Page 1

2013 – Рік фізичного здоров'я та екології

Вебліографічний список для батьків та організаторів дитячого читання

«Рум'яні щічки» З самого моменту своєї появи на Землі людина виявляє особливу увагу до пізнання самого себе. Однак, незважаючи на багато тисячоліть наполегливих зусиль, вона до цього часу не може дати остаточної відповіді на багато питань свого буття. В першу чергу це стосується однієї з основ життя і життєдіяльності людини здоров'я. Найважливішими параметрами здоров'я та індикаторами соціального благополуччя суспільства є показники фізичного розвитку людини, починаючи від дня її народження. Особливими формуючими факторами для фізичного розвитку дитини вважаються режим дня, екологія та організація фізичного виховання. Пропонуємо батькам і педагогам, від яких певною мірою залежить фізичний розвиток дитини, ознайомитися з корисними ресурсами Інтернету. Дорогі батьки, сподіваємось зацікавити вас і популярною книгою, яку ви можете взяти в бібліотеці та, сторінку за сторінкою, прочитати разом із дитиною.

Прокофьева, Софья Леонидовна. Румяные щеки / С. Л. Прокофьева, Г. В. Сапгир ; худож. Н. Александрова [та ін.] - 2-е изд., с изм. и доп. - М. : Физкультура и спорт, 1988. - 191 с. : ілюстр. Книга «Румяные щеки» з тих, до яких рано чи пізно повертаєшся. Її мета - розбудити в дитині інтерес до фізкультури та спортивних ігор. Веселі вірші, забавні казки, оповідання, загадки та лічилки надають книзі ігрову, захоплюючу форму. Разом з тим вона має серйозне методичне значення. З порад лікаря Градусника ви дізнаєтеся про те, як правильно побудувати день дитини, як поступово загартувати її та долучити до спорту з молодшого віку.

1


Здоров'я і фізичний розвиток дитини на сайті sprosimam.org.ua. Приєднуйтесь, задавайте питання та відповідайте на питання інших мам-учасниць, поділіться своїм досвідом з тими, кому він зараз потрібен.

Поради лікаря Градусника 2

Поради лікаря Градусника


Багато корисної інформації про здоров`я та фізичний розвиток дитини ви знайдете на сайті Житомирської обласної бібліотеки для дітей на сторінці Вибрані інтернет-ресурси для дорослих.

Поради лікаря Градусника

Поради лікаря Градусника

3


Мы живем в мире, где все быстро меняется, где наши искренние старания найти общий язык с детьми порой оказываются тщетными. Как воспитать наших детей гармонично развитыми личностями? Ответ найдите на Азбука воспитания http://azbyka.ru/deti/.

Поради лікаря Градусника

Поради лікаря Градусника

Все про здоров`я дитини - на сайті для педагогів і вихователів http://osvita.ua/ та на сторінках Дошкольники.org http://doshkolniki.org/.

Поради лікаря Градусника

4


Здоровье детей на http://www.uaua.info/ сайте для хороших родителей .

Поради лікаря Градусника

5


6


Серед безлічі дитячих облич ви не знайдете двох однакових. Розвиток кожної дитини також відбувається по-своєму. Сприймайте дитину такою, яка вона є, і радійте цьому – тоді вона виросте достойною людиною.

http://mamunya.net/

Поради лікаря Градусника

Экологический подход и подход развития в обучении детей со множественными нарушениями на http://www.znaem-mozhem.ru/. Портал Знаем-Можем - это территория общения. Открывайте дискуссии и участвуйте в них, делитесь проблемами, обменивайтесь опытом и впечатлениями, встречайте новых друзей. Высказывайте свое мнение – оно поможет изменить мир к лучшему.

Поради лікаря Градусника7


Планета детства http://planetadetstva.net/ - интернет-журнал для родителей и педагогов о развитии и здоровье детей разного возраста, для детей - на страничках журнала развивающие занятия и игры.

Поради лікаря Градусника

Ідея та художнє оформлення: Михальчук Людмила, начальник відділу інноваційних бібліотечних технологій Житомирська обласна бібліотека для дітей 2013

Ресурс українською та російською мовами.

8

Profile for Людмила Михальчук

Red cheeks  

Red cheeks  

Profile for 95577
Advertisement