Page 1

PORTFOLIO Agnieszka Ciesielska


Projekt aranżacji części pomieszczeń socjalnych - kuchni wraz z jadalnią - dla pracowników biurowych warszawskiej korporacji. Kolory zółty i szary nawiązują do kolorystyki firmowej identyfikacji.

KUCHNIA THE PARK


QUATTRO Projekt realizowany w ramach dyplomu magisterskiego na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Tematem jest zestaw siedzisk dedykowanych strefie wypoczynkowej przestrzeni wystawienniczej w Muzeum Sztuki Współczesnej - Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu.


Miejsce przeznaczenia siedzisk to wewnętrzny zakryty dziedziniec, a ze względu na obecność czrerech kopuł, zestaw dostał nazwę Quattro, czyli cztery. Wygląd i główny materiał użyty w wykonaniu mebli nawiązują do konstrukcji dachu i specyfiki ściennych dekoracji północnej kopuły.


Siedziska mają charakter modułowy, projekt zawiera pięć nawiązujących do siebie estetyką elementów o zróżnicowanych wielkościach, które mogą łączyć się w spójne układy. Quattro to siedziska-rzeźby balansujące na granicy między zwykłymi meblami, a obiektami sztuki współczesnej.


Projekt mieszkania dwupokojowego dla dwóch osób, inwestycja przeznaczona na krótkoterminowy wynajem, o podwyższonym standardzie, w Częstochowie. Założeniem projektowym było uzyskanie funkcjonalnej, nowoczesnej przestrzeni w szarościach, z motywem różowego złota.

3 MAJA


Realizacja projektu kawalerki na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie przeznaczone na wynajem długoterminowy dla młodych ludzi.

GEODETÓW


Projekt mieszkania pokazowego realizowanego na osiedlu Rudawska we Wrocławiu dla RT Deweloper. Mieszkanie przeznaczone jest dla dwóch osób, składa się z części mieszkalnej otwartej - slonu z kuchnią, oraz osobnej sypialni i łazienki.

RUDAWSKA


BOTANICZNA Realizacja projektu parterowego domu jednorodzinnego na przedmieściach, w Olsztynie. Założeniem było uzyskanie jasnej, ponadczasowej i trochę bardziej eleganckiej przestrzeni do mieszkania.


JANÓW Projekt kuchni i łazienki w dwupoziomowym domu jednorodzinnym w Janowie koło Częstochowy. Przestrzeń ma być utrzymana w bieli i szarościach z dodatkiem drewna.


SHADOWPLAY Shadowplay to projekt aranżacji głównego holu kulturalnej instytucji - Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Budynek oprócz funkcji edukacyjnej spełnia również funkcję rozrywki. Placówka jest organizatorem wielu eventów, festiwali teatralnych i otwartych spektakli.


Wnętrze zostało podzielone na dwie strefy: białą - komunikacyjną; i czarną - lobby. Granicę między nimi wyznaczają ekrany z mlecznej szyby służące do wyświetlania projekcji. Rzucane obrazy czarnych rozmytych postaci na białym tle nawiązują do teatru cienia. Instalacja jest interaktywna, uruchamia się pod wpływem ruchu. Wyświetlane projekcje wciągają uczestnika w świat teatru, widz mimowolnie staje się częścią pokazywanego spektaklu. Wrażenie niedopowiedzenia uzyskane przez użycie cieni ma intrygować, zachęcać do dalszej gry.


SHIFT-IT Shift-it to kreacyjno-interaktywny meblowy kolaż, który jest mobilną edukacyjną instalacją dedykowaną przestrzeniom publicznym. Użytkownik sam decyduje o wyglądzie i funkcji miejsca, w którym się znajduje.


Dzięki niektórym ruchomym płytom może w łatwy i szybki sposób zmieniać kompozycję kolażu. Do wyboru ma trzy struktury, którymi pokryte są płyty - drewno, biały lakier i farba magnetyczna. Dopełnieniem kolażu są liternicze elementy z magnesem dające możliwość zostawienia swojej wiadomości a także wejścia w dialog płaskiego z przestrzennym poprzez układanie geometrycznych kształtów.


Zaaranżowanie strefy wypoczynkowej ma na celu stworzenie indywidualnej przestrzeni służącej użyteczności publicznej. Projekt zakłada powstanie uniwersalnego miejsca do spotkań, odpoczynku i chwili relaksu w centrum miasta. Ze względu na swoją mobilność, całą konstrukcję można ustawić zarówno we wnętrzach budynków, takich jak galerie, biurowce, szkoły, jak i na zewnątrz, czyli w parkach i na miejskich placach.

FREEHAND REST ZONE


Zestaw mebli dedykowanych miejskiech strefie wypoczynkowej Freehand Rest Zone. Strefę stanowią komplety autorskich mebli wypoczynkowych, oświetlenie i transparentne przegrody. Meble są próbą przeniesienia odręcznych szkiców w pełni funkcjonalne rzewczywiste trójwymiaowe obiekty.

