Page 1

Oferta współpracy dla partnerów REALIFE > realife.pl »


Skąd Realife?

„Internet wkroczył w nasze życie bardzo gwałtownie. Jeszcze 15 lat temu słowo internet brzmiało jak magiczne zaklęcie dla większości z nas, a teraz zwykły człowiek w ogóle nie wyobraża sobie funkcjonowania bez niego. Pojawienie się wirtualności w naszym życiu było tak szybkie, że właściwie nie było czasu, by zintegrować go harmonijnie w naszym świecie rzeczywistym. Konsekwencją tej sytuacji, stała się mutacja międzyludzkich form komunikacji w kierunku coraz mniejszej naturalności i coraz większego odosobnienia człowieka w kontaktach z otoczeniem. Człowiek zaczyna odczuwać tę sytuację i potrzebuje złapać oddech, aby jego zmysłowe, rzeczywiste życie nie stało się zakładnikiem własnego komputera. Rozwój wirtualności wpisuje się w listę najwspanialszych osiągnięć w historii ludzkości. Dlatego też w Realife nie chcemy patrzeć na rzeczywistość z nostalgią. Ale tak, by wirtualność wkomponowała się harmonijnie w nasze otoczenie, nie burząc przy tym tego, co dla ludzi jest istotne i wartościowe – osobistych kontaktów międzyludzkich.”

Maurice Delbar

dyrektor zarządzający realife.pl

> realife.pl »


Cele Realife »» dążyć do równowagi między życiem rzeczywistym, a środowiskiem wirtualnym tak, aby internet nie stanowił celu, ale zawsze był tylko narzędziem do funkcjonowania w świecie rzeczywistym i naturalnym. »» przywrócić miejsce spotykań i zachęcać ludzi do zdobywania nowych znajomości w świecie rzeczywistym, a nie głównie za komputerem. »» pobudzić w ludziach 5 zmysłów, zamiast 2.

POWRÓT DO RZECZYWISTOŚCI

UŻYTKOWNICY tworzą grupy

PARTNERZY tworzą wydarzenia

> realife.pl »


3 etapy do » rzeczywistości Człowiek jest z natury istotą wygodną. Każdy wie, że zdrowsze i ciekawsze jest prowadzenie życia społecznego na zewnątrz, ale często to nie wystarcza , by oderwać nas od ciepłego siedzenia przed komputerem. To życie na zewnątrz musi być jeszcze na tyle intrygujące, zachęcające, by skutecznie walczyć z wrażeniem, że można ogarniać cały świat jednym „klikiem”. Realife będzie walczyć o powrót swoich użytkowników do życia poza domem trzema etapami: 1) Poznania się. Realife jest miejscem, gdzie każdy będzie mógł znaleźć lub odnaleźć osoby dzięki którym chciałby rozszerzyć swoje grono znajomych, bądź przerwać samotność. Poznające się pary mogą bezpośrednio organizować przez stronę pierwszą randkę. 2) Stworzenie grupy. W Realife każdy będzie mógł łączyć się z jedną lub wieloma osobami, by umówić się na spotkanie, na zewnątrz. Będąc w grupach można dzielić się zainteresowaniami, spędzać wspólnie ciekawie czas i przy okazji poznać nowe osoby. 3) Wydarzenia. • Dla par i grup utworzonych w Realife, proponujemy wydarzenia na zewnątrz, na które użytkownicy portalu mogą się wybrać. • Funkcjonalności usprawniające organizowanie wspólnego czasu w rzeczywistości, oraz rozbudowany system rezerwacji on-line pomogą naszym użytkownikom łatwo i bezpośrednio przejść z wirtualności do rzeczywistości.

Dla kogo jest Realife Ponieważ powody by poznać się i spędzać z nowymi osobami czas mogą być bardzo różne, w zależności od sytuacji i doświadczenia życiowego, Realife jest adresowany do całego społeczeństwa, do wszystkich ludzi, którzy pragną poszerzyć horyzonty komunikacji poza ekranem komputera: • Młodzi ludzie spragnieni nowych wrażeń • Osoby zapracowane, którym brakuje pomysłów jak zarządzać wolnym czasem • Osoby samotne, single potrzebujący poznać nowych ludzi Z Realife mogą korzystać wszyscy ludzie od 18 do 118 roku życia!

