» poprawa owalu i napięcia skóry »» regeneracja, stymulacja wytwarzania kolagenu i elastyny »» zabiegi wybielające »» poprawa stanu cer trądzikowych, regeneracja, wygładzenie »» redukcja opuchlizny »» rewitalizacja, dotlenienie i detoksykacja zz

Przykładowe zabiegi - CIAŁO :

»» odmładzanie dłoni »» mezoterapia bezigłowa »» b ezoperacyjny lifting mikroprądami » np.: biust, brzuch »» spłycanie rozstępów

zz

6 urządzeń w 1

»» Żelazko przeciwzmarszczkowe Posiada intensywne działanie regeneracyjne oraz wzmacniające tkankę mięśniową. Zastosowano w nim vacum oraz prądy Tens cieszące się od lat uznaniem w fizykoterapii. Służą do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. W IQ lift zastosowano je do zabiegów przeciwzmarszczkowych i liftingujących, gdyż wzmacniają osłabione mięśnie, spłycają zmarszczki, polepszają napięcie skóry, jej dotlenienie i odżywienie. »» Bio lifting mikroprądami Bezoperacyjny lifting spłyca zmarszczki, ujędrnia skórę i poprawia owal twarzy. Mikroprąd jest biologicznie najbardziej zgodny z ludzkim organizmem, normalizuje on funkcje zachodzące w komórkach, które uległy uszkodzeniu.

»» Golden lift Lifting termiczny złotymi sondami - łączy dobroczynne działanie mikroprądów i energii termicznej. Dzięki głowicom w kształcie kulek zabiegi są precyzyjne, przyjemne i relaksujące. »» Mezoterapia (Crio+Chromo+Galvan) Jednoczesne zastosowanie metody crio - 5º, galvanu oraz chromorewitalizacji. Jest to metoda mezoterapii bezigłowej, która polepsza penetrację zastosowanych kosmetyków. Dostępne są nakładki do zabiegów na twarz i ciało. Zabieg redukuje także opuchliznę, pobudza fotoreceptory i rewitalizuje skórę.

Mikroprąd dociera tam, gdzie zawiódł prąd naszego organizmu, gdyż posiada zdolność penetracji przez komórki, a nie przepływania nad nimi.

»» U ltradźwięki wykorzystywane są do pilingu, » sonoforezy i mikrostymulacji

Pod wpływem mikroprądu wzrasta wytwarzanie ATP, synteza kolagenu i elastyny, dotlenienie, detoksykacja. Stymulowanie pracy mięśni mikroprądami redukuje zmarszczki, fałdy i bruzdy.

»» Grzebień przeciwzmarszczkowy

urządzenia

14

Mikroprądy i chromorewitalizacja do miejscowej stymulacji i regeneracji skóry. Skupiona energia działa odmładzająco, stymulująco i regenerująco na tkanki.


PRASUJEMY CELLULIT ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE Żelazko antycellulitowe jest wyposażone w pompę VacuElectroColor wykorzystującą 3 rodzaje energii:

elektrostymulację TENS + masaż vacum» - lipodermologię + chromoterapię

zz

3 metody oddziaływują jednocześnie na mięśnie, skórę i układ limfatyczny zwiększając skuteczność zabiegu. Teraz w krótszym czasie uzyskasz znacznie lepsze efekty i zaoszczędzisz czas.

 ompa VacuElectroColor z P - synergia 3 energii

»» M asaż próżniowy vacum-lipodermology wykorzystuje ciśnienie ujemne. Rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu. Pobudza pracę układu limfatycznego, cyrkulację, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów » i wpływa detoksykująco. »» E lekrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy. Kształtuje, wzmacnia, ujędrnia i regeneruje mięśnie. Zmniejsza uczucie napięcia. »» C hromoterapia pobudza fotoreceptory aktywując różnorodne reakcje, jak na przykład: syntezę DNA, RNA, kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek. » Aparat umożliwia dobór koloru w zależności » od wykonywanego zabiegu.

zz

Przykłady zabiegów:

»» r edukcja cellulitu - rozbicie twardych złogów cellulitu, wygładzanie skóry. Efektywne także przy zimnej tkance cellulitowej.

»» m asaże okolic karku - redukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, napięcia

»» w yszczuplanie i modelowanie sylwetki - stymulacja TENS przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnia mięśnie » i polepsza ich kontur

»» vacupresura »» zabieg poprawiający trawienie, masaże pleców, karku

»» ujędrnianie ramion i brzucha »» zabiegi na pośladki PUSH UP »» n ieinwazyjne powiększanie piersi PUSH UP, polepszenie sprężystości. Zabieg wzmacnia mięśnie podtrzymujące piersi » co daje efekt „liftu”- podniesienia. Następuje stymulacja ukrwienia i transportu składników odżywczych co nadaje biustowi bardziej obfity kształt. »» d ziałanie drenażowe, pobudzenie przepływu limfy, detoksykacja, zmniejszenie opuchlizny »» poprawa elastyczności i wygładzenie skóry »» s tymulacja syntezy kolagenu, cyrkulacji krwi i dotlenienia komórek

Opcjonalne wyposażenie: grzebień przeciwzmarszczkowy, masażery lipoderm, bańki na biust, pośladki, calabash, » podstawa do urządzenia na kółkach.

15

urządzenia


PRASUJEMY CELLULIT

PROSLIM VACU - Multifunkcyjne Żelazko® Antycellulitowe zz

Przykładowe zabiegi - CIAŁO:

Rewolucyjne, skomputeryzowane urządzenie do zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę i antycellulitowych. Zabiegi oddziałują wielokierunkowo: na mięśnie, skórę i układ limfatyczny zapewniając skuteczność.

»» r ozbicie złogów cellulitu - wygładzenie skóry. » Efektywne także przy „zimnej” tkance cellulitowej. »» m odelowanie sylwetki, stymulacja procesu wyszczuplania »» poprawa elastyczności i jędrności skóry »» działanie liftingujące »» mezoterapia bezigłowa »» z abiegi PUSH UP na biust / pośladki. W zabiegu stosujemy kilka metod, które pomagają przywrócić piękny kształt, jędrność » oraz zwiększyć objętość tych partii ciała. »» d ziałanie drenujące, stymulacja wydalania toksyn, » zmniejszenie opuchlizny »» p oprawa cyrkulacji krwi, dotlenienia i odżywienia komórek »» stymulacja Tens - wzmocnienie, regeneracja mięśni »» zabiegi poprawiające trawienie »» terapeutyczne: vacupresura »» m asaże pleców, karku - rozluźniające, relaksacyjne, » doskonałe do SPA zz

Przykładowe zabiegi - TWARZ :

»» s tymulacja grzebieniem przeciwzmarszczkowym » (mikroprądy+chromorewitalizacja) »» mezoterapia bezigłowa

zz

PROSLIM VACU to 5 urządzeń w 1

»» Pompa VacuElectroColor Wykorzystuje jednocześnie 3 energie: masaż próżniowy lipodermology, chromoterapię i elektrostymulację TENS. Zastosowanie 3 energii zwiększa znacznie efektywność. Oddziałuje bezpośrednio na tkanki, bez stosowania rajstop.

Ultradźwięki są stosowane do rozbijania złogów tkanki tłuszczowej, są bardzo pomocne przy redukcji cellulitu, gdyż stymulują mikrocyrkulację i dotlenienie tkanek. Wpływają na zmianę ciśnienia w tkankach, zwiększają przepuszczalność błon komórkowych. »» Mezoterapia (Crio+Chromo+Galvan)–

»» PUSH UP Zabiegi masażu vacum na biust i pośladki (przy wykorzystaniu specjalnych nakładek) »» Microcurrent Chromo ( grzebień przeciwzmarszczkowy) Mikroprądy i chromorewitalizajca - miejscowa stymulacja i regeneracja skóry. Działa odmładzająco, stymulująco i regenerująco na tkanki skóry.

urządzenia

»» UltrasoundChromo - (Ultradźwięki 1MHz i chromorewitalizacja)

16

Jednoczesne zastosowanie metody crio - 5 º, galvanu oraz chromorewitalizacji. Jest to metoda mezoterapii bezigłowej, która polepsza penetrację zastosowanych kosmetyków. Dostępne są nakładki do zabiegów na ciało i twarz. Crio jest pomocne także przy redukcji opuchlizny.


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA AMTS-H Automatyczny aparat do mikronakłuć skóry z regulacją głębokości i częstotliwości nakłuć gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu. Zastosowana technologia umożliwia wykonanie idealnych nakłuć bez szarpania skóry. Specjalna nakładka zapewnia stabilność igły i jej idealną pozycję. Aparat przeznaczony jest do stosowania przez kosmetyczki i lekarzy. Doskonała technologia aparatu chroniona jest 3 patentami.» Gruntowne badania i testy potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo. Najlepsza jakość i efekty. Bezkonkurencyjna cena. Wysokiej jakości igły medyczne Lancet zapewniają precyzję nakłuć.

zz

AMTSH

bezoperacyjne odmładzanie skóry w bezkonkurencyjnej cenie!

 erapia mikroigłowa AMTS-H intensywnie stymuluje T regenerację kolagenu, elastyny i metabolizm skóry. z Opatentowana metoda jest stosowana z w następujących zabiegach:

»» stymulacja wytwarzania kolagenu, odmładzanie, regeneracja skóry »» redukcja zmarszczek »» spłycanie blizn, w tym potrądzikowych »» spłycanie rozstępów »» wygładzanie skóry, zmniejszanie porów »» zabiegi wybielające »» poprawa elastyczności skóry »» poprawa kolorytu cery i owalu twarzy »» stymulacja porostu włosów na skórze głowy »» polepszenie penetracji aktywnych składników »» A MTS-H jest także stosowany w szpitalach do poprawy regeneracji komórek skóry i zmniejszania zmarszczek oraz blizn, w tym blizn po oparzeniach. »» S płycenie zmarszczek, wygładzenie skóry, poprawa gęstości skóry zostały potwierdzone badaniami na uniwersytecie Yonsei. »» B adania na uniwersytecie potwierdziły 40 krotne polepszenie absorpcji kosmetyków (profesor Kim Byung-joon). »» B adania profesora Philippa MoCaffrey na uniwersytecie w Sydney potwierdziły 50% poprawę w przypadku blizn potrądzikowych. »» Z daniem doktora chirurgii plastycznej w USA Normana Leaf, mikronakłucia nie niszczą skóry jak lasery lub peelingi chemiczne lecz wzmacniają ją i nadają jej elastyczność. »» A parat jest wyposażony w ładowarkę i można stosować go bezprzewodowo, co ułatwia pracę. Głowica jest lekka i wygodna. Dodatkowe informacje: »» G łębokość nakłuć: od 0,25mm do 2mm »» Częstotliwość nakłuć: 412 lub 700 na minutę.

»» Sterylne igły: 1 kartridż z 9 igłami »» Wyprodukowany zgodnie z normą ISO 9001:2000 »» Posiada certyfikaty: CE, FDA i KFDA

przed

po

17

urządzenia


OXYBRAZJA OXYGEN JET Z KAMERĄ I EKRANEM Urządzenie do oxybrazji, czyli peelingu wykonywanego strumieniem soli fizjologicznej i tlenu, który kierujemy na skórę. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszcza skórę, nadając jej blask i gładkość. Stymuluje dotlenienie i cyrkulację, polepszając tym samym odżywienie komórek skóry. Po zabiegu cera jest promienna i przyjemnie odświeżona. Oxybrazja to doskonałe preludium do zabiegów pielęgnacyjnych, gdyż oczyszczona skóra lepiej absorbuje aktywne składniki substancji.

Aparat wyposażony jest w kamerę i ekran ciekłokrystaliczny, klient może więc sam zobaczyć i ocenić imponujące efekty peelingu wodno-tlenowego. Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest zmniejszenie porów i polepszenie stanu skóry. Urządzenie posiada zintegrowaną sprężarkę, co podnosi wygląd estetyczny i ułatwia jego przemieszczanie.

Czas trwania zabiegu jest krótki i wynosi około 5-10 minut.

Niskie koszty eksploatacji, doskonałe efekty, zwiększona grupa klientów - szybki zwrot zakupu urządzenia. zz

Oxybrazja

zz

Wskazania

»» u suwa martwe komórki naskórka, » zanieczyszczenia

»» zmarszczki

»» pobudza skórę do regeneracji

»» przebarwienia, trądzik

»» działa odświeżająco i odmładzająco

»» blizny, niedoskonałości skóry

»» z większa efekty wykonywanych po oxybrazji dalszych zabiegów pielęgnacyjnych

»» cery naczyniowe

»» cery suche, łuszczące się

PRECYZJA: Specjalnie zaprojektowana końcówka umożliwia wykonanie precyzyjnego zabiegu.

Szybkość strumienia powietrza wynosi od 100 ~ 200m/s, maksymalne ciśnienie 0.6MPa. Do zabiegu możemy wykorzystać wodę destylowaną lub sól fizjologiczną. »» Zasilanie: 230V 50/60Hz - pobór mocy : 650W »» Waga netto: 33kg »» Wymiary: 520mm x 450mm x 1220mm (dł x gł x wys) »» Pobór tlenu z powietrza »» Prędkość wyrzutu powietrza - 100m/s ~ 200m/s

Możliwość podłączenia butli z tlenem

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG? Zabiegi polecane są dla każdego rodzaju cery, między innymi w przypadku zmarszczek, cer wrażliwych, naczyniowych, alergicznych, delikatnych, trądzikowych, dojrzałych oraz w przypadku przebarwień. Oxybrazję wykonujemy na twarz, dekolt, szyję, plecy oraz dłonie. Może być stosowana także na skórę głowy w przypadku łupieżu i do stymulacji mieszków włosowych w przypadku wypadania włosów (masaż strumieniem wody pobudzający cyrkulację). Oxybrazję można wykonywać przez cały rok, także latem. Bezpośrednio po zabiegu możesz wmasować ampułki, zastosować maskę lub przeprowadzić zabieg liftingujący na innych aparatach kosmetycznych, poprawiając w znacznym stopniu jego skuteczność. Zabiegu nie wykonuje się w przypadku występowania ropnych stanów zapalnych skóry oraz ran.

urządzenia

18


THERMAL SHAPER

LIPODERMOLOGIA + ENERGIA TERMICZNA Wielofunkcyjny aparat pozwalający jednocześnie przeprowadzić masaż vacum - lipodermology z zastosowaniem energii termicznej. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki obu metod pozwala zintensyfikować efekty zabiegu i przyjemne doznania podczas masażu. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukowanie cellulitu. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję.

zz

Ciepło emitowane przez pompę zwiększa skuteczność, korzystnie wpływa na zmęczone mięśnie, w przypadku zakwasów oraz działa relaksująco i odprężająco. Pompa zakończona jest obracającymi się kulkami, które dodatkowo rozmasowują ciało polepszając efektywność.

Przykłady zabiegów / działanie:

»» zabiegi wyszczuplające, modelujące sylwetkę »» r edukcja cellulitu: wygładzanie skóry, » zmniejszanie skórki pomarańczowej »» drenażowe: poprawa przepływu limfy, stymulacja wydalania toksyn »» stymulacja cyrkulacji krwi i spalania tkanki tłuszczowej »» ujędrnianie biustu, pośladków, ramion »» zabiegi PUSH UP zwiększające objętość biustu i pośladków »» a ntystresowe: podczas zabiegu uwalnia się energia cieplna. » Zabieg pomaga redukować bóle mięśni, działa relaksująco » na zmęczone mięśnie. »» zabiegi Wellness – poprawiające samopoczucie, relaksacyjne »» vacupresura

Energia termiczna rozgrzewa tkanki stymulując cyrkulację krwi i wzrost zaopatrzenia komórek w krew, a wraz z nią w tlen i składniki odżywcze. Wpływa relaksująco znacznie podnosząc komfort zabiegu.

Aparat w wersji standardowej wyposażony jest w pompę termiczną.

Opcjonalne akcesoria pozwalają zaoferować » szerszy wachlarz usług. » » Opcjonalne wyposażenie: »» grzebień przeciwzmarszczkowy, »» bańki na biust, pośladki, »» calabash, »» masażery lipoderm, »» podstawa do urządzenia na kółkach.

19

urządzenia


PROSLIM RF FALE RADIOWE Innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało. Emituje fale w zakresie 500 kHz oraz 1000 kHz (1 Mhz) z możliwością regulacji intensywności.

Bezkonkurencyjny aparat do DIATERMII. Zastosowanie intensywnej energii fal radiowych daje doskonałe efekty, a zabieg jest przyjemny i relaksujący. PROSLIM RF

Maksymalna temperatura do której podgrzewane są tkanki jest zaprogramowana, co zapobiega ich przegrzaniu się i zapewnia bezpieczeństwo.

zz

przedłużony efekt działania

 ROSLIM RF - nieporównywalne efekty z P - odzyskana pewność siebie.

»» spłycone zmarszczki, kurze łapki, gładka cera bez stosowania żeli chłodzących

»» sprężysta, elastyczna skóra »» poprawa napięcia policzków i owalu twarzy »» złagodzenie fałdów nosowo-wargowych »» poprawa kolorytu cery

PRO

SLIM

bez szoku termicznego

RF

»» jędrne, szczuplejsze ciało, wygładzony cellulit »» redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)

PROSLIM RF

60

»» polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów

40 20

»» pobudzenie układu limfatycznego bez przegrzania tkanek PRO

SLIM

RF

Rewolucyjne Fale Radiowe: »» Przedłużony efekt działania

»» Bez przegrzania tkanek

»» Bez stosowania żeli chłodzących

»» Bezpieczna diatermia

bezpieczna diatermia

»» Bez szoku termicznego zz

60

PROSLIM RF

»» ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO Wraz z wiekiem włókna kolagenowe ulegają deformacji, wydłużają się i skręcają. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 43º C co wywołuje ich skurczenie i napinanie, i stymuluje regenerację i uporządkowanie się ich struktur. Fale radiowe pobudzają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Polepsza się odżywienie tkanek i następuje odprężenie mięśni twarzy. Diatermia stosowana na ciało dociera także do głębokich warstw skóry i adipocytów, w których zawarte są trójglicerydy. Polepsza metabolizm w tkankach, stymuluje układ limfatyczny i krwionośny.

urządzenia

20

40

»» DIATERMIA

20

Fale radiowe wytwarzane są przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz, a zjawisko to nazywane jest diatermią. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone. »» RADIOFOREZA Ze względu na działanie termiczne fale radiowe polepszają wchłanianie aktywnych składników specjalnych kosmetyków.

60 40 20


DIAMOND PEEL MIKRODERMABRAZJA

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, masażu twarzy vacum i chromoterapii. Wyposażone w unikalną głowicę pozwalającą wykonać jednocześnie mikrodermabrazję i chromoterapię.

Zabieg działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizująco i wyciszająco na skórę. Masaż vacum polepsza dodatkowo kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i dotlenienie.

Chromoterapia z możliwością doboru 7 kolorów i różnej częstotliwości błysku umożliwia skorzystanie dodatkowo z właściwości regeneracyjnych, stymulujących i łagodzących emitowanego światła. 4 emisje błysku, ciągła i 3 o różnej częstotliwości, zapewniają zróżnicowaną penetrację światła, przy czym podczas emisji ciągłej penetracją jest najgłębsza.

zz

Efekty zabiegów:

»» poprawa kolorytu i jędrności skóry, »» zmniejszenie rozszerzonych porów, wygładzenie skóry »» usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka, odnowa komórkowa »» polepszenie wchłaniania się preparatów »» rozjaśnienie cery i nadanie jej blasku »» s tymulacja przepływu limfy i krwi za pomocą masażu próżniowego vacum » oraz masażu vacum mini rolkami - działanie ujędrniające i wygładzające.

Zabiegi: »» Regenerujący »» Przeciwzmarszczkowy (zmarszczki, cera dojrzała) »» Trądzik, wypryski, skóra tłusta »» Rozstępy, Blizny »» Przebarwienia, plamy pigmentacyjne »» Cera sucha, łuszcząca się

zz

Zestaw do vacum: 2 nakładki + głowica

DIAMOND PEEL

»» PEELING DIAMENTOWY W aparacie wykorzystano unikalną głowicę do pilingu diamentowego z funkcją chromoterapii. Dostępne są 3 końcówki: 1 duża , 1 mała i 1 mała delikatna. Regulacja poziomu intensywności pozwala na przeprowadzenie dokładnej skutecznej i nieinwazyjnej eksfoliacji. Intensywność zabiegu dostosowuje się do rodzaju skóry i jest ona regulowana ustawieniami poziomu mocy oraz doborem końcówki diamentowej. Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. »» CHROMOTERAPIA Terapia kolorami zwiększa syntezę kolagenu, rewitalizuje skórę, poprawia jej stan i działa łagodząco. Pobudzenie fotoreceptorów aktywuje różnorodne reakcje, na przykład: syntezę DNA, RNA, stymulację syntezy kolagenu.

W rezultacie następuję działanie regeneracyjne i normalizujące. Światło oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy. Aparat umożliwia dobór 7 kolorów w zależności od potrzeb: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały oraz 4 emisje błysku. »» MASAŻ PRÓŻNIOWY - VACUM Aparat jest wyposażony w kilka końcówek do masażu vacum oraz specjalną mini rolkę (połączenie masażu próżniowego i rolkowego). Zabieg może być wykonany z jednoczesnym wykorzystaniem chromoterapii. Stymulacja ta polepsza cyrkulację krwi, dotlenienie skóry, odżywienie tkanek naskórka i jędrność skóry. Masaż próżniowy bezpośrednio stymuluje układ limfatyczny oraz poprawia metabolizm w miejscu poddanym zabiegowi. Działanie masażu vacum: pobudzenie cyrkulacji, stymulacja metabolizmu komórkowego, dotlenienie tkanek, stymulacja przepływu limfy i krwi, wygładzenie zmarszczek.

OPCONALNE WYPOSAŻENIE: grzebień przeciwzmarszczkowy, podstawa do aparatu na kółkach.

21

urządzenia


NF BEAUTY MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Uderzeniowa mezoterapia bezigłowa jest skutecznym, bezinwazyjnym zabiegiem zastępującym tradycyjną mezoterapię igłową. Polepsza absorpcję aplikowanego produktu, który przenika do głębiej położonych komórek, tym samym pozwalając wykonać szereg skutecznych zabiegów takich jak: spłycających zmarszczki, odmładzających, nawilżających, regeneracyjnych, wybielających, antycellulitowych, stymulujących rozbicie tkanki tłuszczowej. Aparat wykorzystuje 6 prądów: prąd galwaniczny - stały do jonoforezy oraz 5 prądów przemiennych do elektroporacji.

Elektroporacja zwiększa przepuszczalności błon komórkowych. Stosowane prądy elektryczne ułatwiają wnikanie aktywnych składników do głębszych warstw skóry. Mezolift bezigłowy - aparat posiada dwie funkcje mezoliftu: EMS lift oraz BIO lift. Mezolift bezigłowy polepsza penetrację aktywnych składników kosmetyku i działa liftingująco. Spłyca zmarszczki, wzmacnia mięśnie i intensywnie regeneruje.

Uderzeniowa mezoterapia bezigłowa Mezolift bezigłowy

zz

ZASTOSOWANE PRĄDY »» ZASTRZYK DRENAŻOWY

»» EMS LIFT Szybka mikropulsacja 50-200 razy na sekundę pobudza mięśnie do pracy przez co następuje ich regeneracja. Zabieg kształtuje i wzmacnia mięśnie dając efekt liftu. Poprawia się elastyczność, ukrwienie i dotlenienie skóry.

Stymuluje wzrost zdrowych komórek skóry, działa lekko drenażowo. Doskonały także dla cer wrażliwych, problematycznych, w przypadku cellulitu. »» ZASTRZYK UELASTYCZNIAJĄCY

»» BIO LIFT Stymulacja zachodząca na poziomie skóry właściwej, polepsza jej metabolizm. Skóra staje się bardziej miękka, elastyczna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. »» GŁĘBOKI ZASTRZYK

urządzenia

22

Oddziaływuje na poziomie skóry właściwej i tkanek podskórnych. Lekko podnosi temperaturę, stymuluje metabolizm i wpływa drenująco. Głęboki zastrzyk jest polecany do wprowadzania preparatów na twarz oraz ciało.

Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, wpływa na zmniejszenie zmarszczek, uelastycznia skórę, zwiększa metabolizm i cyrkulację krwi. »» GALWAN Prąd galwaniczny polepsza penetrację aktywnych składników. Stosowany także do dezinkrastacji z użyciem soli fizjologicznej.


ULTRASONIC SKIN SCRUBBER

Gwarancja najwyższej jakościi długoletniego użytkowania! Aparat do peelingu, sonoforezy i mikrostymulacji. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala na generowanie przez Ultrasonic intensywnej energii ultradźwiękowej o częstotliwości 28 kHz. Zabiegi wykonuje się płytką wykonaną z wysokiej jakości materiałów i specjalnego stopu metalu. zz

Efekty zabiegów:

»» P eeling - złuszczanie martwych komórek naskórka, eliminacja nadmiaru sebum, resztek makijażu. Podczas pilingu następuje efekt masażu wibracyjnego i wzrasta elastyczność skóry. »» G łębokie nawilżanie - sonoforeza. Odbicie fali elastycznej od skóry i wtłoczenie mikrocząsteczek wody w skórę. »» S onoforeza i mikrostymulacja - wprowadzanie preparatów pielęgnacyjnych w głąb skóry. Efekt termiczny poprawia cyrkulację krwi. »» Wspomaganie wybielania przebarwień. »» Wzmocnienie przemiany wewnątrzkomórkowej - efekt metaboliczny. »» Stumulacja cyrkulacji krwi i limfy.

OPCONALNE WYPOSAŻENIE: grzebień przeciwzmarszczkowy, podstawa do aparatu na kółkach .

ABACOSUN URZĄDZENIA MOBILNE

URZĄDZENIA MOBILNE > strona 24-26

Mobilne aparaty Abacosun dają możliwość świadczenia » pożądanych usług kosmetycznych w domu klienta, » jak i w gabinecie kosmetycznym. Sprzęt mobilny jest dostarczany w eleganckich, lekkich walizkach.

zz FRANCZYA MOBILNA Rozpocznij dochodową działalność z Abacosun, bez konieczności dzierżawy lokalu i przy minimalnej inwestycji. Zaletą mobilnego salonu jest niski koszt otwarcia i prowadzenia działalności. Brak wydatków związanych z urządzaniem gabinetu, remontem» i jego utrzymaniem pozwala na szybki zwrot inwestycji. Możliwość pracy w wybranych przez siebie dniach i godzinach zapewnia poczucie wolności i niezależności.

