Issuu on Google+

Service-onderdelen Enigma

- Enigma Standard E-SHR 24T - Enigma Standard E-SHR 32T - Enigma E- SHR 24T - Enigma E-SHR 24T NZ - Enigma Comfort E-SHR 24/32T - Enigma Comfort E-SHR 28/35T


Onderdelen mantel E-SHR 24Ti(Std) - 24T NZ - 24/32Ti - 32Ti Std

Service-onderdelen pagina 2


Pos. Omschrijving

1 2 3 4 5

Afdichting mantel PF/E-SHR Mantel sam. PF/E-SHR incl. afd. Schroef mantel M5X20 Klemveer deur mantel PF/E-SHR Blindkap mantel PF/E-SHR Venster manometer PF/SHR 6 Afdichting bedien. Paneel E-SHR Afdichting bedien. Paneel PFSHR 7 Gebruikshandleiding Enigma Gebruikshandleiding Enigma Strd 8 Deur mantel E-SHR Standard Deur mantel E-SHR Deur mantel E-SHR Comfort

Service-onderdelen pagina 3

Enigma E-SHR

Art.nr.

S4479500 S4479300 S4447200 S4479400 S4416902 S4416901 S4479100 S4416800 8A522101 8A521400 S4441100 S4477600 S4507400

Standard 24 T 32 T X X X X

X X

X

X

X

X

X X

X X

24T X X X X 2X

24T NZ X X X X 2X

24/32T 28/35T Comfort X X X X X X X X 2X 2X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X X


Onderdelen warmteblok E-SHR 24Ti(Std) - 24Ti NZ - 24/32T - 32Ti Std

34a

66

60

Service-onderdelen pagina 4


Pos. Omschrijving

30 Klemstang bovenbak lang SHR 31 Bovenbak sam. SHR15/24 1:6 Bovenbak sam. SHR35 32 5x bout m 5x16 din933.8.8 33 Afdichting vent./bovenbak SHR 34 Afdichting gasblok-venturi SHR 34a Afdichting venturi-ventilator SHR 35 Venturi SHR24 Venturi SHR35 36 Bout m 5x12 gr fase zs din798 5 x 37 Bout m 6x30 ck-pz din 84/4.8 3x Moer m 6x18 3x 38 Afdichting ion/ontst. set SHR 39 Afdichtring aanzuigst-vent.SHR 40 Aanzuigstuk E/PF/SHR15/24 Aanzuigstuk e/SHR 32/35 41 Schroef taptite m5x 8 ck-pd 3x 42 Waterslot druksensor SHR 43 Warmtewisselaar 15-24kW Warmtewisselaar 35kW Kogelkopsleutel Anti Condensbussen kijkglas SHR 3x 44 Afd. Wiss./condensb.SHR15/24 Afd. Wiss./condensb.SHR35 45 Dop ontluchter SHR 3x 46 Ontluchter E/PF/SHR chroom 47 O-ring ø13,94x2,62 ontl.SHR 2x 48 Bout m 3x30 verz.din84/4.8 3x 49 Revisieset isolatieplaten SHR 51 Slang siliconen l=14cm Slang siliconen l=25cm 52 Afdichting branderbed SHR15/24 Afdichting branderbed SHR35 Fiberfrax 165x 8x3 2x 53 Branderbed SHR 15/24kW Branderbed S-HR 35/35t 54 Opsluitlyst brander SHR15/24 Opsluitlyst brander SHR35 55 Bevestigingshaak bovenbak 56 Overstort 3 bar PF/E/SHR 57 Slangklem 20-32 mm RVS 58 Leiding overstort PF/E-SHR O-ring ø18,72x2,62 EPDM 3x

Service-onderdelen pagina 5

Art.nr.

