Page 1

21

липня

2011

¹29 (745)

Благодійна вистава у Кузнецовську зібрала 35 тисяч гривень

У НОМЕРІ:

► ПТУ — перший крок до працевлаштування на РАЕС

ОСВІТА стор.2

► Афганці оновлюють пам'ятник

РЕМОНТ стор.2

► Завбачливо харчуємося на відпочинку

ЗДОРОВ’Я стор.2

► Сувенірні та іменні номерні знаки

АВТО стор.8

► “Ні” зарплаті в конвертах

АКЦІЯ стор.9


Після завершення вистави показали відеоролик про онкохворих дітей

Рівненські журналісти 14 липня у Кузнецовську презентували благодійну виставу “Пошилися в дурні”. Онкохворих дітей, на лікування яких збирають кошти, було показано у відеоролику після завершення вистави. За підтримки РАЕС у місті зібрали 35 тисяч гривень.

Головні ролі у комедії за п'єсою Марка Кропивницького “Пошилися в дурні” грали рівненські журналісти. Вистава відбулася в рамках благодійної акції зі збору коштів на лікування онкохворих дітей Рівненської обласної дитячої лікарні. Вже протягом року на Рівненщині триває ця акція під патронатом голови облдержадміністрації Василя Берташа. — Рівненські медійники з радістю відгукнулися на пропозицію на один день змінити професію журналіста на професію актора, — розповіла працівник прес-служби облдержадміністрації Ірина ТЕРЕХОВА. Оскільки бажаючих безпосередньо взяти участь було багато, вирішили створити два склади акторів-аматорів. Режисерами-постановниками стали Володимир Петрів та Олександр Олексюк. У Рівному вистава двічі збирала аншлаг. Акторська майстерність журналістів зібрала 70 тисяч благодійних гривень. Стартова ж ціна квитків у Кузнецовську становила 50 гривень. Вхід на виставу у місті був вільний, всі квитки викупив профспілковий комітет ВП РАЕС. Також кузнецовці долучалися до акції, кидаючи гроші у скриньку для благодійних внесків. — Тісна співпраця обласної ради з керівництвом Рівненської АЕС, — зауважила Ірина Терехова, — надала чергову можливість зібрати додаткові кошти для онкохворих дітей, а також ще одну нагоду журналістам зіграти на сцені. Після закінчення вистави, яку глядачі нагородили три-

валими і бурхливими оплесками, ніяк не відпускаючи зі сцени героїв дійства, присутнім показали відеоролик про онкохворих дітей — пацієнтами онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Працівник прес-служби облдержадміністрації Ірина Терехова подякувала усім небайдужим та подарувала високопосадовцям області, РАЕС та міста листівки, виготовлені онкохворими дітьми. Благодійна вистава в Кузнецовську зібрала більше 35 тисяч гривень. З них 30 тис. грн. перераховано РАЕС і більше 5 тис. грн. — добровільні благодійні внески в скриньку, що розмістили в холі Палацу культури. До слова, після подібної ініціативи у Рівному сума в скриньці була більшою трьох тисяч гривень. Зібрані кошти передадуть на лікування пацієнтів онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Зараз там перебувають 19 дітей від 2 до 15 років. Натомість кількість малюків із нововиявленими онкопатологіями зростає, констатують медики. Цьогоріч зафіксовано вже 15 випадків. Загалом спільними зусиллями посадовців, освітян, медиків, силовиків, журналістів у ході акції вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень. Лариса ЯРОШИК.


2 НОВИНИ

Закінчать ремонт — продовжать розмітку

Місцеві комунальники нині проводять лише розмітки пішохідних переходів. Розмітку доріг продовжать після ямкового ремонту вулиць міста.

На матеріали та виконання робіт для розмітки доріг у загальному виділено 97,4 тисячі гривень. — Наразі виконується тільки розмітка пішохідних переходів, — зауважила начальник відділу комунальної власності виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Ірина САВЧЕНКО. — Після закінчення ямкового ремонту доріг проводитиметься подальша розмітка доріг. — Чекаємо надходження з області 96,6 тис. грн. на ремонт двох вулиць в місті, — сказала Ірина Савченко. Лариса ЯРОШИК.

Потяг Львів-СарниРафалівка відмінили до осені

Львівська залізниця скасувала потяг Львів-Сарни-Рафалівка. У Рівненській дирекції залізничних перевезень таке рішення називають тимчасовим ти мотивують це незначною кількістю пасажирів, яка користується цим потягом у літній період. — Потяг скасували тимчасово, на літній період, оскільки немає студентів, — пояснює заступник начальника Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, Микола ГОЛІК. — А перевозити 10-15 чоловік збитково. Загалом рішення про скасування потяга Львів-Сарни-Рафалівка приймається уже третій рік поспіль. Як альтернатива інші види транспорту. Микола Голік пообіцяв, що курсування зазанченого потяга відновлять уже восени. Тетяна ВУЙЛОВА.

