Issuu on Google+

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR

- Blauwe Engel S-HR 15 - Blauwe Engel S-HR 24 - Blauwe Engel S-HR 24T(i) - Blauwe Engel S-HR 35 - Blauwe Engel S-HR 35T(i) - Blauwe Engel S-HR 51 - Blauwe Engel S-HR 51T(i) - Blauwe Engel S-HR 60


Onderdelen mantel S-HR(T) 15 - 60

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 2


Pos. Omschrijving

1 Bovenplaat mantel SHR15/24/35 Bovenplaat mantel SHR24t/35t Bovenplaat mantel SHR51/60 Bovenplaat mantel SHR51t 2 Zelftapper 4,8x 9,5 stomp 10x 3 Zywand mantel L SHR 4 Paneel mantel kunststof L SHR 5 Bout m 5x10 ck-pz din 84/4.8 5x 6 Deur mantel ATAG BE2 SHR Deursticker Blauwe Engel 7 Onderplaat mantel SHR15/24/35 Onderplaat mantel SHR24t/35t Onderplaat mantel SHR51/60 Onderplaat mantel SHR51t 8 Zywand mantel R SHR 9 Paneel mantel kunststof R SHR 10 Front mantel SHR15/24/35 Front mantel SHR24t/35t Front mantel SHR51/60 Front mantel SHR51t

Blauwe Engel S-HR

Art.nr.

S4326010 S4326310 S4326100 S4326400 S0018920 S4352700 S4314800 S4345800 S4314900 8A352002 S4313710 S4314010 S4313800 S4314100 S4352600 S4314700 S4313200 S4313500 S4313300 S4313600

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 3

Compact 24 T 35 T 51 T X

Solo 15 24 35 51 60 X X X

X

X X X X X X

X X X X X X

X

X

X X

X X

X

X

X X X X X X X

X X X

X

X X X X X X X

X X X

X X X X X X X

X X X

X X X X X X X

X X X

X

X

X X X X X X

X X X X X X

X

X

X X

X X

X

X


Onderdelen warmteblok S-HR(T) 15 - 60

34a

65

60

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 4


Pos. Omschrijving

30 Klemstang bovenbak lang SHR 31 Bovenbak sam. SHR15/24 1:6 Bovenbak sam. SHR35 Bovenbak sam. SHR51/60 32 Bout m 5x16 din933.8.8 5x 33 Afdichting vent./bovenbak SHR 34 Afdichting gasblok-venturi SHR 34a Afdichting venturi-ventilator SHR 35 Venturi SHR24 Venturi SHR35 Venturi SHR60 36 Bout m5x12 gr fase zs din7985 5x 37 Bout m 6x30 ck-pz din 84/4.8 3x Moer m 6x18 3x 38 Afdichting ion/ontst. set SHR 39 Afdichtring aanzuigst-vent.SHR 40 Aanzuigstuk E/PF/SHR15/24 Aanzuigstuk e/SHR 32/35 Aanzuigstuk SHR51/60 41 Schroef taptite m5x 8 ck-pd 3x 42 Waterslot druksensor SHR 43 Warmtewisselaar 15-24kW Warmtewisselaar 35kW Warmtewisselaar 51-60kW Kogelkopsleutel Anti condensbussen 44 Afd. Wiss./condensb.SHR15/24 Afd. Wiss./condensb.SHR35 Afd. Wiss./condensb.SHR51/60 45 Dop ontluchter SHR 3x 46 Ontluchter E/PF/SHR chroom 47 O-ring ø13,94x2,62 ontl.SHR 2x 48 Bout m 3x30 verz.din84/4.8 3x 49 Revisieset isolatieplaten SHR Revisieset pijpplaten 51/60 51 Slang siliconen l=14cm Slang siliconen l=25cm Slang siliconen l=41cm 52 Afdichting branderbed SHR15/24 Afdichting branderbed SHR35 Afdichting branderbed SHR51/60 53 Branderbed SHR 15/24kw Branderbed S-HR 35/35t Branderbed S-HR 51/51T/60 Fiberfax 165x8x3

Art.nr.

S4310800 S4436110 S4371110 S4371210 S4313100 S4305700 S4337610 S4325610 S4318810 S4318920 S4319020 S4418710 S4356300 S4356400 S4397100 S4309500 S4347510 S4325510 S4324720 S4167500 S4325900 S4755400 S4755500 S4755700 S4363700 S4344200 S4306300 S4306400 S4306500 S4380600 S4419110 S4342300 S4345900 S4500010 S4472810 S4440200 S4440300 S4440400 S4305910 S4306000 S4306110 S4330130 S4523920 S4387020 S4335300

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 5

Solo 15 24 35 51 60 X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Pos. Omschrijving

54 Opsluitlyst brander SHR15/24 Opsluitlyst brander SHR35 55 Bevestigingshaak bovenbak 56 Overstorventiel set 3 bar 57 Slangklem 20-32 mm RVS 58 Leiding overstort SHR 59 Lip-ring ø63 amgas Lip-ring ø80 amgas 60 Stop rookgassensor SHR 61 Condensbak SHR15/24 Condensbak SHR35 Condensbak SHR51/60 62 Klemstang condensb PF/E/SHR 63 Schroef M 5X12 imbus VERZ. 3x 64 Gasblok afdekkap 65 O-ring ø5x2

Art.nr.