23

urządzenia


MOBILNE BIPOLARNE FALE RADIOWE Aparat do zabiegów odmładzających falami radiowymi oraz do chromoterapii. Wykorzystanie skutecznych energii stosowanych w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych w połączeniu z miniaturyzacją sprawia, że jest on doskonały zarówno do użytku domowego, jak i dla mobilnych kosmetyczek. zz

Zajmuje niewiele miejsca i jest lekki, co zwiększa komfort użytkowania.

Zastosowanie jednocześnie fal radiowych i chromoterapii polepsza efekty zabiegowe.

Efekty zabiegów / działanie:

»» s płycanie zmarszczek, kurzych łapek » dzięki regeneracji włókien kolagenowych » i stymulacji wytwarzania kolagenu » i elastyny »» o padające policzki, zwiotczenie skóry, » stymulacja fibroblastów sprawia, » że policzki zostają podniesione, » a skóra jest lepiej napięta »» lifting twarzy, szyi i dekoltu »» poprawa napięcia skóry i owalu twarzy »» zmniejszenie zwisającego podbródka »» 2 zestawy wymiennych sond: kulki do zabiegów na zmarszczki, bruzdy oraz wokół oczu talerzyki do zabiegów na twarz, dekolt, dłonie i nieduże partie ciała

»» z łagodzenie fałdów » nosowo-wargowych »» lepsze odżywienie » tkanek »» odprężenie mięśni twarzy »» łagodniejsze rysy twarzy »» n ormalizacja pracy » gruczołów łojowych »» w spomaganie » spłycania rozstępów

»» 3 częstotliwości pulsacji światła: • 1 Hz tkanka podskórna • 5 Hz skóra właściwa • 10 Hz naskórek

Wybór kolorów: »» Czerwony, Niebieski, Zielony »» Czerwony + niebieski »» Czerwony + zielony »» Niebieski + zielony »» Czerowny + niebieski + zielony

»» fale radiowe 0,8 MHz

ELEKTROMASAŻER DO TWARZY I CIAŁA Innowacyjny aparat przeznaczony do użytku domowego oraz dla profesjonalistów do mobilnych gabinetów kosmetycznych.

Mobilny aparat do elektromasażu twarzy i ciała, chromoterapii i promieni dalekiej podczerwieni. Energia dla skóry i mięśni - pobudzenie, odmłodzenie, relaks.

Wygodny w obsłudze dzięki niskiej wadze i ergonomicznemu kształtowi.

Elektromasażer działa regeneracyjnie na skórę, ujędrniająco i relaksująco na mięśnie redukując ich napięcie. Jednocześnie z elektrostymulacją można zastosować chromoterapię oraz daleką podczerwień. Połączenie trzech energii zwiększa efektywność zabiegów. Masaż aparatem oparty jest na tradycyjnej praktyce masażu chińskiego, jednak zamiast rąk do masażu wykorzystujemy głowicę zakończoną kulkami, które emitują prądy Tens. Elektromasażer jest także alternatywą dla tradycyjnej akupunktury, otwiera kanały energetyczne, redukując choroby cywilizacyjne takie jak: napięcie mięśni i karku. Uważa się, że jest pomocny przy bólach głowy. Elektromasażer jest jednak przede wszystkim doskonałą bronią do walki z upływającym czasem:

zwiększa napięcie mięśni, stymuluje ich regenerację, poprawia stan i jędrność skóry. Stymuluje cyrkulację krwi, odżywienie komórek skóry polepszając koloryt cery. urządzenia mobilne

24

zz

Zastosowane energie:

»» prądy Tens z możliwością regulacji intensywności »» chromoterapia, kolory czerwony i niebieski »» rodzaj emisji światła: 5 »» promienie na daleką podczerwień


MOBILNY APARAT DO PEELINGU KAWITACYJNEGO Aparat do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy i mikromasażu ultradźwiękami. Zastosowanie miniaturyzacji z jednoczesnym utrzymaniem wysokiej częstotliwości 28kHz pozwala wykonać skuteczne i profesjonalne zabiegi, dlatego też aparat jest polecany do użytku przez kosmetyczki oraz domowego.

zz

Wbudowana bateria pozwala stosować aparat bezprzewodowo, a ergonomiczna rączka oraz niska waga aparatu (tylko 110gram) dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Efekty zabiegów / działanie:

»» P eeling kawitacyjny - oczyszczanie, złuszczanie martwych komórek naskórka »» Stumulacja cyrkulacji, polepszenie kolorytu i odżywienia skóry »» Polepszenie elastyczności i wygładzenie skóry »» Głębokie nawilżanie - reakcja sonoforezy »» Wprowadzanie preparatów w głąb skóry - sonoforeza »» Wspomaganie wybielania plam i przebarwień »» Wzmocnienie przemiany wewnątrzkomórkowej »» Polepszenie penetracji stosowanych po zabiegu kosmetyków

Opis urządzenia: »» 4 tryby pracy (peeling kawitacyjny oraz mikromasaż / sonoforeza » o dwóch poziomach intensywności) »» wbudowana bateria przeznaczona » do ładowania »» ładowarka »» nakładka ochronna na płytkę »» wskaźnik poziomu naładowania baterii

GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI Wielofunkcyjny aparat do zabiegów regeneracyjnych i liftingujących wykonywanych pozłacanymi sondami, pokrytymi 23 karatowym złotem. Chryzoterapia (złototerapia) polega na oddziaływaniu złotem na tkanki. Przeciwdziała procesom starzenia się skóry i działa normalizująco.

zz

Funkcje / Działanie:

»» JONOFOREZA - polepszenie penetracji kosmetyków »» D EZINKRASTACJA (oczyszczanie) - oddziaływanie na skórę prądu galwanicznego i jonów soli powoduje oczyszczenie porów. Zabieg daje efekt rozjaśnienia i wygładzenia skóry oraz polepsza absorpcję preparatów kosmetycznych. »» G ALWANIZACJA (mini Lift) - ujędrnianie, poprawa owalu twarzy i napięcia mięśniowego. Podczas zabiegu następuje proces przemieszczania się jonów i tworzenia się ciał histaminowych, wskutek czego dochodzi do przekrwienia i pobudzenia nerwów i mięśni. »» B IOSTYMULACJA (regeneracja skóry) - stymulacja syntezy kolagenu i elastyny, spłycanie zmarszczek, poprawa napięcia. »» T ERMOTERAPIA - energia cieplna zwiększa cyrkulację krwi, wpływa relaksująco na mięśnie i polepsza zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze.

Aparat jest przeznaczony do zabiegów:» na twarz, oczy, dłonie, biust, ramiona i kolana. Golden Spoon emituje 3 rodzaje energii: » bioprądy, energię cieplną, masaż wibracyjny.

»» W IBROTERAPIA - masaż wibracyjny działa drenująco, wpływa na usunięcie nadmiaru wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz pomaga zredukować opuchliznę. »» T ERMOFOREZA - połączenie energii jonoforezy oraz termoterapii znacznie polepsza wchłanianie substancji czynnych.

25

urządzenia urządzeniamobilne mobilne


ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE Teraz możesz wykonać najpopularniejsze zabiegi prasowania zmarszczek także w domu klienta. Aparat do zabiegów przeciwzmarszczkowych, liftingujących wykorzystujący unikalną pompę VacuElectro, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS.

nia kolagenu, elastyny, odżywieniu i dotlenieniu tkanek oraz wzrostowi masy mięśniowej. Na wzmocnionej tkance mięśniowej skóra jest lepiej napięta i wygładzona. Prądy TENS posiadają ugruntowaną pozycję w fizjoterapii. Ze względu na wysokie właściwości naprawcze zostały zastosowane w Żelazku Przeciwzmarszczkowym zapewniając wysoką skuteczność zabiegów.

Pod wpływem połączenia energii prądów TENS i masażu vacum skóra w widoczny sposób „prostuje się” i zmarszczki ulegają spłyceniu. Efekt ten zawdzięczamy intensywnemu działaniu regeneracyjnemu: stymulacji wytwarza-

DIAMOND PEEL

Mikrodermabrazja diamentowa pozwala przeprowadzić skuteczną i nieinwazyjną eksfoliację z jednoczesnym zastosowaniem chromoterapii, która rewitalizuje komórki skóry. Jedną z zalet Diamond Peel jest to, że już bezpośrednio po zabiegu widoczne są efekty. Skóra staje się gładsza, nabiera zdrowego kolorytu i świeżości. Usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka stymuluje odnowę komórkową i przynosi skórze komfort, gdyż redukuje uczucie przesuszenia i ściągania. Zastosowanie chromoterapii potęguje efekty, działa regeneracyjnie i ujędrniająco. Zabiegi Diamond Peel są polecane między innymi w przypadku: zmarszczek, trądziku, przebarwień, skóry suchej i łuszczącej się oraz rozstępów.

POMPA SHAPER Aparat do zabiegów modelujących sylwetkę, antycellulitowych. Masaż próżniowy lipodermology rozbija tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę i wygładza cellulit. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję. Pompa zakończona jest obracającymi się kulkami, które dodatkowo rozmasowują ciało.

zz

Przykłady zabiegów:

»» wyszczuplające, modelujące sylwetkę, ujędrniające »» redukcja cellulitu »» d renażowe: poprawa przepływu limfy, » stymulacja wydalania toksyn »» stymulacja cyrkulacji krwi i spalania tkanki tłuszczowej »» działanie relaksujące

OPCONALNE WYPOSAŻENIE: masażer lipoderm ( mniejszy roler- patrz zdjęcie)

urządzenia mobilne

26


CERRI od 1958 roku

CELLUWELL SONIC ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI

Transdermalna liposonikacja jest rewolucyjną metodą wykorzystującą najnowszą technologię ultradźwięków niskiej częstotliwości. Przepływ ultradźwięków wywołuje falę wpływającą na zmiany ciśnienia wewnątrz tkanek. Podczas dekompresji w płynie wytwarzane jest ciśnienie ujemne wywołujące powstanie małych bąbelków, które mają tendencję do powiększania się. W fazie kompresji, bąbelki są ściskane i w specjalnych warunkach implodują wytwarzając energię mechaniczną. Transdermalna liposonikacja odtwarza ten fizyczny fenomen i wykorzystuje mechaniczną energię do selektywnego zniszczenia komórek tłuszczowych, nie naruszając innych tkanek. Siła implozji prowadzi do degradacji komórek tłuszczowych i uwolnienia ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowych.

Trójglicerydy są następnie transportowane i eliminowane przez nerki i metabolizowane przez wątrobę w naturalny sposób. Działanie drenażowe przyspiesza proces wydalania, dlatego poleca się także uzupełnić zabieg masażem lipodermology (np. X Body Advance, Żelazko antycellulitowe, Thermal Shaper). Zaleca się wykonanie serii od 4 do 8 zabiegów na dany obszar ciała. Działanie tego rewolucyjnego na skalę światową zabiegu można porównać do liposukcji. Transdermalna liposonikacja jest jednak nieinwazyjna i absolutnie bezpieczna, czego dowodem są badania naukowe. Po okresie dojrzewania komórki tłuszczowe nie mnożą się, więc zniszczenie adipocytów gwarantuje długotrwałe efekty.

»»

Z niszczenie komórek tłuszczowych » już po 5 minutach zabiegu.

»»

 edukcja grubości tkanki tłuszczowej o 10mm » R już po 4 dwudziestominutowych zabiegach

»»

Zmniejszenie obwodu ciała, wygładzenie cellulitu

»»

Inteligentna głowica echograficzna, dzięki której aparat dostosowuje sam parametry gwarantując bezpieczeństwo zabiegów.

Opatentowana technologia - gwarancja bezpieczeństwa Głowica LSCP wykorzystuje opatentowaną technologię gwarantującą kontrolowaną emisję fali ultradźwiękowej, która oddziaływuje tylko na tkanki tłuszczowe i jest bezpieczna dla innych otaczających je struktur. Głowica nie przegrzewa się i nie prowadzi do poparzenia tkanek. System posiada sensory oraz zabezpieczenia zapobiegające ewentualnej nadmiernej emisji energii do tkanek. Jest czuły na dawkę energii i ewentualne nieprawidłowe ruchy głowicy. Urządzanie oraz głowica są odpowiednio izolowane.

Złoty Medal » Międzynarodowych Targów Poznańskich

27

CERRI


CERRI od 1958 roku

CELLUWELL SONIC ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI zz

Badania naukowe

Skuteczność i bezpieczeństwo transdermalnej liposonikacji potwierdzają wyczerpujące badania naukowe przeprowadzone na uniwersytecie, między innymi: hematologiczne, chemiczne i echograficzne. Sprawdzono mocz, pracę nerek, wątroby, mięśni, trzustki. Badania termografem potwierdziły, że nie dochodzi do nadmiernego przegrzania tkanek. Ponadto wykonano badania pola elektromagnetycznego emitowanego do środowiska, poziom emitowanego hałasu, czy też wibracje przekazywane przez głowicę do ręki operatora.

przed zabiegiem

po 4 zabiegach - redukcja tkanki tłuszczowej

Badania echograficzne dowiodły, że zabieg niszczy komórki tłuszczowe. Podczas gdy zastosowanie ultradźwięków wyższej częstotliwości prowadzi raczej do mikromasażu tkanek oraz uciskania komórek tłuszczowych dając efekt drenażowy („wyciskanie” trójglicerydów z komórki) z zachowaniem komórek. Po 4 zabiegach transdermalnej liposonikacji następuje redukcja» grubości tkanki tłuszczowej o 10 mm.

»» A

»» B

próbka tkanki tłuszczowej przed zabiegiem Próbka tkanki tłuszczowej po zabiegu Celluwell Sonic. Widoczna degradacja tkanki tłuszczowej przy nienaruszeniu naczynek krwionośnych.

Zabieg wykonany nieopatentowaną i niekontrolowaną metodą kawitacji. Widoczna martwica komórek ze względu na nadmierny wzrost temperatury i brak kontroli emisji ultradźwięków.

»» C

A - próbka przed zabiegiem • B - już po 5 minutach transdermalnej liposonikacji widoczny jest uwolniony tłuszcz ze zniszczonej komórki • C - próbka po kawitacji niekontrolowanej, widoczna martwica

zz

Efekty

Testy przeprowadzone na grupie ochotników potwierdzają redukcję grubości tkanki tłuszczowej, obwodu ciała, skórki pomarańczowej. Pod wpływem zabiegów skóra » stała się delikatniejsza i gładsza.

przed zabiegiem

przed zabiegiem Obraz histologiczny próbki biopsyjnej pobranej po zabiegu: widoczne naczynie krwionośne (fioletowe) oraz krople lipidów (pomarańczowe) uwolnionych z komórek tłuszczowych. Jak widać naczynie krwionośnie pozostało nienaruszone.

po zabiegach

CERRI

28

po 4 zabiegach liposonikacji


CERRI od 1958 roku

Cerri

Elektrostymulacja doskonała Bezwysiłkowe wyszczuplanie Dr Cerri jest twórcą innowacyjnych metod elektrostymulacji » i specjalizuje się od wielu lat w produkcji najbardziej zaawansowanych elektrostymulatorów.

Wyróżnia je wśród innych aparatów intensywność oddziaływania, rodzaj impulsów, perfekcyjnie dobrane modulacje fal gwarantujące skuteczność i efektywną pracę mięśni, a to wszystko z zapewnieniem komfortu. Elektrostymulacja Cerri wywołuje najkorzystniejsze warunki do spalania tłuszczu oraz przyspiesza metabolizm w stanie spoczynku, dzięki czemu efekty utrzymują się dłużej.

zz

Wypróbuj

elektrostymulację Cerri

i poczuj różnicę!

Działanie zabiegów

»»

wyszczuplające

»»

redukujące cellulit

»»

ujędrniające

»»

modelujące sylwetkę

»»

kształtujące ramiona, pośladki

»»

drenaż limfatyczny: redukujące opuchliznę

»»

poprawiające samopoczucie

»»

polepszające metabolizm w stanie spoczynku

Bezwysiłkowe modelowanie sylwetki Mięśnie pobudzane są do intensywnej gimnastyki w krótkim czasie. Przykładowo: 20 minutowy zabieg odpowiada wykonaniu około 360 przysiadów lub 360 uniesień nóg do góry. Podczas zabiegów energia pobierana jest z rezerw tłuszczu. Tłuszcz gromadzony w ciele w postaci trójglicerydów zostaje rozbity na glicerynę i wolne kwasy tłuszczowe, które następnie są spalane. Gimnastyka bierna wzmacnia mięśnie modelując sylwetkę i daje uczucie lekkości.

29

CERRI


SHAPETONIC RF SYSTEM

CERRI od 1958 roku

ELEKTROSTYMULACJA I FALE RADIOWE Innowacja - siła 2 energii Pierwszy aparat emitujący równolegle fale radiowe i biostymulujące prądy o różnych częstotliwościach, co zapewnia niespotykane do tej pory doskonałe efekty w krótszym czasie. Innowacją jest także jednoczesna emisja prądów o różnych częstotliwościach: w zakresie 2-200Hz pobudzająca mięśnie do pracy oraz w zakresie 1.000-4.000Hz stymulujaca tkanki. Technologia kontrolowanej transmisji energii RF zapobiega przegrzaniu tkanek gwarantując skuteczność i bezpieczeństwo.

Shapetonic jest przeznaczony do zabiegów manualnych i automatycznych oraz posiada profesjoanalne, gotowe programy co ułatwia pracę. Jednocześnie możesz wykonać zabieg na ciało, ramiona i twarz, dzięki czemu oszczędzasz czas klienta i zwiększasz dochody! Jednocześnie zabieg: wyszczupla, redukuje cellulit, odmładza, ujędrnia, regeneruje skórę i mięśnie, co zapewnia doskonałe efekty i przedkłada się na zadowolenie klientów.

zz

Przykłady zabiegów na ciało:

»»

A ntycellulitowy: zmniejszenie gęstości masy » tłuszczowej, redukcja cellulitu (elektrolipoliza + RF)

»»

 yszczuplanie, modelowanie sylwetki, ujędrnianie: W stymulacja spalania tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni, ujędrnienie (elektrostymulacja + RF)

»»

 edukcja opuchlizny, wspomaganie wyszczuplania: styR mulacja ruchu limfy, substancji odżywczych, eliminacji toksyn i nadmiaru wody. » Polecany w przypadku wyszczuplania, cellulitu, » opuchlizny (drenaż limfatyczny + RF).

»» C IAŁO: WYSZCZUPLANIE, REDUKCJA CELLULITU, » MODELOWANIE SYLWETKI 3 rodzaje zabiegów na ciało: automatyczne, monopolarne i bipolarne falami radiowymi, radioforeza i elektrostymulacja Zastosowanie elektrostymulacji, elektrolipolizy na cellulit lub drenażu limfatycznego wraz z falami radiowymi intensyfikuje działanie biostymulujących prądów. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i docierają do głębokich warstw skóry i adipocytów. Działają odmładzająco, polepszając gęstość i elastyczność skóry oraz wygładzają cellulit. »» TWARZ: WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK, REGENERACJA 3 rodzaje zabiegów na twarz: fale radiowe, radioforeza, automatyczny lifting mikroprądami.

Dane techniczne: »» Fale radiowe monopolarne i bipolarne »» RF kanały wylotowe: (na 8 elektrod i 1 sondę do zabiegów manualnych) »» Elektrostymulacja: 8 kanałów (na 8 kabli i 16 elektrod samoprzylepnych) »» RF ciało: 500 kHz - max 30W na kanał / RF twarz: 800 kHz - max 30W »» Częstotliwość mikroprądy: 10 do 4.000 Hz.

CERRI

30

Fale radiowe stymulują fibroblasty do wytwarzania kolagenu. Zwiększa się gęstość skóry i objętość tkanek. Zmarszczki zostają spłycone, poprawia się owal twarzy oraz napięcie i koloryt skóry. Polepsza się także dotlenienie komórek skóry i zaopatrzenie w substancje odżywcze. W większości przypadków efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo można zastosować radioforezę, czyli fale radiowe w połączeniu ze specjalnymi kosmetykami. Pod wpływem RF następuje stymulacja cyrkulacji, dotlenienia i polepsza się wchłanianie aktywnych składników. Automatyczny lifting mikroprądami działa naprawczo, stymuluje mięśnie i wzmacnia ich masę, przez co przylegająca skóra jest gładsza i lepiej napięta.


CERRI od 1958 roku

LIPOTONIC MULTIPROGRAM

Rewolucyjne urządzenie do wyszczuplania, redukcji cellulitu, drenażu limfatycznego, bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała (opcja) z gotowymi programami zabiegowymi, w tym specjalnymi dla mężczyzn. Lipotonic emituje 7 fal wywołujących różną pracę mięśni. Podczas wyszczuplania zmodyfikowana fala trapezoidalna stymuluje mięśnie nie tylko do tradycyjnej pracy w pionie, lecz również do wykonania ruchu pod pewnym kątem - tzw. ruch skrętny. Dzięki nieregularnym falom następuje rozbicie trójglicerydów. Zabiegi stymulują spalanie tłuszczu głównie wokół mięśni jak również usuwają nadmiar wody i toksyn. Urządzenie jest sterowane komputerowo i automatycznie ustawia głębokość wnikania impulsów, gwarantując odpowiednią stymulację wybranych części ciała.

Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty: zmniejszenie obwodów, poprawa napięcia i wzmocnienie mięśni, odczuwalny wzrost energii i poprawa samopoczucia. Po serii zabiegów sylwetka nabiera nowego kształtu, staje się wymodelowana, zauważalne będzie wcięcie w pasie, zgrabny kształt nóg, uniesione pośladki i poprawa jędrności. Zabiegi polepszają także metabolizm, co hamuje odkładanie tłuszczu.

Głęboka stymulacja mięśni. Aktywny program walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem!. zz

Działanie zabiegów

»»

E lektrostymulacja - wyszczuplanie, ujędrnianie ciała, pośladków, ramion, modelowanie sylwetki. » Zabieg pobudza mięśnie do intensywnej pracy wpływając na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniając mięśnie.

»»

E lektrolipoliza - redukcja cellulitu. Wpływa na spalanie tkanki tluszczowej i zmniejszenie gęstości masy tłuszczowej.

»»

 renaż limfatyczny - wspomaganie wyszczuplania, D redukcji cellulitu, zmniejsza opuchliznę, stymuluje przepływ limfy.

»»

L ifting automatyczny twarzy - stymulacja mięśni, poprawa jędrności i wygładzenie skóry.

»»

 ezoperacyjny lifting manualny: (opcja) mikroprądy B niskiej częstotliwości redukują zmarszczki, bruzdy i przywracają mięśniom anatomicznie prawidłowy kształt. Mikrolift poprawia owal twarzy, cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco » na tkanki. Jest on biologicznie najbardziej zgodny » z ludzkim organizmem, normalizuje funkcje zachodzące w komórkach, które uległy uszkodzeniu. » Stosowany na ciało ujędrnia je i wygładza. » Lifting wykonujemy także na dłonie i biust.

Lipotonic Infrasystem: urządzenie z kasetami emitującymi promienie podczerwone. Celluactive: urządzenie z kasetami emitującymi ultradźwięki 3MHz

31

CERRI


CERRI od 1958 roku

TONODREN

ELEKTROSTYMULACJA DOSKONAŁA ELEKTROSTYMULACJA DOSKONAŁA Tonodren to ekonomiczny, profesjonalny elektrostymulator, który pobudza mięśnie do intensywnej gimnastyki pasywnej. Gimnastyka bierna wzmacnia mięśnie modelując sylwetkę i poprawiając elastyczność skóry. Program drenażu limfatycznego jest wskazany w przypadku problemów związanych z retencją wody, opuchlizną i stagnacją limfy. Wspomaga także zabiegi wyszczuplające, gdyż przyspiesza wydalanie toksyn i nagromadzonych płynów. zz

 abiegi Tonodren z Z - gwarantowane efekty:

zz

»»

modelowanie sylwetki

»»

utrata centymetrów, spalanie tkanki tłuszczowej

»»

wygładzenie cellulitu

»»

ujędrnianie ramion i ciała

»»

ujędrnianie i lift biustu poprzez wzmocnienie mięśni

»»

d renaż limfatyczny pobudza układ limfatyczny » do odprowadzania limfy

»»

a utomatyczny lifting twarzy poprawiający owal twarzy, ujędrnienie i spłycenie zmarszczek

»»

wzmocnienie osłabionych mięśni

»»

poprawa samopoczucia

Unikalna elektrostymulacja Cerri

Stosowana przez Cerri elektrostymulacja wykorzystuje 4 fale i modulacje energii. Stymuluje tkanki, działa drenująco i pobudza mięśnie do pracy na różnych głębokościach, prowadząc do wzmożonej aktywności lipolitycznej. Następuje rozbicie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni. Sylwetka staje się smuklejsza, wymodelowana, a skóra gładsza. Dodatkową zaletą zabiegów jest natychmiastowe uczucie lekkości i odprężenia. Każdy zabieg składa się z 4 faz, a każdą z nich charakteryzują inne parametry stymulacji (rodzaj fali, częstotliwość, długość pauzy i impulsu) co wpływa na polepszenie efektów. Aparat posiada gotowe programy zabiegowe. Istnieje możliwość regulacji parametrów, co pozwala na dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta zapewniając komfort i skuteczność.

Regulacja parametrów: »» Czas trwania poszczególnych faz zabiegu (czas maksymalny 99 min.) »» Częstotliwość impulsów (od 2 do 198 Hz) »» Czas impulsu (1-10) sek »» Czas pauzy (1-10 sek) »» M odulacja fali dla każdej fazy (stymulacja progresywna, stymulacja aktywna i energiczna oraz drenaż limfatyczny)

CERRI

32


CERRI od 1958 roku

NEXTWAVE EKONOMICZNA FOTOEPILACJA

Spytaj o system Nextwave - Dermage RF Fotoepilacja + fale radiowe

Atrakcyjna cena urządzenia umożliwia zaoferowanie zabiegów» w przystępnych cenach dla klientów o różnej zasobności portfela. Inwestując w jedno urządzenie można wprowadzić szeroki zakres usług, co pozwala na zdobycie i usatysfakcjonowanie większej ilości klientów. Urządzenie jest ekonomiczne w użytkowaniu i zapewnia szybki zwrot inwestycji.