В Кузнецовськ

21 липня 2011 року ОСВІТА

ПТУ — перший крок до працевлаштування на РАЕС

Училище цьогоріч планує набрати 120 учнів

Учні з освітою 9-11 класів, можуть вступити до професійно-технічного училища міста Кузнецовськ на основі співбесіди. Випускники училища мають перспективу працевлаштуватися на РАЕС, або продовжити навчання для здобуття вищої освіти.

Професійно-технічне училище ВП “Рівненська АЕС” до 17 серпня включно проводитиме набір учнів на 2011-2012 навчальний рік. Кузнецовське ПТУ навчає не лише випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а й здійснює перекваліфікацію робітників Рівненської атомної електростанції. — Цього року плануємо набрати чотири групи, а це, орієнтовно, 120 чоловік, — поділився планами директор ПТУ ВП “РАЕС” Василь ПОДИК. В училище приймаються юнаки і дівчата віком від 15 років і старші з освітою 9-11 класів. Дев’ятикласників в училищі навчатимуть за спеціальностями: електрогазозварювальник, контролер зварювальних робіт, слюсар з ремонту реакторнотурбінного устаткування, слюсар з контрольно-вимірюваль-

РЕМОНТ

Для дев’ятикласників у кузнецовському ПТУ пропонують чотири спеціальності, а для одинадцятикласників — одну них приладів і автоматики. Одинадцятикласників училище готуватиме за спеціальністю електрогазозварник. — Зараховуватимуться діти за результатами вступних співбесід з профілюючих предметів: фізика, математика, що відбудуться 18-19 серпня, — запевнив Василь Подик.

Учні ПТУ забезпечуватимуться одноразовим харчуванням. Стипендію за підсумками навчання І семестру підлітки отримуватимуть при умові здачі екзаменів не нижче семи балів з кожного предмета. — Частина випускників, — переконують в училищі, — за рекомендаціями адміністрації за-

кладу з часом працевлаштується на РАЕС, частина продовжить навчання для здобуття вищої освіти або ще однієї професії. Згідно правил прийому, до навчального закладу поза конкурсом зараховуються дітисироти, діти, що залишилися без батьківського піклування, інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи. Першочергово зараховуються на інших рівних умовах особи, яким за Законом України “Про статус ветеранів війни…” надано таке право, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти-напівсироти, діти з багатодітних сімей, діти працівників РАЕС. — Обираючи майбутню професію, — переконаний директор ПТУ Василь Подик, — молодь повинна усвідомлювати важливість свого вибору в майбутньому. А фахівці училища, в свою чергу, зуміють підготувати учнів до повноцінного професійного виконання трудових обов’язків.

Афганці оновлюють пам'ятник


рекомендували суддю з Житомирської області

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 12 липня цього року, 12 суддів отримали рекомендації щодо переведення до іншого суду в межах п'ятирічного строку. Серед них на посаду судді Кузнецовського міського суду рекомендували суддю з Житомирської області.

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення рекомендувати на посаду судді безстроково: Саврія Віктора Анатолійовича — суддею Рівненського апеляційного господарського суду. Ще 12 суддів отримали рекомендації щодо переведення до іншого суду в межах п'ятирічного строку. Серед них — суддя Овруцького районного суду Житомирської області Смиковська Людмила Олександрівна — на посаду судді Кузнецовського міського суду Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. www.rivnepost.rv.ua

Другий блок зупинили для капремонту

На другому енергоблоці цього тижня розпочався планово-попереджувальний ремонт. Він вважається капітальним і розрахований на 73 доби.

Як повідомили у відділі роботи з громадськістю Рівненської АЕС, наразі виконуються операції за Програмою зупинення другого енергоблоку: триває виведення в ремонт реакторної установки, проводяться роботи на відкритому розподільчому пристрої 330 кВ. Під час ремонту планується виконати такі роботи: капітальний ремонт реакторної установки, капітальний ремонт компенсатора об’єму, капітальний та середній ремонти турбін, середні ремонти генераторів, поточні та капітальні ремонти парогенераторів. Крім того, запланований ряд надрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки.

Шість років чекали допомоги від влади Протягом шести років ветерани Афганістану Кузнецовська зверталися до міської влади з проханням виділити кошти на реконструкцію пам'ятника воїнам-афганцям. Цього року, заручившись допомогою спонсорів, афганці власноруч почали реконструювати Меморіал. Питання про допомогу міської влади вирішуватимуть на сесії найближчим часом.

Цього року архітектурній споруді виповнюється 24 роки. За весь цей час вона не ремонтувалася. Меморіал мав непривабливий вигляд і потребував термінової реконструкції. Над його відновленням нині працюють колишні афганці. — Соромно перед людьми і пам’яттю загиблих, — прокоментував ситацію колишній во-

ЗДОРОВ’Я

їн-інтернаціоналіст Володимир РОЖКО. — Тому взяв відпустку і вирішив особисто зайнятися ремонтом. Свого часу на розгляд депутатів і ветеранів було подано шість проектів місцевих авторів. Зупинилися на варіанті місцевого художника Павла Шами. І зараз афганці не цураються його порад щодо вирішення тих чи ін-

ших питань ремонту. — Усі роботи проводимо власними силами, — розповів очільник Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро ШИРКО. — Допомагають товариші. Активно відгукуються на допомогу спонсори. Члени організації, яка нині нараховує 152 учасники локальних конфліктів, теж здають гроші. Сьогодні на заклик афганців про фінансову чи матеріальну допомогу в реконструкції Меморіалу відгукнулися підприємці Анатолій Кухарьов, В’ячеслав Дудчак, Сергій Маєвський, Олек-

Завбачливо харчуємося на відпочинку

Влітку прогресують кишкові інфекції

Ріст захворюваності кишковими інфекціями стрімко зростає влітку. Яким чином уберегти себе від інфекційних захворювань під час харчування на відпочинку, цікавилася “Експрес-Діалог”.

