Page 1


ОСОБИСТІСНИЙ ПРОФІЛЬ Трухімович Сергій Володимирович. Насправді їх двоє Трух і Мович. Дехто припускає, що це – роздвоєння особистості, але нам достеменно відомо, що йдеться про ефективну делегацію повноважень. Трухімович абсолютно обґрунтовано вважає себе видатною людиною, і йому абсолютно байдуже, чи хтось про це знає. Має уявних друзів. Вірить в рекламу і конструктивну безтурботність. Улюблений день – сьогодні. •Креативний самурай в CRESPO; •Автор практичного посібника “Реклама. Конспекти копірайтера”; •Запрошений викладач у Школі Журналістики Українського Католицького Університету.


ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОФІЛЬ Алєкс Конічіва. Стверджує, що письменник. Він же Олександр Сергійович Добридень – двічі Дитя Олімпіади. Перший раз, тому, що його мати поїхала в 1980 році на Олімпіаду в Москву. І в результаті теплих міжнародних стосунків з японською стороною народився Сашко. Другий раз, тому, що його мати називалась Олімпіада Аполінаріївна. Конічіва багато написав і дещо з того: •лежить досі в шухлядах; •вийшло друком (повість-квест “П'ятеро в ліфті, не рахуючи музи”, ЛА “Піраміда”); •регулярно з’являється на його блозі.


ПРОФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ


BRAIN FOR SALE


BRAIN FOR SALE


ТРЕНІНГИ: “Корови не винні” Мета: Формування основ сутнісного розуміння реклами, як важливої складової у процесах самореалізації та діяльності будь-якої організації (комерційної, громадської, політичної). Концепція: Основні принципи реклами – фундамент знань про рекламу. У цьому фундаменті є наріжні камені – певні поняття, що дають змогу зрозуміти сутність реклами як такої. Власне на них і ставиться акцент під час тренінгу. Аудиторія: Люди, які розуміють, що сьогодні мало бути унікальним — слід вміти себе цікаво представити. Перш за все тренінг для тих, хто тільки розпочинає знайомство з рекламою. Але також корисний і для тих, хто має початкову базу знань і прагне її систематизувати. Результат: 1. Методологічні знання про сутність реклами, що відповідають на питання «ЯК? І ЧОМУ?». Це дає змогу ефективніше оперувати фактами, котрі відповідають на питання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». 2. Засади системного, логічного і послідовного підходу до самореклами і реклами. 3. Розуміння місця і ролі реклами / самореклами у бізнесі та в професійному та особистому житті.


ТРЕНІНГИ: “Про золотого зайця” Мета: Обмін досвідом творення ідей у позитивній атмосфері піднесення та натхнення. Концепція: Вистава «Про золотого зайця» саме та зустріч, яка окриляє, яка створює позитивну творчу атмосферу всередині кожного учасника. Аудиторія: Тренінг зацікавить людей, котрі окрім академічної освіти шукають цікавих форм навчання; перебувають у пошуку свого власного унікального шляху самореалізації та формують свій «інформаційний кейс знань». Гарантовано прийде: 1. Настрій креативної бадьорості (готовність і бажання творити). 2. 10 простих практичних і дієвих порад для розвитку творчого мислення. 3. Впевненість, що Я - Креативна Особистість. Гарантовано підуть геть: 1. Деякі сумніви щодо своїх творчих здібностей 2. Творчі застій чи криза. 3. Депресняк.