S4310800 S4436110 S4371110 S4313100 S4305700 S4337610 S4325610 S4318810 S4318920 S4418710 S4356300 S4356400 S4397100 S4309500 S4347510 S4325510 S4167500 S4325900 S4755400 S4755500 S4363700 S4344200 S4306300 S4306400 S4380600 S4419110 S4342300 S4345900 S4500010 S4440200 S4440300 S4305910 S4306000 S4335300 S4330130 S4523920 S4304310 S4304410 S4308500 S4344630 S4395600 S4421400 S4443200

Pos. Omschrijving

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

24T X X

24T NZ X X

X X X X X

X X X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X X X X

X X X X X X

X

X

X X

X X

X

X

X X X X X

X X X X X

X X X X

X X X

X X X X X X

X X X X X X

24/32T 28/35T Comfort X X X X X X X

X X X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X X X X

X X X X X X

X

X

X X

X X

X

X

X X X X X X

X X X X X X

59 Lip-ring ø63 amgas Lip-ring ø80 amgas 60 Stop rookgassensor SHR 61 Condensbak SHR15/24 Condensbak SHR35 62 Klemstang condensb PF/E/SHR 63 Bout m 5x12 imbus verz. 3x 65 Gasblok afdekkap 66 O-ring ø5x2

Art.nr.

S4307900 S4304200 S4339200 S4406920 S4407020 S4310700 S4440000 S4558000 S4329400

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X X X X X X

24T X

24T NZ X

X X

X X

X X X

X X

24/32T 28/35T Comfort X X

X X

X X X

X X X X


Onderdelen achterwand E-SHR 24Ti(Std) - 24T NZ - 24/32Ti - 32Ti Std

Service-onderdelen pagina 6


Pos. Omschrijving

80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

90

Afdichting luchttoev. ø 80 SHR Deksel luchttoevoer ø 120/80 Tule + stop uitlaatstomp Rookg.afv.pp sam.15-24 mr Rookg.afv. pp. sam. 35 zr Deksel luchttoev. 80 SHR Afdichting uitlaatpyp pp SHR Afdichting luchttoevoer ø120 SHR Sluiting klein PF/E-SHR Sluiting groot PF/E-SHR Achterwand PF/E-SHR Montage achterplaat PF/E-SHR Ophangbeugel SHR15/24/35 Beugel aansluitblok

Service-onderdelen pagina 7

Art.nr.

S4323510 S4323410 S4521600 S4499400 S4500500 S4323310 S4472600 S4323710 S4415220 S4415120 S4337200 S4337100 S4341610 S4471101

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

24T X X X X

24T NZ X X X X

X X X X X X X X X

X X X X X X X X X

24/32T 28/35T Comfort X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X


Onderdelen leidingen E-SHR 24Ti(Std) - 24T NZ - 24/32Ti - 32Ti Std 146

132 133

131 Service-onderdelen pagina 8


Pos. Omschrijving

91 Koppeling regelblok 3/4"SHR 3x O-ring ø21,89x2,62 gasleiding 92 Afdichting kopp.3/4"gasbl.SHR 93 Gasleiding PF/E-SHR 15/24 Gasleiding PF/E-SHR35 94 Pijpnippel gasleid. 1/2" bi+O-ring O-ring ø13,94x2,62 geel silic. 95 Borgveer gasleiding PF/E-SHR 96 Leiding ø15 inl.c.-plw PF/E-SHR 97 Leiding ing. Ø15 koud PF/E-SHR 98 Doseerventiel 6l/min zwart Doseerventiel 8-8.5 l/min wit 99 Inlaatcombinatie PF/E-SHR 100 Wartel 1/2"g knel 15 101 Knelring ø15 messing 102 T-stuk ntc3 PF/E-SHR O-ring ø5,0x2,0aanv.sens.SHR 5x 103 Leiding ret-dwk filt PF/E-SHR T-stuk 22x1/2"bix22 Vul- en aftapkraan 105 Filter retourleiding SHR 106 Afsluitpl. Filter/kortsl. PF/E-SHR O-ring ø25,07 x 2,62 dwk 107 Wartel m35 30ø 108 Kortsluitleiding kompleet E-SHR Kortsluitleiding set PFSHR O-ring ø5,0x2,0 aanv.sens. SHR5x 109 Condensverzamelstuk PF/E-SHR 110 Afvoerl. inlaatcomb. PF/E-SHR O-ringø12,42x1,78sif.PF/E-SHR3x 111 Sifon PF/E-SHR 112 O-ringø40x3,53 sif.condensb.SHR 113 O-ring ø18,72x2,62 EPDM 3x 114 Therm.mengvent. Ø15 knel 115 Warmwaterleiding PF/E-SHR NZ 116 Kniekoppeling 15 x 15 knel 117 Leiding ø15 warm PF/E-SHR 118 Bout m 5x12 imbus verz. 3x