Під впливом сонячних променів знижується реактивність організму людини та з'являються сприятливі умови для зберігання і розмноження збудників інфекцій у зовнішньому середовищі. — З метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь насамперед рекомендується не вживати продуктів і напоїв при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності та з простроченими термінами споживання, — застерігає завідуюча епідеміологічним відділом Кузнецовської СЕС Наталія ПАНЧЕНКО. — Не варто брати у дорогу продукти, що швидко

псуються. Зокрема молочні, ковбасні, кулінарні, кондитерські вироби або інші продукти, які потребують охолодженого зберігання. Не лінуватися ретельно дотримуватися правил особистої гігієни, насамперед, миття рук. Щоб відпочинок чи літо в цілому не залишили по собі неприємних спогадів та проблем зі здоров’ям, варто дотримуватися порад працівників санітарно-епідеміологічної станції:

Сухий пайок їмо відразу

Коли їдете відпочивати, візьміть із собою стільки продуктів, скільки вистачить з'їсти за один

раз. Не треба готувати продукти із запасом: приготовлені страви бажано вживати відразу. Але варто пам'ятати, що їх можна зберігати без холоду не більше двох годин. Часто під час відпочинку туристи їдять у непристосованих умовах: на пляжі чи у лісі. Створіть такі умови, щоб ваші продукти харчування не мали контакту з грунтом чи піском.

Запасаємося водою

Обов'язково візьміть із собою запас питної води, не варто використовувати воду з незнайомих джерел для миття посуду чи приготування їжі. Під час туристичних мандрівок чи екстремального туризму не завжди є можливість запастися потрібною кількістю води. В такому разі воду треба профільтрувати або проварити.

сандр Журба, Олег Ординат, ВП “Рівненська АЕС”, фірми “Скорпіо”, “Імбекс”, Полицька виправна колонія та інші. — У міськвиконкомі розглянули звернення афганців щодо виділення коштів на ремонт Меморіалу воїнів-афганців, — підтвердила начальник відділу комунальної власності Ірина САВЧЕНКО. — На найближчій сесії міської ради дане питання винесуть на голосування. У кошторисі вказана сума в 20 тисяч гривень. Ініціатори ремонтних робіт планують урочисто відкрити реконструйований пам’ятник другого серпня.

Обробляємо фрукти

Асортимент овочів та фруктів влітку великий, але намагайтеся втриматися від спокуси купувати продукти харчування на стихійних ринках, або з рук у приватних осіб. Перед споживанням фрукти та ягоди необхідно добре промити питною водою, а при споживанні дітьми — обдати окропом. Ні в якому разі не можна вживати незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини. — У разі виявлення перших ознак кишкового захворювання, підвищенні температури, нудоті, блюванні, проносу, необхідно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи, — рекомендує Наталія Панченко. — Під час відпочинку групою хворого бажано тимчасово ізолювати від решти колективу. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Підготувала Лариса ЯРОШИК.


8

21 липня 2011 року

АВТО

С у в е н ір н і т а ім е н н і н о ме р н і з н а ки

Як зробити своє авто оригінальним

Номери з однаковими цифрами є не лише ознакою престижу, а й коштують чималі гроші. Натомість, якщо є бажання зекономити та бути оригінальними, можна виготовити іменний або сувенірний номерний знак. Газета “ЕкспресДіалог” поцікавилася процедурою та вартістю виготовлення таких знаків.

— Сувенірні номерні знаки здебільшого виготовляють у подарунок. Вони не мають відповідних документів, їх можна використовувати лише у вигляді прикраси. До прикладу, поставити за лобове скло, як це роблять водії на фурах, — пояснила підприємець Ольга НІКЕЛЬ, фірма якої займається виготовленням різних видів номерних знаків. — Сувенірний знак ми виготовляємо за півдоби і він коштує 150 гривень. Також сувенірні номерні знаки користуються попитом серед молодих мам. Знак із імя'м дитини є гарною прикрасою для дитячої коляски. Разом з тим жоден автолюбитель не відмовиться від такого ексклюзивного подарунка.