Nextwave wyposażony jest w ergonomiczną głowicę, o obszarze oddziaływania na skórę ok. 10 cm2, dzięki czemu możemy znacznie skrócić czas zabiegu, oszczędzając impulsy, co zmniejsza koszt eksploatacji.

Nextwave jest skutecznym urządzeniem IPL przeznaczonym do zabiegów:

Dane techniczne: »»

»»

Z akres emisji przy zastosowaniu filtra pomarańczowego 590 nm (do usuwania owłosienia) - 590 - 1000nm Z akres emisji przy zastosowaniu filtra czerwonego 620nm (do usuwania owłosienia dla delikatnej skóry i fotoodmładzania - 620 -1000nm

»»

 bszar oddziaływania głowicy na skórę: O ok 10 cm2

»»

E nergia emitowana na całkowitą powierzchnię skóry poddaną zabiegowi: 85 J./impuls świetlny.

»»

Ż ywotność Lampy: 10,000 impulsów świetlnych

zz

»»

fotoepilacji - usuwania owłosienia na twarzy i ciele dla fototypu 1, 2 i 3

»»

fotoepilacji włosów jasnych

»»

fotoodmładzania

»»

zabiegów dla cer trądzikowych

»»

redukcji zmian pigmentacyjnych

»»

redukcji rumienia

»»

obkurczania naczyń krwionośnych

Technologia

Urządzenie jest dostarczane z dwoma filtrami 590-1000nm do epilacji i 620 - 1000nm do fotoodmładzania oraz epilacji skóry delikatnej. Pozwala to na dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta. Technologia światła pulsacyjnego Cerri i zastosowanie specjalnych filtrów sprawia, że zabiegi są bezpieczne dla skóry i bezwzględne dla niepożądanych włosów. Wraz z urządzaniem otrzymasz cztery reduktory ograniczające emisję światła. Zawężenie pola emisji światła pozwala wykonać precyzyjny zabieg na mniejszych obszarach ciała np. wąsik i bikini, co ogranicza naświetlanie zbędnych powierzchni skóry. Nextwave wyposażony jest w ciekłokrystaliczny ekran, czytelny panel sterowania oraz intuicyjne oprogramowanie co wpływa na łatwość obsługi i podnosi komfort pracy. Niewielki rozmiar urządzenia pozwala swobodnie przemieszczać je, umożliwiając także świadczenie usług przez „mobilne kosmetyczki”.

33

CERRI


STARWAVE RF SYSTEM

CERRI od 1958 roku

FOTOEPILACJA + FALE RADIOWE W JEDNEJ GŁOWICY W Starwave zwiększono skuteczność zabiegów i delikatność oddziaływania na skórę. Nowa technologia „seriii” impulsów pozwala na emisję dużej ilości energii ze znacznie mniejszym naświetleniem skóry. Unikalna technologia nie wymaga stosowania wymiennych filtrów i lamp, co oszczędza czas i koszty. Głowica jednocześnie emituje energię IPL i RF, dzięki czemu skrócony jest czas zabiegu (skóry nie nagrzewa się osobną głowicą RF przed aplikacją IPL). Ponadto siła 2 energii zastosowana jednocześnie zwiększa efektywność. Tkanki rozgrzane diatermią optymalizują penetrację IPL i dodatkowo odmładzają skórę. Ale to nie wszystko! Zabiegi są tak bezpieczne i komfortowe, że nie wymagają stosowania żeli chłodzących, a efekty dodatkowo potęguje doskonały i niezawodny system chłodzenia woda + powietrze. zz

zz

zz

 owa technika z N serii impulsów “BURST”

Umożliwia stosowanie wysokiej energii rozłożonej na kilka pojedynczych impulsów następujących po sobie w odstępie mikrosekund. Funkcja ta zapewnia znakomite efekty bez ryzyka uszkodzenia termicznego skóry (energia jest rozłożona na kilka impulsów, a nie pochłaniana podczas jednego błysku). Pozwala to także na zmniejszenie dawki energii na impuls przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności.

STARWAVE RF SYSTEM

»»

1 głowica emituje 2 rodzaje energii zapewniając » doskonałe efekty.

»»

E kskluzywny system chłodzenia oznacza krótszy czas zabiegu, lepszy komfort i skuteczność.

»»

 ożliwość zastosowania samych fal radiowych » M do regeneracji skóry.

»»

Najnowsza, włoska technologia w doskonałej cenie.

»»

Gwarantowane bezpieczeństwo, bez ryzyka poparzeń.

I nnowacyjny system chłodzenia powietrzem i wodą

Znaczna poprawa wydajności i efektywności zabiegów. Specjalny radiator chłodzący komorę emisyjną wraz z odseparowanym płynem chłodzącym zapewnia szybszy czas gotowości do pracy po „błysku”, wyklucza zabrudzenia w komorze emisyjnej oraz korozje elementów układu chłodzącego (brak dostępu powietrza). Starwave zapewnia najwyższą jakość emitowanej energii poprzez wyeliminowanie efektu rozpraszania i pochłaniania energii przez ciecz chłodzącą (komora emisyjna i źródło światła są otoczone powietrzem). Nowa technologia zapewnia niezawodność oraz łatwość wymiany lampy (nie jest wymagane uzupełnianie płynu po zmianie lampy). »» fotoepilacja IPL +RF »» fotoodmładzanie »» fotoobkurczanie naczynek krwionośnych »» fale radiowe: poprawa gęstości, napięcia skóry, spłycenie zmarszczek, regeneracja

CERRI

34

Parametry techniczne: »» żywotność lampy: 25.000 impulsów, »» zakres fali: 600 nm do 1.100 (opcja: filtr od 400nm) »» powierzchnia zabiegowa: 6,70 cm2 »» emisja energii na powierzchnię skóry: 67 J/impuls, »» czas ładowania: od 1,5 s »» czas trwania emitowanego impulsu od 2 do 30 ms. »» regulowany czas trwania impulsu z zachowaniem maksymalnej wydajności lampy za każdym razem »» funkcja „burst” - zwiększenie intensywności poprzez naświetlenie serią impulsów »» Fale radiowe: Częstotliwość: 1,5 MHz, emisja max: 50 W »» pobór mocy: 900W, »» zasilanie: 230V-50Hz, »» w ymiary aparatu z podstawą: 50x56,2x110.


CERRI od 1958 roku

Wielofunkcyjny aparat do fal radiowych, mikrodermabrazji diamentowej, bezoperacyjnego liftingu oraz masażu podskórnego z funkcją lasera miękkiego. Zastosowanie najnowocześniejszych metod odmładzania gwarantuje widoczne rezultaty i skuteczność zabiegów. Zmarszczki ulegają spłyceniu, poprawia się owal twarzy, polepsza gęstość skóry, cera nabiera blasku.

DERMAGE RF zz

Funkcje

»» FALE RADIOWE 450 kHz Przywracają skórze sprężystość poprzez stymulację wytwarzania kolagenu. Spłycają zmarszczki, poprawiają jędrność i gęstość skóry oraz owal twarzy. »» INNOWACJA: MIKRODERMABRAZJA DERMO EXFOLIANT Skuteczna i wygodna metoda eksfoliacja martwych komórek skóry w sposób natychmiastowy przywraca skórze blask i witalność oraz stymuluje jej regenerację. Zabieg polepsza cyrkulację, dotlenienie komórek skóry i działa drenażowo. Twarz staje się promienna i delikatna. Dostępne są 3 końcówki wykonane ze stali chirurgicznej. »» BEZOPERACYJNY LIFTING MIKROPRĄDAMI W widoczny sposób redukuje zmarszczki, kurze łapki, nadaję skórze elastyczność. Stymuluje wytwarzanie kolagenu, elastyny oraz wzmacnia mięśnie i polepsza przepływ limfy. »» MASAŻ VACUM + MIĘKKI LASER Tonizuje tkanki, działa odmładzająco, przywraca skórze jędrność. Polepsza cyrkulację, odżywienie i dotlenienie komórek. Vacum - 0,9 atm Laser miękki: 638 nm

OXYWELL DERMOLIFT - Zastrzyk Tlenowy Tlenoterapia hiperbaryczna polega na dostarczaniu skórze czystego tlenu pod ciśnieniem. Zastrzyk tlenowy daje tkankom energię i stymuluje ich regenerację zwalczając w ten sposób oznaki starzenia się skóry. Rewitalizujące działanie tlenu polepsza metabolizm i stymuluje odnowę komórkową. Skóra staje się gładsza i świetlista.

Oxywell posiada też dodatkowe 2 funkcje: »» mikrodermabrazję Dermo Exfoliant »» bezoperacyjny lifting mikroprądami

35

CERRI


RENERGY ZONE SPA RENERGY ZONE - KAPSUŁA SPA I ŁÓŻKO KOSMETYCZNE W JEDNYM

Renergy Zone to wielofunkcyjne łóżko kosmetyczne z prysznicem, które pozwala oszczędzić powierzchnię gabinetu i pieniądze. Nie musisz już budować kabiny prysznicowej, ani kupować dodatkowego fotela do kapsuły Spa.

NAJBARDZIEJ EKONOMICZNE I WYGODNE ROZWIĄZANIE DLA SPA

Renergy Zone to system do wielosensorycznych zabiegów SPA poprawiających kondycję skóry i stan psycho-fizyczny. Umożliwia wykonanie zabiegów błotnych z zastosowaniem sauny parowej i zmywanie ciała prysznicem bezpośrednio na łóżku. Dodatkowo jest wykorzystywany do masaży, zabiegów na twarz i ciało z zastosowaniem innych aparatów. Renergy Zone dostarczany jest z dwoma materacami (do zabiegów suchych i mokrych), wieżą CD, płytami z muzyką relaksacyjną i słuchawkami bezprzewodowymi. Stylistyka Renergy Zone i najwyższej jakości drewno nawiązują do naturalnych zabiegów. zz

ZASTOSOWANIE - ZALETY

zz

Zabiegi wielosensoryczne

»» Kąpiel w parze wodnej - zwiększa cyrkulację krwi, wpływa na rozszerzenie porów, zmiękcza skórę. Nawilża, poprawia odżywienie tkanek, działa detoksykująco oraz zwiększa penetrację zastosowanych kosmetyków.

»»

z mniejszenie kosztów, gdyż zastępuje » zakup 2 urządzeń: kapsuły Spa i fotela kosmetycznego

»»

n ie wymaga budowania kabiny prysznicowej z toaletą » (w/g przepisów)

»»

d oskonały do zabiegów błotnych, » kwiatowych oraz z sianem

»»

p ozwala zmyć kosmetyki bezpośrednio na fotelu, » co zwiększa komfort

»»

jest wygodny i szeroki

»» Chromoterapia - terapia kolorami pomaga przywrócić wewnętrzną harmonię i zrelaksować się. Możliwość wyboru kilku cykli kolorystycznych, np. regenerującego, pobudzającego, medytacyjnego.

»»

p osiada 2 materace: » do zabiegów suchych, masaży oraz mokrych

»» Pobudzająca deszczowa bryza - mgiełka zimnej wody działa pobudzająco oraz tonizuje tkanki. (tylko w modelu z przyłączem wody)

»»

z apewnia komfort pracy oraz przyjemne doznania » podczas zabiegów

»» Prysznic - w modelu z przyłączem wody możesz zmyć kosmetyki bezpośrednio na fotelu.

»»

dostępny z przyłączem wodnym lub bez

»» Aromaterapia - aromatyczna para stymuluje zmysły potęgując przyjemne doznania podczas zabiegu.

PODO SPA Fotel do pedicure z misą, prysznicem i odpływem wody. Zapewnia komfort klientowi i pedicurzystce. Posiada możliwość regulacji odległości fotela od misy, funkcję obrotu o 360°, co ułatwia zajmowanie pozycji oraz kąta odchylenia fotela. Bardzo ergonomiczny, pozwala na zajęcie wygodnej pozycji osobom o różnym wzroście. Specjalnie zaprojektowana misa zapobiega wychlapywaniu wody. Misa posiada oparcie na stopę i opcjonalnie może być wyposażona w funkcję hydromasażu i chromoterapii. Uniwersalny, elegancki włoski projekt oraz kolorystyka fotela doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi jaki i stylowymi wnętrzami.

CERRI

36


SŁONECZNA ŁĄCZKA SPA zz

Słoneczna łączka to profesjonalny program zdrowego opalania i rewitalizacji, stworzony na wzór naturalnego słońca. Pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny korzystać z dobroczynnego działania przyjaznych dla skóry promieni UV.

Esencja naturalnego słońca:

»» wyselekcjonowane fale promieniowania UVB, UVA »» światło widoczne dla oka »» promienie IR (krótka i średnia długość fal)

W przeciwieństwie do solariów, słoneczna łączka emituje nie tylko promienie UVA i UVB, lecz także całe spektrum naturalnego światła słonecznego oraz promienie podczerwone (IR) oraz nie emituje promieni UVC.

Zaoferuj swoim klientom więcej niż inni: Energetyzujące słońce przez cały rok, które opala i wzmacnia siły witalne. Delikatne promienie muskają ciało poprawiając wygląd i samopoczucie. Promienie podczerwone polepszają cyrkulację krwi, dotlenienie i detoksykację. Działają także odprężająco oraz są pomocne przy wyszczuplaniu, bólach mięśni, pleców i karku. Na życzenie słoneczna łączka może być wyposażona tylko w lampy podczerwone. Umieszczona nad łóżkiem kosmetycznym znajduje doskonałe zastosowanie w zabiegach na ciało. »» lepsza witalność »» zdrowa opalenizna, poprawa wyglądu »» poprawa samopoczucia »» doskonały relaks »» poprawia funkcjonowanie organizmu

zz

Przykłady zastosowań

»» gabinety kosmetyczne »» obiekty Spa »» baseny kryte, fitness »» hotele, w tym pokoje hotelowe »» pokoje relaksacyjne »» indywidualni odbiorcy (mieszkania, łazienki, pokoje fitness)

zz

Zalety

»» s zybka amortyzacja oparta na niskiej cenie, kosztach eksploatacji i poboru prądu. »» u nikalna oferta i bezkonkurencyjny produkt pozwalający jednocześnie korzystać z promieni UV i IR »» najlepiej wyselekcjonowane promieniowanie »» możliwość korzystania grupowego »» łatwość użytkowania »» w ygoda i higiena: brak kontaktu klienta z urządzeniem eliminuje konieczność dezynfekcji »» n ie wymaga nadzoru i zatrudniania dodatkowych pracowników do obsługi »» d ostępny jest system na monety (sesje odpłatne) lub pulpit sterujący pozwalający zaprogramować czas sesji. Dla dużych obiektów przeznaczony jest rotacyjny system sterowania dla grup urządzeń. »» w yjątkowo długa żywotność lamp: lampy IR- 6.000 godzin, lampy UV - 1.500 godzin.

37

urządzenia


KOSMETYKI PRZEWODZĄCE DO URZĄDZEŃ

CERRI X-ENERGY

Aktywne kosmetyki opracowane do stosowania z urządzeniami kosmetycznymi. Badania firmy Cerri pokazały, że wiele preparatów może wytwarzać „film” na skórze spowalniający lub hamujący przepływ energii. Innowacyjne kosmetyki X-energy pozwalają na właściwy przepływ energii i zwiększają efekty zabiegów

zz

Zastosowanie

»» Fale radiowe »» Ultradźwięki, sonoforeza, mikrostymulacja »» Mezoterapia bezigłowa »» Elektrostymulacja »» Lifting mikroprądami

zz

Przykłady zabiegów:

Nałóż ampułkę Age Repair Serum i następnie jeden z kosmetyków:

»» Jonoforeza »» Laser miękki, masaż vacum

»» Cery suche, zmarszczki: Age Repair Hyaluronic Serum »» Cery dojrzałe: Age Repair DNA Gel »» Cery młodsze: Age Repair Vitaminic Gel

zz

AGE REPAIR SERUM - 6 + 6 ampułek Intensywne ampułki przeciwzmarszczkowe, nawilżające na twarz, bogate w aktywne składniki. Wymieszać zawartość obu ampułek, wstrząsnąć dokładnie i wmasować w twarz, szyję i dekolt. Aktywne składniki: Glycosaminoglycan, witamina E, kolagen, elastyna, skrzyp polny.

zz

AGE REPAIR HYALURONIC SERUM - 50 ml Aktywne serum z kwasem hialuronowym i rzeń-szeniem. Nieodzowny kosmetyk w przypadku występowania zmarszczek, utraty jędrności.

zz

AGE REPAIR DNA GEL - 50 ml Innowacyjny żel na baize DNA morskiego pochodzenia oraz cynku. Polecany dla cer dojrzałych, w przypadku zmarszczek. Działa ujędrniająco, przeciwzmarszczkowo i nawilżająco.

zz

AGE REPAIR VITAMINIC GEL - 50 ml Serum witaminowe zawiera istotne dla zdrowia skóry witaminy A, C, E oraz kolagen i glycosaminoglicany zamknięte w mikrosferach. Aktywne składniki są uwalniane stopniowo do skóry. Serum chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, utratą jędrności i wysuszeniem.

zz

AGE REPAIR COLLAGENIN SERUM - 50 ml Aktywne serum o działaniu nawilżającym i ujędrniającym z kolagenem oraz elastyną.

kosmetyki

38

»» B rak elastyczności, cery przesuszone: Age Repair Collagenin Serum Zaleca się także stosować naprzemiennie preparaty dodatkowe np. Collagenin z Hyaluronic Serum lub Dna Gel or Vitamninic Gel - w zależności od typu cery.Opcja: możesz zastosować także odpowiedni produkt bez użycia ampułek.


KOSMETYKI PRZEWODZĄCE DO URZĄDZEŃ

VI’VIEAN, DE NOYLE’S

zz

HIALURONIC LIQUID 1000 ml

zz

Nawilżający płyn przewodzący nowej generacji do zabiegów z zastosowaniem mikroprądów, jonoforezy, sonoforezy i żelazka przeciwzmarszczkowego i antycellulitowego. Zawiera glikol butylenowy oraz glicerynę o właściwościach nawilżających i wygładzających. Jest wzbogacony kwasem hialuronowym, który dzięki zastosowaniu prądu galwanicznego doskonale penetruje skórę nawilżając ją od wewnątrz. Po rozprowadzeniu (nie masować do wchłonięcia) płynu na twarzy lub ciele wykonaj odpowiedni zabieg. W razie potrzeby podczas zabiegu można zwilżyć lekko skórę tonikiem lub wodą. zz

HYDRA LIQUID GEL 1000 ml Nawilżający żel w płynie do sonoforezy (płytka do ultradźwięków), masażu twarzy i jonoforezy. Posiada intensywne działanie nawilżające, zmiękczające i wygładzające skórę. Zawiera łagodzące wyciągi z malwy, prawoślazu lekarskiego oraz alantoinę. W przypadku cer suchych, wymagających nawilżenia żel można pozostawić na skórze i wmasować krem.

BIOSERUM MARINE COLLAGEN 200ml Aktywne serum przewodzące w żelu z kolagenem morskim. Stworzone specjalnie do stosowania z energiami emitowanymi przez urządzenia kosmetyczne. Polepsza efektywność działania ultradźwięków, fal radiowych, mikroprądów i lasera miękkiego. Synergia aplikowanych energii i bioserum potęguje efekt zabiegu. Serum działa nawilżająco, ujędrniająco i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wzbogacony o mocznik, glicynę oraz aminokwas o działaniu nawilżającym i łagodzącym.

zz

DE NOYLE’S - ION GEL 500ml Nawilżający żel do jonoforezy (polaryzacja dodatnia), hydromasażu i liftingu mikroprądami. Zawiera olejek bergamotowy i cytrynowy, witaminy A, C i z grupy B. Działa tonizująco i odświeżająco.

Stosowanie: »» Sonoforeza: nałożyć żel na twarz i wykonać zabieg. »» J onoforeza: poleca się stosować przemienne polaryzację dodatnią i ujemną. »» M asaż: wykonać masaż hydrofilny w połączeniu z wodą, lub krótki masaż na samym żelu. Bezoperacyjny lifting mikropradami (sondy) stosować jako przewodnik i zabieg nawilżający. Uwaga: Przy dłuższym zabiegu, po wchłonięciu produktu, zwilż skórę wodą lub tonikiem.

STROJE FIRMOWE ABACOSUN FARTUCH FIRMOWY DŁUGI BORDOWY z logo Abacosun i złotą lamówką.

FARTUCH FIRMOWY DŁUGI BIAŁY z logo Abacosun i złotą lamówką. 39


Nanotechnologia FIZYCZNE SPŁYCANIE ZMARSZCZEK Leorex zastosował nanotechnologię do stworzenia unikalnej, trójwymiarowej struktury LEOREX MATRIX na bazie nanocząstek krzemionki, które po nałożeniu na skórę wiążą się z jej powierzchnią na poziomie mikroskopowym i łączą się w sieć, tworząc niewidoczną bazę. W ciągu kilku minut sieć obkurcza się i podnosi skórę wypychając zmarszczki, neutralizując ich nacisk na naczynie włosowate oraz usuwając martwe komórki naskórka, toksyny i zanieczyszczenia. Działanie to jest aktywne nawet przez kilka godzin po aplikacji produktu. Pobudzone zostają naturalne zdolności organizmu do odnowy skóry. Regularne stosowanie powoduje dalszą poprawę stanu skóry i progresywne spłycenie zmarszczek. Produkt działa selektywnie, tam gdzie jest potrzebny, wygładzając tylko zmarszczki, a nie gładkie obszary skóry. Działanie to jest natychmiastowe, a spłycenie zmarszczek jest widoczne po kilku minutach. Ponadto aktywne składniki kosmetyków Leorex uwalnianie są w sposób kontrolowany, w odpowiednich proporcjach, zgodnie z wymaganiami poszczególnych obszarów skóry. Skuteczność jest potwierdzona badaniami, a oryginalność i innowacyjność produktów jest chroniona międzynarodowymi patentami.

Przykład - kobieta lat 65 (T 0 - przed aplikacją, T 24h - po 24 godzinach)

Wyniki testów: »» Znaczna poprawa u wszystkich badanych. »» Z mniejszenie zmarszczek po 30 minutach po aplikacji, intensyfikacja do 5 godzin po aplikacji.

T0

T 30m

T 2h

»» K ulminacja efektów po 28 dniach codziennego stosowania. »» Z adowolenie z redukcji zmarszczek 75%, z gładszej skóry 95%.

T 5h

przed zabiegiem

40

T 8h

T 24h

»» Bez podrażnień i skutków ubocznych.

Widoczne grudkowate struktury to po zabiegu martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Zacienione obszary to zmarszczki. Martwe komórki naskórka wnikają w zagłębienia i wzdłuż zmarszczek. Ich nagromadzenie osłabia i zmniejsza elastyczność skóry.

Po zastosowaniu Leorex Matrix skóra jest dokładnie oczyszczona. Polepsza się cyrkulacja krwi, metabolizm oraz wzrasta poziom kolagenu prowadząc do długotrwałego polepszenia stanu skóry.


KURACJA INTENSYWNA

FIZYCZNE SPŁYCANIE ZMARSZCZEK

Leorex Matrix opatentowane nanocząstki krzemionki

zz

LEOREX™ Booster HWNB - Maska liftingująca do twarzy. Nanopreparat liftingujący w sposób fizyczny spłyca zmarszczki i wygładza skórę. Zastosowanie unikalnej nanotechnologii pozwala na stopniowe uwalnianie składników aktywnych przez wiele godzin. Efekt widoczny jest bezpośrednio po aplikacji. Booster stosowany codziennie progresywnie spłyca zmarszczki i poprawia stan skóry. Produkt wzbogacony aloesem, witaminą E i retinolem.

zz

LEOREX™ Booster Plus - Maska liftingująca do twarzy dla cer delikatnych, suchych, dojrzałych. Booster Plus posiada takie działanie jak opisany preparat Booster HWNB. Został jednak opracowany dla cer delikatnych, suchych oraz dojrzałych, działa też bardziej stopniowo. Jest wzbogacony olejkami z róży, nasion pestek brzoskwini, rumiankowym oraz wyciągiem z ogórecznika lekarskiego, aloesem, retinolem i witaminą E.

zz

LEOREX™ Neck & Décolleté - Maska liftingująca na dekolt, szyję. Maska liftingująca na dekolt, szyję i okolice ust. Opatentowana formuła hipoalergiczna sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a ucisk na tkanki znajdujące się pod nimi zostaje zredukowany. Skóra odzyskuje jędrność i młodzieńczy wygląd. Produkt wzbogacony olejkami z rokitnika, jojoba, róży, ze słodkich migdałów oraz wyciągiem z arniki, rumianku, aloesu, retinolem i witaminami E i C.

zz

LEOREX™ Night - Maska liftingująca na noc. Regeneruje, zapewnia długotrwałe odżywienie skóry i wygładzenie zmarszczek podczas snu. Zawiera bioaktywne składniki, które są powoli uwalniane przez całą noc w tym: olejki z rokitnika i jojoba, retinol oraz witaminy E i C .

zz

Leorex™ Booster Gold - Luksusowa złota maska liftingująca do twarzy. Zbawienne działanie drobinek czystego złota wplecionych w strukturę Leorex Matrix. Po aplikacji sieć nanocząstek krzemionki dostosowuje się do potrzeb skóry, a Booster Gold przybiera złoty kolor, a po zakończeniu działania biały. Złoto wzmaga działanie nanocząstek krzemionki. Efekt to natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie porów, rozjaśnienie cery, pobudzenie krążenia krwi, delikatny peeling oraz widoczne napięcie skóry. Wzbogacony retinolem, witaminą E oraz proteinami pszenicy, aloesem, olejkami z ogórecznika lekarskiego, nasion winogron i Rosa masqueta.

przed zabiegiem

po zabiegu

3,5 h po zabiegu

5 h po zabiegu

Nanocząstki krzemionki zaczynają tworzyć sieć. Po kilku minutach od aplikacji skóra jest napięta a zmarszczki są wypychane.