Service-onderdelen pagina 9

Art.nr.

S4340900 S4334500 S4340830 S4321900 S4333800 S4493300 S4328710 S4404800 S4420200 S4401500 S4169500 S4262700 S4537400 S1035700 S4237500 S4402400 S4329400 S4402301 S4353700 S1002200 S4317500 S4454900 S4158300 S4259500 S4489800 S4478600 S4329400 S4421300 S4421510 S4342400 S4421200 S4309900 S4443200 S4312500 S4492800 S4178600 S4401600 S4440000

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X

X X

24T X X X X

24T NZ X X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X

X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X

Pos. Omschrijving 24/32T 28/35T Comfort X X X X X X X X X X X X

X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X

X X

119 Platenwisselaar 24kw PF/E-SHR Platenwisselaar 35kw PF/E-SHR O-ring ø13,94x2,62 ontl.SHR 2x O-ring ø21,89x2,62 EPDM 2x 120 Steunbeugel platenwis.PF/E-SHR 121 Leiding aanv.plw-cv PF/E-SHR24T 121 Leid.Aanv.plw-cvPF/E-SHR32/35T Bout m6x20 rvs(a2)imb. Bp.4,2 3x O-ring ø4,8x1,8 borg.ww SHR 3x 122 Pomppakking 2x 123 Leiding dwk-pomp PF/E-SHR 124 Koppelingset driewegklep - 3x steunring driewegklep - 3x o-ring 25x2,62 Wartel m35 30ø O-ring ø26,70x 1,78 3x 125 Driewegklep huis VC O-ring 126 Cartridge vc-driewegklep 127 Flensplaat dwk 128 O-ring ø26,70x 1,78 boiler 129 Leiding plw-dwk PF/E-SHR 130 Bout m 5x12 imbus verz. 3x 132 O-ring ø29.74x3.53 aanv./ret. (2x) 133 O-ring ø4.76x1.78 borg WW (3x)

Art.nr.

S4462400 S4722600 S4342300 S4360500 S4445000 S4401201 S4401301 S4307220 S4322320 S1003810 S4436700 S4161300

S4259500 S4259800 S4308200 S4268400 S4371700 S4259800 S4401401 S4440000 S4312300 S4322320

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X X X X X X 3X 3X 3X 3X 2X 2X X X X X