Іменні номери від трьох літер

— Ціна іменного номера залежить від кількості літер, — продовжує Ольга Нікель, — Починаючи від троьх літер вартість такого знаку коштує 2200 гривень, в цю сумму входить оформлення дозволу департаменту ДАІ України. Отримання дозволу і оформлення відповідних документів займає довший період часу — приблизно два-три тижні. Але цей знак власник може повноправно встановити на своє авто. Йому видадуть новий технічний паспорт, у якому буде зазначений основний номер, та додатково призначений — іменний. — З іменним знаком заборонений виїзд

фахівець. Серед іменних знків можуть бути лише літери кирилицею або латиницею. Чи літери разом із цифрами. Цифрові знаки видає лише ДАІ. — Серед іменних знаків є слова з назвами фірм, кафе, іменем власника, абривіатурою прізвища, імені та по батькові власника авто. — Найбільш оригінальними, на мій погляд, є номерні знаки з надписами “Бубочка”, “Махно”, “Игрок”, “EXCLUSIV” — розповів начальник Рівненського обласного відділу ДАІ УМВС України Ярослав КОВАЛЬЧУК газеті “Рівне вечірнє”. — Є “Тоха”, “VIKTOR”, “BOSS’, “GREY”, “Процик”, “BRUNSKY”. Серед номерних знаків абревіатур та назв фірм: “Скольмо” — розважальний комплекс, “РДБК” — Рівненський домобудівний комбінат, “PDV” — абревіатура прізвища, імені та по батькові власника авто. Ще є автомобіль з номерами, на яких зображені цифри “ІІІ”, а поруч — олімпійські кільця. Серед незрозумілих номерів — “ІІІ 0001”, “А777А”. Три роки тому співаку Віталію Козловському фани презентували номерний знак "ШЕКСПИР" на його авто. Саме ця пісня була першою сходинкою у творчості Віталія Козловського і стала для нього талісманом. Також уже декілька років ведучий програми “Караоке на майдані” Ігор Кондратюк їздить на авто з іменним номерним знаком — “КАРАОКЕ”. У Дніпропетровську був випадок, коли під час зйомок програми, відомий ведучий відмовився фотографуватися з фанатами. Тоді вони почали робити фото поруч із його автомобілем. Працівники ДАІ переконують, що для них іменні номерні знаки не мають переваг перед іншими авто, а ось деякі власники таких знаків навіть скаржаться на надмірну увагу правоохоронців.

Три роки тому Віталію Козловському прихильники подарували іменний знак із написом “ШЕКСПИР” .

загубили, до нас звертаються за дублікатом, — продовжує Ольга Нікель. У МРЕВ ДАІ в такому випадку пропонують зробити новий техпаспорт, а його перерєстрація коштує понад тисячу гривень. Тому власники авто обирають дешевший метод. Виготовляють дублікат, який коштує у три рази дешевше. Доставка знаків у таких фірмах здійснюється безкоштовно. За проїзд без номерного знаку передбачено накладання штрафу від 170 до 255 гривень.

VIP-номери від десяти тисяч гривень

Раніше усі номерні знаки мали однакову вартість, а от чотири роки тому Кабінет Міністрів своєю постановою встановив “прес-

ні номерні знаки, що складаються з чотирьох підряд “сімок” та “п’ятірок”. Вони коштують 20 тисяч гривень. — пояснив начальник Рівненського обласного відділу ДАІ УМВС України Ярослав КОВАЛЬЧУК газеті “Рівне вечірнє”, — стільки ж коштуватимуть знаки з комбінаціями цифр від 0001 до 0005 та від 0007 до 0009. Наполовину дешевше коштуватимуть номерні знаки з чотирма “одиницями”, “двійками”, “трійками”, “четвірками”, “вісімками” та “дев’ятками”. Найдешевші з цього переліку, які не користуються особливим попитом серед заможних автовласників через забобонне ставлення до цифр, — з чотирма “шістками” та комбінацією цифр 0006. Вони коштують 7,5 тисячі гривень. Загалом зробити свій автомобіль ори-


за кордон. Щоб виїхати за територію України, власники повинні змінити свої іменні номерні знаки на звичайні, — пояснює

СПОРТ

Загублені знаки – дублюють

— Коли авто потрапляє в аварію і знак не має належного вигляду, або його просто

тижні” ціни на номери з комбінацією чотирьох однакових цифр — До найдорожчих відносяться держав-

гінальним можна витративши від 150 гривень до 20 тисяч. Тетяна КОВАЛЬЧУК.

Оновлений “Моноліт” замкнув трійку лідерів

На проміжному фініші чемпіонату Володимиреччини Завершилось перше коло чемпіонату району з футболу серед вищоліговців. На даному етапі лідирує команда Володимирця, завдяки появі у ній потужного гравця. Друге місце рейтингу посіла “Горинь” з Цепцевич, яка не так забиває, як не пропускає голи. А замкнули трійку лідерів минулорічні переможці — кузнецовці. Ще перед початком сезону районне футбольне товариство струснула трансферна “супербомба” — один з кращих, а можливо й найкращий із гравців Володимиреччини Віталій Брикса переходить із ФК “Озеро” в МФК “Володимирець”! Така новина означала, що його майбутній клуб автоматично набував статусу претендента №1 на районну футбольну “корону”, а колектив, у якому він виріс, перетворювався у такого ж претендента, але вже на виліт до другої ліги. Проміжний фініш змагань лише підтвердив очевидність такого прогнозу озеряни є абсолютним аутсайдером.