41


LEOREX UP-LIFTING

PRODUKTY KOMPLEMENTARNE DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI zz

Leorex™ Up-Lifting Wash - Żel do mycia twarzy i demakijażu. Preparat do mycia twarzy z nanocząstkami krzemionki, które przylegają do skóry tworząc sieć. Doskonale oczyszcza skórę i wpływa na spłycenie zmarszczek poprzez działanie fizyczne. Wzbogacony solami z Morza Martwego, macierzanką, tymiankiem, kasztanowcem, skrzypem, słodką pomarańczą, papają.

zz

Leorex™ Up-Lifting Serum - Serum liftingujące. Zastosowanie nanotechnologii pozwala na stopniowe uwalnianie przez wiele godzin aktywnych składników, które regenerują skórę i pomagają przywrócić jej gładkość i napięcie. Pozostałe składniki serum na bazie silikonów: olejki: jojoba, z rokitnika z nasion winogron, nasion marchewki, wiesiołka, rumiankowy; elastyna (pochodzenie morskie), proteiny jedwabiu, ogórecznik lekarski, aminokwas seryna, zielona herbata, kolagen morski, witamina E.

zz

Leorex™ Up-Lifting Eye Gel - Żel pod oczy nawilżająco-liftingujący. Chronione patentem nanocząstki krzemionki po nałożeniu na skórę wiążą się ze sobą, podnosząc i wygładzając ją oraz zmniejszając zmarszczki. Preparat zawiera przebadany klinicznie naturalny aktywny kompleks, który na długo odnawia skórę i pomaga zmniejszyć opuchliznę pod oczami. Stosować na skórę wokół oczu rano i wieczorem. Wzbogacony kwasem hialuronowym, hydroxyproline, witaminami E i C.

zz

Leorex™ Up-Lifting Moisturizer - Krem nawilżająco-liftingujący. Zastosowanie nanotechnologii wpływa na spłycenie zmarszczek w sposób fizyczny oraz pozwala na stopniowe uwalnianie odpowiednich dawek aktywnych składników zgodnie z potrzebami skóry. Krem jest wzbogacony minerałami z Morza Martwego i algami Dunaliella. Witaminy A, C i E chronią przed wolnymi rodnikami i działają odmładzająco. Krem regeneruje komórki skóry, nadaje jej elastyczność i zdrowy wygląd. Stosować rano i wieczorem na czystą twarz. Pozostałe składniki: oczar wirgilijski, róża stulistna, aminokwas seryna, mocznik, alantoina, wyciąg z rumianku.

Leorex to inteligentne produkty dające natychmiastowy efekt i spowalniające proces tworzenia się nowych zmarszczek.

42


DERMOKOSMETYKI DLA CER TRĄDZIKOWYCH PROBLEMATYCZNYCH, TŁUSTYCH, Z WYPRYSKAMI zz

Leorex pure - Maska dla cer problematycznych.

Opatentowane nanocząstki krzemionki tworzą na skórze sieć, która dostosowuje się do jej potrzeb i w sposób fizyczny skutecznie i głęboko oczyszcza skórę. Absorbuje i usuwa nadmiar sebum oraz pobudza naturalne zdolności organizmu do odnowy. Pure skutecznie zmniejsza i eliminuje zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. Zmniejsza pory i wygładza skórę, która staje się zdrowsza. Wzbogacony jest solami z Morza Martwego, aloesem, vitaminą E oraz A. zz

Leorex purifying wash - Żel do mycia twarzy dla cer problematycznych. Zawiera nanocząstki krzemionki dzięki czemu dokładniej oczyszcza nawet najgłębsze pory. Żel wzbogacony jest solami z Morza Martwego, tymiankiem, kasztanowcem, skrzypem, olejkiem z pomarańczy i papają. Nanieść na wilgotną twarz, masować delikatnie, zmyć wodą.

zz

Leorex HG - Żel nawilżający dla cer tłustych, problematycznych. Hipoalergiczny, nawilżający żel do twarzy. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Regeneruje, odświeża i wygładza skórę przywracając jej zdrowy wygląd i elastyczność. Wmasować w oczyszczoną twarz.

BADANIA KLINICZNE przed

po 4 tygodniach

Badania produktów na trądzik Leorex w szpitalu Elisha w Izraelu - streszczenie. Dr Michael Ziv Produkty Leorex wykazują duże znaczenie w leczeniu większości rodzajów trądziku. Z reguły stan skóry trądzikowej polepsza się po 30 dniach i nawet kiedy przerwana jest kuracja obserwuje się dalszą poprawę przez kolejne 30 dni.

przed

po 4 tygodniach

Dermokosmetyki wykorzystują tą samą nanotechnologię jak kosmetyki przeciwzmarszczkowe, lecz różnią się znacząco, gdyż zawierają w swoich strukturach elektrolity, które pełnią istotną rolę w stymulacji biologicznych procesów prowadzących do odnowy skóry, jej funkcjonowaniu i wyglądzie. Jony uwolnione z elektrolitów mają wpływ na procesy biologiczne związane z działaniem naprawczym uszkodzonej skóry. Przywracają właściwą cyrkulację krwi w naczyniach włosowatych, oczyszczają skórę i stymulują regenerację.

Produkty Leorex eliminują zanieczyszczenia, wygładzają skórę, poprawiają cyrkulację krwi. Nanocząstki krzemionki otwierają mieszki i usuwają sebum.

przed

przed

po 4 tygodniach

po 4 tygodniach

43


Demakijaż

Specjalistyczne kosmetyki stworzone w harmonii z najnowszymi odkryciami technologicznymi i naturą. Stanowią odpowiedź na zapotrzebowania współczesnego klienta, który oczekuje produktów skutecznych i unikalnych. Zastosowanie ekskluzywnych formuł zapewnia kosmetyczce pełną satysfakcję z pracy, co odzwierciedla się w bezpośrednich efektach zabiegów.

Każdy rodzaj cery zz

CAVIAR CLEANING FLUID 140, 1000 ml Kawiorowy fluid do demakijażu twarzy i oczu dla każdego typu cery. Wyciąg z rumianku i bisabolol działają łagodząco i nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu. Po zastosowaniu nie wymagana jest tonizacja.

zz

MICELLAR CLEANSER - demakijaż 3w1 200, 1000 ml Skuteczny, nawilżający płyn micelarny na bazie wody termalnej z bisabololem, olejkiem z pomarańczy i kwasem hialuronowym. Nasączyć wacik płynem przemyć twarz, oczy, szyję.

zz

OPTIMAL MILK 200, 1000 ml Uniwersalne, nawilżające mleczko o aksamitnej konsystencji. Delikatnie oczyszcza skórę, nadaje jej gładkość i chroni przed wysuszeniem. Zawiera wyciągi z miodu, malwy, rumianku i kwiatu maku, które wpływają łagodząco.

zz

OPTIMAL TONER 200, 1000 ml Nawilżający, bezalkoholowy tonik usuwa resztki makijażu, odświeża i przywraca skórze właściwe pH. Wyciągi z miodu, ananasa, truskawki i awokado działają zmiękczająco, odżywczo i usprawniają regenerację skóry.

Cery wrażliwe, suche zz

VIV SENSITIVE MILK - 200, 1000 ml Mleczko do demakijażu twarzy i oczu. Wzbogacone aloesem, olejkiem ze słodkich migdałów i witaminą E o działaniu antyoksydacyjnym. Pozostawia skórę dobrze oczyszczoną, miękką i gładką.

zz

VIV SENSITIVE TONER - 200, 1000 ml Delikatny tonik usuwa resztki makijażu, działa odświeżająco i nawilżająco. Zawiera łagodzący aloes i nostrzyk lekarski o działaniu kojącym.

Cery tłuste, trądzikowe, mieszane zz

CONTROL THERAPY CLEANING FLUID - 200, 1000 ml Beztłuszczowe i bezalkoholowe mleczko z aloesem, olejkiem rozmarynowym i propolisem. Działa łagodząco, utrzymuje optymalne Ph skóry. Dokładnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Nie ściąga skóry.

zz

CONTROL THERAPY TONER - 200, 1000 ml Bezalkoholowy tonik o działaniu nawilżającym i odświeżającym. Wpływa regenerująco i łagodząco na skórę, pomaga odblokować pory. Zawiera aloes, alantoinę, kwas salicylowy, przywrotnik pospolity, propolis.

VIVIEAN

44


Eksfoliacja zz

MANDELIC EXFOLIANT - 40% - 75 ml

Peeling z kwasem migdałowym i laktobionowym o wartości pH 1,5. Skuteczna eksfoliacja polecana w przypadku zmarszczek, fototarzenia się skóry, przebarwień i trądziku. Zabieg wygładza skórę, poprawia jej strukturę, rozjaśnia przebarwienia oraz polepsza stan cer naczyniowych oraz trądzikowych, także w przypadku acne rosacea. Może być wykonywany przez cały rok i jest zalecany dla osób młodych oraz dojrzałych. Po zastosowaniu kwasów przemyć skórę neutralizatorem. zz

NEUTRALIZER - 400 ml

Neutralizator łagodzący. Płyn neutralizujący kwasy o wartości pH 9. Zawiera składniki nawilżające i łagodzące, takie jak: wyciąg z lukrecji, pantenol, alantoinę i kwas hialuronowy. zz

GLYCO EXFOLIANT 50% - 10x2 ml Ampułki z kwasem glikolowym. Umożliwiają przeprowadzenie skutecznej i bezpiecznej eksfoliacji. Usuwają martwe komórki naskórka, pobudzają procesy metabolizmu komórkowego, wpływają na spłycenie zmarszczek, polepszają stan cer tłustych oraz rozjaśniają przebarwienia. Skóra staje się delikatniejsza w dotyku i rozjaśniona. Główne składniki: kwasy glikolowy i mlekowy, wyciąg z truskawki, aloes. zz

GLYCO CAVIAR PEELING 35% - 15 ml

Skoncentrowany peeling AHA do twarzy z kwasami mlekowym, glikolowym i cytrynowym. Wzbogacony kawiorem i aloesem. Zapewnia dokładną eksfoliację, działa rozjaśniająco. Doskonale regeneruje, nawilża, wygładza oraz zmiękcza skórę. Polecany dla cer dojrzałych, suchych i tłustych. Doskonały także do rąk. Przeznaczony do stosowania w gabinetach kosmetycznych i w domu przez klienta. zz

VIV MICRODERMABRASION - 150 ml

Peeling do mikrodermabrazji. Doskonale wygładza skórę, nadaje jej zdrowy wygląd i wyrównuje koloryt cery. Stymuluje odnowę komórek i odblokowuje pory. Zawiera mikrokryształki tlenku glinu oraz składniki łagodzące i regeneracyjne takie jak: olej z kiełków pszenicy i marchewki, retinol, witaminę E, dziurawiec i pantenol. Polecany dla każdego typu cery. zz

ENZIMATIC HYDRA PEEL 200 ml Nawilżający peeling enzymatyczny w żelu dla każdego rodzaju cery. Zawiera peelmoist - film molekularny z papainą i NMF, który optymalizuje działanie proteolityczne, stymulując odnowę komórkową i znacznie polepszając nawilżenie skóry. Wygładzenie skóry widoczne jest po pierwszym zastosowaniu. Nie zawiera perfum i parabenów. Doskonały dla cer wrażliwych. Nałożyć na czystą skórę, zmyć wodą po 10-20 minutach. Można stosować codziennie.

Ochrona przeciwsłoneczna zz

SPF 30 HYDRA CREAM - 30, 200ml

Krem dzienny z protektorem słonecznym. Nawilżający krem z filtrem 30, aloesem i witaminą E. Chroni skórę przed promieniami UVA/UVB oraz podczerwonymi i wolnymi rodnikami. Przeznaczony do wszystkich typów cer z wyjątkiem trądzikowych. Niezbędny przy zabiegach z kwasami AHA oraz wybielających. Posiada lekką konsystencję i może być stosowany również na inny krem dzienny, lub samodzielnie.

BIOREGENERA MINERAL PEELING Z AKTYWNYM MINERAŁEM > PATRZ STRONA 49

45

VIVIEAN


Comfort Lift Caviar Line Linia Kawiorowa, Liftingowa

Luksusowa linia z kawiorem, kompleksem regeneracyjno - odmładzającym i proteinowo roślinnym. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, nadaje skórze natychmiastowy komfort i gładkość. Poprawia koloryt skóry, ujędrnia oraz chroni przed negatywnym wpływem środowiska, wolnymi rodnikami i podrażnieniami. Kosmetyki polecane dla cer wymagających regeneracji, dojrzałych, suchych, pozbawionych żywotności. zz

COMFORT LIFT EYE CREAM - 15, 30 ml Krem pod oczy liftingujący. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy doskonale nawilża i wygładza skórę. Nadaje jej elastyczność, stymuluje regenerację komórek kolagenu i elastyny. Proteiny mleczne dają efekt liftingujący. Przeznaczony na noc i na dzień, idealny pod makijaż. Główne składniki: kompleks regeneracyjno-odmładzający, olejek z nasion winogron, proteinowy kompleks roślinny, kwiat lilii wodnej, skoncentrowane proteiny mleka, bisabolol, retinol, witamina E.

zz

COMFORT LIFT CAVIAR CREAM 24H - 50, 200 ml Krem kawiorowy na dzień i na noc. Krem przeciwzmarszczkowy, regenerujący z kawiorem. Przynosi natychmiastowy i długotrwały komfort. Skóra staje się jedwabista, dobrze odżywiona i nawilżona. Kompleks protein roślinnych, wyciąg z lilii wodnej i olejek z nasion winogron chronią skórę przed wolnymi rodnikami oraz podrażnieniami. Krem przywraca skórze elastyczność oraz pozostawia lekką powłokę ochronną dającą efekt liftingujący. Główne składniki: olejek z nasion winogron, kompleks regeneracyjno-odmładzający, proteinowy kompleks roślinny, kwiat lilii wodnej, wyciąg z kawioru, skoncentrowane proteiny mleka, olejek ze słodkich migdałów, retinol, witamina E.

zz

COMFORT PEARL - CAVIAR CREAM 50, 200 ml Krem perłowo-kawiorowy na dzień i na noc o działaniu przeciwzmarszczkowo-regeneracyjnym dla cer suchych, bardzo suchych, dojrzałych. Kompleks protein mlecznych w liposomach, retinol, DNA i Laminactive wpływają na odnowę komórek, zwiększają syntezę kolagenu i elastyny, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Algi Nori, wyciąg z kawioru i puder perłowy działają odżywczo, doskonale nawilżają nadając skórze uczucie długotrwałego komfortu. Wzbogacony silikonami najnowszej generacji wygładzającymi skórę.

zz

COMFORT LIFT CAVIAR MASK - 200 ml Maska kawiorowa. Doskonale rewitalizuje, przywraca właściwy poziom nawilżenia skóry i nadaje jej miękkość. Chroni DNA komórek skóry przed niekorzystnym wpływem środowiska i wolnymi rodnikami. Po zastosowaniu widoczny jest efekt gładkości i rozjaśnienia. Jej formuła jest opracowana tak, aby ujędrniać skórę i usuwać zanieczyszczenia, które pozbawiają cerę blasku. Główne składniki: skoncentrowane proteiny mleka, olejek z nasion winogron, wyciąg z kawioru, ananasa, kwiatu lilii wodnej, proteinowy kompleks roślinny, retinol, witamina E.

zz

COMFORT LIFT CAVIAR AMPOULES - 10x2 ml Ampułki kawiorowe. Koncentrat przeciwzmarszczkowy z kawiorem. Ujędrnia, napina i nawilża skórę. Przywraca jej elastyczność i witalność oraz wpływa regeneracyjnie. Główne składniki: skoncentrowane proteiny mleka, wyciąg z kawioru, retinol, witamina E.

VIVIEAN

46


Cell Optimo

Linia Przeciwzmarszczkowa

Innowacyjna linia przeciwzmarszczkowa dla cer dojrzałych zawierająca aktywny składnik najnowszej generacji typu longevity, który wpływa na przedłużenie życia komórek skóry. Aktywuje on sirtuiny - SIRT 1 zwane genem długowieczności. Sirtuiny to kluczowe enzymy odpowiedzialne za młodość komórek, chronią je przed uszkodzeniem, regenerują i wpływają na przedłużenie ich życia. Longevity hamuje glikolizację kolagenu oraz reguluje i reorganizuje kaweoliny 1 - proteiny odpowiedzialne za komunikację międzykomórkową. zz

CELL OPTIMO DAY CREAM SPF 15 - 50, 200 ml Intensywny krem przeciwzmarszczkowy wpływa na przedłużenie życia komórek skóry. Działa regeneracyjnie, antyoksydacyjnie, stymuluje syntezę kolagenu i nadaje skórze elastyczność. Zawiera molekuły pozyskiwane z roślin pustynnych, które chronią komórki skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wspomagają ich naturalną odporność. Krem posiada przedłużone działanie nawilżające i zapewnia skórze długotrwały komfort. Główne składniki: longevity, molekuły roślinne, soja skondensowana, witamina E, olejek z nasion winogron.

zz

CELL OPTIMO NIGHT CREAM - 50, 200 ml Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc. Działa odżywczo, nadaje skórze elastyczność i sprężystość. Doskonale regeneruje skórę podczas snu, pobudza produkcję kolagenu i działa antyoksydacyjnie. Wpływa na przedłużenie życia komórek i opóźnia proces starzenia się skóry. Krem hamuje utratę wody przez skórę i utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia. Główne składniki: longevity, ceramidy roślinne, kolagen pochodzenia morskiego, masło Shea, retinol w mikrokapsułkach (stopniowe uwalnianie), witamina E.

zz

CELL OPTIMO MASK - 200 ml Maska przeciwzmarszczkowa, regeneracyjna bogata w aktywne składniki. Wpływa na przedłużenie życia komórek i opóźnia proces starzenia się skóry. Kompleks mineralny wapnia działa wzmacniająco na tkanki oraz zapobiega utracie jędrności. Zawiera antyoksydanty i molekuły pozyskiwane z roślin pustynnych, które chronią komórki skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wspomagają ich naturalną odporność. Maska nawilża i hamuje utratę wody przez skórę oraz działa wygładzająco. Wyprodukowana w technologii Derma Membrane Structure, która polepsza penetrację aktywnych składników. Główne składniki: longevity, molekuły roślinne, kolagen morski, kompleks

Cell Optimo - Działanie »»

a ktywacja sirtuin - SIRT1 wpływa na przedłużenie życia komórek skóry i polepsza ich metabolizm

»»

s płycenie zmarszczek, wypełnienie zmarszczek

»»

stymulacja syntezy kolagenu

»»

h amowanie procesu glikolizacji kolagenu

»»

intensywne działanie regeneracyjne

»»

z większenie jędrności i elastyczności skóry

»»

n awilżenie i ochrona przed utratą wody przez skórę

»»

działanie antyoksydacyjne

»»

z większenie odporności skóry, ochrona komórek skóry przed uszkodzeniami

»»

ochrona przed fotostarzeniem

mineralny wapnia, masło shea, składniki mieneralne, olejek z nasion winogron, ceramidy, witamina C. zz

CELL OPTIMO AMPOULE - 10x2 ml Intensywne ampułki przeciwzmarszczkowe, regeneracyjne. Wpływają na przedłużenie życia komórek. Ten odmładzający koktajl zawiera dużą i małą molekułę kwasu hialuronowego, które pomagają spłycić zmarszczki oraz utrzymać właściwy poziom nawilżenia skóry. Molekuły roślinne chronią komórki skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wyprodukowane w technologii Derma Membrane Structure. Główne składniki: longevity, ceramidy roślinne, kwas hialuronowy (duża i mała molekuła)*, molekuły roślinne, witamina F, wyciąg z soi, olejek ze słodkich migdałów.

zz

CELL OPTIMO EYE & LIP CREAM SPF 15 - 30 ml Jedwabisty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i skórę wokół ust. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, działa regenerująco, ujędrniająco i wpływa na spłycenie zmarszczek (efekt wypełnienia zmarszczek). Zawiera dużą i małą molekułę kwasu hialuronowego* i molekuły roślinne chroniące komórki skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Działa antyoksydacyjnie i zapewnia ochronę przed fotostarzeniem. Główne składniki: longevity, kwas hialuronowy (duża i mała molekuła)*, ceramidy roślinne, molekuły roślinne, pantenol, retinol w mikrokapsułkach (stopniowe uwalnianie), witamina E, witamina C, panthenol, olejeki z nasion winogron, sojowy i z kiełków pszenicy. * Molekuła duża kwasu hialuronowego: nie penetruje w głąb skóry, lecz tworzy na powierzchni skóry film (odporny na światło i powietrze) o silnych właściwościach zatrzymujących wodę. Film ten jest lekki, wygładza skórę i czyni ja delikatną. Nie zaburza w żaden sposób jejoddychania. Molekuła mała kwasu hialuronowego: penetruje w głąb wypełniając zmarszczki i nawilżając.

47

VIVIEAN


O2 Aromatherapy Line

Linia Dotleniająca, Aromaterapeutyczna, Nawilżająca Kosmetyki rewitalizujące, nawilżające. Kompleks wyciągów roślinnych Bioprotect zapewnia przez całą dobę ochronę przed zanieczyszczeniem środowiska i wolnymi rodnikami. Oxygen factor (czynnik dotleniający) jest 100% naturalną placentą roślinną, której bioaktywne molekuły polepszają dotlenienie komórek skóry i opóźniają powstawanie zmarszczek. Kosmetyki polecane dla każdego typu skóry, za wyjątkiem bardzo tłustej. W szczególności pozbawionej blasku, ziemistej, suchej i wymagającej nawilżenia. zz

O2 AROMA DRY SKIN CREAM - 50, 200 ml Krem dotleniający dla cer suchych, normalnych na dzień i na noc.» Polepsza dotlenienie komórek skóry oraz doskonale nawilża. Pozostawia skórę gładką i miękką. Olejki eteryczne z pomarańczy i róży posiadają właściwości przeciwzmarszczkowe, łagodzące i aseptyczne. Wspomagają one regenerację skóry, intensyfikują działanie kremu oraz wpływają kojąco na zmysły. Główne składniki: oxygen factor, Bioprotect, olejek eteryczny z pomarańczy i róży, Fomblin ®HC.

zz

O2 AROMA MIXED & OILY SKIN CREAM - 50, 200 ml Krem dotleniający dla cer mieszanych i tłustych na dzień i na noc.» Polepsza dotlenienie komórek skóry oraz doskonale nawilża. Pozostawia skórę gładką i miękką. Olejki eteryczne z cytryny i szałwi potęgują działanie kremu, regulują pracą gruczołów łojowych, działają aseptycznie, przeciwzapalnie oraz tonizująco. Alantoina chroni skórę przed podrażnieniami i działa regenerująco. Główne składniki: oxygen factor, Bioprotect, alantoina, olejki eteryczne z cytryny i szałwi, Fomblin ®HC.

zz

O2 AROMA MASK - 50, 200 ml Maska dotleniająca, nawilżająca. Maska dotleniająca, łagodząca, przeznaczona dla cer pozbawionych żywotności, zwiotczałych, wymagających nawilżenia i rewitalizacji. Wpływa na wygładzenie zmarszczek i nadaje skórze miękkość. Olejki eteryczne z róży i Ylang Ylang nawilżają, działają tonizująco i antystresowo, ponadto wpływają kojąco na zmysły. Główne składniki: oxygen factor, Bioprotect, olejek z nasion winogron, olejek eteryczny z róży, olejek eteryczny Ylang Ylang, witamina C, Fomblin ®HC.

zz

O2 AROMA AMPOULES - 10x2 ml Ampułki dotleniające. Intensywnie nawilżają, wpływają na dotlenienie komórek i regenerację skóry. Nadają skórze gładkość i komfort. Główne składniki: oxygen factor, Bioprotect.

VIVIEAN

48


BIOREGENERA LIFT

AKTYWNA LINIA REGENERACYJNA, LIFTINGUJĄCA

fuzja natury

i najnowszej technologii zz BIOREGENERA OIL - 30, 280 ml

Olejek regeneracyjny, odmładzający do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i dłoni oraz do masażu. Wyselekcjonowane naturalne olejki odżywiają, wygładzają oraz polepszają elastyczność skóry. Zawarte w olejach naturalne antyoksydanty chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Składniki: oliwa z oliwek oraz oleje z: awokado, nasion sezamu, ogórecznika, słonecznika i arganowy. zz BIOREGENERA MINERAL PEELING - 150 ml

Energizujący peeling usuwa martwe komórki naskórka, redukuje uczucie napięcia, nawilża i odżywia skórę. Zawiera aktywny minerał w formie kryształu o działaniu eksfoliacyjnym oraz odżywczy olejek z macadamia i eteryczne z geranium i cytryny. Kwas hialuronowy penetruje w głąb skóry zatrzymując wodę i w rezultacie wypełniając zmarszczki. zz BIOREGENERA LIFT MASK - 200 ml

Maska liftingująco-regeneracyjna o działaniu napinającym na twarz i skórę wokół oczu. Zawiera glinkę śródziemnomorską bogatą w makro i mikroelementy. Pobudza dotlenianie komórek, działa ujędrniająco i rewitalizująco. Kwas hialuronowy o niskiej wadze molekularnej penetruje w głąb skóry nawilżając ją i dając efekt wypełnienia zmarszczek. Wzbogacona kolagenem morskim, ceramidami i olejkami z geranium i cytryny. Maska stymuluje prawidłowe funkcjonowanie komórek i wzmacnia barierę lipidową poprawiając ogólną kondycję skóry. zz BIOREGENERA MASSAGE CREAM - 200 ml

Nawilżający kremowy żel do masażu twarzy z olejkami z geranium i cytryny. Daje bardzo dobry poślizg podczas masażu i wspaniale nawilża skórę. Do kremu można dodać także kilka kropli Bioregenera oil. zz BIOREGENERA LIFT - ELIXIR - 50, 200 ml

Jedwabisty eliksir liftingujący na bazie wody termalnej o działaniu napinającym i wygładzającym. Zawiera innowacyjny, 100% naturalny aktywator liftingujący na bazie ekstraktu z owsa, który przylega do skóry tworząc trójwymiarowy film dający natychmiastowy efekt liftingujący. DNA oraz roślinny kompleks hydrostymulujący dogłębnie nawilża, stymuluje syntezę ceramidów, zapobiegając utracie wody przez skórę i zwiększając jej zasoby w naskórku. Olejki z mirry i drzewa różanego wpływają regenerująco i odprężająco. Serum przywraca witalność, wygładza zmarszczki, ujędrnia i wzmacnia odporność skóry. Wmasować w skórę twarzy i wokół oczu, po wchłonięciu zastosować Bioregenera lift cream. zz BIOREGENERA LIFT CREAM SPF 8 - 50, 200 ml

Bioregeneracyjny krem liftingujący na dzień i na noc. W wyraźny sposób wygładza skórę i daje natychmiastowe uczucie komfortu. Zawiera innowacyjny, 100% naturalny aktywator liftingujący 3D lift na bazie ekstraktu z owsa, który przylega do skóry tworząc trójwymiarowy film dający natychmiastowe efekty liftingujące. Proteiny z mleka wzmacniają efekt liftingu i wraz z roślinnym kompleksem hydrostymulującym długotrwale nawilżają skórę i normalizują poziom jej nawilżenia. Olejki z mirry i drzewa różanego wpływają regenerująco i odpreżająco. Stosować po nałożeniu Bioregenera Lift - Elixir.