MEBLE FREEHAND


CONCERT HALL Projekt wnętrza lobby filharmonii muzycznej znajdującej się pod ziemią. Wnętrze ma futurystyczny charakter, choć jest inspirowane naturalnymi jaskiniami i naciekami skalnymi. Konstrukcyjne słupy podporowe poprzez nadany dynamiczny kształt stają się elementem przewodnim aranżacji. Lobby jednocześnie jest tarasem widokowym z bezpośrednim dostępęm do sali koncertowej.


BOOKUP Sklep przyszłości - księgarnia. Clelem projektu jest stworzenie punktu handlowego wykorzystujące nowoczesne technologie mulimedialne. Zastosowanie form interakcji ma ułatwić klientowi szybkie zakupy i pomóc mu lepiej poznać produkt. Księgarnia przyszłości ma za zadanie zachęcić do kupna tradycyjnej książki poprzez nowoczesną formę jej prezentacji.


Monitory dotykowe pozwalają na łatwe i szybkie zakupy, wszystkie dostępne książki zapisane są w systemie. Użytkownik ma dostęp do pozycji, publikacji, autorów i innych powiązań. Każda kategoria zawiera potrzebne i przydatne informacje. Wystarczy podejść do stanowiska z monitorem i samemu wyszukać odpowiednie treści. Jeśli klient zdecyduje się na zakup książki, wtedy dodaje ją do wirtualnego “koszyka” i odbiera przy kasie. System ma bogatą siatkę powiązań, dzięki czemu użytkownik może skorzystać z podpowiedzi księgarni o potencjalnie interesującej książce.


Celem projektu było stworzenie biurka dopasowanego do kultowego dziś krzesła Wire Chair, stworzonego przez amerykańskie małżeństwo Charles i Ray Eames. Biurko wraz z krzesłem mają tworzyć spójny zestaw, stąd pomysł na użycie nóg i siatki zaczerpniętych z pierwowzoru.

WIRE DESK


CRYSTAL VODKA STAND Projekt standów podłogowych reklamujących wysoko gatunkową wódkę. Grupą docelowa to ludzie w wieku 25-30 lat, czynni zawodowo, wykształceni, także lubiący podróże. Display’e mają odzwierciedlać charakter oraz stylistykę marki i przyciągać uwagę klientów w sklepach.


Projekt dwรณch wariantรณw stojaka przeznaczonego do prezentacji wzornikรณw tkanin. Stojak docelowo ma byฤ‡ wykorzystywany w firmowych salonach o loftowej stylistyce.

DECO CORNER HANGER


TOALETKA VINTAGE Mebel z funkcją toaletki, którego bazą jest drewniana walizka podróżna pochodząca z okresu międzywojennego. Walizka po oczyszczeniu i dodaniu nóżek, lustra oraz wewnętrznego wposażenia dostała nowe życie. Wieko toaletki zostało pokryte fornirem z czeczoty i intarsją z czarną żyłką. Uchwyt i okucia po renowacji pozostały oryginalne.


MOSQUITO PATTERN Seria plakatรณw z motywem multiplikacji komarรณw.


ZAPROSZENIA Projekt i wykonanie zaproszeń ślubnych wraz z opakowaniami w rustykalnym stylu. Główne ilustacje z podobiznami państwa mlodych wykonywana łączonymi technikami klasyczną akwarelą i digital artu.


Opracowanie logo oraz identyfikacji wizualnej odzieşowej marki Orzesz! skierowanej do najmłodszych.

ORZESZ!


Projekt i wykonanie spersonalizowanej wizytówki dla aktorki. Na rewerskie karty umieszczona została grafika z charakterystyczną falą loków układających się w inicjały. Rysunek w większej całości tworzy patern. Wizytówka utrzymana w czerni i bieli, wykonana na eleganckim papierze z efektem soft touch i lakierem dyspersyjnym na grafice.

WIZYTÓWKI A.S.


DRUGIE STUDIUM KOBIETY Projekt składu książki wraz z autorskimi ilustracjami dla powieści Honore de Balzac’a “Drugie studium kobiety”. Druk realizowany w ramach dyplomu z grafiki użytkowej.


RYSUNEK Pentaptyk, 70 x 70 cm, technika własna


Seria rysunkรณw, 50 x 70 cm, 25 x 35 cm, tusz, technika wล‚asna


RYSUNEK Postać, 70 x 100 cm, cienkopis


Postać, 70 x 100 cm, cienkopis

RYSUNEK


RYSUNEK Postać, 50 x 70 cm, cienkopis


Postać, 70 x 100 cm, cienkopis

RYSUNEK


MALARSTWO 70 X 90 cm, akryl, pล‚รณtno


70 X 100 cm, akryl, pล‚รณtno

MALARSTWO


Dyptyk, 100 x 100 cm, akryl, płótno, różne możliwości konfiguracji

MALARSTWO


40 X 40 cm, akryl, pล‚รณtno

MALARSTWO


40 X 40 cm, akryl, pล‚รณtno

MALARSTWO


70 X 80 cm, akryl, pล‚รณtno

MALARSTWO


KONTAKT AGNIESZKA CIESIELSKA Tel: +48 664 921 417 Mail: AgnieszkaCiesielskaAC@gmail.com

Agnieszka Ciesielska Portfolio  
Agnieszka Ciesielska Portfolio  
Advertisement