“Моноліт” омолодився, але втримався серед лідерів

Друге місце “гориничів” з Цепцевич теж не є якоюсь сенсацією, оскільки футбол у цьому найбільшому в районі селі має давні і славні традиції — чого значать одні прізвища Володимира Новака, Павла Грибка та інших. Раніше “команда Ярут”, як її називають на Володимиреччині, особливою стабільністю не вирізнялася, але зараз додала в надійності і мобільності — не так багато забиває, та найменше пропустила. Минулорічний чемпіон і володар райКубка — кузнецовський “Моноліт” нині перебуває в стадії перебудови та омолодження, тому його третя позиція теж свого роду досягнення на фоні тих пертурбацій, що зачепили колектив. Змінився тренер, замість ветеранів прийшли молодші гравці, є проблеми з воротарями — словом, працювати енергоремонтникам є над чим…

До вашої уваги турнірна таблиця перегонів на екваторі змагань:

Любахівський “Сокіл” з приходом екс — наставника монолітівців Степана Бережного заграв значно потужніше, але надто мала у соколят лава запасних, тому перспективи повторити успіх 2009 року дещо туманні…

Якось невиразно виглядали у першому колі минулорічні срібні призери — поличани, гра яких теж надто залежна від форми лідера Євгена Приходька. Поки що вони знаходяться посередині турнірного рейтингу, маючи всього порівну: виграшів, нічиїх та поразок і навіть забитих та пропущених м’ячів. Футболісти Сопачева , які обіцяють після антракту в чемпіонаті на своєму новому стадіоні потріпати нерви не одному фавориту. Здали свої позиції стиряни із Заболоття, у яких в активі “бронза” 2010 року. Непередбачувані Кідри за крок до небезпечної зони. Чого від них чекати, не знають, мабуть, і вони самі, бо 5 : 5 з МФК та 5 : 4 з “Монолітом”(причому “Юність” по ходу поєдинку програвала аж 0 : 4…)свідчать про те, що це — команда настрою.

5. “Полісся”(Полиці)

Полиці — посередині рейтингу

Абсолютний аутсайдер — ФК “Озеро”

Ну і абсолютний аутсайдер з нулем набраних очок — озеряни, які без свого лідера Брикси виглядають майже безликою командою без будь-яких перспектив на майбутнє і без підсилення їх чекає болото другої ліги. Команді ФК “Озеро” за неявку на гру у 7-му турі до команди “Полісся” Полиці зараховано поразку 0 : 3 і знято одне очко. А загалом, перше коло пройшло без особливих ексцесів (лише один невиїзд) і більш – менш організовано. P.S. Друге коло турніру стартує 7 – го серпня. А в перерві між колами вже традиційно обидві ліги Володимиреччини міряються силами у розіграші Кубка району.

КОМАНДА

і

в

н

п

9

5

3

1

1. МФК “Володимирець”

9

3. “Моноліт”(Кузнецовськ)

9

2. “Горинь” (Цепцевичі) 4. “Сокіл” (Любахи)

9 9

6. “Стир” (Сопачів)

9

7. “Стир” (Заболоття)

9

8. “Юність” (Кідри)

9

9. “Стир” (Телковичі)

9

10. ФК “Озеро”

9

6 5 3 3 3 2 2 1 0

2 2 4 3 2 5 3 5 1

Етап 1/8 фіналу приніс наступні результати (на усіх стадіях, крім заключної, проводяться по два матчі): КОМАНДА

СУПЕРНИК

“Промінь” (Каноничі)

11:2, 1:1

“Моноліт” (Кузнецовськ)

“Буревісник” (Біле)

6:0, 3:3

“Олімп” (Жовкині)

4:0, 5:2

ФК “Новаки”

2:0, 2:2

“Юність” (Кідри)

ФК “Балаховичі”

6:0, 2:6 1:7, -:+

“Сокіл” (Любахи)

“Полісся” (Зелене)

МФК “Володимирець”

3:4, 2:4

“Зірка” (В.Жолудськ)

9:2, 3:2.

“Стир” (Заболоття) ФК “Озеро”

“Стир” (Сопачів)

о

м

18

2

28–17

20

2

20–12

17

3

13–13

2 4 2 4 3 8

16–9

18–13 20–16 12–10 21–25 13–23 4–25

13 12 11 11 9 8 0

1 3 4 5 6 7 8 9

10

РАХУНКИ

“Горинь” (Цепцевичі) “Полісся” (Полиці)

м’ячі

1

Тож у чвертьфіналах 24 і 31 липня зустрічаються: КОМАНДА СУПЕРНИК “Горинь” “Полісся” (Полиці) “Моноліт” “Юність”

“Стир” (Заболоття) “Полісся” (Зелене)

МФК “Воло- “Стир” димирець” (Сопачів)

Юрій КОВАЛЕЦЬ


9

21 липня 2011 року ПОСЛУГИ

Болгарія, Греція, Туреччина, Хорватія, Чорногорія та багато інших країн, а також відпочинок на Чорному та Азовському морях. Адреса: Будівельників, 2 офіс 148 ТА «Твій світ». Т.: (03636) 2-62-32, (096) 778-80-46 Музичний супровід урочистих подій (весілля, день народження). Т.:(096) 877-29-41 Відпочинок на Азовському морі (Арабатська стрілка). Проїзд і проживання 1000 грн. Т.:(096) 269-90-28