49

VIVIEAN


Viv Sensitive

Linia Dla Cer Wrażliwych

Kosmetyki dla cer wrażliwych, skłonnych do podrażnień, z problemami naczyniowymi. Zmniejszają podrażnienia, wzmacniają naczynka krwionośne, zapewniają ochronę przed wolnymi rodnikami, nawilżają i działają odżywczo. zz

VIV SENSITIVE CREAM SPF 4 50, 200 ml Krem dla cer wrażliwych, suchych, z problemami naczyniowymi. Zawiera naturalne składniki roślinne i witaminę K. Pomaga zmniejszyć zaczerwieniania, wpływa na wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych. Działa łagodząco, regeneracyjnie oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Stosować na dzień i na noc. Składniki aktywne: witamina K, nostrzyk lekarski, aloes, rumianek, bisabolol, masło Shea, wyciąg z nagietka, olejki z nasion ogórecznika, konopii, Monoi de tahiti, alantoina.

zz

CALMING AMPOULE - AMPUŁKI ŁAGODZĄCE - 10 x 2 ml Nadają skórze aksamitną gładkość i miękkość. Nawilżają i chronią warstwę lipidową oraz zmniejszają przekrwienia. Koncentrat zapobiega przed nadmierną keratynizacją. Poleca się także stosowanie jako kuracji np. przy zmianach pór roku, w przypadku łuszczenia się skóry, po opalaniu. Główne składniki: gliceryna, witamina C, witamina E, retinol zamknięty w mikrokapsułkach, witamina B, alantoina, pantenol, bisabolol, aloes, olejek Jojoba, olej kiełków pszenicy, olejek eteryczny z róży francuskiej.

zz

VIV SENSITIVE RELAXING MASK 200 ml Maska łagodząco-relaksująca do twarzy. Koi podrażnienia, intensywnie nawilża, pomaga odbudować warstwę lipidową i poprawia koloryt cery. Zawiera algi, witaminę K zamkniętą w mikrokapsułkach, która wpływa na wzmocnienie ścian naczynek krwionośnych. Ceramidy przyspieszają regenerację warstwy lipidowej naskórka, zapewniają właściwy poziom nawilżenia. Główne składniki: algi: Pelvetia canaliculata, Chondrus Crispus, aloes (5%), Witamina K, Wyciąg Clintonia borealis, Kwas Hialuronowy, Bisabolol, Ceramidy roślinne, aloes (5%), witamina F, Glycine.

Radiance Lift - Linia Liftingująca “Botox-Like”

Marszczenie czoła, śmiech, wpływają na tworzenie zmarszczek mimicznych, które wraz z upływem czasu stają się głębsze i coraz bardziej widoczne. Radiance lift zawiera substancję naśladującą działanie botoxu, która wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni prowadząc do spłycenia zmarszczek. Rozświetlający, delikatny pigment optycznie zmniejsza zmarszczki. Kosmetyki polecane w przypadku występowania zmarszczek, utarty jędrności. zz

RADIANCE LIFT AMPOULE 20% - AMPUŁKI LIFTINGUJĄCE 10x2 ml Koncentrat do intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowej. Wpływa rozluźniająco na mięśnie spłycając zmarszczki mimiczne oraz stymuluje wytwarzanie kolageu i elastyny zwiększając jędrność skóry i wygładzając ją. Witaminy C, E, A docierają w głąb skóry, gdzie są stopniowo uwalniane. Główne składniki: 20% Arigireline, Laminactive, witaminy.

zz

RADIANCE LIFT CREAM SPF 4 - KREM NA DZIEŃ I NA NOC 50, 200 ml Krem liftingujący, przeciwzmarszczkowy z fitohormonami, które działają regeneracyjnie, odżywczo i stymulują odnowę naskórka. Pomaga utrzymać dobry poziom nawilżenia skóry oraz polepsza jej elastyczność i jędrność. Główne składniki: Olejek z nasion winogron i soi, acetyl hexapeptide 3, magnez, miedź, cynk, wyciągi z: żeńszenia, jabłka, brzoskwini, pszenicy, jęczmienia, witamina E, kompleks regeneracyjno-odmładzający, alantoina oraz pigment rozświetlający.

zz

RADIANCE LIFT EYE SERUM SPF 4 - 15 ml, 30 ml Liftingujące kremowe serum pod oczy na dzień i na noc. Posiada silne właściwości nawilżające, działa przeciwzmarszczkowo, oraz wpływa na zmniejszenie opuchlizny i sińców wokół oczu. Ochronę przed wolnymi rodnikami zapewnia oliwa z oliwek. Główne składniki: oliwa z oliwek, acetyl hexapeptide-3, olejek eteryczny z drzewa różanego, kwas hialuronowy, wyciąg z bluszczu, woda hamamelisowa, kolagen pochodzenia morskiego, oraz pigment rozświetlający.

VIVIEAN

50


Control Therapy

Linia dla cer tłustych, trądzikowych Kompleksowa terapia o wielokierunkowym działaniu dla cer trądzikowych, tłustych i przetłuszczających się, z wypryskami. Stanowi pełny program pielęgnacyjny zawierający aktywne składniki, wyciągi roślinne i morskie, które przywracają skórze zdrowy wygląd, chronią ją przed przedwczesnym starzeniem się i zapobiegają przed nawrotem trądziku. zz

 ONTROL THERAPY ANTIBACTERIAL LIQUID z C - płyn do dezynfekcji skóry 200 ml Płyn antybakteryjny do przemywania skóry w przypadku występowania wyprysków. Pomaga eliminować bakterie, zmniejsza istniejące wypryski oraz zapobiega powstawaniu nowych. Zawiera triclosan, alkohol i olejek eukaliptusowy. Składniki łagodzące: arnika, rumianek i aloes wpływają na zmniejszenie podrażnień i zaczerwienień oraz nawilżają skórę. Do stosowania w domu i gabinecie kosmetycznym po demakijażu.

zz

 ONTROL THERAPY DAY MATIFYING CREAM SPF 8 z C Nawilżający krem matujący na dzień. 50, 200 ml Wpływa na odblokowanie porów i zapobiega przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Aktywne składniki, tioxolone bogaty w siarkę wraz z propolisem, który stanowi naturalny antybiotyk, regulują wydzielanie sebum, wpływają leczniczo na zmiany trądzikowe. Algi działają regeneracyjnie, łagodząco i pomagają utrzymać młodą, zdrową skórę. Główne składniki: kompleks Tioxolone, algi laminaria, Algi fucus, propolis, olejek rozmarynowy, alantoina, kwas salicylowy.

zz

 ONTROL THERAPY NIGHT CREAM z C Krem regeneracyjny na noc - 50, 200 ml Daje uczucie świeżości, doskonałego nawilżenia i napięcia. Przyspiesza regenerację naskórka, wygładza skórę i pomaga odblokować pory. Działa antyseptycznie, goi stany zapalne i zapobiega przed przedwczesnym starzeniem skóry. Tioxolone bogaty w siarkę i propolis, który stanowi naturalny antybiotyk, reguluje wydzielanie sebum, wpływa leczniczo na zmiany trądzikowe. Zestaw oligoelementów pomaga utrzymać zdrową, młodą skórę. Główne składniki: propolis, kompleks Tioxolone, aloes, wyciąg z cytryny, kwas salicylowy, kompleks: magnez, cynk, żelazo, miedź oraz olejek z wiesiołka i nasion soi, alantoina.

zz

CONTROL THERAPY ABSORBING MASK - 50, 200 ml Bezkaolinowa maseczka z algami. Absorbuje zanieczyszczenia i tłuszcz, działa regeneracyjnie i łagodząco. Wpływa na zmniejszenie wyprysków, działa zmiękczająco i nadaje cerze ładniejszy, zdrowy koloryt. Tioxolone, propolis i drożdże piwne, regulują wydzielanie sebum, wpływają leczniczo na zmiany trądzikowe. Maska pozostawia skórę gładką, napiętą i daje uczucie świeżości. Główne składniki: kompleks Tioxolone, propolis, drożdże piwne, algi laminaria, algi fucus, witamina C, olejek z wiesiołka, kiełków pszenicy, soi, migdałów.

zz

CONTROL THERAPY AMPOULE 10x2 ml Ampułka o działaniu leczniczym i regeneracyjnym dla cer trądzikowych i tłustych. Doskonale się wchłania, reguluje wydzielanie sebum, odblokowuje pory i pomaga zwalczyć trądzik. Zestaw oligoelementów utrzymuje zdrową, młodą skórę. Zawiera wysokie stężenie aktywnych składników. Główne składniki: kompleks tioxolone, propolis, metionine (aminokwas zawierający siarkę, która reguluje wytwarzanie sebum), Pantenol (zmniejsza uczucie swędzenia, łagodzi, działa leczniczo), zestaw magnez, cynk, żelazo, miedź oraz kwas salicylowy.

zz

CONTROL THERAPY EXFOLIANT GEL BHA 2% - żel z kwasem salicylowym 50, 200 ml Żel do eksfoliacji dla cer tłustych, trądzikowych. Usuwa martwe komórki naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum, wpływa oczyszczająco poprzez odblokowanie porów. Poprawia stan i koloryt cery, zmiękcza naskórek oraz pomaga zwalczyć zaskórniki i wypryski.

51

VIVIEAN


zz

Pozostałe Maski

PRE CLEANSING MASK - 150 ml

Maska rozpulchniająca i zmiękczająca skórę do stosowania przed tradycyjnym oczyszczaniem twarzy. Zawiera łagodne składniki zmiękczające i nawilżające skórę. Przyjemny zapach maski wpływa relaksująco. Nałóż maskę na twarz i pozostaw na około 10-20 minut. Po nałożeniu maski zaleca się stosować vapozon. zz

ILLUMINA EYE MASK - kremowa maseczka pod oczy - 30 ml Aktywne składniki drenujące i pobudzające cyrkulację wpływają na zmniejszenie opuchlizny i cieni pod oczami. Illumina rozjaśnia koloryt skóry i daje efekt świeżości. Witamina C, składniki mineralne, kwas hialuronowy i molekuły roślinne działają przeciwzmarszczkowo i chronią skórę przed niekorzystnymi, zewnętrznymi czynnikami. Stosować 2-3 razy w tygodniu, lub według potrzeb. Nałożyć maskę pod oczy i zmyć wodą po około 10-15 minutach. Aktywne składniki: kwas kojowy, kwasy AHA, wyciągi z bluszczu, nostrzyka, iglicy i kasztanowca, kwas hialuronowy LMW, molekuły roślinne Trehaloses, kompleks składników mineralnych, witamina C, olejek z nasion winogron.

zz

SLIM & DETOX FACE MASK - maska wyszczuplająco-detoksykująca - 80, 200 ml Kofeina, karnityna i wyciąg z guarany zmniejszają opuchliznę, stymulują spalanie tkanki tłuszczowej modelując owal twarzy. Maska wpływa regenerująco na włókna kolagenu i elastyny polepszając jędrność skóry oraz chroni przed wolnymi rodnikami. Wzbogacona wyciągami z alg Pelvetia Canaliculata, zielonej herbaty i olejkiem z nasion winogron. Slim&Detox działa detoksykująco, odświeżająco, zmniejsza oznaki zmęczenia na twarzy. W przypadku kuracji modelującej stosować 2 - 3 razy w tygodniu na twarz i szyję omijając okolice oczu; lub według potrzeb w przypadku zmęczenia, występowania opuchlizny. Zmyć wodą po około 20 minutach. Główne składniki: Karnityna, Kofeina, Guarana, Pelvetia Canaliculata, Hydroxyproline, Zielona herbata, Olejki z nasion winogron i słodkich migdałów.

zz

VIVLIFT MASK - 200 ml Silnie nawilżająca maska o działaniu ujędrniającym i odmładzającym. Wygładza zmarszczki, zwiększa zdolność zatrzymywania wody w skórze, przynosi natychmiastowy komfort oraz uczucie świeżości. Wpływa regenerująco na włókna kolagenu i elastyny, wzmacnia tkankę łączną zwiększając elastyczność skóry. Wzbogacona magnezem, miedzią i cynkiem. Polecana dla cer suchych, odwodnionych, dojrzałych, zmęczonych, wymagających regeneracji.

zz

ARGAN ALGINATE MASK - 200 gr Alginat odmładzający z olejem arganowym zawierającym dużą ilość witaminy E. Działa rewitalizujaco i stanowi prawdziwy koncentrat młodości dla skóry opóźniając procesy jej starzenia się. Nadaje cerze blask i polepsza jej koloryt.

zz

CAVIAR ALGINATE MASK - 200 gr Alginat regeneracyjny z kawiorem, który jest bogatym źródłem protein, fosfolipidów, mikroelementów i witamin. Maska odżywia i nawilża skórę, działa odmładzająco i nadaje zmęczonej, pozbawionej żywotności cerze jędrność i zdrowy wygląd. Polecana dla każdego typu cery.

Sposób użycia alginatów: 1 część pudru wymieszać z 3 częściami wody o temperaturze 20ºC. Przykładowo: 30 gr pudru z 90 gr wody. Alginat dokładnie wymieszać z wodą do uzyskania pasty o jednolitej konsystencji. Bezpośrednio po wymieszaniu nałożyć na twarz i szyję. Maska zastyga po ok.» 8 minutach. Po 15 minutach zdjąć maskę.

Kosmetyki do masażu

zz

HYDRA MASSAGE OIL - olejek do masażu twarzy - 400 ml

Nawilżający olejek do masażu twarzy z witaminą E i C. Chroni przed wolnymi rodnikami, posiada działanie przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne. Zawiera olejki ze słodkich migdałów, orzeszków ziemnych, nasion winogron, kiełków pszenicy, eteryczny z róży, nagietka lekarskiego. zz

CHOCO BODY OIL - olejek czekoladowy do masażu ciała - 400 ml

Nawilżający olejek do masażu ciała o czekoladowym aromacie na bazie olejku mineralnego i z orzechów Macadamia. Jest delikatny dla skóry, nie blokuje porów, doskonale zmiękcza i nawilża. zz

ANTICELLULITE BODY OIL - antycellulitowy olejek do masażu ciała - 400 ml

Olejek do masażu ciała o właściwościach antycellulitowych i wspaniałym aromacie pomarańczy i czekolady. Zawiera olej z nasion słonecznika i jest wzbogacony olejkiem algowym o działaniu wyszczuplającym. Doskonale zmiękcza i nawilża skórę.

VIVIEAN

52


DE NOYLE’S

Hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzanie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczeniu jej najlepszych składników pielęgnacyjnych. Gwarantują wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Możliwość łączenia poszczególnych preparatów pozwala kosmetyczce na stworzenie indywidualnych zabiegów. De Noyle’s są wyprodukowane według najostrzejszych norm europejskich.

DEMAKIJAŻ

Wysokiej jakości kosmetyki do demakijażu są delikatne dla skóry i bezwzględne dla zanieczyszczeń. Nie zawierają parabenów i olejków mineralnych.

CERY WRAŻLIWE, SUCHE zz

L AIT AZULENE - mleczko azulenowe z wodą z orchidei

zz

Dokładnie oczyszcza cerę, wpływa łagodząco, zmniejsza przekrwienia i usuwa martwe komórki naskórka. Zawiera azulen, bisabolol o działaniu antyalergicznym i regenerującym oraz wyciąg z malwy, rumianku i pantenol.

T ONICO AZULENE » - tonik azulenowy z wodą z orchidei Działa łagodząco, nawilża i wpływa na zmniejszenie przekrwień. Zawiera składniki regeneracyjne i kojące takie, jak: azulen, bisabolol, mediacalm® oraz wyciąg z rumianku i malwy. MEDIACALM® pozyskany z punarnavy chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i stresu biologicznego oraz redukuje uwalnianie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za typowe reakcje dla cer wrażliwych.

CERY SUCHE, DELIKATNE, NORMALNE zz

L AIT DEMAQUILLANT HIDRATANT » - mleczko nawilżające

zz

Mleczko o wzmocnionym działaniu nawilżającym z olejkiem sezamowym i sojowym. Oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i odświeżoną. Wzbogacony wodą z lotosu i NMF.

T ONIQUE HYDRATANT » - tonik nawilżający Odświeżający tonik z wyciągiem z soi i pszenicy. Nawilża, pozostawia skórę czystą i zapewnia uczucie komfortu cerom bardzo suchym. Wzbogacony wodą z lotosu i NMF.

CERY TŁUSTE, TRĄDZIKOWE I MIESZANE zz

 EL A L´HERBE » G - żel ziołowy do mycia twarzy Oczyszcza i odświeża skórę oraz usuwa nadmiar sebum. Działa lekko ściagająco, łagodząco i matująco. Zawiera alantoinę, witaminę B3, wodę hammamelisową, propolis i wyciąg z kwiatu jasnoty białej.

zz

T ÓNIQUE A L´HERBE - tonik ziołowy dla cer tłustych, trądzikowych Przywraca balans cerom tłustym. Lekko napina, odświeża, pozostawia skórę czystą i daje efekt matujacy. Zawiera wodę hammamelisową, wyciągi z kwiatu jasnoty białej, witaminę B3 i kwas salicylowy, który pomaga odblokować pory.

DEMAKIJAŻ I PIELĘGNACJA SKÓRY WOKÓŁ OCZU zz

DEMAQUILLANT CILS - płyn do demakijażu oczu Delikatny płyn do demakijażu oczu. Doskonale oczyszcza nie podrażniając skóry. Działa łagodząco, nawilżająco i regenerująco. Zawiera hydrolizowane proteiny ryżu stymulujące odbudowę włókien kolagenu, pantenol i rumianek.

zz

CREMA EYE CONTOUR - krem - żel pod oczy na dzień i na noc - 30 ml Wpływa na spłycenie zmarszczek oraz opuchlizny i sińców pod oczami. Posiada działanie regeneracyjne, nawilżające i odżywcze. Zawiera: wyciągi z herbaty zielonej, kawioru, bluszczu, koniczyny; kwas kojowy oraz witaminy A i E. Polecany dla każdej cery w każdym wieku.

zz

NON STOP EYE MASK - maseczka pod oczy - 30 ml Łagodząca, żelowa maseczka pod oczy z proteinami pszenicy i kolagenem pochodzenia morskiego. Zmniejsza oznaki zmęczenia, sińce i opuchliznę. Działa liftingująco, wygładza i poprawia koloryt skóry. Wyciąg z korzenia żeń-szenia nadaje witalność, działa przeciwzmarszczkowo i tonizuje.

53

DE NOYLE’S


KREMY CERY WRAŻLIWE, SUCHE zz

BASE HIDRATANTE AZULENE spf 6 - Krem azulenowy na dzień - 50 ml, wersja prof. 200 ml Łagodzący krem dla cer wrażliwych, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Nawilża, chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i przedwczesnym starzeniem się. Zawiera wyciąg z lilii clintonia borealis, rumianku, aloes, azulen, bisabolol o działaniu regeneracyjnym, kojącym i wyciszającym grę naczyniową.

zz

CREMA AZULENE - Krem azulenowy na noc - 50 ml, wersja prof. 200 ml Łagodzący krem dla cer wrażliwych, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Działa antystresowo i wycisza grę naczyniową. Kompleks roślinny wpływa na zmniejszenie przekrwień, regeneruje oraz opóźnia proces starzenia się skóry. Zawiera azulen, bisabolol, rumianek, wyciąg z lilii clintonia borealis, witaminę E oraz olejek z nasion winogron.

zz

CAMOMILE DAY CREAM - Krem rumiankowy na dzień - 50 ml Lekki krem z kolagenem, rumiankiem bogatym w azulen i flawonoidy. Działa łagodząco i nawilżająco. Wzbogacony kwasami glikolowym i cytrynowym, które nawilżają i poprawiają koloryt cery.

CERY SUCHE - NORMALNE zz

BASE EXTRA HYDRATANT SPF 15 - krem nawilżający na dzień - 50 ml, wersja prof. 200 ml Utrzymuje przez cały dzień właściwy poziom nawilżenia skóry i zapobiega utracie jędrności. Masło Shea chroni przed odwodnieniem skóry i utratą jędrności. Wyciąg z miodu bogaty w witaminy i aminokwasy nadaje skórze gładkość i działa łagodząco. Wzbogacony olejkiem sojowym oraz serine.

zz

CREMA ALIMEN HIDRATANT - krem odżywczo - nawilżający na noc - 50 ml, wersja prof. 200 ml Doskonały dla cer suchych, wymagających wzmocnionego działania nawilżającego i odżywczego. Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry i utratą elastyczności. Wygładza i nadaje komfort „spragnionej” skórze. Zawiera masło Shea, olejek macadamia, wyciągi z soi, pszenicy oraz witaminę E i miód.

zz

CREMA JOJOBA - krem na noc z ceramidami i olejkiem jojoba - 50 ml, wersja prof. 200ml Polecany dla cer suchych, wrażliwych. Zapobiega łuszczeniu się skóry, intensywnie nawilża i przynosi ulgę cerom przesuszonym. Działa odżywczo i opóźnia proces starzenia się skóry. Wzbogacony wyciągami z miodu, soi, pszenicy i masłem Shea. Olejek jojoba zabezpiecza skórę przed utratą wody, doskonale natłuszcza i odżywia. Ceramidy wnikając w skórę zapobiegają jej wysychaniu.

zz

FRUIT ACIDS CREAM 5% - krem z kwasami AHA na noc - 50 ml Krem nawilżający stymuluje odnowę komórek, zapobiega przed powstawaniem zmarszczek i wysuszeniem skóry. Zmniejsza zanieczyszczenia i porowatości oraz nadaje skórze gładkość. Zawiera kwasy AHA, kwas hialuronowy, aloes, olejek sojowy, wyciąg z lilii Clintonia borealis.

zz

24H ROAYL JELLY CREAM - krem na dzień i na noc - 50 ml Zawiera mleczko pszczele, które posiada działanie odżywcze ze względu na zawartość witamin, enzymów, protein i soli mineralnych. Wysoka zawartość kwasu pantotenowego wpływa nawilżająco i nadaje skórze miękkość. Krem regeneruje i aktywuje komórki skóry do poboru tlenu. Wzbogacony olejkiem ze słodkich migdałów, kwasem glikolowym i cytrynowym.

.

DE NOYLE’S

54


KREMY CERY TŁUSTE, TRĄDZIKOWE, MIESZANE zz

BASE HIDRATANT OIL-FREE SPF 6 - krem matujący na dzień - 50 ml, wersja prof. 200 ml Zapewnia długotrwałe nawilżenie i chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Reguluje wydzielanie sebum, działa matująco i zapewnia uczucie świeżości. Zawiera algi, mikroelementy, aminokwas serine, propolis i kwas salicylowy pomagający odblokować pory.

zz

CREMA JUVENANCE - krem na noc - 50 ml, wersja prof. 200 ml Aktywny, jedwabisty krem z wyciągiem z jasnoty białej i p-refinylem z ekstraktu z nasion soczewicy. Działa normalizująco, regenerująco i matująco. Ściąga rozszerzone pory, reguluje aktywność gruczołów łojowych i wpływa kojąco na zmiany skórne. Krem zapobiega przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Trehaloses, molekuły roślin pustynnych, chronią komórki skóry przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Pozostałe składniki: betainy, kompleks 5 składników mineralnych, alantoina i krzem.

zz

FRUIT ACIDS GEL 9% - żel z kwasami AHA na noc - 50 ml Żel eksfoliacyjny odblokowuje pory, nawilża, udrażnia ujścia gruczołów łojowych i normalizuje wytwarzanie sebum. Wygładza porowatości skóry i poprawia koloryt cery. Wzbogacony aloesem, wyciągiem z kwiatu jasnoty białej i lilii Clintonia borealis.

zz

GEL AHA 9% - fluid z kwasami AHA 9% - 200 ml Fluid na noc z kwasami: mlekowym, glikolowym, cytrynowym i alantoiną. Odblokowuje pory, wygładza skórę, działa lekko eksfoliacyjnie.

KAŻDY RODZAJ CERY zz

MULTIVITAMIN CREAM - krem multiwitaminowy na dzień i na noc - 50 ml

Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, działa odżywczo i nawilżająco. Doskonały także jako kuracja przy zmianach pór roku. Kompleks witamin A, C, Retinol i NNKT są zamknięte w mikrokapsułkach, które chronią je tak, aby dotarły w niezmienionej postaci w głąb skóry.

CERY DOJRZAŁE I Z OZNAKAMI STARZENIA SIĘ SKÓRY zz

 REMA VITAL - krem przeciwzmarszczkowy na noc » C i na dzień - 50 ml, wersja prof. 200 m Sekretem kremu jest kompleks z soi, który wzmacnia strukturę skóry, działa regenerująco i w widoczny sposób zmniejsza niedoskonałości cery i zmarszczki. Witamina C, wyciąg roślinny z bambusa i Centella asiatica działa regeneracyjnie i przeciwdziała starzeniu się skóry.

zz

 REMA COLLAGEN - krem kolagenowy na noc » C - 50 ml, wersja prof. 200 ml Krem z kolagenem pochodzenia morskiego. Posiada potrójne działanie: przeciwzmarszczkowe, ujędrniające oraz odżywcze. Działa regenerująco, przywraca skórze elastyczność i młody wygląd. Wzbogacony planktonem, olejkami z pomarańczy, kiełków pszenicy oraz witaminą E. Odkryj każdego ranka zdrowszą i gładszą skórę. .

