Page 1


Şirketimiz sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyadaki son teknoloji tıbbi cihazları aynı anda müşteriler ile buluşturmayı hedefler. Dünyanın birçok ülkesinde bulunan iş ortakları, eğitimli teknik kadrosu ve kendi sektörüne kazandırdığı yenilikçi çözümler ile insan hayatına kalite katmayı vizyon edinmiştir.


Sağlık sektörü gibi hayati değer taşıyan bir alanda faaliyet gösteren şirketimiz, müşterileri ile olan iletişimlerinde bu hassasiyeti her zaman göz önünde bulundurmayı ve öncelikli hedefi insan sağlığı olan bir çalışma prensibi ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.


Klinik ve Endüstriyel alanında dünyadaki gelişmeleri takip ederek son teknoloji ürünlerini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda temin etmek, Ürünlerin tedarik sürecinde hızlı ve güvenli hizmet sağlamak, Gerekli bilimsel araştırmaları yapmak ve sektöre en iyi şekilde teknik destek vermek, Ülkemizin en etkin ve en geniş bayi ağı ile birlikte alanındaki lider markaları Klinik ve endüstriyel laboratuarların hizmetine sunan, güvenilir, prestijli, çevreci ve sosyal bir şirket olmaktır.


Bakım ve Tamir Hizmetleri. Teknik Servis Hizmetleri. Biomedikal İleri Teknoloji Hizmetleri. Cerrahi Aletler Tamir ve Bakımı Hizmetleri. Danışmanlık ve müşavirlik Hizmetleri.


Güzelyalı Mahallesi, 81066 Sokak, No:2 Çukurova / Adana

bilgi@nksgrup.com.tr info@nksgrup.com.tr

Nks Grup Medikal  

Adana Medikal, Nks Grup Medikal

Advertisement