S4304310 S4304410 S4308500 S4344630 S4395600 S4467300 S4307900 S4304200 S4339200 S4406920 S4407020 S4407110 S4310700 S4440000 S4558000 S4329400

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Solo 15 24 35 X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X

X X X

51 60

X X X X

X X X X

X X

X X

X X X X

X X X X


Onderdelen achterwand S-HR(T) 15 - 60

121 122

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 6


Pos. Omschrijving

80 81 82 83

84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 103

104 105 106 107 108 109 110 111

112 113 114 115 116 117

Afdichting luchttoev.ø80 SHR Deksel luchttoevoer ø 120/80 Tule + stop uitlaatstop Rookg.afv. Pp sam. SHR15-24 mr Rookg.afv. Pp sam. SHR 35 zr Rookg.afv. Pp sam. SHR 51-60 zr Deksel luchttoev. 80 SHR Afdichting uitlaatpyp pp SHR Afdichting luchttoev. ø120 SHR Luchtkast achterzijde SHR15-35 Luchtkast achterzijde SHR51/60 Afdichting sifonbak-luchtk.SHR Afdichting sifonpyp-luchtk.SHR O-ring ø19,50x1,80 sifonbak Condensafvoerpijp SHR O-ring ø12,42x1,78 sifon 3x O-ring ø40 Sifonbak O-ring ø50 Sifonbeker Sifon compleet SHR pp Doorvoer gasleid.luchtk.SHR Pypnippel 1/2""+o-ring SHR15-35 Pypnippel 3/4"" met O-ring O-ring ø13,94x2,62 geel silic. Pomppakking 2x Leid. Ret.-pomp filt. SHR15-35 Leid. Ret.-dwk filt. SHR15-35 Leid. Ret.-pomp filt. SHR51/60 Leid. Ret.-dwk filt. SHR51/60 Leiding dwk-pomp ext. Exp.vat Filter retourleiding SHR Driewegklep huis VC O-ring Cartridge VC-driewegklep Filterdop PF/E/SHR O-ring ø25,07 x 2,62 dwk Wartel m35 30ø Leiding boiler-dwk SHR Koppelingsset boiler combi Wartel m35 30ø O-ring ø26,70x 1,78 boiler Doorvoer CV leiding Servicetule luchtk.-wiss. SHR Koppeling regelblok 3/4""SHR O-ring ø21,89x2,62 gasleiding 3x Afdichting kopp.3/4""gasbl.SHR Gasleiding kpl. SHR15/24 Gasleiding kpl. SHR35/51/60 Leiding aanvoer SHR15/24

Art.nr.

S4323510 S4323410 S4521600 S4499400 S4500500 S4500700 S4323310 S4472600 S4323710 S4316100 S4316210 S4339110 S4316300 S4312100 S4316500 S4342400 S4309900 S4316400 S4451610 S4307100 S4493300 S4498800 S4328710 S1003810 S4317800 S4317700 S4326700 S4326600 S4318020 S4317500 S4308200 S4268400 S4317610 S4158300 S4259500 S4317900 S4272100 S4259500 S4259800 S4310610 S4317200 S4340900 S4334500 S4340830 S4340410 S4340510 S4318510

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 7

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X

Solo 15 24 35 X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X X

X X X X X

X X X X X

X X X

X X X

X X X

Pos. Omschrijving 51 X X X

X X X X

60 X X X

X X X X

X X X X X

X X X X X

X X X X

X X X X

X X X

X X X

X

X

X

X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X

X

X

X

X

X

X

X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X X X X

X X X X X X

X X X X X

X X X X X

X X X X X

X

X

X

X

X

118 119 120 121 122

Leiding boiler-CV SHR15/24 Leiding aanvoer SHR35 Leiding boiler-CV SHR35 Leiding aanvoer SHR51/60 Leiding boiler-cv SHR51/60 Bevestigingsschroef 5x T-stuk 28x1/2"" bi x 28 T-stuk 35x1/2"" bi x 35 T-stuk 22x1/2"" bi x 22 Vul- en aftapkraan Sluiting luchtkast rood SHR Luchtkast SHR 15-24-35 Luchtkast SHR 51-60 Afdichting luchtkast ø5,5 O-ring ø29.74x3.53 aanv./ret. (2x) O-ring ø4.76x1.78 borg WW (3x)

Art.nr.