55

DE NOYLE’S


RESCUE

- AKTYWNE KOSMETYKI PRZECIWZMARSZCZKOWE NAJNOWSZEJ GENERACJI zz

RESCUE STEM CELLS - serum z komórkami macierzystymi - 50 ml Globalna kuracja odmładzająca polegająca na zastosowaniu kombinacji skutecznych składników najnowszej generacji o szerokim spektrum działania. Serum reaktywuje komórki macierzyste skóry do regeneracji opóźniając procesy starzenia się. Nadaje skórze sprężystość, chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz utrzymuje właściwy poziom nawilżenia. Zawiera m.in. roślinne komórki macierzyste zamknięte w nanoliposomach, Matrixyl stymulujący fibroblasty do produkcji kolagenu i beta-glukany.

zz

INDISPENSABLE - wypełniacz zmarszczek - 15 ml Wypełniacz zmarszczek zawiera ekskluzywne składniki, które wypełniają zmarszczki od wewnątrz i wygładzają je na powierzchni skóry. Formuła oparta na mikrosferach. Laminactive™ system progresywnego uwalniania i ochrony olejku z pachnotki zawiera dużą ilość kwasu alfa linolowego, który wspomaga wytwarzanie kolagenu i elastyny, zwiększając elastyczność i jędrność skóry oraz redukując zmarszczki. Produkt wzbogacony jest witaminą A w mikrokapsułkach, które chronią ją i stopniowo uwalniają przez 24 godziny. Wpływa na odnowę komórek, pomaga zmniejszyć zmarszczki.

zz

ACTIVE SERUM - serum przeciwzmarszczkowe » na szyję i dekolt na dzień i na noc - 50 ml Posiada natychmiastowe działanie ujędrniające i odżywcze. Aktywne składniki wpływają na zredukowanie głębokości zmarszczek, wygładzają skórę i nadają jej blask. Produkt wyprodukowany w technologii Derma Membrane Structure, która pozwala na głęboką penetrację i lepszą absorpcję aktywnych składników. Stosować na dzień i na noc. Produkt zawiera: kompleks z wapniem, kolagen morski, DNA, kwas hialuronowy, olejki z Macadamia, awokado, witamina E, Retinol, wyciągi z bluszczu i miłorzębu, kwas fitynowy i wyciąg z liści berberysu (działają wybielająco).

zz

COMPLEX REPAIR + 45 - krem dla osób po 45 roku życia - 50 ml Dostarcza skórze aktywne składniki, które oddziaływają na DNA jej komórek i wspomagają ich naturalne zdolności regeneracyjne. Kompleks mineralny z wapniem przeciwdziała wiotczeniu i wzmacnia tkanki skóry, poprawiając owal twarzy. Polepsza się jędrność i stan skóry. Krem wyprodukowany w technologii Derma Membrane Structure. Składniki: kompleks regenerujący, kompleks z wapniem, izoflawony sojowe, retinol, kwas hialuronowy, Serine oraz peptydy z pszenicy (zapewniają 24 godzinne działanie nawilżające).

zz

NATURAL REPAIR - 100% olejek Rosa Masqueta - 50 ml Olejek regeneracyjny z nasion dzikiej róży. Bogaty w nienasycone i wielonasycone kwasy tłuszczowe, a w szczególności w kwas linolowy i linolenowy, które działają regenerująco na tkanki skóry. Opóźnia proces powstawania zmarszczek, pomaga zmniejszyć rozstępy i poprawia stan zniszczonej cery. Wmasować w oczyszczoną skórę lub dodać 2-3 krople do stosowanego kremu pielęgnacyjnego. Stosować na noc.

DE NOYLE’S

56


VIT - C - LINIA Z WITAMINĄ C zz

VIT-C CLEANING MOUSSE - Pianka do mycia twarzy dla każdej cery - 150 ml Wpływa rewitalizująco, pozostawia skórę gładką, czystą i odświeżoną. Zawiera 0,5% witaminy C oraz pantenol, wyciągi z cytryny i truskawki.

zz

 IT-C CREAM 24H - krem z witaminą C (2%) na dzień » V i na noc - 50 ml, wersja prof. 200 ml Krem ujędrniający dla każdej cery, szczególnie pozbawionej witalności. Nawilża, rewitalizuje i nadaje skórze blask. Witamina C, E i olejek z nasion winogron chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się. Olejek ze słodkich migdałów nadaje skórze miękkość, działa odżywczo i nawilżająco. Zawiera również wyciąg z truskawki i cytryny. zz

PURE VIT-C CONCENTRATED - ampułki z witaminą C - 3x5 ml

Intensywne serum przeciwzmarszczkowo-regeneracyjne z czystą witaminą C - 10%. Do stosowania w salonie kosmetycznym i w domu. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami, nadaje jej elastyczność, witalność i blask. Działanie witaminy C wzmacniają wyciągi z: Centella asiatica, truskawki, cytryny i olejek z ogórecznika lekarskiego.

ZABIEG WYBIELAJĄCY - WHITENING

zz

Działanie zabiegu

»» zmniejsza przebarwienia i plamy pigmentacyjne

Kompleksowy zabieg wybielający wykorzystujący technologię Derma Membrane Structure.

»» o ddziaływuje na główne przyczyny wytwarzania melaniny »» w pływa na ograniczenie procesu wytwarzania » melaniny

Zmniejsza przebarwienia i plamy pigmentacyjne oraz zapewnia ochronę przed promieniami UV oraz chroni przed wolnymi rodnikami.

»» d ziała eksfoliacyjne, wpływa na eliminację melaniny zgromadzonej w warstwie rogowej naskórka. »» c hroni przed promieniami UV przyspieszając proces wybielania

Kaseta na 12-15 zabiegów na twarz, szyję i dekolt zawiera:

Główne aktywne składniki:

Płyn do miejscowego oczyszczania skóry. Koncentrat wybielający. Wybielająco-nawilżającą maskę. Krem SPF 20. Serum wybielające do stosowania w domu

Wyciąg z lukrecji,aktywne składniki miedzi, mącznica lekarska, dipalmitynian kojowy, kwasy AHA i fitynowy.

zz

SERUM CONCENTRADO DESPIGMENTANTE - serum wybielające - 30 ml Serum zmniejsza wytwarzanie melaniny i działa eksfoliacyjnie eliminując melaninę zgromadzoną w warstwie rogowej naskórka. Może być używany przez osoby nie tolerujące hydrochinonu. Zastosowana technologia Derma Membrane Structure sprawia, że aktywne składniki penetrują głęboko w skórę przyspieszając proces wybielania przebarwień. Główne składniki: Dipalmitynian kojowy, mącznica lekarska, wyciąg z lukrecji, kwasy AHA.

PURIFICANT LINIA DLA CER TŁUSTYCH, TRĄDZIKOWYCH, PROBLEMATYCZNYCH zz

MOUSSE PURIFICANTE - pianka do mycia twarzy - 150 ml Oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie, odświeżająco. Zawiera: olejek z drzewa herbacianego, pantenol, wyciąg z drożdży (reguluje wydzielaniem sebum), wyciąg z cytryny, alantoinę, mentol.

zz

 REMA NORMALIZANTE - krem normalizująco-nawilżający na dzień i na noc C - 50 ml, wersja prof. 200ml Krem z olejkiem z drzewa herbacianego i tioxolone. Reguluje pracą gruczołów łojowych, działa antybakteryjnie, matująco i przyspiesza regenerację naskórka. Wzbogacony wyciągami z łopianu, chmielu, rumianku, grzybów Shiitake oraz alantoiną i kolagenem. Pomagają one utrzymać jędrną, zdrową skórę.

57

DE NOYLE’S


BIOSYSTEME - linia naturalna Linia Biosystem to naturalne, organiczne kosmetyki zapewniające komfort i ochronę skóry przed przedwczesnym starzeniem się i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Produkty zawierają organiczne wody kwiatowe, olejki oraz składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Biosystem jest polecany dla kobiet i mężczyzn, dla każdego typu skóry, a w szczególności wrażliwych, bardzo suchych oraz dojrzałych. »» Certyfikowane naturalne i organiczne składniki. »» Minimum 95% naturalnych składników. »» Minimum 10% składników z upraw ekologicznych.

zz

 IOSYSTEME: LECHE DESMAQUILLANTE - 500 ml » B 98.7% składników naturalnych, 16% organicznych Mleczko do demakijażu w delikatny sposób usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry, pozwalając jej oddychać. Organiczne olejki z orzecha laskowego i nasion dyni nawilżają i działają kojąco, podczas gdy woda pomarańczowa odświeża skórę.

zz

BIOSYSTEME: AGUA DE TRATAMIENTO - 500 ml 100% organiczna woda pomarańczowo-różana do przemywania skóry po demakijażu. Odświeża, tonizuje i polepsza koloryt cery. Zawarte w niej naturalne kwasy owocowe nadają skórze miękkość i zapobiegają przedwczesnemu jej starzeniu się.

zz

 IOSYSTEME: CREMA FACIAL SPF 6 - 50 ml, wersja prof. 200 ml» B 98.7% składników naturalnych, 16% organicznych Krem nawilżający, odmładzający na dzień i na noc. Zawiera olej z orzecha laskowego i masło shea, które nadają skórze komfort. Aquaxyl oraz ceramidy pomagają odbudować warstwę lipidową, doskonale nawilżają i polepszają odporność skóry na niekorzystne, zewnętrzne czynniki. Wyciąg z imbiru opóźnia proces starzenia się skóry. Natychmiast polepsza się nawilżenie, komfort oraz funkcjonowanie skóry, zwiększa się jej elastyczność. Składniki aktywne: woda pomarańczowa, olejki z orzecha laskowego i nasion dyni, masło shea, wyciąg z imbiru, Aquaxyl i ceramidy.

zz

BIOSYSTEME: ACEITE DE MASAJE ECOLÓGICO - 125 ml Organiczny olejek do masażu. Zawiera oleje z orzecha laskowego, słodkich migdałów oraz eteryczny z pomarańczy. Działa łagodząco i odżywczo.

zz

BIOSYTEME: MASCARILLA ECOLÓGICA - 200 ml Naturalna, organiczna maska o działaniu odmładzającym i łagodzącym. Nadaje długotrwałe uczucie komfortu, działa oczyszczająco. Zawiera wyciągi z imbiru, orzecha laskowego i nasion dyni oraz masło shea, które odżywiają i polepszają elastyczność skóry. Woda pomarańczowa działa odświeżająco.

DE NOYLE’S

58


PEELINGI DO TWARZY zz

PEELING CON DIATOMEAS - Peeling ziarnisty z ziemią okrzemkową i aloesem» - wersja prof. 200 ml

Ziemia okrzemkowa to jednokomórkowa alga pozyskana z fytoplanktonu. Jest pokryta mikrosferami bogatymi w okrzemki o silnym działaniu eksfoliacyjnym. Nałożyć na oczyszczoną skórę omijając okolice oczu, delikatnie masować i zmyć wodą. zz

PEELING B. ENZIMATICO - peeling enzymatyczny dla każdej cery - wersja prof. 300 ml

Zawiera kaolin, laktozę, papainę - enzym pochodzenia roślinnego o właściwościach proteolitycznych (rozkładających białko). Proszek łączymy z wodą do uzyskania jednolitej konsystencji. Nakładamy na twarz, szyję i dekolt i zmywamy po ok. 10 minutach. zz

PEELING FACIAL CON ALOE VERA - aloesowy peeling do twarzy - wersja prof. 200 ml Kremowo - żelowy peeling do twarzy dla każdego typu cery. Zawiera wyciąg z aloesu, papai oraz mocznik i alantoinę. Eliminuje martwe komórki naskórka jednocześnie działając nawilżająco, łagodząco i regenerująco. Posiada potrójne działanie eksfoliacyjne: enzymatyczne, chemiczne i mechaniczne, dzięki działaniu papainy, kwasu glikolowego oraz małych cząstek sferycznych. Masować około 5 -10 minut do wchłonięcia, omijając okolice oczu, następnie zmyć wacikami nasączonymi wodą.

AMPUŁKI/SERUM zz

PROTEIN FLASH - serum ujędrniające - 20 ml Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, działa odżywczo i nawilżająco. Doskonały także jako kuracja przy zmianach pór roku. Kompleks witamin A, C, Retinol i NNKT jest zamknięty w mikrokapsułkach, które chronią je tak, aby dotarły w niezmienionej postaci w głąb skóry.

Wszystkie ampułki za wyjątkiem AHA i Hidro Flash polecane są do mezoterapii bezigłowej, jonoforezy i sonoforezy. Jonoforeza: zaleca się stosowanie bieguna dodatniego przez chwilę i następnie bieguna ujemnego, tak aby wykorzystać aktywne składniki, których jony są obdarzone ładunkiem pozytywnymi albo negatywnym. Całkowity czas zabiegu nie powinien jednak przekraczać 10 minut. Ampułki nie zawierają parabenów, olejków mineralnych. Niektóre zawierają zapach hipoalergiczny. Pojemność 10x2ml.

zz

HIALURAMINA - ampułki z kwasem hialuronowym Cery: suche, odwodnione, mieszane, zmarszczki. Intensywnie nawilżające ampułki z kwasem hialuronowym, który stanowi budulec włókien kolagenu i elastyny. Posiada doskonałe właściwości nawilżające ze względu na zdolność „zatrzymywania” wody i soli mineralnych w skórze. Zapewnia skórze elastyczność i jędrność. Ampułki zawierają dużą i małą molekułę kwasu hialuronowego. Duża molekuła kwasu hialuronowego to naturalny czynnik nawilżający skórę. Nie penetruje w głąb tylko tworzy na powierzchni skóry film odporny na światło i powietrze o silnych właściwościach zatrzymujących wodę. Film ten jest lekki, wygładza skórę i czyni ją delikatną. Nie zaburza w żaden sposób jej oddychania. Mała molekuła kwasu hialuronowego penetruje w głąb skóry, zatrzymuje wodę, wypełnia zmarszczki oraz nawilża i nadaje skórze elastyczność. zz

NEUROCALM - ampułki dla cer wrażliwych

Cery: wrażliwe, naczyniowe oraz każdy rodzaj, w tym trądzikowe. Preparat neurokosmetyczny o działanu kojącym i regenerującym. Redukuje stres, podrażnienia i zaczerwienienia. Zapewnia komfort skórze wrażliwej. Zawiera Mediacalm® z wyciągiem punarnavy stanowi najnowsze osiągnięcie neurokosmetyki. Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i stresu biologicznego (cykl menstruacyjny, emocje). Ogranicza uwalnianie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za zaczerwienienia, couperose, i przedwczesne starzenie się skóry. Jest pomocny w przypadku opuchlizny, gdyż zwiększa wytwarzanie neuroprzekaźnika ograniczającego stany zapalne. Pozostałe składniki: LYSINE jest aminokwasem o właściwościach łagodzących i naprawczych. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką. PANTHENOL regeneruje komórki skóry, działa łagodząco, nawilżająco i chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. BISABOLOL i AZULEN to aktywne substancje pozyskiwane z rumianku o działaniu kojącym i regenerującym. WODA STORCZYKOWA woda kwiatowa pozyskana przez zbieranie pary w procesie destylacji. Zawiera rozpuszczalne molekuły aromatyczne. Działa naprawczo i nawilżająco. Ampułki nie zawierają perfum.

59

DE NOYLE’S


AMPUŁKI/SERUM zz

THE ARCHITECT COMPLEX - ampułki przeciwzmarszczkowe

Cery: dojrzałe, suche, zmarszczki. Globalny zabieg przeciwzmarszczkowy z aktywnymi składnikami najnowszej generacji. Przedłuża żywotność komórek, stymuluje system obronny skóry. Aktywne składniki: MATRIXYL® intensywny peptyd przeciwzmarszczkowy. Wypełnia zmarszczki od wewnątrz, wygładza skórę, polepsza jej elastyczność i napięcie. LONGEVICELL® pozyskiwany z mirtu działa na mechanizmy wpływające na przedłużenie życia komórek skóry. Stymuluje syntezę sirtuin działając naprawczo na komórki. Regeneruje aktywność komórek i polepsza ich metabolizm. BETAGLUKANY polisacharydy pozyskiwane z owsa. Stymulują system obronny skóry, który chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Polepszają aktywność komórek, strukturę skóry i wpływają na zmniejszenie zmarszczek. BETAINY pozyskiwane z buraka utrzymują dobry poziom nawilżenia naskórka. Ich molekuły posiadają zdolności akumulowania nadmiaru wody i uwalniania jej jeśli zachodzi taka potrzeba. zz

COLLAGENE - ampułki kolagenowe

Cery: dojrzałe, odwodnione, zmarszczki. Kombinacja aktywnych peptydów i protein polepszająca poziom kolagenu w skórze, działa ujędrniająco, przeciwzmarszczkowo i nawilżająco. Zawiera kolagen morski nadający skórze jędrność i delikatność oraz Trylagen® będący kombinacją aktywnych peptydów i protein. Pomaga utrzymać właściwy poziom kolagenu zapewniając skórze zdrowszy i młodszy wygląd. Trylagen® oddziaływuje na 3 fazy kolagenu. Aktywuje jego syntezę, kontroluje fibryle kolagenowe i hamuje destrukcję enzymatyczną zapobiegając nadmiernemu uszkodzeniu kolagenu w starzejącej się skórze. zz

RENEWAL AHA 15% - ampułki z kwasami AHA

Cery: każdy rodzaj, w tym dojrzałe, tłuste, przebarwienia. Ampułki do eksfoliacji przyspieszają odnowę komórek, wygładzają skórę, redukują zmarszczki oraz rozjaśniają przebarwienia i poprawiają stan cer tłustych. Polecane także na łokcie, kolana, ręce w celu wygładzenia skóry i nadania jej elastyczności. Zawierają kwasy AHA (glikolowy, mlekowy, jabłkowy, laktobionowy i cytrynowy) oraz łagodzący wyciag z aloesu i alantoinę. zz

NORMALIZANTE - ampułki normalizujące

Cery: tłuste, trądzikowe. Wpływają na zmniejszenie wydzielania serum, nadają skórze miękkość i gładkość. Tioxolone z siarką działa łagodząco, poprawia stan skóry nie wysuszając jej. Pantenol przyspiesza regenerację naskórka. Olejek z drzewa herbacianego i kompleks 5 składników mineralnych utrzymują zdrową skórę. Wyciąg z nasion soczewicy p-Refinyl ® zmniejsza rozszerzone pory, redukuje wydzielanie sebum i wpływa matująco. Alcloxa działa łagodząco, napinająco oraz pomaga utrzymać skórę miękką i suchą. Ampułki nie zawierają perfum. zz

HIDRO FLASH - ampułki liftingujące

Cery: każdy rodzaj, głównie po 30 roku życia. Koncentrat napinający i wygładzający zmarszczki, który zapewnia natychmiastowy efekt. Zawiera kolagen morski, soft focus efekt - pigment optycznie wygładzający zmarszczki oraz osilift® składnik wygładzający zmarszczki pozyskiwany z owsa. Przylega on ściśle do skóry tworząc trójwymiarową sieć dającą efekt liftingujący. Po nałożeniu ampułki odczekać 5-10 minut przed nałożeniem makijażu. Stosować zgodnie z potrzebami, przedłużone działanie nadaje skórze dodatkową jędrność. Ampułki nie zawierają perfum.

MASKI zz

HIALURON MASK - maska z kwasem hialuronowym - 500 ml Intensywnie nawilżająca maska dla cer suchych, odwodnionych i dojrzałych. Wygładza skórę, działa kojąco i odświeżająco. Kwas hialuronowy posiada zdolność zatrzymywania wody i soli mineralnych w skórze oraz wypełniania zmarszczek od wewnątrz. Aktywne składniki: kwas hialuronowy (duża i mała molekuła), olejek z nasion winogron, masło Shea, witamina C.

zz

MASCARA DE ALGAS - maska algowa - 200 ml, 500 ml Kremowa maska odmładzająca dla każdej cery o działaniu rewitalizującym, nawilżającym i odżywczym. Nadaje skórze elastyczność i zdrowy wygląd. Zawiera algi laminaria i spirulina, plankton morski oraz składniki mineralne (magnez, cynk, miedź, żelazo). Maska stymuluje odnowę komórek i wpływa na spowolnienie procesów starzenia się skóry. Olejek z nasion winogron działa antyoksydacyjnie.

DE NOYLE’S

60


MASKI zz

FRUIT MASK - owocowa maska piękności - 200 ml, 500 ml Polecana dla każdej cery z wyjątkiem tłustych i trądzikowych. Zawiera wyciąg z jabłka, winogron i truskawki. Wygładza, nawilża i działa lekko napinająco poprawiając jędrność skóry. Zalecana jako błyskawiczny zabieg upiększający.

zz

LA PRIMERA MASK - maska rozpulchniająca - 500 ml Maska do stosowania przed oczyszczaniem skóry. Otwiera pory i przygotowuje do oczyszczania. Po nałożeniu maski zaleca się wykonać pod vapozonem również krótki masaż. Dwutlenek tytanu i węglan magnezowy dodatkowo wpływają oczyszczająco na skórę.

zz

MASK AZULENE - maska azulenowa - 200 ml, 500 ml Działa łagodząco, zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia. Zawiera kojący i regenerujący azulen i bisabolol. Tlenek cynku wpływa na poprawę stanu skóry, natomiast kaolin eliminuje nadmiar tłuszczu. Kwas glikolowy i cytrynowy nawilżają skórę. Polecana dla każdego rodzaju cery, w tym wrażliwych, podrażnionych, przy rozszerzonych naczynkach krwionośnych. Zaleca się stosowanie maski również po woskowani górnej wargi.

zz

MASK ASTRINGENTE - maska napinająca - 200 ml, 500 ml Rewitalizująca i lekko napinająca maska o działaniu normalizującym. Reguluje wydzielanie sebum i ściąga rozszerzone pory. Doskonała także do stosowania po oczyszczaniu skóry, gdyż działa łagodząco i odświeżająco. Glinka Illite z morza środziemnego i kaolin absorbują zanieczyszczenia i dostarczają skórze składniki mineralne. Mediacalm® zwiększa wytwarzanie neuroprzekaźnika ograniczjącego podrażnienia, a wyciąg z nasion soczewicy p-Refinyl® działa normalizująco. Zawiera także cynk, kwas salicylowy oraz frescolat o działaniu odświeżającym. Polecana dla każdego rodzaju cery, w szczególności tłustej i mieszanej.

zz

MASCARA DE LODOS - maseczka termalna dla cer tłustych, trądzikowych, mieszanych - 200 ml Aktywna maska regenerująco-oczyszczająca. Wpływa łagodząco na zmiany trądzikowe i wypryski. Działa ściągająco, zmniejsza niedoskonałości skóry i nadaje uczucie świeżości. Błoto termalne z siarką i muł morski z marko i mikroelementami regulują pracę gruczołów łojowych. Wyciąg z liści i kory wierzby jest źródłem flawonoidów, działa ściągająco i antyoksydacyjnie. Pozostałe składniki: biała glinka, witamina B3 i cynk. Stosować raz lub 2 razy w tygodniu.

zz

TOP LIFT MASK - maska liftingowa - puder 250 gr, płyn: 500 ml Liftingowa maska wzbogacona aloesem i wyciągiem z szałwii. Stymuluje gimnastykę mięśni, poprawia cyrkulację krwi oraz metabolizm skóry. Wzmocnienie mięśni wpływa na uelastycznienie i poprawę napięcia skóry. Maska zwiększa absorpcję nakładanych po niej preparatów i stosujemy ją przed ampułkami. Stosowanie: Puder połączyć z płynem do uzyskania konsystencji gęstej śmietany. Nałożyć na twarz, szyję i dekolt (lub biust, ręce itp.) zgodnie z przebiegiem mięśni. Nałożyć pierwszą cienką warstwę, a po jej podeschnięciu drugą nieco grubiej. Po 20 - 30 minutach maskę zmyć (można zwilżyć ją aktywatorem lub w połączeniu z mleczkiem wykonać masaż okrężnymi ruchami doprowadzając do jej rozpuszczenia). Polecana dla każdej cery z wyjątkiem silnie unaczynionych.

zz

 EASON MASK - Alginat - saszetka 25 gr» S Aktywator Reactivo S - cery suche, wrażliwe, normalne - 1000 ml» Aktywatorem Reactivo G - cery tłuste, mieszane - 1000 ml Cery: każdy rodzaj, szczególnie polecana dla cer odwodnionych, pozbawionych żywotności. Rewitalizująca maska gumowa o działaniu nawilżającym, regeneracyjnym i łagodzącym. Wyciąg z alg bogaty w proteiny, mikro i makroelementy oraz witaminy wpływa na odnowę komórek spowalniając procesy starzenia się skóry. Alginat w zależności od typu cery miesza się z Reactivo S lub Reactivo G. 100 ml płynu mieszamy z 1 saszetką maski Season (do uzyskania konsystencji budyniu). Rozprowadzamy grubszą warstwę na skórze twarzy i szyi, po 15 - 20 minutach maskę należy usunąć w całości. Stosować 1-2 razy w tygodniu. UWAGA: maskę stosowaną pod koniec zabiegów nakładamy na 5 - 10 minut. Wówczas należy przed jej zastosowaniem nałożyć grubszą warstwę kremu. Po zdjęciu maski pozostałość kremu wmasować.

61

DE NOYLE’S


ZABIEGI SPA Amazonas SPA - siła i bogactwo dżungli amazońskiej Wspaniały pachnący zabieg do twarzy i ciała wykorzystujący wiedzę i siłę natury. Działa kojąco na skórę i zmysły. Kosmetyki Amazonas SPA zawierają wyciągi z roślinz i owoców rosnących w dżungli amazońskiej.

zz

zz

AMAZONAS SPA

»» Regeneruje i odżywia skórę »» P rzywraca jej elastyczność i gładkość jedwabiu »» Chroni skórę przed wolnymi rodnikami »» U walnia napięcie, relaksuje i poprawia samopoczucie

SPA AMAZONAS PEELING - 500 ml Delikatny piling do twarzy i ciała, doskonały do masażu pilingującego. Wygładza, odżywia i nawilża skórę. Zawiera masło mango i cupuaçu, olejki: babassu, kokosowy, jojoba oraz drobinki ze skorupki orzecha kokosowego dające efekt pilingujący.

zz

ENVOLTURA AMAZONAS RELAX NATURAL - 2 kg Maska amazońska do ciała i twarzy. Regeneruje, odżywia skórę i działa odmładzająco. Zawiera masło mango i cupuaçu, olejki: babassu, kokosowy i jojoba oraz miąższ z truskawki i wyciąg z orchidei.

zz

 CEITE DE ALMENDRAS - olejek migdałowy do masażu » A -> patrz kosmetyki do masażu zz

Główne składniki kosmetyków:

»» Masło Cupuaçú: doskonale nawilża i przywraca skórze elastyczność. »» Masło Mango: posiada właściwości nawilżające i natłuszczające. »» O lejki babassu, avocado, jojoba i kokosowy: natłuszczają, zmiękczają i nawilżają skórę nie zatykając porów. »» M iazga truskawkowa działa antyoksydacyjnie i zapewnia skórze witalność. Jest bogata w polifenole i witaminę C.