НЕРУХОМІСТЬ

ïðîдàм: 1-кімнатну квартиру, 4/5, Будівельників 18. Т.:(099) 728-11-98, (098) 430-01-44 Будинок у центрі м. Ковель, можливо під офіс. Т.:(095) 864-03-59, (095) 660-81-02 Будинок у с. Довговоля вул. Грушевського, 146. Т.:(063) 790-04-12, (03342) 2-78-19 Земельну ділянку під забудову, 0.135 га, Ст. Рафалівка, в р-ні АТЦ, є держакт. Т.:3-64-43; (098) 783-37-90; 113-49-44 çдàм: •1-кімнатну квартиру в Києві, р-н Дарниці, частково мебльовану. Т.:(097) 163-30-37 •1-кімнатну квартиру подобово. Т.:(098) 631-11-21 •1-кімн. квартиру подобово з усіма зручностями. Документи на проживання. Т.:(096) 400-46-25

Б УД М А Т Е Р І А Л И

Л А М І Н У В А Н Н Я :

3 - 8 8 - 8 8

ïðîдàм: Фундаментні блоки, 30, 40; бордюри дорожні 10*30*20; кільця колодязні (д. – 1м). Т.:2-17-80; 2-19-25; (067) 106-06-13, з 8.00 до 17.00 Арматуру, кутник, листи, смуги

МЕБЛІ

ïðîдàм: Кухню, шафу, крісло, диван, телевізор, книжкову полицю, тумбу під телевізор. Т.:(096) 283-68-02, (097) 281-47-79 Двері б/в, 2 шт., підставку під телевізор. Т.:(067) 958-03-91 Стінку «Байкал» та м’яку частину з розкладними кріслами. В хорошому стані. Ціна договірна. Т.:(096) 738-42-97

РІЗНЕ

ïðîдàм: Комп’ютер Pentium Dual Core (2 ядра) E 2140/PDR2-1Gb, HDD250Gb/DVD-RW, нова материнка, монітор ЖК 19 дм LG, 2400 грн. Т.:3-79-35, (096) 409-37-16, (095) 427-53-76 Холодильник «Норд», висота 1,8 м, б/в. Т.:3-47-71, (097) 189-77-25 Пральну машинку “Ардо”, б/в, Італія, 750 грн. Т.: 2-25-98 Електроплиту 4-камфорну, коричневу, 50 см шириною, 2 дека, решітка, глибокий піддон. Недорого. Т.:(097) 265-06-48 Дитячу гойдалку (можливе кріплення до підлоги), дитячий велосипед (маленький), все б/в, в дуже хорошому стані. Т.:3-50-75, (097) 459-26-71 Гарну весільну сукню. 46-48р. Т.:3-50-75, (097) 459-26-71 Офісний папір формату А4. Т.:2-17-80; 2-19-25

Р О Б О ТА

•Робота для страхових брокерів. Додатковий дохід з постійною чи частковою зайнятістю. Вища освіта та досвід роботи у сфері страхування не потрібні. Вимоги: самоорганізованість, відповідальність, бажання працювати. Навчання безкоштовне. Т.: (067) 22-33-992, Андрій Романович.


Служба зайнятості пропонує

металеві, провід, катанку. Т.:2-17-80; 2-19-25; (067) 382-52-39

А ВТО

Підприємства України запрошують на роботу (офіційно з наданням житла) — ТОВ “Хорс-групп” (м.Донецьк) Монтажників з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, бетонярів, арматурників, електрозварників ручного зварювання, бригадирів з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, виконробів, майстрів будівельних та монтажних робіт (місце проведення робіт: м.Донецьк та Донецька обл.) — ТОВ “Експосервіс” (м.Київ) Охоронників (вахтовий метод організації праці) — ДП “Прип’ятське монтажне управління” ВАТ “Південтеплоенергомонтаж” (Київська обл. м.Буча) Монтажників з монтажу сталевих та залізобе-

тонних конструкцій, монтажників технологічних трубопроводів та обладнання, електрозварників ручного зварювання (вахтовий метод організації праці) — ТОВ “Будівельна компанія КОНСОЛЬ-БУД ЛТД” (м.Сімферополь) Малярів, штукатурів, дорожніх робітників, підсобних робітників (місце проведення робіт: територія Криму) За детальною інформацією звертатися до Кузнецовського міського центру зайнятості за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, буд.23, тел. 3-75-96, каб.202.