S4318200 S4318610 S4318300 S4318700 S4318400 S0288800 S4227400 S4351000 S4353700 S1002200 S4322500 S4315800 S4315900 S4397000 S4312300 S4322320

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X

Solo 15 24 35 51 60 X

X

X

X

X X X X

X X X X

X X X

X X X

X X

X X X X X X X

X X

X X

X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X X X

X

X

X

X

X

X

X X

X X

X X X X

X X X X


Onderdelen elektrische componenten S-HR(T) 15 - 60

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 8


Pos. Omschrijving

130 Trafo 72 VA + zelftappers SHR Bevestigingsschroef 5x 131 Control tower achterdeel SHR 132 Kabelboom kpl. aansl.blok SHR Sticker aansluitblok ct Anschl.kabel+Stecker l=1900 Stekker 2-polig paars Stekker 2-polig zwart Stekker 3-polig groen ext.pomp Stekker 3-polig grijs Stekker 3-polig transp. Snij Stekker 3-polig geel Stekker 3-polig oranje Stekker 4-polig bruin Stekker 6-polig blauw Kabelboom driewegklep SHR Anticipatieweerst. 220Ohm SHR 133 Stuurautomaat MCBA5415 Interface EBV Clip in Kabel Brain-x11 MCBA1415d v2.0 Zekering glas 100 mA 250 3x Zekering glas 2,0 Af 250 3x Zekering glas 3,0 At 250 3x 134 Display MCBA 1415 SHR Bandkabel Display L=420 SHR 135 Control tower voor kpl. SHR 136 Sluiting contr.t.-luchtk. SHR 137 Sluiting contr.t. SHR 138 Kap ct onder SHR 139 Kap ct midden SHR 140 Kap ct boven dicht SHR 141 Driewegklep motor VC2010 SHR Driewegklep motor VC6940 SHR 142 Luchtkastemperatuurbeveiliging 150 NTC SHR/Boiler/ZGC T2/T3/T8/T9 151 Waterdruksensor+verloopk. SHR 152 NTC aanvoer T1/E-PF NTC T3 153 Elektrode ontst.+pakk. SHR Ontstekingkabel kpl. SHR Ionisatiedraad SHR 154 Vent.motor 24V DCgedempt15-35 Ventilatormotor 230V AC+ SHR Aansluitsn. Vent.230v shr51/60 155 Gasblok PF/E/SHR Adapter gasblok SHR

Art.nr.

S4324900 S4370300 S4322700 S4398510 8A352202 S4320100 S4320300 S4320500 S4351300 S4380900 S4380800 S4379500 S4379600 S4320600 S4350600 S4319900 S4325000 S4711200 S4338030 S4378800 S4352800 S4353000 S4352900 S4308120 S4320020 S4322600 S4323200 S4323100 S4323000 S4322900 S4322800 S4334910 S4335010 S4552800 S4309700 S4466300 S4307420 S4311600 S4323800 S4323900 S4442720 S4310520 S4319810 S4304700 S4307710

Pos. Omschrijving

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 9

X X X

X X X

X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X

X X

X X X X

Solo 15 24 35 X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

51 X X X X X X X X X

60 X X X X X X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X

X X X X

X X

X X

X X

Art.nr.

156 NTC rookgas T5 SHR Verl.kabel rookg.sens.SHR51/60 NTC rookgas T5 + kabel SHR 157 Pomp UPER 20-60 SHR Pomp UPER 20-70 SHR 158 NTC SHR/Boiler/ZGC T2/T3/T8/T9

S4339510 S4352000 S4368200 S4527000 S4528500 S4309700

Kunststof delen Control Tower: Control tower achterdeel SHR Control tower voor kpl. SHR Sluiting contr.t.-luchtk. SHR Sluiting contr.t. SHR Kap ct onder SHR Kap ct midden SHR Kap ct boven dicht SHR

S4322700 S4322600 S4323200 S4323100 S4323000 S4322900 S4322800

131 135 136 137 138 139 140

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

Solo 15 24 35 51 60 X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X

X X X X X X X


Onderdelen boiler (Combitoestellen) S-HR24T - 35T - 51T

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 10


Pos. Omschrijving

200 Boiler insp.tot 35kW Boiler insp.tot 51kW 201 Inlaatcombinatie SHR24t-51t 202 Doseerventiel 6l/min zwart Doseerventiel 8-8.5 l/min wit Doseerventiel 12.5 l/min roze 203 Leiding ø15 koud 204 Leiding overstort inl.comb.SHR 205 Kniekoppeling 15 x 15 knel 206 Leiding 15 koud inl.comb/T-stuk 207 Leiding ø15 warm mengvent. SHR 208 Kruisstuk 15 mm knel 209 Leiding ø15 koud mengvent. SHR 210 Therm.mengvent. Ø15 knel 211 Leiding ø15 mix SHR 212 Knelring ø15 messing 213 Wartel 1/2""g knel 15 214 Bevestigingsband boiler/expvat Koppelingset boiler combi

Art.nr.

S4307010 S4310410 S4302220 S4169500 S4262700 S4264600 S4312600 S4338700 S4178600 S4334800 S4312800 S4324400 S4312700 S4312500 S4312900 S4237500 S1035700 S4307300 S4272100

Service-onderdelen Blauwe Engel S-HR pagina 11

Blauwe Engel S-HR Compact 24 T 35 T 51 T X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Solo 15 24 35 51 60


atag blauwe engel