> realife.pl »


Ambicja Realife • Realife chce szybko się stać portalem o zasięgu ogólnopolskim, z partnerami we wszystkich dużych miastach i w najciekawszych miejscach Polski. • Dzięki szybkiemu rozwojowi, Realife oczekuje pozyskanie 100.000 użytkowników w całej Polsce do końca 2012.

Współpraca z partnerami Z naszymi partnerami chcemy nawiązać prawdziwy model współpracy. W rozumieniu Realife partner nie tylko udostępnia miejsce, gdzie nasi użytkownicy mogą spędzić razem czas, ale również inicjuje i tworzy unikalne wydarzenia razem z nami. Realife dąży do stworzenia prawdziwej relacji trójstronnej ze swoimi partnerami i użytkownikami, w której każdy może czerpać korzyści na równych zasadach.

PARTNER

UŻYTKOWNIK

REALIFE

· powroty klientów (fidelizacja klientów) · pozytywny marketing · więcej rekomendacji szeptany na stronie na stronie realife.pl realife.pl

PARTNER

UŻYTKOWNIK

· atrakcyjne warunki · relacja zaufania

REALIFE

· pomysłowość · inicjatywy partnera

· więcej wydarzeń

· wzrost liczby użytkowników

> realife.pl »


Korzyści dla partnerów 1. Harmonijna i równoważna współpraca w ramach relacji trójstronnej gwarantuje bezpośrednie korzyści dla naszych partnerów 2. Zwiększenie grona powracających klientów 3. Pozytywny marketing szeptany na realife.pl 4. Stałą obecność informacji o Partnerze na realife.pl 5. Widoczność partnera dla dziesiątek tysięcy ludzi 6. Możliwość dodatkowych form promocji na stronie Realife 7. Praktyczny system rezerwacji klientów na realife.pl 8. Możliwość monitorowania statystyk popularności Partnera wśród użytkowników 9. Łatwość dopasowania oferty partnera do potrzeby rynku

Warunki współpracy dla użytkowników: 20% rabatu dla użytkowników Realife na wszystkie produkty lub usługi oferowane przez Partnera

dla Realife 100 PLN miesięcznie ryczałtu startowego w ramach pakietu standard lub 250 PLN miesięcznie pakiet premium (dodatkowe formy promocji)

> realife.pl »


Cennik USŁUGI

STANDARD

PREMIUM

Informacje w profilu

Nazwa / adres / url

Rodzaj

Lista wydarzeń

Cena

Miejsce na mapie

Rabaty dla użytkowników RL

Możliwość rezerwacji on - line

1 zdjęcie

Do 7 zdjęć

Kilka słów o sobie (100 znaków)

Opinie użytkowników

Wykres ocen użytkowników

Trasa dojazdu

Miejsce dodane do „ulubionych” przez grupy

Obecność na liście partnerów (podstrona partnerów)

Obecność na liście wydarzeń (podstrona wydarzeń)

Komunikat o nowym partnerze na tablicy

Komunikat o nowym wydarzeniu na tablicy

Na górze listy partnerów (podstrona partnerów)

Na górze listy wydarzeń (podstrona wydarzeń)

Powtarzające się komunikaty o partnerze na tablicy

Powtarzające się komunikaty o wydarzeniu na tablicy

Możliwość dodania do „ulubionych” przez użytkownika

Grupa może zaznaczyć jako „ulubione” wydarzenie

Czating masowy do użytkowników

Czating masowy do grup

Czating indywidualny do grup

Udział w rankingach na stronie

√ > realife.pl »


Skontakuj się Na wszelkie wątpliwości oraz pytania z przyjemnością odpowie Państwu:

Magdalena Michałek market developer tel. (+48) 690 999 889 e-mail: m.michałek@realife.pl

Zapraszamy do współpracy! > realife.pl »

realife.pl oferta wspolpracy  

oferta współpracy dla partnerów realife.pl

realife.pl oferta wspolpracy  

oferta współpracy dla partnerów realife.pl

Advertisement