“Ні” зарплаті в конвертах

Навчатимуть охороні праці

— Розуміючи, що лише фіскальними методами побороти це негативне явище неможливо, ми розпочинаємо широкомасштабну соціальну акцію, спрямовану на виведення заробітної плати із “тіні”, — коментує ініціатор акції, голова ДПА в Рівненській області Віктор БАШУК. Під час місячника населення інформуватимуть про переваги отримання легальних доходів та сприятимуть створенню в суспільстві атмосфери негативного ставлення до роботодавців, які виплачують заробітну плату нелегально. — Започаткована податківцями соціальна акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем тіньової зайнятості та наслідків, до яких вона може призвести, — підсумувала завідуюча сектором масово-роз’яснювальної роботи Кузнецовської ОДПІ Наталія ПОЛІЩУК. З проведенням місячника боротьби з нелегальними виплатами заробітних плат податківці постараються достукатися до сумління та свідомості кожного працюючого заради ліквідації тіньової економіки в державі. Лариса ЯРОШИК.

Метою семінару є підвищення знань роботодавців з питань організації охорони праці. Організатором семінару є управління праці та соціального захисту населення Кузнецовського міськвиконкому. — Навчання будуть проводити кваліфіковані спеціалісти Держгірпромнагляду та управління праці Кузнецовського міськвиконкому, — запевняє начальник управління праці та соціального захисту населення Кузнецовська Тетяна СИЧ. — По закінченні курсу, слухачам, які успішно здадуть іспит, будуть видані посвідчення відповідного зразка та нормативні документи з охорони праці для організації роботи. Взяти участь у навчанні запрошують керівників новостворених підприємств, підприємців, які використовують найману працю та не пройшли навчання з охорони праці, та тих, кому потрібно пройти повторне навчання (3 роки). За більш детальною інформацією можна звернутися до спеціалістів відділу з питань праці та охорони праці за телефоном 2-38-15.

Державна податкова адміністрація в Рівненській області розпочинає місячник “Ні” зарплаті в конвертах”. Податківці постараються достукатися до сумління та свідомості кожного працюючого заради ліквідації тіньової економіки в державі.

ïðîдàм: “Шевроле-Авео”, 2011р.в., без пробігу. Від 75 000 грн. Т.:(099) 053-80-82 “Опель-Астра” універсал 1993р.в., 1,4 моноінжектоор. Ціна 3600 у.о. Т.:(096) 734-04-83 Автокредит за 1 годину. Без довідки про доходи. Т.:(097) 781-92-30 Терміново! Автомобіль “Ланос” 1.5, без пробігу. Знижка до 15%. Т.:(067) 589-55-62, (095) 326-11-04 Міні-трактор “Сінтай ХТ 24,4” з ведучим переднім мостом. 2010р.в. і а/м “ВАЗ-2101”, 1975 р. в. Т.:(096) 857-63-65

•Потрібен репетитор з математики, 9 клас, на липень-серпень. Учитель, студент тощо. Недорого. Т.:(098) 971-09-10 •Потрібні: кухар, бармен, офіціант. Т.:(067) 799-52-88 •Потрібні охоронники: чоловіки, жінки, 23-45 років Охорона підприємств по території України. Вахта 14 днів. Офіційне, безкоштовне працевлаштування, проживання. З/п 15002000 грн. Телефонувати з 9 до 18 год. (крім вихідних). Т.:(044) 559-72-03, (0362) 60-90-35, (067) 234-66-04, (0322) 61-22-67, (067) 226-31-36 •Шукаю роботу, розгляну всі пропозиції. Маю професію електромонтера. Є вміння з ремонту електроінструменту (болгарки, перфоратори, ел.дрелі, відбійні молотки.) Маю II гр. інвалідності. Т.:(097) 788-93-08

КУПОН БЕЗКОШТОВНОГО оголошення

(текст оголошення не більше 12 слів)

Другого серпня у Кузнецовську проведуть семінар – навчання з питань охорони праці та електробезпеки. По закінченні курсу слухачам, які успішно здадуть іспит, будуть видані відповідні документи.

Примітки (для редакції):

ий дійсн н . о р 1 п 1 у К 7. 0 . 6 2 до

ТОЧКИ ПРИЙОМУ ОГОЛОШЕНЬ ВКАЗАНІ НА ОСТАННІЙ СТОРІНЦІ ТИЖНЕВИКА

УГОДА ПРО ПУБЛІКАЦІЮ оголошення в газеті “Експрес-Діалог”. Газета та клієнт уклали угоду про публікацію оголошення на таких умовах: 1. Оголошення публікується безкоштовно за винятком оголошень, які носять явний комерційний характер та пропонують роботу. При подачі оголошення в рамці додатково сплачується 1 грн., за оголошення на чорному фоні - додатково 2 грн. 2. Для розміщення в поточному номері оголошення подаються не пізніше 17.00 вівторка. 2. Текст оголошення не повинен перевищувати 12-ти слів. 3. Зміст оголошення має відповідати вимогам чинного законодавства, не суперечити здоровому глузду та нормам моралі. Відповідальність за достовірність інформації та відповідність законодавству несе особа, яка подала оголошення. 4. Газета не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну опублікуванням оголошення клієнту та особам, які використовують таке оголошення. 5. За газетою залишається право редагування мови, тексту та вибору рубрики оголошення.