ТРЕНІНГИ: “У ванній з Архімедом” Мета: Практичне ознайомлення із основними принципами творчого процесу і найпростішими креативними методиками. Концепція: Нам достеменно відомо, що творчий процес має послідовні фази. Яскравим прикладом перебігу творчого процесу є робота Архімеда. Саме він і допоможе нам осягнуту усі фази творчого процесу та познайомитися із найпростішими креативними методиками. Аудиторія: Тренінг зацікавить в першу чергу тих, хто тільки починає знайомитися з творчістю як такою, і хто хоче здобути певної впевненості в тому, що йому вдасться творити нове. Адже коли починаєш творити, виникають питання «Як?» і «Чому?». На них ви отримаєте ґрунтовну відповідь Результат: 1. Основні тези для розуміння / уявлення що таке: a) Креативне мислення; b) Фази творчого процесу; c) Найпростіші креативні методики. 2. Практичний досвід роботи над створенням нових ідей;


ТРЕНІНГИ: “Музи копірайтингу” Мета: Засвоєння практичних навичок, необхідних для успішного створення ефективного рекламного повідомлення. Концепція: Група працює над створенням рекламних повідомлень для конкретного власного проекту. Аудиторія: Тренінг зацікавить в першу чергу тих, хто тільки починає знайомитися з творчістю в рекламі як такою, і хто хоче здобути певної впевненості в тому, що йому вдасться створити якісне і ефективне рекламне повідомлення. Результати: 1. Основні тези для розуміння / уявлення: a) що таке реклама і рекламне повідомлення; b) як застосовувати креативні методики у створенні рекламних повідомлень. 2. Практичний досвід роботи в групі для створення рекламних повідомлень; 3. Отримання інструментів для подальшої самостійної практичної роботи.


ТРЕНІНГИ: “Ментальна карта” Мета: Навчитися створювати ментальну карту для особистого та бізнесового життя. Концепція: Ментальна карта є чудовим інструментом для візуалізації процесу мислення, що означає: ефективно осмислювати вхідну інформацію, аналізувати її та усвідомлено й творчо формулювати нову інформацію (ідеї, проекти, тощо). На тренінгу передбачено огляд практичних кейсів: 1. Персональні, створені для власних потреб Автора. 2. Корпоративні, розроблені під час реалізації тих чи інших проектів. («Медичний Центр Святої Параскеви», «Екран-ВК», ТМ «Клуб 4 Лапи», освітні проекти, інші). Аудиторія: Тренінг цікавий для тих, хто хоче більш ефективніше використовувати власний мозок. Регулярне застосування ментальної карти дає результат: 1. Ситуативний ─ швидше та якісніше виконання актуальних завдань. 2. Пролонгований ─ формується звичка мислити стратегічно, всеохопно, перспективно.


ПРАКТИЧНИЙ БІЗНЕС-КЕЙС: “Повноцінна інтернет-присутність” Мета: Представлення успішного досвіду забезпечення інтернет-присутності. Тема: Розробка, підготовка, та початкові етапи впровадження проекту «Повноцінна присутність Торгової Марки чи Бренду в мережі Інтернет на засадах аутсорсингу» Практична цінність: 1. Тематика розкривається на прикладі реального досвіду ТМ "Клуб 4 Лапи“ (реалізується спільно з “Перфектні рішення” з квітня 2013 року (з моменту декларації потреб від ТМ “Клуб 4 Лапи”). 2. Представляється аналітичний огляд реалізації проекту. Результати: Визначаються в залежності від потреб аудиторії. 1. Якщо присутній топ-менджмент, то акцент ставиться на стратегічні, концептуальні питання (як правильно поставити головні завдання та контролювати їх виконання). 2. Для середньої ланки менеджменту (чи для виконавців), або окремих підприємців представляються практичні інструменти для виконання щоденних завдань.


Нові майбутні проекти Ми ще довго можемо розповідати про те, що ми зробили. Однак значно цікавішою буде розмова на тему “А що ми зробимо ще?” І зокрема для вас. Ми пишаємося нашими минулими досягненнями, але живемо майбутніми цілями. Саме такий підхід до життя і праці дає змогу чітко орієнтуватися на ваші завдання й уникати шаблонних рішень. Те, що ми створимо для вас буде унікальним, відрізнятиметься від того, що ми робили раніше. Дякуємо за увагу З повагою, Сергій Трухімович


Truehimofeach  

Якби я розповідав про Трухімовича, то зробив ти це так...

Truehimofeach  

Якби я розповідав про Трухімовича, то зробив ти це так...

Advertisement