DE NOYLE’S

62


ZABIEGI SPA CHOCOLAT SPA - CZEKOLADOWY Zabieg Chocolat Spa działa pozytywnie na skórę, gdyż odżywia ją, nawilża i zmiękcza oraz na zmysły, gdyż poprawia samopoczucie. Stosowany w zabiegach seryjnych działa drenująco i antycellulitowo. Maska czekoladowa przeznaczona jest także do twarzy za wyjątkiem cer tłustych i trądzikowych. Zabieg rozpieszcza ciało i zmysły. Kosmetyki chronią przed przedwczesnym starzeniem się skóry, dostarczają jej składniki mineralne, witaminy.

Produkty do zabiegu: zz

SUGAR PEELING - 500 ml Peeling cukrowy działa eksfoliacyjnie i nadaje skórze miękkość i gładkość. Wzbogacony olejkami odżywczymi z orzechów Macadamia, awokado, słodkich migdałów oraz masłem Shea i kakaowym.

zz zz

CHOCOLAT FONDUE - 1200 gr - 100% masa kakaowa (postać pastylki) CREMA DE CHOCOLATE Y NARANJA - krem czekoladowo-pomarańczowy do masażu 1000 ml Krem czekoladowo pomarańczowy do masażu ciała. Posiada działanie drenujące i stymulujące. Zawiera: masło kakaowe, olej kakaowy, wyciąg z kakao i olejek pomarańczowy.

zz

LECHE ENRIQUECEDORA - 500 ml - mleko z proteinami i oliwą z oliwek

WHITE CHOCOLATE CHERRY BIAŁA CZEKOLADA I WIŚNIE Aromatyczny, słodki zabieg Spa & wellness do twarzy i ciała z masłem kakaowym i wyciągiem z wiśni. Działa odmładzająco, stymuluje zmysły i dodaje energii. Intensywnie odżywia i wygładza skórę poprawiając jej stan. zz

WHITE CHOCOLATE CHERRY MASSAGE CREAM Krem czekoladowo-wiśniowy do masażu twarzy i ciała. Działa silnie odżywczo i opóźnia procesy starzenia się skóry.

zz

WHITE CHOCOLATE CHERRY WRAP Maska czekoladowo-wiśniowa do twarzy i ciała. Ujędrnia, nadaje skórze komfort i chroni ją przed wolnymi rodnikami.

zz

SUGAR PEELING - 500 ml - peeling cukrowy

63

DE NOYLE’S


SENCHA SPA Zabieg z zielonej herbaty Zabiegi Spa na ciało i twarz na bazie zielonej herbaty i wody termalnej. Naturalne składniki kosmetyków są źródłem witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. Herbata Sencha zawiera wysoki poziom polifenoli, które zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników, dlatego jest polecana do zabiegów przeciwzmarszczkowych. Obecne w liściach kofeina i teina stymulują metabolizm wspomagając tym samym wyszczuplanie. W celu wzmocnienia działania zielonej herbaty i umożliwienia wykonania zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, dodaj do kremu i maski Sencha odpowiedni koncentrat. zz

PRODUKTY DO ZABIEGU

zz

KONCENTRATY:

»» Z abiegi na ciało: wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający - efekt ciepło-zimno, regeneracyjny

»» Antycellulitowy - 125ml - z wyciągiem z guarany, cytryny i zielonej herbaty

»» Z abieg na twarz: chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, działa odżywczo i regeneracyjnie, pozostawia skórę gładką

»» Ujędrniający - 125 ml - z wyciągiem z mięty i zielonej herbaty »» A romatizado de frutas - 75 ml - odżywczy z wyciągami z owoców: gruszki, pasiflory, brzoskwini, śliwki oraz moreli zz

ZABIEGI

CREMA DE MASAJE SENCHA - krem do masażu twarzy i ciała - 1000 ml Delikatny krem do masażu z zieloną herbatą o przyjemnym zapachu. Posiada działanie przeciwzmarszczkowe i lipolityczne. Zawiera również karnitynę, kofeinę i witaminę E.

zz

MASCARILLA SENCHA - aksamitna maska do twarzy i ciała - 1200 ml Zawiera wyciąg z liści zielonej herbaty, sproszkowany ekstrakt z zielonej herbaty oraz glinkę.

SPA ESSENCE Marine body wrap - Bogactwo wyciągów morskich zz zz

PRODUKTY DO ZABIEGU MARINE BODY WRAP -1500 g » maska - postać pudru do łączenia z wodą Zawiera: Lithothamnium Calcareum - czerwone wodorosty o wysokiej zawartości składników mineralnych, w szczególności wapnia, żelaza i magnezu, które działają odżywczo. Laminaria Algae - algi brązowe bogate w jod, minerały i witaminy. Posiadają działanie stymulujące, wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej i eliminację toksyn. Morski muł - błoto morskie, które powstało na przełomie wielu lat na dnie morza. Posiada właściwości remineralizujące ze względu na zawartość wapnia i magnezu. Zawiera również jod.

zz zz

 UGAR PEELING - peeling cukrowy S CONCENTRADO DE ALGAS » - patrz opis pozostałe kosmetyki do zabiegu

DE NOYLE’S

64

Zabieg SPA na bazie najwyższej jakości wyciągów morskich bogatych w cenne witaminy, sole i składniki mineralne. Działa wyszczuplająco, antycellulitowo, remineralizująco i rewitalizująco. Stymuluje wydalanie toksyn, nadmiaru płynów i spalanie tłuszczu. Odmładza i regeneruje skórę nadając jej gładkość. Po zabiegach odczuwany jest efekt lekkości i następuje zmniejszenie obwodów ciała.


CRIO ZABIEG Z BANDAŻAMI ZIMNY - ANTYCELLULITOWY zz

PRODUKTY DO ZABIEGU

zz

LOCION ADELGAZANTE - 1000ml Płyn Crio (chłodzący) zawiera olejek z gorzkiej pomarańczy, mentol, kamforę oraz wyciąg z eukaliptusu.

zz zz

AMPUŁKI UJĘDRNIAJĄCE COMPOSET ANTICELLULITIS MASSAGE CREAM

Zabieg z bandażami zimny schładza skórę co prowadzi do wzrostu cyrkulacji krwi i aktywności komórek tłuszczowych. Eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, ujędrnia i wygładza skórę. Wspomaga wyszczuplanie wpływając na zmniejszenie obwodów ciała. Jest wskazany przy utracie jędrności skóry, cellulicie, nadmiarze tkanki tłuszczowej, zmęczonych, opuchniętych nogach, słabej cyrkulacji.

DEFINIT ROZGRZEWAJĄCY - WYSZCZUPLAJĄCY Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy z algami bogatymi w jod, wyciągiem z czerwonej herbaty i winogron. Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, niweluje cellulit, działa odżywczo i ujędrniająco, nadając skórze gładkość. Maska wywołuje efekt termiczny - podnosi ukrwienie skóry, co objawia się tymczasowym zaczerwienieniem skóry. Wyciąg z bluszczu i iglicy włoskiej usprawnia eliminację toksyn i uaktywnia cyrkulację krwi. Zabieg składa się z pudru i płynu (Definit mask powder i Definit liquid), który po wymieszaniu nakłada się na pędzlem na ciało. Definit Liquid - Płyn zawiera:

Definit Powder - Puder zawiera: »» K aolin oraz algi bogate w jod, które wpływają na usprawnienie metabolizmu, eliminację toksyn i tłuszczu.

»» W yciąg z czerwonej herbaty bogaty w kofeinę, stymuluje metabolizm i ma właściwości moczopędne. Działanie wyciągu z czerwonej herbaty jest dłuższe niż samej kofeiny. »» W yciąg z czerwonych winogron posiada właściwości moczopędne, detoksykujące. »» Wyciąg z bluszczu, wyciąg z iglicy włoskiej, kwas mlekowy.

MASAŻER Masażer do masażu ciała w domu i zabiegów w gabinecie. Masaż pobudza cyrkulację, ujędrnia i jest pomocny przy zabiegach antycellulitowych.

65

DE NOYLE’S


PEELINGI DO CIAŁA zz

SUGAR PEELING 500 ml

Peeling cukrowy działa eksfoliacyjnie i nadaje skórze miękkość i gładkość. Wzbogacony olejkami odżywczymi z orzechów Macadamia, awokado, słodkich migdałów oraz masłem Shea i kakaowym. zz

PEELING CORPORAL 500 ml Peeling do ciała z korundem, który jest naturalnym minerałem o właściwościach eksfoliacyjnych oraz z pudrem z nasion moreli. Usuwa martwe komórki naskórka, wygładza i nawilża skórę. Nie zawiera parabenow, PEG i olejkow mineralnych.

zz

SPA AMAZONAS PEELING 500 ml -> patrz strona 62

AMPUŁKI, KONCENTRATY DO CIAŁA zz

CONCENTRADO DE ALGAS - wyszczuplający koncentrat z algami i kofeiną - 500 ml Zwalcza cellulit, działa wyszczuplająco i nawilżająco. Skoncentrowane Algi laminaria - do wyprodukowania 1 litra koncentratu używa się 17,5 kg alg. Są one bogate w jod, witaminy, aminokwasy i składniki mineralne. Zapewniają działanie lipolityczne, remineralizujące i tonizujące. Kofeina stymuluje rozkład i wydalanie lipidów. Laminaria Algae - algi brązowe bogate w jod, minerały i witaminy. Posiadają działanie stymulujące, wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej i eliminację toksyn.

Ampułki Nodular Lipolitico oraz Composet Reafirmante polecane są do mezoterapii bezigłowej, jonoforezy» i sonoforezy. Jonoforeza: należy stosować biegun dodatni i ujemny naprzemiennie do momentu wchłonięcia preparatu. Ampułki nie zawierają parabenów, olejków mineralnych. Niektóre zawierają zapach hipoalergiczny. Pojemność 12x10ml. zz

NODULAR LIPOLÍTICO - ampułki wyszczuplające, antycellulitowe Ampułki lipolityczne przyspieszają spalanie tłuszczu i działają ujędrniająco i drenująco. Redukują oraz zapobiegają gromadzenie się tłuszczu oraz zmniejszają cellulit. Aktywne składniki: BODY FITTM zawiera glaucynę będącym alkaloidem stymulującym lipolizę i zapobiegającym powstawaniu nowych adipocytów. BODYFIT™ w widoczny sposób redukuje cellulit jednocześnie działając drenażowo i ujędrniająco oraz wzmacniająco na naczynia włosowate. KOFEINA i KARNITYNA aktywują komórki wspomagając spalanie tłuszczu oraz działają detoksykująco. GUARANÁ jest bogata w kofeinę. Działa wyszczuplająco, tonizująco i usprawnia eliminację toksyn z organizmu. FUCUS VESICULOSUS algi morskie bogate w jod. Wspomagają proces wyszczuplania i działają detoksykująco. BETAINY pozyskiwane z buraka utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia naskórka. zz

VOLUMINADOR SENOS

Ampułki na biust wzmacniają tkankę łączną oraz stymulują powstwanie nowych adipocytów przez co zwiększa się objetość biustu. Aktywne składniki: VOLUPLUSTM naturalny wyciąg roślinny stworzony przez rozpuszczanie polifenoli z nasion muszkatołowca korzennego w oleju macadamia. Polifenole pomagają zwiększyć tworzenie nowych adipocytów powiększając w ten sposób objętość biustu. SI-MATRIX® polega na połączeniu dwóch biotechnologii: struktur zamykających organiczny silikon w mikrokapsułki oraz filmu molekularnego, który go dostarcza tak długo jak skóra tego potrzebuje. Ten składnik o złożonym działaniu posiada silne działanie wzmacniające tkankę łączną i polepsza elastyczność skóry. BETAINY utrzymują dobry poziom nawilżenia naskórka. WYCIĄG Z CHMIELU bogaty w polifenole, stymuluje metabolizm komórkowy, polepsza elastyczność i jędrność skóry. zz

COMPOSET REAFIRMANTE

Ampułki ujędrniające stymulują wytwarzanie kolagenu. Działają regenerująco i ujędrniająco. Wzmacniają tkankę łączną oraz polepszają elastyczność i napięcie skóry. Polecane także przy cellulicie i zabiegach wyszczuplających. AKTYWNE SKŁADNIKI: SI-MATRIX®. GLIKONOLAKTON posiada silne właściwości nawilżające oraz zmniejsza utratę wody przez skórę. Wzmacnia jej barierę ochronną, polepsza elastyczność i pomaga zmniejszyć zmarszczki. WYCIĄG ZGRZYBÓW SHIITAKE jest bogaty w oligosacharydy i kwasy uronowe, które utrzymują dobrze nawilżoną skórę. Ponadto poprawia elastyczność i napięcie skóry. WYCIĄG ZE SPIRULINA - mikro alga bogata w mikroelementy, proteiny, witaminę E i beta-karoten. Działa stymulująco i ujędrniająco. KOMPLEKS MAKRO I MIKROELEMENTÓW w tym magnez, miedź, cynk żelazko. Dociera do komórek skóry tam, gdzie niezbędne jest jego działanie. Zapewnia energię i zdrowie komkórkom skóry.

DE NOYLE’S

66


KOSMETYKI DO MASAŻU zz

ACEITE DE ALMENDRAS - olejek migdałowy do masażu - 500 ml 100% olejek ze słodkich migdałów. Stanowi bazę do mieszania z olejkami eterycznymi, może być stosowany samodzielnie. Działa zmiękczająco i odbudowuje warstwę lipidową naskórka.

zz

 NTICELLULITE MASSAGE CREAM - antycellulitowy krem do masażu » A i pielęgnacji skór suchych - 1000 ml Pozostawia skórę jedwabiście gładką, nawilżoną i miękką. Zawiera jodek potasu, aktywną substancję bogatą w jod o działaniu wyszczuplającym, kamforę i olejek lawendowy. Gliceryna i parafina utrzymują skórę dobrze nawilżoną.

zz

ACEITE DE MASAJE - olejek do masażu ciała - 500 ml Olejek z rozmarynem i metylosalicylanem. Wpływa tonizująco, łagodząco w przypadku bólu mięśni i zmiękczająco na skórę. Doskonały do masażu relaksującego, terapeutycznego i antycellulitowego.

zz

Patrz także CREMA DE CHOCOLATE Y NARANJA str. 63 oraz Crema DE MASAJE SENCHA str. 64

KOSMETYKI DO CIAŁA I DŁONI zz

CREMA DE MANOS - 75 ml

Doskonały krem do rąk z olejkiem jabłkowym o działaniu nawilżającym, odżywczym i wybielającym. Regeneruje i chroni dłonie przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: detergenty, mydła, zanieczyszczenie środowiska. Wzbogacony wyciągiem z jabłek, witaminą C i alantoiną. Mącznica lekarska działa wybielająco i chroni skórę przed powstawaniem plam pigmentacyjnych. Nie zawiera parabenów i olejków mineralnych. zz

 IDROGEL ACTIVADOR - żel wyszczuplający, rozgrzewający (z efektem termicznym) » H 175 ml, wersja prof. 1000 ml Żel modelujący sylwetkę, niwelujący cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Wpływa również nawilżająco, wygładzająco i polepsza elastyczność skóry. Zawiera algi brunatnice, iglicę włoską, kofeinę, kolagen, wyciąg bluszczu.

zz

GEL ADELGAZANTE CRIO - żel Crio chłodzący - 200 ml, wersja prof. 1000 ml Wspomaga wyszczuplanie, ujędrnia, napina skórę oraz relaksuje zmęczone nogi. Pomaga zmniejszyć obwody ciała i polepsza elastyczność skóry. Polecany w przypadku cellulitu, nadwagi, braku jędrności, opuchniętych nogach. Zawiera olejek z gorzkiej pomarańczy, mentol, eukaliptus i kamforę.

zz

REDUCTEUR CREME - balsam wyszczuplający, antycellulitowy - 200 ml, wersja prof. 500 ml Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, spowalnia proces gromadzenia tłuszczu i zmniejsza skórkę pomarańczową i wygładza skórę. Zawiera kompleks składników aktywujących spalanie tłuszczu: wyciąg z planktonu, kofeinę, jod organiczny oraz Celutrat i Algisium C, które stymulują aktywność lipolityczną. Gingko Biloba jest doskonałym antyutleniaczem i działa wzmacniająco na naczynka krwionośne. zz

RAFFERMI-SEIN GEL - żel ujędrniający biust - 175 ml

Działa regenerująco, wzmacnia tkankę łączną i nadaje elastyczność skórze. Wyciąg z grzybów Shiitake działa ujędrniająco i utrzymuje dobry poziom nawilżenia skóry. Centela Asiatica regeneruje i przyspiesza odnowę komórek. Inne składniki: chmiel i skrzyp polny (wzmacniają tkankę łączną), mniszek lekarski (wpływa rewitalizująco i regenerująco), kolagen pochodzenia morskiego, alantoina, olejek z nasion soi i Ylang Ylang. zz

ELASTEUR CREME - balsam na rozstępy - 250 ml Zmniejsza istniejące rozstępy oraz zapobiega powstawaniu nowych. Zawiera ekstrakty i proteiny roślinne o działaniu regeneracyjnym i przywracającym skórze elastyczność. Hydroxyproline wpływa na odbudowę włókien kolagenu i elastyny Ginkgo-Biloba chroni skórę przed wolnymi rodnikami, wpływa na uelastycznienie naczyń włosowatych. Inne składniki: olej z kiełków pszenicy, nagietek lekarski, olejek z róży, nasion soi i alantoina.

67

DE NOYLE’S


ŻYWA ZIEMIA WULKANICZNA TIERRAS DEL VOLCAN

Beauty & SPA - zabiegi na twarz i ciało Biologicznie aktywna i w 100% naturalna maska do twarzy i ciała wzbogacona wodą termalną. Ziemia Wulkaniczna jest wydobywana ze źródeł wulkanicznych w Argentynie. Bogactwo makro i mikroelementów, czyni ją wysoce skuteczną w kuracjach kosmetycznych i SPA. Ziemia nie jest poddawana mineralizacji. Jej składniki penetrują w głębsze warstwy naskórka działając skutecznie i przynosząc szybko efekty.

Maska działa jak drenaż limfatyczny, napina delikatne mięśnie twarzy i wygładza zmarszczki. Ziemię stosujemy jako SAMODZIELNY zabieg lub maskę rozpoczynającą zabiegi pielęgnacyjne, ponieważ zwiększa ona penetrację stosowanych po niej preparatów. Wskazania: każdy wiek i typ cery.

Doskonałe efekty zabiegów uzyskujemy dzięki działaniu makro i mikroelementów takich jak: miedź, magnez, wapń, cynk, nikiel, kobalt, srebro, kwarc, skaleń, minerały nieprzezroczyste, serycyt, mika, krzem, chlorek, potas sodowy, węglany, wodorowęglan, siarka, siarka koloidalna, oraz inne. Pochodzenie geologiczne w/w składników wywodzi się z okresu trzeciorzędowego, co w szczególności wyróżnia Tierras Del Volcan. zz

Zastosowanie

> twarz, ciało, włosy »» C ery trądzikowe i łojotokowe: wspomaga zwalczanie trądziku, łagodzi, reguluje wydzielanie sebum, działa oczyszczająco »» C ery wrażliwe, alergiczne, rozszerzone naczynka krwionośne: » uszczelnia naczynia, łagodzi podrażnienia, zmniejsza przekrwienia »» C ery dojrzałe, zwiotczenie skóry, zmarszczki: regeneruje, odżywia, nadaje jędrność, nawilża i wygładza skórę. »» Cery zmęczone i źle dotlenione: nadaje cerze blask, detoksykuje »» Zaburzenia pigmentacji, plamy pigmentacyjne: wpływa rozjaśniająco. »» Działa oczyszczajaco, peelingująco, wspomaga usuwanie toksyn

> ciało »» Cellulit: wzmacnia tkankę łączną, absorbuje toksyny »» Zabiegi SPA na ciało: poprawa stanu i jędrności skóry »» Zabiegi odmładzające na dłonie

> włosy »» w łosy osłabione, łupież, wypadanie włosów: wzmacnia, oczyszcza » z martwych komórek, reguluje poziom łojotokowania, odżywia skórę głowy, stymuluje cyrkulację krwi

BEAUTY & SPA

68


ABACOSUN SPA

Abacosun Spa to wspaniałe, pachnące zabiegi i bogata gama produktów do pielęgnacji ciała. Aromatyczne kosmetyki działają relaksująco, odprężająco i koją zmysły. Produkty zawierają magiczne formuły na bazie naturalnych składników, które wygładzają, wyszczuplają i odmładzają ciało.

WINOTERAPIA - zabieg SPA i pielęgnacja w domu Wspaniały, aromatyczny, relaksujący zabieg do twarzy i ciała. Działa odżywczo, odmładzająco, chroni przed wolnymi rodnikami. Nadaje skórze gładkość i komfort. Zawiera wyciąg z wina, winogron i olejku z nasion winogron.

zz

Aktywne substancje: kwasy AHA, polifenole, resveratrol (stymuluje regenerację komórek, wpływa na zmniejszenie zmarszczek, reguluje aktywność gruczołów łojowych, jest to silny antyoksydant), sacharydy i gliceryna (działanie nawilżające i ochronne), 30 bioaktywnych komponentów (takie jak: witaminy, enzymy, aminokwasy, tanina, minerały). zz

Działanie zabiegu

»» p rzeciwzmarszczkowy » i antyoksydacyjny »» e fekt eksfoliacyjny dzięki zawartości » kwasów AHA »» intensywnie nawilżający, odżywczy »» p olecany także dla cer tłustych, » zanieczyszczonych

WINE CREAM - wino krem do twarzy i ciała - 240 ml Krem do codziennej pielęgnacji ciała oraz masażu twarzy i ciała. Główne składniki: wino, wyciag z winogron, olejek z nasion winogron i masło kakaowe.

zz

WINE MASK - wino maska do twarzy i ciała - 240 ml Maska do zabiegu na twarz i ciało. Główne składniki: wino, wyciag z winogron.

zz

WINE SERUM - wino serum do twarzy i ciała - 250 ml Intensywnie nawilżające serum nadające skórze jedwabistą gładkość i komfort. Główne składniki: wino, wyciąg z winogron, pantenol, witamina E, kwas mlekowy.

BRAZIL SPA - WYSZCZUPLANIE JEST PRZYJEMNE Kosmetyki wyszczuplające o wspaniałym zapachu egzotycznych owoców do zabiegu i pielęgnacji w domu. Wygładzają cellulit, redukują tkankę tłuszczową i nadają skórze aksamitną gładkość. Główne składniki: guarana, L- karnityna, kofeina, algi, bluszcz, olejek babassu, masło kakaowe oraz Shea. zz

BRAZIL SPA SLIMMING MASK - 240 ml Wyszczuplająco-antycellulitowa maska o działaniu termicznym. Przyspiesza metabolizm wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Guarana, L- karnityna, kofeina i bluszcz modelują i ujędrniają ciało. Wzbogacona olejkiem babassu, macadamia, wyciągami z Ginko biloba i nostrzyka lekarskiego. Nałożyć na wybrane partie ciała, po 20-30 minutach zmyć wodą. Przed i po nałożeniu maski zaleca się wmasować HydroSlim serum.

zz

BRAZIL SPA HYDROSLIM SERUM - 250 ml Serum nawilżająco-wyzczuplające z L-karnityną, guaraną i algami. Stymuluje metabolizm wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Intensywnie nawilża i wygładza skórę. Wyciągi z żeń-szenia, papai pielęgnują i zapobiegają przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Po nałożeniu serum można zastosować balsam wyszczuplający Brazil Spa. Serum poleca się także stosować przed nałożeniem i/lub po zmyciu maski Brazil Spa.

zz

BRAZIL SPA SUGAR SCRUB - 240 ml Piling cukrowy pachnący egzotycznymi owocami. Usuwa martwe komórki naskórka, zmiękcza i wygładza skórę. Zawiera odżywcze oleje z Babassu, macadamia i migdałów oraz masło Shea i kakaowe. Rozprowadź peeling na suchym, czystym ciele. Masuj okrężnymi ruchami i zmyj wodą bez mydła. Stosuj 1-2 w tygodniu.

zz

BRAZIL SPA SLIMMING LOTION - 250 ml Wyszczuplający balsam termiczny do ciała przyspiesza metabolizm wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Guarana, L-karnityna, kofeina i bluszcz modelują i ujędrniają ciało oraz pomagają zredukować cellulit. Wzbogacony wyciągiem z Ginko Biloba, nostrzyka lekarskiego oraz olejkami Babassu i Macadamia, które nawilżają i wygładzają skórę. Wmasować w ciało rano i/lub wieczorem.

69

ABACOSUN SPA


zz

BRAZIL SPA ANTICELLULITE SHOWER GEL - 250ml

Antycellulitowy żel pod prysznic z kofeiną, wyciągiem z bluszczu i nawilżającym olejkiem Babassu. Doskonale się pieni, pozostawia skórę czystą i pachnącą egzotycznymi owocami. zz

BRAZIL SPA ANTICELLULITE OIL GEL - 250ml

Antycellulitowy olejek żelowy z wyciągiem z guarany, papai i olejem Babassu. Opracowany dla skóry suchej i skłonnej do zmarszczek. Stanowi uzupełnienie kuracji Brazil Spa. Doskonale nawilża, natłuszcza i odżywia skórę pozostawiając ją aksamitnie gładką. Egzotyczny zapach olejku koi zmysły. Wmasuj w suche ciało lub po kąpieli w mokre i delikatnie osusz ręcznikiem. Uwaga: produkt dwufazowy- wstrząsnąć przed użyciem.