10

21 липня 2011 року

ФОТОКОНКУРС “Ìîÿ âèшèâàíêà” триває

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

23

24

Субота

Неділя

липня

липня

Сильна хмарність, невели- Ясно кий дощ

25

26

Понеділок Вівторок липня

липня

Слабка хмар- Сильнахмарність, дощ, ність,сильний гроза дощ,гроза

+12°...+16° +9°...+22° +15°...+24° +17...+25°

до Дня Незалежності

Ìèõàéëî Áóöìàé

Àëüîíà Êèðè÷èê

²ííà Íàãîðíÿê

СВОЄ ФОТО АБО ФОТО ВАШОЇ ДИТИНИ У ВИШИВАНЦІ Разом з контактною інформацією надсилайте на електронну пошту редакції edialog@i.ua або приносьте за адресою: гуртожиток №3, другий поверх, газета “Експрес-Діалог”. Ваші фото будуть надруковані у газеті. Переможці напередодні Дня Незалежності отримають призи та грошові винагороди. Прийом фотографій на конкурс триватиме до 15 серпня 2011 року.

Êàòåðèíà Êðóê

Îëåêñàíäðà Êëüîôàñ


ГОРОСКОП

ОВЕН (21.03-20.04). Усе поступово самостійно влаштується так, як було задумано. Будьте скромні і коректні, тоді маса непорозумінь і навіть конфліктних ситуацій обійде вас стороною.

3-88-88

ЛАМІНУВАННЯ:

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Правильні рішення приходитимуть завдяки інтуїції. Вас переповнюватимуть нові ідеї. У вихідні, йдучи на поступки, ви більше отримаєте, ніж втратите. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Прислухайтеся до інтуїції, і ви можете набути в особі партнерів однодумців. Дрібниці відкриють вам багато корисного і цікавого. Неформальна але ділова зустріч у вихідні відкриє перед вами нові можливості.

РАК (22.06-23.07). Вам необхідно бути обережнішими. Не вплутуйтеся ні в які авантюри. Можливо, з'являться нові ідеї. На вихідних їдьте в недалеку подорож, відпочиньте від рутини і звичного оточення.

ЛЕВ (24.07-23.08). Тиждень буде багатий на події. Бажано уникати людних місць, оскільки ви можете стати об'єктом невдоволення натовпу. Намагайтеся не метушитися.

ДІВА (24.08 - 23.09). Не варто планувати ніяких важливих заходів. Женіть від себе тривожні думки і настирливих людей які можуть підштовхнути до небажаних для вас дій. У вихідні можете опинитися в епіцентрі подій — будьте стриманими.

Засновник та видавець МЕЛЬНИК Н.Д. Свідоцтво РВ №550/103-ПР від 01.02.2010р. Редактор Тетяна КОВАЛЬЧУК. Адреса редакції: 34400, м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 5. Адреса для листування: 34400, а/с №1, м.Кузнецовськ Рівненської обл. Телефон/факс: (03636) 3-88-88. Е-mail: edialog@i.ua

Газету віддруковано: ВАТ “Володимирецька друкарня”, смт Володимирець, вул. Шкільна, 19. Тираж: 5000 примірників. Обсяг: три ум. друк. арк. Ціна – 1 грн. 55 коп. Рахунок №26002236922 в ВАТ “РБ Аваль” МФО 380805, код 2936901326

- Редакція не несе відповідальності за зміст комерційної реклами та приватних оголошень. - Редакція може не поділяти точку зору авторів. - За точність викладених фактів відповідальність несе автор.

з 25 по 31 липня

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Шум і метушня великих компаній будуть вас обтяжувати. Розгляньте проблему, що виникла, уважніше: можливо, ваше сприйняття ситуації зміниться, і рішення потребує іншого підходу. Доведеться відстоювати свої ідеї. СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень може принести емоційний сплеск, енергію, здоров'я і успіх. Ймовірна поява близьких за духом друзів. У вихідні направте свою енергію на рішення домашніх справ і внутрішньосімейних негараздів.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Настав тиждень активних дій. Якщо зможете витримати принципову позицію, то ваші задуми втіляться в життя. Не приймайте важливих рішень у вихідні. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам необхідно зосередитися на одній головній меті, тільки тоді вона почне втілюватися в життя. Намагайтеся налагодити стосунки з керівництвом. Будьте обережніші з плітками і чутками у вихідні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не розпилюйтеся — поставте собі конкретну мету. Не виняток, що доведеться посилено попрацювати, натомість у вихідні ви повеселитеся від душі.

РИБИ (20.02-20.03). Вам доведеться працювати, не покладаючи рук. Не варто ділитися своїми ідеями, якщо не хочете, щоб хтось реалізував їх без вашого відома. Однією зі важливих подій стане щось, пов'язане з вашими друзями або дітьми. ПРИЙОМ РЕКЛАМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА АДРЕСАМИ:

мкрн. Будівельників, 3, 2 поверх, Асоціація “Соціо-Центр”; в торгових точках: • магазин "Чумак" (навпроти профілакторію); • магазин “Джерело” (1 поверх, відділ “Преса”); • меблі "МЕРКС" (Громадський центр); • приміщення автовокзалу (кіоск "Преса").  – матеріали надруковані на правах реклами.

Газета Експрес-Діалог № 29 (745)  

Газета Експрес-Діалог № 29 (745)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you