3X 3X X X X X X X 2X 3X

3X 3X X X X X X X 2X 3X

24T X

24T NZ X

X X X X

X X X X

3X 3X 2X X X

3X 3X X X X X X X 2X 3X

24/32T 28/35T Comfort X X X X

X X X X

3X 3X 2X X X

X 3X 3X 2X X X

X 3X 3X 2X X X

3X 3X X X X X X X 2X 3X

3X 3X X X X X X X 2X 3X

3X 3X X X X X X X 2X 3X


Onderdelen elektrische componenten E-SHR 24Ti(Std) - 24T NZ - 24/32Ti - 32Ti Std

162

aanvoersensor

160 T2

retoursensor

167 T3

warmwatersensor

166 T5

rookgassensor

148 T10 luchtkasttemperatuurbeveiliging

160 148

162 T1

161

161 P1

waterdruksensor

148

160

161 162 163

164

165 166 167

166

230 V~ Netaansl. 1

N

L

2

3

230 V~ Pomp extern 4

N

L

5

6

230 V~ Regelaar 7

230 V~

N

L

N

L

8

9

10

11

8A.35.22.02

167

Boileraansluiting 3-Wegklep Sensor

Buitenvoeler

CV WW N 12

13

14

15

16

17

18

19

ATAG Brain A

B

20

21

Kamertherm. 22

23

Extern beveilig. contact

24 V~ 100 mA

24

26

25

27

NZ

140

Service-onderdelen pagina 10

141

142

143

144

145

146

147

147


Pos. Omschrijving

140 Kabelboom 24v Enigma Standard Kabelboom kompleet Enigma Sticker x2 Enigma Standard Sticker aansluitblok Enigma Aansluitsnoer 230v Enigma Standard Aansluitsnoer 230v E-SHR Stekker 2-polig paars Stekker 2-polig wit Stekker 2-polig zwart Stekker 3-polig grijs Stekker 3-polig geel Stekker 3-polig oranje Stekker 4-polig bruin Stekker 4-polig bruin + doorverb. Anticipatieweerst. 220Ohm SHR 141 Trafo 72 Va + zelftappers SHR Bevestigingsschroef 3x 142 Bedieningsunit achter PF/E-SHR 143 Ombouwset stuuraut. 1416/1417 24T Ombouwset stuuraut. 1416/1417 35T Stuurautomaat 1417 h1.1 E-SHR Zekering glas 100 mA250 3x Zekering glas 2,0 Af 250 3x Zekering glas 3,0 at 250 3x Zekering 4 At (250V) 3x 144 Bedieningsunit voor PF/E-SHR 145 Driewegklep motor VC2010 SHR Kabelboom kompleet E-SHR 146 Stromingssch. 2,5 ltr PF/E-SHR

Service-onderdelen pagina 11

Art.nr.

S4417920 S4467210 8A356100 8A352202 S4407300 S4477300 S4320300 S4320400 S4320500 S4380900 S4379500 S4379600 S4320600 S4439200 S4325000 S4324900 S4370300 S4417100 S4582400 S4582700 S4498210 S4352800 S4353000 S4352900 S4463500 S4417000 S4334910 S4467210 S4498900

Pos. Omschrijving

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X

X X X X X X

24T

24T NZ

24/32T 28/35T Comfort

X

X

X

X

X

X

X

X

X X X X X

X X X X X

X X X X X

X X X X X

X

X

X

X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X

X X X X X X

X X X X X

X X X X X

147 Pomp ups 20-50 Pomp UP 20-60 Pomp UPER PWM 20-60 E-SHR 148 Luchtkastemperatuurbeveiliging 160 NTC SHR/Boiler/ZGC T2/T3/T8/T9 161 Waterdrukbev. 0,8 bar 3/8"" Waterdruksens. +verloopk.SHR 162 NTC aanvoer T1/E-PF NTC T3 163 Elektrode ontst.+pakk. SHR Ontstekingkabel PF/E-SHR kpl. 164 Vent.motor 24v DC ged.15/24/35 165 Gasblok PF/E/SHR 166 NTC rookgas T5 + kabel PF-SHR NTC rookgas T5 + kabel SHR NTC rookgas T5 SHR 167 NTC aanvoer T1/E-PF NTC T3 168 Waterdrukmeter Enigma Standard

Art.nr.

S4298200 S4298100 S4529200 S4552800 S4309700 S4421800 S4466300 S4307420 S4311600 S4440900 S4442720 S4304700 S4465100 S4368200 S4339510 S4307420 S4420300

Enigma E-SHR Standard 24 T 32 T X X X X X

X X X

X X X X X

X X X X X

X X X

X X X

24T

24T NZ

24/32T 28/35T Comfort

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X

X X X

X X X

X X X


atag