OWOCOWY OGRÓD zz

 RANGE VANILLA BODY SCRUB z O Pomarańczowo-waniliowy piling do ciała - 240 ml Wspaniały piling do ciała w kremie nawilżającym z wyciągiem ze skórki z gorzkiej pomarańczy. Doskonale usuwa obumarły naskórek i wygładza skórę. Posiada właściwości nawilżające i zmiękczające.

zz

 RANGE VANILLA BODY CREAM z O Pomarańczowo-waniliowy krem do ciała - 240 ml Nawilżający krem do ciała z wyciągiem ze skórki z gorzkiej pomarańczy. Wzbogacony masłem Shea, olejkiem avocado, witaminą E i kwasem mlekowym. Doskonale nawilża skórę, zwiększa jej zdolność do absorbowania wody. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Zapach pomarańczowo-waniliowy działa odprężająco.

zz

 RANGE VANILLA SHOWER GEL z O Pomarańczowo-waniliowy żel do mycia ciała - 250 ml Gęsty nawilżający żel pod prysznic z wyciągiem ze skórki z gorzkiej pomarańczy. Posiada wspaniałay pomarańczowo waniliowy słodki zapach, który działa relaksująco. Doskonale się pieni i jest wydajny.

zz

STRAWBERRY EXFOLIATING - shower gel - 240 ml Pilingujący żel pod prysznic do codziennego stosowania z nasionami i wyciągiem z owoców truskawki i olejkiem Monoi de Tahiti. Nawilża i wygładza skórę, a relaksujący zapach truskawki wpływa na poprawę nastroju. Wyciąg z truskawki zawiera witaminę C i polifenole, które chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.

zz

STRAWBERRY SHOWER GEL - 250ml Truskawkowy żel pod prysznic o działaniu nawilżającym i zmiękczającym. Intensywny zapach świeżej truskawki przywołuje wspomnienie lata, a mycie ciała aromatyczną pianą polepsza samopoczucie. Żel jest wzbogacony minerałami morskimi i NNKT, które zapobiegają wysuszaniu naskórka.

zz

MELON SHOWER GEL - 250ml Nawilżający żel pod prysznic o właściwościach antybakteryjnych. Świeży zapach melona działa energetyzująco i poprawia nastrój. Doskonale się pieni i pozostawia skórę czystą oraz pachnącą.

ABACOSUN SPA

70


ABACOSUN SPA ENERGIA MINERAŁÓW Magiczne kosmetyki z malachitem i rodolitem o działaniu odmładzającym zz

MALACHITE ANTICELLULITE CREAM - 240ml

Malachit - Doskonały krem antycellulitowy do ciała z algami laminaria, fucus i kofeiną. Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej i działa odmładzająco. Doskonale wygładza, odżywia i ujędrnia skórę. Puder perłowy i malachit będący źródłem miedzi pomagają zachować młodą skórę. Malachit jest symbolem kreatywności i zmiany. Uważa się, iż jego magiczne działanie pomaga zwalczyć stres i otworzyć „umysł”. Delikatny pigment daje efekt pyłu diamentowego, który pomaga optycznie zredukować niedoskonałości skóry.

zz

MALACHITE SHOWER GEL - 250 ml Malachit - Nawilżający żel pod prysznic o relaksującym zapachu. Zawiera malachit, który jest bogatym źródłem miedzi i doskonałym przeciwutleniaczem. Malachit chroni komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się.

zz

RHODOLITE PEELING - 240 ml Rodolit - Peeling do ciała z rodolitem i pigmentem dającym efekt połysku diamentu. Usuwa martwy naskórek i wygładza skórę. Rodolit jest źródłem manganu, który pomaga zachować jędrność skóry. Magiczne działanie rodolitu polega na jego działaniu antystresowym, zwięszeniu naszej siły i energii.

SEKRETY KWIATÓW Odmładzające kosmetyki do ciała o delikatnym, kwiatowym zapachu wprowadzą Cię w romantyczny nastrój zz

FLOWER SECRETS -BUST CREAM - 240ml

Krem ujędrniający do biustu i dekoltu bogaty w aktywne składniki, które działają przeciwmarszczkowo i zwiększają elastyczność skóry. Kolagen, elastyna oraz wyciąg z grzybów Shiitake i centella asiatica przywracają jędrność, wzmacniają tkankę łączną. Masło shea, Monoi de Tahini i olej sojowy utrzymują dobry poziom nawilżenia skóry. Wzbogacony wyciągiem ze skrzypu i chmielu o działaniu ujędrniającym i regeneracyjnym. Krem pozostawia skórę gładką i aksamitną w dotyku. zz

F LOWER SECRETS - BODY BUTTER z masło do ciała - 240ml Kwiatowy, odżywczy krem do ciała z masłem Shea, kakaowym oraz wyciągami z orchidei i Monoi de Tahiti. Doskonale nawilża, odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją aksamitną w dotyku. Delikatny kwiatowy zapach wprowadzi Cię w romantyczny nastrój.

zz

FLOWER SECRETS - SHOWER GEL - 250ml Kwiatowy żel pod prysznic o konsystencji lekkiego musu. Zawiera wyciągi z orchidei, Monoi de Tahiti i olejku ze słodkich migdałów Nawilża i działa odświeżająco.

71

ABACOSUN SPA


Linia kosmetyków antycellulitowych na bazie ekskluzywnych wyciągów morskich. Kosmetyki stymulują redukcję tkanki tłuszczowej, odnowę komórkową, działają ujędrniająco i odżywczo. Bioaktywne składniki alg takie jak witaminy, składniki mineralne chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się i działają regeneracyjnie.

zz

OCEAN SPA ANTICELLULITE MASK - 240 ml Maska antycellulitowa, regeneracyjna z olejkiem z alg, kofeiną i karnityną Hcl o właściwościach wyszczuplających. Zawiera kawior i puder perłowy będącymi bogatym źródłem mikroelementów, witamin i fosfolipidów. Maska stworzona jest na bazie glinki o działaniu oczyszczającym i detoksykującym oraz remineralizującym. Wspomaga wyszczuplanie, wygładza skórę oraz działa odżywczo i nawilżająco. Składniki: puder perłowy, kawior, olejek z alg fucus, kofeina, karnityna Hcl, olej z nasion słonecznika. zz

OCEAN SPA ANTICELLULITE SERUM - 250 ml

Serum antycellulitowe pomaga zmniejszyć skórkę pomarańczową. Jest bogate w aktywne składniki, które wpływają regeneracyjnie, odżywczo oraz remineralizujaco. Wspaniale wygładza i nawilża skórę. Działa odmładzająco i opóźnia proces starzenia się skóry. Wmasować w ciało. Po wchłonięciu poleca się zastosować balsam lub maskę Ocean Spa. Składniki: kawior, algi Laminaria, fucus, kofeina zz

OCEAN SPA ANTICELLULITE LOTION - 250 ml

Antycellulitowy balsam do ciała o intensywnym działaniu regeneracyjnym. Pomaga zmniejszyć skórkę pomarańczową i jest polecany w kuracjach wyszczuplających. Ponadto posiada działanie drenujące, nawilżające i ujędrniające. Balsam pomaga zachować elastyczną i młodą skórę. Wmasować w ciało rano i wieczorem. Składniki: kawior, olejek fucus, algi Nori, olej z nasion słonecznika. zz

MARINE SALT SCRUB - 240 ml

Peeling do ciała z solą morską zanurzoną w odżywczych olejkach. Usuwa obumarłe komórki naskórka i wygładza skórę sprawiając, że staje się aksamitna w dotyku. Olejki nawilżają i doskonale pielęgnują skórę. Masować ciało okrężnymi ruchami solą z olejami, następnie zmyć nie stosując mydła. Osuszyć ciało ręcznikiem. Składniki: sól morska, witamina E oraz z olejki z nasion słonecznika, awokado, alg fucus, z pestek winogron.

ABACOSUN SPA

72


CHERRY BLOSSOM - KWIAT WIŚNI

JĘDRNA, GŁADKA SKÓRA

Kwiat Wiśni to zmysłowa i relaksująca linia kosmetyków, które doskonale ujędrniają i nawilżają skórę.

Cherry Blossom firming antistrech lotion balsam ujędrniający przeciw rozstępom

zz

CHERRY BLOSSOM BODY SCRUB - peeling do ciała - 240 ml Cukrowy peeling do ciała z krzemionką. Intensywne składniki pilingujące są zamknięte w pachnącym żelowym kremie na bazie olejku. Doskonale wygładza skórę, usuwa obumarłe komórki naskórka i pozostawia ją pachnącą.

zz

CHERRY BLOSSOM BODY OIL - olejek do ciała - 250 ml Olejek do masażu i codziennej pielęgnacji ciała z olejem z nasion słonecznika. Posiada właściwości nawilżające, wygładzające oraz chroni warstwę lipidową naskórka zapobiegając wysuszeniu skóry. Jest doskonały do masaży relaksujących i do stosowania przed snem, gdyż jego delikatny zapach koi zmysły. zz

 HERRY BLOSSOM FIRMING ANTISTRECH LOTIONz C - balsam ujędrniający, przeciw rozstępom - 250 ml Balsam ujędrniający, przeciw rozstępom z łagodzącym aloesem. Olejek arganowy posiada intensywne działanie regeneracyjne i wraz z elastyną zapobiegają powstawaniu rozstępów. Wzbogacony organiczną krzemionką (metilsilanol mannunorate), która wiąże wilgoć w naskórku, zapobiega utracie kolagenu i elastyny, chroniąc przed powstawaniem rozstępów. Balsam posiada lekką konsystencję i szybko się wchłania. Zwiększa elastyczność i napiecie skóry i pozostawia ją doskonale nawilżoną i pachnącą.

CLOVE MASSAGE OIL zz

CLOVE MASSAGE OIL - olejek goździkowy do masażu ciała - 250 ml Stymulujący aromaterapeutyczny olejek do masażu ciała na bazie olejków z goździka, nasion słonecznika i mineralnego. Olejek goździkowy posiada ugruntowaną pozycję w aromaterapii ze względu na swoje szerokie spektrum działania. Między innymi działa on korzystnie na system nerwowy i „odświeża” umysł.

73

ABACOSUN SPA


WOSKI DO DEPILACJI

RICA

Rica jest liderem w produkcji wysokogatunkowych wosków do depilacji zawierających najwyższej jakości składniki. Miękkie woski zawierają dwutlenek tytanu redukujący zaczerwienienia powstałe w wyniku depilacji i polepszający przyczepność wosku oraz tlenek cynku, naturalne oleje i żywicę. Nie zawierają kalafonii, co zapobiega wystąpieniu reakcji alergicznych. Woski Rica są wydajne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania skóry do depilacji. Ponadto są delikatne i polecane także do skóry suchej i opalonej.

zz

Woski miękkie

Owocowe:

Golden - Wosk złoty

»» truskawkowy: działa oczyszczająco, lekko napinająco, polecany dla skóry normalnej i tłustej.

rozświetlający, łagodny z olejami roślinnymi.

»» b ananowy: z woskiem pszczelim i wyciągiem z banana, polecany dla każdego typu skóry.

Pearl - Wosk perłowy

»» z ielone jabłko: polecany dla skóry wrażliwej, zawiera wyciąg z jabłka i wosk pszczeli.

Talcum - Wosk z talkiem

»» k okosowy: z olejkiem kokosowym o działaniu odżywczym, polecany dla każdego typu skóry. »» p omarańczowy: z woskiem pszczelim i olejkiem z pomarańczy, posiada właściwości odświeżające, tonizujące.

Wosk azulenowy - Wyprodukowany na bazie wosków pszczelich i azulenu o działaniu łagodzącym i kojącym. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością i jest polecany w szczególności dla skóry wrażliwej i delikatnej.

Wosk różówy - Stworzony na bazie dwutlenku tytanu o właściwościach oczyszczających i wosku pszczelego o działaniu antyseptycznym i nawilżającym. Polecany dla każdego rodzaju skóry.

Wosk cukrowy - Zawiera 100% naturalnych składników: cukier, wodę i sok z cytryny. Wosk jest rozpuszczalny w wodzie. Jest doskonały dla skóry wrażliwej, gdyż nie zawiera barwników i zapachu. Depilacja cukrowa była pierwotnie stosowana w starożytnym Egipcie.

zz

Woski twarde

Wosk twardy różowy- tytanowy 1 kg Przeznaczony do depilacji wrażliwych miejsc, takich jak bikini, wąsik, brwi. Zmniejsza wrażliwość na ból, nie wywołuje podrażnień i obrzęków po depilacji. Do woskowania nie używa się pasków.

Wosk brazylijski Wosk twardy do depilacji miejsc wrażliwych, w szczególności bikini. Zawiera masło awokado i jest wzbogacony witaminami A,E, D i olejami roślinnymi. Jest delikatny dla skóry i zarazem elastyczny oraz skuteczny. Do depilacji nie stosujemy pasków. 400ml, 800 ml.

RICA

74

delikatny i elegancki z olejami roślinnymi. niezwykła delikatność, przyczepność wosku i optymalne rezultaty dzięki zawartości talku, posiada subtelny zapach.

Olive oil z oliwą z oliwek i olejami roślinnymi o działaniu antyoksydacyjnym.

zz

BIO DEPILACJA BAMBUSOWA z - Bamboo Depilation Technology ® Technologia depilacji bambusowej gwarantuje optymalną przyczepność wosku do skóry i w dużym stopniu redukuje nieprzyjemne odczucie podczas zabiegu. Biosoluble Aloe vera wax for sensitive skin Nawilżająco-łagodzący wosk aloesowy. Zawiera 100% naturalne składniki i jest doskonały dla skóry wrażliwej i bikini. Nowa technologia depilacji bambusowej zapewnia super przyczepność i elastyczność wosku, jest doskonała także do włosów krótkich. Główne składniki: wyciąg z liści i pędów bambusa, ślazu dzikiego, nagietka, ze skórki cytryny, trzciny cukrowej. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, barwników i alergenów. Stosowanie wosku: Ustaw temperaturę na 80 stopni, czas rozpuszczania około 20-30 minut. Po rozpuszczeniu wosków ustaw temperaturę na 50-60 stopni. Nie wolno przekraczać temperatury 60 stopni. Do depilacji stosujemy paski.


KOSMETYKI PO DEPILACJI WOSKIEM zz

DE NOYLE’S Sens pil lotion - 250 ml Balsam nawilżający po depilacji. Opóźnia odrastanie włosów i wydłuża czas między kolejnymi depilacjami. Przeznaczony do codziennego stosowania w domu. Wzbogacony łagodzącym wyciągiem z rumianku, mniszka lekarskiego i nagietka.

zz

OLEJEK AWOKADO PO DEPILACJI - 250 ml Usuwa pozostałości wosku ze skóry i działa łagodząco.

zz

SERUM AWOKADO - 100 ml Spowalnia proces odrastania włosów. Zapobiega wrastaniu włosów i rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za powstawanie krostek oraz zaczerwienień po woskowaniu.

zz

COCONUT AND CITRUS AFTER WAX EMULSION 100% naturalny balsam nawilżający o szybkim działaniu łagodzącym. Usuwa resztki wosku, odżywia i przywraca skórze równowagę wodno-lipidową. Zawiera: aloes, ruszczyk kolczaty, wyciąg z cytryny, liści oliwek, olejek kokosowy, bisabolol i nagietek lekarski.

zz

MENTOL AFTER WAX OIL Delikatny olejek mentolowy usuwa nadmiar wosku ze skóry. Nawilża skorę i nadaje jej elastyczność. Polecany także do zmywania woskownic.

PODGRZEWACZE Pogrzewacz do wkładów 100ml» Dostępny w zestawie promocyjnym z wkładami

Simplex Do puszek 400/800gr i wosków twardych

Kombi wielofunkcyjny Posiada oddzielne termostaty do podgrzewania 3 wkładów i puszki.

AKCESORIA: »» Szpatułka metalowa z uchwytem z tworzywa sztucznego »» Paski do woskowania - 100 szt

zz

Stosowanie wosków

Wosk podgrzać w podgrzewaczu do wosków według zalecanych temperatur. Sprawdź temperaturę produktu aplikując go na nadgarstek. Czas nagrzewania wynosi około 20-30 minut w zależności od wosku. WOSK TWARDY Zaleca się podgrzewać w temperaturze 70-90° C. Ułamać odpowiednią ilość wosku, umieścić w puszce i podgrzać w podgrzewaczu. Po roztopieniu nałóż szpatułką na owłosioną skórę, odczekaj do stwardnienia i oderwij. Do wosku twardego nie używa się pasków.

»» Rolka do woskowania - 100 m

WOSK MIĘKKI Zaleca się podgrzewać w temperaturze: »» wosk ciekły w puszkach 90-120 ° C »» wosk ciekły wkłady (aplikatory) 70-120° C Nanieś cienką warstwę aplikatorem lub szpatułką na owłosioną skórę. Po chwili przyłóż pasek do woskowania i zdecydowanym ruchem oderwij go w kierunku przeciwnym niż wzrost włosów.

75

RICA


EXCLUSIVE BRONZE

Exclusive Bronze są uznawane za najlepsze i najbardziej cenione kosmetyki solaryjne. Marka czterokrotnie została złotym laureatem ogólnopolskiego konkursu „Laur Klienta” i otrzymała „Grand PRIX”. Kosmetyki zawierają aktywne kompleksy przyspieszające pigmentację, formuły nawilżające i chroniące przed wolnymi rodnikami.

DEMAKIJAŻ zz

SUPER CLEANSER 3 IN 1 - mleczko do demakijażu 3 w 1 - 250 ml Delikatne mleczko 3 w 1 dla każdej cery. Dokładnie i szybko oczyszcza skórę, zmywa tusze wodoodporne i doskonale tonizuje. Działa nawilżająco, łagodząco i zmiękczająco. Zawiera: rumianek, wyciąg z orchidei, bisabolol, olejek ze słodkich migdałów.

OPALANIE TWARZY zz

Exclusive Vitamin C - saszetka: 2,5 ml, słoiczek: 15 ml, butelka: 100 ml Luksusowy krem przyspieszający pigmentację z witaminami C i E, na twarz, szyję i dekolt oraz na ciało dla skór delikatnych. Umożliwia osiągniecie pięknej opalenizny, działa odżywczo i przeciwzmarszczkowo. Kwasy hialuronowy i nukleinowy, oraz składniki morskie i proteiny sojowe nawilżają skórę i nadają jej elastyczność.

FAZA 2

Jeśli masz brzoskwiniową karnację lub posiadasz delikatną opaleniznę i chcesz pogłębić jej kolor, wybierz Hydramist. zz

HYDRAMIST - słoiczek: 15 ml, butelka: 50 ml, 200 ml Nawilżający aktywator w żelu dla każdego typu skóry, w tym delikatnej z piegami. Intensyfikuje proces opalania poprzez stymulację wytwarzania pigmentu i umożliwia osiągnięcie równomiernej, brązowej opalenizny. Zawiera karoten, kolagen oraz aloes o działaniu nawilżającym i ochronnym.

FAZA 3

Aktywatory o intensywnym działaniu przyspieszającym pigmentację i pogłębiającym odcień opalenizny. Przełamują barierę plateau. Zalecane dla osób pragnących uzyskać tropikalną opaleniznę, których skóra jest już przyzwyczajona do działania promieni UV. zz

LUX TAN - saszetka 12 ml Balsam przyspieszający opalanie i pogłębiający kolor opalenizny o egzotycznym zapachu z nutką czekolady. Nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem. Wzbogacony naturalnym wyciągiem z zielonej herbaty, która neutralizuje wolne rodniki i pomaga utrzymać elastyczną skórę.

zz

SHOCO CHOCO - saszetka: 10 ml, butelka: 100 ml Czekoladowa emulsja pozwala szybciej uzyskać brązową opaleniznę. Zawiera aromaterapeutyczny wyciąg z kakao, który pielęgnuje skórę. Wyciągi z awokado, makadamia, papai oraz witamina E nawilżają, odżywiają i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się.

Exclusive Bronze

76


EXCLUSIVE BRONZE zz

COCO TINGLE - słoiczek: 15 ml, butelka: 100 ml, 200 ml Intensywny kokosowy aktywator. Stymuluje cyrkulację krwi i dotlenienie skóry, przyspieszając jej brązowienie. Wywołuje tymczasowe zaczerwienie skóry. Aloes i olejek z drzewa herbacianego działają łagodząco, a witamina E chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Nie stosować na twarz.

zz

RETINOL ACTIVE - 30 ml Serum przyspieszające proces opalania o właściwościach wyszczuplających. Nawilża i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Wzbogacone kofeiną, retinolem i minerałami morskimi. Wyciąg z kasztanowca wpływa uszczelniająco na naczynia krwionośnie. Nuta zapachowa: jeżyny.

zz

HOT ENERGY - słoiczek: 15 ml, butelka: 50 ml, 200 ml Kremowy, nawilżający żel przyspiesza pigmentację i silnie pogłębia kolor opalenizny. Zdrowie skórze zapewniają takie składniki jak: aloes, olejek jojoba, z drzewa herbacianego, pantenol, witamina E. Nuta zapachowa: orientalna wanilia.

zz

DE LUXE MILK - słoiczek: 15 ml, butelka: 200 ml Nawilżające mleczko, które intensyfikuje proces opalania i pozwala uzyskać brązową skórę. Kwasy nukleinowe, aloes i proteiny roślinne nawilżają i ujędrniają skórę. Wzbogacone witaminą C i wyciągiem z orzecha. Truskawkowy zapach uprzyjemnia sesję opalającą.

zz

DYNAMIC DUO - 30 ml Dwufazowy aktywator do opalania z witaminą C zapewniający piękną tropikalną opaleniznę w szybszym czasie. Nawilża i odżywia skórę, jednocześnie zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Zawiera aloes, alantoinę i naturalne olejki pielęgnacyjne: jojoba, awokado i sojowy. Nuta zapachowa: kiwi.

FAZA 4

Linia ekskluzywnych kosmetyków o innowacyjnych formułach. Aktywatory opracowane specjalnie dla osób często opalających się i pragnących uzyskać maksymalne efekty w najszybszym czasie. Najlepsze, wyselekcjonowane składniki zapewniają piękną opaleniznę. zz

 -TREME DIAMOND - dla kobiet z X - saszetka: 12 ml, butelka: 100 ml

Balsam zawiera tyrozynę zamkniętą w liposomach i witaminę B2, które przyspieszają tworzenie melaniny i brązowienie skóry. Wzbogacony odmładzającym pudrem perłowym, wyciągiem z papai, zielonej herbaty i magnezem, miedzią oraz cynkiem. Działa przeciwzmarszczkowo oraz chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zawiera delikatny diamentowy i złoty pigment podkreślający opaleniznę i subtelnie rozświetlający skórę. Diamond neutralizuje specyficzny zapach skóry po opalaniu. zz

X-TREME SILVER - dla mężczyzn - saszetka: 12 ml, butelka: 100 ml

Balsam intensywnie przyśpieszający opalanie o energetyzującym, męskim zapachu. Zawiera tyrozynę zamkniętą w liposomach, witaminę B2 oraz składniki mineralne i zieloną herbatę chroniącą skórę przed wolnymi rodnikami. Wzbogacony odżywczym olejkiem z konopi i wyciągiem z papai. Silver działa odświeżająco i neutralizuje specyficzny zapach skóry po opalaniu. zz

SENSUAL LEGS - saszetka 10 ml

Ekspresowy aktywator do nóg i na ciało. Intensyfikuje proces pigmentacji, pogłębia kolor opalenizny i działa antycellulitowo. Kompleks miedzi i tyrozyna, która jest stopniowo uwalniania zapewniają szlachetną i trwalszą opaleniznę. Wzbogacony kofeiną i wyciągami z orchidei, papai i Monoi de tahiti, które chronią witalność skóry. Posiada egzotyczny zapach marakui i lotosu.

77

Exclusive Bronze


EXCLUSIVE BRONZE FAZA 4 - c.d. zz

EXPRESS - saszetka: 10 ml, butelka: 100 ml Orientalny, odżywczy balsam z bronzerem pogłębia kolor opalenizny i przedłuża jej trwałość. Zawiera kompleks miedzi i stabilną formę tyrozyny niezbędną do syntezy melaniny. Witaminy C, E, wyciągi z bambusa, orchidei oraz olejki z konopi, nasion winogron i słonecznika chronią skórę przed wolnymi rodnikami i wysuszeniem. Niweluje nieprzyjemny zapach skóry po opalaniu.

zz

ROMANCE - słoiczek: 15 ml, butelka: 200 ml Dotleniający aktywator z aromonami i maksymalnym stężeniem składników przyspieszających opalanie. Witamina C, miedź, magnez, żelazo pomagają zachować zdrową skórę. Romance chroni DNA przed uszkodzeniem przez promienie UV. Aromony są kompozycją olejków zapachowych unisex, i działają jak feromony i aromaterapia. Intrygujący zapach przyciąga płeć przeciwną. zz

 VERSUN - aromaterapia i oligoE elementy - saszetka: 10 ml, słoiczek: 15 ml, butelka: 200 ml

Mleczko o silnych właściwościach przyspieszających opalanie. Formuła z kompleksami Acqua biomins, Unipertan p242 zapewnia brązową opaleniznę. Składniki mineralne, witamina C, wyciąg z drożdży i aloes utrzymują zdrową skórę i działają przeciwzmarszczkowo. Olejki eteryczne z mirry i geranium pielęgnują skórę.

KOSMETYKI PO OPALANIU

Kosmetyki przedłużające trwałość opalenizny. Odpowiednia pielęgnacja specjalistycznymi kosmetykami pozwoli cieszyć się dłużej brązową skórą. zz

GOLD TAN Spf 4 - słoiczek: 15 ml, butelka: 50 ml, 200 ml

Balsam nawilżająco-odżywczy przedłużający trwałość opalenizny i zapobiegający łuszczeniu się skóry. Proteiny sojowe, pantenol, wyciąg z nagietka i olejek z drzewa herbacianego pielęgnują i odżywiają skórę. Aloes i alantoina wpływają łagodząco i regeneracyjnie. zz

CHIC CALMING ESSENSE - 30 ml

Nawilżająco - łagodząca mgiełka z witaminą E i kojącym bisabololem. Podkreśla opaleniznę i rozświetla skórę dzięki pigmentom, które odbijają światło i subtelnie mienią się na ciele. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze elegancki, kwiatowy zapach. zz

ORIENTAL - butelka: 50 ml, 100 ml

Orientalny balsam brązujący z delikatnym samoopalaczem, który stopniowo nadaje skórze naturalną opaleniznę. Wyciąg z bambusa i olejek ze słodkich migdałów nawilżają skórę i chronią przed wolnymi rodnikami.

Exclusive Bronze

78


Na życzenie dostępne udogodnienia: zz

ergonomiczna płyta akrylowa

zz

Wysoka skuteczność opalania

zz

aroma, bryza

zz

Bezpieczeństwo i komfort

zz

zz

Wydajne chłodzenie

a udio print MP3 - regulacja nagłośnienia w solarium » + podłączenie do MP3

zz

voice guide - przewodnik głosowy w języku polskim

zz

Ekonomiczne modele

zz

pulpit sterujący z recepcji lub automat wrzutowy


ABACOSUN ul. Olgierda 45, 81-534 Gdynia Tel./fax: 58 664 64 51, 58 781 66 66 e-mail: abaco@abacosun.com.pl www.abacosun.pl

Katalog Abacosun 2012  

Katalog produktów firmy Abacosun

Advertisement