Page 1

Катерина Масюта

Казка про

важливе


Катерина Масюта

Казка про

важливе Присвячується тим, хто, шукаючи Європу, знайшов Украіну...


Була у Європі краіна маленька. Жила собі тихо, жила потихеньку: Політики крали, в каретах катались, А люди в краіні собі побирались.


Бояри носили штани від Гармані, Міщани ж шукали п’ятак у кармані, Щоб зошит купити маленькій дитині. Бояри ж робили портрети дивинні...


Король взагалі був сліпий й німуватий, Нічого не бачив, крім своєі хати: Маленька хатина там десь в Міжверхів’ і, Кораблик маленький, волів стоголів’я... А ще у царя був батон миловидний – Такий золотенький батончик солідний I мав він портрети, але не простенькі, А кілограмові, бо то ж золотенькі.


Та люди не стали терпіти свавілля, Взялися спинити оте божевілля: Зібрались Майданом та й стали чекати. "Зречися престолу!" – став люд той кричати.


Все більше і більше росла там напруга, Бо людям набридла над ними наруга. Та цар не послухав свого то народу Покликав вояків собі у нагоду.


Вояки ті стали по людях стріляти, Та люди не вщухли, пішли помирати. Поклали життя за свободу й майбутнє, Iх вчинок хоробрий навік незабутній!


Король зрозумів, що тут діла не буде I втік до сусідів, за спину Iуди. А люди щасливо зажили в краiні "Борися – побореш!" – затям же, дитино.


І I це ще зовсім не кінець...

Дизайн і верстка© Масюта Катерина Художник-ілюстратор© Балабон Олександр


Казка про важливе  

Казка про події Євромайдану для найменших.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you